صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 61

موضوع: این مشکل آیا نباید پیگیری بشه؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    113
    تشکر تشکر شده 
    75
    تشکر شده در
    54 پست

پیش فرض پاسخ : این مشکل آیا نباید پیگیری بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1 نمایش پست ها
    داداش من شما که هی میگی لایسنس ، باید طرف لایسنس رو به شما بده چون تضمین داده که این اتفاق بیفته.
    ولی سرویس دهنده ی ما (1000 یا 3000) این تضمین رو نمیدن! اینا هم با مخابرات طرف حساب هستن و لابد مخابرات هم با این جماعت همین طور برخورد میکنه. وقتی تضمینی نیست شما چه توقعی از سرویس دهنده نوعی مثل من داری؟ توقع داری چه تضمینی بدم به شما ؟ برم پیگیری کنم؟
    از همین آقای مسعودی عزیز بپرسید که این اپراتور ها چطور با سرویس دهنده هیی مثل ایشون و ما برخورد می کنن. ساپورتشون چطور هست! همین اپراتورها به سرویس دهنده هایی که مثل ایرانسل مشکل دارند.
    امکان دریافت از ایرانسل رو گاها ندارن! این موارد بین همه سرویس دهنده ها مشترکه و همه این مشکلات رو دارن.
    باز تاکید می کنم چون ما داریم با مشتری روراست حرف می زنیم فکر می کنه داریم کم کاری می کنیم.

محسن جان باز داری فرار میکنی از کاری که باید انجام بدید.شما باید بخاطر حفظ حق مشتریت حتی بخاطر یه پیامک 14 تومانی هم شده این مسئوله رو از رهیاب پیگیری کنید و حتی اونها هم باید پیگیر مسئله از مخابرات باشن من کاری ندارم این وسط چندتا وابسطه بهم هستند بالخره مسائل پیگیری هم سلسله مراتب داره اما وظیفه شما هست برای حفظ حقوق مشتری پیگیر باشید این کارو باید انجام بدید چون وظیفه شماست وقتی نمیخواید انجام بدید یعنی دارید از وظیفه و تعهدات عرفی و اخلاقی و حرفه ای خودتون سرپیچی میکنید

