PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فرانتورک چی شد ؟

صفحه ها : [1] 2 3

MehrPC
September 7th, 2012, 08:00
آقا این فرانتورک چی شد ؟
همه چی پرید ؟

sarwhost
September 7th, 2012, 09:37
یعنی کلا دیگه جواب نمیدن؟

ertebat7
September 7th, 2012, 10:31
منظورتون چیه؟
چی را جواب نمیدن؟
چه اتفاقی افتاده؟

MehrPC
September 7th, 2012, 11:49
نه سایتش میاد بالا

نه موبایل جواب میده

معلوم نیست این دفعه چی میشه

یکی کمک کنه

دِل
September 7th, 2012, 11:51
من آدرس خونه مبین پارسیان رو دارم .خبری نشد اگر خواستید میرم در خونه برای پیگیری

amirizadi
September 7th, 2012, 11:52
http://www.webhostingtalk.ir/f129/57835/new/

ertebat7
September 7th, 2012, 11:54
از مدیران محترم تقاضامندم ایدی ایشون را ازحالت بن خارج کنن
حداقل شاید اینجا پاسخ بدهند
فکر نمی کنم ایشون این همه یوزر و اعتبار را بخواد یک شبه زیرسوال ببره

MehrPC
September 7th, 2012, 12:09
آقا آدرسش رو بزار همه بریم

همه چی داره می پره داریم بد بخت میشیم

دِل
September 7th, 2012, 12:13
آقا آدرسش رو بزار همه بریم

همه چی داره می پره داریم بد بخت میشیم

اگر جدا براش مشکل پیش اومده باشه چند روز دیگه حل کنه میاد یقه منو میگیره چرا آدرس دادی
من برای یک سرور رفتم در خونشون پول نقد دادم 3 ماه پیش.اگر تا چند روز خبری نشد آدرس رو به خودتون میدم

scary-x2
September 7th, 2012, 12:18
سرور هتزنر من هم 4 روزه که بسته شده

آقای خسروی دیروز گفتن به خاطر اینه که به اسم آقای کوهی سرور ما رجیستر شده

گفتن که نمیدونم جریان پلیس اینتر پل و از این حرفا . واسه همین ممکنه تا 1 هفته هم باز نشه
گفتن که دیروز میره تهران واسه پیگیری جریان ما . و گفتن که مبین پارسیان هم الان تهران هست واسه این جریانات اینتر پل !!!!!!!!!!!

حالا من نمیدونم . پرداخت مارو آقای خسروی انجام میداد ولی گیر دادن به اینکه به اسم کوهی رجیستر شده !!!!!!

MehrPC
September 7th, 2012, 12:21
کدوم شهره پارسیان ؟ شنیدم رشتیه

من نمیتونم صبر کنم زندگیم داره می پاشه اطلاعات مهمی داشتم که معلوم نیست چی شده

باید برم فنا احتمالا

دِل
September 7th, 2012, 12:22
کدوم شهره پارسیان ؟ شنیدم رشتیه

من نمیتونم صبر کنم زندگیم داره می پاشه اطلاعات مهمی داشتم که معلوم نیست چی شده

باید برم فنا احتمالا

مشهد زندگی میکنه

Mihan-VPS
September 7th, 2012, 12:41
از مدیران میخوایم حداقل آی دیش رو از بن در بیارن که شاید اینجا پاسخگو باشه !

ertebat7
September 7th, 2012, 14:11
ای دی ایشون باز شده
نمایش مشخصات: faranetwork - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/15860/)

امیدوارم با حضورشون در تاپیک خیال همه را راحت کنند

serverstar.ir
September 7th, 2012, 14:28
دوستان یکم فکر کنید

اگر سایت مشکل داره چرا جواب تلفن نمیده ؟؟؟
اگر نمیتونه جواب تلفن بده و یه مشکل شخصی پیش اومده چرا سرور هاش تعطیل شدند !!!

asrhosting
September 7th, 2012, 14:32
مشهد زندگی میکنه

از خیر سرورایی که ازش داشتم گذشتم بخواد همکاری باهام نکنه آنقدر آشنا و دوست تو مشهد دارم بره بالا سرش !
بهش ایمیل دادم برا برگشت هزینه امید وارم همکاری کنه ...

porya69
September 7th, 2012, 14:46
بهترین کار رو خودم کردم 4 روز قبل قطع شدن هی قطع وصل میشد ن بکاپ گرفتم رفتم رو یه سرور دیگه به شما هم توصیه می کنم اگه بکاب می تونین بگیرین بگیرین و گرنه همه چی به فنا میره ها

tizparvaz
September 7th, 2012, 14:51
خدارو شکر ما سرور و تحویل گرفتیم 1 هفته نشد که از دسترس خارج شد و گرنه هیچی یوزرا میریختن سرمون
هر چند متاسفانه فقط پول دادیم و هیچ استفاده ای نتونستیم بکنیم
ما بیخیال شدیم شام بیخال بشو نیست دیگه رفته چیکار میشه کرد

serverstar.ir
September 7th, 2012, 15:10
جالب اینجاست اگر برگرده با لحنی طلبکار مثل همیشه برخورد خواهد کرد...:-&

قزوین هاست
September 7th, 2012, 15:28
یکی یک ایمیل ازش بده لطفا

mohamad2314
September 7th, 2012, 15:33
از خیر سرورایی که ازش داشتم گذشتم بخواد همکاری باهام نکنه آنقدر آشنا و دوست تو مشهد دارم بره بالا سرش !
بهش ایمیل دادم برا برگشت هزینه امید وارم همکاری کنه ...
یه همچین کاری سر ما پیاده کرد اگه راهی واسه پیگری هست بگو ما هم بیام کلی ضرر کردیم

spalisp
September 7th, 2012, 15:35
ببخشید اشتباه شد کلا

RoobinaServer
September 7th, 2012, 15:40
چقدر این آقای خسروی فیلم بازی کرده تو این انجمن . خیلی آدمه عجیبی هست:105:

خسروی چه ربطی به فرانتورک و جناب مبین پارسیان داره الان ؟

RoobinaServer
September 7th, 2012, 15:52
خب دوستان فرا بنش باز شد خودش اومد :ی:53:

faranetwork
September 7th, 2012, 15:55
با سلام خدمت دوستان و همکاران...

اول از همه از دوستان خواهش میکنم متن رو به صورت کامل بخونند..

مشکل ما این هست که آقای کوهی سرورهاش رو به ما واگذار کرد و وقتی سرورها در پنل ما قرار گرفت دیتاسنتر پنل رو بست علت رو که جویا شدیم گفتن یورو هکی بوده که آقای جلودار زده! و بعد دیتاسنتر ما رو به مبلغ 10.000 یورو جریمه کرد .با اینکه تقصیر کار ما نبودیم..و 10.000 یورو هم دادیم به دیتاسنتر که فقط سرور دوستان فرمت نشه! برای اینکه در درجه اول آبروی ما مهم بود

در مورد دوستان از روزی که مشکل پیش اومد بنده به همه یوزرها ایمیل دادیم که سرورها تمدید نمیشه و به فکر سرور جدید باشند..

در مورد تهران هم بله بنده تهران اومدم برای حل مشکل بین المللی

در مورد دوستان..کسانی که پول برای تمدید و یا خرید سرور دادن که سرور تحویل نشده یا تمدید نشده از ایمیل faranetworkserver@gmail.com در ارتباط باشند تا هزینه برگشت بشه...

البته هنوز هم دنبال حل مشکل هستیم که شاید باز کنند پنل رو

امیدوارم دوستان موقعیت رو درک کرده باشند 10.000 یورو پول کمی نیست که دادیم و فقط برای این دادیم که سرورها فرمت نشه امیدوارم متوجه شده باشین مشکل از ما نبوده و از سمت آقای کوهی بوده و ما اومدیم کار خیر کنیم شر شد!

با احترام
مبین پارسیان
فرانتورک!

faranetwork
September 7th, 2012, 15:56
خسروی چه ربطی به فرانتورک و جناب مبین پارسیان داره الان ؟

مشکل آقای خسروی هم در رابطه با همین مشکل آقای کوهی و جلودار هست

asrhosting
September 7th, 2012, 16:02

مشکل ما این هست که آقای کوهی سرورهاش رو به ما واگذار کرد و وقتی سرورها در پنل ما قرار گرفت دیتاسنتر پنل رو بست علت رو که جویا شدیم گفتن یورو هکی بوده که آقای جلودار زده! و بعد دیتاسنتر ما رو به مبلغ 10.000 یورو جریمه کرد .با اینکه تقصیر کار ما نبودیم..و 10.000 یورو هم دادیم به دیتاسنتر که فقط سرور دوستان فرمت نشه! برای اینکه در درجه اول آبروی ما مهم بود

در مورد دوستان از روزی که مشکل پیش اومد بنده به همه یوزرها ایمیل دادیم که سرورها تمدید نمیشه و به فکر سرور جدید باشند..

در مورد دوستان..کسانی که پول برای تمدید و یا خرید سرور دادن که سرور تحویل نشده یا تمدید نشده از ایمیل faranetworkserver@gmail.com در ارتباط باشند تا هزینه برگشت بشه...

امیدوارم دوستان موقعیت رو درک کرده باشند 10.000 یورو پول کمی نیست که دادیم و فقط برای این دادیم که سرورها فرمت نشه امیدوارم متوجه شده باشین مشکل از ما نبوده و از سمت آقای کوهی بوده و ما اومدیم کار خیر کنیم شر شد!

با احترام
مبین پارسیان
فرانتورک!

یعنی چی ؟
یعنی منی که دو سرور از شما خریدم و هر دو سرور بدون آی پی و بدون استفاده بوده باید چی کار کنم ؟
سر این مشکل بنده به 60 تا از مشتری هام گفتم خوش آمدید تمدید نمی کنیم و خسارتتون رو میدیم .
حداقل هزینه ای که ما کردیم رو برگردونید ..........

shivahost
September 7th, 2012, 16:02

با احترام
مبین پارسیان
فرانتورک!

کار شما قابل تحسین هست. اما اینکه یکی دیگه یورو هکی زده شما نمی تونی پیگیری کنی و یک جورایی 10 هزار یورو رو ضرر نکنی!؟

faranetwork
September 7th, 2012, 16:10
یعنی چی ؟
یعنی منی که دو سرور از شما خریدم و هر دو سرور بدون آی پی و بدون استفاده بوده باید چی کار کنم ؟
سر این مشکل بنده به 60 تا از مشتری هام گفتم خوش آمدید تمدید نمی کنیم و خسارتتون رو میدیم .
حداقل هزینه ای که ما کردیم رو برگردونید ..........

دوست عزیز بنده هم عرض کردم هزینه برگشت میشه..شما هم ایمیل دادین دستتون درد نکنه شنبه هزینه برگشت میشه

کار شما قابل تحسین هست. اما اینکه یکی دیگه یورو هکی زده شما نمی تونی پیگیری کنی و یک جورایی 10 هزار یورو رو ضرر نکنی!؟

با سلام خدمت شما همکار گرامی..حرف شما صحیح هست ولی اگه میخواستیم پیگیری کنیم سرورها تا الان فرمت شده بود..ما هزینه رو واریز کردیم تا حداقل اوضاع از این بدتر نشه..ایشالاه شنبه مدارک کامل دادگاه فرانسه و...پابلیک خواهد شد تا به صورت کامل از اتفاق همه با خبر بشند...

mehrshad.ho
September 7th, 2012, 16:12
سرور هایی که از قبل پیش شما ثبت شده هم تمدید نمی شن ؟

RoobinaServer
September 7th, 2012, 16:15
این جلودار چرا پیداش نیست ؟ شماره تلفنش رو که تو تاپیک انتقال کوهی گذاشته بود کسی پیگیرش شده ؟

10 هزار یورو یعنی 30 میلیون دادید؟ عجب

RoobinaServer
September 7th, 2012, 16:17

الان ایشون هیچی دیگه ندارن پنلشون رو بستن بعد چه طور بیان تمدید کنن ؟

faranetwork
September 7th, 2012, 16:18

هنوز معلوم نیست ...پیگیر قضیه هستیم

این جلودار چرا پیداش نیست ؟ شماره تلفنش رو که تو تاپیک انتقال کوهی گذاشته بود کسی پیگیرش شده ؟

10 هزار یورو یعنی 30 میلیون دادید؟ عجب

بله نزدیک به 30 میلیون تومان!

mehrshad.ho
September 7th, 2012, 16:21
الان سرور های قبلی مسدود نمیشه که ؟

faranetwork
September 7th, 2012, 16:28
الان سرور های قبلی مسدود نمیشه که ؟

تمامی سرورها تا تاریخ تمدید روشن خواهند بود

mohamad2314
September 7th, 2012, 16:45
آقای پارسیان ما 10 روز پیش یه سرور به شما سفارش دادیم که هنوز تحویل ندادید یه سرورم که دادید گفتین قابل تمدید نیست سایتتونم که بسته است جواب تلفنم نمیدین لطفا پول مارو برگشت بزنید که بتونیم یه مقدار از ضرر ها رو بدیم

ertebat7
September 7th, 2012, 16:53
اقای پارسیان لطفا ایمیل من را پاسخ بدید
خواهشا راهنمایی کنید

mohamad2314
September 7th, 2012, 16:58
آقای پارسیان ایمیل هم زدیم لطفا جواب بدین

faranetwork
September 7th, 2012, 17:01
آقای پارسیان ما 10 روز پیش یه سرور به شما سفارش دادیم که هنوز تحویل ندادید یه سرورم که دادید گفتین قابل تمدید نیست سایتتونم که بسته است جواب تلفنم نمیدین لطفا پول مارو برگشت بزنید که بتونیم یه مقدار از ضرر ها رو بدیم

من گفتم هزینه شما رو برگشت نمیدم دوست عزیز؟؟ عرض کردم ایمیل کنید

اقای پارسیان لطفا ایمیل من را پاسخ بدید
خواهشا راهنمایی کنید
صبر کنید چشم

آقای پارسیان ایمیل هم زدیم لطفا جواب بدین

شما صبر کنین..حجم ایمیل ها زیاد هست..لطفا صبور باشید با تشکر

tizparvaz
September 7th, 2012, 19:24
آقای فرانتورک
نمیخوام بدیهاترو بگم که نونت آجر بشه
ما که گذشتیم چون احتمال 70% میدم پول برگردوندن یه فیلم قشنگه اما در کل

جالبه آدم سه روز سروراش و میبنده میره استراحت بعد سه روز میاد میگه تقصیر فلان کس بوده ما مجبور شدیم 10000 یورو جریمه بدیم بعدم بره سرورارو باز کنه
خوبه دیگه هم سه روز هیچکس و به حساب نیاورده هم قهرمان شده چون به خاطر یوزراش 10000 یورو جریمه داده الانم که داره پول ناراضیارو پس میده :) شما کارگردان میشدی بهتر درمیاوردیا

خلاصه خدا خیرت نده من رو سرور شما بابت کانفیگ یک سی پنل 100 هزار تومان هزینه کردم خود سرورم که حدود 240 تومان آب خورد میشه 340 تومان هرچیم ازت خواستیم آقا سروری که مال خودمه اجارشو دادم وی ام ورشو باز کن من هارد اون سی پنل رو دانلود کنم اصلا به حساب نیاوردی مارو کلا هم که وی ام ور 2 هفته باز بود و تونستیم یوزر بفروشیم و بعدش نشسته بودیم تا سرور دان بشه :) نه وی پی اسی تونستیم بفروشیم نه مشکل کاربر تونستیم حل کنیم

الانم سرم خیلی شلوغه وگرنه فرق جای صفت و شلرو بهت نشون میدادم فعلا وقت ندارم کاری بکنم دوست داشتی پول پس بدی و ثابت کنی پول پس دادنت فیلم نیست ایمیل بده وگرنه مطمئن میشم پول پس دادنت فیلمی بیشتر نیست : mail : irwebco at yahoo.com

الان لابد میگی مدرک بدید :) اگه اینو بگی دیگه واقعا یه دونه باشی

خدافظ

mohsened
September 7th, 2012, 19:32
من نمی دونم چجوری از شخصی با این همه سابقه درخشان خرید کردید :|
از اول ، آخرش معلوم بود .... ;)

kingserver
September 7th, 2012, 19:46
سلام
من از ایشون از طریق یکی از همکاران سرویس گرفتم
سرور که تهیه شده 4 روز اول مشکلی نداشته و الان مشکل زیموت داره و 7 روز میشه گفت که پاسخ ندادن
عزیزان کسانی که حاظر هستند پیغام خصوصی بدن از طرق مراجع قانونی پیگیری بشیم
من خودم همچین قصدی دارم

tizparvaz
September 7th, 2012, 20:30
سلام
من از ایشون از طریق یکی از همکاران سرویس گرفتم
سرور که تهیه شده 4 روز اول مشکلی نداشته و الان مشکل زیموت داره و 7 روز میشه گفت که پاسخ ندادن
عزیزان کسانی که حاظر هستند پیغام خصوصی بدن از طرق مراجع قانونی پیگیری بشیم
من خودم همچین قصدی دارم

همینه که میگم فعلا وقتش رو ندارم دیگه

Cold
September 7th, 2012, 21:03
اقا پارسیان ، من از یکی از دوستان که با اینترپل همکاری میکنند صحبت کردم گفتن همچین موردی از طریق پورت اینترپل گذارش نشده

2 تا حالت پیش میاد

یا گزارش به صورت غیر رسمی به دستشون رسیده

یا کلا اینترپل نبودید (موارد دیگه رو در نظر نمیگیریم)

اگه که غیر رسمی باشه نیاز به حضور فیزیکی نیست

اما در مورد پول دوستان :

من که پولمو همون روز اول پس گرفتم

اما برای بقیه دوستان اگه کسی نیاز به پیگیری از طریق مراجع قضایی ( و در مواردی یکم رابطه :دی) داره اطلاع بده پیگیر بشیم برای این جریان اقا جلودار ( من به شخصه اقا پارسیان رو مقصر نمیدونم برای همین میگم اقاق دانیال جلودار)

ealireza
September 7th, 2012, 21:31
سروری که قرار بود تا 24 میلادی کار کنه 7 میلادی قطع شد .100 گیگ دیتا + پول من پرید
جناب پارسیان باید شما پاسخگو باشید .

همین چند روز پیش تو تیکت تضمین دادید که مشکلی برای سرور پیش نمیاد

حالا من خسارت 100 گیگ اطلاعات و یوزر های هاست رو چطوری باید بدم ؟

هرچه سریعتر بیاین مساله رو روشن کنید

لطفا هرکسی اطلاعاتی از ایشون داره به من بده حدود 150-60 تومن باید برگردونن به من + خسارت
شنبه میخام برم پلیس فتا

اطلاعاتی مثل ادرس شماره و ..

با تشکر از همه دوستان

DVBBaz
September 7th, 2012, 21:59
سرور من به تازگی توسط جناب پارسیان تمدید شده که حالا می زنه اکسپایر و دسترسی من هم به وی ام ویر بسته شده ....
خدا می دونه چیکار کرده ...
آقای پارسیان یا سرور رو باز کنید و یا هزینه رو عودت بدید ....

ealireza
September 7th, 2012, 22:21
سرور من به تازگی توسط جناب پارسیان تمدید شده که حالا می زنه اکسپایر و دسترسی من هم به وی ام ویر بسته شده ....
خدا می دونه چیکار کرده ...
آقای پارسیان یا سرور رو باز کنید و یا هزینه رو عودت بدید ....

آقا یکی بیاد اطلاعات ایشون رو بزاره شنبه دسته جمعی بریم فتا شکایت

serverstar.ir
September 7th, 2012, 22:22
اصلا این کوهی کیه بابا اصلا فک نمیکنم در حدی باشه که این همه مشکلات اخیر که میبینیم رو بالا بیاره

ertebat7
September 7th, 2012, 22:27
من نمی دونم چرا هر جا تاپیکی از این نوع می بینم اسم کوهی هست
این کوهی کیه ؟ لطفا یه نفر توضیح بده در مورد ابشون

serverstar.ir
September 7th, 2012, 22:31
یه نفر در حد یه چیز پی ان فروش الان سایت ما هم بالا نمیاد و هیچ بکاپی نداریم ...

ertebat7
September 7th, 2012, 22:38
واقعا اینده هاستینگ های ایرانی به کجا میره
هر روز یه تاپیک اینطوری دیده میشه
کاری به کوچیک بودن یا بزرگ بودن اسم شرکت ها ندارم ولی فکر کنم وضعیت هاستینگها خیلی بد و بدتر هم داره میشه
از یه طرف موانع و مشکلات برای انتقالات ارزی
از طرف دیگه قیمت صعودی روزانه ارز

HyperServer
September 7th, 2012, 22:42
یه نفر در حد یه چیز پی ان فروش الان سایت ما هم بالا نمیاد و هیچ بکاپی نداریم ...

