صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25

موضوع: <<< .:: فروش 6 عدد سرور اختصاصی ارزان از Xlhost آمریکا - زیر قیمت سایت xlhost ::. >>>

عضو انجمن dreamdata آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    125
    تشکر تشکر شده 
    862
    تشکر شده در
    523 پست

57 <<< .:: فروش 6 عدد سرور اختصاصی ارزان از Xlhost آمریکا - زیر قیمت سایت xlhost ::. >>>

1عدد سرور با مشخصات زیر
    E1220 3.1GHZ (4) - 16G ram - 500G + 2 Tb hard Disk
    قیمت فقط 319 هزار تومان.
    (تنها قابلیت وجود دو عدد هارد دیسک هست از نوع SATA3 و SSD )
    ----------------------------------------------------------------------
    3 عدد سرور با مشخصات زیر
    X3350 2.83GHZ (4) - 8G RAM - 2X250G
    قیمت فقط 199 هزار تومان.
    (تنها قابلیت وجود دو عدد هارد دیسک هست از نوع SATA3 و SSD )
    2 عدد سرور Dell 2900
    2XE5420 - 8G RAM - 2x300GB SAS
    قیمت فقط 319 هزار تومان.
    ( قابلیت آپگرید به 24 گیگ رم - تنها با 149 هزار تومان )
    ( قابلیت داشتن 5 هارد دیسک از انواع مختلفشو داره - SATA3 - SAS - SSD )
    هارد های SATA3 500G = ده هزار تومان.
    هارد های SATA3 1000G = بیست هزار تومان.
    هارد های SATA3 2000G = سی هزار تومان.
    ---------------
    هارد های SSD 80G = رایگان ( یک عدد به جای یکی از هارد ها )
    هارد های SSD 120G = چهل هزار تومان
    هارد های SSD 300G = هفتاد هزار تومان
    ---------------
    پک 8 آی پی = 29 هزار تومان
    پک 16 آی پی = 59 هزار تومان
    پک 32 آی پی = 119 هزار تومان
    شرکت رسمی در کانادا - خدمات هاستینگ - سرور مجازی - آی پی - کلوکیشن - فروش سخت افزار سرور
    فروش سرور های اختصاصی آمریکا xlhost با قیمت های مناسب * * * کلو آمریکا

2. تعداد تشکر ها از dreamdata به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    934
    تشکر تشکر شده 
    2,978
    تشکر شده در
    1,865 پست

پیش فرض پاسخ : <<< .:: فروش 6 عدد سرور اختصاصی ارزان از Xlhost آمریکا - زیر قیمت سایت xlhost ::. >>>

نقل قول نوشته اصلی توسط dreamdata نمایش پست ها
    فقط ی نگرانی پیش میاد اونم اینکه شما از همکاران فروشنده باشید و عملا با این کار سرور رو از دست بدیم - چون صحبتی هم از پرداختش نکردید ! )
    عقایدی مثل مبین پارسیان

5. تعداد تشکر ها از danitfk به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    38
    تشکر تشکر شده 
    253
    تشکر شده در
    189 پست

پیش فرض پاسخ : <<< .:: فروش 6 عدد سرور اختصاصی ارزان از Xlhost آمریکا - زیر قیمت سایت xlhost ::. >>>

جناب صالی همه جوره تآیید میشن!!
    واقعآ از کارکردن با ایشون بسیار راضی هستم..!
    واقعآ خسته نباشید میگم بهشون
    ویرایش توسط رویال نتورک : October 17th, 2012 در ساعت 22:46

7. تعداد تشکر ها ازرویال نتورک به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    39
    تشکر شده در
    28 پست

فقط ی نگرانی پیش میاد اونم اینکه شما از همکاران فروشنده باشید و عملا با این کار سرور رو از دست بدیم - چون صحبتی هم از پرداختش نکردید ! ( افرادی که آنلاین بودند رو دیدم توی فروم - متاسفانه چند یوزر بودن در فروم باب شده - به شما جسارت نکردم بد برداشت نکنید و تاپیک منحرف نشه ) بنابراین ترجیح میدیم مشتریامون رو بشناسیم و سرور ها تحت کنترل خودمون باشه که اگر ماه دیگه یوزر نخواست خودمون تمدیدش کنیم. سفارش های جدید سرور بسیار گران در میاد و برای مشتری مثل شما و دیگران شاید مقدور نباشه .
    همکار شما الان داره این کار رو می کنه!!!!! http://www.webhostingtalk.ir/f11/48970/

نگران هیچ چیز هم نیست ، آخه بعضی ها ماه اول کم قیمت می دنو از ماه بعد گوش می برن!!! البته جسارت نشه اما ترجیح می دم از کسی بخرم که مطمئن باشه!

