صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21

موضوع: نیازمند کد نویس و یا طراح مسلط به Freer و پلاگین IBSng

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    374
    تشکر تشکر شده 
    77
    تشکر شده در
    49 پست

پیش فرض پاسخ : نیازمند کد نویس و یا طراح مسلط به Freer و پلاگین IBSng

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_cs نمایش پست ها
    ================================================

ایشون یعنی فایل قابلش اون فایلهایی هم که تو عکس کادر قرمز زده همه رمز گذاری شده md5 بودند.
    که قالب رو دست می زدی همه چی می پرید .

الان یعنی فایلی که بهشون تحویل داده شد

فایل پیوست 30973

همه هم می دونن وقتی قبلا این فایلها ایپورت شده و تقسیم شد در صحفات پیچیده حتی WORDPRESS

تقسیم شده پس راهی نمی مونه که قالب را از نوع نوشت

به قول خودتون فایلهای فریر را جای گذین کردید پس چرا قبل این کار را نکردید ؟ من می گم چون قبلا این کار را می کردید

لایسنستون ارور میداد ، پس حتمان از نوع نوشته شده ، بعله سر کار خانم شما چیزی از برنامه نویسی نمی دونید الکی قضاوت نکنید

شانس آوردید به من خوردید و الا بد بخت می شدید اینو مطمعنم 15 سال تو اینترنت هستم چیزهای دیدم که شما ندیدی

آی بی سانگ باید در پوشه پلاگینها باشه نه اینکه با بانک اطلاعات شما مچ شده باشه و لینک داشته باشه به یک سایت خارجی که هک بشه هم بانک اطلاعاتتون و هم سرورتون بعله سر کار خانم یا آقا
    ،
    اینم که جواب دادم نکته بود که یاد آوردی کردید و گفتم یا حق آقا پسر که اسم دختر گذاشتی رو خودت ، بی خیالش موفق و پیروز باشید

لطفا بحث رو به حاشیه نکشید جنسیت من به شما هیچ ربطی نداره !

دوما من کاری به 15 تومن ندارم اون حقتون بوده اما شما حق نداری از قالب من برای سایت خودت استفاده کنی !!!

شما الان قالب من رو گذاشتی رو سایت خودت و داری وی بی ان میفروشی !!!

من مشکلم اینه

شما هر کاری هم کرده باشی باید پولشو میگرفتی نه اینکه قالبو برداری برای خودت

مشکل قالب فقط و فقط در فایل index.tpl و main بوده بقیه هیچ فرقی با فریری اصلی ندارند

من مشکلم پولی که گرفتید نیست قالب رو چرا برداشتید برای خودتون و استفاده میکنید ؟

2. # ADS

عضو جدید saman_cs آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    4 پست

[QUOTE=mandana32;1505262]لطفا بحث رو به حاشیه نکشید جنسیت من به شما هیچ ربطی نداره !

دوما من کاری به 15 تومن ندارم اون حقتون بوده اما شما حق نداری از قالب من برای سایت خودت استفاده کنی !!!

من مشکلم اینه

مشکل قالب فقط و فقط در فایل index.tpl و main بوده بقیه هیچ فرقی با فریری اصلی ندارند

من مشکلم پولی که گرفتید نیست قالب رو چرا برداشتید برای خودتون و استفاده میکنید ؟[QUOTE=mandana32;1505262]
    ================================================== ===========================
    ================================================== ==========================

باشه شما بگو مشکل فایل index.php بوده منم می گم باشه شما درست می گید خوبه عکس گذاشتم سند

بعد می گه مشکل index.php بوده !!!!!!

