صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 37

موضوع: ارایه VDS تحویل فوری و خودکار █ مجازی ساز kvm با پنل فول SulosVM █ لوکیشن اروپا و آمریکا █ تخفیف دایمی ۳۰ درصد و ماه اول ۵۰ درصد █ تضمین بازگشت ه

عضو جدید vpsgroups آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    151
    تشکر تشکر شده 
    2,329
    تشکر شده در
    1,964 پست

پیش فرض ارایه VDS تحویل فوری و خودکار █ مجازی ساز kvm با پنل فول SulosVM █ لوکیشن اروپا و آمریکا █ تخفیف دایمی ۳۰ درصد و ماه اول ۵۰ درصد █ تضمین بازگشت ه

VPSGroups Inc
    شرکت وی پی اس گروپ
    ارایه خدمات سرور اختصاصی و مجازی و هاستینگ پیشرفته
    چرا وی پی اس گروپ؟

لوکیشن فرانسه - OVH - ای پی اروپا
    مجازی سازی KVM - کنترل پنل فول آپشن SolusVM

عکس نمونه پنلی که مشترکین خواهند داشت :

• همچنین مشاهده تمامی اصلاعات سرور خود در سیستم پرتابل whmcs ما با امکانات کنترلی کامل شامل : ریبوت- روشن -خاموش -تغییر پسورد کنسول VNC و ......

تست سرعت از چند لینک مختلف :

تست سرعت شبکه : proof.ovh.net
    تست پینگ آی پی :
    IP test: 188.165.12.106
    آفر شماره یک :
    تخفیف ۵۰ درصدی ماه اول بر روی پلان رم یک به بالا ! با کد 1th-vosgroups-ovh
    جهت اطلاع از جزیات دقیق هر سرویس لطفا اینحا کلیک کنید.
    قیمت با تخفیف ماه اول
    پلن
    ۱۲۰۰۰ تومان
    ۱۷۰۰۰ تومان
    ۲۱۰۰۰ تومان
    ۲۹۰۰۰ تومان
    قیمت ها در سایت بدون تخفیف درج شده لطفا جهت تخفیف از کد تخفیف استفاده کنید
    توجه کنید سفارش هایپرداختسهماهبدونهیچکدتخفیفیبیشاز ۳۰ درصدتخفیفدایمیدارد.
    آفر شماره دو به تعداد بسیار محدود :
    تخفیف دایمی :
    سرور با رم ۱۰۲۴ از اروپا OVH
    قیمت دایمی ۱۵۹۰۰ تومان
    مشخصات کامل سرور شامل هارد و سی پی پو وکلیک کنید
    لینک مستقیم خرید
    کد تخفیف: 2th-ovh-1024-vpsgroups
    سرور با رم ۲۰۴۸ از اروپا OVH
    قیمت دایمی ۲۴۹۰۰ تومان
    مشخصات کامل سرور شامل هارد و سی پی پو وکلیک کنید
    لینک مستقیم خرید
    کد تخفیف: 2th-ovh-2048-vpsgroups
    ------------------------------------------------------------------------------
    سرور مجازی لوکیشن هلند - ecatel -
    بدون هیچ کونه مشکل کپی رایت از هر لحاظ آزاد
    این سرویس مخصوص کسانی می باشد که از دست ابیوز مربوط به اسپم و تورنت و غیره ... خسته شده اند !!!!

• تضمین عدم ابیوز کاملا وارز در سرور مجازی هلند Ecarel
    • مجازی سازی Vmware ESXi 5.1
    • نصب هر گونه سیستم عامل مجانی - کانفیگ ها تماملا رایگان
    • امکان ارایه کنترل پنل تحت وب فول آپشن vCenter

• ارایه هارد SSD و ساتا رید ۱۰
    • پنل مجانی تحت وب Power off - Power on - Reset - Reboot OS - Shutdown OS

کد تخفیف ۲۰ درصد دایمی بر روی پلان رم یک به بالا : nl-20-vpsgroups
    ای پی تست سرور هلند : 89.248.160.1
    جهت اطلاع از جزیات دقیق هر سرویس و قیمت ها لطفا اینحا کلیک کنید.
    قیمت با تخفیف ماه اول
    پلن
    ۱۹۹۰۰ تومان
    ۲۹۹۰۰ تومان
    ۳۴۹۹۰ تومان
    ۴۶۹۰۰ تومان
    سرور مجازی آمریکا Dacantec - CenteriLogic-
    قیمت بسیار مناسب - تضمین آپتایم ۱۰۰ درصد و کیفیت شبکه عالی !

