صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: ارائه کلوکیشن در آمریکا توسط شرکت خود ما در کانادا

عضو انجمن dreamdata آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    125
    تشکر تشکر شده 
    862
    تشکر شده در
    523 پست

پیش فرض ارائه کلوکیشن در آمریکا توسط شرکت خود ما در کانادا

سلام دوستان.
    یکسالی هست در کانادا شرکت داریم - مشتری هامون تقریبا 95 درصد از آمریکا و کانادا هستند اما خوب دوستانی که من رو میشناسن و ما هم ارادت داریم خدمتشون تقاضا کلو داشتند که خواستم اینجا عرض کنم اگر علاقه مند بودید در خدمت هستیم.
    پک آی پی برای خودمون هست - چون ما شرکت رسمی هستیم در کانادا که اجازه فعالیت کل دنیا رو داره ( محدود به کانادا نیستیم ) - از ارائه دهنده آی پی در قاره آمریکای شمالی ARIN.NET آی پی داریم که متعاقبا روی شبکه خودمون در شیکاگو که رک گرفته ایم، ست کردیم.
    دوستانی که سرور دارن جای دیگه و قصد جا به جایی دارن یا تازه سرور گرفتند یا میخوان بگیرن و کلو کنند ( محصوصا عزیزانی که مشتری خارجی دارن ) ما در خدمتشون هستیم. مشکل تحریم ندارید - هم ریالی میتونیم ازتون دریافت وجه داشته باشیم هم دلاری ( پی پل ) و یا ویزا کارت - رک ها در سالن هایی که در مجموعه بسیار مدرن با امنیت بالا قرار دارند و شرکت های زیادی سالن اجاره کرده اند با قرارداد های 5 ساله که ما بخشی از سالن آنها رو اجاره کرده ایم ( صاف و صادقانه ) یعنی اکثرا همین کارو میکنن - شرکت های بزرگ رو حتی عرض میکنم. تصور نکنید همه دیتاسنترها مکان اختصاصی و ملکی خودشون رو دارند، خیر - یک یا چند سرمایه دار بزرگ ساختمانی به همین منظور اختصاصی برای دیتاسنتر ها میسازه و طبقاتش یا سالن هاشو اجاره میدن.
    ما برای این که بخوایم در اون فضای تمیز و امنیت خوب رو داشته باشیم مجبور بودیم با یکی از خوشنامترین اون دستاسنتر ها ( شرکت ها ) مذاکرده کنیم که در حال حاضر رک(ها) ی ما در شیکاگو و بخشی از دیتاسنتر Swiftway هستش. شاید راجع به کیفیت عالی اون شنیده باشید یا حتی سرچ بزنید راحت پیدا میکنید چه فارسی چه انگلیسی .
    قرارداد ما با شما میتونه ماهیانه باشه بنابراین الزامی ندارید که مثلا یکساله سرورتون رو نگه دارید در دیتاسنتر ما - دوست نداشتید یا هر دلیل دیگه میتونید راحت دو هفته قبل از سررسید هر ماه اعلام کنید و ترتیب جا به جایی سرورتون رو میدیم به هر جا که دوست داشتید.
    لطفا با من به صورت پیغام خصوصی در ارتباط باشید -راستشو بخواید خیلی دوست نداشتم اینجا تاپیک بزارم و این موضوع رو اعلام کنم - نمیدونم حس خوبی نداشتم - اما به هر حال الان این کارو کردم چون دیدم بعضی دوستان مشتری خارجی دارن و به هر شرکتی هم نمیتونن اعتماد کنن یا اصلا برخی از دیتاسنتر ها اخلاق حرفه ای ندارن چه در برخورد در پشتیبانی چه زمان فاکتور ها و پهنای باند و غیره - اما ما میخوایم شما رو درک کنیم که با خیال راحت به بیزینستون ادامه بدید. خداوند شاهده هدف فقط همین بود و هست که عرض کردم و الا دوستان پولی که خارجی ها میدن چه بابت پشتیبانی چه سرویسشون عملا دو برابر به بالا هست به نسبت اونچه که میخوایم از هموطنان خودمون بگیریم بلگه خدمت کوچیکی باشه.
    ما همچنین نماینده رسمی سی پنل هستیم که مستقیما ( بدون هیچ واسطی ) از خود شرکت سی پنل آمریکا پنل مدیریت لایسنس سی پنل و کلود لینوکس داریم که در اون زمینه هم میتونیم در خدمت عزیزان باشیم.