شما این همه چیز گفتی حالا فقط گیر دادی به قالب وقتی حرفی برا گفتن نداشتی و من با سند همه چی رو ثابت کردم ؟

بی خیالش

قالب را خودم نشوتم مجدد و حق اینو دارم خودم استفاده کنم دو راه وجود داره برای حل این مشکل

-یا پول کامل را پرداخت کنید چون پول کاملش 15 تومان نیست همه اینو می دونن واختصاصی میشه برا خودتون (قالب دهن سوزی که نیست )

-یا همان 15 تومان را که پرداخت کردید استفاده کنید و منم خودم به شخصه استفاده می کنم و در اینترنت به هیچ عنوانی پخش نمیشه اونم برای امنیت هر دو سایت .

دو حرف منطق پیش روتون قرار دادم بدم می گم ! یا زور می گم !؟

من حق خودمو از قالبی که خودم نوشتم برداشتم ولاغیر نه چیزی ازتون کش رفتم و نه بانک اطلاعاتیتون را . همین
    ویرایش توسط saman_cs : April 18th, 2016 در ساعت 22:46

عضو دائم T.Toosi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    278
    تشکر تشکر شده 
    2,936
    تشکر شده در
    1,329 پست

یک عکس از قالب هر 2 سایت قرار دهید معلوم میشود.

5. تعداد تشکر ها از T.Toosi به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    374
    تشکر تشکر شده 
    77
    تشکر شده در
    49 پست

[QUOTE=saman_cs;1505267][QUOTE=mandana32;1505262]لطفا بحث رو به حاشیه نکشید جنسیت من به شما هیچ ربطی نداره !

من مشکلم اینه

من مشکلم پولی که گرفتید نیست قالب رو چرا برداشتید برای خودتون و استفاده میکنید ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط mandana32 نمایش پست ها
    ================================================== ===========================
    ================================================== ==========================

باشه شما بگو مشکل فایل index.php بوده منم می گم باشه شما درست می گید خوبه عکس گذاشتم سند

بعد می گه مشکل index.php بوده !!!!!!

شما این همه چیز گفتی حالا فقط گیر دادی به قالب وقتی حرفی برا گفتن نداشتی و من با سند همه چی رو ثابت کردم ؟

بی خیالش

قالب را خودم نشوتم مجدد و حق اینو دارم خودم استفاده کنم دو راه وجود داره برای حل این مشکل

-یا پول کامل را پرداخت کنید چون پول کاملش 15 تومان نیست همه اینو می دونن واختصاصی میشه برا خودتون (قالب دهن سوزی که نیست )

-یا همان 15 تومان را که پرداخت کردید استفاده کنید و منم خودم به شخصه استفاده می کنم و در اینترنت به هیچ عنوانی پخش نمیشه اونم برای امنیت هر دو سایت .

دو حرف منطق پیش روتون قرار دادم بدم می گم ! یا زور می گم !؟

من حق خودمو از قالبی که خودم نوشتم برداشتم ولاغیر نه چیزی ازتون کش رفتم و نه بانک اطلاعاتیتون را . همین

دوست عزیز فایل index.php کد گذاری شده بود درست وقتی با فایل اصلی فریر جایگزین شد که دیگه نیاز به فایل های لاینسس و ... نداشت !

شما این رو میگی دکد کردن ؟/

شما در اصل دکد نکردین فقط فایل قالب را با index.php اصلی فریر هماهنگ کردید همیییین !

این رو میگین قالب و طراحی ؟

PSD مهمه این از شما بوده ؟ البته PSD که نه این قالب کاملا فریر بوده و فقط مشکل برای یکسری کد داشته

چی رو شما نوشتی آخه که شدی طراح این قالب !

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط T.Toosi نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از شما پ.خ شد

تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    4 پست

قالب هر دو سایت الان که خودم نوشتم و حتی اون خانم به دلایلی که من گفتم اصلا قالب اورجینالشو استفاده نمی کنه

Untitled.png

اون قالب اورجینال خودشون پیش خرید اشتراک یک تب جداگانه داشت تمدید اکانت اما الان دیگه نداره!

