صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: شکایت از دیجی کالا

عضو انجمن isn آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    171
    تشکر تشکر شده 
    422
    تشکر شده در
    326 پست

پیش فرض پاسخ : شکایت از دیجی کالا

نقل قول نوشته اصلی توسط vrujak نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از دیجیکالا یک عدد پاوربانک شیاومی خریدم که تقلبی بود تاریخ 1 اردیبهشت رسید (با یک هفته تاخیر) دوم اردیبهشت به دیحیکالا پیام دادم که محصول تقلبی هست و می خوام برگشت بزنم از اون تا امروز که 14 روز میگذره هیچ پاسخی دریافت نکردم هی امروز و فردا میکنن. و هر روز زنگ می زنم اما میگن به زودی بهتون اطلاع میدیم.
    یه ایمیل هم به ای نماد زدم پنج شنبه اما اونم هیچ پاسخی نداده تا این لحظه.
    بنظرتون من چطور پیگیری کنم به کجا شکایت کنم؟ از دوستان اگه تجربه منو داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
    سپاس
    سلام
    دیجی کالا را نمی دانم ولی به نظرم چون به هر حال سابقه خوبی داشته اگر حق با شما باشه حتما کارتون رو راه می اندازد
    اما می خواهم تجربه خرید تلخ از ایرانسل را براتون تعریف می کنم :
    مودم td-lte ، نزدیک 400 ت خریدم در مرکز تهران کار نمی کرد ! مطمئنا مشکل از محدوده من نبود چون حتی در پشت بام هم کار نمی کرد !
    با اینکه جز مناطق سبز (به اصطلاح پر سرعت ) به حساب میشد با هزار بدبختی بعد 4 یا 5 ماه با شکایت در cra.ir توانستم پولمو پس بگیرم
    و با اینکه هیچ پیگیری از طرف ایرانسل صورت نگرفت و وعده امروز فردا می دادند
    بنابراین اگر مطمئنید که حقتون رو خوردن کوتاه نیایید و سعی کنید به بخش های مدیریتی تماس بگیرید چون اپراتورها و کارمندان معمولی اصلا براشون مهم نیست فقط حقوقشون رو میگیرن و به قولی می پیچونن شما رو .

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    71
    تشکر تشکر شده 
    260
    تشکر شده در
    156 پست

متاسفانه حقوق مشتری در ایران یک کشک. خصوصا که برخی از فروشندگان احساس میکنند کالا یا خدماتشون آش کشک خاله هست.
    دو تجربه خودم؛
    1-کد معرف خودم رو در اپلیکیشن تاکسی اینترنتی تپسی دادم به یک نفر تا خودم کد سفر رایگان بگیرم. کد سفر رایگان رو گرفتم. بعد از مدتی یک ماشین با اون کد گرفتم. راننده قبل از اینکه اصلا به مبدا سفر برسه، بجای لغو، دکمه پایان سفر رو زد. نتیجه اینکه بدون اینکه ماشین بیاد دنبالم، اعتبار ناشی از کد تخفیف سوخت.
    بعد من علاوه بر اینکه به راننده امتیاز منفی دادم، با پشتیبانی تپسی چند بار تماس گرفتم و اونها هم قول پیگیری دادن و گفتن یک کد تخفیف دیگه به ما میدهند.
    نتیجه اینکه الان یک سال است که قراره تپسی یک کد تخفیف دیگه بده و اپلیکیشن خودش رو اصلاح کنه تا راننده نتواند قبل از رسیدن به مبدا، پایان سفر رو بزنه و پول ملت رو بخوره.
    من هم از اون موقع دیگه سعی میکنم بجای تپسی از اسنپ استفاده کنم و اگر تپسی میگیرم، تپسی رو شارژ ریالی نمیکنم و وقتی ماشین میگیرم، نقدی پرداخت میکنم. اینجوری اگر راننده قبل از رسیدن به مبدا پایان سفر رو بزنه، خودش ضرر میکنه. چون بر اساس اینکه پایان سفر رو زده، پورسانت کرایه یک سفر رو به تپسی بدهکار میشه. بنابراین دیگه هیچ راننده‌ای این کار رو نمیکنه. مزیت دیگر این کار اینه که این تپسی هست که باید بعدا پورسانتش رو از راننده بگیره نه اینکه راننده بخواهد منتظر دریافت پولش از تپسی باشه. اینجوری هم به قشر راننده کمک میکنم. هم جلوی *** شدن همسایه(برخی از راننده‌ها نه همه آنها) را میگیرم. هم اینکه تپسی رو بخاطر عدم رعایت و پیگیری حقوق مشتری تنبیه میکنم. چون دیگه تپسی پولش نسیه میشه بجای راننده.
    چون اون کد تخفیف بود که از بین رفت. دفعه دیگه ممکنه پول خودم که شارژ کرده‌ام سوخت بشه.

