صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

موضوع: نیازمند کد نویس و یا طراح مسلط به Freer و پلاگین IBSng

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    374
    تشکر تشکر شده 
    77
    تشکر شده در
    49 پست

پیش فرض نیازمند کد نویس و یا طراح مسلط به Freer و پلاگین IBSng

با سلام نیازمند فردی هستیم که مسلط به Freer باشد یک قالب داریم که در آن یکسری سورس و لاینسس های پلاگین به کار رفته است نیاز به پلاگین ها نداریم و میخواهیم آن ها از قالب جدا شوند و بتوانیم از قالب استفاده دیگری کنیم پلاگین ها بصورتی با قالب هماهنگ شده اند که در صورت از کار افتادن لاینسس در سایت اخطار دهند که باعث می شود قالب نیز بلا استفاده باشد میخواهیم از پلاگین های قبلی جدا و با پلاگین IBSng نسخه رایگان هماهنگ شود.

2. # ADS

عضو انجمن persiancoder آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    314
    تشکر تشکر شده 
    546
    تشکر شده در
    361 پست

پیش فرض پاسخ : نیازمند کد نویس و یا طراح مسلط به Freer و پلاگین IBSng

درود ، در صورت تمایل از طریق پ،خ در ارتباط باشید.
    طراحی قالب وردپرس | طراحی وب‌سایت | طراحی گرافیک | تبدیل PSD به WP
    تماس با من: i.alivakili@gmail.com ، 0912 932 8839 ، تلگرام: redgraphic@

4. تعداد تشکر ها از persiancoder به دلیل پست مفید

عضو دائم sazsaz آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    296
    تشکر تشکر شده 
    1,265
    تشکر شده در
    861 پست

درصورت تمایل پ خ کنید

6. تعداد تشکر ها از sazsaz به دلیل پست مفید

عضو جدید saman_cs آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    4 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mandana32 نمایش پست ها
    با سلام نیازمند فردی هستیم که مسلط به Freer باشد یک قالب داریم که در آن یکسری سورس و لاینسس های پلاگین به کار رفته است نیاز به پلاگین ها نداریم و میخواهیم آن ها از قالب جدا شوند و بتوانیم از قالب استفاده دیگری کنیم پلاگین ها بصورتی با قالب هماهنگ شده اند که در صورت از کار افتادن لاینسس در سایت اخطار دهند که باعث می شود قالب نیز بلا استفاده باشد میخواهیم از پلاگین های قبلی جدا و با پلاگین IBSng نسخه رایگان هماهنگ شود.
    سلام در صورت تمایل با یاهو بنده در ارتباط باشید تا به صورت رایگان براتون انجام بدم samx2015 موفق پیروز باشید (www.saman-rahmani.ir)

عضو انجمن MOJTABA005 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    295
    تشکر تشکر شده 
    203
    تشکر شده در
    156 پست

سلام
    با بنده در تماس باشید
    راه های ارتباطی داخل امضاء موجوده
    (: Enjoy loyalty

9. تعداد تشکر ها از MOJTABA005 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    4 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_cs نمایش پست ها
    سلام در صورت تمایل با یاهو بنده در ارتباط باشید تا به صورت رایگان براتون انجام بدم samx2015 موفق پیروز باشید (www.saman-rahmani.ir)
    مشکل ایشون حل گردید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    374
    تشکر تشکر شده 
    77
    تشکر شده در
    49 پست

مشکل ایشون حل گردید
    بله حل کردید اما به قیمت اینکه قالبم رو ....

همانطور که در یاهو مسنجر عرض کردم بنده به هیچ عنوان رضایت ندارم و واگذارتون میکنم به خدا

چون من به شما اعتماد کردم و همه میدونن اسم کار شما رو چی میشه گذاشت

- - - Updated - - -

شما در اینجا گفتید رایگان انجام میدین

اما پس از پایان کار نه تنها پول آن را گرفتید بلکه قالب رو هم برای خودتون برداشتید و برای سایت فــــــــلترشکنتان دارید استفاده میکنید

من اصلا رضایت ندارم و واگذار میکنم به خدا

خواستم اینجا بگم تا همکاران شما را بهتر بشناسن و سر دیگری این بازی هارو در نیارین

من برای این قالب 100 تومن پول دادم اما ایشون میاد به من میگه این قالب رایگان بوده اگر رایگان بوده لطفا لینک آن را بدهید !