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    873
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,710 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط parsibox نمایش پست ها
    itjavani وقتی چیزی را نمیدونی الکی صحبتی نکن . توی بحث های این مدلی موقع خود شیرین کردن نیست
    برای سایت ما هم از صبح این مشکل پیش آمده و اصلا آدرس وب سرویس سایت رهیاب ارور ۴۰۴ میده یا پیامک را میگیره ولی ارسال نمیکنه
    به به جناب دانا که تخصص در پیدا کردن خودشیرین داره! سلام علیکم ، طاعات و عبادات قبول
    با بچه 10ساله که صحبت نمیکنی برادر؟! خیلی ادعات میشه! شخصا وقت کردی تو تایم فراغت تشریف بیار گرگان ، من شخصا حاضرم باهات گفتگو فنی داشته باشم! نگران جا و مکان نباش ، اینجا هتل 5ستاره نداریم ولی 4ستاره واست میگیرم راحت باشی ، ببینم این همه ادعا واقعا تو عمل چی میگه؟!یک ساله اومدی تو این کار فکر کردی کجای دنیا رو گرفتی؟!از تو گنده تر هاش همچین ادعاهایی که شما میکنی رو نکردند!خیلی وقت بود دوست داشتم یه صحبتی باهات داشته باشم، هم تو کد نویسی ادعات میشه!حالا هم اس ام اس! گل پسر جواب این جملات من رو حضوری تشریف بیار گرگان با خرج من ، حضوری بده چون واقعا من خیلی مشتاقم این همه مغر متفکر رو حضوری ببینم!
    ======================
    در مورد ادامه صحبت های دوستان، قبل از هر چیزی توضیحات زیر در مورد اپراتورها و نخوه ارسال رو بخونید میدونم زیاده ولی خلاصه کردمش ، مخصوصا اونهایی که سرویس دهنده یا نماینده هستند یا دوست دارند وارد کار بشند بخونند واسشون خوبه،
    1- رهیاب => وضعیت سرویس دهی => سرعت ارسال خیلی خوب ، قطعی بخوای در نظر بگیریم زیاد نیست ولی روزی شده 4ساعت هم قطع باشه!قیمت اس ام اس هاش 5ریال معادل 0.5 تومن گرونتر از مگفاست، قیمت شماره هاشم روی بعضی از تعداد ارقام پایین و روی بعضی ارقام خیلی بالاست! وضعیت دلیوری : تا یک ماه پیش یک خط در میون بود ولی الان خیلی بهتر شده، در صورتی که برنامه نویس در حین برنامه نویسی قاعده ارسال پکت ها رو رعایت کنه و آخرین بروزسانی رو در بهترین تایم مربوط در سیستم بارگزاری کنه معضل دلیوری هاش به حداقل میرسه!
    2- آتیه داده پرداز => وضعیت سرویس دهی => سرعت نسبتا خوب که داره روز به روز بهتر میشه! سرعت دریافت فوق العاده ، جون میده مسابقه نظرسنجی برگزار کنی با سرویس هاش . سعی کرده قطعی ظاهری رو با کم کردن سرعت کانکشن ارسال پوشش بده که بعضی مواقع جون آدمو میخره، گرفتن هزینه بر اساس دلیوری یکی از حسن های این اپراتور چیره دست هست که اولین اپراتوری بود در زمینه اس ام اس با سیاست کاری درست وارد شد.قیمت اس ام اس هاشم بالاتر از بقیه هست .
    3- مگفا => وضعیت سرویس دهی => به نظر من پولدارترین اپراتور هست، با سیاست صلح و دوستی و گرفتن کاربر عام با هزینه پایین شروع به کار کرد.کیفیت و سرعت سرویس هاش خوبه ، قیمت مناسب ارسال و خط یکی از عوامل جذب کاربر بسیار بسیار زیاد اون ههاست ، ظرف مدت کوتاهی خودشون رو محبوب کردند، مثل حاجی بازاری شدند که دیگه مغازشون نیاز به تابلو نداره مشتری خاص خودشونو دارند.,وضعیت دلیوری داغون ،اخیرا پکت دلیوری 50تایی رو هم توش خالی بندی میکنه ناقص تحویل میده یا با اشتباه تحویل میده!
    توجه توجه
    هیچ یک از اپراتورها (در بعضی از موارد خاص به استثنا آتیه) ، مسئولیتی بابت دلیوری و رسیدن اس ام اس به مشتری ندارند، استدلال اون ها به این هست ، در سیستم ارسال انبوه سه نوع دلیوری داریم:
    1- دلیوری پیامک از وب سایت یا پنل ارسال کننده تا اپراتور پیام کوتاه
    2- دلیوری پیامک از اپراتور پیام کوتاه تا مخابرات ج.ا.ا
    3- دلیوری پیامک از مخابرات ج.ا.ا به گوشی های دریافت کنندگان که فرآیند دو خطی داره یعنی مخابرات به اپراتور همراه اول، یا ایرانسل یا تالیا میرسونه و اون ها به کاربر خودشون میرسونند.

خوب در حالت اول که 99.9% میرسه!مگر در مواقعی که سرور یکی از دوطرف مشکل پیدا کنه
    در حالت دوم وظیفه اپراتوره که پیامک ها رو برسونه به مخابرات که اینجا هست اپراتور تضمین داره بهتون میده که 99% این کار انجام میشه
    در حالت سوم وظیفه مخابراته که پیامک هارو برسونه دست اپراتورهای نام برده شده، خوب اینجا هست که دیگه قضیه میلنگه ممکنه خط طرف مقابل شما خاموش باشه ممکنه در دسترس نباشه و امکان های دیگه که دلیوری به دریافت کننده خیلی کم میشه 100درصد بشه!مخصوصا در ایرانسل چون خاموشی زیاد داره!
    این وسط یک سری فرایندهایی داره که اس ام اس ها چی میشن و کجا میرن و کجا میان و.... که اینجا جای صحبتش نیست!