60 دلار برای یک یونیت و 100 دلار برای دو یونیت که شامل /29 رایگان و 10 ترابایت پهنای باند هست پورت یک گیگ - البته به آمپر هم بستگی داره که اینم بگم برق رک به 208 ولت و دو تامین کننده A + B وصل هستش که به اسن صورت میشه آپتایم رو 100% در نظر گرفت.
    آی پی بیشتر تا سقف /25 تقدیم میشه بسته به سرورتون و اینکه بتونید از آی پی ها استفاده کنید ( توجیه داشته باشه چون باید به arin داکیومنت شما رو ارائه بدیم )

https://www.dreamdataent.com
    قراره ی سایت ساده روی این باشه و چندین سایت دیگه زیر مجموعه این کار کنند. واسه همین الان تو سایت خود ما چیزی نیست ( مجبور نمیشیم الان شروع کنیم به مالیات دادن - از یکی دو ماه دیگه انشالله ... )
    سایت شرکت که نوار سبز در مرورگر نشون میده که توسط Comodo مدارک شرکت بررسی و پس از تایید و پروسه چند روزه و ... اوکی شده

برای استعلام یا آفر های دیگر لطفا در تماس باشید.

اسکایپ رو گذاشتم ....

6475566044 کانادا
    9399557798 ایران

موفق باشید
    لطفا تاپیک منحرف نشه و سوالی اگر دارید با کمال میل در خدمتم.
    ویرایش توسط dreamdata : September 21st, 2015 در ساعت 03:14 دلیل: تصحیح املایی
    شرکت رسمی در کانادا - خدمات هاستینگ - سرور مجازی - آی پی - کلوکیشن - فروش سخت افزار سرور
    فروش سرور های اختصاصی آمریکا xlhost با قیمت های مناسب * * * کلو آمریکا

2. تعداد تشکر ها از dreamdata به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن 007 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    681
    تشکر شده در
    545 پست

پیش فرض پاسخ : ارائه کلوکیشن در آمریکا توسط شرکت خود ما در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط dreamdata نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    یکسالی هست در کانادا شرکت داریم - مشتری هامون تقریبا 95 درصد از آمریکا و کانادا هستند اما خوب دوستانی که من رو میشناسن و ما هم ارادت داریم خدمتشون تقاضا کلو داشتند که خواستم اینجا عرض کنم اگر علاقه مند بودید در خدمت هستیم.
    پک آی پی برای خودمون هست - چون ما شرکت رسمی هستیم در کانادا که اجازه فعالیت کل دنیا رو داره ( محدود به کانادا نیستیم ) - از ارائه دهنده آی پی در قاره آمریکای شمالی ARIN.NET آی پی داریم که متعاقبا روی شبکه خودمون در شیکاگو که رک گرفته ایم، ست کردیم.
    دوستانی که سرور دارن جای دیگه و قصد جا به جایی دارن یا تازه سرور گرفتند یا میخوان بگیرن و کلو کنند ( محصوصا عزیزانی که مشتری خارجی دارن ) ما در خدمتشون هستیم. مشکل تحریم ندارید - هم ریالی میتونیم ازتون دریافت وجه داشته باشیم هم دلاری ( پی پل ) و یا ویزا کارت - رک ها در سالن هایی که در مجموعه بسیار مدرن با امنیت بالا قرار دارند و شرکت های زیادی سالن اجاره کرده اند با قرارداد های 5 ساله که ما بخشی از سالن آنها رو اجاره کرده ایم ( صاف و صادقانه ) یعنی اکثرا همین کارو میکنن - شرکت های بزرگ رو حتی عرض میکنم. تصور نکنید همه دیتاسنترها مکان اختصاصی و ملکی خودشون رو دارند، خیر - یک یا چند سرمایه دار بزرگ ساختمانی به همین منظور اختصاصی برای دیتاسنتر ها میسازه و طبقاتش یا سالن هاشو اجاره میدن.
    ما برای این که بخوایم در اون فضای تمیز و امنیت خوب رو داشته باشیم مجبور بودیم با یکی از خوشنامترین اون دستاسنتر ها ( شرکت ها ) مذاکرده کنیم که در حال حاضر رک(ها) ی ما در شیکاگو و بخشی از دیتاسنتر Swiftway هستش. شاید راجع به کیفیت عالی اون شنیده باشید یا حتی سرچ بزنید راحت پیدا میکنید چه فارسی چه انگلیسی .
    قرارداد ما با شما میتونه ماهیانه باشه بنابراین الزامی ندارید که مثلا یکساله سرورتون رو نگه دارید در دیتاسنتر ما - دوست نداشتید یا هر دلیل دیگه میتونید راحت دو هفته قبل از سررسید هر ماه اعلام کنید و ترتیب جا به جایی سرورتون رو میدیم به هر جا که دوست داشتید.
    لطفا با من به صورت پیغام خصوصی در ارتباط باشید -راستشو بخواید خیلی دوست نداشتم اینجا تاپیک بزارم و این موضوع رو اعلام کنم - نمیدونم حس خوبی نداشتم - اما به هر حال الان این کارو کردم چون دیدم بعضی دوستان مشتری خارجی دارن و به هر شرکتی هم نمیتونن اعتماد کنن یا اصلا برخی از دیتاسنتر ها اخلاق حرفه ای ندارن چه در برخورد در پشتیبانی چه زمان فاکتور ها و پهنای باند و غیره - اما ما میخوایم شما رو درک کنیم که با خیال راحت به بیزینستون ادامه بدید. خداوند شاهده هدف فقط همین بود و هست که عرض کردم و الا دوستان پولی که خارجی ها میدن چه بابت پشتیبانی چه سرویسشون عملا دو برابر به بالا هست به نسبت اونچه که میخوایم از هموطنان خودمون بگیریم بلگه خدمت کوچیکی باشه.
    ما همچنین نماینده رسمی سی پنل هستیم که مستقیما ( بدون هیچ واسطی ) از خود شرکت سی پنل آمریکا پنل مدیریت لایسنس سی پنل و کلود لینوکس داریم که در اون زمینه هم میتونیم در خدمت عزیزان باشیم.
    موفق باشید
    لطفا تاپیک منحرف نشه و سوالی اگر دارید با کمال میل در خدمتم.
    س لطف کنین اطلاعات ثبتی شرکتتون در کانادا که قابل استعلام باشه با ادرس درج کنین؟