میفرمایند من از نو این قالب را طراحی کردم !!! اولا فقط 2 فایل را ادیت کردید نه کد نویسی و طراحی در ثانی بگیریم کد نویسی کرده باشید PSD که از شما نبوده شما طراح این قالب که نیستید !!!
    ویرایش توسط mandana32 : April 18th, 2016 در ساعت 21:25

تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    4 پست

بله حل گردید اما به قیمت اینکه قالبم رو ....

همانطور که در یاهو مسنجر عرض کردم بنده به هیچ عنوان رضایت ندارم و واگذارتون میکنم به خدا

چون من به شما اعتماد کردم و همه میدونن اسم کار شما رو چی میشه گذاشت

- - - Updated - - -

شما در اینجا گفتید رایگان انجام میدین

اما پس از پایان کار نه تنها پول آن را گرفتید بلکه قالب رو هم برای خودتون برداشتید و برای سایت فــــــــلترشکنتان دارید استفاده میکنید

من اصلا رضایت ندارم و واگذار میکنم به خدا

خواستم اینجا بگم تا همکاران شما را بهتر بشناسن و سر دیگری این بازی هارو در نیارین

من برای این قالب 100 تومن ول دادم اما ایشون میاد به من میگه این قالب رایگان بوده اگر رایگان بوده لطفا لینک آن را بدهید !

میفرمایند من از نو این قالب را طراحی کردم کردم!!!! اولا فقط 2 فایل را ادیت کردید نه کد نویسی و طراحی در ثانی بگیریم کد نویسی کرده باشید PSD که از شما نبوده شما طراح این قالب که نیستید !!!

==================================================
    با سلام و خسته نباشید خدمت شما آقا یا خانم محترم

همنطور که عرض کردم و گفتم اینجا توضیحاتی را هم می دم هر چند که برام فرقی نداره .

1- قالب شما همونطور که خواسته بودین اختصاصی برای خودتون ماند ، و این قالب کاملا نوشته شده توسط بندست، و حتی همین قالب جدید

که از نوع نوشته شده (توسط بنده) شما دارید ازش استفاده می کنید همه دوستان که وارد طراحی سایت هستن می دونند که کم کم طراحی

از 50 شروع می شود تا به بالا اما من چقدر از شما گرفتم ؟ من می گم 15 هزار تومان

شما می گید دوتا صفحه کد بوده اما الان من خدمتتون عرض می کنم همون دو کد را

1- فایل index.php شما به صورت کاملا" حرفه ای رمز گذاری شده بود که کلا از نوع فایلش ساخته شد

2- پوشه include کاملا " دستکاری شده بود طوری که کلاسهای اضافه در پوشه include قرار گذاشته شده بود

مثل class_ibsng &csrf-secret&funks که همشون به صورت کد گذاری MD5 بودن مجدد از نوع این پوشها و فایلها
    در سر جای خودشون برنامه نویسی شد .
    فایل کانفیکت این پوشه که مربوط به بانک اطلاعاتی هست کاملا دست کاری شده بود و
    کسی که این کار را کرده بود داشت همه اطلاعات و بانکتون را مشاهده می کرد اینو اصلا می دونستید !!!

3- فایل main.js شما کاملا از نوع باسازی شد چون ارجاع به کدهای نا نشاخته بیرون سایت شما داشت

4- پوشه تم شما فایل fooder کاملا با جاوا اسکریپت نوشته شده بود و برای اینکه باگی به وجود نیاد بنده نشستم همه را php کردم

تا حالا این چند تا فایل میشه ؟

5- فایل index.plt شما کد پرداختش و کلاسهاش با هم جور در نمی آمد و هر جاشو که حذف می کردم ارور لایسنس را می داد.

که مجدد از نوع با ساختار قالبتون برنامه نویسی کردم

ببخشید پس چه چیزی از قبل موند که من دستش نزدم !!!!!! اونم با 15 هزار تومان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما فقط قالب را گرفتید و کیف کردید که آرزوتون به حقیقت رسید /. و نه چیزهای فنیش
    ================================================== =========
    بله درسته گفتم رایگان چون فکر می کردم یک فایل include شده و حذفش می کنم مشکلتون بر طرف میشه و نه این همه کار اونم 15 تومان !!!!