حالا سوال شما اینجاست که باید اپراتور پیگیر باشه و وظیفشه چرا انجام نمیده؟!
    علت اینجاست بدلیل اینکه مخابرات با تدبیر مدیرهای آگاهش یک قرارداد بسیار محکمی با اپراتورها بسته که در اون کاملا قید شده هیچگونه مسئولیت و بازگشت هزینه ای بابت ارسال های سوخته نداره!چرا؟! چون ممکنه یک شماره ای که شما ارسال میکنی ،غیر فعال یا خاموش باشه!اون وقت مخابرات مقصر نیست، جامعه هدف شما مشکل داره!بنابر این دلایل هست که چون قرارداد اپراتور با مخابرات یک طرفهست! و نمیتونه هیچ کاری کنه جز سوال از مخابرات به شما میگه به ما ربطی نداره! بیشترین ضرر رو اینجا فردی میکنه که ارسال میکنه و جامعه هدف درست نداره و بیشترین سود همیشه عاید مخابرات میشه!

امیدوارم این اطلاعات مفید واقع شده باشه...
    ===============================
    @آقا محسن باستانی عزیز ، لاگ ارسالی که شما فرمودی رو چک کردم تو پنل هم ارسال 24تاییتو و هم ارسال های دیگتو ، تاریخ ارسالتون مال خیلی وقت پیشه! مال زمانی هست که وضعیت دلیوری رهیاب خوب نبود ، و مشکلاتی بابت دلیوری تکی بود که تمامی این وضعیت ها تقریبا بیش از یک ماهه که درست کردیم و از سمت رهیاب درست شده، شما پنلتون رو چک کن ، هر تعدادی که فکر میکنید از سمت ما مشکل بوده و به ناحق از پنلتون کم شده برای من پ.خ کنید بهتون دو برابر کردیت اضافه میکنم!
    ویرایش توسط itjavani : August 23rd, 2011 در ساعت 02:16

4. تعداد تشکر ها ازitjavani به دلیل پست مفید

عضو دائم mohsen1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,225
    تشکر تشکر شده 
    2,398
    تشکر شده در
    1,163 پست

خدا رو شکر یکی پیدا شد حرف ما رو فهمید! این آقا با 3 تا اپراتور کار کرده و وقتی میگیم تضمین برای رسیدن اس ام اس به گوشی نیست می فهمه حرف ما رو و تایید می کنه. نقطه مقابل ایشون کسایی هستند که عدم رسیدن اس ام اس (به هر دلیلی) رو ضعف بنده و نبود تعهد اخلاقی می دونن که واقعا جای تاسف داره.
    الان میگن برید پیگیری کنید و پولتون و پول ما رو از مخابرات بگیرید ، باشه در اولین فرصت ... !!!
    فروش دامنه های رند و با ارزش - بسیار ارزان
    برای خرید کلیک کنید

6. تعداد تشکر ها از mohsen1 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    113
    تشکر تشکر شده 
    75
    تشکر شده در
    54 پست

4 پاسخ : این مشکل آیا نباید پیگیری بشه؟

خدا رو شکر یکی پیدا شد حرف ما رو فهمید! این آقا با 3 تا اپراتور کار کرده و وقتی میگیم تضمین برای رسیدن اس ام اس به گوشی نیست می فهمه حرف ما رو و تایید می کنه. نقطه مقابل ایشون کسایی هستند که عدم رسیدن اس ام اس (به هر دلیلی) رو ضعف بنده و نبود تعهد اخلاقی می دونن که واقعا جای تاسف داره.
    الان میگن برید پیگیری کنید و پولتون و پول ما رو از مخابرات بگیرید ، باشه در اولین فرصت ... !!!

ایکاش بار اولی که با ساپورت تیکت زدم و اون باری که به ایمیلتون پیام دادم میگفتید ما این مشکل رو از طریق رهیاب و مخابرات پیگیری میکنیم مظمئن باش اینقدر بهت اعتماد داشتم که به حرفت اعتماد کنم چون وقتی ازت سرویس گرفتم یعنی حدقل اعتماد ممکن رو بهت داشتم اما خودت ... زدی توش.به هرحال منتظر میمونم نتیجه پیگیری هاتون رو اعلام کنید
    .بالخره رهیاب پول خوری بکنه اگه اینطوری باشه روزی 1 میلیارد با مخابرات سرتاسر ایران دارن کلاه .... میکنن یا راند خواری....پس باید کنترل و پیگیری بشن

درضمن محسن خان دور برندار که اقای مسعودی یه حرفی زده بگی یکی چیزی فهمید اقای مسعودی از تو و محسن داوری تو این زمینه ها بیستر اطلاعات داره اما...باقیش بماند

