http://www.iranicaweb.ir منبع:

تبلیغات و مولتی مدیا


طراحی سی دی های مالتی مدیا به صورت مستقل از سیستم کاربر عمل می کند و قابل اجرا بر روی تمام سیستم های عامل و سازگار با هر رزولوشن مانیتور خواهد بود.
سی دی مالتی مدیا در سایزهای مختلف به همراه طراحی جلد و شناسه شرکت شما، از بهترین هدایای تبلیغاتی و ابزار بازاریابی و روز دنیا جهت عرضه در نمایشگاه ها، سمینارها، ارسال به مشتری است.
مهمترین قابلیت های سی دی مولتی مدیا داشتن امكانات زیر است.
◄ معرفی کامل محصولات و خدمات
◄ عدم وجود محدودیت در ارایه محتوا و پخش خودكار (autorun)
◄ نمایش انیمیشن، فیلم، عكس ها و گالری
◄ پخش موسیقی
◄ نمایش فایل های متنی و كتاب های الكترونیك
◄ پیوست انواع فایل با فرمت های مختلف از قبیل PDF, Word
◄ اجرای فایل های PDF در داخل محیط مولتی مدیا

سی دی مولتی مدیا طیف گسترده ای از امكانات سمعی و بصری است كه بنا به نوع كاربرد، استفاده هر دسته از امكانات در اولویت قرار می گیرد. هر یك از موارد دارای ابزار كنترل مختص به خود است اعم از كنترل صدا و اندازه تصویر، وضوح و شفافیت و اندازه عكس ها. لازم به ذكر است كه این دسته از امكانات به دلیل فراگیر بودن آن ها به عنوان مشخصه اصلی سی دی های چندرسانه ای (سی دی مولتی مدیا) شناخته شده اند و امكانات جانبی دیگری نظیر تغییر زبان، نصب و استفاده از نرم افزار خاص می تواند در این گونه سی دی ها گنجانده شود.

از دید تجاری سی دی مالتی مدیا همان كارت ویزیت چاپی است كه روند الكترونیك و امروزی گرفته اند و از آن جا كه این رسانه تبلیغاتی موفق كشورهای پیشرفته دنیا است نگرش مخاطبان به فعالیت شما را تغییر خواهد داد. مقرون به صرفه بودن هزینه طراحی، تكثیر و كاهش هزینه های چاپ كاغذی. سی دی مالتی مدیا حجم وسیعی از اطلاعات شما را در بر می گیرد كه كاربر به راحتی با صرف كمترین زمان به بیشترین شناخت از محصول یا خدمات شما دست پیدا می كند.
یك سی دی مولتی مدیا می تواند خط مشی، اهداف، توان و نیازمندی های اجرایی نظیر پروژه های انجام یافته و در حال انجام را با چیدمان درست از نظر كیفیت و درجه اهمیت نشان دهد و خواسته شما را تامین كند. یك سی دی مالتی مدیا آن چه كه مخاطبان شما نیاز دارند و آن چه شما از مخاطبان انتظار دارید را شفاف بیان می كند و از هزینه های شما برای پاسخگویی مستقیم به سوالات مخاطبان می كاهد. سرانه استفاده مردم از محصولات سمعی و بصری بسیار بالاتر از محصولات نشریه ای است و در واقع یك تصویر درست از یك موضوع می تواند از چندین كتاب گویا تر باشد و سریعتر هم به خاطر سپرده می شود. یك سی دی مالتی مدیا می تواند همزمان چندین هدف آموزشی، اطلاع رسانی و تبلیغاتی را دنبال كند كه بنا به همین علت، تمام اقشاری كه به یك یا قسمتی از آن اهداف نیاز دارند به سی دی مراجعه می كنند كه باعث انتشار بیشتر و سریع تر می شوند.


◄ شما می توانید با هزینه ای پایین سی دی مالتی مدیای خود را به روز نمایید.
◄ با توجه به هزینه های بسیار بالای کاتالوگ های سنتی هزینه های طراحی، ساخت و تکثیر سی دی کاتالوگ بسیار مناسب است.
◄ هزینه تکثیر سی دی بسیار مناسب است.
ویژگی سی دی های مالتی مدیا گروه ایرانیکا وب:
◄ اجرا در تمام سیستم عامل های ویندوز
◄ اینتراکتیو (Interactive)
◄ حجم پایین فایل ها که باعث می شود CD بدون وقفه در کامپیوترهای معمولی و قدیمی هم اجرا شود.
◄ طراحی بر اساس استاندارد رزولوشن صفحه (Resolution 1024x768)
◄ طراحی انیمیشن 3 بعدی لوگو و...
◄ افکت های صوتی و تصویری کاملاً حرفه ای
◄ اجرای نرم افزار در چند زبان مختلف
◄ بدون مشکل به هم ریختگی فونت ها (عدم وابستگی به سیستم عامل)
◄ و بسیاری امکانات دیگر...

طراحی سی دی مالتی مدیا سمینار، کنفرانس و همایش

طراحی سی دی همایش ها، سمینار ها و کنفرانس ها کاملا تخصصی است که در همایش ها و سمینارها ارایه می شود در این سی دی ها علاوه بر آن که توضیحی در مورد همایش و سمینار داده می شود، تمامی مقالات ارایه شده در سمینار، فایل ها نمایش داده شده سی دی درج می شود. در سی دی های همایش می توان توضیحاتی در مورد رزومه سخنران و یا سایر فعالیت های جانبی همایش ارایه کرد.

بازگشت به صفحه اصلی

منبع: http://www.iranicaweb.ir