قالب کاملا تست و تضمین شده هر کی دوست داره می تونی هکش کنه ، الی خود فریر هک بشه که همه می دونن فریر باگ داره !!
    ================================================== ========
    می گن قالب را 100 هزار تومان خریداری کردن

همه دوستان فریر هرکی که می گه قالب از روی سورس نمی تونه بازسازی بشه آدرس بده تا براش قالب را کدهاشو همه رو بدم حتی فایل
    index.php

می گم خانم یا آقای محترم سر شما را کلا گذاشتن که 100 تومان ازتون گرفتم اونم برای این قالب که اصلش مال اوکی وی پی ان هست .

یعنی اون آقا آماده قالب را از سورسش کپی گرفته فروخته به این خانم 100 تومان من اینجا تقصیر کارم وقتی شما گول خوردید !!!!

تمامی فایلهای js &تم فریر قابل کپی هست پس چی می گین که 100 تومان خریداری کردید حرف دروغ می زنم بگید دروغه (آدرس قالب بدید تا بگم )

============================================
    بله حرفی نیست قایلهای img یا همان به قول خودتون PSD رو از قالب قبل برداشتم اما کل برنامه نویسیش بنده کردم ولاغیر
    ================================================== ===================
    الانم آمادم این صحبتها را کردم نه اینکه بگم آبروم رفت یا چیز دیگه نه چون می دونم چه کار کردم و پول الکی اونم 15 تومان نگرفتم.

فقط آمادم کلا توضیح دادم تا مسعله روشن بشه وسلام و دیگه هم این تاپتیک را ادامه نمی دم چون صحبت با شما بی فایدست

شما می گید سپردم دست خدا ، منم می گم منم شما را سپردم دست خدا اینشالا به راه راست کشیده بشید
    ================================================== ===
    اگر من می خواستم کاری کنم

- سی پنلتون کاملا در اختیار من بود هک شدین ؟ نه نشدین

- اطلاعاتتون حذف شد ؟ نه نشد

- بانک اطلاعاتتون خراب شد ؟ نه نشد

-شما لینک غیر قانونی به یک سایت داشتید یعنی کسی داشت اطلاعات سایت شما را رصد می کرد خبر داشتین ؟ نه نداشتین که برایتون رفعش کرد بنده

پس خانم یا آقای محترم اگر می خواستم خراب کاری کنم از این طریق می تونستم این کار را انجام بدم

یا علی موفق و پیروز باشید (انقدر هم نگید قالب من ) شما خودتون قالب اوکی وی پی ان را برای خودتون کپی کردید نه من وسلام

دیگه هم این بحث رو ادامه نمی دم توضیحات فنی دادم وسلام ، حالا هر کی می خواد بگه بد کاری کرده باشه کسیم که حق به بنده میده اونم باشه وسلام
    ویرایش توسط saman_cs : April 18th, 2016 در ساعت 21:56

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    374
    تشکر تشکر شده 
    77
    تشکر شده در
    49 پست

==================================================
    با سلام و خسته نباشید خدمت شما آقا یا خانم محترم

همنطور که عرض کردم و گفتم اینجا توضیحاتی را هم می دم هر چند که برام فرقی نداره .

1- قالب شما همونطور که خواسته بودین اختصاصی برای خودتون ماند ، و این قالب کاملا نوشته شده توسط بندست، و حتی همین قالب جدید

که از نوع نوشته شده (توسط بنده) شما دارید ازش استفاده می کنید همه دوستان که وارد طراحی سایت هستن می دونند که کم کم طراحی

از 50 شروع می شود تا به بالا اما من چقدر از شما گرفتم ؟ من می گم 15 هزار تومان

شما می گید دوتا صفحه کد بوده اما الان من خدمتتون عرض می کنم همون دو کد را

1- فایل index.php شما به صورت کاملا" حرفه ای رمز گذاری شده بود که کلا از نوع فایلش ساخته شد

2- پوشه include کاملا " دستکاری شده بود طوری که کلاسهای اضافه در پوشه include قرار گذاشته شده بود

مثل class_ibsng &csrf-secret&funks که همشون به صورت کد گذاری MD5 بودن مجدد از نوع این پوشها و فایلها
    در سر جای خودشون برنامه نویسی شد .

3- فایل main.js شما کاملا از نوع باسازی شد چون ارجاع به کدهای نا نشاخته بیرون سایت شما داشت

4- پوشه تم شما فایل fooder کاملا با جاوا اسکریپت نوشته شده بود و برای اینکه باگی به وجود نیاد بنده نشستم همه را php کردم

تا حالا این چند تا فایل میشه ؟

5- فایل index.plt شما کد پرداختش و کلاسهاش با هم جور در نمی آمد و هر جاشو که حذف می کردم ارور لایسنس را می داد.