پشنهاد میکنم پست خودتون رو ویرایش کنید... یوزراتون ببینن که شما به اولیه ترین مبحث یعنی بک آپ اهمیت نمیدین دیگه وا ویلاست ! ..

serverstar.ir
September 7th, 2012, 22:50
پشنهاد میکنم پست خودتون رو ویرایش کنید... یوزراتون ببینن که شما به اولینه ترین مبحث یعنی بک آپ اهمیت نمیدین دیگه وا ویلاست ! ..

ما از این آقا سرور نداریم تا بکاپی بگیریم چند تا هاست گرفتیم به اشتباه

iraniandata
September 7th, 2012, 22:53
سلام

خوبید؟

من نه آقای پارسیان کامل میشناسم نه مشتری گرونش هستم(مشتری یه هاستینگ 3گیگ لینوکسشونم)

به بد و خوب کاری ندارم و اصلا تقریبا این ماجر

اما هرکس دیگه ای

وقتی اینطوری تو این طور مشکلات میفته صبر کنید بنده خدا کارش انجام بده

میبینید که 10 هزار یورو ضرر کرده (قریب به سی تومن) خوب شرایط براشون سخت شده

من قصد ندارم به دوستان بگم ساکت باشن میگم حداقل با خود آقای پارسیان در ارتباط باشید یا صبر کنید اطلاعات جدید تری از این ماجرا ارائه بده

و اینطوری هیچ کس بد نام نشه

و کدورتی بین افراد پیش نیاد

من هدفم اینه که بین دوستان کدورتی نباشه

موفق باشید.

یا علی

قزوین هاست
September 7th, 2012, 22:55
دوست عزیز منم مثل شما ضرر کردم اما طبق حرف های جناب پارسیان که صحبت هاشون که میگن عودت داده میشه و از این نظر شکی نیست چون تو اینکار من تایید میکنم که حتما میدن
این جناب کوهی و جلودار بودن که درد سر ساختن.منم مثل شما بی اطلاع هستم اما خب باید به حرف هاشون احترام بگذاریم وگر نه میشیم همون دیتاسنتر که همه رو به خاطر چند نفر.........د*ز***د کردن.حد اقل خودمون به خودمون انگ ***ی نزنیم.انشالله درست میشه:63:

mohamad2314
September 7th, 2012, 23:49
سلام

خوبید؟

من نه آقای پارسیان کامل میشناسم نه مشتری گرونش هستم(مشتری یه هاستینگ 3گیگ لینوکسشونم)

به بد و خوب کاری ندارم و اصلا تقریبا این ماجر

اما هرکس دیگه ای

وقتی اینطوری تو این طور مشکلات میفته صبر کنید بنده خدا کارش انجام بده

میبینید که 10 هزار یورو ضرر کرده (قریب به سی تومن) خوب شرایط براشون سخت شده

من قصد ندارم به دوستان بگم ساکت باشن میگم حداقل با خود آقای پارسیان در ارتباط باشید یا صبر کنید اطلاعات جدید تری از این ماجرا ارائه بده

و اینطوری هیچ کس بد نام نشه

و کدورتی بین افراد پیش نیاد

من هدفم اینه که بین دوستان کدورتی نباشه

موفق باشید.

یا علی

دوست عزیز کلی ضرر +ناسزا+اعتبار از دست رفته مال ما ضرر نیست ؟ الان 10 روز میخوان جواب بدن هنوز ندادن از ظهرم گفتن ایمیل بدین هنوز جواب ندادن....

sniper000man
September 7th, 2012, 23:54
.......

sniper000man
September 8th, 2012, 00:26
این پستمم پاک کردم

ali mohammad
September 8th, 2012, 00:36
سلام
میشه این آقای فرانتورک بگه که کی ایمیل داده اطلاعات رو بکاپ بگیرید ؟
من الان برای یک سری از مشتریهام هاست و دامین از فرانتورک گرفت ، سایت رو ساختم آپ کردن تو هاست ، حالا اگه دیتا ها بپره من جواب تخیر مشتریهامو چی بدم ؟ الان دامین این مشتری من کجاست چرا موقیه خرید میگه اطلاعات دامین رو میدم ولی ایمیل نکرده ؟!
من 200 هزار تومان بابت هاست خودم پول دادم ، بهشون تیکت میدم که : آقا سایت مشکل داره میگه مشکل از isp تون هست به من ربطی نداره !!!!!
ایشون بیاد یه تلفن که جواب میده و یا یک آیدی رو اعلام کنه حداقل ببینیم دامین ها ، اطلاعات و پول هاستی که من 20 روز هم استفاده نکردم رو چه توری و کی میخواد پس بده ........
منتظر یک جواب قانع کننده از ایشون هستیم . ( عزیز اون موقه که تیکت میدم میگم به این دلیل به این دلیل سرور مشکل داره میگی تو این 7 سال کار نشنیدم و بورو isp تو دوروست کن فکر اینجا هارو هم بکن عزیزیم )

babelirani
September 8th, 2012, 00:54
آقای فرانتورک
نمیخوام بدیهاترو بگم که نونت آجر بشه
ما که گذشتیم چون احتمال 70% میدم پول برگردوندن یه فیلم قشنگه اما در کل

جالبه آدم سه روز سروراش و میبنده میره استراحت بعد سه روز میاد میگه تقصیر فلان کس بوده ما مجبور شدیم 10000 یورو جریمه بدیم بعدم بره سرورارو باز کنه
خوبه دیگه هم سه روز هیچکس و به حساب نیاورده هم قهرمان شده چون به خاطر یوزراش 10000 یورو جریمه داده الانم که داره پول ناراضیارو پس میده :) شما کارگردان میشدی بهتر درمیاوردیا

خلاصه خدا خیرت نده من رو سرور شما بابت کانفیگ یک سی پنل 100 هزار تومان هزینه کردم خود سرورم که حدود 240 تومان آب خورد میشه 340 تومان هرچیم ازت خواستیم آقا سروری که مال خودمه اجارشو دادم وی ام ورشو باز کن من هارد اون سی پنل رو دانلود کنم اصلا به حساب نیاوردی مارو کلا هم که وی ام ور 2 هفته باز بود و تونستیم یوزر بفروشیم و بعدش نشسته بودیم تا سرور دان بشه :) نه وی پی اسی تونستیم بفروشیم نه مشکل کاربر تونستیم حل کنیم

الانم سرم خیلی شلوغه وگرنه فرق جای صفت و شلرو بهت نشون میدادم فعلا وقت ندارم کاری بکنم دوست داشتی پول پس بدی و ثابت کنی پول پس دادنت فیلم نیست ایمیل بده وگرنه مطمئن میشم پول پس دادنت فیلمی بیشتر نیست : mail : irwebco at yahoo.com

الان لابد میگی مدرک بدید :) اگه اینو بگی دیگه واقعا یه دونه باشی

خدافظ

سلام

واقعا" نتونستم جلوی خودمو بگیرم که جوابتون رو ندم

پول برگردون اگه فیلم قشنگی باشه که متاسفم ولی شما نمیتونی هرچیزی رو به تمسخر بگیره امیدوارم از این حرفتون شرمنده بشید وقتی پول بازگشت خورد

یادم نمیاد گفته شده باشه رفتن استراحت یا شما سرور اختصاصی نخریدید به صورت مستقیم یا کلا" چیزی بلد نیستی وقتی پنلی بسته شد دیگه کاری نمیشه کرد حتی اگه میرفت فرانسه یکم اطلاعاتتون رو بالا برید واویلا به دوستانی که ازتون سرور میگیرن

شما هم تو چاله میدون کار میکردید موفق تر میشدید

شما همیشه به این راحتی واسه کسی دعا میکنید ؟ جز تاسف و سپردن به دست بالا دستی چیزی نمیتونم بگم

اگه میتونید این صفت و شلرو نشون بدید چرا شما اینقد دوس داری پز بدی عزیز دل هیچی ازت بر نمیاد فقط جنجال واقعا" متاسفم برات بهتره به همون چاله میدون برید بهتره و بیشتر درامد دارید

---------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان عزیز واقعا" از لحن حرف زدن با ایشون از همه معذرت خواهی میکنم ولی ایشون همیشه همین کارو میکنه تاپیک آقای موسوی هم همین کارو کرد کلا" ادب حرف زدن در حد 1% ندارن + اصلا" بلد نیستن بفهمن که الان برای ایشون مطمئن مشکلی پیش اومده کله دوستان فهمیدن مشکل از طرف آقای کوهی بوده ایشون از الفاظی استفاده میکنه که واسه چال میدون به کار میره فقط

با تشکر

serverstar.ir
September 8th, 2012, 01:02
سلام

واقعا" نتونستم جلوی خودمو بگیرم که جوابتون رو ندم

پول برگردون اگه فیلم قشنگی باشه که متاسفم ولی شما نمیتونی هرچیزی رو به تمسخر بگیره امیدوارم از این حرفتون شرمنده بشید وقتی پول بازگشت خورد

یادم نمیاد گفته شده باشه رفتن استراحت یا شما سرور اختصاصی نخریدید به صورت مستقیم یا کلا" چیزی بلد نیستی وقتی پنلی بسته شد دیگه کاری نمیشه کرد حتی اگه میرفت فرانسه یکم اطلاعاتتون رو بالا برید واویلا به دوستانی که ازتون سرور میگیرن

شما همیشه به این راحتی واسه کسی دعا میکنید ؟ جز تاسف و سپردن به دست بالا دستی چیزی نمیتونم بگم

اگه میتونید این صفت و شلرو نشون بدید چرا شما اینقد دوس داری پز بدی عزیز دل هیچی ازت بر نمیاد فقط جنجال واقعا" متاسفم برات بهتره به همون چاله میدون برید بهتره و بیشتر درامد دارید

---------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان عزیز واقعا" از لحن حرف زدن با ایشون از همه معذرت خواهی میکنم ولی ایشون همیشه همین کارو میکنه تاپیک آقای موسوی هم همین کارو کرد کلا" ادب حرف زدن در حد 1% ندارن + اصلا" بلد نیستن بفهمن که الان برای ایشون مطمئن مشکلی پیش اومده کله دوستان فهمیدن مشکل از طرف آقای کوهی بوده ایشون از الفاظی استفاده میکنه که واسه چال میدون به کار میره فقط

با تشکر

شما ؟؟؟

دوست عزیز تا الان اعتباری که به سختی بدست اومده و کاربرانی که با تلاش جمع شده رو الکی و بخاطر کسه دیگه و الکی الکی از دست دادی ؟؟
من کسی رو متحم نمیکنم اما میتونم حال این دوستان رو درک کنم.

babelirani
September 8th, 2012, 01:07
شما ؟؟؟

دوست عزیز تا الان اعتباری که به سختی بدست اومده و کاربرانی که با تلاش جمع شده رو الکی و بخاطر کسی از دست دادی ؟؟
من کسی رو متحم نمیکنم اما میتونم حال این دوستان رو درک کنم.

دوست عزیز اول سلام

دوم شما کسی رو نمیشناسید نمیتونید دربارشون حرفی بزنید

سایتی که اگه 1 ساعت مشکلی براش پیش بیاد 100 نفر pm میدن و کل خاندان مارو میشکن جلو چشامون تعداد یوزر هایی که بنده باید جابگوشون باشم چیزی حدود 400 نفر هست پیش میدونیم شما چی میکشی و ایشون هم چی میشکن ولی یادم نمیاد کسی بتونه توهین کنه به کسی

ادم ها باید یکم درست فکر کنن مشکل برای هر کسی پیش میاد ولی قرار نیست اینجور کاری بکنیم

+ بنده 4 ساله دارم اعتبار کسب میکنم و 3 بار این مشکل شما برای بنده هم پیش اومده ولی باید درست فکر کنیم هر کسی مشکلی براش پیش میاد ولی ما ایرانی ها خیلی دوس داریم تمام دردهای دلمون رو سر یکی خالی کنیم

hostarya
September 8th, 2012, 01:10
ولی ما ایرانی ها خیلی دوس داریم تمام دردهای دلمون رو سر یکی خالی کنیم

من اینجای حرف شما رو تایید میکنم 100%
البته خیلی بد هست ولی دیگه چه کنیم این هستیم :دی

tizparvaz
September 8th, 2012, 01:14
روی صحبت من به شما نبود این الفاظم واسه سر خیابون چاله میدونم نبود معلومه اصلن با اینورا آشنایی نداریدها ایشالا قسمت شد الفاظ چاله میدونرو خاور میکنم میفرستم برات
شما کلا نه سر پیازی نه ته پیاز

@-) شما نفهمیدی یا خودتو زیدی به نفهمی ایشون اصن به کسی نگفته بود پنل بسته شده یه بحث مسخره راه انداخته بودن از اینکه قراره دی سی پرت این قسمت از دیتاسنتر رو بکنه 10 گیک جناب آقای پر از اطلاعات و هزار بار مستقیم خرید کرده ، شما تاسفتو نگه دار واسه خودت

ایشون دو هفته من و به تمسخر گرفتن یه جواب چرت دادن توی تیکتها از اولم میدونستم چرته پول برگردودن هم فیلمه میخوای باور کن میخوای نکن چون قصد ایشون این بود که این مسئله به انجمن نرسه منم این و فهمیدم و همکاری که باهاشون کردم نیومدم تاپیک بزنم

منم یادم نمیاد اطلاع رسانی کرده باشه که مشکل وجود داره داخل سایت میزدن دان فور مین تینیست اگه نمیدونید یعنی چی براتون معنی کنم درست زمانی که من استرس داشتم سرویس چی میشه سایت ایشون بسته بود

مطمئنی الان کار نمیکنم :d

آره به همون شکل که لیاقتشه

:-$:))

تاپیک آقای موسوی من هیچ بی ادبی نکردم چون ایشون از اول کار صاف صادق گفتن پرداختا مشکل پیدا کرده
ضمنن شما داخل اون تاپیک کجا بودی ؟ لابد جز افردی بودی که تا قبل اینکه قرار باشه پول جمع بشه تاپیکرو به 98 صفح کشوندن و بعد از اینکه قرار شد پول جمع بشه تو عرض 6 تا 9 ساعت دو صفه رفت جلو !! ها !؟

کلا هروقت تو وضعیتی بودی که 350 تومن ضرر کردی میتونی بیای حرف بزنی قبلش هیسسس

به قول شما با تشکر

babelirani
September 8th, 2012, 01:25
روی صحبت من به شما نبود این الفاظم واسه سر خیابون چاله میدونم نبود معلومه اصلن با اینورا آشنایی نداریدها ایشالا قسمت شد الفاظ چاله میدونرو خاور میکنم میفرستم برات
شما کلا نه سر پیازی نه ته پیاز

شما کلا" همه جا که ما دیدیم جنالی شد کل پیاز بودی شاید ما هم یه جای پیاز باشیم مطمئنی نیستیم ؟

@-) شما نفهمیدی یا خودتو زیدی به نفهمی ایشون اصن به کسی نگفته بود پنل بسته شده یه بحث مسخره راه انداخته بودن از اینکه قراره دی سی پرت این قسمت از دیتاسنتر رو بکنه 10 گیک جناب آقای پر از اطلاعات و هزار بار مستقیم خرید کرده ، شما تاسفتو نگه دار واسه خودت

زیدی که نیستم اینو کامل میدونم چون فقط خودتون میتونی اینو معنی کنی . نفهم هم کلا" بحث همون چاله میدونه عزیز دلم در مورد پورت اینام خودشون جوابگو باشن بهتره چون شاید اطلاعات من ناقص باشه

ایشون دو هفته من و به تمسخر گرفتن یه جواب چرت دادن توی تیکتها از اولم میدونستم چرته پول برگردودن هم فیلمه میخوای باور کن میخوای نکن چون قصد ایشون این بود که این مسئله به انجمن نرسه منم این و فهمیدم و همکاری که باهاشون کردم نیومدم تاپیک بزنم

شما تاپیک نمیزنی کلا" اینو میدونم ولی کلا" توی تایپیک دوستان هرچی به دل تنگت میاد میگی بهتره در مورد برگردوندن این پول چند روز دیگه جواب کاربرا رو بشونیم اگه برگشت نخوره که میدونم چیکار میکنید اگه هم برگشت بخوره بازم راست راست میاد و کلا" خودتون رو به اون راه میزنید که چیزی بوده یا حرفی زدید

منم یادم نمیاد اطلاع رسانی کرده باشه که مشکل وجود داره داخل سایت میزدم دان فور مین تینیست اگه نمیدونید یعنی چی براتون معنی کنم درست زمانی که من استرس داشتم سرویس چی میشه سایت ایشون بسته بود

جدی شما سطح سواد انگلیسیتون اینقد بالا خیلی ایول دارید دوست عزیز . کلا" شما استرس زیاد داری و این استرس میزنه به کلامتون مطمئنن تعداد کسایی که از ایشون سرور گرفتن و دارن در همین انجمن کم نیست ولی این طرف حرف زدن فقط .......

مطمئنی الان کار نمیکنم :d

بهتون کامل میاد بی شوخی

آره به همون شکل که لیاقتشه

لیاقت پس لیاقت خودتون رو هم میدونید ؟

:-$:))

به قول شما با تشکر

جوابتون رو با رنگ آبی دادم امیدوارم اینقد بلوف نزنید و اینبار از طرف این فتا شکایت کنید خیلی دوس دارم یکی از پز دادهاتون رو جدی کنید

vatandl.net
September 8th, 2012, 01:28
قبول دارید این واژه چاله میدون دیگه خیلی خز شده؟
هر کی هر حرفی میزنه طرف میگه چاله میدون نیست

MR-KH
September 8th, 2012, 01:31
سلام.
من مدير p30full. Com هستم و انجمني با ۵ هزار عضو و ٢٠ هزار ارسالي معلقه و منم معلق!!!!
جواب داره؟؟؟!!!
صبر تا کي؟
تا وقتي که به کل انجمن نابود بشه؟؟!!؟؟
من ميخوام طوري بشه که فقط بتونم انتقال بدم و برم.
ايميل دادم و اميدوارم جواب بدين.
من همه رو درک ميکنم و الان ميخوام درک بشم.
ممنون.
ياعلي

HAMi
September 8th, 2012, 01:34
اقای پارسیان دروغ میگند هیچ ایمیلی برای ما ارسال نشده.من 1 روز قبل از تمام شدن سرو تماس گرفتم برای تمدید که گفتن تمدید نمیشه....خیلی راحت!! انگار نه انگار این وسط مسئول هستند.....زنگ زدم اقای جلو دار ایشون هم که اصلا انگار در جریان نیستند!! گفت من دیگه کار نمیکنم..... بعد از کلی تماس و گیر اقای پارسیان گفتند براوتن فضا بک اپ میفرستم تا 30 دقیقه دیگه این حرف رو دیشب ساعت 10 به من گفتن...هنوز 30 دقیقه نشده؟بعد از اون هم دیگه جواب ندادن. جریمه شدن ایشون به ما ربط نداره میخواستم کلاهبرادی نکنند تا اینجوری نشه.بخاطر ایشون 1.2 ترابایت اطلاعات سایت من پاک شده و عملا دیگه من سایت ندارم.همه خسارت ها مالی نیستند!!!ایشون باید اطلاعات من رو به زودی برگردونند وگرنه از فردا مراحل شکایت از ایشون رو شروع میکنم.

vatandl.net
September 8th, 2012, 01:37
اقای پارسیان دروغ میگند هیچ ایمیلی برای ما ارسال نشده.من 1 روز قبل از تمام شدن سرو تماس گرفتم برای تمدید که گفتن تمدید نمیشه....خیلی راحت!! انگار نه انگار این وسط مسئول هستند.....زنگ زدم اقای جلو دار ایشون هم که اصلا انگار در جریان نیستند!! گفت من دیگه کار نمیکنم..... بعد از کلی تماس و گیر اقای پارسیان گفتند براوتن فضا بک اپ میفرستم تا 30 دقیقه دیگه این حرف رو دیشب ساعت 10 به من گفتن...هنوز 30 دقیقه نشده؟بعد از اون هم دیگه جواب ندادن. جریمه شدن ایشون به ما ربط نداره میخواستم کلاهبرادی نکنند تا اینجوری نشه.بخاطر ایشون 1.2 ترابایت اطلاعات سایت من پاک شده و عملا دیگه من سایت ندارم.همه خسارت ها مالی نیستند!!!ایشون باید اطلاعات من رو به زودی برگردونند وگرنه از فردا مراحل شکایت از ایشون رو شروع میکنم.
این وسط فقط آقای پارسیان مقصره؟
آقای کوهی که اصلا پیداش نیست چی؟
اونم یک طرف قضیه هست
البته طرف اصلی قضیه!

