صفحه 3 از 9 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 82

موضوع: فروش ویژه دیتاسنتر ovh - رم 1گیگابایت فقط 10800 تومان - پنل وی سنتر تحت وب

عضو انجمن alfavps.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    323
    تشکر تشکر شده 
    620
    تشکر شده در
    357 پست

57 فروش ویژه دیتاسنتر ovh - رم 1گیگابایت فقط 10800 تومان - پنل وی سنتر تحت وب

سلام و درود فراوان خدمت کاربران وب هاستینگ تالک ایران
    همانطور که در جریان هستید ماه گذشته مشکلات زیادی برای مجموعه ما پیش آمد و مدتی برای رفع این مشکلات در صحنه هاستینگ کمرنگ تر دیده شدیم
    خوشبختانه امروز مشکلات ما برطرف شده است و با مدیریت جدید قویتر در این راه قدم گذاشتیم

خوب مجدد برای کاربران این انجمن آفری قرار دادیم که به اعلام کاربران محترم میرسانیم

درحال حاظر سرور های مجازی فرانسه - کانادا موجود داریم و بزودی سرور های زیادی از مکان های مختلف دنیا اضافه و ارائه خواهیم نمود .

لینک خرید سرور های فرانسه و کانادا دیتاسنتر OVH :

سبد خرید - دوریس وب

کد تخفیف : 40off

نمونه سخت افزاری که استفاده میکنیم :

کلیه سرور ها دارای پنل ریلوت تحت وب وی سنتر میباشند که برای افزایش سرعت و کارایی روی سرور های ایران راه اندازی کردیم میتوانید نمونه عکس های پنل مدیریتی را مشاهده کنید:

شما هر مقدار سرور مجازی که تهیه کنید از هرکدام از دیتاسنتر های ما میتونید در یک پنل مشاهده کنید و حتی میتوانید خودتان با ایزویی که خودتان مونت میکنید سیستم عامل نصب کنید .

نمونه تست سرعت سرور فرانسه :

یک نمونه از وضعیت آپتایم سرور :

بعدا اضافه گردید :

دوستان عزیز ما در اواخر مرداد و شهریور ماه دچار مشکلات ارزی شدیم که باعث شد یکی از سرور هامون از بین بره و چندین مشتری ما 15روزی بدون سرور بمانند
    در همین راستا افراد زیادی از ما شاکی شدند ما بعد از رفع مشکلات امدیم به همه مشتریان سرور جایگزین دادیم ( 1ماه رایگان + تایمی که از ما طلب داشتند )
    ما دچار مشکلاتی شدیم که عمدا بوجود نیامده بود! و هیچ شخص یا شرکتی دوست نداره دچار ضرر بشه ! ما اگر میخواستیم به تعهدمان عمل نکنیم میتوانستیم با برندی جدید بیایم
    دوستان عزیز که بر ضد ما مینویسید ما د ز د نیستیم فقط دچار مشکلات نا خواسته شدیم ! آیا این غیر قابل درک است؟
    از دوستانی که هنوز اقدامی به دریافت خسارت نکرده اند همینجا خواهش میکنم اقدام کنند تا حق کسی پایمال نیشه و از ما ناراضی نباشه!
    در همین جا هم از همه پوزش میخواهیم بابت این مشکلاتی که ایجاد شد

سوالی بود بنده در خدمتم
    ویرایش توسط alfavps.com : October 19th, 2014 در ساعت 12:02
    داده پردازان اینترنت دوریس با مسئولیت محدود |‌ شماره ثبت : ۴۵۰۵۹۱ | دوریس وب https://www.doris.host
    به کانال رسمی دوریس وب در تلگرام بپیوندید: https://t.me/dorisweb

2. تعداد تشکر ها از alfavps.com به دلیل پست مفید

3. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    323
    تشکر تشکر شده 
    620
    تشکر شده در
    357 پست

پیش فرض پاسخ : فروش ویژه دیتاسنتر ovh - رم 1گیگابایت فقط 10800 تومان - پنل وی سنتر تحت وب