2-تجربه دیگرم هم با پارس آنلاین هست که بعد از جابجایی به خونه جدید و با توجه به اینکه خونه جدید ما تلفن نداره که بشه از اینترنت پارس آنلاین استفاده کنم، درخواست داده‌ام پول حجم باقی مانده در حسابم رو که کم هم نیست، پس بده. ولی سه ماهه دارم به دفاتر مختلف پارس آنلاین در تهران و شهرستان زنگ میزنم. اونها هم میگن فکر نمیکنن پارس آنلاین پول رو پس بده ولی پیگیری میکنند. اگر پارس آنلاین پول رو پس نده، نه تنها خودم در آینده که تلفن دار بشویم، دیگه از پارس آنلاین اینترنت نمیخرم، بلکه کسانی هم که از من برای گرفتن اشتراک اینترنت مشورت بگیرند، توصیه میکنم از پارس آنلاین نخرند. اینجا پارس آنلاین کلی بیشتر از پولی که از من خورده، ضرر میکنه.

همینکه تجربه خودتان را درباره دیجی‌کالا در اینجا بیان کردید، خودش بهترین شکایت از دیجی‌کالا است.
    درسته که ممکنه فکر کنید فرشگاه بزرگ دیجی کالا با نخریدن توسط چند نفر دچار مشکل نمیشه. ولی نکته این است که تجربه‌های مشابه شما که زیاد بشه، فروش دیجی کالا کم میشه و رشدش متوقف میشه. توقف رشد، برای شرکت‌های بزرگ آغاز سقوط است.
    سزای گران فروش در ایران نخریدن و توصیه به دیگران برای نخریدن است.

4. تعداد تشکر ها ازmri_6889 به دلیل پست مفید

عضو انجمن xphost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,168
    تشکر تشکر شده 
    822
    تشکر شده در
    490 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mri_6889 نمایش پست ها
    متاسفانه حقوق مشتری در ایران یک کشک. خصوصا که برخی از فروشندگان احساس میکنند کالا یا خدماتشون آش کشک خاله هست.
    دو تجربه خودم؛
    1-کد معرف خودم رو در اپلیکیشن تاکسی اینترنتی تپسی دادم به یک نفر تا خودم کد سفر رایگان بگیرم. کد سفر رایگان رو گرفتم. بعد از مدتی یک ماشین با اون کد گرفتم. راننده قبل از اینکه اصلا به مبدا سفر برسه، بجای لغو، دکمه پایان سفر رو زد. نتیجه اینکه بدون اینکه ماشین بیاد دنبالم، اعتبار ناشی از کد تخفیف سوخت.
    بعد من علاوه بر اینکه به راننده امتیاز منفی دادم، با پشتیبانی تپسی چند بار تماس گرفتم و اونها هم قول پیگیری دادن و گفتن یک کد تخفیف دیگه به ما میدهند.
    نتیجه اینکه الان یک سال است که قراره تپسی یک کد تخفیف دیگه بده و اپلیکیشن خودش رو اصلاح کنه تا راننده نتواند قبل از رسیدن به مبدا، پایان سفر رو بزنه و پول ملت رو بخوره.
    من هم از اون موقع دیگه سعی میکنم بجای تپسی از اسنپ استفاده کنم و اگر تپسی میگیرم، تپسی رو شارژ ریالی نمیکنم و وقتی ماشین میگیرم، نقدی پرداخت میکنم. اینجوری اگر راننده قبل از رسیدن به مبدا پایان سفر رو بزنه، خودش ضرر میکنه. چون بر اساس اینکه پایان سفر رو زده، پورسانت کرایه یک سفر رو به تپسی بدهکار میشه. بنابراین دیگه هیچ راننده‌ای این کار رو نمیکنه. مزیت دیگر این کار اینه که این تپسی هست که باید بعدا پورسانتش رو از راننده بگیره نه اینکه راننده بخواهد منتظر دریافت پولش از تپسی باشه. اینجوری هم به قشر راننده کمک میکنم. هم جلوی *** شدن همسایه(برخی از راننده‌ها نه همه آنها) را میگیرم. هم اینکه تپسی رو بخاطر عدم رعایت و پیگیری حقوق مشتری تنبیه میکنم. چون دیگه تپسی پولش نسیه میشه بجای راننده.
    چون اون کد تخفیف بود که از بین رفت. دفعه دیگه ممکنه پول خودم که شارژ کرده‌ام سوخت بشه.