• مجازی سازی Vmware ESXi 5.1
    • نصب هر گونه سیستم عامل مجانی - کانفیگ ها تماملا رایگان
    • امکان ارایه کنترل پنل تحت وب فول آپشن vCenter

• ارایه هارد SSD و ساتا رید ۱۰
    • پنل مجانی تحت وب Power off - Power on - Reset - Reboot OS - Shutdown OS

• سرورها به اسپم ، دیداس ، اتک و تورنت شدیدا حساس می باشند و درصورت مشاهده ساسپند خواهد شد تا رفع مشکل از طرف شما.
    • ای پی تست سرور آمریکا : 199.255.156.6

آفر تخفیف دایمی :

• کد تخفیف ۲۵ درصد دایمی بر روی پلان رم یک به بالا : usa-25-vpsgroups
    • شروع قیمت سرور از ۹۹۰۰ تومان به صورت دایمی دایمی !!

قیمت با تخفیف ماه اول
    پلن
    ۱۱۰۰۰ تومان
    ۱۳۹۰۰ تومان
    ۲۰۰۰۰ تومان
    ۳۵۹۰۰ تومان
    مشاهده افر فروش نمایندگی سرور مجازی ما با ۱۵ درصد تخفیف ویژه

کد تخفیف ۱۵ درصدی ماه اول نمایندگی VPS با منابع اختصاصی و پنل SolusVM از لوکیشن اروپا :
    kvm-reseller-vpsgroups

سرویس های دیگر ما :

ویرایش توسط vpsgroups : November 25th, 2014 در ساعت 16:39
    وی پی اس گروپ ؛ ارائه دهنده سرور‌ مجازی با ۲۴ ساعت تست رایگان، سرور ابری با پرداخت ساعتی، سرور اختصاصی، هاست SSD ابری و خدمات ویژه دیگر!
    پشتیبانی -- sales@vpsgroups.uk -- تلگرام:@vpsgroups

2. تعداد تشکر ها از vpsgroups به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    6 پست

پیش فرض پاسخ : ارایه VDS تحویل فوری و خودکار █ مجازی ساز kvm با پنل فول SulosVM █ لوکیشن اروپا و آمریکا █ تخفیف دایمی ۳۰ درصد و ماه اول ۵۰ درصد █ تضمین با

نقل قول نوشته اصلی توسط vpsgroups نمایش پست ها
    هدف شما از کارتون مشخصه نیازی به کل کل کردن با شما نمی بینم ! خدا شکر انقدر مشتری ها از سرور هلندEcatel ما با توجه به کیفیت خوب پهنای باندش راضی هستند که ما دیگه برای این سرور هیچ فروش ویژه ای نداریم . شما هم ایشالا پروایدر مورد نظرت رو پیدا کنی و دست از این کارات برداری - پست هم گزارش شد - موفق باشید
    اتفاقا vps بسیار خوب و عالی از همه جهت تهیه کردم و انصافا ازش صد در صد راضی هستم امیدوارم منوجه تهمت و افترایی که میزنید باشید و توضیح بدید که به نظر شما هدف من از اینکار دقیقا چی بوده و حق پیگیری رو برای خودم محفوظ میدونم؟ اگر من قصد تخریب ناحق کسی رو داشتم فقط 1 سرویس از شما میخریدم و همون روز اول میومدم و شما را خراب می کردم من از همون روز اول متوجه کیفیت پایین سرویس شما شدم و عذاب وجدان گرفتم که چرا اومدم در تاپیک گفتم که 2 تا vps از شما گرفتم ولی گفتم قضاوت عجولانه انجام ندم و شاید کیفیت سرویس در کوتاه مدت اینجوری هست ولی متاسفانه تا 1 ماه کیفیت سرویس در هر دو vps که خریداری کردم بهبودی پیدا نکرد من هم وظیفه و حق خودم میدونم که بیام تجربه خودم رو بگم تا مشغول الذمه کسی نباشم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط rezabagh نمایش پست ها
    من نمی تونم گفته های شما رو رد کنم چون واقعا از شرایط سرور شما خبر نداشتم ! اما من می خوام تجربه خودم بگم ! من به شخصه از ایشون ۲ تا سرور مجازی هلند ایکاتل دارم و همچنین نمایندگی فروش سرور ovh این شرکت رو - کامت های گذشته من رو هم می تونید ببینید - از شرایط و سرعت پورت سرور هلند واقعا راضی ام و هیچ مشکلی تا حالا باش نداشتم حتی یک دقیقه دان تایم بعد ۲ ماه ! اینشا الاه که همین طور باقی بمونه به نظر بنده شاید بهتر باشه قبل هر قضاوتی بیشتر تحقیق کنید . البته این کامنت فقط جنبه اضهار نظر داشت نه طرفداری از کسی یا شرکتی
    سلام اگر فقط یک vps تهیه میکردم حرف شما قابل قبول بود ولی من دو عدد vps با رمهای 1 گیگ و 2 گیگ تهیه کردم و هر 2 همین شرایط رو داشتند اتفاقا این بار با تحقیق و پس از تست vps تهیه کردم که اونقدر به خودشون مطمئن بودند که ضمانت بازگشت وجه داشتند و انصافا ازشون صد در صد از همه نظر راضی هستم

