صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 61

موضوع: این مشکل آیا نباید پیگیری بشه؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    113
    تشکر تشکر شده 
    75
    تشکر شده در
    54 پست

پیش فرض پاسخ : این مشکل آیا نباید پیگیری بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1 نمایش پست ها
    تعجب من از اینه که شما حرف حساب سرت نمیشه وقتی میگم مشکل از سیستم ما نیست قبول نمیکنی و حاضری هر تهمتی بزنی که ما رو مجرم نشون بدی.
    اگه اپراتور قطع هست یا اس ام اس نمی رسونه یا ناقص می رسونه یا جواب درست حسابی نمیده ، شما همه اینا رو از چشم ما می بینی و وقتی باهاتون صادقانه صحبت می کنیم و میگیم مشکل از کجاست اینطور قضیه رو داری به چالش می کشونی.

محسن جان شما انگار تو باغ نیستیا..........مگه تو سرویس دهنده نیستی؟مگه نمیگی من فلانم؟مگه نمیگی ما خدای اینکاریم؟خوب پروایدر مشکل داره؟وظیفته یه اعلامیه بزنی قد سایتت که تو سایتت میریم ببینیم اسکل نشیم یه بند پیامک بزنیم شما وظیفته سرویستو چک کنی و سالم و بدون هر نقصی سرویس بدی ...وگرنه 150 تومان تا 300 تومان پول دادن به محسن داوری یا هر شخص دیگری و گرفته یه نمایندگی و تعرفه چیدنو فروختن پنل این یعنی تمام؟نه عزیزم فروش یعنی اغاز یه تعهد .مگه من خدای نکرده باهات مشکلی دارم که بخوام اذیتت کنم ؟شما نمیخوای قبول کنی سرویست مورد داره.
    اتفاقا سرویس شما مورد داره تو حرفهام بارها گفتم خود سرویس گزارش دهیت مورد داره خود سرویس ارسالت مورد داره اسکریپتت که مشکل از پروایدر نیست از خودتونه باید حلش کنید وقتی تو تبلیغات گفتید سرویس گزارشدهی داریم من که نمیتونم پیامک بدم تیکت بزنمک اقا این مسیج رسیده یا نه.......

2. # ADS

عضو انجمن s.w.a.t آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    404
    تشکر تشکر شده 
    5,890
    تشکر شده در
    1,306 پست

باسلام
    به نظر بنده این سخن دوستان که میگن " ما پیام رو به اپراتور رسوندیم بقیش به ما ربطی نداره " نه حرفه ایی میباشد نه درست!
    چرا؟!
    چون وقتی شما سرویسی به عنوان ارسال اس ام اس یا پیامک ارائه میدید یعنی تا رسیدن پیام به مقصد شما مسئول هستید نه کس دیگه! هر مشکلی این بین باشه شما باید پیگیری کنید!

دقیقا حرف آقا محسن و آقای داوری مثل این میمونه که ما بیاییم بگیم:
    هرکسی از سیستم سامانه لایسنس ما استفاده میکنه پول پرداخت کنه بابت لایسنس لایسنس فعال نشه به ماربطی نداره! چرا؟! چون ما درخواست دادیم به پروایدر اونا میخوان فعال کنن میخوان فعال نکنن!!ما باید از فعال بودن لایسنس مطمئن بشیم!

شما هم باید از رسیدن پیامهای مشتریکتون به مقصد مطمئن بشید! نه اینکه بیایید اینجا بیان کنید به ما ربطی نداره!!

موفق باشید
    گمشده این نسل، اعتماد است نه اعتقاد. اما افسوس، که نه بر اعتماد اعتقادیست و نه بر اعتقادها اعتماد!
    تنها راه ارتباطی با من: s.w.a.t@webhostingtalk.ir

4. تعداد تشکر ها ازs.w.a.t به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    113
    تشکر تشکر شده 
    75
    تشکر شده در
    54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط s.w.a.t نمایش پست ها
    باسلام
    به نظر بنده این سخن دوستان که میگن " ما پیام رو به اپراتور رسوندیم بقیش به ما ربطی نداره " نه حرفه ایی میباشد نه درست!
    چرا؟!
    چون وقتی شما سرویسی به عنوان ارسال اس ام اس یا پیامک ارائه میدید یعنی تا رسیدن پیام به مقصد شما مسئول هستید نه کس دیگه! هر مشکلی این بین باشه شما باید پیگیری کنید!

هرکسی از سیستم سامانه لایسنس ما استفاده میکنه پول پرداخت کنه بابت لایسنس لایسنس فعال نشه به ماربطی نداره! چرا؟! چون ما درخواست دادیم به پروایدر اونا میخوان فعال کنن میخوان فعال نکنن!!ما باید از فعال بودن لایسنس مطمئن بشیم!