اما درمورد حرفشون همونطوری که دیدی گفت تضمینی نمیده چون شماره های غیر فعال وجود دارند نه وقتی که پول دارم میدم نزدیم 200 تا کسیج تستی به شماره خودم دادم شماره که روشنه و دارم استفاده میکنم اما 1 دونه هم نرسه این جای پیگیری و پیگرد قانونی داره
    ویرایش توسط هاست برتر : August 23rd, 2011 در ساعت 11:28

8. تعداد تشکر ها از هاست برتر به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,225
    تشکر تشکر شده 
    2,398
    تشکر شده در
    1,163 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط هاست برتر نمایش پست ها

ایکاش بار اولی که با ساپورت تیکت زدم و اون باری که به ایمیلتون پیام دادم میگفتید ما این مشکل رو از طریق رهیاب و مخابرات پیگیری میکنیم مظمئن باش اینقدر بهت اعتماد داشتم که به حرفت اعتماد کنم چون وقتی ازت سرویس گرفتم یعنی حدقل اعتماد ممکن رو بهت داشتم اما خودت ... زدی توش.به هرحال منتظر میمونم نتیجه پیگیری هاتون رو اعلام کنید
    .بالخره رهیاب پول خوری بکنه اگه اینطوری باشه روزی 1 میلیارد با مخابرات سرتاسر ایران دارن کلاه .... میکنن یا راند خواری....پس باید کنترل و پیگیری بشن

درضمن محسن خان دور برندار که اقای مسعودی یه حرفی زده بگی یکی چیزی فهمید اقای مسعودی از تو و محسن داوری تو این زمینه ها بیستر اطلاعات داره اما...باقیش بماند

اما درمورد حرفشون همونطوری که دیدی گفت تضمینی نمیده چون شماره های غیر فعال وجود دارند نه وقتی که پول دارم میدم نزدیم 200 تا کسیج تستی به شماره خودم دادم شماره که روشنه و دارم استفاده میکنم اما 1 دونه هم نرسه این جای پیگیری و پیگرد قانونی داره
    بقول آقای داوری smsid رو بهت میدیم برو از اپراتور شکایت کن! مسئولیت ما رسوندن پیام کوتاه شما به مخابرات هست.
    ادب داشته باش.
    فعلا سرویس شما مسدود میشه تا به ایمیلی که به محتوای بعضی اس ام اس هات ایراد گرفتیم جواب بدی . ایمیل تا لحظاتی دیگه برات ارسال میشه.

وقتی مخابرات به مگفا و رهیاب تضمین رسیدن نمیده و پولی برگشت نمی زنه ، اینا هم با ما همین برخورد رو می کنن و میگن پیام کوتاه تحویل داده شده و خارج از محدوده ی ماست! حالا دوست داری اسمش رو کــلاهبرداری بزار یا هر چیز دیگه.
    برای خرید کلیک کنید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    113
    تشکر تشکر شده 
    75
    تشکر شده در
    54 پست

بقول آقای داوری smsid رو بهت میدیم برو از اپراتور شکایت کن! مسئولیت ما رسوندن پیام کوتاه شما به مخابرات هست.
    ادب داشته باش.
    فعلا سرویس شما مسدود میشه تا به ایمیلی که به محتوای بعضی اس ام اس هات ایراد گرفتیم جواب بدی . ایمیل تا لحظاتی دیگه برات ارسال میشه.

وقتی مخابرات به مگفا و رهیاب تضمین رسیدن نمیده و پولی برگشت نمی زنه ، اینا هم با ما همین برخورد رو می کنن و میگن پیام کوتاه تحویل داده شده و خارج از محدوده ی ماست! حالا دوست داری اسمش رو کــلاهبرداری بزار یا هر چیز دیگه.