تشکر تشکر کرده 
    151
    تشکر تشکر شده 
    2,329
    تشکر شده در
    1,964 پست

پیش فرض پاسخ : ارایه VDS تحویل فوری و خودکار █ مجازی ساز kvm با پنل فول SulosVM █ لوکیشن اروپا و آمریکا █ تخفیف دایمی ۳۰ درصد و ماه اول ۵۰ درصد █ تضمین با

نقل قول نوشته اصلی توسط webikar نمایش پست ها
    اتفاقا vps بسیار خوب و عالی از همه جهت تهیه کردم و انصافا ازش صد در صد راضی هستم امیدوارم منوجه تهمت و افترایی که میزنید باشید و توضیح بدید که به نظر شما هدف من از اینکار دقیقا چی بوده و حق پیگیری رو برای خودم محفوظ میدونم؟ اگر من قصد تخریب ناحق کسی رو داشتم فقط 1 سرویس از شما میخریدم و همون روز اول میومدم و شما را خراب می کردم من از همون روز اول متوجه کیفیت پایین سرویس شما شدم و عذاب وجدان گرفتم که چرا اومدم در تاپیک گفتم که 2 تا vps از شما گرفتم ولی گفتم قضاوت عجولانه انجام ندم و شاید کیفیت سرویس در کوتاه مدت اینجوری هست ولی متاسفانه تا 1 ماه کیفیت سرویس در هر دو vps که خریداری کردم بهبودی پیدا نکرد من هم وظیفه و حق خودم میدونم که بیام تجربه خودم رو بگم تا مشغول الذمه کسی نباشم
    خدمت تون علت رو توضیح دادم شما منابع سرورتون متاسب با مصرف تون نیود !!! شما یک سرور ویندوز xp ا رم یک و یک کور سی پی پو ۱۰۰۰ مگ داشتین و همیشه فول از این ریسور داشتین استفاده می کردین من لاگ همه رو دارم و قتی به حد لیمیت مصرف میرسید سرور شما هنگ می کنه !!! هر کسی به اندازه ای که پول میده اش میخوره حالا تا ۱۰۰ روز دیگه اینجا کامنت بدین جواب من مشحصه با دلیل و مدرک علمی
    موفق باشید
    وی پی اس گروپ ؛ ارائه دهنده سرور‌ مجازی با ۲۴ ساعت تست رایگان، سرور ابری با پرداخت ساعتی، سرور اختصاصی، هاست SSD ابری و خدمات ویژه دیگر!

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    9 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rezabagh
    اوشته اصلی توسط rezabagh من نمی تونم گفته های شما رو رد کنم چون واقعا از شرایط سرور شما خبر نداشتم ! اما من می خوام تجربه خودم بگم ! من به شخصه از ایشون ۲ تا سرور مجازی هلند ایکاتل دارم و همچنین نمایندگی فروش سرور ovh این شرکت رو - کامت های گذشته من رو هم می تونید ببینید - از شرایط و سرعت پورت سرور هلند واقعا راضی ام و هیچ مشکلی تا حالا باش نداشتم حتی یک دقیقه دان تایم بعد ۲ ماه ! اینشا الاه که همین طور باقی بمونه به نظر بنده شاید بهتر باشه قبل هر قضاوتی بیشتر تحقیق کنید . البته این کامنت فقط جنبه اضهار نظر داشت نه طرفداری از کسی یا شرکتی

