صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 55

موضوع: [Ovh ( VS ) Caro ]

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    492
    تشکر شده در
    366 پست

پیش فرض پاسخ : [Ovh ( VS ) Caro ]

نقل قول نوشته اصلی توسط Nikan نمایش پست ها
    سلام

من جواب ایشان را دادم که ساپورت نمی کنند و عرض کردم مطرح کردن موارد به این صورت درست نیست منظور من نحوه مطرح کردن همراه با تمسخر و .... است شما واقعا فکر می کنید که هدف ایشان فقط مطرح کردن اشکال و یا طرح سوال در مورد سنتر بوده است ؟؟؟؟ فکر نمی کنید زمان این برخوردهای بچه گانه توسط این دوست و بعضی از کسانی که در این فروم فعال هستند تمام شده است ؟؟؟؟ البته این موضوع کاملا به آقای وحید و امیر بر می گردد . به هرحال من از هر کدام از دوستان تشکر می کنم که اشکالات و نقاط ضعف را به من بگویند نه تخریب ....
    سلام،
    جناب میرزاخانی شما با اینکه میفرمائید خوشحال میشد باید عرض کنم که بسیار ناراحت میشد
    همیشه فکر میکردم شما با این صحبت هاتون نیاز به زیر آب زدن نداشته باشد

والی ظاهر این قدر بازار هاستینگ بهتون فشار آورده که خودتونو اذیت میکنید و پول به مترجم میدید که واستون متن پست منو به Engilish ترجمه کنه که بدید به tanya

عزیز یادت باشه روزی که جلو چشم من بدون اینکه منو بشناسی تو نمایشگاه از XL چی گفتی ولی من تا الان نگفته بودم ، عزیز کارو یک ۶ ساعت بابت آتش سوزی down بوده یه۳ ساعت بابت lop که تو Network داشت که حتی support جواب نمیداد.

اینم support که ادعاشو میکنید

عزیز از کارو سوژه زیاد دارم

پس نگو خوشحال میشی بگو تاپیک رو ببندن یا اگه میخای بیام به خودت بگم که بازارت خراب نشه

---------- Post added at 07:25 AM ---------- Previous post was at 07:21 AM ----------

شما در اندازی نیستید که با ملک در رابطه باشد

یعنی فقط شما انجا سرور دارد یا partner هستید

account manager شما آقای jason هست ، با خودشون صحبت کنید شاید به جائی برسید

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    542
    تشکر شده در
    412 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط billing.ground نمایش پست ها
    سلام،
    جناب میرزاخانی شما با اینکه میفرمائید خوشحال میشد باید عرض کنم که بسیار ناراحت میشد
    همیشه فکر میکردم شما با این صحبت هاتون نیاز به زیر آب زدن نداشته باشد

والی ظاهر این قدر بازار هاستینگ بهتون فشار آورده که خودتونو اذیت میکنید و پول به مترجم میدید که واستون متن پست منو به Engilish ترجمه کنه که بدید به tanya

عزیز یادت باشه روزی که جلو چشم من بدون اینکه منو بشناسی تو نمایشگاه از XL چی گفتی ولی من تا الان نگفته بودم ، عزیز کارو یک ۶ ساعت بابت آتش سوزی down بوده یه۳ ساعت بابت lop که تو Network داشت که حتی support جواب نمیداد.

اینم support که ادعاشو میکنید

عزیز از کارو سوژه زیاد دارم

پس نگو خوشحال میشی بگو تاپیک رو ببندن یا اگه میخای بیام به خودت بگم که بازارت خراب نشه

1 ) من جواب شما را دادم . نه عزیز چیزی برای من سخت نیست من هم از Tanya و Jason خواستم از Google Translator استفاده کنند ولی مطمئن باشد که برای مالک و ... خودم به صورت کامل توضیح می دهم . البته متاسفانه شما یک مقدار دیر اعلام کردین چون چند ساعت قبل از آن من و همکارم با CTO و یکی از ادمین ها جلسه تلفنی داشتیم اگر زودتر مطرح می کردید زودتر مطرح می کردم.

