این مشکل شما زمانی هست که از اون فردی که پنل خریدید شارژ در پنلش نداشته باشه!
ه جورایی میشه گفت اورسل کرده و شما هم یه زمانی هم ارسال کردی که این طرف شارژ نداشته و مسلما اس ام اس ها از طرف سایت ارسال میشد ولی اکانتینگ اپراتور چک میکنه وقتی شارژی نیست اس ام اس رو ارسال نمیکنه!
ولی من احتمال میدم یا ایشون در پنلش شارژ نداره یا اینکه خود اسکریپتش مشکل جدی داره!
شما به جای اینکه کورکورانه حرف بزنی، چشماتو بازکن ، درست 4تا پست اول رو بخون ، ایشون در پست اولش اسمی از فردی که سرویس گرفته نیاورده که من بخوام بفهمم کی بوده کی نبوده! دوما من نگفتم این آقا اورسل کرده، اومدم توضیحاتی کلی پیرامون قضیه دادم که اگر شما یکم از فسفر های مغزت استفاده کنی میفهمی که رو هوا صحبت نشده! من نه هاست برتر رو میشناختم نه میدونستم در مورد کدوم سرویس دهنده داره صحبت میکنه احتمال های خودمو دادم!بعد جناب داوری خودش شروع کرد، خوب چشماتو بازکن دوباره بخون من در 2 پست اولم نمیدونستم مال کیه و کلی گفتم!

هه کی اومده میگه کورکورانه حرف نزن ! -( اینو خوب اومدی بخدا , کلی خندیدیم )شما خودت متن بالا رو بخون میبینی که اول شما گفتی اورسل کرده - حالا میگین من کی گفتم ؟؟؟ ( خیلی جالبه بخدا , مهندس مملکت مارو میبینی ؟)

فسفر مغز رو هم اول شما یکم استفاده کن که از این سوتی ها ندین قربان.[COLOR="Silver"]

شما خودت اول یکم اون سلول های خاکستریت رو راهشون بنداز و متن هارو دقیق بخون و بعد اظهار نظر کن -

تو روز روشن داری میگی اورسل کرده و بهتون میگن چرا ? , میگید من کی گفتم ؟؟؟؟ جالبه بخدا