همونطور که در جریان پستای قبلیم هستید این چند وقت شدیدا وضع مالیم خرابه .. طوری که تو همین شاپکیپر هم تاپیک زدم و درخواست وام کردم ولی استقبالی ازم نشد ..
سال اینده هم مراسم ازدواج دارم .. مجبورم بهترین سایتم که آریا تاک هست رو بفروشم .. لینک تو امضام هست
یه سال و سه ماه کار کردم رو این سایت و مثل سایت های زردی که با 100 تا باکس سایتشونو میارن بالا کار نکردم ..
هیچ باکسی تا حالا تو آریا تاک قرار نگرفته و تمامی بازدید ها به صورت واقعی و از گوگل و سایر جاها بوده و ثابت هم هست ..
قالب جدید رو ده روزه رو سایت اوردیم با امکانات جدید که یه میلیون تومان هزینه داشت
امکانات:
بخش آهنگ های پیشواز با پلیر (بخش پرطرفداری هست)
بخش بازی آنلاین
بخش ویدیو آنلاین
بخش انواع فال
تمامی این بخش ها از داخل پنل مدیریت سایت قابل تغییر هست ..
سایت یک انجمن هم داره که 1300 کاربر داره و 8 هزار تا پست .. فعالیتش زیاد بالا نیست ولی خوبه .. دوتا مدیر فعال و خوب هم داره ..
خود سایت هم توسط خودت بنده اپ میشده .. روزایی که وقت داشتم خوب کار میکردم روش بعضی وقتا هم که وقت نبود کم کار میکردم یا اصلا کار نمیکردم ..
این سایت یه بخش لینک باکس داره که از پایه نوشته شده واسش با هزینه 150 هزار تومان
بخش فروش کارت شارژ داره که درامدش زیاد بالا نیست ولی خوبه ...
درامد سایت این چند ماه اخیر ماهی 500-600 بود که فقط از طریق همکاری در فروش و فروش لینک زیر مطلب بود
که اگه شما بخواید تبلیغاتو به دیگران اجاره بدید درامدش بیشتر میشه ...
سئو سایت خوبه ...
این سایت رو خودم از پایه راه اندازی کردم و واقعا اینده روشنی رو واسش میبینم
اگر وضعیت مالیم بد نبود به هیچ عنوان این سایت رو نمیفروختم ...
قیمت مد نظر من برای این سایت سه میلیون و پانصد هزار تومان هست ... واقعا قیمت مناسب هست کسانی که اهل فن هستند میدونن

اسپم و کارشناسی قیمت ممنوعه .. دوستان من الان تو وضعیت روحی بدی هستم خواهشا باهام همکاری کنید و این اگهی رو به دوستان خودتون نشون بدید تا سایت زودتر فروش بره و وضع منم بهتر بشه ...

کسانی که واقعا قصد خرید دارن و پول دارن برای اطلاعات بیشرت بهم پیام خصوصی بدن ...