2-تجربه دیگرم هم با پارس آنلاین هست که بعد از جابجایی به خونه جدید و با توجه به اینکه خونه جدید ما تلفن نداره که بشه از اینترنت پارس آنلاین استفاده کنم، درخواست داده‌ام پول حجم باقی مانده در حسابم رو که کم هم نیست، پس بده. ولی سه ماهه دارم به دفاتر مختلف پارس آنلاین در تهران و شهرستان زنگ میزنم. اونها هم میگن فکر نمیکنن پارس آنلاین پول رو پس بده ولی پیگیری میکنند. اگر پارس آنلاین پول رو پس نده، نه تنها خودم در آینده که تلفن دار بشویم، دیگه از پارس آنلاین اینترنت نمیخرم، بلکه کسانی هم که از من برای گرفتن اشتراک اینترنت مشورت بگیرند، توصیه میکنم از پارس آنلاین نخرند. اینجا پارس آنلاین کلی بیشتر از پولی که از من خورده، ضرر میکنه.

همینکه تجربه خودتان را درباره دیجی‌کالا در اینجا بیان کردید، خودش بهترین شکایت از دیجی‌کالا است.
    درسته که ممکنه فکر کنید فرشگاه بزرگ دیجی کالا با نخریدن توسط چند نفر دچار مشکل نمیشه. ولی نکته این است که تجربه‌های مشابه شما که زیاد بشه، فروش دیجی کالا کم میشه و رشدش متوقف میشه. توقف رشد، برای شرکت‌های بزرگ آغاز سقوط است.
    سزای گران فروش در ایران نخریدن و توصیه به دیگران برای نخریدن است.
    تا وقتی راننده تپسی یا اسنپ هشدار رسیدن رو نزنه مسافر سوار شد رو نزنه نمیتونه پایان سفر بزنه
    اون راننده ناشی و *** بوده عزیزم
    ولی پیگیری موضوع سخته
    ایران هاست،قدیمی ترین هاستینگ ایران

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    71
    تشکر تشکر شده 
    260
    تشکر شده در
    156 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط xphost نمایش پست ها
    تا وقتی راننده تپسی یا اسنپ هشدار رسیدن رو نزنه مسافر سوار شد رو نزنه نمیتونه پایان سفر بزنه
    اون راننده ناشی و *** بوده عزیزم
    ولی پیگیری موضوع سخته
    کاملا درسته. مشکل اینجا است که راننده حتی توی یک خیابان آنطرف‌تر هم می‌تواند هشدار رسیده رو بزنه. برخی از راننده‌ها مثلا یک کوچه مانده به مبدا این کار رو میکنند بعدش از چند دقیقه هم واقعا در مبدا هستند. ولی اون راننده ناشی دو خیابان آن طرف‌تر هشدار رسیدن رو زده بود که تا اومدم زنگ بزنم بهش که بگم اشتباه کرده و اونجا مبدا سفر نیست، زد پایان سفر.
    پیگیری موضوع هم پیچیده نیست. چون هر سفر کد اختصاصی داره که من دادم به پشتیبانی و خودشون هم تایید کردند که اشکال از راننده بوده و بر همین اساس قول پیگیری دادند ولی مشکل اینه که برای پیگیری موضوع هیچ اراده‌ای ندارند و اصلا پیگیری نمیکنند. چند بار بعدش هم زنگ زدم و گفتم چرا پیگیری نشد، گفتند باشه ولی...