شما هم باید از رسیدن پیامهای مشتریکتون به مقصد مطمئن بشید! نه اینکه بیایید اینجا بیان کنید به ما ربطی نداره!!

موفق باشید

سلام دوست خوبم کاملا فرمایشتون متین هست و حرف دل من هم همین هست برای مثال من از خود شما ماه قبل برای یوزرم لایسنس whmsonic گرفتم.خوب اگه یادتون باشه شما گفتی دفعال شده من دیدم نصب نمیشه بهتون گفتم و جاداره بازهم ازتون تشکر کنم چندبار خودتون و همکارنتون با صبرفراوان مسئله رو پی***ی کردید تا مشکل حل شد و لایسنس اکی شد درحالیکه اگر میگفتید به ما مربوط نیست و ما پول لایسنس رو گرفتیم اونا باید فعال کنند انگشت اتهام سمت شما میرفت اما خیلی عالی ساپورت کردید منو.الان حرف من همین هست اینادارن خدمات پیامک میدن باید ساپورتر باشن اما جالبه که همه چیزو دارن میندازن گردن پروایدر و...

عضو دائم mohsen1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,225
    تشکر تشکر شده 
    2,398
    تشکر شده در
    1,163 پست

تا فردا صبح هم بشینی این حرفا رو پشت سر هم بزنی کار به جایی پیش نمی بری! سیستم مشکل داره! سیستم نقض داره ، و ... و پسر خوب الان داره یه سال میشه که داره این سیستم کار می کنه و اگه قرار بود این مواردی که میگی رو داشته باشه که تا حالا پا برجا نمی موند.
    گزارش دلیوری باید از اپراتور بیاد و وقتی اپراتور گزارش دلیوری نمی ده یا ... از خودمون واسه دلخوشی شما بزنیم که اس ام اس رسیده ؟ ( این نتیجه صادق بودن با کاربر ایرانی هست که حوای صداقت سرویس دهنده رو اینطور میده که لابد سرویس شما مورد داره که به یوزر نمی رسه! )
    اطلاع رسانی ها تا حد امکان انجام شده و در مواردی که خود رهیاب و یا مگفا اعلام نکنند که سرویسشون مورد داره ما که علم غیب نداریم بدونیم فطع هست یا وصله... یا نمیشه هر دقیقه با همه خط هایی که داریم اس ام اس بدیم که ببینیم آیا می رسه یا نه یا ...
    اتفاقا حس می کنم مشکل داری و با غرض داری حرف می زنی...
    موردی نداره.
    مثل شما زیاد پیدا میشه و دیگه عادت کردیم...
    فروش دامنه های رند و با ارزش - بسیار ارزان
    برای خرید کلیک کنید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    9 پست

سلام

من به هیچ یک از کسانی که تاپیک دادند کاری دارم و طرفدار کسی هستم که بگید فلانی اومد طرف داری کرد من یه موقعی با رهیاب یا همون 1000 که شما میگید کار میکردم تا حتی چند وقت پیش هم درخواست داده بودم تا برای من کسی سیستم پیامک بنویسه تا بفروشم که سر یکسری موضوعات کنسل شد میتونید برید تاپیک ببنید که فکر نکنید من طرفداری میکنم ولی انصافا این 1000 اولا که دلیوریش حسابی مشکل داره یعنی حتی تو پنل وب سرویس خودش میزنه که اینا ارسال شده ولی هنوز به گوشی نرسیده به شرکت بگید میگه ترافیک روز بالا هست ما دادیم مخابرات ربطی به ما نداره سیستم بالاخره یکسری مشکلات داره این سیستم اقای داوری یا هر کسی دیگه هم راحت بهتون بگم کار خاصی انجام نمیده حکم گوشی موبایل دارند یک باکس متنی داره با یک باکس شماره شما میزنید اونا هم وصل میشن به وب سرویس همینو بس ...