که مجدد از نوع با ساختار قالبتون برنامه نویسی کردم

ببخشید پس چه چیزی از قبل موند که من دستش نزدم !!!!!! اونم با 15 هزار تومان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما فقط قالب را گرفتید و کیف کردید که آرزوتون به حقیقت رسید /. و نه چیزهای فنیش
    ================================================== =========
    بله درسته گفتم رایگان چون فکر می کردم یک فایل include شده و حذفش می کنم مشکلتون بر طرف میشه و نه این همه کار اونم 15 تومان !!!!

قالب کاملا تست و تضمین شده هر کی دوست داره می تونی هکش کنه ، الی خود فریر هک بشه که همه می دونن فریر باگ داره !!
    ================================================== ========
    می گن قالب را 100 هزار تومان خریداری کردن

همه دوستان فریر هرکی که می گه قالب از روی سورس نمی تونه بازسازی بشه آدرس بده تا براش قالب را کدهاشو همه رو بدم حتی فایل
    index.php

می گم خانم یا آقای محترم سر شما را کلا گذاشتن که 100 تومان ازتون گرفتم اونم برای این قالب که اصلش مال اوکی وی پی ان هست .

یعنی اون آقا آماده قالب را از سورسش کپی گرفته فروخته به این خانم 100 تومان من اینجا تقصیر کارم وقتی شما گول خوردید !!!!

تمامی فایلهای js &تم فریر قابل کپی هست پس چی می گین که 100 تومان خریداری کردید حرف دروغ می زنم بگید دروغه (آدرس قالب بدید تا بگم )

============================================
    بله حرفی نیست قایلهای img یا همان به قول خودتون PSD رو از قالب قبل برداشتم اما کل برنامه نویسیش بنده کردم ولاغیر
    ================================================== ===================
    الانم آمادم این صحبتها را کردم نه اینکه بگم آبروم رفت یا چیز دیگه نه چون می دونم چه کار کردم و پول الکی اونم 15 تومان نگرفتم.

فقط آمادم کلا توضیح دادم تا مسعله روشن بشه وسلام و دیگه هم این تاپتیک را ادامه نمی دم چون صحبت با شما بی فایدست

شما می گید سپردم دست خدا ، منم می گم منم شما را سپردم دست خدا اینشالا به راه راست کشیده بشید
    ================================================== ===
    اگر من می خواستم کاری کنم

- سی پنلتون کاملا در اختیار من بود هک شدین ؟ نه نشدین

- اطلاعاتتون حذف شد ؟ نه نشد

- بانک اطلاعاتتون خراب شد ؟ نه نشد

-شما لینک غیر قانونی به یک سایت داشتید یعنی کسی داشت اطلاعات سایت شما را رصد می کرد خبر داشتین ؟ نه نداشتین که برایتون رفعش کرد بنده

پس خانم یا آقای محترم اگر می خواستم خراب کاری کنم از این طریق می تونستم این کار را انجام بدم

یا علی موفق و پیروز باشید (انقدر هم نگید قالب من ) شما خودتون قالب اوکی وی پی ان را برای خودتون کپی کردید نه من وسلام

دوست عریز فایل index.php من رو حذف کردید و فایل index.php اصلی فریر رو بدون یک نقطه تغییر گذاشتید (فریر نسخه هماهنگ شده با IBSng که همه جا رایگانش هست)

من فایل رو قبلا داشتم جایگزین کردم در سی پنل و ذخیره زدم اصلا ذخیره نکرد چرا ؟ چون 1 نقطه هم تفاوت نداشت پس لطفا دروغ نگویید !

پوشه include دقیقا به همین صورت بود و برای اینکه بدانید من اصلا از پوشه include که شما دادین استفاده نکردم و از نسخه خود freer استفاده کردم پس کوچکترین فرقی نداشته و شما هم دقیقا از همان استفاده کردید

شما اولا گفتید رایگان بعد که کار رو دیدین مبلغ تعیین میکردید نه اینکه انجام بدین و قالب رو هم برای خودتون بردارید به بهانه چی ؟ به بهانه اینکه من 15 تومن گرفتم و کم گرفتم ؟

شما تحت چه اصول اخلاقی و چه قانونی به خودتون چنین اجازه ای میدی ؟؟؟؟

الان یعنی هر کی اینجا مشکل قالب داشت کسی اومد براش قالب رو درست کرد باید قالب طرف رو هم برداره بره ؟؟؟؟

این حرف شما اصلا حرفه ای و اخلاقی نیست و من به هیچ عنوان رضایت ندارم

و مطمئنم خدا پاسخ کار شما را خواهد داد

لطف کردید زحمت کشیدین قالب رو اصلا از اول و پایه برنامه نویسی کردی باید میگفتید هزینش فلان میشه نه اینکه هم پول رو بگیری هم قالب رو برداری بگی من کم پول گرفتم و ...