دِل
September 8th, 2012, 01:39
واقعا الان پارسیان داره چی کار میکنه ؟
میتونه توی این 2 3 شب بخوابه آیا ؟ :))

tizparvaz
September 8th, 2012, 01:41
جوابتون رو با رنگ آبی دادم امیدوارم اینقد بلوف نزنید و اینبار از طرف این فتا شکایت کنید خیلی دوس دارم یکی از پز دادهاتون رو جدی کنید

شما کلا" همه جا که ما دیدیم جنالی شد کل پیاز بودی شاید ما هم یه جای پیاز باشیم مطمئنی نیستیم ؟

آره دقیقا چون سرویس دهندرو درست انخاب نمیکنم این مورد حق دارید کلا یه سنگ تو دنیا باشه میخوره تو سر من

زیدی که نیستم اینو کامل میدونم چون فقط خودتون میتونی اینو معنی کنی . نفهم هم کلا" بحث همون چاله میدونه عزیز دلم در مورد پورت اینام خودشون جوابگو باشن بهتره چون شاید اطلاعات من ناقص باشه

من همینجا اعلام میکنم من بچه چاله میدونم مشکلت حل شد داداش شما که انقد قد قد میکنی از ادب و اطلاعات در جریان باش احترام گذاشتن واشه چاله میدونم هست شما بچه تجریش ما چاله میدون حله ؟؟

شما تاپیک نمیزنی کلا" اینو میدونم ولی کلا" توی تایپیک دوستان هرچی به دل تنگت میاد میگی بهتره در مورد برگردوندن این پول چند روز دیگه جواب کاربرا رو بشونیم اگه برگشت نخوره که میدونم چیکار میکنید اگه هم برگشت بخوره بازم راست راست میاد و کلا" خودتون رو به اون راه میزنید که چیزی بوده یا حرفی زدید

باعث این پست تو این قسمت گزافه گویی این آقا داخل تاپیک مربوط به رد استیشن بود وگرنه اول تاپیک خودمو کشیدم کنار
ضمنن من ا خدامه پول پس بدن شما فرض کن من ضایع میشم اما حداقل همه به پولشون میرسن ، خدارو چه دیدی شاید همین پست من باعث شد پول این همه آدمو بدن

جدی شما سطح سواد انگلیسیتون اینقد بالا خیلی ایول دارید دوست عزیز . کلا" شما استرس زیاد داری و این استرس میزنه به کلامتون مطمئنن تعداد کسایی که از ایشون سرور گرفتن و دارن در همین انجمن کم نیست ولی این طرف حرف زدن فقط .......

من سوادم همون در حد چاله میدونه عزیزم اما سواد چاله میدونیه من اینو تونست معنی کنه شما به فکر خودت باش ، تعداد کم و زیادش و خبر ندارم اما آره راس میگی من عصبی میشم مشتری کارفرما فرقی نداره همه زیر رگبارن هرکی دوست داره دوست داره نداره به سلامت

بهتون کامل میاد بی شوخی
نظر لطفتونه

لیاقت پس لیاقت خودتون رو هم میدونید ؟

آره اگه این کارو کردم شمام بیا بگو خدا خیرت نده ، کسی که توانایی انجام کاری نداره نباید انجام بده وسلام

خوب تموم شد ؟ دیگه حرفی نداری ؟

babelirani
September 8th, 2012, 01:42
قبول دارید این واژه چاله میدون دیگه خیلی خز شده؟
هر کی هر حرفی میزنه طرف میگه چاله میدون نیست
اخه دوست عزیز شما یه کلمه دیگه بگو من به ایشون بگم آخه شما خودت با طرز حرف زدن ایشون موافقی ؟ میتونید پست های اولی توی تایپیک آقای موسوی رو هم از ایشون بخونید

چند نمونه کپی میکنم براتون

آقای موسوی هنوز دورو ورت خلوت نشده یه ساعت به من بگو که گوشیتو جواب میدی بهت زنگ بزنم کار دارم برادر چرا خوب اینطوری کینی از صبحه که من 5 دیقه باهات حرف دارم کی زنگ بزنم رسما الافمون کردی ؟

اینطوری خوب نیست شما باید لوح تقدیر بدید کارتای ایت صد آفرینارم بدید بریم دفتر انجما جایزه هامونو بگیریم !!! خوب که چی مثلا به شما آفرین به شما 100 آفرین
واقعا که آدم میمونه چی بگه

شماره پیگیری 010547148805

===
پرداخت شد
آقای موسوی اگر سرور فردا اومد بالا که هیچی اگر نیاد خداییش میکشونمت تهران مشهدم نمیام مدرکم که امضا کردی بهم دادی
دیگه خودت میدونی

اول متاسفم واسه خودم که از شما سرور گرفتم با اینکه خیلیا گفتن پشتیبانیتون صفر هست
دوم متاسفم واسه شما که حاضر نشدید با یکم صرف پول بیشتر حوالتونو از طریق یه صرافی معتبر انجام بدید
سوم متاسفم که...

و ............................................

HAMi
اونم یک طرف قضیه هست
البته طرف اصلی قضیه!

طرف حساب من اقای پارسیان بودن...از روز اول من پول رو به حساب ایشون میریختم که به نام خود ایشون هم بود...هنوز هم داخل ایمیل ها دارمش....تا به امروز من حتی اسم کوهی رو نشنید بود.

tizparvaz
اونم یک طرف قضیه هست
البته طرف اصلی قضیه!

نه عزیزم طرف اصلی قضیه یا زیاده خواهی یا دلسوزیه آقای پارسیانه که سرورای آقای کوهی انتقال داده به پنل خودش و باعث قضایا شده

hosinaa
September 8th, 2012, 01:44
ادم خوبه یکم تو شرایط حساس و... دیگران رو درک کنه
مشکل پیش میاد منم سرور دارم از ایشون خداوکیلی فقط توضیح ازشون خواستم همین
گفت انتقال میدیم گفتم باشه ای پی ها رو بده سرور هم میگیرم مشکل چیزی بود بگید بنده کمک میکنم فقط الان قطع نشه تا انتقالات انجام بشه
تو ایران ابرو و اعتبار یکنفر راحت یکشبه میبرننن
همه رو درک میکنم و عذر خواهی میکنم دنبال این باشید که مشکل حل کنیم همه به اطلاعات و سرورهامون دستیابی داشته باشیم

موفق باشید

vatandl.net
September 8th, 2012, 01:45
من با طرز حرف زدن کسی موافق نیستم
با بحث کردن و دعوا نه تنها چیزی درست نمیشه بلکه با 2 دست توسط s.w.a.t عزیز پرت خواهید شد تو لیست بن شده ها

tizparvaz
September 8th, 2012, 01:47
اخه دوست عزیز شما یه کلمه دیگه بگو من به ایشون بگم آخه شما خودت با طرز حرف زدن ایشون موافقی ؟ میتونید پست های اولی توی تایپیک آقای موسوی رو هم از ایشون بخونید

اصا تو این موضوع وارد نشو که رابطه من با آقای موسوی هیچ جوره به شما ربطی نداره شما از کجا میدونی اینکه من بهش گفتم الافمون کردی از رو رفاقت نبوده چنانچه میتونی پست تاییدیه منو تو تاپیک جدیدش ببینی

----------------------------
کلا تاپیک برعکس شده این شاکیا شاکی های من نیستن ها شاکی های آقای پارسیانن شما هی نرو تو حاشیه

ealireza
September 8th, 2012, 01:48
هرکسی یه چیزی گفت برای خودش

دوستان بجای تو سرو کله زدن و پریدن به هم بیاین یه راه حل پیدا کنیم.

100 تا سرور هم داشته باشن 100x 125 حدود 13 ملیون باید خسارت بدن که مبلغ کمی نیست.
در هر صورت من و بقیه دوستان مال باخته این به ایمیلمونم جواب داده نمیشه

لطفا تمرکز رو روی گرفتن هزینه بگذارید ...

دیتا بر نمیگرده

با تشکر از همگی دوستان

tizparvaz
September 8th, 2012, 01:48

شما انقد بیکاری که میری تاپیکارو میگردی سوتیای منو پیدا کنی نفعت از خراب کردنه من چیه ؟ :)) مسئله ای که الان به ذهنم رسید

babelirani
September 8th, 2012, 01:51
اصا تو این موضوع وارد نشو که رابطه من با آقای موسوی هیچ جوره به شما ربطی نداره شما از کجا میدونی اینکه من بهش گفتم الافمون کردی از رو رفاقت نبوده چنانچه میتونی پست تاییدیه منو تو تاپیک جدیدش ببینی

----------------------------
کلا تاپیک برعکس شده این شاکیا شاکی های من نیستن ها شاکی های آقای پارسیانن شما هی نرو تو حاشیه

رابطه شما با آقای موسوی دوستانه آخه مرد حسابی یک جک بگو که ادم از خنده رو ده بر نشه اگه دوست بود اون همه مدارک واسه چی ازش خواسته بودیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییی ؟

بله شاکی های شما نیستن ولی امیدوارم بتونید این پست رو بخونید بعدم بنده با شما کاری ندارم جوابی هم اگه خواستید توی یاهو میتونیم حرف بزنیم

گفت انتقال میدیم گفتم باشه ای پی ها رو بده سرور هم میگیرم مشکل چیزی بود بگید بنده کمک میکنم فقط الان قطع نشه تا انتقالات انجام بشه
همه رو درک میکنم و عذر خواهی میکنم دنبال این باشید که مشکل حل کنیم همه به اطلاعات و سرورهامون دستیابی داشته باشیم

موفق باشید

babelirani
September 8th, 2012, 01:52
شما انقد بیکاری که میری تاپیکارو میگردی سوتیای منو پیدا کنی نفعت از خراب کردنه من چیه ؟ :)) مسئله ای که الان به ذهنم رسید

توهم زدید عزیز دل کاریشم نمیشه کرد نتونستم اینو جواب ندم

vatandl.net
September 8th, 2012, 01:56
کلا ایرانی ها تو منحرف کردن تایپیک ها تخصص خاصی دارن
موضوع اولیه تایپیک: فرانتورک چی شد ؟
موضوع نهایی تایپیک : فرانتورک هر چی شد مهم نیست بیا همدیگه رو تخریب کنیم

ealireza
September 8th, 2012, 02:03
شرمنده این موضوع رو دوبار دارم میگم !

هرکسی یه چیزی گفت برای خودش

دوستان بجای تو سرو کله زدن و پریدن به هم بیاین یه راه حل پیدا کنیم.

100 تا سرور هم داشته باشن 100x 125 حدود 13 ملیون باید خسارت بدن که مبلغ کمی نیست.
در هر صورت من و بقیه دوستان مال باخته این به ایمیلمونم جواب داده نمیشه

لطفا تمرکز رو روی گرفتن هزینه بگذارید ...

دیتا بر نمیگرده

با تشکر از همگی دوستان

tizparvaz
September 8th, 2012, 02:05

موفق باشید

قربونه آدمه چیز فهم والا منم عین حرف شمارو به آقای پارسیان زدم گفتم اوکی مشکلی نداره من الان میخوام سرویس جدید سفارش بدم که این چند تا وی پی اس انتقال بدم (البته نگفته بود پنل بسته شده ) اما دیگه سایتشون بسته شد و ... ما موندیم و بی تکلیفی

HAMi
September 8th, 2012, 02:05
عزیزانی که باهم مشکل دارند پیام خصوصی برای اینجور مواقع هست.بحث شما هیچ ربطی به تاپیک و به دیگر کاربران نداره.
اگر امکان داره مدیریت پست های غیر مرتبط رو پاک کنند.

tizparvaz
September 8th, 2012, 02:06
توهم زدید عزیز دل کاریشم نمیشه کرد نتونستم اینو جواب ندم

والا اگه این توهمه پس توهم چیه
شما رفتی 108 صفه تاپیک آقای موسوی جستجو کردی پست منو کشیدی بیرون که چی بجز اینکه منو جلوی شاید چارتا کاربم که این پسترو میبینه خراب کنی :)

hosinaa
September 8th, 2012, 02:10
قربونه آدمه چیز فهم والا منم عین حرف شمارو به آقای پارسیان زدم گفتم اوکی مشکلی نداره من الان میخوام سرویس جدید سفارش بدم که این چند تا وی پی اس انتقال بدم (البته نگفته بود پنل بسته شده ) اما دیگه سایتشون بسته شد و ... ما موندیم و بی تکلیفی

ایشون به بنده پاسخ دادن در همون ایمیل که ثبت کردند ovh.de سرورتون انتخاب کنید با یورو 2800 تومان و به حساب ایشون واریز کنید یا اینکه اگر تمدید یا خرید جدید داشتید قیمت جدید یا اختلاف قیمت پرداخت کنید سرورتون تحویل بگیرید
اگر نیاز به اطلاعات و ... دارید کمی صبر کنید احتمال 90% دیتاسنتر پنل ها رو باز کنه
چرا اینقدر بحث میکنی
خواهشن تمامش کنید خواهش میکنم
راه حل الان فقط شلوغ نکردن و صبر کردن هست تا جناب مبین پارسیان خودشون اعلان کنند .مطمئن باشید ایشون دست رو دست نذاشتن
و ثبت شرکت دارن یک شاکی میتونه ایشون رو دچار مشکل کنه پس واسشون مهم هست با این حرفهاتون جز کینه و تخریب سازی چیزی درست نمیکنید

ali mohammad
September 8th, 2012, 02:14
2باره سلام
دوستان چند تا سوال خیلی ساده باز برام پیش اومد :دی
الان چه کسی میخواد مسولیت سایت فرانتورک رو قبول کنه ؟! هاست ، دامین ، وی پی اس ها و سرور ها
کی میخوان یک جواب درست و حسابی بدند ؟
اطلاعات چی شد ؟ مگه وظیفتون نبود بکاپ داشته باشید ؟

HAMi
September 8th, 2012, 02:14
ایشون به بنده پاسخ دادن در همون ایمیل که ثبت کردند ovh.de سرورتون انتخاب کنید با یورو 2800 تومان و به حساب ایشون واریز کنید یا اینکه اگر تمدید یا خرید جدید داشتید قیمت جدید یا اختلاف قیمت پرداخت کنید سرورتون تحویل بگیرید
اگر نیاز به اطلاعات و ... دارید کمی صبر کنید احتمال 90% دیتاسنتر پنل ها رو باز کنه
چرا اینقدر بحث میکنی
راه حل الان فقط شلوغ نکردن و صبر کردن هست تا جناب مبین پارسیان خودشون اعلان کنند .مطمئن باشید ایشون دست رو دست نذاشتن
و ثبت شرکت دارن یک شاکی میتونه ایشون رو دچار مشکل کنه پس واسشون مهم هست با این حرفهاتون جز کینه و تخریب سازی چیزی درست نمیکنید

عزیز ایشون به بنده گفتن فضا بک اپ میدن چون میدونستند سرور من اطلاعاتش زیاد هست و باید انتقال داده بشه.ولی فضا که ندادن هیچ دیگه جواب هم ندادن و سرور من قطع شد...من ساعت 11 شب از کجا هاست 1 تراباتی پیدا میکردم؟
ایشون میگن حل میشه اما اگه مثل قول دیشب بشه چی؟
گفتم سرور جدید بدید ..گفتن برید تو سایت ببینید!!!اخه کدوم سایت؟

tizparvaz
September 8th, 2012, 02:16
چرا اینقدر بحث میکنی

والا من تو همین پست http://www.webhostingtalk.ir/f41/57952/index2.html#post536608 خودم و کشیدم کنار ایشون تو همین وضعیت اومد داخل یه تاپیک دیگه و در جهت خراب کردن یه جای دیگه شروع کرد به حرف زدن منم دیدم خیلی خیالش آسودست که تاپیک خودشو بیخال شده اومده اونجا گفتم مال خودشو آپ کنم ببینه اینور شاکی داره خودش
چشم من بحثرو جمع میکنم فقط واسم جالبه که بدونم نفع این آقا از خراب کردن من چیه

dreamdata
September 8th, 2012, 02:19
گفتم سرور جدید بدید ..گفتن برید تو سایت ببینید!!!اخه کدوم سایت؟
http://www.faranetwork.ir/ سایتشون همینه ؟ برا من بالا نیومد
دوستانی که سرورشون روشنه برید بکاپ بگیرید و الفرار - دوستانی هم که خاموشه یا خدای نکرده .... یا انشالله باز میکنند - مشکل اینم هست که دیگه رفت به شنبه و دیتاسنتر روز کاریش جوابگو نبود چه برسه به تعطیلات ...

HAMi
September 8th, 2012, 02:23
http://www.faranetwork.ir/ سایتشون همینه ؟ برا من بالا نیومد
دوستانی که سرورشون روشنه برید بکاپ بگیرید و الفرار - دوستانی هم که خاموشه یا خدای نکرده .... یا انشالله باز میکنند - مشکل اینم هست که دیگه رفت به شنبه و دیتاسنتر روز کاریش جوابگو نبود چه برسه به تعطیلات ...

بله همین سایت هست که چندین روز دیگه بالا نمیاد.

dreamdata
September 8th, 2012, 02:29
بله همین سایت هست که چندین روز دیگه بالا نمیاد.

خوب متاسفانه http://www.intodns.com/faranetwork.ir همونطور که میبینید دی ان اس ها دستکاری شده تا سایتی هم بالا نباشه که مبادا کسی تیکتی ببینه یا عکس بگیره و ... ;) یا سرور خودشونم ( به شخصه ) داون هستش . من الان برا چی بیدارم - صرفا بابت اینکه سرور های جدیدی که برای دوستان متضرر شده در این تاپیک سفارش دادیم رو دیتاسنتر بده تحویل مشتری بدم بخوابم . :| برا ما هم مشکل درست شد چه برسه به شماها که دیتاهاتون پریده - درک میکنم !!!

DVBBaz
September 8th, 2012, 02:38
خوب متاسفانه http://www.intodns.com/faranetwork.ir همونطور که میبینید دی ان اس ها دستکاری شده تا سایتی هم بالا نباشه که مبادا کسی تیکتی ببینه یا عکس بگیره و ... ;) یا سرور خودشونم ( به شخصه ) داون هستش . Lن الان برا چی بیدارم - صرفا بابت اینکه سرور های جدیدی که برای دوستان متضرر شده در این تاپیک سفارش دادیم رو دیتاسنتر بده تحویل مشتری بدم بخوابم . :| برا ما هم مشکل درست شد چه برسه به شماها که دیتاهاتون پریده - درک میکنم !!!

ممنون اقای صالحی ....

بنده به تازگی دوتا از سرور هامو تمدید کردم که 410 هزار تومان ازم گرفتند ...
یک هفته قبل هم دوتا دیگه از سرورها هم تمدید کردند که اونم حدود 450 تومانی شد ...
حالا همه سرور ها اکسپایر شده ...
گناه من چیه که حدود یک میلیون ضرر دادم این وسط
دیتا کاربرهام هیچی ...
یکی از سرور ها سرور هاستینگم بود و اون یکی بک آپ ...
چهار پنج روزه به دلایل نا معلومی از دسترس خارج شدن ...
نه بک آپ دارم نه خود سایت ها رو ....
حالا جواب مشتری ها رو کی بده خدا می دونه ...

جالب اینجاست ....
امروز صبح هرچقدر زنگ زدم جواب نداد ...
بعد اس داد که درگیر کارای اینترپل بودم و پاره ای از مشکلات رو برطرف کردم:^o
بعد از من تقاضای یک میلیون تومان پول قرضی کرد ...
این بالا از کجا آورده 30 میلیون ضرر به دیتا سنتر بده خدا می دونه ....
زندگیمون به بعد رفته بعد دوستان واژه چاله میدون رو معنی می کنن ...@-)
یه راه حلی بدید ببینیم چه خاکی تو سرمون بریزیم ؟؟:105::((

shivahost
September 8th, 2012, 02:44
امیدوارم مشکلات دوستان حل بشه و به نتایج خوبی برسید. ولی این قضیه تجربیات مهمی برای من داشت. انجام پرداخت های مطمئن و وسواس داشتن روی آن، تغییر سرور بکاپ به دیتاسنتر دیگر و واسطه متفاوت و ....

aligoli
September 8th, 2012, 03:55
من هم امیدوارم این مشکلات هر چه سریعتر حل شود . آرزوی موفقیت برای همه مشتریان و فروشندگان ایرانی .

mohsen12
September 8th, 2012, 09:43
یه حالت دیگه هم هست که خدای نکرده خدای نکرده زبونم لال

از طرف بالا دستی ها ایشون ممنوع الفعالیت شدن و اصلا اینجا نیستن و به خاطر حفظ آبرو ...

البته ایشالا ایشالا ایشالا که اینطور نمیشه و من اشتباه می کنم

ایشون ظاهرا اون ور هم نمی تونند برند به گفته خودشون به خاطر اینترپل ...

faranetwork
September 8th, 2012, 10:04
با سلام مجدد خدمت دوستان و همکاران...

با تشکر از دوستان و همکارانی که مثل همیشه ما رو درک کردند ...

در مورد مشکل دیتاسنتر گفته جواب قطعی رو روز 2 شنبه میده که آیا باز میشه یا نه ...

در مورد سرورها طبق صحبتی که با دیتاسنتر شده دوستان به legal@ovh.net ایمیل بدن و مشخصات سرورشون رو بدن تا سرور در پنل خودشون قرار بگیره..

