صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 34567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 69 , از مجموع 69

موضوع: فروش ویژه vds اروپا،سوئیس،پورت 1 گیگابیت اختصاصی

عضو انجمن novinvps.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    839
    تشکر تشکر شده 
    3,024
    تشکر شده در
    2,194 پست

1 فروش ویژه vds اروپا،سوئیس،پورت 1 گیگابیت اختصاصی

سلام
    شرکت نوین وی پی اس مفتخر است که با خدماتی جدید از دیتاسنتر جدید در خدمت شما مشترکین عزیز باشد
    تمامی سرور های ما واقع در دیتاسنتر EQUNIX سوئیس میباشد.

افر های انتخابی ما به شرح زیر میباشند در صورتی که سرویس مد نظر دارید خارج از افر دارید و درخواست سرویس سفارشی رو دارید از طریق sales@novinvps.com مارو مطلع نمایید

1- سرویس ها دارای پنل ریبوت میباشد
    2- پشتیبانی بالا
    3- پورت سرور 1 گیگابیت اختصاصی میباشد
    4- آموزش تصویری نصب و راه انداز اکانتینگ داده می شود
    5 - سیستم اس ام اس ( اراسال اس ام اس سه روز قبل از سررسید)

افر ها به شرح زیر میباشند
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++

رم: 256
    هارد: 50 گیگ
    سی پی یو: 2 هسته Xeon Westmere 5620
    پهنای باند: 400 گیگ
    پورت: یک گیگابیت
    پنل: ریبوت رایگان

قیمت: 12000 تومان
    سفارش

رم: 512
    هارد: 100 گیگ
    سی پی یو: 4 هسته Xeon Westmere 5620
    پهنای باند:600 گیگ
    قیمت: 17000 تومان
    سفارش
    رم: 1 گیگ
    هارد: 150 گیگ
    سی پی یو: 6 هسته Xeon Westmere 5620
    پهنای باند: 800 گیگ
    قیمت: 33000 تومان
    سفارش

ایمیل پشتیبانی : support@novinvps.com
    ایمیل فروش : sales@novinvps.com
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++
    قیمت پهنای باند اضافه را به صورت زیر محاسبه کردیم
    100 گیگ اضافه تر 2500 تومان
    200 گیگ اضافه تر 4500 تومان
    400 گیگ اضافه تر 8000 تومان
    500 گیگ اضافه تر 9000 تومان
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++
    قیمت هارد اضافه را به صورت زیر محاسبه کردیم
    25 گیگ اضافه تر 3000 تومان
    50 گیگ اضافه تر 5000 تومان
    100 گیگ اضافه تر 8000 تومان
    200 گیگ اضافه تر 14000 تومان
    400 گیگ اضافه تر 26000 تومان
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++
    سیستم هشدار دهنده قبل از سررسید پیام کوتاه راه اندازی شد
    دوستانی که از قبل سرویس دارند لطفا در سایت در بخش کاربری خود فیلد Mobile را با فرمت زیر پرکنند .
    09XXXXXXXXX
    مثال :
    09123456789

گزینه های زیر صحیح نیست :
    +989123456789
    00989123456789
    9123456789

در حال حاضر 3 روز قبل از اتمام قرار داد اس ام اس خواهد شد
    بعد تایید پرداخت دستی اس ام اس خواهد شد
    بعد از پرداخت از طریق بانک ملت ، ارسال سفارش جدید نیز اس ام اس خواهد شد .

نمونه عکس سرعت دانلود :

2. تعداد تشکر ها ازnovinvps.com به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