جالبه توی یاهو مسنجر میگین من بچه مسجدی ام و ...

تورو خدا دیگه جایی نگو بچه مسجدی هستم بذار این چیز ها حرمت خودشون را داشته باشن و امثالی مثل شما زیر سوال نبرن این مسائل رو
    ویرایش توسط mandana32 : April 18th, 2016 در ساعت 22:01

تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    4 پست

دوست عریز فایل index.php من رو حذف کردید و فایل index.php اصلی فریر رو بدون یک نقطه تغییر گذاشتید (فریر نسخه هماهنگ شده با IBSng که همه جا رایگانش هست)

من فایل رو قبلا داشتم جایگزین کردم در سی پنل و ذخیره زدم اصلا ذخیره نکرد چرا ؟ چون 1 نقطه هم تفاوت نداشت پس لطفا دروغ نگویید !

پوشه include دقیقا به همین صورت بود و برای اینکه بدانید من اصلا از پوشه include که شما دادین استفاده نکردم و از نسخه خود freer استفاده کردم پس کوچکترین فرقی نداشته و شما هم دقیقا از همان استفاده کردید

شما اولا گفتید رایگان بعد که کار رو دیدین مبلغ تعیین میکردید نه اینکه انجام بدین و قالب رو هم برای خودتون بردارید به بهانه چی ؟ به بهانه اینکه من 15 تومن گرفتم و کم گرفتم ؟

شما تحت چه اصول اخلاقی و چه قانونی به خودتون چنین اجازه ای میدی ؟؟؟؟

الان یعنی هر کی اینجا مشکل قالب داشت کسی اومد براش قالب رو درست کرد باید قالب طرف رو هم برداره بره ؟؟؟؟

این حرف شما اصلا حرفه ای و اخلاقی نیست و من به هیچ عنوان رضایت ندارم

و مطمئنم خدا پاسخ کار شما را خواهد داد

لطف کردید زحمت کشیدین قالب رو اصلا از اول و پایه برنامه نویسی کردی باید میگفتید هزینش فلان میشه نه اینکه هم پول رو بگیری هم قالب رو برداری بگی من کم پول گرفتم و ...

جالبه توی یاهو مسنجر میگین من بچه مسجدی ام و ...

تورو خدا دیگه جایی نگو بچه مسجدی هستم بذار این چیز ها حرمت خودشون را داشته باشن و امثالی مثل شما زیر سوال نبرن این مسائل رو
    ================================================

ایشون یعنی فایل قابلش اون فایلهایی هم که تو عکس کادر قرمز زده همه رمز گذاری شده md5 بودند.
    که قالب رو دست می زدی همه چی می پرید .

الان یعنی فایلی که بهشون تحویل داده شد

Untitled.png

همه هم می دونن وقتی قبلا این فایلها ایپورت شده و تقسیم شد در صحفات پیچیده حتی WORDPRESS

تقسیم شده پس راهی نمی مونه که قالب را از نوع نوشت

به قول خودتون فایلهای فریر را جای گذین کردید پس چرا قبل این کار را نکردید ؟ من می گم چون قبلا این کار را می کردید

لایسنستون ارور میداد ، پس حتمان از نوع نوشته شده ، بعله سر کار خانم شما چیزی از برنامه نویسی نمی دونید الکی قضاوت نکنید

شانس آوردید به من خوردید و الا بد بخت می شدید اینو مطمعنم 15 سال تو اینترنت هستم چیزهای دیدم که شما ندیدی

آی بی سانگ باید در پوشه پلاگینها باشه نه اینکه با بانک اطلاعات شما مچ شده باشه و لینک داشته باشه به یک سایت خارجی که هک بشه هم بانک اطلاعاتتون و هم سرورتون بعله سر کار خانم یا آقا
    ،
    اینم که جواب دادم نکته بود که یاد آوردی کردید و گفتم یا حق آقا پسر که اسم دختر گذاشتی رو خودت ، بی خیالش موفق و پیروز باشید
    ویرایش توسط saman_cs : April 18th, 2016 در ساعت 22:20

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)