9. تعداد تشکر ها از parvaz_7 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    125
    تشکر تشکر شده 
    862
    تشکر شده در
    523 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط danitfk نمایش پست ها
    عقایدی مثل مبین پارسیان
    شما وقت کردید جواب ابیوز هاتون رو میدادید - یا اس ام اس و تماس های همراه منو کی به شما گفته بیاید نظر بدید تاپیک فروشه نظر سنجی نیست .
    شرکت رسمی در کانادا - خدمات هاستینگ - سرور مجازی - آی پی - کلوکیشن - فروش سخت افزار سرور

11. تعداد تشکر ها از dreamdata به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    125
    تشکر تشکر شده 
    862
    تشکر شده در
    523 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط parvaz_7 نمایش پست ها
    همکار شما الان داره این کار رو می کنه!!!!! http://www.webhostingtalk.ir/f11/48970/

نگران هیچ چیز هم نیست ، آخه بعضی ها ماه اول کم قیمت می دنو از ماه بعد گوش می برن!!! البته جسارت نشه اما ترجیح می دم از کسی بخرم که مطمئن باشه!
    البته این ترفند ها قدیمی شده که یک یوزری بیاد اینجا و تاپیک دیگری رو معرفی کنه - که البته اگر قوانین انجمن رو میخوندید کمی رعایت میکردید - خیر عزیز جان مشتریان ما خودشون میدونن کار کردن ما چطوریه - اتفاقا لحظه ای که این آفر ها رو زدم به یکی از مشتریانمون گفتم که پی ام هایی از همکاران فروشنده ارسال شده که گرونتر بده یا بد و بیراه گفتند - بنده عرض کردم چون این قیمت برام تمام شده نمیخوام سود بیشتری ( تو این گرونی )
    شما میل خودتونه اما یکی از مشتریان که دومین سرورشون رو همین امشب از همین لیست تهیه کردند رو اطلاع میدم ( آقای جمشیدی ) خودشون نظرشون رو بیان کنند.

13. تعداد تشکر ها ازdreamdata به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    39
    تشکر شده در
    28 پست

البته این ترفند ها قدیمی شده که یک یوزری بیاد اینجا و تاپیک دیگری رو معرفی کنه - که البته اگر قوانین انجمن رو میخوندید کمی رعایت میکردید - خیر عزیز جان مشتریان ما خودشون میدونن کار کردن ما چطوریه - اتفاقا لحظه ای که این آفر ها رو زدم به یکی از مشتریانمون گفتم که پی ام هایی از همکاران فروشنده ارسال شده که گرونتر بده یا بد و بیراه گفتند - بنده عرض کردم چون این قیمت برام تمام شده نمیخوام سود بیشتری ( تو این گرونی )
    شما میل خودتونه اما یکی از مشتریان که دومین سرورشون رو همین امشب از همین لیست تهیه کردند رو اطلاع میدم ( آقای جمشیدی ) خودشون نظرشون رو بیان کنند.
    همین سرور هم که شما می دی از تمدیدهای قدیمه دیگه که قیمتش جدید شده، من حاضرم اصلا سرور جدید به قیمت روز بگیریم ولی یه حق مالکیت داشته باشه که قیمت تا چند ماه دیگه ثابت بمونه...مطمئن باشید ما راهی جز پرداحت توسط شما نداریم،خیالتون راحت.

15. تعداد تشکر ها از parvaz_7 به دلیل پست مفید

عضو انجمن DVBBaz آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    351
    تشکر تشکر شده 
    511
    تشکر شده در
    390 پست

فرمایش جناب صالحی تائید می شه ...
    خیلی ها هستند که توی این آشفته بازار ارز می خوان از آب گل آلود ماهی بگیرن ...
    اما آقای صالحی خیلی چیزا رو طی این مدت ثابت کرده ..
    قبل از این پست بود که داشتند درباره دوستانی که باهاش تماس گرفته بودن تو یاهو به من می گفتن.

به هر حال

آقای صالحی 100 درصد تائید میشه ...
    چند ماهه نشده زنگ بزنم جواب نده و یا پی ام بدم خبری ازش نباشه ...
    خواهشا بدونید کی رو با کی مقایسه می کنید ...
    مبین پارسیان تیری به من زده که تا صد سال دیگه جاش خوب نمی شه ...
    آقا حسین اصلا قابل مقایسه نیست ..