پیش فرض پاسخ : فروش ویژه vds اروپا،سوئیس،پورت 1 گیگابیت اختصاصی

نقل قول نوشته اصلی توسط Raminn نمایش پست ها
    در کمال احترام بنده مجبور هستم پاسخ شما بدهم .ارسال و یا عدم ارسال پست هر کاربر در هر سایت یا فروم و .... فقط و فقط به خودش مربروط هست و نه شما و نه هیچ کس دیگر حق دخالتی ندارد.همچنین دقت داشته باشید ارسال پست اسپم یا غیر اسپم و نیز رعایت و عدم رعایت قوانین هر فروم هم تنها به مدیران و ناظران آن فروم مربوط هست و هیچ کاربر دیگری حق دخالت و تذکر به بقیه را ندارد!!!
    اصلا من نمیدونم شما به قول خودتون : نخود هر آش هستید اینجا که اینطور بال بال میزنید یا وکیل وصی دیگران؟؟یا شاید زبان دیگران؟؟؟؟؟(من بال بال میزنم به خاطر حق خودم که نا حق شده و کلاهم که برداشته شده)شما این وسط چکاره هستید؟؟؟میشه شفاف سازی بفرمائید؟؟؟
    یک بار با یوزرهای دیگر اینجا پست داید و متوجه شدیم شما کاملا راضی هستید.اما الان دلیل حضور شما ،تلاش شما ،تذکر دادن به دیگران توسط شما و ... قابل درک نیست؟؟
    باید عرض کنم بهتر هست در کارهایی که به شما مربوط نیست خیلی دخالت نکنید .مگر اینکه درخواستی از شما شده باشد.
    بنده شاکی بودم یا نبودم از کسانی بودم که خودشون اینجا حضور دارند و قدرت صحبت و .... دارند .همچنین ایجا مدیر دارد پس توجیهی برای دخالت شما در امور دیگران و نیز بازخواست گفته های دیگران وجود ندارد .
    من اینجام که از حق کسانی که واقعا کارشونو بلدند در مقابل یه مشت ادم عقده ای که در پست های خودشون دم از شفاف سازی می زنند و اینجا و قصد اصطلاح شفاف سازی دارند که بیشتر شبیه خالی شدن عقده ی شخصیشون به خاطر کم کاری به عبارتی به دیگران کمک کنند مثل این :
    بنده اعلام می کنم در این تاپیک دیگه پست نمی دم .فقط به دوستان می گم به هر کس اعتماد نکند تا این چنین مشکلاتی پیش نیاد
    من پست های خود رامین رو به امید کپی می کنم چون ظاهرا رامین جواب امید جان رو داده در واقع
    در کمال احترام بنده مجبور هستم پاسخ شما بدهم .ارسال و یا عدم ارسال پست هر کاربر در هر سایت یا فروم و .... فقط و فقط به خودش مربروط هست و نه شما و نه هیچ کس دیگر حق دخالتی ندارد.همچنین دقت داشته باشید ارسال پست اسپم یا غیر اسپم و نیز رعایت و عدم رعایت قوانین هر فروم هم تنها به مدیران و ناظران آن فروم مربوط هست و هیچ کاربر دیگری حق دخالت و تذکر به بقیه را ندارد!!!
    اصلا من نمیدونم شما به قول خودتون : نخود هر آش هستید اینجا که اینطور بال بال میزنید یا وکیل وصی دیگران؟؟یا شاید زبان دیگران؟؟؟؟؟(من بال بال میزنم به خاطر حق خودم که نا حق شده و کلاهم که برداشته شده)شما این وسط چکاره هستید؟؟؟میشه شفاف سازی بفرمائید؟؟؟
    یک بار با یوزرهای دیگر اینجا پست داید و متوجه شدیم شما کاملا راضی هستید.اما الان دلیل حضور شما ،تلاش شما ،تذکر دادن به دیگران توسط شما و ... قابل درک نیست؟؟
    باید عرض کنم بهتر هست در کارهایی که به شما مربوط نیست خیلی دخالت نکنید .مگر اینکه درخواستی از شما شده باشد.
    بنده شاکی بودم یا نبودم از کسانی بودم که خودشون اینجا حضور دارند و قدرت صحبت و .... دارند .همچنین ایجا مدیر دارد پس توجیهی برای دخالت شما در امور دیگران و نیز بازخواست گفته های دیگران وجود ندارد .

5. تعداد تشکر ها از vibre به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    11
    تشکر شده در
    11 پست

با سلام vibre
    واقعا خوشحال شدم که شما نیز هم نظر با من هستید البته اگه آقا رامین دوباره منو محکوم نکنه
    که این باز دست نشانده ی آقای عباس زاده هست و اومده اینجا که از آبروی از دست رفتشون به
    نحوی دفاع کنه به قول arashministar هر کی که از نوین دفاع کنه آقا رامین بهش میپره
    نه دوست عزیز واقعیت چیزی دیگه ای هست همونطوری که شما وکیل و وصی همه شدین
    من هم از خیل عظیم طرفداران نوین وی پی اس تاپیک میدم پس من هم همنظرم با شما vibre جان
    یا به قول خود آقای عباس زاده این شفافیتی که شما یدک میکشید منتظریم ببینم چیه
    البته از نظر من تا حالا که جز سیاه بازی چیزی نبوده برای خراب کردن جو نوین, آقا رامین
    هی عکس تهیه می کنند که تعدادی از تاپیکهای تکراری برخی از دوستان که به هر دلیل
    که نمی خوام بهش بپردازم رو میزارن به عنوان شفاف سازی, عجبا ما که هیچ شفافیتی ندیدم
    خوب کلام رو کوتاه میکنم و به شما vibre عزیز تبریک میگم که محکم وایستادی و نظرت رو ابراز داشتی