2 ) شما و دوستتون تقریبا 3 ساعت در غرفه ما در نمایشگاه بودید من هم کاملا شما را می شناختم و می شناسم

3 ) در مورد موضوع قطعی Caro که گویا شما و دوستتون خیلی علاقه دارید که مطرح کنید و تخریب کنید و مسخره کنید دوست عزیز موضوع تازه ای نیست در همین فروم هم تاپیک باز شده بود من و تمام همکار ها هم پاسخگو بودیم و قسمت فروش Caro و مدیر فنی و ... هم پاسخگو بودند . حالا شما می توانید هر روز این موضوع را تاپیک جدید کنید و یا اینکه سعی کنید زیر آب بزنید و سعی کنید تخریب کنید و ......

در مورد سوژه داشتن از Caro هم به شما تبریک می گویم موفق باشید.

من بار ها گفتم و الان هم باز تکرار می کنم اگر هدف شما تمسخر نیست و اگر هدف پیدا کردن سوژه نیست اگر هدف شما تخریب نیست من و تمام همکارها با تمام وجود به شما کمک خواهیم کرد تا موضوعاتی که فکر می کنید اشکال هستند را پیگیری و حل کنیم . برای من فرقی نمی کند که شما از ما بگیرید و یا مستقیم از Caro بگیرید من دوست دارم که سرویس مناسب باشد و مشتری راضی و برای این کار به هر شکلی کمک می کنیم

---------- Post added at 07:38 AM ---------- Previous post was at 07:35 AM ----------

سلام،

[/COLOR]شما در اندازی نیستید که با ملک در رابطه باشد

یعنی فقط شما انجا سرور دارد یا partner هستید

account manager شما آقای jason هست ، با خودشون صحبت کنید شاید به جائی برسید
    جمله شما واقعا جالب بود . من نیازی نمی بینم که جواب بدهم حالا صبر کنید

---------- Post added at 07:44 AM ---------- Previous post was at 07:38 AM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط IFACO.Net نمایش پست ها
    مشکل تنها سن پایین نیست، بلکه عدم نشناختن ارزش و موقعیت کاری هست که انجام میدید ، با قیمت ها کذایی بازار هاستینگ رو به فنا میبرید ...

خوب شد معنی سطح فکر بالا رو هم فهمیدیم : 80 گیگ سالیانه 80هزار = پول هشتاد کیلو سیب زمینی !
    من هم مثل شما در مورد قیمت های پایین ارائه خدمات ناراحت هستم ولی این موضوع واقعا ارتباطی به دیتا سنتر ندارد وقتی یک فرد از یک سنتر سرور تهیه می کند امکان تعیین اینکه برای چه منظور استفاده می کند وجود ندارد .

با تشکر

---------- Post added at 07:46 AM ---------- Previous post was at 07:44 AM ----------

esxi رو همه جا free نصب می کنند ولی کارو 35 دلار به بهانه الکی پول میگیره
    لطفا بفرمایید چه کسی به شما قیمت داده است ؟ چون من برای دوست شما از ساپورت سوال کردم گفتند نصب نمی کنند و پیشنهاد kvm/ip را دادند
    NikanHost
    http://www.nikanhost.com

NikanHost Introduces Self-Managed Backup Service Powered by R1Soft

4. تعداد تشکر ها ازNikan به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    43
    تشکر تشکر شده 
    30
    تشکر شده در
    23 پست

کارو رو میشه به عنوان یک دیتاسنتر دسته سوم قبول کرد امکانات پنل ovh رو هیچ دیتاسنتری نداره
    درضمن به جناب نیکان حق میدم دفاع کنند چون نماینده هستند و درآمدشون از این راه هست!

---------- Post added at 01:35 PM ---------- Previous post was at 01:35 PM ----------

کارو رو میشه به عنوان یک دیتاسنتر دسته سوم قبول کرد امکانات پنل ovh رو هیچ دیتاسنتری نداره
    درضمن به جناب نیکان حق میدم دفاع کنند چون نماینده هستند و درآمدشون از این راه هست!