باز موضوع مشابه در مورد همراه اول و مشکل آنتن دهی‌اش در خونه ما بود که زنگ زدم و گزارش دادم و چند بار هم زنگ زدم که چی شد؟ خودشون قبول داشتند که خیلی از زمان گزارش گذشته. تا این حد که همراه اول برای دلجویی، خودش پیامک داد که به دلیل اینکه پیگیری مشکل شما خیلی طولانی شده، 10 هزار تومان هدیه درون شبکه به شما تعلق میگیره. ولی پس از چندین ماه، هنوز خبری نیست.

همین موضوع در مورد مخابرات و درخواست خط تلفن ثابت هم وجود داره که پس از گذشتن چندین ماه، میزنه امکانات نداریم. بعدش هم که به تنظیم مقررات(195) گزارش داده‌ایم، قول پیگیری داده‌اند ولی الان چند ماه است که خبری از هیچ کدام(مخابرات و تنظیم مقررات یا همان 195) نیست.

کلا روششون اینه که اینقدر کشش میدهند که هزینه پیگیری و شکایت(هزینه زمان و...) بیشتر از هزینه خسارت وارد شده باشد و فرد شاکی به همین دلیل بی خیال بشه.
    ویرایش توسط mri_6889 : May 11th, 2018 در ساعت 13:02

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

4 پاسخ : شکایت از دیجی کالا

نقل قول نوشته اصلی توسط vrujak نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از دیجیکالا یک عدد پاوربانک شیاومی خریدم که تقلبی بود تاریخ 1 اردیبهشت رسید (با یک هفته تاخیر) دوم اردیبهشت به دیحیکالا پیام دادم که محصول تقلبی هست و می خوام برگشت بزنم از اون تا امروز که 14 روز میگذره هیچ پاسخی دریافت نکردم هی امروز و فردا میکنن. و هر روز زنگ می زنم اما میگن به زودی بهتون اطلاع میدیم.
    یه ایمیل هم به ای نماد زدم پنج شنبه اما اونم هیچ پاسخی نداده تا این لحظه.
    بنظرتون من چطور پیگیری کنم به کجا شکایت کنم؟ از دوستان اگه تجربه منو داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
    سپاس

سلام
    متاسفانه مدتهاست که این فروشگاه اینترنتی ( دی جی کالا ) تبدیل به مزخرف ترین فروشگاه ایرانی شده.
    در طول ۳-۲ سال اخیر هر بار خرید کردم با مشکل مواجه شدم. در آخرین خریدی که داشتم از ۸ قلم کالای خریداری شده، ۳ قلم مشکل داشت
    برف پاک کن خودرو سفارش دادم اما یک چیز دیگه که کوچکترین شباهتی به سفارشم نداشت ارسال کردند، ۲ جفت دستکش کار گرفتم که کف دست آن که از جنس پلاستیک بود به قدری فاسد شده بود که به همه جا می چسبید و مستقیما به سطل زباله انداختم، چراغ خودرو که در مجموع دارای ۶ cob بود سفارش دادم اما داخل همان جعبه یک جف چراغ با ۳ ال ای دی برایم فرستاده بودند! اگر مستقیم به مغازه مراجعه کرده بودم حاضر به پرداخت ۱ ریال هم برای چنین چیزی نبودم. پس از پیگیری تنها لامپ ها را مرجوع نمودم با این امید که سفارش اصلی را برایم ارسال نمایند اما پس از چند روز پیامکی رسید که شماره حساب اعلام نمایید تا مبلغ مرجوع شود، با شرکت تماس گرفتم که عنوان شد امکان ارسال مجدد کالای سفارش داده شده نیست و این در صورتی بود که همان کالا موجود بود اما عنوان شد تنها مبلغ مرجوع می شود! و جدیدا هم یاد گرفته اند هر ایرادی را به گردن فروشنده می اندازند، در صورتی که طرف حساب مشتری دی جی کالا می باشد نه آن فروشگاه یعنی حتی یکنفر در آن خراب شده نیست که کوچکترین توجهی به سفارش داشته باشد و آن را با کالایی که قصد ارسال دارد مطابقت نماید
    جدای از این ایرادات عدم ارسال به موقع که در چند خرید اخیری که داشتم دقیقا روز تحویل کالا پیامکی ارسال می شود که ظرف ۳ روز آینده سفارش شما ارسال می شود! مرتبه قبل ۲ روز پس از موعد تحویل سفارش در ساعت ۹ صبح بدون هیچگونه هماهنگی به یکباره سفارش را آوردند.
    یک زمانی با تعداد کمی پرسنل خدمات فوق العاده ای داشتند و حتی گزینه ای وجود داشت که کالای شما را کادو می کردند و راس تاریخ و ساعت مقرر به مقصد می رساندند، اما حالا با اینهمه پرسنلی که درو خود جمع کرده اند و به یک شرکت عریض و طویل تبدیل شده اند هر روز بدتر از روز قبل میشوند، شده حکایت آفتابه لگن هفت دست ولی شام و ناهار هیچی
    در نهایت اینکه دی جی کالا شده *** سر گردنه، خیلی شیک و مجلسی به سبک مدرن از خلق الله ***ی می کنند
    من که پشت دستم رو داغ گذاشتم دیگه از این دی جی *** کالا خرید نکنم چون به معنای واقعی آشغال شده.
    ببخشید خیلی دلم پر بود