در پایان ما هنوز پیگیر حل مشکل هستیم در مورد بازگشت وجه هم مشکلی نداریم همونطور که مال خیلی ها تا الان برگشت شده..

faranetwork
September 8th, 2012, 10:08
ممنون اقای صالحی ....

بنده به تازگی دوتا از سرور هامو تمدید کردم که 410 هزار تومان ازم گرفتند ...
یک هفته قبل هم دوتا دیگه از سرورها هم تمدید کردند که اونم حدود 450 تومانی شد ...
حالا همه سرور ها اکسپایر شده ...
گناه من چیه که حدود یک میلیون ضرر دادم این وسط
دیتا کاربرهام هیچی ...
یکی از سرور ها سرور هاستینگم بود و اون یکی بک آپ ...
چهار پنج روزه به دلایل نا معلومی از دسترس خارج شدن ...
نه بک آپ دارم نه خود سایت ها رو ....
حالا جواب مشتری ها رو کی بده خدا می دونه ...

جالب اینجاست ....
امروز صبح هرچقدر زنگ زدم جواب نداد ...
بعد اس داد که درگیر کارای اینترپل بودم و پاره ای از مشکلات رو برطرف کردم:^o
بعد از من تقاضای یک میلیون تومان پول قرضی کرد ...
این بالا از کجا آورده 30 میلیون ضرر به دیتا سنتر بده خدا می دونه ....
زندگیمون به بعد رفته بعد دوستان واژه چاله میدون رو معنی می کنن ...@-)
یه راه حلی بدید ببینیم چه خاکی تو سرمون بریزیم ؟؟:105::((

آقای جمشیدی ! شما کلا 450 هزار تومان دادین برای تمدید 2 سرورتون که یکیش مال ما بوده یکیش مال ما نبوده! خودتون از جای دیگه خریدین ما فقط تمدید کردیم..پس مسئولیتش با خودتون هست ...و هم اینکه شما هنوز خودت 80 هزار تومان به خاطر vat اکانتتون به ما بدهکاری...و هم اینکه تا جایی که یادمه اول برات پرداخت زدم بعدش شما پول دادی! یکم قدر شناس باش! اون روز که گفتی تصادف کردم سرورم رو تمدید کن بعدا پول میدم میتونستم بگم نه! پس کمی قدر شناس باش!

CityKala.net
September 8th, 2012, 10:08
با سلام
هزینه مارو که برگشت ندادند روت سرورمون هم 3 روز قطعه فقط وی پی اس ها بالا میاد
کلا خیلی مشکل درست کردند
دیشب تلفنی گفتند برگشت میدند که فعلا خبری نشده

faranetwork
September 8th, 2012, 10:11
در مورد مشتریان هاست و سرور مجازی و دامنه ما نگران نباشید همه چیز سرجاش هست ...بک هاست ها هم موجود هست تا امشب نهایت فردا صبح سرور هاستینگ هم آپ میشه

CityKala.net
September 8th, 2012, 10:16
در مورد مشتریان هاست و سرور مجازی و دامنه ما نگران نباشید همه چیز سرجاش هست ...بک هاست ها هم موجود هست تا امشب نهایت فردا صبح سرور هاستینگ هم آپ میشه

آقای پارسیان!
هزینه ما چی میشه؟
یا سرور یوزر که 24 ام اکسپایر میشده الان اکسپایر شده؟؟
الان اومدن سر من خراب شدن منم اطلاع خاصی از مشکلات شما ندارم!

faranetwork
September 8th, 2012, 10:19
با سلام
هزینه مارو که برگشت ندادند روت سرورمون هم 3 روز قطعه فقط وی پی اس ها بالا میاد
کلا خیلی مشکل درست کردند
دیشب تلفنی گفتند برگشت میدند که فعلا خبری نشده

سلام اون سروری که قرار بود برگشت بشه سروری بود که از آقای کوهی خریده بودین که ایشون کلا 667 یورو داده بودن که به یوزر هاشون برگشت شده دیگه به شما نرسید میتونین از آقای کوهی برین بگیرین....موفق باشید

faranetwork
September 8th, 2012, 10:22
آقای پارسیان!
هزینه ما چی میشه؟
یا سرور یوزر که 24 ام اکسپایر میشده الان اکسپایر شده؟؟
الان اومدن سر من خراب شدن منم اطلاع خاصی از مشکلات شما ندارم!

این برای حل مشکل :
http://www.webhostingtalk.ir/f41/57952/index10.html#post537261
این برای اطلاع از مشکل:
http://www.webhostingtalk.ir/f41/57952/index3.html#post536650

serverstar.ir
September 8th, 2012, 10:47
این برای حل مشکل :
http://www.webhostingtalk.ir/f41/57952/index10.html#post537261
این برای اطلاع از مشکل:
http://www.webhostingtalk.ir/f41/57952/index3.html#post536650

پیشنهاد میکنم متن امضا رو ویرایش کنید ...

mohamad2314
September 8th, 2012, 10:48
آقای پارسیان هزینه سرور ما چی شده ما که از خودت گرفتیم ایمیلم زدیم تلفن زدیم هیج کدوم جواب ندادین 11 روز میگین صبر کنید لطفا هزینه رو برگشت بزنید

amirzibaee2
September 8th, 2012, 11:04
سلام آقای پارسیان
من شماره حسابم رو ایمیل کردم چند روز پیش !
پاسخی دریافت نشد
لطفا سریعتر وجه بنده رو برگردونین !
چون شاید بتونم ضرر هایی که خوردم رو کمی جبران کنم !

CityKala.net
September 8th, 2012, 11:24
آقای پارسیان یعنی چی به شما نرسید!!!
ما که شوخی نداریم
1 هفتس یا میگید آماده میشه یا میگید برگشت میدیم!!!!
الان 4 روزه که هی امروز فردا کردید برای برگشت حالا اومدید میگید تموم شد به شما نرسید!!!
قانونی پیگیری میکنیم بنده خدا اونایی که پولشون پیش شماس اینجوری میپیچونیدشون!!
این پول ها خوردن نداره
یوزر هایی که پولشون رو میخوان ریدایرکت میدم به شما خودتون پاسخگو باشید

HAMi
September 8th, 2012, 11:27
با سلام مجدد خدمت دوستان و همکاران...

با تشکر از دوستان و همکارانی که مثل همیشه ما رو درک کردند ...

در مورد مشکل دیتاسنتر گفته جواب قطعی رو روز 2 شنبه میده که آیا باز میشه یا نه ...

در مورد سرورها طبق صحبتی که با دیتاسنتر شده دوستان به legal@ovh.net ایمیل بدن و مشخصات سرورشون رو بدن تا سرور در پنل خودشون قرار بگیره..

در پایان ما هنوز پیگیر حل مشکل هستیم در مورد بازگشت وجه هم مشکلی نداریم همونطور که مال خیلی ها تا الان برگشت شده..

اقای پارسیان سرور ما الان قطع هست و همه اطلاعات سایت ما روش مونده ...شما قرار بود فضای بک اپ بدید که .....

الان به legal@ovh.net ایمیل بدم؟اجازه میدن دست رسی داشته باشم؟بعد من الان جای دیگه سرور گرفتم و هزینش رو دادم سرور من بسته شده و الان از تاریخ تمدید گذشته.باید دوباره هزینه بدم برای باز کردن؟من سرور رو نمیخوام دیگه فقط اطلاعات من رو بدید!

CityKala.net
September 8th, 2012, 11:31
اقای پارسیان سرور ما الان قطع هست و همه اطلاعات سایت ما روش مونده ...شما قرار بود فضای بک اپ بدید که .....

الان به legal@ovh.net ایمیل بدم؟اجازه میدن دست رسی داشته باشم؟بعد من الان جای دیگه سرور گرفتم و هزینش رو دادم سرور من بسته شده و الان از تاریخ تمدید گذشته.باید دوباره هزینه بدم برای باز کردن؟من سرور رو نمیخوام دیگه فقط اطلاعات من رو بدید!
از این فضا های بک آپ به ما هم گفتن که ندادن

-------
اگر میشه پول برگردونید جواب مشتریارو بدم

سایتتون هم آپ کنید از مدارک عکس بندازم که بعدا نگید خالی بستن!

TARIMEHR
September 8th, 2012, 11:37
اقایون بهتر نیست عقل شریف رو کار بزنید؟

کل کل نکنین
فعلا در حال حاضر درخواست بازگشت وجه ندین( تا چند روز )
فروشنده های دیگه که توی این تاپیک ریختین ( تخریب نکنین که هاستینگ نامرده و خودتون یه روز توی این مشکلات قوطه ور میشین و اونوقته که دوستان از خجالتتون در میان و با ابروتون بازی میکنن. امروز درست باشین تا فرداتون خراب نشه )

کسانی که با فرانتورک داد و ستد داشتن:
هم پول دادین و هم اطلاعات دارین و هم به فکر ابروتون هستین

اینو هم من میدوئنم هم شماها هم فرانتورک. پس لزومی نداره تکرارش کنین

جناب پارسیان الان بیکار ننشستن و بیشترین فشار رو هم الان دارن تحمل میکنن

پس انتظار بیجا مثل ، جواب دادن به تلفن ، ایمیل نداشته باشین

افرادی که میگین شکایت میکنم:
دو روز اگه صبر کنین تا وضعیت مشخص بشه فتا از بین نمیره
فتا سر جاش هست ، شما هم هستی ، پارسیان هم هست
این کلمه رو اینقد تکرار نکنین که دیگه حالم از کلمه فتا بهم خورد از بس شندیم. شد مثل کارت شارژ

====================
پیشنهاد میکنم متن امضا رو ویرایش کنید ...

جناب سرور استار شما به عنوان آدم به ظاهر فروشنده سنگ زیاد توی این تاپیک داری میندازی و واقعا رفتارت شرم آوره

بازم میگم. اقایون اینقدر پولم پولم نکنین فعلا
نمیگم برای همیشه. فعلا. یعنی چند روز.
فرانتورک با این دیتاسنتر زیاد کار کرد و میتونه سرورها رو باز کنه

وقتی مشکلات جناب پارسیان حل شد انتقاداتتون رو میتونین بهش بگین

parsspace
September 8th, 2012, 11:43
من با آقای پارسیان تاحالا هیچ همکاری نداشتم و فقط این تاپیک رو دنبال میکنم ببینم به کجا میرسه ولی در مورد حرف شما که میگید

فروشنده های دیگه که توی این تاپیک ریختین ( تخریب نکنین که هاستینگ نامرده و خودتون یه روز توی این مشکلات قوطه ور میشین و اونوقته که دوستان از خجالتتون در میان و با ابروتون بازی میکنن. امروز درست باشین تا فرداتون خراب نشه )

میخوایم بدونم اون آقایی که با دلار ***ی حساب این بدبختارو شارژ میکرده واقعا فکر همچین روزی نبوده؟@-)

faranetwork
September 8th, 2012, 11:43
آقای پارسیان یعنی چی به شما نرسید!!!
ما که شوخی نداریم
1 هفتس یا میگید آماده میشه یا میگید برگشت میدیم!!!!
الان 4 روزه که هی امروز فردا کردید برای برگشت حالا اومدید میگید تموم شد به شما نرسید!!!
قانونی پیگیری میکنیم بنده خدا اونایی که پولشون پیش شماس اینجوری میپیچونیدشون!!
این پول ها خوردن نداره
یوزر هایی که پولشون رو میخوان ریدایرکت میدم به شما خودتون پاسخگو باشید

ما هم شوخی نداریم آقای کوهی کلا 667 یورو داده 50 تا یوزر هم داشته به نوبت شروع کردیم به بک دادن بهشون به شما نرسیده تشریف ببرید از هر کی خریدین پولتون رو بگیرین! در مورد سرورهای هم که از ما دارین از قبل گفتیم تمدید نمیشه موفق باشید

بله شما ایمیل بدین بهتون بک آپ میدن

از این فضا های بک آپ به ما هم گفتن که ندادن

-------
اگر میشه پول برگردونید جواب مشتریارو بدم

سایتتون هم آپ کنید از مدارک عکس بندازم که بعدا نگید خالی بستن!

سایت هم تا شب آپ میشه نگران نباشید

HAMi
September 8th, 2012, 11:46

اقای پارسیان سرور بسته شده دیگه....اون شب که گفتم باید میدادین.الان دیگه فضای بک اپ به چه درد من میخوره؟دست رسی به سرور رو بدید تا فایل ها رو بردارم

asrhosting
September 8th, 2012, 11:47
ایمیل زدم نمی خوایین هزینه ما رو برگشت بدین ؟!
امروز هم که شنبه اس ...

faranetwork
September 8th, 2012, 11:48
با تشکر از دوستانی که شرایط ما رو درک میکنند..ممنونم ازتون

faranetwork
September 8th, 2012, 11:49
اقای پارسیان سرور بسته شده دیگه....اون شب که گفتم باید میدادین.الان دیگه فضای بک اپ به چه درد من میخوره؟دست رسی به سرور رو بدید تا فایل ها رو بردارم

خوندین چی گفتم؟؟ به دیتاسنتر ایمیل بدین که بک آپ تون رو بدین

sadegh
September 8th, 2012, 12:02
سلام ! معلومه آقای پارسیان پیگیر رفع کردن مشکلات هستند اگر قرار بود جوابگو نباشد هدف های دیگه داشته باشند کلا تو انجمن دیگه حاضر نمی شدن! انشالله مشکلات حل بشه !:53:

hostarya
September 8th, 2012, 12:04
دوستان چرا این همه فشار من تا حالا با فرانتورک کار نکردم الان مشکلی هست که پیش اومده
لطفا این همه منفی فکر نکنین
اقای پارسیان هم که فرار نکردن
میان هی تاپینگ رو جواب میدن
خب بعدشم دوستمون بالا درست گفت اینجا الان بعضی ها هم که از فرنتورک سرور ندارن باز میان بد میگن که چی خودشون فروش کنن/
لطفا جو گیر نشین دوستان
یکم مهلت بدین
بعدشم من نمیدونم فتا نبود مردم چیکار میکردن یکم با دید مثبت بندیشید
با تشکر از همه دوستان البته این نظر شخصی بنده هستش:-*

HAMi
September 8th, 2012, 12:04
خوندین چی گفتم؟؟ به دیتاسنتر ایمیل بدین که بک آپ تون رو بدین

به اون ادرس ایمیل زدم مشخصات سرور و درخواست بک اپ رو فرستادم...امیدوارم اجازه بدن که فایل ها رو برداریم

CityKala.net
September 8th, 2012, 12:10
ما هم شوخی نداریم آقای کوهی کلا 667 یورو داده 50 تا یوزر هم داشته به نوبت شروع کردیم به بک دادن بهشون به شما نرسیده تشریف ببرید از هر کی خریدین پولتون رو بگیرین! در مورد سرورهای هم که از ما دارین از قبل گفتیم تمدید نمیشه موفق باشید

سایت هم تا شب آپ میشه نگران نباشید

آدرس شرکتون رو ارسال کنید
فردا نمایندم یا خودم خراب میشم رو سرتون تا متوجه بشید با کی طرف هستید
به پلیس فتا هم اطلاع داده میشه برای پیگیری موضوع

mohamad2314
September 8th, 2012, 12:12
آقای پارسیان شماره کارت واست ایمیل کردم لطفا زودتر انجام بدین

CityKala.net
September 8th, 2012, 12:22
ظاهرا آقای پارسیان نه شرکتی دارند نه تشکیلاتی
شماره ثابت داشتم اطلاعات رو جویا شدم اونجاییم که ایشون شرکت ایشون نیست دفتر دوستشونه!
بنده خدا دوستشون چقدر ما اذیتشون کردیم بنده خدا اعتراف کرد که شرکت آقای پارسیان هم نیست!

حالا ما نه شماره دیگه ای داریم نه چیزی!
پولمون رو هم که خوردند رفت ولی قانونی پیگیری میکنم!
4 روز پیچوندند امروز میدم
فردا میدم
همین فردا که 2 روز پیش میشد گفتند تا ساعت 2 میدم
2 گذشت گفتند فردا میدم
فردا اس ام اس دادند که چقدر دادی منم مبلغ رو گفتم امروز شد میبینیم که میگن پول تموم شده!!!
اس ام اس هایی که دادند قیمت رو پرسیدند موجود هست!

sarwhost
September 8th, 2012, 12:37
ظاهرا آقای پارسیان نه شرکتی دارند نه تشکیلاتی
شماره ثابت داشتم اطلاعات رو جویا شدم اونجاییم که ایشون شرکت ایشون نیست دفتر دوستشونه!
بنده خدا دوستشون چقدر ما اذیتشون کردیم بنده خدا اعتراف کرد که شرکت آقای پارسیان هم نیست!

حالا ما نه شماره دیگه ای داریم نه چیزی!
پولمون رو هم که خوردند رفت ولی قانونی پیگیری میکنم!
4 روز پیچوندند امروز میدم
فردا میدم
همین فردا که 2 روز پیش میشد گفتند تا ساعت 2 میدم
2 گذشت گفتند فردا میدم
فردا اس ام اس دادند که چقدر دادی منم مبلغ رو گفتم امروز شد میبینیم که میگن پول تموم شده!!!
اس ام اس هایی که دادند قیمت رو پرسیدند موجود هست!
شما فکر یه روزی نماینده ایشون بودین و باهاش کار میکردین سروراشو میفروختین
الان با شما این ارو کرده وای به حال بقیه یوزرا البته من اطلاع دقیق ندارم و مشکلیم ندارم
دوستانی که اینجا برگشت وجه داشتن از جناب پارسیان اعلام کنند تا شکیات ذهنی همه یکم برطرف شه

ealireza
September 8th, 2012, 12:37

دقیقا باید چی بنویسم تو این ایمیل ...
لطفا یه متنی ارسال کنید

ضمنا من تو ovh پنل ندارم .
مرسی

HAMi
September 8th, 2012, 13:05
دقیقا باید چی بنویسم تو این ایمیل ...
لطفا یه متنی ارسال کنید

ضمنا من تو ovh پنل ندارم .
مرسی

اطلاعات سرو رو بدید و درخواست کنید که اجازه بدن که از بک اپ استفاده کنید.یا 24 ساعت وقت یا براتون جا به جا کنند یا هر چیزی که بشه باهاش اطلاعات رو پس گرفت.

از اونجا که ما در جریان نیستیم دقیقا چه اتفاقی برای سرورمون افتاده پس توضیح خاص نداریم که بهشون بدیم.در همین حد بفرستید تا جواب بدن که البته فکر میکنم تا 2 شنبه جواب ندن

من هم پنل ندارم...اگر داشتم و خودم کاراش رو میکردم که به این روز نمی افتادم

mohamad2314
September 8th, 2012, 13:07
فعلا که فقط شماره کارت گرفتن هیج واریزی صورت نگرفته.

liandata
September 8th, 2012, 13:11
اطلاعات سرو رو بدید و درخواست کنید که اجازه بدن که از بک اپ استفاده کنید.یا 24 ساعت وقت یا براتون جا به جا کنند یا هر چیزی که بشه باهاش اطلاعات رو پس گرفت.

از اونجا که ما در جریان نیستیم دقیقا چه اتفاقی برای سرورمون افتاده پس توضیح خاص نداریم که بهشون بدیم.در همین حد بفرستید تا جواب بدن که البته فکر میکنم تا 2 شنبه جواب ندن

من هم پنل ندارم...اگر داشتم و خودم کاراش رو میکردم که به این روز نمی افتادم

سلام
من از همه ی یوزر ها بک آپ گرفتم
فقط 2 تاشون موندن که مهمترینشون هستند
پنل هم دارم درخواست دادم فقط 5 ساعت سرور رو باز کنند تا بک آپ بگیرم
فعلا که جوابی ندادند
فقط تیکت من رو به Anis.B ارجاء دادند تا به من جواب بده و مشکل رو حل کنه
به نظرتون سرور رو برای بک آپ باز میکنند ؟

CityKala.net
September 8th, 2012, 13:15
شماره کارت ما هم گرفتند دریغ از 1 قرون واریزی!
یک موقعی بود برای آقای پارسیان خرید میکردیم تو تهران میفرستادیم مشهد!
حالا به جای تشکرشون پولمون رو میخورند!
من کاری به این که آقای جلودار مشکل درست کرده یا هر مشکلی که آقای جلودار دارند ندارم من این وسط ضرر کردم و حرف بیخودی و قول الکی از شما دیدم و شنیدم که همین حالا خواستار پول یا اطلاعات حقوقی تون هستم!
لازم به ذکر هست که بنده اطلاعاتی در مورد شما دارم روی قبض فرودگاه هست! البته شک دارم اونا هم مثل شرکتتون خالی نباشه!
آقای کوهی مبالغی برای برگشت یا خرید سرور برای یوزراشون دادند که شما الان میگید تموم شد! من حتی میدونم تعداد مشتری های سرور اختصاصیشون چند تا هست پس 50 تا نیستن اگر شما به ادمین نتورک پلاس دسترسی داری منم دسترسی دارم چون طبق در خواست آقای کوهی من به شما دادم!
در آخر هر چه سریع تر پاسخ بدید!

navid2zp
September 8th, 2012, 13:16
آدرس شرکتون رو ارسال کنید
فردا نمایندم یا خودم خراب میشم رو سرتون تا متوجه بشید با کی طرف هستید
به پلیس فتا هم اطلاع داده میشه برای پیگیری موضوع

میگم بچه های محل رو هم جمع کنید ببرید یه وقت نزننتون
میشه بپرسم خود شما وقتی هاست دانلودتون رو جمع کردید کلی مشتری رو هوا موند و سایت ها برای مدت ها از کار افتادن شما جریمه ای پرداخت کردی؟؟ سایت خوده بنده کلا نابود شد شما مگه جواب دادی که الان شاکی هستی؟؟
مگه شما نبودی که تو تاپیکی که از همین آقا شکایت میشد میومدی طرفداری میکردی؟؟؟
چه آدمایی پیدا میشه ها ...