نقل قول نوشته اصلی توسط hostorder نمایش پست ها
    از 13 تومنی ها نمونده؟
    مشکلی نداره میتونم بهتون تقدیم کنم
    شما این ماه این قیمت سفارش بدید ماه های بعدی براتون 13 تومن میزنم
    بعد از سفارش تیکت بدید تا قیمت ماه های بعدی را براتون اصلاح کنم
    داده پردازان اینترنت دوریس با مسئولیت محدود |‌ شماره ثبت : ۴۵۰۵۹۱ | دوریس وب https://www.doris.host

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    3 پست

پیش فرض پاسخ : فروش ویژه دیتاسنتر ovh - رم 1گیگابایت فقط 10800 تومان - پنل وی سنتر تحت وب

درود
    بعضی از ضررها با برگشت پول و دوماه سه ماه سرور رایگان قابل بازگشت نیست
    من سه بار از ایشون ضرر دیدم بار آخر سه روز متوالی تیکت اصلا جواب ندادند
    سرویس بد ایشون و سهل انگاری خودم که بک آپ جدیدی نگرفته بودم و بک آپم ماله دو ماه پیش بود یک هفته منو بیچاره کرد
    من هیچوقت درخواست برگشت وجه ندادم و نمیدم چون 20 تومن سی تومن دردی از من دوا نمیکنه
    ضرر من اعتبارم بود و یک هفته استرس بر خلاف ایشون که اصلا نه تلفن جواب میدادن نه تیکت، من برای مشتریهام در دسترس بودم و همش در حال عذرخواهی
    نکته جالب اینکه در تاپیک قبلی تهدید کرده بودند پستهاتون رو پاک کنید تا برگشت وجه بدم!!!!!
    وظیفه حکم میکرد تجربه کاریم رو با ایشون در اینجا با بقیه دوستان ذر میان بزارم
    یا حق

6. تعداد تشکر ها ازGHELGHELAC به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    101
    تشکر تشکر شده 
    250
    تشکر شده در
    209 پست

دوستان حالا ایشون تائید میشن؟ میتونیم ازشون سرویس تهیه کنیم؟ جناب alfavps.com شما راه های ارتباطی قابل اعتماد دارید؟ آدرس محل کار دارید؟

عضو دائم Mr.Te0 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    259
    تشکر تشکر شده 
    2,950
    تشکر شده در
    1,526 پست

---
    ویرایش توسط Mr.Te0 : October 16th, 2014 در ساعت 00:04 دلیل: ارسال مدارک .
    info.mehranfar@gmail.com

9. تعداد تشکر ها ازMr.Te0 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    323
    تشکر تشکر شده 
    620
    تشکر شده در
    357 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GHELGHELAC نمایش پست ها
    درود
    بعضی از ضررها با برگشت پول و دوماه سه ماه سرور رایگان قابل بازگشت نیست
    من سه بار از ایشون ضرر دیدم بار آخر سه روز متوالی تیکت اصلا جواب ندادند
    سرویس بد ایشون و سهل انگاری خودم که بک آپ جدیدی نگرفته بودم و بک آپم ماله دو ماه پیش بود یک هفته منو بیچاره کرد
    من هیچوقت درخواست برگشت وجه ندادم و نمیدم چون 20 تومن سی تومن دردی از من دوا نمیکنه
    ضرر من اعتبارم بود و یک هفته استرس بر خلاف ایشون که اصلا نه تلفن جواب میدادن نه تیکت، من برای مشتریهام در دسترس بودم و همش در حال عذرخواهی
    نکته جالب اینکه در تاپیک قبلی تهدید کرده بودند پستهاتون رو پاک کنید تا برگشت وجه بدم!!!!!
    وظیفه حکم میکرد تجربه کاریم رو با ایشون در اینجا با بقیه دوستان ذر میان بزارم
    یا حق
    سلام دوست من
    مشکل رو در پست اول قرار دادم و توضیح کوچکی که از مشکلات ایجاد شده بود قرار دادم
    هر فرد حرفه ای در دنیای ایتی اول به بکاپ فکر میکنه! متاسفانه در هیچ کجا سرور های مجازی دارای بکاپ نیستند!
    هر ضرری قابل جبران است پیسنهاد میکنم شما هم مانند باقی کاربر ها درخواست ارسال کنید تا خسارت شما ، به شما داده بشه
    با تشکر