عضو انجمن سیدرضا بازیار آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3,740
    تشکر تشکر شده 
    1,021
    تشکر شده در
    701 پست

بهترین راه اینه که اطلاع رسانی کنید

من هر وقت همچین موردی میبینم اطلاع رسانی میکنم.

مدتی پیش یه هدفون خریدم فکر کنم حدود ۳۰۰ هزار تومان. واقعا واسه من پول کمی نبود (از دیجیکالا نخریدم)

بعد که به دستم رسید دیدم اصلا باس نداره و اصلا حرفه ای نیست. بر خلاف تبلیغاتش در اینترنت

بعد از اون اطلاع رسانی کردم. حتی بار ها فروشگاه های مختلف بهم پیام دادن و حتی پیشنهاداتی هم دادن... اما هرگز حاضر نشدم از سایت بردارم (اولین خرید من از این برند نبود و قبلا هم من رو پشیمان کرده بود)

تجربه بسیار بد خرید هدفون شرکت JBL

اگه همیشه اطلاع رسانی کنیم، باعث میشه مردم آگاه بشن

این رو هم بگم، اگه بار اول باشه سکوت میکنم! اما بار دوم یا سوم دیگه اطلاع رسانی میکنم

مطمئن هستم همین مطلب رو که منتشر کردم اینقدر به فروشگاه ها آسیب رساند که تا به حال چندین فروشگاه حاضر شدند یه هدفون رایگان بهم بدن که این رو از سایت بردارم!!!

این هم مدرک: با وجود گران شدن دلار و گران شدن همه محصولات، این محصول قیمتش رو کاهش دادند تا فروش بره!

دوستدار کتاب بلیان

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط سیدرضا بازیار نمایش پست ها

مدتی پیش یه هدفون خریدم فکر کنم حدود ۳۰۰ هزار تومان. واقعا واسه من پول کمی نبود (از دیجیکالا نخریدم)

بعد که به دستم رسید دیدم اصلا باس نداره و اصلا حرفه ای نیست. بر خلاف تبلیغاتش در اینترنت

بعد از اون اطلاع رسانی کردم. حتی بار ها فروشگاه های مختلف بهم پیام دادن و حتی پیشنهاداتی هم دادن... اما هرگز حاضر نشدم از سایت بردارم (اولین خرید من از این برند نبود و قبلا هم من رو پشیمان کرده بود)

این رو هم بگم، اگه بار اول باشه سکوت میکنم! اما بار دوم یا سوم دیگه اطلاع رسانی میکنم

مطمئن هستم همین مطلب رو که منتشر کردم اینقدر به فروشگاه ها آسیب رساند که تا به حال چندین فروشگاه حاضر شدند یه هدفون رایگان بهم بدن که این رو از سایت بردارم!!!

این هم مدرک: با وجود گران شدن دلار و گران شدن همه محصولات، این محصول قیمتش رو کاهش دادند تا فروش بره!