HAMi
September 8th, 2012, 13:20
سلام
من از همه ی یوزر ها بک آپ گرفتم
فقط 2 تاشون موندن که مهمترینشون هستند
پنل هم دارم درخواست دادم فقط 5 ساعت سرور رو باز کنند تا بک آپ بگیرم
فعلا که جوابی ندادند
فقط تیکت من رو به anis.b ارجاء دادند تا به من جواب بده و مشکل رو حل کنه
به نظرتون سرور رو برای بک آپ باز میکنند ؟

به شخصه امید ندارم که اجازه بدند چون سرور ها بلاک شدند و بعضی ها مثل خودم تاریخ تمدیدشون هم گذشته....فقط بهتر هست نفهمند که ایرانی هستید چون من با ip ایران 1 بار قبلا سوال کردم به من گفتن کشور های طرف قرار داد ما داخل فلان لیست هستند و شما داخلش نیستید و جواب سوال رو هم ندادند!

اگر اجازه ندن و 1.2 ترابایت اطلاعات من و بقیه پاک بشه اقای پارسیان باید جوابگو باشند.تا زمانی که دیتا سنتر پاسخ بده من صبر میکنم.

serverstar.ir
September 8th, 2012, 13:33
چرا الکی تو سر هم میزنید یا خیلی از دوستان تو این 14 تا صفحه 5 بار هرکدوم گفتند پول رو بده لابد 50 تا هم ایمیل زدن 100 تا sms هم دادن اگر قرار باشه پولی برگشت داده بشه میشه چرا الکی دارید حرف تکراری میزنید یعنی مشکل شما فقط 300 تومن پوله ؟؟؟؟؟؟؟

من فکر کردم اعتبار الویت اول شماست اما به نظر میاد الویت اول و آخر همون نفری 200 - 300 تومن پوله !!

این کوهی کجاست جرا قایم شده ؟؟
چرا کسی دنبال اون نیست ؟؟؟

از حق نگزریم این آقای پارسیان فرار نکرده اشتباه کرده و خودشم میدونه اما توجه کنید که فرار نکرده ولی شما دارین فراریش میدین !!!

HAMi
September 8th, 2012, 13:42
چرا الکی تو سر هم میزنید یا خیلی از دوستان تو این 14 تا صفحه 5 بار هرکدوم گفتند پول رو بده لابد 50 تا هم ایمیل زدن 100 تا sms هم دادن اگر قرار باشه پولی برگشت داده بشه میشه چرا الکی دارید حرف تکراری میزنید یعنی مشکل شما فقط 300 تومن پوله ؟؟؟؟؟؟؟

من فکر کردم اعتبار الویت اول شماست اما به نظر میاد الویت اول و آخر همون نفری 200 - 300 تومن پوله !!

مشکل پول نیست(البته برای من) مشکل اطلاعات و خود سایت هست که 2 روزه از بین رفته!!
بخاطر این دنبال اقای کوهی نیستم که اولا طرف حساب من نبوده دوما اگر اقای پارسیان به من فضای بک اپ میداد تا اطلاعات رو منتقل کنم الان مشکلی نداشتم اما بخاطر کوتاهی ایشون الان به این روز افتادم! ارزش اون اطلاعات بیشتر از 3 میلیون میشه که تا حالا پول نگاهداری ازش رو دادم.(پول ماهیانه سرور ) که 1 شبه همش پر شد

mersad-mr
September 8th, 2012, 13:44
از همه طرف دارانشون پوزش مي خواهم اما من قبلا هم اعلام كردم اين شخص مورد اعتماد نيست
اين هم بار اولشون نيست!

serverstar.ir
September 8th, 2012, 13:50
من طرفدارش نیستم چندین بار باهم کل کل کردیم و هردومون 1 هفته بن شدیم ...

فقط خواستم بگم با اینکارا که شما میکنید مجبور به فرار از دست شما میشه

s.w.a.t
September 8th, 2012, 13:55
سلام اون سروری که قرار بود برگشت بشه سروری بود که از آقای کوهی خریده بودین که ایشون کلا 667 یورو داده بودن که به یوزر هاشون برگشت شده دیگه به شما نرسید میتونین از آقای کوهی برین بگیرین....موفق باشید

باسلام
ظاهرا شما مسئولیت سرورهای آقای کوهی رو پذیرفته بودید؟! درسته ؟! پس باید خسارت دوستان رو هم متقبل بشید! ظاهرا با پلیس اینترپل هم bede bestooni داشتید! این بده که بیان شما رو بازخواست کنند برای پرداخت با پولهای د زدی... یعنی در کل برای سهام دار OVH در ایران که بیش از 150تا سرور دارند و 3 دانگ از دیتاسنتر به نامشون هست و هیچ دیتاسنتری از دید ایشون خوب نیست الا OVH بده، بخدا بده...

asrhosting
September 8th, 2012, 13:58
این آقا نمیخواد پول ما رو بده ؟

CityKala.net
September 8th, 2012, 14:11
باسلام
ظاهرا شما مسئولیت سرورهای آقای کوهی رو پذیرفته بودید؟! درسته ؟! پس باید خسارت دوستان رو هم متقبل بشید! ظاهرا با پلیس اینترپل هم bede bestooni داشتید! این بده که بیان شما رو بازخواست کنند برای پرداخت با پولهای د زدی... یعنی در کل برای سهام دار OVH در ایران که بیش از 150تا سرور دارند و 3 دانگ از دیتاسنتر به نامشون هست و هیچ دیتاسنتری از دید ایشون خوب نیست الا OVH بده، بخدا بده...
آقای پارسیان قبول کردند الان پاسخگو نیستند!
---
در مورد آقای navid2zp
فروش هاست دانلود رو مدیر فنی ما متوقف کرد که ما وظیفه دونستیم 2 تا 4 هفته فرصت انتقال بدیم که هاست شما که 2 ماه تمدید نکرده بودید بهتون دادیم و یک ذره از اطلاعاتتون رو هم بخاطر پرداخت پاک نکردیم
مشتریان زیادی هاست دانلود روی سرور های مختلف ما داشتند که مجبور شدیم جمع بکنیم چون حجم اطلاعات بالا بود و امکان بک آپ گیری نبود و مشتریان هم انتظار بک آپ گیری داشتند که واقعا 1 ترابایت اطلاعات بک آپ گرفتن سخت بود و به سرور فشار میاورد
وگرنه نه من نه کسی از پول بدش نمیاد!
بعد رفتن اون مشتری ها حدود 400 هزار تومان به بالا از در آمد ما کم شد!
سایت شما هم اگر براش خرج میکردید بسته نمیشد مگه فقط ما سرویس هاست دانلود ارائه میدادیم این همه فروشنده!
و در پایان اگر در آینده سرور مجازی و .. برای هاست دانلود خواستید در خدمتیم!

faranetwork
September 8th, 2012, 14:11
شماره کارت ما هم گرفتند دریغ از 1 قرون واریزی!
یک موقعی بود برای آقای پارسیان خرید میکردیم تو تهران میفرستادیم مشهد!
حالا به جای تشکرشون پولمون رو میخورند!
من کاری به این که آقای جلودار مشکل درست کرده یا هر مشکلی که آقای جلودار دارند ندارم من این وسط ضرر کردم و حرف بیخودی و قول الکی از شما دیدم و شنیدم که همین حالا خواستار پول یا اطلاعات حقوقی تون هستم!
لازم به ذکر هست که بنده اطلاعاتی در مورد شما دارم روی قبض فرودگاه هست! البته شک دارم اونا هم مثل شرکتتون خالی نباشه!
آقای کوهی مبالغی برای برگشت یا خرید سرور برای یوزراشون دادند که شما الان میگید تموم شد! من حتی میدونم تعداد مشتری های سرور اختصاصیشون چند تا هست پس 50 تا نیستن اگر شما به ادمین نتورک پلاس دسترسی داری منم دسترسی دارم چون طبق در خواست آقای کوهی من به شما دادم!
در آخر هر چه سریع تر پاسخ بدید!

دوست عزیز به آقای کوهی پول دادی برو از خودش بگیر!! شکایت هم میخواین بکنین 100 بار گفتم مشکلی نیست چون که مدارک معتبر و مستند داریم...تشریف آوردین مشهد تماس بگیرین بیایم با هم بریم فتا تا ببینیم مشکل از کیه!

این آقا نمیخواد پول ما رو بده ؟

شما ایمیلی که باهاش ایمیل دادین چی بوده؟؟؟

در پایان هم خدمت دوستان عرض کنم در قوانین سایت هم زمان خرید ذکر شده ! مشکلات دیتاسنتری به ما ارتباطی ندارند! با این حال داریم کار دوستان رو پیگیری میکنیم!

اون دسته از دوستانی هم که مزه میریزند ایشالاه به زودی خودشون متوجه میشن که اشتباه کردن

CityKala.net
September 8th, 2012, 14:19
دوست عزیز به آقای کوهی پول دادی برو از خودش بگیر!! شکایت هم میخواین بکنین 100 بار گفتم مشکلی نیست چون که مدارک معتبر و مستند داریم...تشریف آوردین مشهد تماس بگیرین بیایم با هم بریم فتا تا ببینیم مشکل از کیه!

در پایان هم خدمت دوستان عرض کنم در قوانین سایت هم زمان خرید ذکر شده ! مشکلات دیتاسنتری به ما ارتباطی ندارند! با این حال داریم کار دوستان رو پیگیری میکنیم!

اون دسته از دوستانی هم که مزه میریزند ایشالاه به زودی خودشون متوجه میشن که اشتباه کردن
شما مسئولیت رو قبول کردی و گفتی پولتو پس میدم پس زود باش!
با هم بریم فتا اونجا متوجه میشی مشکل از کیه!
شما مسئولیت سرور های کوهی رو قبول کردی حالا که قبول کردی پول رو پس بده!

من مدارکم بیشتره اگر اون مرکز د... باز بشه از تیکت ها عکس بندازم!

HAMi
September 8th, 2012, 14:20

اقای پارسیان ببخشید مگه الان مشکل از دیتا سنتر هست؟شما یا هر کس دیگه سر دیتا سنتر رو کلاه گذاشتن و پولی که برای ما بوده که به شما میدادیم برای شارج سرور گذاشتن جیبشون و دیتا سنتر رو دور زدن اون ها هم فهمیدن و اکانت شما رو که در واقع سرور ما روش بوده بستن!کاملا منطقی هست و مشکل از دیتا سنتر نیست!!از نظر مالی که شما کاملا باید پاسخ گو باشید حرفی درش نیست...اما بخش دیگه ای که خیلی مهمه تر هست برگشت اطلاعات هست که شما گفتین ایمیل بدید تا بهتون بدن...ما هم دادیم اگر مشکل حل بشه که هیچ اما اگر نشه شما باید پاسخ گو اطلاعات از دست رفته باشید!!ما مسخره شما نیستیم که بخاطر اشتباه شما سایت و کار ما به باد بره!!
اگر خودتون راهی بلدین برای برگشت اطلاعات بهتر هست اقدام کنید و هر چه سریع تر قبل از فرمت شدن سرور ها اون ها رو برگردونید.

CityKala.net
September 8th, 2012, 14:31
اقای پارسیان ببخشید مگه الان مشکل از دیتا سنتر هست؟شما یا هر کس دیگه سر دیتا سنتر رو کلاه گذاشتن و پولی که برای ما بوده که به شما میدادیم برای شارج سرور گذاشتن جیبشون و دیتا سنتر رو دور زدن اون ها هم فهمیدن و اکانت شما رو که در واقع سرور ما روش بوده بستن!کاملا منطقی هست و مشکل از دیتا سنتر نیست!!از نظر مالی که شما کاملا باید پاسخ گو باشید حرفی درش نیست...اما بخش دیگه ای که خیلی مهمه تر هست برگشت اطلاعات هست که شما گفتین ایمیل بدید تا بهتون بدن...ما هم دادیم اگر مشکل حل بشه که هیچ اما اگر نشه شما باید پاسخ گو اطلاعات از دست رفته باشید!!ما مسخره شما نیستیم که بخاطر اشتباه شما سایت و کار ما به باد بره!!
اگر خودتون راهی بلدین برای برگشت اطلاعات بهتر هست اقدام کنید و هر چه سریع تر قبل از فرمت شدن سرور ها اون ها رو برگردونید.

مشکل از دیتاسنتر نیست میندازن گردن دیتاسنتر تا پول ندن!
مشکل از ایشون و یورو هاشون مشکلات دیگه
به قرآن قسم توی این 9 ماهی که با آقای پارسیان کار کردم 3 ماه یک بار سرورمونو یا یادشون رفته تمدید بزنن یا چیز دیگه که مجبور شدیم سرور جدید بگیریم 3 ماه به 3 ماه عوض کنیم
پول خسارت مارو شما باید بدی چون اول گفتی میشه سرورتو تمدید بزنم بعد روزه آخر سرور گفتی نمیشه!
من روز آخر که روت سرور قطع شد باید چیکار میکردم گفتی وی پی اس بک آپ میدم که ندادی گفتی پولتو برمیگردونم که برنگردوندی حالا اومدی اینجا طلبکارم هستی ؟؟ این پول ها خوردن داره به نظر خودت؟؟ شعار میدی که پول مردم رو بر میگردونم؟؟
کو پول ؟؟؟ آخر تراکنش حساب من 30000 هزار تومان بوده کلا! این 125 هزار تومان پول سرور هست؟؟
مشخصات حقوقی خودتون رو ارسال کنید حتما میام فتا! حتما!
سریع بفرست که وقت چک و چونه زدن با جناب عالی رو ندارم!

s.w.a.t
September 8th, 2012, 14:34
باعرض پوزش از دوستان عزیز که اینقدر صریح با این آقا صبحت میکنم! :)

شما خودتون رو خیلی زرنگ فرض کردید یا کاربرانتون رو (دور از جونشون) .ر؟! طبق ایمیلهایی که کاربرانتون اینجا گذاشتند شما گفتید که به دلیل مُضحک و خنده دار ارتقا پورت به 10گیگ دیتاسنتر این سرور ها رو کنسل کرده بیایید سرور دیگه بدیم بهتون! واقعا این جوری دلیل آوردن چه معنی داره!
حالا اومدید میگید به این شکل شده ...!!!
شما که برای دیگران خط و نشون میکشید که این آخرها صبحتهاتون جوری بود که هرکَسی در جریان نباشه فکر میکنه شما با صاحب دیتاسنتر فامیل هستید و میگفتید اگه بخوایید الان تمام اطلاعات رو روو میکنید و ... چی شد پس؟!
شما که با پلیس اینترپل همکاری تنگا تنگی داشتید که یک روزه اسم یکی رو از بلک لیست درآوردید چی شد پس؟!

آقای محترم خودت باش که کاربرات بیشتر بهت اعتماد کنند!! با زدن توهم و ... هیچ مشکلی حل نمیشه و مثل الان برات مشکل پیش میاد...

موفق باشید

sepiddownload.com
September 8th, 2012, 14:34
ما هم مشهدیم ! یادمه گفت وکیل آباده دفترشون !

asrhosting
September 8th, 2012, 14:43

بهتون پیام خصوصی کردم ... یه هزینه میخوایین برگشت بزنید !

قزوین هاست
September 8th, 2012, 14:44
این ایمیل های من و پاسخ ایشون:

عودت وجه
صندوق ورودی
x
amir reza‏ amirreza1373000@gmail.com‏

۲:۰۷ (0 دقیقه قبل)

به faranetworkser.
سلام.واقعا خسته نباشید.میدونم چی میکشید.شنیدم پول ها رو برمیگردونیدومن واقعا احتیاج مالی برای کرایه ی سرور دیگه دارم.اگر نیاز نبود اصلا صداش رو در نمیاوردم اما چی کنم؟؟؟ :(
ممنون میشم هزینه من رو هم عودت بدید.من اکسپایر شدم و از همون روز اول بعد تمدید سرورم بسته شده و الانم که کلا........
خواهشا عودت بدید و سریع باشه ممنون میشم تا بتونم ی دد دیگه بگیرم
faranetwork server‏

۱۱:۵۱ (0 دقیقه قبل)

به من
با سلام منظورتون سروری هست که از آقای کوهی گرفتین؟

۱۲:۳۳ (0 دقیقه قبل)

به faranetwork
بله.شنیدم اقای کوهی پول سرور ها رو داده به شما.ممنون میشم پس بدید

در ۸ سپتامبر ۲۰۱۲، ساعت ۱۱:۵۱، faranetwork server <faranetworkserver@gmail.com> نوشته:
faranetwork server‏

۱۴:۱۲ (0 دقیقه قبل)

به من
آقای کوهی مبلغ زیادی ندادند ..مبلغ 667 یورو دادند که برای 12 سروربیشتر نرسید و شما باید از خودشون هزینه رو بگیرین

2012/9/8 amir reza <amirreza1373000@gmail.com>

بله.شنیدم اقای کوهی پول سرور ها رو داده به شما.ممنون میشم پس بدید

در ۸ سپتامبر ۲۰۱۲، ساعت ۱۱:۵۱، faranetwork server <faranetworkserver@gmail.com> نوشته:

با سلام منظورتون سروری هست که از آقای کوهی گرفتین؟

2012/9/8 amir reza <amirreza1373000@gmail.com>

سلام.واقعا خسته نباشید.میدونم چی میکشید.شنیدم پول ها رو برمیگردونیدومن واقعا احتیاج مالی برای کرایه ی سرور دیگه دارم.اگر نیاز نبود اصلا صداش رو در نمیاوردم اما چی کنم؟؟؟ :(
ممنون میشم هزینه من رو هم عودت بدید.من اکسپایر شدم و از همون روز اول بعد تمدید سرورم بسته شده و الانم که کلا........
خواهشا عودت بدید و سریع باشه ممنون میشم تا بتونم ی دد دیگه بگیرم

--
موفقیت شما آرزوی ماست
آرام هاست
آرام هاست| آرام هاست ارائه دهنده هاست لینوکس،ویندوز،سرور مجازی،سرور اختصاصی،ثبت دامنه ملی و بین المللی (http://www.aramhost.com)

--
موفقیت شما آرزوی ماست
آرام هاست
آرام هاست| آرام هاست ارائه دهنده هاست لینوکس،ویندوز،سرور مجازی،سرور اختصاصی،ثبت دامنه ملی و بین المللی (http://www.aramhost.com)

۱۴:۱۹ (0 دقیقه قبل)

به faranetwork
یک راه ارتباطی بدید که باهاشون تماس بگیرم.

در ۸ سپتامبر ۲۰۱۲، ساعت ۱۴:۱۲، faranetwork server <faranetworkserver@gmail.com> نوشته:

n0va
September 8th, 2012, 14:52
سلام
من آخر نفهمیدم فرانتورک مشگلش چیه؟؟؟؟؟؟
به ایمیل ها هم جواب نمیده.