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    555
    تشکر تشکر شده 
    994
    تشکر شده در
    800 پست

رو ibsng چیا میدید؟

تشکر تشکر کرده 
    323
    تشکر تشکر شده 
    620
    تشکر شده در
    357 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hostorder نمایش پست ها
    رو ibsng چیا میدید؟
    سلام

تمپلت بدید همون رو براتون نصب میکنم

عضو جدید birmusical آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    129
    تشکر تشکر شده 
    83
    تشکر شده در
    70 پست

دوستان گرامی طبق تماس تلفنی که این شرکت با من داشتن شرایط و مشکلات به وجود اومده رو برای من توضیح دادن. بنده خودم یکی از اشخاصی بودم که سرور داشتم و در راستای این قضیه ضرر بزرگی متحمل شدم (ضرر از نظر آپتایم) .

این مورد رو بگم که سروری که از ایشون تهیه کرده بودم کیفیتش خیلی خوب بود! قیمتم مناسب بود
    اما قول داده بودن که پنل ریبوت هم ارائه بدن اما انجام نشد. ( دلیل این موضوع رو شرکت باید بیان کنه )
    این شرکت هم باید زمینه عذرخواهی و جبران مافات رو برای تمامی کاربرانی که متحمل ضرر شدن فراهم کنه... من خودم خسارتی ازشون طلب ندارم

اما این موضوع هیچوقت و در هیچ زمینه ای بنده رو قانع نمیکنه : اینکه مشکل بوجود اومده اما پاسخگویی و پشتیبانی از طرف شرکت انجام نشده!

به هر حال صحبت های تلفنی ایشون من رو پای تلفن نسبت به مشکلی که براشون پیش اومده بود قانع کرد... امیدوارم شما رو هم قانع کنه
    باز هم میگم،،، مشکلات برای همه ی اشخاص بوجود میاد... اون چیزی که مهمه بعد از بوجود اومدن مشکلات فروشنده پای تعهد و پشتیبانی خودش بمونه!

سایر دوستان هم قدری ترحم به خرج بدن تا شرایط سخت و ناخواسته ای که بر این شرکت به وجود اومده رو بهتر درک کنن ... وقتی خودشون نسبت به جبران خسارات پیش قدم شدن جای تقدیر داره

امیدوارم با تغییراتی که اعمال کردید رضایت مشتریان قبلی و جدیدتون و اعتماد از دست رفتتونو به دست بیارید و فروش خوبی داشته باشید!
    ویرایش توسط birmusical : October 16th, 2014 در ساعت 01:43

14. تعداد تشکر ها از birmusical به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GHELGHELAC نمایش پست ها
    درود
    بعضي از ضررها با برگشت پول و دوماه سه ماه سرور رايگان قابل بازگشت نيست
    من سه بار از ايشون ضرر ديدم بار آخر سه روز متوالي تيکت اصلا جواب ندادند
    سرويس بد ايشون و سهل انگاري خودم که بک آپ جديدي نگرفته بودم و بک آپم ماله دو ماه پيش بود يک هفته منو بيچاره کرد
    من هيچوقت درخواست برگشت وجه ندادم و نميدم چون 20 تومن سي تومن دردي از من دوا نميکنه
    ضرر من اعتبارم بود و يک هفته استرس بر خلاف ايشون که اصلا نه تلفن جواب ميدادن نه تيکت، من براي مشتريهام در دسترس بودم و همش در حال عذرخواهي
    نکته جالب اينکه در تاپيک قبلي تهديد کرده بودند پستهاتون رو پاک کنيد تا برگشت وجه بدم!!!!!
    وظيفه حکم ميکرد تجربه کاريم رو با ايشون در اينجا با بقيه دوستان ذر ميان بزارم
    يا حق
    نقل قول نوشته اصلی توسط alfavps.com نمایش پست ها
    سلام
    راه حلتون رو براي رفع ضررتون در سايت اعلام کنيد ما براي شما از همون راه خسارت تقديم ميکنيم!
    هيچ کجاي دنيا از سرور مجازي بکاپ تهيه نميکنه که ما دومييش باشيم دوست عزيز!
    اگر شخص حرفه اي باشيد هميه از اطلاعاتي که براتون مهم هستند بکاپ تهيه ميکنيد چون تو دنياي مجازي هيچ چيزي امنيت نداره!
    خيلي ها هستند کارشون راه افتاده هنوز در مورد ما انتقاد ميکنند! دليل اينکه گفتيم پست هاتون رو پاک کنيد تاب رگشت بشه همين بوده
    براي هر چيزي راه خسارتي هست و ماهم خوشحال ميشيم به شما خسارت بديم
    موفق باشيد

