صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 29

موضوع: کار این byet.org چیه؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    143
    تشکر تشکر شده 
    83
    تشکر شده در
    65 پست

پیش فرض کار این byet.org چیه؟

سلام
    یه سوال من موندم این byet.org که هاست و ریسلر رایگان میده و تبلیغات هم نداره جریانش چیه؟
    دارامدش پس از چیه؟

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض پاسخ : کار این byet.org چیه؟

سلام
    سر تا پاش کلاهبرداریه،
    byethost از xlhost.com که نمایندگی فروش dedicated server سایت ee.net هست سرور خریداری می‌کنه که به ملت هاست رایگان کم کیفیت با کلی مشکلات ارائه می‌کنه به عبارتی می‌شه گفت یه نوع کلاهبرداری، شما پس از اینکه ازش هاست گرفتی و سایتت رو کامل روش قرار دادی و سایتت یه کمی بزرگ شد مجبور میشی یا ازش هاست بخری یا سایتت رو انتقال بدی که گزینه دوم یعنی انتقال سایت از بایت به نوعی غیرممکن هست، بنده خودم قبلاً یکی از نمایندگی‌های ایشون بودم که با مشاهده این فعالیت‌های همین شرکت سایتم رو داون کردم!

از ما به شما تجربه که وقتتون رو توی byet هدر نکنید.

عضو انجمن Mostafa آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    365
    تشکر شده در
    147 پست

با سلام

خیر چنین نیست!
    Byet.org ریسلر رایگان می دهد و کنترل پنل آن ویستاپنل است اما درون کنترل پنل تبلیغات سرویس های Premium بایت هاست نمایش داده می شوند.
    اطلاعات بیشتر در اینجا

5. تعداد تشکر ها از Mostafa به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    143
    تشکر تشکر شده 
    83
    تشکر شده در
    65 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rapidgig نمایش پست ها
    سلام
    سر تا پاش کلاهبرداریه،
    byethost از xlhost.com که نمایندگی فروش dedicated server سایت ee.net هست سرور خریداری می‌کنه که به ملت هاست رایگان کم کیفیت با کلی مشکلات ارائه می‌کنه به عبارتی می‌شه گفت یه نوع کلاهبرداری، شما پس از اینکه ازش هاست گرفتی و سایتت رو کامل روش قرار دادی و سایتت یه کمی بزرگ شد مجبور میشی یا ازش هاست بخری یا سایتت رو انتقال بدی که گزینه دوم یعنی انتقال سایت از بایت به نوعی غیرممکن هست، بنده خودم قبلاً یکی از نمایندگی‌های ایشون بودم که با مشاهده این فعالیت‌های همین شرکت سایتم رو داون کردم!

خوب آشغال هم بده باید پول این سرور هاشو بده دیگه دارامدش از کجاست؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    143
    تشکر تشکر شده 
    83
    تشکر شده در
    65 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa نمایش پست ها
    با سلام

byethost یک شرکت در انگلستان با نام byet internet group است. ( آدرس لندن :byethost internet ltd. 27 old gloucester street )
    شرکت byethost در زمینه ارائه خدمات هاستینگ از سال 2005 شروع به کار نمود و هم اکنون با داشتن بیش از 60 سرور اختصاصی در دیتاسنتر xlhost آمریکا یکی از بزرگترین ارائه دهندگان هاستینگ رایگان،هاست cpanel و whm reseller و نهایتا سرور مجازی vps است.
    سایت گیگفا در آغاز سال 2008 ( دقیقا تاریخ 01/01/2008 ) ثبت گردید و با عنوان یکی از نمایندگان سرویس های رایگان byethost در ایران و همچنین تنها نماینده فروش سرویس ها در ایران فعالیت می کند.
    از دلائل رشد سریع این شرکت می توان به ارائه reseller رایگان اشاره نمود که با هدف افزایش فروش سرویس های cpanel خود اقدام به این کار نموده است که اکنون با داشتن بیش از 3000 ریسلر در سراسر دنیا یکی از مایه دار ترین هاستینگ ها می باشد!
    پشتیبانی byethost به نوبه خود بی نظیر است.
    اون پنلی که رایگانه ویستا پنل هست نه سی پنل
    میشه بگید درامدش از کجاست؟

تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    365
    تشکر شده در
    147 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Parshosts نمایش پست ها
    اون پنلی که رایگانه ویستا پنل هست نه سی پنل
    میشه بگید درامدش از کجاست؟
    سرویس های رایگان محدودیت هایی دارند که سایت های نوپا را خوب جواب می دهند ولی وقتی سایت بزرگ شود نیاز به Upgrade اکانت دارد!