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

شما که از ovh خرید نمی کنید بنده خدا ها ! دیتا سنتر دوم یا سوم ovh هست که دسته سوم هم اونور تر هست

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    492
    تشکر شده در
    366 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.amir نمایش پست ها
    شما که از ovh خرید نمی کنید بنده خدا ها ! دیتا سنتر دوم یا سوم ovh هست که دسته سوم هم اونور تر هست
    سلام

عزیز شما بذر پستت به ۵ تا برسه
    The Compliment is only Special of the God, Who is the Creator of the World.

عضو دائم vPsPersia.COM آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    346
    تشکر تشکر شده 
    1,809
    تشکر شده در
    997 پست

OVH :

ایران رو تحریم کرده ، یعنی کسی که در ایران باشه تحریم هست ،
    و تنها افرادی که در خارج از ایران هستند و یا اقامت خارج از ایران دارند می توانند خرید کنند ، همچنین دانشجو در کشور دیگری باشند .

شبکه پیچیده ای که داره ، باعث میشه دست صاحب سرور برای استفاده از سیستم عامل هایی غیر از ویندوز و لینوکس بسته و یا محدود بشه .

با استفاده از لینک زیر شما باید شبکه رو به VPS خود بدید و تنظیم کنید ، اما راه حلی برای سیستم عامل هایی مثل Mikrotik ارائه نشده است .

OVH : BridgeClient

بسیار ، بسیار حساس به اعمال خلاف ، که کلا ABUSE حساب میشه ، در سابق حتی یک Port Scaning و یا حفره هایی در ویندوز های کرکی هستند باعث میشد که برای شما اخطاریه بیاد و درجا سرور رو خاموش کنند که بعد از 24 ساعت اگه دلیل درست ارائه می کردید ، سرور روشن میشد .

اما الان دیگه مشکلی از این قبیل نیست ، شاید سایت هایشان را بروز نکردند ، اما هر عمل خلافی انجام دهید ، تنها IP را بلاک می کنند ، و تا 12 ساعت وقت جواب گویی قرار می دهند .

کلانقبلا خیلی گیر میداد ، اما الان مشکلی نداره ،

در مورد WAREZ هم بگم که هیچ دیتاسنتری در دنیا اعلام نمی کنه که ما WAREZ ساپورت هستیم ، در این صورت دره دیتاسنتر رو گل میگیرند .

اما بحث سر حساسیت هست ، یک دیتاسنتری بود قدیما ( اسمش رو فراموش کردم ) میگفت که شما اگه cPanel بخری ، و ما بفهمیم که شما ایرانی هست ، حتی اگه cPanel شما External بوده ، سرور و خاموش می کنیم ، یکی هم میگه هر پرتالی می خواهی بریز و WHMCS و .... استفاده کن به صورت NULL اما اگه اخطار دریافت کردیم از شرکت سازنده ، باید جمش کنی ،

من هم از OVH مستقیما سرور داشتم ، هم از KIMSUFI ، هیچ تفاوتی از نظر سخت افزار و یا UPTIME ندارند ،

اینکه میگن سخت افزار هاش آشغاله یا ضعیف هست ، حرف چرت و مفت هست ، توهین به کسی نباشه ها ، اما از روی معده حرف زدید

سخت افزار آشغال یعنی Hard که GIGA میده ، یعنی Hard-disk هایی که در طول ماه به چند صد میرسد و می سوزد !

خودم از گیگا داشتم ، هاردش ترکید ، و لود رو بالا می برد ، فکر کنم از هارد دیسک های IDE استفاده می کنند
    اما OVH از Seagate فکر کنم استفاده می کنه .

UPTIME کاملا و به معنی واقعی 100 هست ، لاینش که دیگه ترکونده ، من حتی با 17 مگابایت هم دانلود کردم ، نه اینکه یه لحظه 17 بشه ها ، یک فایل 2 گیگ رو با 17 مگ دانلود کردم ، اما از 9 پایین تر نمیاد .