درسته یکسری امکانات داره مثل نمیدونم سالگرد ازدواج این حرفا که اینا همش بر میگرده به برنامه نویسی ولی کلیتش این هست که اطلاعات وارد شده رو به وب سرویس مخابرات ارسال میکنه همینو بس

من به بحث پشتیابنیشون و ... هم کاری ندارم خودشون دانند این پست هم نه طرف داری بود نه چیزی فقط میخواستم واقعیت این سیستم خط ها رو بدونید بهترین سیستم هم فعلا 2000 هست که هزینه هاش بالا هست اگر توانایی هزینه دارید با اونجا کار کنید اتیه پرداز من به شخصه از 3000 و 1000 بریدم رفتم سراغ 2000

روز خوش

8. تعداد تشکر ها از daftari به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    113
    تشکر تشکر شده 
    75
    تشکر شده در
    54 پست

تا فردا صبح هم بشینی این حرفا رو پشت سر هم بزنی کار به جایی پیش نمی بری! سیستم مشکل داره! سیستم نقض داره ، و ... و پسر خوب الان داره یه سال میشه که داره این سیستم کار می کنه و اگه قرار بود این مواردی که میگی رو داشته باشه که تا حالا پا برجا نمی موند.
    گزارش دلیوری باید از اپراتور بیاد و وقتی اپراتور گزارش دلیوری نمی ده یا ... از خودمون واسه دلخوشی شما بزنیم که اس ام اس رسیده ؟ ( این نتیجه صادق بودن با کاربر ایرانی هست که حوای صداقت سرویس دهنده رو اینطور میده که لابد سرویس شما مورد داره که به یوزر نمی رسه! )
    اطلاع رسانی ها تا حد امکان انجام شده و در مواردی که خود رهیاب و یا مگفا اعلام نکنند که سرویسشون مورد داره ما که علم غیب نداریم بدونیم فطع هست یا وصله... یا نمیشه هر دقیقه با همه خط هایی که داریم اس ام اس بدیم که ببینیم آیا می رسه یا نه یا ...
    اتفاقا حس می کنم مشکل داری و با غرض داری حرف می زنی...
    موردی نداره.
    مثل شما زیاد پیدا میشه و دیگه عادت کردیم...

به جای اینکه ابو گلالود کنی که از ماجرا فرار کنی بشینو سرویستو نقصاشو برطرف کن
    شما وظیفه داری پیگیری کنی هزینه هایی که بابت پیامک داره کسر میشه کجا داره میره...من کسی رو به نام پروایدر نمیشناسم من با شما عقد قرارداد کردم و شما وظیفه داری پیامک های منو برسونی نه پروایدر من با پروایدر قرارداد ندارم از شما سرویس گرفتم.

تشکر تشکر کرده 
    1,225
    تشکر تشکر شده 
    2,398
    تشکر شده در
    1,163 پست

باسلام
    چرا؟!

موفق باشید
    وقتی اپراتور تضمینی به ما نمیده که اس ام اس صدر در صد به کاربر نمی رسه از دست ما چه کاری بر میاد؟
    ما به مشتری چه تضمینی بدیم؟
    گزارش دلیوری رو داریم از روی صداقت به کاربر می دیم!!!!
    این رو خواهشا بفهمید.
    هنر ما اینه که 100% اس ام اس ها از سیستم خارج و تحویل مخابرات میشه.
    مشکل عدم دلیوری برای تمام سرویس دهنده های اس ام اس هست.
    تنها اپراتوری که بهتر از بقیه کار میکنه آتیه هست (2000) که اونم باز تضمین 100% نمیده و میگه هزینه اس ام اس هایی که نرسیده رو برگشت می زنه همین!

این قضیه با چیزی که شما داری میگی زمین تا آسمون فرق داره. لایسنساگه قانونی باشه 100 در صد هست ولی قضیه ما فرق می کنه. درک کنید مسائل رو ...
    برای خرید کلیک کنید

عضو انجمن s.w.a.t آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    404
    تشکر تشکر شده 
    5,890
    تشکر شده در
    1,306 پست

وقتی اپراتور تضمینی به ما نمیده که اس ام اس صدر در صد به کاربر نمی رسه از دست ما چه کاری بر میاد؟
    ما به مشتری چه تضمینی بدیم؟
    گزارش دلیوری رو داریم از روی صداقت به کاربر می دیم!!!!
    این رو خواهشا بفهمید.
    هنر ما اینه که 100% اس ام اس ها از سیستم خارج و تحویل مخابرات میشه.
    مشکل عدم دلیوری برای تمام سرویس دهنده های اس ام اس هست.
    تنها اپراتوری که بهتر از بقیه کار میکنه آتیه هست (2000) که اونم باز تضمین 100% نمیده و میگه هزینه اس ام اس هایی که نرسیده رو برگشت می زنه همین!