نقل قول نوشته اصلی توسط rapidgig نمایش پست ها
    سلام
    سر تا پاش کلاهبرداریه،

دوست عزیزمون شما انتظار دارید Byet بیاد و همه چیز رو مفت و رایگان در اختیارتون بزاره؟
    سرویس های رایگان ByetHost خوب هست ولی Upgrade اکانت پس از یکی دو سال لازم میشه، یعنی سایتتون بزرگ میشه و سرویس های رایگان حوابگو نیست.
    قانون نسبیت انیشتین در مورد هاستینگ می گه که هرکی به فکر جیب خودشه!

عضو انجمن saeidj آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    369
    تشکر تشکر شده 
    367
    تشکر شده در
    242 پست

byet با اون کنترل پنل مزخرفش ابرو تمام کنترل پنل ها رو برده.... پولش رو هم از تبلیغات که تو پنل میزاره در میاره... کیفیت هاستش صفره.. کلی هم محدودیت داری که اگه نداشته باشی سرورهاشون می ترکه. از نظر امنیت هم میگن خوب نیست.
    به درد تست اسکریپت هم نمیخوره.. باز لا اقل fahoster.com هاست رو با سی پنل واقعی میده

تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    365
    تشکر شده در
    147 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidj نمایش پست ها
    byet با اون کنترل پنل مزخرفش ابرو تمام کنترل پنل ها رو برده.... پولش رو هم از تبلیغات که تو پنل میزاره در میاره... کیفیت هاستش صفره.. کلی هم محدودیت داری که اگه نداشته باشی سرورهاشون می ترکه. از نظر امنیت هم میگن خوب نیست.
    به درد تست اسکریپت هم نمیخوره.. باز لا اقل fahoster.com هاست رو با سی پنل واقعی میده
    اگه قرار بود که سرویس های رایگانش خیلی عالی باشند که کسی نمیامد سرویس cPanel از ByetHost بخره.
    شما کوچکترین مشکلی در سرویس های Premium یا cPanel بایت هاست نمی بینی چون واقعا کیفیت عالی دارند.
    البته بازهم حرص همه هاست فروش ها در اومده چون ریسلرهای ByetHost اونقدر زیاد هستند که توی هر کشوری حداقل 50 ریسلر دارن!
    فروش و اعتباری که ByetHost در دنیا داره رو کسی دیگه نداره!
    شما ناراحتی برو 10 تا سرور اجاره کن ماهی 500$ بعد لایسنس cPanel بخر ماهی 15$ بعد برو مفت و مجانی بده به ملت حالشو ببرند. تبلیغات هم بزار تا درآمد داشته باشی

عضو انجمن saeidj آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    369
    تشکر تشکر شده 
    367
    تشکر شده در
    242 پست

پس این فاهاستر چیه؟ fahoster.com قراره تا چند وقت دیگه فضاشو بیشتر از byet کنند

تازه متوجه شدم که شما دوست عزیز از گیگفا هستی برا همین اینقدر دفاع می کنی
    ویرایش توسط saeidj : November 18th, 2009 در ساعت 15:11

عضو جدید as87 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    49
    تشکر شده در
    21 پست

70 پاسخ : کار این byet.org چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa نمایش پست ها
    اگه قرار بود که سرویس های رایگانش خیلی عالی باشند که کسی نمیامد سرویس cPanel از ByetHost بخره.
    شما کوچکترین مشکلی در سرویس های Premium یا cPanel بایت هاست نمی بینی چون واقعا کیفیت عالی دارند.
    البته بازهم حرص همه هاست فروش ها در اومده چون ریسلرهای ByetHost اونقدر زیاد هستند که توی هر کشوری حداقل 50 ریسلر دارن!
    فروش و اعتباری که ByetHost در دنیا داره رو کسی دیگه نداره!
    شما ناراحتی برو 10 تا سرور اجاره کن ماهی 500$ بعد لایسنس cPanel بخر ماهی 15$ بعد برو مفت و مجانی بده به ملت حالشو ببرند. تبلیغات هم بزار تا درآمد داشته باشی
    اقا ريسلر cpanel نميدى؟
    تو از آیین انسانی چه می‌دانی؟
    اگر جان را خدا داده‌ست
    چرا باید تو بستانی؟

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)