بستگی به قدرت لینک مبدا هم داره ،

الان OVH حداقلش در ایران نماینده نداره ، افرادی هستند که چون سرور زیاد ازشون خرید کردند ، تخفیف میدند . خیلی خوب رسیدگی به مشکلات می کنند و ...

کلان نظر من اینه که از نماینده یا چنین افرادی خرید بشه ، که اگه مشکلی برای سرور پیش آمد از نظر ABUSE ، این چنین افرادی از برشی که در دیتاسنتر دارند استفاده کنیم .

اما بهتر اینه که سرور در پنل خود ما باشه ، و واسطه فقط برای ما پرداخت کند . که از مشکلاتی که عزیزان گفتند جلو گیری شود .

یک مسئله دیگه که مورد نظر هست ، پنل قدرتمند OVH هست که به شما اجازه OS reinstall و نصب هرچیزی که مد نظر شما باشه رو امکان پذیر می کند ،حتی اگه سیستم عاملی بخواهید که در لیست نباشد ، برای شما مجانی نصب میشه . که اکثر دیتانستر ها نظیر CARO و GNAX و . ... کلی پول می گیرند.

هزینه ارزان سرور ها عامل دیگه هست .

شما بفرمایید سرور زیر را کجای دنیا با قیمت 150 هزار تومان می دهند ؟

CPU : Intel i7 920, 4x 2x 2.66+ GHz
    Ram : 8GB DDR3 Of Memory
    NIC : GigaEthernet
    Hard Drive : 2x 1000 GB - SATA2 Of Hard Drives
    Raid : 0/1
    Switch Port : 100mbps Dedicated
    Bandwidth : Unmetered ( 3Tb on 100mbps Private Port, Over 3Tb on 10mbps )
    IP : One IP Address + 3 Extra

چرا من باید برای اینطور سرویسی 200 هزار تومان یا 180 بدهم ؟

درضمن قدرت دیتاستر OVH خیل بیشتر از سایرین هست ، بطوری که در اکثر کشور های EURO ، دیتاسنتر دارند .

هلند ، انگلستان ، آلمان ، بلژیک ، سویس ، و ............................... .

یک قابلیت خوبی که هست ، اینه که می توانید از کشور های مختلف به صورت همزمان IP داشته باشید ، یعنی سروری که در دیتاسنتر فرانسه هست ، می تواند IP از کشور های بالا داشته باشد .

اینم یکی از قدرت های OVH و شبکه گسترده اون هست .
    ویرایش توسط vPsPersia.COM : May 14th, 2010 در ساعت 13:54
    [CENTER]فروش ویژه سرور های مجازی با منابع اختصاصی

هدیه ما به شما یک عدد لایسنس دایرکت ادمین و LiteSpeed

9. تعداد تشکر ها ازvPsPersia.COM به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

و الا ovh یکی از بهتری دیتا سنتر های دنیا هست

---------- Post added at 12:56 PM ---------- Previous post was at 12:51 PM ----------

سلام

عزیز شما بذر پستت به ۵ تا برسه
    اگه به پست باشه ،.... که 2هزار تا پست داره و .... بیشتر حالیشه !

11. تعداد تشکر ها از amir.amir به دلیل پست مفید

عضو دائم irlogo آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    773
    تشکر تشکر شده 
    1,546
    تشکر شده در
    1,188 پست

کارو برتری خیلی بزرگی که نسبت به ovh داره اینه که شما می تونین مستقیم توی کارو مالک سرورتون باشین ! از کارو پشتیبانی بگیرین ! باهاشون چت کنین و سر خیلی مسائل چک و چونه بزنین

من نزدیک به 2 سال پیش ار پارس آنلاین سرور گرفتم ولی حتی حاظر نبودند پاسخ من رو بدند و وقتی بهشون گفتم کاستومر سرویس شما مشکل داره گفتند خوب از یه جای دیگه بگیر! همین امر باعث شد تا بفکر ایجاد یک اتاق سرور و یا هرچیزی که اسمش هست بیفتم، طرحش رو با استادم اقای مهندس گنجی به مرکز رشد دانشگاه قم دادیم و الان حدود 40 تا سرور داریم،