فرا نتورک دیگه نمی خواد سرویس بده؟؟؟
ممنون میشم یکی یه جواب بده

مرسی

CityKala.net
September 8th, 2012, 14:52
این ایمیل های من و پاسخ ایشون:

12:35 PM me: slm bebin
hasti???
12:36 PM man mayam kame in pularo beriz servero bekharam
Mobin: salam
ta saat
mirizam
2
me: ok
tnx

2 day ago
متن ایمیل ایشون:

با سلام خدمت شما دوست عزیزبا توجه به این که سرور شما در قسمتی از دیتاسنتر هست که دیتاسنتر میخواهد پورت سرور رو به به پورت 10 گیگ ارتقاء بدهد لطفا چند روز قبل از اتمام سرور خود اقدام به خرید یک سرور جدید بکنید تا اطلاعات رو به روی اون انتقال بدهید و اینکه هزینه آی پی ها برای سرور جدید رایگان هست لازم به ذکر هست که در صورت واجد شرایط بودین آی پی های شما هم انتقال داده میشود
با تشکر از همکاری شما دوست عزیزفرانتورک آرزومند آرزوهایتان

آقای پارسیان که میگید بریم فتا ببینیم مشکل از چیه همین دروغ شما یک مدرک هست!

liandata
September 8th, 2012, 14:54
آقای پارسیان . من از خود شما سرور رو تهیه کردم و اصلا آقای کوهی رو نمیشناسم
شما به من گفتید که تا 23 ماه میلادی سرور شما آپ هست و هیچ مشکلی نداره
سرور من دیروز اکسپایر شده . یکی از سرور ها خاموش بوده و اطلاعات حیاتی روش هست که حتما باید بک آپ بگیرم
از پنلم به دیتاسنتر تیکت زدم و منتظر جوابشونم. ولی فکر نمیکنم به این راحتی ها سرور رو باز کنند. من حتما باید از این vps بک آپ بگیرم .
چه کار میشه کرد ؟ به شما ایمیل هم دادم. البته فکر کنم اونقدر ایمیل خوانده نشده دارید که ایمیل من توش گم شده.
از دوستان که تجربه زیاد دارن . راهی هست ؟ چجوری به دیتاسنتر بگم که سرور رو فقط برای چند ساعت باز کنه ؟

ealireza
September 8th, 2012, 14:56
جناب پارسیان من سرور رو از شما خریدم
شما ایمیل ovh رو میدی !؟

خوب اگه قرار بود این کارو بکنم مستقیم میخریدم

لطفا موضع خودتونو مشخص کنید اگه هزینه سرور منو نمیخواهید بدید برم شکایت کنم از طرق دیگری باهاتون برخورد کنم

faranetwork
September 8th, 2012, 15:11
مشکل از دیتاسنتر نیست میندازن گردن دیتاسنتر تا پول ندن!
مشکل از ایشون و یورو هاشون مشکلات دیگه
به قرآن قسم توی این 9 ماهی که با آقای پارسیان کار کردم 3 ماه یک بار سرورمونو یا یادشون رفته تمدید بزنن یا چیز دیگه که مجبور شدیم سرور جدید بگیریم 3 ماه به 3 ماه عوض کنیم
پول خسارت مارو شما باید بدی چون اول گفتی میشه سرورتو تمدید بزنم بعد روزه آخر سرور گفتی نمیشه!
من روز آخر که روت سرور قطع شد باید چیکار میکردم گفتی وی پی اس بک آپ میدم که ندادی گفتی پولتو برمیگردونم که برنگردوندی حالا اومدی اینجا طلبکارم هستی ؟؟ این پول ها خوردن داره به نظر خودت؟؟ شعار میدی که پول مردم رو بر میگردونم؟؟
کو پول ؟؟؟ آخر تراکنش حساب من 30000 هزار تومان بوده کلا! این 125 هزار تومان پول سرور هست؟؟
مشخصات حقوقی خودتون رو ارسال کنید حتما میام فتا! حتما!
سریع بفرست که وقت چک و چونه زدن با جناب عالی رو ندارم!

CityKala.net (http://www.webhostingtalk.ir/member/29225/) شما از مراجع قانونی پیگیری کنین در مورد سرورتون هم وقتی پول نمیدی قرار نیست تمدید بشه! عاشق چشم و ابروی شما نیستیم که!در مورد آقای کوهی خودش اعلام کرده به جلودار واگذر کرده پس برین از جلودار پول بگیرین! ما فقط حل مشکل خواستیم بکنیم که کباب شدیم!

در پایان!

1- طبق آخرین صحبت با دیتاسنتر چند دقیقه پیش گفتن که سرور ها فرمت نشده ! حتی سرورهای که 10 روز پیش بسته شده و تا زمان حل مشکل فرمت نمیشه
2- فقط از طریق ایمیل faranetworkserver@gmail.com پیگیری کنید برای برگشت وجه پیام خصوصی که میدین من که نمیدونم شما کدوم یوزر هستین ایمیل بدین که بدونم کدوم یوزر بوده و چی بوده

asrhosting
September 8th, 2012, 15:17
CityKala.net (http://www.webhostingtalk.ir/member/29225/) شما از مراجع قانونی پیگیری کنین در مورد سرورتون هم وقتی پول نمیدی قرار نیست تمدید بشه! عاشق چشم و ابروی شما نیستیم که!در مورد آقای کوهی خودش اعلام کرده به جلودار واگذر کرده پس برین از جلودار پول بگیرین! ما فقط حل مشکل خواستیم بکنیم که کباب شدیم!

در پایان!

1- طبق آخرین صحبت با دیتاسنتر چند دقیقه پیش گفتن که سرور ها فرمت نشده ! حتی سرورهای که 10 روز پیش بسته شده و تا زمان حل مشکل فرمت نمیشه
2- فقط از طریق ایمیل faranetworkserver@gmail.com پیگیری کنید برای برگشت وجه پیام خصوصی که میدین من که نمیدونم شما کدوم یوزر هستین ایمیل بدین که بدونم کدوم یوزر بوده و چی بوده

عزیز من چند بار ایمیل بزنم ؟ ایمیل من نام کاربری بنده هست ! یه هزینه میخوایین برگشت بزنید
لطفا سریع تر برگشت بزنید ...............

HAMi
September 8th, 2012, 15:18
اقای پارسیان در مورد برگشت اطلاعات و اینکه کی میتونیم دست رسی پیدا کنیم.و اینکه اصلا به اطلاعات میرسیم یا ؟
ممنون میشم جواب قانع کننده بدید ..چون همونظور که میدونید دیتا سنتر امروز و فردا جواب نمیده.
سایت من الان رو هواست!اگر میخواید لینک بدم بببینید.البته بهتره بگم سایت های من رو هواست

DVBBaz
September 8th, 2012, 15:49
آقای جمشیدی ! شما کلا 450 هزار تومان دادین برای تمدید 2 سرورتون که یکیش مال ما بوده یکیش مال ما نبوده! خودتون از جای دیگه خریدین ما فقط تمدید کردیم..پس مسئولیتش با خودتون هست ...و هم اینکه شما هنوز خودت 80 هزار تومان به خاطر vat اکانتتون به ما بدهکاری...و هم اینکه تا جایی که یادمه اول برات پرداخت زدم بعدش شما پول دادی! یکم قدر شناس باش! اون روز که گفتی تصادف کردم سرورم رو تمدید کن بعدا پول میدم میتونستم بگم نه! پس کمی قدر شناس باش!

به خاطر پرداخت شما کلا پنل منو دیتا سنتر مسدود کرده ....
شما درست می گی ...
بنده تصادف کردم اونم نرسیده به شهر شما ...
شما لطف کردی و سرور رو با کارتی که مشکل داشته و یوروهای اون هکی بوده تمدید کردی ...
مگه روز بعد نگفتی هزینه و من برات نریختم ؟؟
پرداخت رو شما انجام دادی ...
سرورهای من همه مسدود شده ...
باید جوابگو باشی ...

مرد حسابی تو بعد از اینکه از واریز پول مطمئن شدی دیگه جواب تلفن های منو هم ندادی ....

فقط بگو هزینه ما رو کی عودت میدی همین ....

mohamad2314
September 8th, 2012, 15:55
آقای پارسیان ایمیل زدیم -شماره کارتم دادیم مبلغ گفتیم این پول سرور که ار خودتان خریدیم تحویلم ندادین برگشت بزنید
ایمیل و نام کاربری :mohamad3218@gmail.com

zcj
September 8th, 2012, 16:05
سلام

اقای پارسیان چرا داری چرت میگی پنل کوهی بسته شد درست اما هیچ کس نمیتونست سرور شو ببره روی یه پنل دیگه شما پنل تو بستن چه ربطی به ما داره شما که می دونستی سرور ها با دلار هکی هست چرا اومدی سرور های یکی دیگه رو اوردی رو پنلت که الان به خوای بابتش ضرر بدی شما پنل تو بستن مثل مرد دلیل شو بگو نه بیا یکی دیگرو مقصر کن .

MR-KH
September 8th, 2012, 16:12
سلام .
میشه بپرسم کی به بنده بک آپ رو میدید‌؟
بخدا پول نمیخوام و پول بخوره وسط فرق سرم .
والا زندگیم بهم ریخت .
من فقط میخوام انتقال بدم به هاستینگ جدید و دوباره ادامه بدم .
دامنه هم درستش میکنم و اگه اون مشکل نداشته باشه میرم انتقال میدم و میرم سراغ زندگیم .

فقط بک آپ میخوام .
ایمیل هم دادم :
p30full.com@gmail.com
بک آپ سایت p30full.com رو میخوام بقرآن .
سایتم ، زندگیم ، همه چیزم به این بستگی داره و تا شب نرسه کارم به بیمارستان میکشه .
شکایت هم نمیکنم چون میدونم شما هم تقصیر کار نیستید اما خواهشا پیگیری کنید که ثواب داره .

من منتظرم جناب‌آقای مبین پارسیان .

من به اون فرانتورک سرور ایمیل زدم .
ممنون
یاعلی

mohsened
September 8th, 2012, 16:58
پیشنهاد می کنم تا دیرتر نشده شکایت کنید . بعدا اگه زمان زیادی ازش بگذره دیگه فایده نداره . فقط به عنوان پیشنهاد

amirzibaee2
September 8th, 2012, 17:49
من ایمیل زدم ! پاسخی دریافت نشد !
حالا دوباره ایمیل میزنم !!! شما بررسی کن !
جواب همه رو میدی غیر از جواب من !؟؟
من که گفتم درکت میکنم روت فشاره ! شما هم درک بفرمااااا

CityKala.net
September 8th, 2012, 17:59

در پایان!

روت سرور هایی که قطع شده رو وصل کنید مشکل ما هم حل میشه!
سرور 24 ام اکسپایر میشده الان روتش قطع شده اکسپایر شده
فرمت بشه کی پاسخگو هست؟؟؟

liandata
September 8th, 2012, 18:06
روت سرور هایی که قطع شده رو وصل کنید مشکل ما هم حل میشه!
سرور 24 ام اکسپایر میشده الان روتش قطع شده اکسپایر شده
فرمت بشه کی پاسخگو هست؟؟؟

مشکل همه همینه فکر کنم

CityKala.net
September 8th, 2012, 18:07
پیشنهاد می کنم تا دیرتر نشده شکایت کنید . بعدا اگه زمان زیادی ازش بگذره دیگه فایده نداره . فقط به عنوان پیشنهاد

ارسال کردیم
بره برای پیگیری!

sina_mech
September 8th, 2012, 18:16
من خودم از ovh مستقیم خرید کردم و خوشبختانه تا حالا هم مشکلی نداشتم. نمیدونم شما چرا دارید دست دست میکنید. این رو از سایت پلیس فتا میذارم، شاید به درد دوستان بخوره :

خواهشمند است برای طرح شکایات خود از جرایم رایانه‌‌ای و اینترنتی، ضمن مراجعه به دادسرا، طرح شکایت و دریافت مرجوعه‌ی قضایی، به پلیس فتای استان متبوع خود مراجعه نمایید.

نهایتاً عرض کنم که حق گرفتنی است، دادنی نیست!

DeltaGostar
September 8th, 2012, 18:41
150 more server

به نظرم کاشکی 10 بود صحیح سالم و با مدیریت بهتر باشد تا اینکه 150 به کشتن داده شود
:)

ms313
September 8th, 2012, 19:10
شرمنده ها وقتي اين تايپيك رو مي خونم ياد اون يوزر هايي مي افتم كه مي گفتن از اين ديتاسنتر خودشون پنل دارن الان اينجا دارن اعتراض مي كنن كه فعلا شده.
خدا رو شكر كه نخريدم وگرنه الان گير مي افتادم.
خدا به داد اوني برسه كه كل سرمايه اش رو داده به سرور اينم الان اينطوري شده.
واسه يه عده عجب تجربه اي شده اين تايپيك.
پ.ن:راه حل مشكل راست گوي هر دو طرفين معترض هستش.

mohamad2314
September 8th, 2012, 19:29
آقای پارسیان ما چند روز دیگه باید واسه برگشت زدن پول وایسیم ؟ ایمیل زدیم شماره کارت مبلغ بهت گفتم

RoobinaServer
September 8th, 2012, 19:34
آقای پارسیان ما چند روز دیگه باید واسه برگشت زدن پول وایسیم ؟ ایمیل زدیم شماره کارت مبلغ بهت گفتم

از دیروز تاحالا فکر کنم این دفعه سوم یا چهارمه شما این حرف رو زدید :):53:

انشالله که مشکلتون سریعتر حل بشه

sarwhost
September 8th, 2012, 20:03
بخدا پول نمیخوام و پول بخوره وسط فرق سرم .
والا زندگیم بهم ریخت .
من فقط میخوام انتقال بدم به هاستینگ جدید و دوباره ادامه بدم .
دامنه هم درستش میکنم و اگه اون مشکل نداشته باشه میرم انتقال میدم و میرم سراغ زندگیم .

فقط بک آپ میخوام .
ایمیل هم دادم :
p30full.com@gmail.com
بک آپ سایت p30full.com رو میخوام بقرآن .
سایتم ، زندگیم ، همه چیزم به این بستگی داره و تا شب نرسه کارم به بیمارستان میکشه .
شکایت هم نمیکنم چون میدونم شما هم تقصیر کار نیستید اما خواهشا پیگیری کنید که ثواب داره .

آقای پارسیان ایمیل زدیم -شماره کارتم دادیم مبلغ گفتیم این پول سرور که ار خودتان خریدیم تحویلم ندادین برگشت بزنید
ایمیل و نام کاربری :mohamad3218@gmail.com

به خاطر پرداخت شما کلا پنل منو دیتا سنتر مسدود کرده ....
شما درست می گی ...
بنده تصادف کردم اونم نرسیده به شهر شما ...
شما لطف کردی و سرور رو با کارتی که مشکل داشته و یوروهای اون هکی بوده تمدید کردی ...
مگه روز بعد نگفتی هزینه و من برات نریختم ؟؟
پرداخت رو شما انجام دادی ...
سرورهای من همه مسدود شده ...
باید جوابگو باشی ...

مرد حسابی تو بعد از اینکه از واریز پول مطمئن شدی دیگه جواب تلفن های منو هم ندادی ....

فقط بگو هزینه ما رو کی عودت میدی همین ....

...
واقعا جناب پارسیان خجالت نمیکشین --این چه وضعیه درست کردین ---اینایی که اینجا شماداری بازی میدی چه میدونی چه شبایی که زحمت نکشیدن ---واقعا این همه تاپیک میخونی از خودت خجالت نمیکشی---الان همه امیدشون به یه مشت چرت پرت جناب عالی و توهم نمیدونم این حرفارو از کجا در میاری میگی ---شما کیارو داری هالو حساب میکنی---واقعا اونایی که اینجا نوشتی یه بار برگرد بخون ببین خندت نمیگیره---من از شما خدارو شکر هیچ سرویسی ندارم و الان شاید بگی تو چی میگی نه سر پیازی نه ....اما این تاپیک خوندم واقعا دلم به حال اینا سوخت که امیدشون شده شما شاید 200///300 پولی نباشه اما برای خیلی ها در این شرایط باز خوبه شاید بکاب فلان سایت برا شما اهمیتی نداشته باشه اما بابتش شب روز زحمت کشیده شده---تا دیروز میگفتی توی دیتاسنتر فامیل داری تو اینترپل عضو فعال هستی

قای پارسیان چرا داری چرت میگی پنل کوهی بسته شد درست اما هیچ کس نمیتونست سرور شو ببره روی یه پنل دیگه شما پنل تو بستن چه ربطی به ما داره شما که می دونستی سرور ها با دلار هکی هست چرا اومدی سرور های یکی دیگه رو اوردی رو پنلت که الان به خوای بابتش ضرر بدی شما پنل تو بستن مثل مرد دلیل شو بگو نه بیا یکی دیگرو مقصر کن .
خیلی وقت بود میخواستم این حرف بزنم اما به دلایلی نگفتم شما جواب اینو بده
و در اخر امیدوارم مشکل همه دوستان که به نوعی مشکل همه ماست و دست یکی که ..... گیر افتادن و نه راه پس دارن و نه راه پیش و اون طرف هم همه پل های پشتش خراب کرده حل بشه امیدوارم
و در اخر جناب پارسیان مدرکی مبنی بر اینکه شما 10000یورو جریمه به دیتاسنتر پرداخت کردین ارائه بدین

j4b3r
September 8th, 2012, 20:17
این تاپیک رو مدام چک میکنم و به تجربیات جالبی می رسم
فارغ از همه مسائل وقتی که آقای &&&&&& توی دیتاسنتر هتزنر واسشون مشکل پیش اومد
به کاربران احترام گذاشتند و تلفن ها رو جواب می دادند و بقیه مسائل ....
صادق بودن در هر امری انسان رو از هر گونه صحبتی مبرا میکنه
کاش بعضی همکاران صداقت بیشتری به خرج بدن.
مشکل در همه امور پیش میاد ولی سطح برخورد با مشکلات تفاوت فاحشی داره.
بعض از همکاران (!) از صداقت کم کردن به بلوف زدن خودشون افزودن.
خدا کنه این مشکل زودتر حل بشه تا خیلی از دوستان که میبینم فقط دارند ضرر میکنند
و مهم تر از همه فشار روانی تحمل میکنند زودتر به ادامه فعالیتشون بپردازند.

poriya_hashie
September 8th, 2012, 20:23
دوستان چرا این همه بحث میکنید و با هم کل کل میکنید اینجور که به جایی نمی رسید اینجور که من از صحبت بعضی ها خوندم یک شخصی این وسط داره دروغ میگه
دیگه شما یک بار با کسی که طرف حسابتون هست ایمیل بدید مثلا گفت فردا اگر فردا دیدید پیگیری نکرد یا کاری انجام داده نشد
از مراجع قانونی پیگیر بشید
دیگه مملکتم اینقدر گل و بلبل نیست که رسیدگی نشه به هیچ پارتی و اشنایی هم نیاز نداره

البته اولین کارتون این باشه که به شخص مقابل زمانی که احتیاج داره رو بدید اگر دیدید رسیدگی نشد بعد اقدام کنید

البته با این چیز هایی که من دیدم
100% یکی دروغ میگه

این تاپیکتون هم به جایی نمیرسه به نظر من راه رو بهتون گفتم

من سرویس ندارم از این دیتا سنتر فقط یک راه برای دوستان معرفی کردم

mizbanaval
September 8th, 2012, 20:29
خدارو شکر ما ازین دیتاسنتر سرور نداشتیم ولی دلم واسه کسایی میسوزه کلی خرج کردن زحمت کشیدن اینجوری باید کل زحمتشون از بین بره
واقعا دلم میسوزه ...
امیدوارم مشکل هم فرانتورک هم دوستان حل بشه و سروراشون فرمت نشه
موفق باشید

CityKala.net
September 8th, 2012, 20:34

از حق نگزریم این آقای پارسیان فرار نکرده اشتباه کرده و خودشم میدونه اما توجه کنید که فرار نکرده ولی شما دارین فراریش میدین !!!
مشکل ما 200 300 تومان پول نیست مشکل اینه که چرا خالی میبندن بعضی سرویس دهنده ها!!
آقای کوهی هفته پیش تماس گرفتم مادرشون برداشتند گفتند یک مشکل روحی داره بیمارستان بستریش کردیم!
گفتش از آقای پارسیان خواهش کنید مشکل مارو حل کنند که جای حل بد تر شد!!
حالا هم تلفنشون خاموشه

ای بخت برگشته!
ای دیتای از دست رفته!
ای اعتبار از دست رفته!
این 3 تا چیز رو توی این یک هفته از دست دادم و نابود شدم!
بعد میایم توی تاپیک میگیم بعضیا فکر میکنن من گشنه 125 تومان پولم!!

HAMi
September 8th, 2012, 20:40
خوب دوستانی که پول طلب دارند راحت میتونند شکایت کنند اما ما چی؟ اطلاعات روی سرور مونده سرور 1 شبه بسته شده بدون اطلاع ! من ساعت 10 شب خبر دار شدم که باید سررو منتقل کنم فضای بک اپ که داده نشد.من هم رفتم از جایی سرور خریدم تا انتقال بدم اما سرورم بسته شد و این سرور جدید هم خالی رو دستم موند.

با شکایت این مشکل حل میشه؟فکر نمیکنم...پس بهتر هست خود اقای پارسیان بیان و بگند چطور اطلاعات رو برگردونیم

این وضع یکی از سایت ها هست : http://www.kingsdownload.com/

جواب مردم رو چی بدیم !!!

CityKala.net
September 8th, 2012, 20:50
خوب دوستانی که پول طلب دارند راحت میتونند شکایت کنند اما ما چی؟ اطلاعات روی سرور مونده سرور 1 شبه بسته شده بدون اطلاع ! من ساعت 10 شب خبر دار شدم که باید سررو منتقل کنم فضای بک اپ که داده نشد.من هم رفتم از جایی سرور خریدم تا انتقال بدم اما سرورم بسته شد و این سرور جدید هم خالی رو دستم موند.

