در جهان گسترده(word widc web) دنیا عجیی است و تکنولوژی های مربوط به ان اغلب بدون پشتیبانی کافی عرضه میشوند.و کاربران این تکنولوژی ها همه روزه با واژه های جدید برخورد میکنند.که باعث سردرگمی انها میشوند.برای نمونه میتوان به پروژه های Open Sours اشاره کرد(برنامه هایی که میتوان انها را تغییرداد و در انها ساختارهای جدید ایجاد کرد.به عنوان نمونه میتوان سیستم عامل لینوکس را مثال زد.سرویس دهندهای php به این معناست که تمام پردازش های این زبان بر روی سرویس دهنده(server) انجام میگیرد.یم سرویس دهنده در حقیقت یک کامپیوتر مخصوص میباشد.که صفحات وب در انجا نگهداری میشوند و از طریق مرورگر به کاربران منتقل میشود.پی‌اچ‌پی از زبان‌های پردازه‌نویسی تحت وب است. ساختار این زبان بسیار شبیه زبان سی (C) وزبان برنامه‌نویسی پرل (Perl) می‌باشد. شکل پذیری فوق العاده آن و نیز همگونی با اغلب بانک‌های اطلاعاتی از قبیل MySql قدرت آن را افزایش داده است.روش نصب پی اچ پی
شما برای کار با پی اچ پی نیاز به یک سرور مجازی (شبیه ساز سرور) دارید که می توانید از IIS یا Apache استفاده کنید که ما آپاچی را توصیه می کنیم. همچنین به یک پایگاه داده نیاز دارید که برای این کار MySQLبهترین گزینه است.
شما می توانید با نصب Appserv به راحتی همه این گزینه‌ها را یکجا داشته باشید. Appserv یک نرم‌افزار رایگان است که با نصب آپاچی، پی‌اچ‌پی، مای‌اسکیوال و پی‌اچ‌پی مای‌ادمین شما را از نصب تک تک این برنامه‌ها آسوده می‌کند.
کتاب بسیار مفیدی برای شما دستان بازدید کننده اماده کردم وقتی داشتم مطالعه میکردم واقعا نکات جالی داشت برای دوستداران طراحی وب.امید وارم حتما استفاده کنید و مفید باشه.این کتاب حدود ۲۳۴ صفحه دارد و اموزشات و تمرینات همگی به همراه رسم شکل میباشند.بخشی از فهرست این کتاب:کار با PHPمتغیر هاPHP و فرم های HTMLاستفاده از اعداداستفاده از رشته هاو ……..

دانلود رايگان با لينك مستقيم

منبع: ام اس پی سافت