این قضیه با چیزی که شما داری میگی زمین تا آسمون فرق داره. لایسنساگه قانونی باشه 100 در صد هست ولی قضیه ما فرق می کنه. درک کنید مسائل رو ...
    باسلام
    خوب از مخابرات پیگیری کنید چرا نمیرسه و پول کسر میشه!(الان میگید اینجا ایرانه و از این حرفها!!) ولی بخدا اگه پیگیری کنید مطمئن باشید که به نیتجه خواهید رسید ...!
    در مورد سخن بنده هم ربطی به قانونی بودن یا نبودن لایسنس نداره!! در سه روز گذشته چندتا مشکل داشتیم که کاربر پرداخت کرده بود لایسنس فعال نشده بود!! پیگیری کردیم دیدیم مشکل از سیستم پروایدر هستش اونا هم سیستم رو درست کردن و کلی از ما تشکر کردن!! فقط پیگیری شما میخوایید راحت پشت کامپیوتر بشینید و کار کنید ...!!! این نمیشه که باید احساس مسئولیت هم داشته باشید!
    این حرف هم دیگه کلیشه ایی شده صداقت و ... نصف انرژی و وقت این صداقت رو بزارید پای پیگیری قاعدتا نتیجه خواهید گرفت!
    گمشده این نسل، اعتماد است نه اعتقاد. اما افسوس، که نه بر اعتماد اعتقادیست و نه بر اعتقادها اعتماد!
    تنها راه ارتباطی با من: s.w.a.t@webhostingtalk.ir

12. تعداد تشکر ها ازs.w.a.t به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    113
    تشکر تشکر شده 
    75
    تشکر شده در
    54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط s.w.a.t نمایش پست ها
    باسلام
    خوب از مخابرات پیگیری کنید چرا نمیرسه و پول کسر میشه!(الان میگید اینجا ایرانه و از این حرفها!!) ولی بخدا اگه پیگیری کنید مطمئن باشید که به نیتجه خواهید رسید ...!
    در مورد سخن بنده هم ربطی به قانونی بودن یا نبودن لایسنس نداره!! در سه روز گذشته چندتا مشکل داشتیم که کاربر پرداخت کرده بود لایسنس فعال نشده بود!! پیگیری کردیم دیدیم مشکل از سیستم پروایدر هستش اونا هم سیستم رو درست کردن و کلی از ما تشکر کردن!! فقط پیگیری شما میخوایید راحت پشت کامپیوتر بشینید و کار کنید ...!!! این نمیشه که باید احساس مسئولیت هم داشته باشید!
    این حرف هم دیگه کلیشه ایی شده صداقت و ... نصف انرژی و وقت این صداقت رو بزارید پای پیگیری قاعدتا نتیجه خواهید گرفت!

دقیقا حرف من همینه.من بخدا لحظه اول حرف محسن خان رو درک کردم و میدونم داره چی میگه اما حرصم میگره وقتی خودشو اون یکی محسن داوری میگن به ما مربوط نیست اینا چون سرویس دادن باید پیگیر بشن مگه میشه پول بابت ارسال نشده پیامک بگیره رهیاب بابا جان وقتی رهیاب داره پول از اعتبار شما کم میکنه و شما هم از ما واونوقت وقتی من به شما شکایت میکنم شما میگید تقصیر مانیست اونوقت باید موضوع رو از رهیاب یا هر پروایدر دیگری پیگیر باشید اینجا بحث 1 دونه مسیج 2 تا مسیج نیست شما اگه 100 تا یوزر داشته باشید و تویه یه روز 50 تا مسیجش اینطور شده باشه میشه 5000 مسیج میشه 6میلیون تومن تو 1 روز که اسمش کلاه... هست.باید پیگیر باشی محسن حان به جای اینکه رفع اتهام کنی

تشکر تشکر کرده 
    1,225
    تشکر تشکر شده 
    2,398
    تشکر شده در
    1,163 پست

داداش من شما که هی میگی لایسنس ، باید طرف لایسنس رو به شما بده چون تضمین داده که این اتفاق بیفته.
    ولی سرویس دهنده ی ما (1000 یا 3000) این تضمین رو نمیدن! اینا هم با مخابرات طرف حساب هستن و لابد مخابرات هم با این جماعت همین طور برخورد میکنه. وقتی تضمینی نیست شما چه توقعی از سرویس دهنده نوعی مثل من داری؟ توقع داری چه تضمینی بدم به شما ؟ برم پیگیری کنم؟
    از همین آقای مسعودی عزیز بپرسید که این اپراتور ها چطور با سرویس دهنده هیی مثل ایشون و ما برخورد می کنن. ساپورتشون چطور هست! همین اپراتورها به سرویس دهنده هایی که مثل ایرانسل مشکل دارند.
    امکان دریافت از ایرانسل رو گاها ندارن! این موارد بین همه سرویس دهنده ها مشترکه و همه این مشکلات رو دارن.
    باز تاکید می کنم چون ما داریم با مشتری روراست حرف می زنیم فکر می کنه داریم کم کاری می کنیم.
    برای خرید کلیک کنید

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)