- - - Updated - - -

سلام اگر فقط یک vps تهیه میکردم حرف شما قابل قبول بود ولی من دو عدد vps با رمهای 1 گیگ و 2 گیگ تهیه کردم و هر 2 همین شرایط رو داشتند اتفاقا این بار با تحقیق و پس از تست vps تهیه کردم که اونقدر به خودشون مطمئن بودند که ضمانت بازگشت وجه داشتند و انصافا ازشون صد در صد از همه نظر راضی هستم
    من هیچ مشکل با نظر شما ندارم و شما کاملا حق دارید در مورد تجربتون نظر بدین ! من هم به عنوان کسی که ۳ تا سرور در حال حاظر از لوکیشن هلند و ۱۰ سرور به عنوان نماینده فروش شون از لوکیشن فرانسه دارم نظر کاملا مثبت ام بیان کردم به عنوان تجربه ای که دارم ! امیدوارم از این که کسی خلاف نظر شما نظر میده نارحت نشید یا حق

7. تعداد تشکر ها از rezabagh به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

سلام و خسته نباشید
    دوست عزیز من امروز یه سرور خریداری کردم در صورت امکان سریع تر تحویل بدید.با تشکر
    تیکت پشتبانی 730220

تشکر تشکر کرده 
    151
    تشکر تشکر شده 
    2,329
    تشکر شده در
    1,964 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط super_victory نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    دوست عزیز من امروز یه سرور خریداری کردم در صورت امکان سریع تر تحویل بدید.با تشکر
    تیکت پشتبانی 730220
    با سلام و تشکر به درخواست شما رسیدگی شد

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

ممنون از پشتیبانی خوبتون

11. تعداد تشکر ها از super_victory به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط vpsgroups نمایش پست ها
    خدمت تون علت رو توضیح دادم شما منابع سرورتون متاسب با مصرف تون نیود !!! شما یک سرور ویندوز xp ا رم یک و یک کور سی پی پو ۱۰۰۰ مگ داشتین و همیشه فول از این ریسور داشتین استفاده می کردین من لاگ همه رو دارم و قتی به حد لیمیت مصرف میرسید سرور شما هنگ می کنه !!! هر کسی به اندازه ای که پول میده اش میخوره حالا تا ۱۰۰ روز دیگه اینجا کامنت بدین جواب من مشحصه با دلیل و مدرک علمی
    موفق باشید
    دوست عزیز این جور پاسخ ها دیگه نخ نما شدن و تاثیری ندارن
    شما اصلا نمیدونید چه کسی چه مقدار داره از سرورهاتون استفاده میکنه که اگر میدونستید جلوی استفاده بیش از حد اونها رو میگرفتید
    اتفاقا من از سرویس 1 گیگ شما اصلا استفاده نتونستم بکنم که حالا استفاده بیش از حد از منابع انجام بدم
    vps شما آنقدر کند و اعصاب خورد کن بود که من از رم 1 گیگ فقط در روز اول چند ساعت استفاده کردم و اعصاب آدم از بس که سیستم از همه نظر کند بود خورد می شد و در طی 3 ساعت تونستم یک idm و یک winrar اونجا نصب کنم و اصلا قابل استفاده نبود که آدم بخاد استفاده بیش از حد هم بکنه و در روزها و هفته های بعدی هر بار به vps وصل میشدم میدیدم که اوضاع مثل قبل هست و نمیشه با vps کار کرد!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط rezabagh نمایش پست ها
    من هیچ مشکل با نظر شما ندارم و شما کاملا حق دارید در مورد تجربتون نظر بدین ! من هم به عنوان کسی که ۳ تا سرور در حال حاظر از لوکیشن هلند و ۱۰ سرور به عنوان نماینده فروش شون از لوکیشن فرانسه دارم نظر کاملا مثبت ام بیان کردم به عنوان تجربه ای که دارم ! امیدوارم از این که کسی خلاف نظر شما نظر میده نارحت نشید یا حق
    خواهش میکنم دوست عزیز نظر شما هم محترم هست
    من هم نظر خودم که حاصل از خرید دو عدد vps بود رو بیان کردم و این رو حق و وظیفه خودم میدونم
    به دوستان هم توصیه می کنم که ملاکشون برای تهیه vps رو فقط قیمت قرار ندن و همیشه بعد از تست یک vps تهیه کنن و بهتر از همه اینه که vps ای که بازگشت وجه داره تهیه کنن تا از کار کردن با vps لذت ببرن نه اینکه اعصابشون خورد بشه و نتونن باهاش کار کنن
    تشکرر
    ویرایش توسط webikar : November 28th, 2014 در ساعت 18:24

