نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: مشکل تغییر سرور که باعث شده همه فایل های پی اچ پی اسکریپت که ارور دادند

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    75
    تشکر شده در
    64 پست

پیش فرض مشکل تغییر سرور که باعث شده همه فایل های پی اچ پی اسکریپت که ارور دادند

سلام
    عزیزان بنده یه مشکل جدیدی برام پیش اومده البته این مشکل رو قبلا هم داشتم که با تغییر سرور و هاست درست شد اما الان باز به این مشکل برخوردم و کلی خرج سرور کردم

مشکل بنده به این صورت هست که فایل هایی که روی سرور قبلی داشتم همشون درست کار میکردن بدون هیچ اروری الان که روی سرور جدید انتقال داده شدم فایل های پی اچ پی رو ارور میده بنظرم این ارورها میگه که نسخه این پی اچ پی هایی که استفاده میکنی قدیمی شده و برای همون ارور میده و البته بعضی از فایل های پی اچ پی هم کددهی شده هستند اینارو تغییر دادم درست شد ولی باز فایل هایی دارم که کددهی نشدن ولی ارور میدن هر چندبارم عوض کنم باز ارور میده و وردپرس کار نمیکنه
    به نظرتون بنده باید چیکار کنم که هم نسخه های کددهی شده ساپورت بشن مشکلی پیش نیاد هم فایل هایی که کد دهی نشدن ولی سرور برام ارور میده تو هر برنامه ای که تو سرور دارم
    شایان ذکر است که قبلا روی سرور قبلی بدون هیچ مشکلی سرورم کار میکرد و همه چی درست بود اما الان هم خوانی نداره سرور با این برنامه ها و فایل های پی اچ پی و عرض کردم که قبلا روی سرور و هاست های قبلی این مشکل رو داشتم که مجبور شدم هاست رو عوض کنم و خرجی که کردم به باد رفت الانم باز این مشکل پیش اومده کلی هزینه وی پی اس دادم اگه کسی میتونه بهم کمک کنه که این مشکل رو رفع کنم هاست بنده دایرکت ادمین هست و این برنامه هاروش نصب هستند

Apache 2.2.24 Running
    DirectAdmin 1.43.0 Running
    Exim 4.76 Running
    MySQL 5.0.67 Running
    Named 9.3.6 Running
    ProFTPd 1.3.3c Running
    sshd Running
    dovecot 2.2.2 Running
    Php 5.3.26 Installed

برنامه های نصب شده روی سرور قبلی
    Apache 2.2.24 Running
    DirectAdmin 1.43.0 Running
    Exim 4.76 Running
    MySQL 5.0.67 Running
    Named 9.3.6 Running
    ProFTPd 1.3.3c Running
    sshd Running
    dovecot 2.2.2 Running
    Php 5.3.25 Installed
    ولی فکر نکنم از اینا باشه چون با ورژن های قبلی و جدید این برنامه ها هم کار کردم همه چی درست کار میکرد اما الان نه

ممنون میشم کمکم کنید

2. # ADS

عضو دائم nginxweb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    148
    تشکر تشکر شده 
    4,236
    تشکر شده در
    2,247 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل تغییر سرور که باعث شده همه فایل های پی اچ پی اسکریپت که ارور دادند

دوست گرامی با چه error مواجه هستید ؟
    :: کارشناس فنی هاستینگ و مدیریت سرور
    :: کانفیگ حرفه ای سرور مجازی و اختصاصی و رفع اشکال سرور از سال 1388
    :: وب سایت : www.nginxweb.ir | تلفن شرکت: 02191300834

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    75
    تشکر شده در
    64 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل تغییر سرور که باعث شده همه فایل های پی اچ پی اسکریپت که ارور دادند

نقل قول نوشته اصلی توسط nginxweb نمایش پست ها
    دوست گرامی با چه error مواجه هستید ؟
    سلام خسته نباشید.
    قربان کلا من هر سیستمی رو روی سرور نصب کنم با همچین ارورهایی مواجه میشم برنامه ها فایل های پی اچ پی کلا همچین ارورهایی میده که سایت و برنامه ها همشون ناقص میشند کار نمیکنند
    عرض کردم قبلا که روی سرور دیگه بودم همه چی عالی بود حالا که اومدم رو این سرور بنده باید تو هر چیزی که روی سرور نصب میکنم باید این ارورها پیش بیاد کد رو بروز رسانی کنم نسخه جدید بزنم

روی سرورهای قبل تر که قبلا بودم این مشکل بروز کرده بود برام مجبور شدم سرورمو تغییر بدم خرجی که کردم به باد رفت همه چی ولی درست شد اما بعد یه ماه که مهلت اون یکی سرورم تموم شد و تازه به این سرور جدید منتقل شدم باز این ارورها میان نمیدونم این دایرکت ادمین رو چجوری زدن با چه پورتی با چه امکاناتی زدن که همچین مشکلاتی برای برنامه ها پیش میاد.نمونه یه ارور به ذیل می باشد
    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sait/domains/sait.ir/public_html/tag/wp-content/themes/han/functions.php:687) in /home/sait/domains/sait.ir/public_html/tag/wp-login.php on line 368

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sait/domains/sait.ir/public_html/tag/wp-content/themes/han/functions.php:687) in /home/sait/domains/sait.ir/public_html/tag/wp-login.php on line 380
    ویرایش توسط محسن24 : June 21st, 2013 در ساعت 15:13

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    38
    تشکر تشکر شده 
    204
    تشکر شده در
    132 پست

دسترسی فایل ها رو چک کنید جیزی که هست میگه در هدرها نمیتونه تغییر اینجاد کنه

6. تعداد تشکر ها از MF-BAN به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    50
    تشکر تشکر شده 
    56
    تشکر شده در
    44 پست

دوست عزیز !
    لطفاً فولدر tmp را در root به پرمیژن 777 تغییر داده و یک بار قالب وردپرس را به قالب پیشفرض تغییر و دوباره به قالب باز گردانید.
    مشکل شما حل خواهد شد.
    دامنه های GetHost.ir , GetServer.ir به فروش میرسد.
    سئو وب سایت به صورت حرفه ای تضمینی+ نمونه کار
    فروش بک لینک و تبلیغات متنی در بیش از 243 دامنه رنک دار فقط ماهی 70 هزار تومان

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    75
    تشکر شده در
    64 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط drstreet3 نمایش پست ها
    دوست عزیز !
    لطفاً فولدر tmp را در root به پرمیژن 777 تغییر داده و یک بار قالب وردپرس را به قالب پیشفرض تغییر و دوباره به قالب باز گردانید.
    مشکل شما حل خواهد شد.
    سلام برادر ممنون
    ولی مشکل بنده حل نشد

من میخوام بدونم دلیل اصلی این مشکل چیه و چرا باید روی دایرکت ادمین قبلی که داشتم همه چی درست بود ولی روی این دایرکت ادمین این مشکلات برام پیش میاد اخه تو هر چی که روی سرور نصب میشه حتانا باید این ارورهایی پیش بیاد

بنده مطمئن باشید اگه باز برگردم به سرور قبلی همه این ارورها از بین میرند
    ولی اخه چرا اینجوری شده بنده دنبال این هستم تا حلش کنم

خواهشا هر کی میتونه کمک کنه دریغ نکنه مرسی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    25
    تشکر تشکر شده 
    85
    تشکر شده در
    62 پست

به نظرم خود برنامه مشکل پیدا کرده چون میگه "headers already sent". یعنی اینکه HTTP Header رو نمیشه تغییر داد چون برای این Request، قبلاً فرستاده شده.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)