اولا من یه سری پیامک دادم که شما متوجه بشی باید سریعا قراردادتو اماده کنی نه بعد از یکماه این جواب اون ایمیلت....
    دوما من از روزی که قرارداد باشما امضا کردم موظفم تا یکسال قوانین شمارو اجرا کنم و شما موظف هستید سرویس بدید
    سوما الان که پنل رو غیر فعال کردید زیر قراردادتون زدید و مطمئن باشید من همین فردا از مجازی قانونی اقدام لازم رو برای پیگیری موضوع انجام میدم توحجه داشته باشید قانون هم به این نکته توجه میکنه که من از روزی که قرارداد بستم وظیفه دارم به تعهدات خودم قانونا پابند باشم.
    پس سریعا پنل رو ازاد کنید که خیلی کارتون غیر حرفه ای بوده
    چهارما وظیفه پیگیری رو شما دارید نه من ...من با رهیاب قرارداد ندارم که بخوام برم ازش شکایت کنم
    پنجما من اصلا هیچ کاری به حرفای ... محسن داوری ندارم چون از اون سرویس نگرفتم از تویی که کل کارات غیر حرفه ای هست سرویس گرفتم پس پاسخگو باش

تشکر تشکر کرده 
    1,225
    تشکر تشکر شده 
    2,398
    تشکر شده در
    1,163 پست

بحثی با شما ندارم.
    خوشحال میشم پیگیری کنید
    سایر موارد هم که مربوط به شما میشه از امروز استارت می خوره...
    برای خرید کلیک کنید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    113
    تشکر تشکر شده 
    75
    تشکر شده در
    54 پست

بحثی با شما ندارم.
    خوشحال میشم پیگیری کنید
    سایر موارد هم که مربوط به شما میشه از امروز استارت می خوره...

شما مناتظر بمون بخاطر عدم انجام تعهدت که تو قرارداد ما هست 1 سال موظفی بخاطر پولی که گرفتی به ما سرویس بدی و زدی پنل رو بستی در حالیکه تو زمان قرارداد هیچ تخلفی از ما صورت نگرفته باید در دادسرا پاسخگو باشی من همین فردا به جرم عدم رعایت مفاد قرارداد زا شما شکایت میکنم وقانونا باید پاسخگو باشی هیچ حرف اضافی نزن و فقط منتظر باش اخطاریه دادگاه بیاد و بیای پاسخگو باشی

مرتیکه....

13. تعداد تشکر ها از هاست برتر به دلیل پست مفید

عضو انجمن parsibox آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    389
    تشکر شده در
    223 پست

به به جناب دانا که تخصص در پیدا کردن خودشیرین داره! سلام علیکم ، طاعات و عبادات قبول
    با بچه 10ساله که صحبت نمیکنی برادر؟! خیلی ادعات میشه! شخصا وقت کردی تو تایم فراغت تشریف بیار گرگان ، من شخصا حاضرم باهات گفتگو فنی داشته باشم! نگران جا و مکان نباش ، اینجا هتل 5ستاره نداریم ولی 4ستاره واست میگیرم راحت باشی ، ببینم این همه ادعا واقعا تو عمل چی میگه؟!یک ساله اومدی تو این کار فکر کردی کجای دنیا رو گرفتی؟!از تو گنده تر هاش همچین ادعاهایی که شما میکنی رو نکردند!خیلی وقت بود دوست داشتم یه صحبتی باهات داشته باشم، هم تو کد نویسی ادعات میشه!حالا هم اس ام اس! گل پسر جواب این جملات من رو حضوری تشریف بیار گرگان با خرج من ، حضوری بده چون واقعا من خیلی مشتاقم این همه مغر متفکر رو حضوری ببینم!
    اولا بلیط رفت برگشت هواپیما بگیر و هتل را رزرو کن برای بعد از ماه رمضون من خدمتتون میرسم چون کارایی کردم که شما توی خواب هم نمیبینی و اینقدر به دانشی که دارم مطمئن هستم که حاضرم بیام اونجا توی محله ی خودتون اطلاعاتم را به رخت بکشم
    شما واژه ای به نام p-r-o-x-y server در مورد پیامک میدونی چی هست؟
    شما که اینقدر ادعا میکنی من از ۲۰۰۰ خط ۱۲ رقمی میفروشم
    اگه راست میگی یک خط ۱۲ رقمی ۲۰۰۰ برو بخر ببین بهت میدن یا نمیدن!
    و آخرین حرفی که میزنم این هست دوست عزیز من اصلا در زمینه پیام کوتاه خودم تنها نیستم و ۲۰ نفر دیگه بامن همراه هستند که هر کدومشون دانششون در زمینه ی خاصی هست من فقط یک کد نویس ساده هستم و هیچ ادعایی هم ندارم و هیچ موقع قصد خود شیرین کردن نداشتم
    =============
    من خودم شخصا با آقای چلبی صحبت داشتم و من را میشناسن بهشون سلام مخصوص برسونید و بگیر تا ۱۵ روز دیگه چیزی که خواسته بودند را براشون ارسال میکنم
    ما با آقای چلبی بسیار رابطه ی خوبی داریم و حتی کدهای php که برای نمونه به متشری ها میدن را هم ما براشون اصلاح کردیم!!آقایی که ادعا میکنی که فلان و فلان .... برو از خودشون بپرس
    =====================
    امروز وب سرویس ۱۰۰۰ وصل هست و هر کسی میخواد میتونه پیامکش را بزنه و ببینه میرسه یا نمیرسیه و کلا دعوایی که الکی و بیخودی راه اندازی شده را بخوابونید.
    بالاخره مشکل هست پیش میاد سرور همین ۲۰۰۰ با این همه تعریف که ازش مکنند برخی شب ها قطع میشه حالا این وضعیت در خطوط ۱۰۰۰ بیشتر هست و موردی هم نداره بالاخره اینجا ایران هست و امکاناتی که در اختیار داریم محدود هست
    ما هم گله ای نداریم و این مشکلات را پای سرعت خوبش در ارسال پیامک میزاریم.
    09132677411 محسن داوری برنامه نویس PHP , NODEJS
    ارائه ی نمایندگی و پنل ارسال پیام کوتاه
    پنل رایگان پیام کوتاه برای مساجد و هیئت های مذهبی