ممنون از شمل دوست عزیر
    والا تازه این نتیجه ای بود که بعد از یکهفته ۱۰ روز پیگیری مستمر گرفتم
    از طریق ایمیل به واحد شکایات خودشون شکایت کردم، بارها تماس تلفنی گرفتم، در قسمت نظرات همان کالاهای مورد دار نظر گذاشتم که متاسفانه هیچکدام را ثبت نکردند و در نهایت هم میگویند کالایی که خریداری کردی با وجود اینکه موجود می باشد امکان ارسال مجدد ندارد و فقط مبلغ بازگردانده می شود! من تعدادی خرید داشتم و در حدود ۴۰۰ هزار تومان مبلغ خریدم شد که هزینه ارسال رایگان شد اما الان خدشون زورشون میاد مجدد یک لامپ رو برای من ارسال کنند و جدای از اینکه خود کالا گرانتر شده قرار نیست مجدد خرید کنم و هزینه ارسال هم پرداخت کنم، اما عرض کردم که جدیدا خودشون رو راحت کردن و هر بار که بابت مشکلات چه در این خرید و چه خریدهای پیشین داشتم تقصیر را به گردن فروشنده انداختند اما نمیدونم چرا متوجه نیستن که طرف حساب مشتری دی جی د ز د کالا هست نه فروشگاه، اگر قرار بر این بود مستقیما از خود سایت فروشگاه ها خرید میکردم
    مساله اینجاست که روی هر کالا برچسب خود را می چسبانند اما زحمت مطابقت با سفارش را به خود نمی دهند و در نهایت هم هیچ تقصیری را گردن نمی گیرند و فروشگاه را بعنوان مقصر معرفی می نمایند

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط سیدرضا بازیار نمایش پست ها

ممنون از شمل دوست عزیر
    والا تازه این نتیجه ای بود که بعد از یکهفته ۱۰ روز پیگیری مستمر گرفتم 😁
    از طریق ایمیل به واحد شکایات خودشون شکایت کردم، بارها تماس تلفنی گرفتم، در قسمت نظرات همان کالاهای مورد دار نظر گذاشتم که متاسفانه هیچکدام را ثبت نکردند و در نهایت هم میگویند کالایی که خریداری کردی با وجود اینکه موجود می باشد امکان ارسال مجدد ندارد و فقط مبلغ بازگردانده می شود! من تعدادی خرید داشتم و در حدود ۴۰۰ هزار تومان مبلغ خریدم شد که هزینه ارسال رایگان شد اما الان خدشون زورشون میاد مجدد یک لامپ رو برای من ارسال کنند و جدای از اینکه خود کالا گرانتر شده قرار نیست مجدد خرید کنم و هزینه ارسال هم پرداخت کنم، اما عرض کردم که جدیدا خودشون رو راحت کردن و هر بار که بابت مشکلات چه در این خرید و چه خریدهای پیشین داشتم تقصیر را به گردن فروشنده انداختند اما نمیدونم چرا متوجه نیستن که طرف حساب مشتری دی جی د ز د کالا هست نه فروشگاه، اگر قرار بر این بود مستقیما از خود سایت فروشگاه ها خرید میکردم
    مساله اینجاست که روی هر کالا برچسب خود را می چسبانند اما زحمت مطابقت با سفارش را به خود نمی دهند و در نهایت هم هیچ تقصیری را گردن نمی گیرند و فروشگاه را بعنوان مقصر معرفی می نمایند

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    47
    تشکر تشکر شده 
    81
    تشکر شده در
    32 پست

با سلام،
    متاسفانه دی جی کالا از زمانی که کالاهای فروشنده های دیگه رو می فروشه دیگه قابل اعتماد نیست، دلیل هم اینه که هیچ نظارتی روی کالاهایی که تامین کننده هاش متفرقه هستن، وجود نداره،
    فروشنده های دیگه هم از اسم و اعتبار دی جی کالا برای قالب کردن جنس های بنجل با قیمت های چند برابر به مردم استفاده می کنن،

این پست رو نگاه کنین:
    http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=199991

نتیجه، وقتی می خواید از دی جی کالا خرید کنین دو مورد زیر رو رعایت کنین:

1- ترجیحا جنس هایی رو بخرید که تامین کنندش خود دیجی کالا هست
    2- آنلاین پرداخت نکنید و از گزینه پرداخت در محل استفاده کنین، قبل از تحویل جنس تا جایی که میتونید - حداقل به لحاظ ظاهرا - چکش کنین، اگر مشکلی داشت پرداخت نکنین و برگشت بزنین، تا وقتی که پولی پرداخت نشده باشه نگرانی هم وجود نداره،

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)