اولا تابستون به خاطره یه سری قرارایی رفتم یکی از هتل های شهرمون ( اصفهان ) یه کار ویزیت ورداشتم . تو بیکاری سری به سایت موجود در این کارت زدیم ( ir ) دیدم اصلا ثبت نشده ولی کامش رو گرفتن . برای اطمینان رفتم باز هتل دیدم بله رو همه بنر ، پوستر ، کار ، کاتلوگ و ... آدرس ای ار رو زدن ایمیلشون هم گذاشتن . اومدم خونه تا ثبتش کردم تا بفروشم بهشون این ایمیل برام اومد

سلام،

دامنه: Hotel.ir*****

سلام چنانچه این دامنه را برای شخص یا شرکتی به این نام ثبت می‌کنید لطفا شناسه مربوط به همین شخص /شرکت را اعلام نمایید تا دامنه به نام صاحب آن ثبت شود، درغیر اینصورت تعهد کتبی خود مبنی بر قبول مسئولیت هرگونه شکایت یا ادعا در رابطه با این ثبت را ارسال نمایید. لطفا توجه داشته باشید تعهد شما باید حتما توسط درخواست کننده فعلی دامنه نوشته و امضاء شده باشد وارسال کپی مدرک شناسایی (برای اشخاص حقیقی کپی کارت ملی و برای اشخاص حقوقی نوشتن درخواست در سربرگ و ارسال کپی روزنامه رسمی) الزامی است. نکته: درصورت عدم تطابق مدارک ارسالی با مشخصات شناسه در سایت مرکز ثبت دامنه، به درخواست شما ترتیب اثر داده‌نخواهد شد. واحد ثبت دامنه

dot-ir (.ir) cctld registry
مرکز ثبت دامنه نقطه-آی‌آر (‎.ir)
ایرنیک، مرکز ثبت دامنه نقطه-آی‌آر (‎.ir) – ایرنیک
info@nic.ir
تر سیدم از یکی از دوستان هم پرسیدم گفت درد سر داره ثبت نکنی بهتره .

و این دامنه هنوز که هنوزه آزاده . به نظرتون ثبت کنم ؟ اگر ثبت کنم چه مشکلاتی میتونه داشته باشه ؟