15. تعداد تشکر ها از parsibox به دلیل پست مفید

عضو انجمن iMohsen آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    160
    تشکر تشکر شده 
    517
    تشکر شده در
    379 پست

برادران محترمی که میگین ارایه دهنده سرویس ( نه پروایدر) باید پیگیری کنه
    این نمونه پیگیری مشکلی مشابه شما هست

شماره پيگيری: 18-FH-***9

موضوع: دلیوریه اشتباه!!

پيغام از سوی «***** مهاجر»

با سلام و احترام

پیام فوق ارسال شده و دلیوری نمایش داده شده در سیستم ، براساس دلیوری می باشد که مخابرات به سیستم مگفا ارسال نموده است و موارد اشتباه در دریافت دلیوری بسیار اندک بوده است.این مشکل به احتمال زیاد از گوشی دریافت کننده می باشد.(inbox پرشده باشد یا قابلیت نمایش پیامهای ۳پارتی در گوشی وجود نداشته باشد یا ...)
    این مورد برای ۱ پیامک بوده که ما پیگیری کردیم ( داده پردازی آردین ) . با این که داخل جواب دلیلی مثل ۳ پارتی بودن پیامک گفته شد ولی این پیامک یک پارت بیشتر نبوده .
    اینجا اگر بحث سر این موضوع هست که چرا پیامک نرسید دلیور داده ؟ - این دلیوری هست که از طرف اپراتور و دریافت شده از مخابرات ( طبق گفته اپراتور) نمایش داده میشه.
    اگر بحث سر این هست که چرا پیگیری نشده . میبینید که نتیجه پیگیری چیزی غیر از صحبتی که گفته شد نیست . مقایسه ارسال/دریافت پیامک با خرید لایسنس یک قیاس مع الفارق هست . شما زمانی که لایسنس رو دریافت میکنی تعهد فی ما بین شروع میشه و این تعهد node های مختلف با مسولیت های جداگانه نداره . سرویس ارسال /دریافت پیامک یک سرویس چند قسمتی هست که روش و مسیر ارسال و دریافت اون بیش از توضیحاتی که جناب itjavani گفتند پیچیده است .

اگر اینجا بحث سر نحوه عملکرد و ایرادات سیستم و نرم افزار ارایه شده آردین هست که بهتره یه تاپیک جداگانه بزنید و با مستندات مشکلاتی اعم از رعایت نشدن پروتکل ها در ارسال پیامک و قواعد ارسال دیتا و یا حتی موارد جزیی مثل عدم نمایش ریل تایم دلیوری رو مطرح کنید .

17. تعداد تشکر ها از iMohsen به دلیل پست مفید

صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)