اون قالب لایسنس داشت ، این اوپن سورسه و دیگه لایسنس نداره

اون قالب کدهای آلوده داشت (باگ امنیتی ) اما این الان نداره

اون قالب نمی تونستی یک خط کدشو جذف کنی چه در فایل js چه در فایل include که عکس گذاشتم در مطلب قبل

فایل main.js کد گزاری شده بود این اصلا دیگه کد گذاری نشده و کاملا اوپن سورسه . و محدودیت نداره

اون قالب را هیچیشو نمی تونستی دست بزن تا دست می زدی بخاطره کد گذاری همه چی می پرید که رو حذف می کرده سایت می پرید .
    ووووو

- - - Updated - - -

[QUOTE=mandana32;1505275][QUOTE=saman_cs;1505267]
    نقل قول نوشته اصلی توسط mandana32 نمایش پست ها
    لطفا بحث رو به حاشیه نکشید جنسیت من به شما هیچ ربطی نداره !

من مشکلم اینه

دوست عزیز فایل index.php کد گذاری شده بود درست وقتی با فایل اصلی فریر جایگزین شد که دیگه نیاز به فایل های لاینسس و ... نداشت !

شما این رو میگی دکد کردن ؟/

شما در اصل دکد نکردین فقط فایل قالب را با index.php اصلی فریر هماهنگ کردید همیییین !

این رو میگین قالب و طراحی ؟

PSD مهمه این از شما بوده ؟ البته PSD که نه این قالب کاملا فریر بوده و فقط مشکل برای یکسری کد داشته

چی رو شما نوشتی آخه که شدی طراح این قالب !

- - - Updated - - -

سلام
    ممنون از شما پ.خ شد
    باشه خانم شما درست می گید بی خیالش حوصله بحث با شما را ندارم

تا حالا می گفتی index.plt و main حالا شد index.php بی خیالش من می دونم چه کار کردم و نه شما

بحث کردن در مورد این تاپتیک هم از نظر من تمام شدست من مدارک دادم صحبتامم کردم ، حالا هر کی می تونه یک برداشت کنه برام مهم نیست همین که خودم می دونم چه کار کردم برام کافیه یا علی موفق وپیروز باشید همه دوستان .

دو راه حل گذاشتم وسلام
    ویرایش توسط saman_cs : April 18th, 2016 در ساعت 23:09

تشکر تشکر کرده 
    278
    تشکر تشکر شده 
    2,936
    تشکر شده در
    1,329 پست

اون قالب اورجینال خودشون پیش خرید اشتراک یک تب جداگانه داشت تمدید اکانت اما الان دیگه نداره!

اون قالب لایسنس داشت ، این اوپن سورسه و دیگه لایسنس نداره

اون قالب کدهای آلوده داشت (باگ امنیتی ) اما این الان نداره

اون قالب نمی تونستی یک خط کدشو جذف کنی چه در فایل js چه در فایل include که عکس گذاشتم در مطلب قبل

فایل main.js کد گزاری شده بود این اصلا دیگه کد گذاری نشده و کاملا اوپن سورسه . و محدودیت نداره

اون قالب را هیچیشو نمی تونستی دست بزن تا دست می زدی بخاطره کد گذاری همه چی می پرید که رو حذف می کرده سایت می پرید .
    ووووو
    به معنای دیگر شما قالب ایشون را ریپ زدید.

9. تعداد تشکر ها ازT.Toosi به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    4 پست

به معنای دیگر شما قالب ایشون را ریپ زدید.
    دوست عزیز ریپ به معنی اینه که من قالبشو کدهاشو کپی کردم نه اینکه کدهاشو خودم نوشتم

شما دو قالبی رو که با هم مقایسه کردید خودم نوشته ایشون قالب اورجینال رو نذاشته چون مشکل داره الان گرفتین ؟!