عضو انجمن sina آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    146
    تشکر تشکر شده 
    299
    تشکر شده در
    177 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط vibre نمایش پست ها
    من اینجام که از حق کسانی که واقعا کارشونو بلدند در مقابل یه مشت ادم عقده ای که در پست های خودشون دم از شفاف سازی می زنند و اینجا و قصد اصطلاح شفاف سازی دارند که بیشتر شبیه خالی شدن عقده ی شخصیشون به خاطر کم کاری به عبارتی به دیگران کمک کنند مثل این :

قدیما یک مثلی بود که میگفت:" آدم زنده که وکیل وصی نمیخواد"
    اما امروزه آدمهای زنده با آی دی های دیگه لوگین میکنند و میشند وکیل وصی خودشون!

شماها که کارتون را خوب بلدید، پس لطف کنید و اون 90 گیک اطلاعات ما را که براش 4 ماه وقت صرف کرده بودم با کلی هزینه، بهم برگردونید، تا ما بریم پی کار خودمون و دیگه اینجا به قول خودتون "عقده گشایی نکنیم" .
    اگر هم نمیتونید اطلاعات ما را برگردونید، جسارتا، خیلی بیجا میکنید که اسم خودتون را گذاشتید فروشنده و اینجا با تمام وقاهت هر توهینی که شایسته خودتون هست را به مشتریهاتون روا میدارید. اشتباه من و بقیه دوستان شاکی این بود که به شما اعتماد بیجا کردیم و الآن هم کلی هزینه این اشتباهمون را داریم میدیم.

---------- Post added at 09:52 PM ---------- Previous post was at 09:45 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط elshan نمایش پست ها
    جناب آقای رامین دیگه خیلی دارن تند میرن ....
    حاجی یه چیز میگم بنده هم حس تایپ ندارم اما چون دلم به حالت سوخت میخوام این و بگم
    علی رغم سن کمم چندین سایت و فروم و... داشتم و دارم! و از جاهای مختلفی هم هاست گرفتم تا حالا واقعا ناراحت شدم از پستتون تو صفحه قبلی فقط میخوام بهتون بگم این هم از سر دلسوزی و در اختیار گذاشتن تجاربم دوسته گرامی داداشه من تو دنیای نت اول اینکه سعی کن مشکلت و به صورت خصوصی حل کنی دوم اینکه تا کسی رو کامل نشناختی در موردش حرف نزنی سوم هم که ....خودت بهتر میدونی !!
    از اول هم تو اون تاپیک گفتم موضوع خصوصی حل میشد بهتر جواب میداد تا جارو جنجال!!
    موفق باشین
    پ.ن:من از نوین وی پی اس راضی هستم و دمشون گرم با افراد بی منطق باید اینگونه رفتار کرد.
    پرچمت بالاست آقای احمدزاده با امید نابودی دشمنات و پیشرفت روزافزونت
    نقل قول نوشته اصلی توسط fox_young نمایش پست ها
    با سلام vibre
    واقعا خوشحال شدم که شما نیز هم نظر با من هستید البته اگه آقا رامین دوباره منو محکوم نکنه
    که این باز دست نشانده ی آقای عباس زاده هست و اومده اینجا که از آبروی از دست رفتشون به
    نحوی دفاع کنه به قول arashministar هر کی که از نوین دفاع کنه آقا رامین بهش میپره
    نه دوست عزیز واقعیت چیزی دیگه ای هست همونطوری که شما وکیل و وصی همه شدین
    من هم از خیل عظیم طرفداران نوین وی پی اس تاپیک میدم پس من هم همنظرم با شما vibre جان
    یا به قول خود آقای عباس زاده این شفافیتی که شما یدک میکشید منتظریم ببینم چیه
    البته از نظر من تا حالا که جز سیاه بازی چیزی نبوده برای خراب کردن جو نوین, آقا رامین
    هی عکس تهیه می کنند که تعدادی از تاپیکهای تکراری برخی از دوستان که به هر دلیل
    که نمی خوام بهش بپردازم رو میزارن به عنوان شفاف سازی, عجبا ما که هیچ شفافیتی ندیدم
    خوب کلام رو کوتاه میکنم و به شما vibre عزیز تبریک میگم که محکم وایستادی و نظرت رو ابراز داشتی
    اگر این جریانات پیش آمده برای ماها کلی ضرر و زیان بهمراه داشته ولی ظاهرا برای شما دوستان منفعت زیادی داشته. ( منظورم جریان اون وی پی اس های مجانی هست که به بعضی دوستان اهدا شده). برید فعلا خوش باشید.