13. تعداد تشکر ها از webikar به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    151
    تشکر تشکر شده 
    2,329
    تشکر شده در
    1,964 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط webikar نمایش پست ها
    دوست عزیز این جور پاسخ ها دیگه نخ نما شدن و تاثیری ندارن
    شما اصلا نمیدونید چه کسی چه مقدار داره از سرورهاتون استفاده میکنه که اگر میدونستید جلوی استفاده بیش از حد اونها رو میگرفتید
    اتفاقا من از سرویس 1 گیگ شما اصلا استفاده نتونستم بکنم که حالا استفاده بیش از حد از منابع انجام بدم
    vps شما آنقدر کند و اعصاب خورد کن بود که من از رم 1 گیگ فقط در روز اول چند ساعت استفاده کردم و اعصاب آدم از بس که سیستم از همه نظر کند بود خورد می شد و در طی 3 ساعت تونستم یک idm و یک winrar اونجا نصب کنم و اصلا قابل استفاده نبود که آدم بخاد استفاده بیش از حد هم بکنه و در روزها و هفته های بعدی هر بار به vps وصل میشدم میدیدم که اوضاع مثل قبل هست و نمیشه با vps کار کرد!

- - - Updated - - -

خواهش میکنم دوست عزیز نظر شما هم محترم هست
    من هم نظر خودم که حاصل از خرید دو عدد vps بود رو بیان کردم و این رو حق و وظیفه خودم میدونم
    به دوستان هم توصیه می کنم که ملاکشون برای تهیه vps رو فقط قیمت قرار ندن و همیشه بعد از تست یک vps تهیه کنن و بهتر از همه اینه که vps ای که بازگشت وجه داره تهیه کنن تا از کار کردن با vps لذت ببرن نه اینکه اعصابشون خورد بشه و نتونن باهاش کار کنن
    تشکرر
    شما حتی بلد نبودی بر روی سرور ویندوزی xp که فایل فایل ایزوش رو هم براتون مانت کرده بودیم زبان فارسی فعال کنی و تیکت می دی که چرا زبان فارسی فعال نیست !!! این سطح سواد شما میرسونه ! لازم نیست به ما رو نصیحت بکنید در مورد مانیتور منابع ما با ابزار هایی که حتی اسمش هم شما نشنیدین مثل Veeam ONE Monitor و vcenter به صورت ۲۴ ساعته همه سرور ها رو مانیتور می کنیم و خوب می دونیم که چه کسی چقدر مصرف داره و شما از این ناراحتی که چرا بیشتر از چیزی که پول دادین نمی تونستین استفاده کنید !!
    به حرحال تا اینجا حسابی تاپیک ما رو منحرف کردین امیدوارم دست از ارسال کامنت های بی جاتون بردارید
    ویرایش توسط vpsgroups : December 11th, 2014 در ساعت 19:17

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    41
    تشکر شده در
    35 پست

عزیزم راست میگه که سرعت خرابه . شبکتون میدونم عالی هست . به نظرم مشکل از ویندوز باشه وگرنه شبکه مشکلی نداره!! اما این مشکل سرعت هارو در وی پی اس های هلندتون دیدم خودم ولی نه به اون حدی که ایشون میگه . به هر حال به نظر من ایزو هاتون مشکل دارن که ایشون میگن مشکل سرعت و اینا دارن . شبکتون هیچ مشکلی نداره!

تشکر تشکر کرده 
    151
    تشکر تشکر شده 
    2,329
    تشکر شده در
    1,964 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط f.saadat نمایش پست ها
    عزیزم راست میگه که سرعت خرابه . شبکتون میدونم عالی هست . به نظرم مشکل از ویندوز باشه وگرنه شبکه مشکلی نداره!! اما این مشکل سرعت هارو در وی پی اس های هلندتون دیدم خودم ولی نه به اون حدی که ایشون میگه . به هر حال به نظر من ایزو هاتون مشکل دارن که ایشون میگن مشکل سرعت و اینا دارن . شبکتون هیچ مشکلی نداره!
    در مورد ایزو - سرور ویندوزی ما به صورت تمپلت هستند - اما چنانچه مشتری درخواست کند می تونه از هر فایل ایزوی که خودش بخواد سرور نصب کنه لذا در این ضمینه مشکلی نیست . با تشکر

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)