با شکایت این مشکل حل میشه؟فکر نمیکنم...پس بهتر هست خود اقای پارسیان بیان و بگند چطور اطلاعات رو برگردونیم

دوست عزیز مشکل ما پول هست و دیتای چند تا از یوزر ها که روی اون سرور کوهی بودند
بعد هم سرور هاستینگمون که الان روت نداره دیگه! از خود آقای پارسیان خریدیم

MR-KH
September 8th, 2012, 20:55
من فقط فول بک آپ میخوام .
بقرآن پول نمیخوام ....
بهم میل کنید و به چیا ایمیل بزنم ؟
آقای عزیز من 3سال پای این انجمن نخوابیدم و دقیقا چند روز بود که رونق گرفت که ...

فقط بک آپ ...

اگه نمیدی بازم بگو تا برم پی کارم و ...

یاعلی

HAMi
September 8th, 2012, 20:57
دوست عزیز مشکل ما پول هست و دیتای چند تا از یوزر ها که روی اون سرور کوهی بودند
بعد هم سرور هاستینگمون که الان روت نداره دیگه! از خود آقای پارسیان خریدیم

من هم از خود اقای پارسیان خریدم ...خوب پول رو به هر حال میشه گرفت دیر یا زود...اما شما کارتون این هست میدونید اگر دیتا یک سایت پاک بشه چه حکمی داره!
الان انگار بچم مریض شده !! ادم شب نمیتونه بخوابه

MR-KH
September 8th, 2012, 21:54
شاید اینم یه حکمتیه که خدا برامون گذاشته ...
ولی .....

خدااااااااااااااااااااااا ااااا
موفق باشید .
یاعلی

ertebat7
September 8th, 2012, 22:00
من فکر می کنم یکی از دلایلی که این مشکلات پیش میاد
تمرکز نداشتن سرویس دهنده های ایرانی روی یک مورد خاص هست
مثلا شرکتی که تو کار سرور هست بهتره تمرکز را بگذاره روی یک دیتاسنتر خاص نه اینکه صد کار همزمان انجام بده
مثلا هم از هزتنر سرور بده هم از کیمسوفی هم از فلان دیتاسنتر بعد بیاد هاست نمایندگی هاست ، پنل اس ام اس و .....
اخه اینها با هم جور در نمیاد و یه مشکل که پیش میاد بقیه سرویس ها هم تحت تاثیر اون قرار می گیرند

HAMi
September 8th, 2012, 22:05
شاید اینم یه حکمتیه که خدا برامون گذاشته ...
ولی .....

خدااااااااااااااااااااااا ااااا
موفق باشید .
یاعلی

نه خیر ....عادت کردیم همیشه اشتباهات خودمون رو به پای حکمت خدا بزاریم

asrhosting
September 8th, 2012, 22:08
مهم اینکه ایشون به بنده گفتن شنبه حتما برگشت می زنن و تا اینجا برگشت نزدن و فکر نمی کنم پول هیچ کس دیگه اس رو برگشت زده باشن
ایشون با این کارشون اسمی جزء کلا--هبر-داری نمیشه روشون گذاشت .
بخوان همکاری نکن حتما حق کاربرام رو یه طور دیگه می گیرم تا فکر نکن راحت میشه پول ملت رو خورد .

MR-KH
September 8th, 2012, 22:40
چی بگم که درد من پول نبود ........

اگه درست نشه اون دنیا باید جواب 3سال عمرم که حروم شد رو بدی .

یاعلی

alireza.076
September 8th, 2012, 22:53
من وقت نداشتم خوب مطالعه کنم
یعنی همه ی سرور ها پر؟
کسایی که از آقای کوهی داشتند؟
میش یکی روشن کنه؟

ealireza
September 8th, 2012, 22:53
مهم اینکه ایشون به بنده گفتن شنبه حتما برگشت می زنن و تا اینجا برگشت نزدن و فکر نمی کنم پول هیچ کس دیگه اس رو برگشت زده باشن
ایشون با این کارشون اسمی جزء کلا--هبر-داری نمیشه روشون گذاشت .
بخوان همکاری نکن حتما حق کاربرام رو یه طور دیگه می گیرم تا فکر نکن راحت میشه پول ملت رو خورد .

پول منم خوردن و پس ندادن !

میگه ایمیل بزن

ایمیلم زدم هیچ خبری نشد

makh000f
September 8th, 2012, 22:59
گفتند شنبه پول رو پس میدهند اما شنبه هم داره تموم میشه !

alireza.076
September 8th, 2012, 23:03
کسایی که از آقای کوهی داشتند چطور

faq
September 8th, 2012, 23:04
همه رو سر کار گذاشته..
تا دیر نشده شکایت کنید!

ealireza
September 8th, 2012, 23:06
همه رو سر کار گذاشته..
تا دیر نشده شکایت کنید!

تایید میشه .

MR-KH
September 8th, 2012, 23:11
اگر به حقتون رسیدید خبرشو بدید!! دوستان یکم بعید میدونم . آخه نامرد ....... یاعلی

Mihan-VPS
September 8th, 2012, 23:15
چرا حتما نتیجه میده اگه با هم جمع شیم
منکه اگه تا فردا خبری از برگشت وجه نشه اقدام میکنم ............

p30speed
September 8th, 2012, 23:16
من قبلا هم گفتم پستهام پاک شد. از اول با این اقا مشکل داشتیم. به ماه نرسیده بخی ال پولمون شدیم و از جای دیگه سرویس گرفتیم.

هر موقع هم جواب میدادند ارث و میزاث طلب داشتند

Mihan-VPS
September 8th, 2012, 23:20
آخه یه هفتست داره هی بهونه های خنده دار در میاره حتی یک روزم نتونستم استفاده ایی کنم از سرور !
اگر از اول صادق بودن اصلا دنبال این کارا نمیرفتیم !

serverstar.ir
September 8th, 2012, 23:26
آقای پارسیان خیال نداری یه حرف جدید بزنی ؟؟؟

20 صفحه حرف تکراری و کپسول فکر میکنم بس باشه !!!

serverland.ir
September 8th, 2012, 23:31
تاریخ و زمان آخرین فعالیت faranetwork http://www.webhostingtalk.ir/images/statusicon/user-offline.png درسایت:
8 ساعت پیش
نمایش مشخصات: faranetwork - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/15860/)

liandata
September 8th, 2012, 23:44
با سلام
فکر کنم به زودی یک خبر خیلی بد رو بشنویم .
به زودی ..........

alireza.076
September 8th, 2012, 23:45
ایشون که میگفتند تمام سرویس ها رو ماهی 330$ هزینه بیمه میکنند
چی شد پس؟
در این پست هم ذکر شده
http://www.webhostingtalk.ir/f129/55051/

liandata
September 9th, 2012, 00:00
به دیتاسنتر تیکت داده بودم که اگه ممکنه فقط برای چند ساعت سرور رو باز کنند تا بک آپ بگیرم
تیکت منو به Anis.B ارجاء دادند
1 دقیقه پیش این جواب رو به من داد

Greetings, Our administrators terminated your server.
شما چی فکر میکنید ؟

serverstar.ir
September 9th, 2012, 00:09
به دیتاسنتر تیکت داده بودم که اگه ممکنه فقط برای چند ساعت سرور رو باز کنند تا بک آپ بگیرم

شما چی فکر میکنید ؟
معلومه که سروری نیست که روشن بشه

liandata
September 9th, 2012, 00:11
معلومه که سروری نیست که روشن بشه

فسخ قرارداد کردن. اما اطلاعات فرمت نشده هنوز ( چون هنوز یوزر های من آپ هستند ) ولی با این اوضا فکر نمیکنم دستمون به اطلاعات برسه.

faq
September 9th, 2012, 00:13

شما چی فکر میکنید ؟

این یعنی تمومه این ماجرا
من نمیدونم شما ها هنوزمنتظر چی هستید!

sadeght
September 9th, 2012, 00:19
نباید به سرور های فرانسه زیاد اطمینان کنید متاسفانه دوست ما هم که سرویس داشتند ضربات اساسی از این دیتاسنتر خوردن ...

موفق باشید

انشاء الله مشکل تون سریعتر حل شود...

asrhosting
September 9th, 2012, 00:23
همه رو سر کار گذاشته..
تا دیر نشده شکایت کنید!

حتما پیگیر میشم ...

ealireza
September 9th, 2012, 01:22
تماس با ما

تلفن تماس : 09158093195
سامانه پیام کوتاه: 20009396965021
شماره حساب ها

بانک ملت
شماره حساب : 3240759025
شماره کارت : 6104337032460766
شماره شباء : IR350120010000003240759025
به نام : مبین پارسیان

فرا نتورک | هاست | میزبانی وب | وب هاستینگ | فایل هاستینگ | ثبت دامین | نمایندگی هاستینگ | نمایندگی ثبت دامین | ثبت و پرداخت آنلاین دامنه و فضای (http://web.archive.org/web/20110722023114/http://www.faranetwork.ir/)

HAMi
September 9th, 2012, 01:32
اگر کمی هم صبر کنید تا اقای پارسیان بیان و حرف بزنند ضرر نداره...ما الان یک طرفه داریم پیش میریم.
شاید مشکلات رو بتونند حل کنند ...اگر قصد فرار یا پیچوندن داشتن مشخص میشد.
فقط نمیدونم چرا جواب نمیدن و با این کار شرایط رو بدتر میکنند.

alireza.076
September 9th, 2012, 01:33
سایتشون بالا امد ولی
من که نمیتونم وارد شم. انگاری تمامی اطلاعات سایت پاک شده!!

هیچ اکانتی با ایمیلی که شما وارد کرده اید ثبت نشده است. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HAMi
September 9th, 2012, 01:37
فرا نتورک | هاست | میزبانی وب | وب هاستینگ | فایل هاستینگ | ثبت دامین | نمایندگی هاستینگ | نمایندگی ثبت دامین | ثبت و پرداخت آنلاین دامنه و فضای (http://web.archive.org/web/20110722023114/http://www.faranetwork.ir/)

سایتشون به نظر بالا امده ...برای من که باز میشه سایت

قزوین هاست
September 9th, 2012, 01:39
آقا ما الان چی کار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من الان یک هفته هست که نمیتونم افر بدم.چرا؟!!چون سرورم یک هفته هست اکسپایر هست.داخل وی ام ور هم که نمیشه.الان مشتریم زنگ زده میگه آقا سرور رو ریست کن.سرورای قبلی ما هم که ساخته شده داخلش نمیشه ریست کرد.
ما داریم ابرومونو از دست میدیم.
کسانی که میخواهند شکایت کنند ،من در پلیس سایبری قزوین آشنا دارم و خودم هم قرار بود اونجا مشغول شم اما کارشون واقعا حوصله میخواد و وقت که من نداشتم .اما هنوز مسئولش من رو میشناسه.اگر مایل بودید دوستانی که خریدار بودند به من پیغام خصوصی بدن یا تماس الفنی که باهاشون صحبت بشه و اگر به نتیجه رسیدیم مدارکش رو برای من ارسال کنه به صورت کاملا خصوصی تا من مدارک تمامی دوستان+خودم رو ضمیمه یک پرونده کنم و خودم پیگیرش باشم.فکر میکنم اگر یکی همه شکایت ها رو با سند بده یک جا،فتا میبینه واقعا جدی هست بیشتر روش تمرکز میکنه.
اگر سوالی بود در خدمتم

hostarya
September 9th, 2012, 01:40
سایتشون بالا امد ولی
من که نمیتونم وارد شم. انگاری تمامی اطلاعات سایت پاک شده!!

هیچ اکانتی با ایمیلی که شما وارد کرده اید ثبت نشده است. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نه با ایمیل من که وارد شد و فکر نکنم اطلاعات رفته باشه

alireza.076
September 9th, 2012, 01:43
نه با ایمیل من که وارد شد و فکر نکنم اطلاعات رفته باشه

پس حتما سرورشون فرمت شده و از بک اپ دارند استفاده میکنند

ealireza
September 9th, 2012, 01:45
سایتشون اومد بالا امیدوارم همه چی به خوشی تموم شه .

یه تیکت زدم منتظر جوابش میمونم

hostarya
September 9th, 2012, 01:48
دوستان من اینو بی طرفانه میگم
در پاسخ گویی صد در صد تاخیری حتما دارن چون
بد بختا دارن تلاش میکنن که مشکل رو حل کنن و با تاخیر میرسن که پاسخ گو باشن:-*

danitfk
September 9th, 2012, 02:10
همش زیره دانیال جلودار و رضا کوهیه که گذاشتن و رفتن.یکی که واسه لطفه درسیش گذاشته رفته ..یکی واسه کلاه برداری که کرده.اصل ماجرا مربوط به این دو تاست !منم موندم به تا سرور با 729تومن سرور رو هوا..امیدوارم حداقل سروری که از آقای پارسیان دارم بشه تمدید کرد.

RoobinaServer
September 9th, 2012, 02:36
همش زیره دانیال جلودار و رضا کوهیه که گذاشتن و رفتن.یکی که واسه لطفه درسیش گذاشته رفته ..یکی واسه کلاه برداری که کرده.اصل ماجرا مربوط به این دو تاست !منم موندم به تا سرور با 729تومن سرور رو هوا..امیدوارم حداقل سروری که از آقای پارسیان دارم بشه تمدید کرد.

رضا کوهی سر درسش نرفته سر چیز دیگه هست بهتره از ماجرا خبر ندارید زود قضاوت نکنید. (خود رضا کوهی یکی از کسایی هست که صدمه دید)

یا حق:53:

vps-baran.ir
September 9th, 2012, 03:09
اقا ما فکمون درد کرد
22 صفحه رو تو 2 ساعت خوندم
تا ببینیم ماجرا چیه
من از اقای پارسیان سرویس ندارم ولی قبلا داشتم

من روز پنج شنبه 1391/05/19 باهاشون ملاقاتی داشتم
حالا بگذریم که شرکت برای خودشون بود یا نه و چه اتفاقاتی افتاد...
و من از اقای پارسیان و شخصیتش چه برداشتی کردم و نمی تونم اینجا مطرح کنم و نخواهم کرد...

از دوستان عزیز خواهش می کنم جو رو بدتر از اینی که هست نکنید
تنها راهش صبر هست فقط صبر ...

چون خود آقای پارسیان هم مالباخته هستن
من تا اونجایی که می دونم ایشون به خاطر ارزون بودن ارز پرداخت هاش
با اون شخص کار می کرد
و الی هیچ خبری از پولی هکی نداشت
چون خودش بهتر از همه ی دوستان می دونه که اکانت هکی اخرش به کجا ختم میشه

فقط تا اخر روز دوشنبه صبر کنید و مطمعا باشید جواب قانع کننده ای میشنوید
یا اینکه اطلاعاتتون رو پس میگیرید یا جواب منفی می شنوید

zcj
September 9th, 2012, 08:11

حاجی چه ربطی به ما داره طرف کلی ادعا می کنه که 150 تا سرور داره لابد یه کاری کرده که سرور هاش Suspend شدن پس لطف کن چیزی رو که نمی دونی در بارش قضاوت نکن ما سرور هامون بسته شد اما نه دیتای کسی از دست رفت نه چیزی همه قشنگ وقت کافی برا ترانسفر اطلاعات شون داشتن منم که 1800000 به کوهی پول دادم پس خواهشن لطف کنید بدون دلیل کس دیگه ای رو مقصر نکیند

danitfk
September 9th, 2012, 08:14
یعنی 1.8 میلیون تومن به رضا دادید ؛ حالا پیداش نیست؟

DeltaGostar
September 9th, 2012, 10:03
به نظرم نباید توی دیتا سنتری که بسیار هست به هک و تخلف و غیره حتی اگر کسانی پنل 30000 سرور رایگان بهتون بدم قبول دار بشید
همون 150 تا سالم بهتر بود و انقدر ضرر مالی و فشار روحی کشیده نمیشیدید اقای فرانتورک

HAMi
September 9th, 2012, 10:46
فقط تا اخر روز دوشنبه صبر کنید و مطمعا باشید جواب قانع کننده ای میشنوید
یا اینکه اطلاعاتتون رو پس میگیرید یا جواب منفی می شنوید

صبر کنیم که جواب منفی بشنویم؟هیچ جوال منفی وجود نداره ...باید اطلاعات سرور رو برگردونند.

Masoud.B
September 9th, 2012, 10:59
حاجی چه ربطی به ما داره طرف کلی ادعا می کنه که 150 تا سرور داره لابد یه کاری کرده که سرور هاش Suspend شدن پس لطف کن چیزی رو که نمی دونی در بارش قضاوت نکن ما سرور هامون بسته شد اما نه دیتای کسی از دست رفت نه چیزی همه قشنگ وقت کافی برا ترانسفر اطلاعات شون داشتن منم که 1800000 به کوهی پول دادم پس خواهشن لطف کنید بدون دلیل کس دیگه ای رو مقصر نکیند

جناب دانیال جلودار یکی از بزرگترین هکران کردیت کارت و پی پال در ایران دسته گل جدید را به شما صمیمانه تبریک عرض میکنم . :x

پ . ن : تو رو چه به هاستینگ ؟ قالب کردن اکانت هکی اینترنت ماهواره ای به ملت کافیت نبود ؟

vps-baran.ir
September 9th, 2012, 11:49
صبر کنیم که جواب منفی بشنویم؟هیچ جوال منفی وجود نداره ...باید اطلاعات سرور رو برگردونند.

امروز یک شنبه هست و تو اروپا روز تعطیل حساب میشه و کارت راه نمی افته

باید تا 2 شنبه صبر کنید همین

zcj
September 9th, 2012, 11:53
جناب دانیال جلودار یکی از بزرگترین هکران کردیت کارت و پی پال در ایران دسته گل جدید را به شما صمیمانه تبریک عرض میکنم . :x

پ . ن : تو رو چه به هاستینگ ؟ قالب کردن اکانت هکی اینترنت ماهواره ای به ملت کافیت نبود ؟

2 تا اسب پادشاه رو خاستن نعل بزنن یه مرچه اومد گفت ما 3 تا رو کجا می برید .

حاجی شما چته خودتو قاطی می کنی اصلا بسته شدن سرور های فرانتورک به ما ربطی نداره بعدش شما فکر کنم یه جات داره می سوزه که خودتو قاطی می کنی

reza*
September 9th, 2012, 11:53

من 5 دلار باید پرداخت کنم جایی
میشه ایشون مفت پرداخت کنه ؟:39:

HAMi
September 9th, 2012, 11:58
امروز یک شنبه هست و تو اروپا روز تعطیل حساب میشه و کارت راه نمی افته

باید تا 2 شنبه صبر کنید همین

بله من هم در حال انتظار هستم تا 2 شنبه که اطلاعاتم برگرده نه اینکه تازه بیان به من خبر بدن که چی شده

majidisaloo1
September 9th, 2012, 12:36

درورد بر جناب پارسیان
شما انگار سایتتون رو بک اپ زدین اطلاعات من از سایتتون پاک شده
سرویس هام و تیکت ها........
چزور میخواهین سرور من رو ببینین کی هستم الآن؟

Masoud.B
September 9th, 2012, 13:25

حاجی شما چته خودتو قاطی می کنی اصلا بسته شدن سرور های فرانتورک به ما ربطی نداره بعدش شما فکر کنم یه جات داره می سوزه که خودتو قاطی می کنی

واقعا" خیلی پوستت کلفت شده یکی باید پَرِتُ بچینه . من سایت افلاین داشتم همون موقع که مک هک میکردی میومدی 2 میلیون میفروختی الان اومدی گند بزنی به بازار هاستینگ ؟ امثال تو آبروی ایرانی جماعت رو همه جا بردن . باعث شدین خارجیا ما رو به چشم د.ز.د ببینن . نمی دونن که یه ابله مثل تو داره این وسط از آب گل آلود ماهی میگیره

پ.ن : من جاییم نمی سوزه پسرجون اسم تو اومد اینجا خواستم معرفیت کنم این تازه واردا که تو رو نمی شناسن با طناب تو نرن تو چاه ;)

sarwhost
September 9th, 2012, 13:31

واقعا که امیدی اینجا طلبکارم شدی والا خجالتم خوب چیزیه
مثل ایکه باعث این همه فروپاشی ها جناب عالی هستی ها

zcj
September 9th, 2012, 13:33
واقعا" خیلی پوستت کلفت شده یکی باید پَرِتُ بچینه . من سایت افلاین داشتم همون موقع که مک هک میکردی میومدی 2 میلیون میفروختی الان اومدی گند بزنی به بازار هاستینگ ؟ امثال تو آبروی ایرانی جماعت رو همه جا بردن . باعث شدین خارجیا ما رو به چشم د.ز.د ببینن . نمی دونن که یه ابله مثل تو داره این وسط از آب گل آلود ماهی میگیره

پ.ن : من جاییم نمی سوزه پسرجون اسم تو اومد اینجا خواستم معرفیت کنم این تازه واردا که تو رو نمی شناسن با طناب تو نرن تو چاه ;)

همون موقع مک 10 مگ می خریدی کلی دانلود میزدی حال شو می بردی حالا اومده به من درس اخلاق می دی ؟

zcj
September 9th, 2012, 13:35
واقعا که امیدی اینجا طلبکارم شدی والا خجالتم خوب چیزیه
مثل ایکه باعث این همه فروپاشی ها جناب عالی هستی ها

دوست عزیز پنل منو بستن خوب این وسط یکی به من بگه چه ربطی به پنل فرانتورک داره ؟

خوب لابد پرداخت های اونم مشکل داشته که بستن وگر نه هیچ سرور از پنل من روی پنل اونا نرفته که به خاطرش شما منو متحم می کنید من 1.800.000 دادم کوهی اونم پول رو داد به فرانتورک و ازشون سرور خریده حالا میشه بگی این وسط سرور های اونو بستن چه ربطی به ما داره ؟

طرف اومده میگه بخاطر ما اونو 10000 یورو جریمه کردن شما هم باور می کنید اگه راست می گه مدرک ارایه کنه و بیاد بگه دلیل بسته شدن سرور هاش چی بوده !

sarwhost
September 9th, 2012, 13:41

خوب لابد پرداخت های اونم مشکل داشته که بستن وگر نه هیچ سرور از پنل من روی پنل اونا نرفته که به خاطرش شما منو متحم می کنید من 1.800.000 دادم کوهی اونم پول رو داد به فرانتورک و ازشون سرور خریده حالا میشه بگی این وسط سرور های اونو بستن چه ربطی به ما داره ؟
مگه مبین برای حفظ سرورا اون سرورارو از پنل شما انتقال ندادن رو پنل خودشون؟

zcj
September 9th, 2012, 13:45
مگه مبین برای حفظ سرورا اون سرورارو از پنل شما انتقال ندادن رو پنل خودشون؟

نه عزیز وقتی پنل ادمین بسته شده و به هیچ وج نمیشه تمدید کرد چه جوری ایشون سرور ها رو انتقال داد ؟

این واقعا واسه من سوال هست !

