نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: مشکل هاست - کمک فوری

عضو جدید imanegr آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    30
    تشکر تشکر شده 
    34
    تشکر شده در
    29 پست

پیش فرض مشکل هاست - کمک فوری

سلام دوستان
    من قبلا از طریق password protected directories در سی پنل هاستم ، روی روت سایت یعنی پوشه www پسورد گذاشته بودم و وقتی قصد برداشتن پسورد را داشتم ، دوباره به password protected directories رفتم ولی پیغام داد که چون frontpage extenstion فعال است امکان استفاده از password protected directories نیست .برای غیر فعال کردن frontpage extension به همین بخش در سی پنل رفتم که گزینه های reinstall و unistall داشت ، ولی با unistall باز هم بخش password protected directory غیر قعال بود و پیغام می داد که باید frontpage extension غیرفعال شود .
    من فایل .htaccess در پوشه www سایتم را نگاه کردم تا شاید بتونم با حذف این فایل پسورد گذاشته شده رو هم حذف کنم ولی این فایل حاوی متن زیادی بود که مربوط به php-nuke می شد که سایتم را با آن راه اندازی کردم و ترسیدم که با حذف آن برای سایتم مشکل ایجاد شود ، به همین خاطر نتونستم فایل .htaccess رو هم حذف کنم .
    در پوشه اصلی هاستم که پوشه های www و public_html و ... وجود دارد یک پوشه به اسم access-logs موجود بود که درون این پوشه یک پوشه دیگر به اسم دامینم موجود بود و درون این پوشه یک فایل بود که وقتی بازش کردم دیدم همون یوزر و پسوردی که گذاشته بودم درون این فایل قرار دارد . برای همین فولدری را که هم نام سایتم بود پاک کردم و با این کارم نه تنها مشکل پسورد درست نشد بلکه حتی با زدن پسورد درست هم پیغام 500 internal error مواجه میشدم .
    واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم .
    اطفا راهنمایی کنید .

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل هاست - کمک فوری

سلام
    من یه مشکل شبیه این داشتم خلاصه در انتها پشتیبانی ابیت هاست برام حلش کردن.شما هم یه سر بهشون بزن بیبین چه کار میتونن واست بکنن.پشتیبانیه قدرتمندی دارن
    ایم سایتشه
    کد PHP:
    www.ebit-host.info 

4. تعداد تشکر ها از yazdan_mx به دلیل پست مفید

MDl

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)