8. تعداد تشکر ها ازsina به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

وکیل بودن یا نبودن رو باید به رامین گفت چون هرچی همگی سکوت کردند ، ایشون پاشونو بیشتر از گلیمشون درازتر کردند
    من بند بند حرفهاتونو جواب میدم
    شماها که کارتون را خوب بلدید، پس لطف کنید و اون 90 گیک اطلاعات ما را که براش 4 ماه وقت صرف کرده بودم با کلی هزینه، بهم برگردونید، تا ما بریم پی کار خودمون و دیگه اینجا به قول خودتون "عقده گشایی نکنیم" .
    1- من در تاپیک های قبلی خوندم که جناب نوین گفته بودند حدود 200 300 تومن باید بدید تا دیتاسنتر سرور رو فقط برای چند ساعت برگردونه ؟ اره؟ شما میگید وظیفشونه اینها بدند
    من دوباره قوانین نوین رو باز کردم و بند 15 برای شما کپی می کنم:
    15 : در صورتیکه مشکلاتی برای شرکت نوین وی پی اس پش آید و این مشکلات از عهده مسئولین این شرکت خارج باشد و موجب قطعی ارتباط و یا از کار افتادن خدماتی که شرکت به مشتری ارائه میدهد، گردد، این مورد از عهده مسئولین شرکت خارج میباشد از میان اتفاقات مزبور می توان به مواردی مانند آسیب دیدگی ماهواره های مخابراتی، پدیده های مخرب جوی، اشكالات خطوط مخابراتی، تاخیر در پاسخگویی شركتهای خارجی فراهم كننده خدمات درخواستی به هر میزان زمانی، ممنوعیت به كارگیری اینترنت در خارج یا داخل كشور، جنگ، تغییر در قوانین داخلی یا خارجی، اجبار شركتهای بین المللی جهت دریافت مبالغ اضافی جهت پایدار ماندن خدمات مربوط به میزبانی وب، تحریم های بین المللی ، تغییرات در قوانین و بوجود آمدن مشکلات ارزی، اقتصادی، واردات و صادرات، تغییرات نرخ ارز و مشکلاتی از این قبیل که خارج از عهده شرکت نوین وی پی اس باشد را اشاره نمود .
    وقتی شما این قوانین رو قبول کردید وسرویس سفارش داده اید ، بیجا می کنید حق اعتراضی داشته باشید
    اگر این جریانات پیش آمده برای ماها کلی ضرر و زیان بهمراه داشته ولی ظاهرا برای شما دوستان منفعت زیادی داشته.
    یک ضرر برای بنده داشته اونم اینه که فکر میکنم با بالا بودن این تاپیک در صدر تاپیک ها فروش های داشتند و ظرفیت سرویس هاشون ظاهرا تکمیل شده و من امروز 2 سرویس ازشون میخواستم بهم اعلام داشتند که ظرفیت سرویس هاشون تکمیل شده و تا 3 روز دیگه سرور جدید میرسه که به علت عجله کاری از جای دیگه دارم تهیه میکنم

10. تعداد تشکر ها از vibre به دلیل پست مفید

مدیر ارشد Ramin آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    745
    تشکر تشکر شده 
    4,989
    تشکر شده در
    1,513 پست