17. تعداد تشکر ها ازDVBBaz به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    125
    تشکر تشکر شده 
    862
    تشکر شده در
    523 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط parvaz_7 نمایش پست ها
    همین سرور هم که شما می دی از تمدیدهای قدیمه دیگه که قیمتش جدید شده، من حاضرم اصلا سرور جدید به قیمت روز بگیریم ولی یه حق مالکیت داشته باشه که قیمت تا چند ماه دیگه ثابت بمونه...مطمئن باشید ما راهی جز پرداحت توسط شما نداریم،خیالتون راحت.
    عزیز جان قیمت ثابته مگر اینکه دیتاسنتر ابلاغ کنه موضوع عوض شده باشه. اگر ما ماه بعد گفتیم صد هزار تومان بیشتر بدید دنیا رو به هم بریزید - خوبه ؟ ما کی گفتیم قیمت ها رو بالا میبریم - من حاضرم حتی سفارش جدید برای مردم بدم با همون هزینه ای که برامون میفته - بدون ده درصد و 15 درصدی که همون دوستان اعلام میفرمایید دارن سرور میفروشن. حتی میتونم زیر قیمت بزنم - مظمئنید باز نمیاید بگید مشکلی تو کاره ؟ اگر کسی نخواد گوش هموطنشو ببره شماها نمیزارید. دوست من من درک میکنم شما و دیگران هم مثل من خرج و مخارج زندگی بالاست حالا ما اگر بخوایم مشتریامون رو بیشتر درک کنیم و تخفیف بدیم و سودی نکنیم گناه کردیم ؟
    شما هر وقت مشتری ما شدید و ناراضی بودید بیاید و ابراز نارضایتی کنید . البته من توی 8 سال کار کردن در زمینه هاستینگ همیشه اخلاق مشتری برام ملاک بوده نه پولش - نشون به اینکه همین دو سه روز پیش پول یکی از مشتریا رو پس دادم سه روز هم مهلت دادم تا هاستشو ببره جای دیگه - میدونید چرا ؟ چون اس ام اسی که براش ارسال شده بود رو فکر میکرد ریپلایش کار نمیکنه - ف ح ش ارسال کرده بود - کلا آدم بد دهنی هستش - وقتی توی سیستم نشونش دادم هاشا میکرد به هر حال اخلاق مشتری اولویت اوله. موفق باشید

19. تعداد تشکر ها ازdreamdata به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    125
    تشکر تشکر شده 
    862
    تشکر شده در
    523 پست

با این حال این سرور ها فروخته شد و فقط یک x3350 مونده . که البته به نام ما هست - میتوانید برای خرید هماهنگی کنید سفارش جدید بدیم و بهتون پنل بدیم. ما مشکلی با پنل دادن نداریم برای سرور ها - اما تعدادی که آفر های ویژه خودمان هست رو نمیزاریم به دست دیگر فروشندگان بیافتد - مثلا آقای صادقی ( رویال نتورک سرور دیسکانت رک دارن با 24 گیگ رم چیزی که کمتر همکاری به مشتریش میده ) - من میتونم کاری کنم که از نظر قیمت یک نفر هم نتونه رقابت کنه - اگر همکاران بخوان مسخره بازی در بیارن و ی عده رو بفرستن جلو و ... مطمئن باشید قیمت زیر فی خودمون میزارم - اگر بنا به خراب کردن باشه - موفق باشید
    ویرایش توسط dreamdata : October 18th, 2012 در ساعت 00:44

21. تعداد تشکر ها ازdreamdata به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    39
    تشکر شده در
    28 پست

با این حال این سرور ها فروخته شد و فقط یک x3350 مونده . که البته به نام ما هست - میتوانید برای خرید هماهنگی کنید سفارش جدید بدیم و بهتون پنل بدیم. ما مشکلی با پنل دادن نداریم برای سرور ها - اما تعدادی که آفر های ویژه خودمان هست رو نمیزاریم به دست دیگر فروشندگان بیافتد - مثلا آقای صادقی ( رویال نتورک سرور دیسکانت رک دارن با 24 گیگ رم چیزی که کمتر همکاری به مشتریش میده ) - من میتونم کاری کنم که از نظر قیمت یک نفر هم نتونه رقابت کنه - اگر همکاران بخوان مسخره بازی در بیارن و ی عده رو بفرستن جلو و ... مطمئن باشید قیمت زیر فی خودمون میزارم - اگر بنا به خراب کردن باشه - موفق باشید
    کی چه کسی رو فرستاده جلو!!! بد بین نباشید.قیمت x3350 با پنل چنده؟

23. تعداد تشکر ها از parvaz_7 به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)