شاید من یک انسان حرفه ای در زمینه شبکه و شناخت دیتاسنتر ها نباشم ولی واقعا کارو با ایرانی ها راه میاد، فشار هایی که آقای میزاخانی تحمل می کنند برای مشتری های ایرانی و واقعا امکانات و روابط حسنه ای که ایجاد شده ! من به اقای میرزاخانی تبریک می گم، انسان محترمی هستند و واقعا سرویس مطلوبی در ایران ارائه می دهند،

مشکلات کارو قبلا روش زیاد بحث شده
    مثلا اگر یک سرور با مشخصات سرور های پیشنهادی ovh بخواهیم باید خدا تومان هزینه کنیم ولی متاسفانه ما ایرانی ها نمی تونیم از ovh سرور بگیریم، شخصه بنده بدلیل این که کارو با ایران روابط حسنه داره با این دیتاسنتر کار می کنم، اکنون چند سرور در این دیتاسنتر دارم و واقعا از پشتیبانی و روابط حسنه این دیتاسنتر با ایران راضی هستم، همچنین نماینده محترمشون در ایران! آقای میرزاخانی با بنده خیلی راه اومدن، خیلی تا به حال لطف کردن و من واقعا ازشون تشکر می کنم

ایشون می دونن من چندین سرور در دیتاسنتر های دیگه دارم و می دونن کارو را درک کرده ام! خیالم راحت هست که شب که می خوابم فردا صبح سرور من بدلیل تحریم ... البته بدرگاه خداوند دعا می کنم هیچ وقت این روابط حسنه با ایران خدشه دار نشود

همه کاربران هویت فیزیکی بنده را می شناسند و اگر نیز این طور نیست می توانند با کمی جستجو به هویت بنده برسند، تمامی ایران عرایض را بدون هیچ گونه غرض و یا چاپلوسی عرض کردم، یا علی
    ویرایش توسط irlogo : May 14th, 2010 در ساعت 20:30 دلیل: اشتباه تایپی

13. تعداد تشکر ها ازirlogo به دلیل پست مفید

عضو دائم vPsPersia.COM آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    346
    تشکر تشکر شده 
    1,809
    تشکر شده در
    997 پست

سلام ،

در مورد پشتیبانی باید حق رو به شما بدم ، اما در مورد قیمت اصلا حرف شما رو قبول ندارم ،

شما به من بگم با 150 تومان ماهانه ، چه سروری میشه خرید
    ویرایش توسط vPsPersia.COM : May 14th, 2010 در ساعت 21:38
    [CENTER]فروش ویژه سرور های مجازی با منابع اختصاصی

هدیه ما به شما یک عدد لایسنس دایرکت ادمین و LiteSpeed

عضو انجمن MelatHOST آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    81
    تشکر تشکر شده 
    330
    تشکر شده در
    232 پست

با سلام و درود
    نمیشه از حق گذشت من از آقای میرزاخانی ( کارو) دو سرور داشتم و 1- به دلیل آتش سوزی (برابر هزینه ماهیانه تمدید سرور)
    2- به دلیل دیداس سوییچ برابر قوانین sla به بنده هزینه تمام و کمال پرداخت کرده اند و به هیچ وجه از مشکلاتی که به وجود آمد ناراحت نیستم بلکه حتی بخاطر تنها چند ساعت دان تایم هزینه یک ماه سرور جلو افتادم
    3- آیا شما میتوانید ساعت 2 شب به ovh زنگ بزنید و با زبان فارسی با ساپورت آن صحبت کنید ؟ ولی من 2 شب به آقای میرزاخانی زنگ زدم و با روی باز مشکل من را حل کردند
    من در تمام مدت استفاده از سرور خود به جز یک مقدار قیمت بالای سرور هیچ مشکلی که من را آزرده کند نداشتم
    با تشکر

صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)