عجب داستانی شده والا!!!!!!!!!!!!!
    یک نفر دیگه کلاه برداری کردی /یک نفر دیگه پول مردم را خورده /اینجا خودش چیزی نمیگه 4 نفر دیگه مدعی شدند و جواب می دهند.
    دوست عزیز و به اصلاح محترم برای بار 10000 تکرار میکنم .بنده کلاهم برداشته شده /حقم نا حق شده/مالم ***یده شده /مورد فحاشی هم واقع شدم بدون اینکه یک کلمه جواب بدم .اینجا حق دارم هر چی که بخواهم پست بدم .شما چه کاره هستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فقط یک کلمه بفرمائید این وسط شما چه کاره هستید ؟؟؟؟وکیل آقایان نوین وی پی اس هستید؟؟وصی هستید؟؟؟؟نخود آش هستید؟؟؟کسی درخواست کرده نظر بدید و اینجا مدعی باشید و تازه سوال بپرسید؟؟؟؟؟؟
    بنده حقم ناحق شده .راست یا دروغش هم به خودم مربوط و آقایان نوین وی پی اس .شما اینجا چکاره هستید؟؟؟؟فقط جواب این سوال را بفرمائید تا روشن بشویم .
    اگر خودتون هستید.انقدر جنم داشته باشید با یوزر خودتون تشریف بیارید .اگر که به قول خودتون تنها یک مشتری هستید .باید عرض کنم به شما هیچ ربطی نداره نه تنها دخالت کنید بلکه نظر بدهید و به جای این آقایان صحبت کنید .خودشون قدرت تصمیم گیری دارند و میتونن صحبت کنند .پس خواهشا در امورات دیگران دخالت نکنید .!!

باز در پست بعد از شما الان بای جواب بده >>> در مورد وکیل وصی بودن به آقای رامین گفتم

چه چیزی به من گفتی دوست عزیز؟؟؟اصلا چه چیز این ماجرا به شما مربوط میشه که به جای نوین وی پی اس صحبت میکنی و به بنده هم نصیحت میکنی؟؟؟
    1000 بار دیگه باید تکرار کنم ؟؟؟؟؟آقــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــای محتــــــــــــــــــــــ ـــــــــــرم بنده اینجا بال بال میزنم به خاطر همان حق و آبروی خودم و فحاشی شده /وکــــــــــــــــــیل وصــــــــــــــــی کسی نیستم .اما شما با اینکه هیچ ربطی به این ماجرا نداری باز دخالت میکنی و در نهایت جسارت به من میگی وکیل وصی!!!!!

خواهشا تمام کنید !

---------- Post added at 10:49 PM ---------- Previous post was at 10:47 PM ----------

من دوباره قوانین نوین رو باز کردم و بند 15 برای شما کپی می کنم:

وقتی شما این قوانین رو قبول کردید وسرویس سفارش داده اید ، بیجا می کنید حق اعتراضی داشته باشید
    دوست عزیز شما شواد داری /ما هم سواد داریم /100 بار قوانین را کپی کردی ما هم خواندیم .اصلا این ماجرا به شما ربطی نداره.
    "بیجا" یا "با جا " بازهم به شما مربوط نیست پاسخ بدهید !!!!
    ویرایش توسط Ramin : February 25th, 2011 در ساعت 22:56

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

این قدر جوش نیار نشونه ی ضعفتونه
    1- من مطمئن هستم بهتون فحاشی نشده هرچند از نظر من حقتونه بدتر از فحاشی باهاتون برخورد بشه
    دوست عزیز شما شواد داری /ما هم سواد داریم /100 بار قوانین را کپی کردی ما هم خواندیم .اصلا این ماجرا به شما ربطی نداره.
    "بیجا" یا "با جا " بازهم به شما مربوط نیست پاسخ بدهید !!!!
    اتفاقا ریشه این مشکلات اینه که شما نمی خواید حقیقت رو قبول کنید که شما قوانین رو نادیده گرفتید و هیچ حقی در این قبال ندارید
    در مورد بکاپ هم گفتند که:
    7 : در اکانت های عادی پروسه پشتیبان گرفتن از اطلاعات سرور به عهده خود مشتری بوده و گروه هیچ گونه تعهدی نسبت به اطلاعات کاربران ندارد. در صورت نیاز به پشتیبان روزانه ، هفتگی یا ماهانه باید قرارداد مربوطه را با هماهنگی کارشناسان و با تایید مدیر مربوطه تکمیل نماید تا مراحل توسط کارشناسان ما انجام شود.
    شما که این همه براتون مهم بودش ، دست تو جیب مبارکتون می کردید هزینه بکاپ میدادید !
    در مورد صحبت کردن از طرف نوین ، تا زمانی که شما کوتاه نیاید نه تنها ما از فردا خیلی های دیگه هم میان رو سرتون خراب میشن البته شایدم بعضی ها مثل شما انتقاد کنند ولی انتقاد خیلی سازنده ! ، نوین وی پی اس به نظر من فروشش رو داره می کنه و هیچ فرقی این تاپیک به حالشون نداره و فروششون نداره البته این نظر شخصی منه چون یوزرشون بسته هستش و طبیعتا سرشونم شلوغه من مطئن هستم هیچ پست شمارو نمی خونند وظیفه میدونم ازشون در مقابل امثال شما دفاع کنیم من بهشون درخواست فراخوان کردم که به کل مشتریاشون خودشون ایمیل بزنند در این تاپیک شرکت کنند اما قبول نکردند فقط گفتند این کار حرفه ای نیست.