قالب اورجینالشو بزاره اگر دوست داره اون موقعه با خط کدهای بنده مقایسه کنید تا ببنید ریپه یا ریپ نیست وسلام

فایلهای js با پوشه include یا پوشه تم اورجینالشو با تم الان سایتش مقایسه کنید توی اورجینالش چند تا فایل وجود داره که الان نیست

بی خیال مهم دیگه نیست بحث الکیه یا حق

الانم دو راه گذاشتم می خواست یکیشو انتخاب کنه ، وسلام چرا الکی بحث می کنم والا
    ویرایش توسط saman_cs : April 18th, 2016 در ساعت 23:30

عضو انجمن persiancoder آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    314
    تشکر تشکر شده 
    546
    تشکر شده در
    361 پست

بحث رو کامل دنبال نکردم اما اگر قالبی از هاست ایشون برداشتید ( حالا چ این قالب اختصاصی باشه یا نباشه ) حق با ایشون هست و نباید استفاده کنید.
    ( اگر اینقدر مطمئنید که قالب ریپ هست از منبع دیگری قالب رو تهیه کنید و تغییرات مدنظرتون اعمال کنید )
    طراحی قالب وردپرس | طراحی وب‌سایت | طراحی گرافیک | تبدیل PSD به WP
    تماس با من: i.alivakili@gmail.com ، 0912 932 8839 ، تلگرام: redgraphic@

12. تعداد تشکر ها از persiancoder به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    4 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط persiancoder نمایش پست ها
    بحث رو کامل دنبال نکردم اما اگر قالبی از هاست ایشون برداشتید ( حالا چ این قالب اختصاصی باشه یا نباشه ) حق با ایشون هست و نباید استفاده کنید.
    ( اگر اینقدر مطمئنید که قالب ریپ هست از منبع دیگری قالب رو تهیه کنید و تغییرات مدنظرتون اعمال کنید )
    نه دوست عزیز اینطور نیست ، بنده قالب را مجدد برای ایشون برنامه نویسی کردم اوپن سورس بدون لایسنس +بدون کدهای آلوده با امنیت بالاتر

الانم بهش می گم اگر می خواید استفاده نکنم پول قالب را کامل پرداخت کنید که اختصاصی برا خودت بشه و

اگرم نمی خواید پرداخت کنید هم من و هم شما استفاده کنید با اون مبلغ اندکی که دادید موضوع همینه . وسلام

دیگه هم بحثی با اون خانم ندارم دو شرط منطقی گذاشتم می تونی یکیشو قبول کنه وسلام

می سپارمش دست خدا ، خدا خودش همه چیو می دونه و پرونده کسانی که برا کسی درست می کنند رو نمی خونه (اکبر عبدی رسوایی 1 ) یا حق

یکی از دو راه را مشخص کنه وسلام

تشکر تشکر کرده 
    278
    تشکر تشکر شده 
    2,936
    تشکر شده در
    1,329 پست

دوست عزیز شما میگی طرح اصلی برای orgiov هست بعد الان سایت شما را میبینم دقیقا همین طرح را دارم میبینم حالا چه نشستید تک تک لاین استایل هارو دستی نوشتید چه کپی کردید به این میگن ریپ، من دارم در مورد طرح و استایل حرف میزنم کاری ندارم کد بوده شما دیکد یا .. کردید، بنده با استارتر هم کاری ندارم چون خبر ندارم طرح قالب برای چه کسی بوده و مثل اینکه به استارتر هم قالب ریپ شده فروخته اند و الان دار قالب ریپ شده استفاده میکند اما جالب اینجا است میگید من این حق را دارم چون ادیت، دیکد یا 2 3 تا input اضافه کردم طرح من دیگه ریپ نیست اختصاصی برای خودم هست!!!

الانم بهش می گم اگر می خواید استفاده نکنم پول قالب را کامل پرداخت کنید که اختصاصی برا خودت بشه
    واقعا خنده داره!!

15. تعداد تشکر ها ازT.Toosi به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)