موفق باشيد
    من قصد کش دادن مطلب نداشتم و فقط تجربه خودم رو درميون گذاشتم اما نوع پاسخ شما منو مجبور به پاسخ دهي کرد
    شما کلا نوع پاسخگوييتون اول عذرخواهانس و بعد طلبکارانه
    اولا که دقت ميکرديد من نه طلب پول داشتم نه دارم
    مطمئن باشيد ضرر من رو نميتونيد پرداخت کنيد
    من در حال بستن يک قرارداد چند ميليوني آنتي ويروس براي يک شرکت بزرگ بودم که متاسفانه در زمان تست روي سرورهاي شما بودم
    اما اين رو قبول دارم براي همه سرويس دهنده ها انواع مشکلات عجيب و غريب ممکن است پيش بياد اما...
    اما بزرگترين مشکل من عدم پاسخگويي در زمان قطعي سيستم بود
    دوما به اون قسمت از حرفاي من که بويلد کردم و با رنگ قرمز مشخص کردم دقت کنيد که گفتم سهل انگاري خودم که بک آپ نگرفتم و البته هيچ ادعايي نداشتم که شما بايد بک آپ ميگرفتيد

دوست عزيز و گرامي بزرگترين مشکل من و خيلي از دوستان مخفي شدن شما و عدم پاسخگويي در زمان از دسترس خارج شدن سرورهاتون بود اين يکي رو ديگه گردن ديتا سنتر و پي پال نندازيد

16. تعداد تشکر ها ازGHELGHELAC به دلیل پست مفید

عضو انجمن mahdi-relax آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    135
    تشکر تشکر شده 
    363
    تشکر شده در
    266 پست

ایشون باید اول خسارت تمام مشتری های قبلی رو پرداخت کنند بعد تاپیک جدید بزنند اینکه مشتری های قبلی نادیده گرفته بشن و مدیریت دوریس وب همینطور به کارشون ادامه بدن مورد تایید ما نیست من از مدیریت وب هاستینگ تالک خواهشمندم تا ایشون خسارت ما رو تقبل نکردن اجازه ی ایجاد تاپیک جدید واسه فروش ندن منم ضرر بزرگی کردم سه تا از سرور مجازی هایی که گرفته بودم یکی شون یک ماه کار کرد همین که ماه دومشو تمدید کردم به کل قطع شد، سرور مجازی دوم وسط ماه قطع شد اخه سرور مجازی رو کجا با قطعی میدن
    یه نمایندگی هاستینگ 100 گیگ هم گرفته بودم 90 تومن سرش 6 تا مشتری داشتم بخاطر قطعی ناگهانی سرور من متحمل برگشت هزینه تمام مشتری ها شدم و سایت های خودم این وسط رو هاستینگ ها بود همه دیتابیس هاشون از بین رفته بود.

من توی سایت دوریس وب تیکت بار ها تیکت زدم و همچنان منتظر جوابم
    از این ماجرای سرویس گرفتنم یه 2 ، 3 ماهی میگذره اما ایشون عین خیالشون نیست

18. تعداد تشکر ها از mahdi-relax به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 9 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)