13. تعداد تشکر ها از vibre به دلیل پست مفید

مدیر ارشد Ramin آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    745
    تشکر تشکر شده 
    4,989
    تشکر شده در
    1,513 پست

این قدر جوش نیار نشونه ی ضعفتونه
    1- من مطمئن هستم بهتون فحاشی نشده هرچند از نظر من حقتونه بدتر از فحاشی باهاتون برخورد بشه

اتفاقا ریشه این مشکلات اینه که شما نمی خواید حقیقت رو قبول کنید که شما قوانین رو نادیده گرفتید و هیچ حقی در این قبال ندارید
    در مورد بکاپ هم گفتند که:

شما که این همه براتون مهم بودش ، دست تو جیب مبارکتون می کردید هزینه بکاپ میدادید !
    در مورد صحبت کردن از طرف نوین ، تا زمانی که شما کوتاه نیاید نه تنها ما از فردا خیلی های دیگه هم میان رو سرتون خراب میشن البته شایدم بعضی ها مثل شما انتقاد کنند ولی انتقاد خیلی سازنده ! ، نوین وی پی اس به نظر من فروشش رو داره می کنه و هیچ فرقی این تاپیک به حالشون نداره و فروششون نداره البته این نظر شخصی منه چون یوزرشون بسته هستش و طبیعتا سرشونم شلوغه من مطئن هستم هیچ پست شمارو نمی خونند وظیفه میدونم ازشون در مقابل امثال شما دفاع کنیم من بهشون درخواست فراخوان کردم که به کل مشتریاشون خودشون ایمیل بزنند در این تاپیک شرکت کنند اما قبول نکردند فقط گفتند این کار حرفه ای نیست.
    جوش میزنم یا نمیزنم /ضعفی وجود دارد و یا ندارد /فحاشی شده باشد و یا نشده باشد باز هم باید خدمتون عرض کنم به شما این مسئله به هیچ عنوان مربوط نمیشه و بنده دیگر وظیفه ای ندارم که برای شما توضیح بدهم .
    هر کس خودش قدرت دفاع داره.در ضمن لطفا احترام خودتو را حفظ کنید و علاوه بر اینکه در مسائلی که به شما مربوط نمیشه دخالت نمیکنید تربیت خودتون را در مکان های عمومی به معرض نمایش نگذارید.در ضمن این فروم نه مالکیتش به بنده مربوط میشه و نه مدیر اینجا هستم .شما هر کس را خواستی بیار .اینجا خودش مدیر داره