Masoud.B
September 9th, 2012, 13:46
همون موقع مک 10 مگ می خریدی کلی دانلود میزدی حال شو می بردی حالا اومده به من درس اخلاق می دی ؟

تو حال میکردی با پول د.زدی اکانت broadsat می فروختی نه من . من پول به این چیزا نمیدم چقدر آریا و امثال اون رو سرکیسه کردی

د.ز.د :67:

پ.ن: رضا کوهی هم خوب میشناسم ;) خوب ملت رو گذاشتین سرکار دوتایی

itjavani
September 9th, 2012, 13:47
کاری ندارم جناب جلودار مشکل داشته یا نداشته یا ......

ولی ovh دیتاسنتری هست که هیچ وقت همه رو به یک چشم نمیبینه! این مورد که سرورهای جناب کوهی باعث مشکل شده فرانتورک شده از پایه منتفی هست . طبق روال کاری دیتاسنتر همچین چیزی نیست. حتی اگر در پنل دیگری منتقل شده باشه ، فقط و فقط سرورهای جناب کوهی به مشکل برمیخورند نه فرانتورک! پس باید حرف حق رو بزنیم در این مشکل سرورهای جناب کوهی هیچ نقشی در مشکل دار شدن سرورهای فرانتورک نداشتند.

پ.ن: این پست بنده جنبه حمایتی از افراد رو نداره فقط جنبه اطلاع رسانی هست.جناب کوهی هم درس و مشقش تموم شد بیاد پست بنده رو بخونه باید یه بیگ لایک بزنه! چون خودش میدونه! یک ماه قبل از اینکه سرورهاش مشکل پیش بیاد با بنده در تماس بود بهش گفته بودم سورس پرداختت بو میده.ولی کو گوش شنوا!

zcj
September 9th, 2012, 13:49
تو حال میکردی با پول د.زدی اکانت broadsat می فروختی نه من . من پول به این چیزا نمیدم چقدر آریا و امثال اون رو سرکیسه کردی

د.ز.د :67:

پ.ن: رضا کوهی هم خوب میشناسم ;) خوب ملت رو گذاشتین سرکار دوتایی

ملت وکیل نمی خوان خودشون زبون دارن اونایی که داری می گه 500 خرج می کردن اون طرف میلیون میلیون گیرشون میومد

پس شما نمی خواد سنگ کسیو به سینه بزنید

zcj
September 9th, 2012, 13:52

ولی ovh دیتاسنتری هست که هیچ وقت همه رو به یک چشم نمیبینه! این مورد که سرورهای جناب کوهی باعث مشکل شده فرانتورک شده از پایه منتفی هست . طبق روال کاری دیتاسنتر همچین چیزی نیست. حتی اگر در پنل دیگری منتقل شده باشه ، فقط و فقط سرورهای جناب کوهی به مشکل برمیخورند نه فرانتورک! پس باید حرف حق رو بزنیم در این مشکل سرورهای جناب کوهی هیچ نقشی در مشکل دار شدن سرورهای فرانتورک نداشتند.

پ.ن: این پست بنده جنبه حمایتی از افراد رو نداره فقط جنبه اطلاع رسانی هست.جناب کوهی هم درس و مشقش تموم شد بیاد پست بنده رو بخونه باید یه بیگ لایک بزنه! چون خودش میدونه! یک ماه قبل از اینکه سرورهاش مشکل پیش بیاد با بنده در تماس بود بهش گفته بودم سورس پرداختت بو میده.ولی کو گوش شنوا!

خدا خیرت بده حداقل یکی حرف ما رو درک کرد

بازم دارم میگم بسته شدن سرور های فرانتورک هیچ ربطی به من نداره و ایشون واسه اینکه خودشو بی گناه جلوه بده داره اینو با ما ریط میده

Masoud.B
September 9th, 2012, 14:02
ملت وکیل نمی خوان خودشون زبون دارن اونایی که داری می گه 500 خرج می کردن اون طرف میلیون میلیون گیرشون میومد

پس شما نمی خواد سنگ کسیو به سینه بزنید

الان تو نمیفهمی منظور من چیه نه ؟ من شغلم هاستینگ نمی تونم به خودم اجازه بدم یه عده د.زد بیان گند بزنن به شغلم . تو میری از ovh با پول هکی سرور میگیری جدا از اینکه همین الان هزاران نفرو رو به صورت غیر مشتقیم متضرر کردی باعث میشی پس فردا یکی مثل من بخواد بره سرور بگیره از قبل انگ *** بودن روم بخوره .

بازم دارم میگم بسته شدن سرور های فرانتورک هیچ ربطی به من نداره و ایشون واسه اینکه خودشو بی گناه جلوه بده داره اینو با ما ریط میده

خوشم میاد خوب خودتو میزنی به اون راه

mohamad2314
September 9th, 2012, 14:15

نمی خواستم اینو بگم ولی خیلی قضیه داره پیجیده میشه ***ی و کلاه برداری کردی کلی به ما ضرر زدی طلبکارم هستی من از رضا کوهی سرور داشتم اون که به شما ربط داره؟
خیلی رو داری که بازم اینجا پست میدی مدیران یوز این کلاه بردار *** بن کنن لطفا مدارکم موجوده اگه مدیران میخوان ارائه میدم

zcj
September 9th, 2012, 14:32
نمی خواستم اینو بگم ولی خیلی قضیه داره پیجیده میشه ***ی و کلاه برداری کردی کلی به ما ضرر زدی طلبکارم هستی من از رضا کوهی سرور داشتم اون که به شما ربط داره؟ خیلی رو داری که بازم اینجا پست میدی مدیران یوز این کلاه بردار *** بن کنن لطفا مدارکم موجوده اگه مدیران میخوان ارائه میدم دوست عزیز شما از من سرور خریدی یا از کوهی اگه از من خریدی بیا صحبت کن اگه از کوهی خریدی پس یه لطفی کن برو با کوهی پیگیری کن

mohamad2314
September 9th, 2012, 15:02
با سلام

بذارید یه چیزی رو توضیح بدم .

بنده فقط پرداخت هارو انجام میدم پشتیبانی هم تا اونجایی که دستم میاد براتون به دیتاسنتر تیکت می کنم .

با تشکر

سلام

از این به بعد کار تمدید سرور ها با بنده هستش .

با تشکر از جناب کوهی

شما پرداخت سرور مارو با دلار د ز/دی پرداخت زدین اظهار بی اطلاعی نکنید که همه شناختنت چه کلاه بردار و ***ی هستی

majidisaloo1
September 9th, 2012, 16:34

قبل از اینکه کل پنل رو ببندن یک ماه قبلش سرور من دچار مشکل شد به دلیل پرداخت ها که کوهی گفت پرداخت بوده جلودار هم گفت مشکل از من بوده و یک سرور دیگه میدیم و ایشون گفتند که دستا سنتر پول رو برگشت داده و گفتن که من اول هر ماه برام صورت حساب ورورد و خروج حساب رو میفرستن منم دقت نکردم که ایا بک خورده یا نه ، من نمیدونم کوهی اون وضع رو دید که یک سرور بسته شد اما اومد دوباره بهش اعتماد کرد
پس نمیدشه گفت تقصیر کوهی نیست که هست
کوهی یادم میاد گفت تو جلودار رو نمیشناسی یکی از بزرگترین صراف های ایران هست

ولی منم فکر نمیکنم که بخوان به خاطر کس دیگه پنل یکی دیگه رو ببندند
حتی به خاطر یک سرور اون یکی سرور رو نمیبندن چطور که وقتی سرور من رو بستن اون یکی ها رو نبستن

HAMi
September 9th, 2012, 17:07
عحب!!! ما پول بی زبون رو دست کیا میدادیم! و اعتبار خودمون رو به کیا سپرده بودیم ....این هم نتیجش.مهم نیست کی چی کار کرده دیگه ..گندیه که زدین.پول مردم به همراه اطلاعتشون رو برگردونید و بعه جون هم بیفتید.

mohamad2314
September 9th, 2012, 17:11
آقای پارسیان 2 روز شد که از ایمیل تیکت ... گدشت قرار نیست برگشت بزنید؟

majidisaloo1
September 9th, 2012, 17:11
عحب!!! ما پول بی زبون رو دست کیا میدادیم! و اعتبار خودمون رو به کیا سپرده بودیم ....این هم نتیجش.مهم نیست کی چی کار کرده دیگه ..گندیه که زدین.پول مردم به همراه اطلاعتشون رو برگردونید و بعه جون هم بیفتید.

منم ایمیل دادم منتظر جوابم
البته پیام کوتاه هم دادم
هیچ جوابی تا حالا نگرفتم

HAMi
September 9th, 2012, 17:18
منم ایمیل دادم منتظر جوابم
البته پیام کوتاه هم دادم
هیچ جوابی تا حالا نگرفتم

من 5 شنبه ایمیل دادم واسه بک اپ که شنبه به من جواب دادن!اگر همون شب جواب میداد میتونستم اطلاعات رو نجات بدم.
تیکت هم که بی جواب موند....ولی دیشب تماس که گرفتم گفتن تا 2 شنبه همه چی مشخص میشه بعدش دیگه کلا از دست رس خارج شدن.
تا فردا صبر میکنم برای برگشت اطلاعاتم چون خودشون گفتن که اطلاعات پاک نشده و سر جاش هست

DeltaGostar
September 9th, 2012, 17:49
طبق گفته آقای جوانی . و بقیه دوستان اگر دیتا سنتر به الباقی سرور ها کاری نداشته باشد . چرا فرانتورک دستور انتقال تمام سرور ها به جا های دیگه داده است؟
چون جریمه این موضوع به گفته خودش پرداخته شده ولی تمام سرور ها ساسبند هستن

گزینه دوم
پولی اگر داده نشده چرا دیتا سنتر همه سرور خاموش نمیکنه این گزینه فرق دارع بازم آقای itjavani (http://www.webhostingtalk.ir/member/6017/) بیشتر تجربه دارن

Reza.exe
September 9th, 2012, 18:17
حرف من هم همینه
که وقتی می گم از یه شرکت شناخته شده مثل
خرید کنید بخاطر همین چیزا هست
این سایت با الکسای 16 ملیونی شناخته شده هست :))
یا سایت خودت هست عزیز ؟

faq
September 9th, 2012, 18:25
یک نصیحت
شما که کار های بزرگ میکنید چندتا چندتا سرور میگیرید همیشه از یک شرکت ثبت شده با فاکتور جنس بگیرید

majidisaloo1
September 9th, 2012, 18:27
حرف من هم همینه
که وقتی می گم از یه شرکت شناخته شده مثل
خرید کنید بخاطر همین چیزا هست

من که تا حالا این سایت رو ندیده بودم
این رو من اصلا معتبر نمیبینم
دلایل :
سایت فوق العاده سنگین
طراحی غیر حرفه ای (فونت زننده تر نبود؟)
مهم تر از همه : 3 دامین با نام های مختلف(چند دلیل میتونهداشته باشه واسه خودش که بهتر میدونن همه )
پر غلط که اگه بخوای بگیری باید یک روز بشینی سایت رو بریزی اینجا :
سرور جدید از آمریکا نیویورک با مشخصات زیر.

سی پی یو: core i 7
هارد : 2*2000
رم: 32 گیگ
پورت: 1 گیگ اختصاصی
پورت : پهنای باند 10 ترابایت
قیمت ماهیانه : فقط 440 هزار تومان
وضعیت فروش: ایده آل برای مجازی سازی

faranetwork
September 9th, 2012, 19:07
آقا ما الان چی کار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من الان یک هفته هست که نمیتونم افر بدم.چرا؟!!چون سرورم یک هفته هست اکسپایر هست.داخل وی ام ور هم که نمیشه.الان مشتریم زنگ زده میگه آقا سرور رو ریست کن.سرورای قبلی ما هم که ساخته شده داخلش نمیشه ریست کرد.
ما داریم ابرومونو از دست میدیم.
کسانی که میخواهند شکایت کنند ،من در پلیس سایبری قزوین آشنا دارم و خودم هم قرار بود اونجا مشغول شم اما کارشون واقعا حوصله میخواد و وقت که من نداشتم .اما هنوز مسئولش من رو میشناسه.اگر مایل بودید دوستانی که خریدار بودند به من پیغام خصوصی بدن یا تماس الفنی که باهاشون صحبت بشه و اگر به نتیجه رسیدیم مدارکش رو برای من ارسال کنه به صورت کاملا خصوصی تا من مدارک تمامی دوستان+خودم رو ضمیمه یک پرونده کنم و خودم پیگیرش باشم.فکر میکنم اگر یکی همه شکایت ها رو با سند بده یک جا،فتا میبینه واقعا جدی هست بیشتر روش تمرکز میکنه.
اگر سوالی بود در خدمتم

شما از آقای کوهی سرویس داشتی نه ما ! تشریف ببرید پیش خودشون! شکایتی هم دارید انجام بدین! ما هم مدرک هایی داریم!

رضا کوهی سر درسش نرفته سر چیز دیگه هست بهتره از ماجرا خبر ندارید زود قضاوت نکنید. (خود رضا کوهی یکی از کسایی هست که صدمه دید)

یا حق:53:

با تشکر از شما که درک میکنین دوست عزیز...در مورد آقای جلودر در پلیس فتای 5 شهر با مدارک کامل براشون پرونده ساختیم در صورتی که میخواهید روی پرونده ما شهادت بدین به بنده اطلاع بدین

مثل تو نیستم داستان بگم! با مدرک حرف میزنم! تو ریال هاتم هکی هست اینم مدرک!
8364

با سلام دوست عزیز ما از ایشون در پلیس فتای 5 شهر با مدارک کامل براشون پرونده ساختیم در صورتی که میخواهید روی پرونده ما شهادت بدین به بنده اطلاع بدین

درورد بر جناب پارسیان
شما انگار سایتتون رو بک اپ زدین اطلاعات من از سایتتون پاک شده
سرویس هام و تیکت ها........
چزور میخواهین سرور من رو ببینین کی هستم الآن؟

سلام نجاب عیسی لو! ایمیل ها شما هست ...بله سایت شما بک آپ هست ولی در ایمیل ها همه اطلاعات هست...

نگران نباشید این بار شکایت کردیم تا الان 70 تا شاکی با مدارک اومدن روی پرونده ما شهادت بدن ..اگه ببینید پرونده رو تعجب میکنید..مدارک تو یک پرونده جا نمیشده 11 پرونده شده

طرف اومده میگه بخاطر ما اونو 10000 یورو جریمه کردن شما هم باور می کنید اگه راست می گه مدرک ارایه کنه و بیاد بگه دلیل بسته شدن سرور هاش چی بوده !

نگران نباش فعلا اون یک مدرک رو گذاشتم داشته باش! تا بقیه مدرک ها رو به موقع بهت بدم!

با تشکر از پست شما به خاطر قسمت پ.ن!

من 5 شنبه ایمیل دادم واسه بک اپ که شنبه به من جواب دادن!اگر همون شب جواب میداد میتونستم اطلاعات رو نجات بدم.
تیکت هم که بی جواب موند....ولی دیشب تماس که گرفتم گفتن تا 2 شنبه همه چی مشخص میشه بعدش دیگه کلا از دست رس خارج شدن.
تا فردا صبر میکنم برای برگشت اطلاعاتم چون خودشون گفتن که اطلاعات پاک نشده و سر جاش هست

بله روز 2 شنبه نتیجه اعلام میشه

در پایان

از همه دوستان خواهش دارم صبر کنند تا روز 2 شنبه...به اندازه کافی سر این مورد فشار عصبی روی ما زیاد هست صبر کنید روز 2 شنبه نتیجه معلوم میشه

در مورد دوستانی که پنل میخواهند یک ایمیل بدن به دیتاسنتر legal@ovh.net قبلش یک اکانت در ovh.com بسازند در ایمیل یوزر نیمشون و اسم سرور رو بگن و بگن درخواست پنل دارند اون موقع دیتاسنتر بهتون میگه ایمیل رو به ما forward کنین بعد میفرستین برای ما ..ما هم تایید میکنیم میاد تو پنلتون

در مورد دوستانی و همکارانی که این مشکل بهشون ارتباط ندارند لطفا دخالت نکنند تا مشکل رو حل کنیم تمرکزمون بهم نریزه..

دوستانی هم که در سایت مشکل ورود دارند به دلیل این هست که سایت بک آپ اومده بالا...

در مجموع تا پایان روز 2 شنبه صبر کنید تا مشکل رو حل کنیم در حال پیگیری هستیم ..قبلا هم این مشکل پیش اومده ولی نزاشتیم آب تو دل کسی تکون بخوره ولی این بار اینقدر که همکاران لطف داشتن و report به دیتاسنتر میدادن بیشتر گیر دادن..چند تا مشکل رو هم زمان برامون ایجاد کردن

با احترام
مبین پارسیان

قزوین هاست
September 9th, 2012, 19:15
ای بابا.خسته شدیم.
این اقای کوهی چرا خاموشه؟؟یهو مریض شد؟؟منم وقتی سرورم........مریض بشم؟؟؟تلفنمو خاموش کنم بعد بدم مادرم هر چند وقت روشن کنه بگه لزکی در حال دست و پنجه نرم کردن با مرگ هست؟؟؟!!!!!!!!:^o
من میام این سایت درخواست ها رو میبینم و میخوام افر بدم نمیشه.الان سرورم بسته هست مشتریم رو هواس که ایا تمدید کنه یا بره جای دیگه
خسته شدیم والا به خدا
هم آبرو،هم اعتبار،هم مسائل مالی،هم دلار و یورو ،و.....
چی کنیم ما الان؟؟؟؟
کی کوهی رو میشناسه ،ارتباط داره باهاش؟
از اون موقع که خرید کردیم بعدش میگفت شما چند ساله هستی؟گیر داده بود به سالم.یک بار گفتم 12@-) بعد باز دفعه بعد روز بعد گفت منم گفتم 15 بعد میگه میگم کوچیکی اما در حالی که من فقط داشتم جواب مسخره ای میدادم.گفتم سن من خیلی کمه.شما چی کار داری به سن!!!!!!:115:.یک بار گفتم فکر نکن بچه هستم.صدام متاسفانه هنوز همون صدای 14 سالگی ام مونده.خوب میشه ان شالله به زودی!!!!!!من شرکت میرم و مشغولم.شرکت داریم و فلان و 5سال داریم پشت سر هم فقط کار هاستینگ میکنیم و......!!!!!!!!حتما میخواست بگه من بچه ام برم سر درس و مشقم!!!!!!در حالی که الان خودش رفته پی درس و مقشش.بعد خوبیش اینه میگفت من با مشتری رو راست هستم.خودم ضربه خوردم قبلا و میدونم .................. دیگه نگم بهتره:75:

آخیش/راحت شدم.خیلی دلم پر بود.بازم هست اما دیگه خسته میشید ادامه بدم:53:

در حال حاضر منتظریم فرجی بشه

mehrshad.ho
September 9th, 2012, 19:17
آقای مبین پاسخ تیکت مارو بده
نه شاکی ام نه اطلاعاتم رفته نه ارت پول میخوام نه سرورم دان شده

MR-KH
September 9th, 2012, 19:20
آقا مبین جواب منم بدید .
من یه دسترسی به پنل هاست میخوام و یا یه فول بک آپ .
ممنون
یاعلی