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    11
    تشکر شده در
    11 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Raminn نمایش پست ها
    جوش میزنم یا نمیزنم /ضعفی وجود دارد و یا ندارد /فحاشی شده باشد و یا نشده باشد باز هم باید خدمتون عرض کنم به شما این مسئله به هیچ عنوان مربوط نمیشه و بنده دیگر وظیفه ای ندارم که برای شما توضیح بدهم .
    هر کس خودش قدرت دفاع داره.در ضمن لطفا احترام خودتو را حفظ کنید و علاوه بر اینکه در مسائلی که به شما مربوط نمیشه دخالت نمیکنید تربیت خودتون را در مکان های عمومی به معرض نمایش نگذارید.در ضمن این فروم نه مالکیتش به بنده مربوط میشه و نه مدیر اینجا هستم .شما هر کس را خواستی بیار .اینجا خودش مدیر داره
    با سلام
    آقا رامین شما اینقدر خودتون رو در گیر این مسله کردین
    که توی این دنیای مجازی بر خلاف همه که میان دو سه تایی دوست
    برای خودشون پیدا میکنن شما همش برای خودتون دشمن می تراشید
    هر کی میاد اینجا با کوچکترین طرفداری از نوین بهش میپری
    من موندم که شما الان با تاپیک دادن به چه چیزی می خواهید برسید
    دفاع از حقوق خودتون ؟
    اگه واقعا اینجوری هستش که تا حالا دفاع کردین ولی به نظرت چیزی هم به دست آوردی؟
    اگه به غیر از این موضوع هست که بیای فقط داد و هوار راه بندازی و گروهی رو پیرو خودت بکنی
    برای تلافی هم که شده نون آقای عباس زاده که شما به طور واقعا ناجوانمردانه ایشون رو
    کلاه بردار خطاب میکنید باید عرض کنم که مسیر رو اشتباه اومدین چون نه آقای عباس زاده
    کلاه بردارن و نه همکاران ایشون که واقعا همشون آدمای شریف و با عزتی هستن
    می دونم الانه که شما دوباره بیای و محکومم کنی مثل دوست قبلی و بگی به تو چه
    آدم زنده که وکیل وصی نمیخواد, چطور عزیزم وقتی شما وکیل وصی هر چی ساز مخالفه میشه
    من چرا وکیل وصی هر چی ساز موافقه نشم ؟
    حالا مسله این نیست که من و شما تفاهم نظر نداریم در باره نوین وی پی اس
    مسله اینه که شما می فرمایید اطلاعاتم به خاطر عدم اطلاع رسانی نوین پریده
    و اینا با دادن پیشنهاد 300 دلاری یا تومانی خواستن کلاه شما رو بردارن
    اگه بخواهید واقع بینانه نگاه کنید اصلا موضوع این نبوده که الان به این نحو به نمایش در اومده
    من هم مثل شما اطلاعات روی سرور آمریکا داشتم و اطلاعاتم هم پریده ولی وقتی که آقای عباس زاده
    عکس ایمیل های ارسالی از سایت رو قرار دادن توی فروم شما ایشون رو محکوم به جل کردن سند و
    سند سازی کردین که با فتوشاپ رفتین بعد از چند روز این کار و انجام دادین برای حفظ آبروی خودتون
    آقا رامین مشکل شما همین جاست چون چشماتون رو بستین و هرگز نمیخواهید واقعیت رو بپذیرید
    که دوستان نوین ایمیل ارسال کردن من به خودم به شخصه ایمیل رو دریافت کردم ولی مشاهده ی
    ایمیل از طرف من بعد از نسبتا 24 ساعت بود که اون موقع کار از کار گذشته بود و باز هم عرض میکنم
    به فرض اینکه ایمیلی از طرف دوستان نوین ارسال نشده باشه ما نباید در این دنیای بی ثبات مجازی از
    اطلاعات خودمون به نحوی مواظبت کنیم با بکاپ گرفتن و غیره, این برای من درس شده برای هر کارم
    یه بکاپ یه سند تهیه میکنم و ازش توی فضای امن نگهداری میکنم پس لازم نیست تمامی گناهان رو بندازیم
    گردن آقای عباس زاده به قول این شاعر عزیز سهراب سپهری که می فرمایند چشمها را باید شست جور دیگر باید دید
    پس حالا نوبت شماست که از یک دریچه نو به این قضیه نگاه کنی و به جای زیر سوال بردن همه یک بار هم که شده
    خودتون رو زیر سوال ببرید و کنکاو کنید ........................

عضو انجمن s.w.a.t آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    404
    تشکر تشکر شده 
    5,890
    تشکر شده در
    1,306 پست

بابا تموم کنید این بحث رو نوین وی پی اس بن شد رفت پی کارش حالا شما هی بزنید تو سر و کله هم دیگه!!! چی میشه آخرش؟؟ شما اگه واقعا حقتون رو میخوایی برو از نوین وی پی اس شکایت رسمی کن اگه واقعا حق باشماست حالش و بگیر...!!!
    موفق باشید.
    (از مدیریت محترم هم درخواست میشه یه سرچ رو آی پی نوین وی پی اس بزنند ببین چه کاربران ازش استفاده کردند و تو کدوم تایپیک!!!)
    موفق باشید
    گمشده این نسل، اعتماد است نه اعتقاد. اما افسوس، که نه بر اعتماد اعتقادیست و نه بر اعتقادها اعتماد!
    تنها راه ارتباطی با من: s.w.a.t@webhostingtalk.ir

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 34567

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)