هزینه های دیفالت مربوط به کلوکیشین و پکیج هایی که هست رو ذکر کنین؟

ای پی و از نامبر از کمپانی براب تست پینگ قرار بدین؟

در هرصورت شما یک تاپیک در بخش فروش زدین و باید سوال و جواب ها در همینجا صورت بگیره که قابل استفاده توسط دوستان باشه و همه سوالات تکراری رو بارها و بارها

قرار نباشه جواب بدین من تو امریکا خیلی وقته دارم سرور کلو شده به دلایلی بارها خواستم از خدمات ایرانی های اینجاکه خدمات کلو ارایه میدن استفاده کنم که لااقل هیچکدوم نیاز

منو برطرف نکرده است! فقط یک مثال میزنم یک یونیت جا میدن با برق و پهنای باند مثلا صد دلار بعدش برای یونیت های اصافه که متصل به شبکه نیستنم فقط سرور واسه بک اپ همون یونیت قرار میگیره بازم مثلا میگن صددلارکه جالب نیست ایا شما مثلا این مشکل رو می تونین برطرف کنین ؟

درضمن درنطر من یک تاپیک فروش ناقصه که حتی قوانین رو رعایت نکرده حتی جایی برای سفارش وجود ندارد و اسم و ادرس سایتی درش درج نشده!
    ارادت
    ویرایش توسط 007 : September 20th, 2015 در ساعت 14:11

5. تعداد تشکر ها از 007 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    125
    تشکر تشکر شده 
    862
    تشکر شده در
    523 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 007 نمایش پست ها
    س لطف کنین اطلاعات ثبتی شرکتتون در کانادا که قابل استعلام باشه با ادرس درج کنین؟

هزینه های دیفالت مربوط به کلوکیشین و پکیج هایی که هست رو ذکر کنین؟

ای پی و از نامبر از کمپانی براب تست پینگ قرار بدین؟

در هرصورت شما یک تاپیک در بخش فروش زدین و باید سوال و جواب ها در همینجا صورت بگیره که قابل استفاده توسط دوستان باشه و همه سوالات تکراری رو بارها و بارها

قرار نباشه جواب بدین من تو امریکا خیلی وقته دارم سرور کلو شده به دلایلی بارها خواستم از خدمات ایرانی های اینجاکه خدمات کلو ارایه میدن استفاده کنم که لااقل هیچکدوم نیاز

منو برطرف نکرده است! فقط یک مثال میزنم یک یونیت جا میدن با برق و پهنای باند مثلا صد دلار بعدش برای یونیت های اصافه که متصل به شبکه نیستنم فقط سرور واسه بک اپ همون یونیت قرار میگیره بازم مثلا میگن صددلارکه جالب نیست ایا شما مثلا این مشکل رو می تونین برطرف کنین ؟

درضمن درنطر من یک تاپیک فروش ناقصه که حتی قوانین رو رعایت نکرده حتی جایی برای سفارش وجود ندارد و اسم و ادرس سایتی درش درج نشده!
    ارادت
    سلام - مشکلی نیست برای اطلاعات - فقط چون دوستانی از فردا میخوان به وزارت صنایع کانادا ایمیل و زنگ بزنن بگن ایناها ایشون داره با ایران کار میکنه و این بحث ها ترجیح میدم پابلیک نکنم. ما حتی حساب بانکی شرکتی هم که باز کردیم مدیر داخلی بانک ی خانم ایرانی بودن که ایشون پیشنهاد دادن با پاس ایرانی مدرک رو نکنیم و همون پاس کانادا رو ارائه بدیم چرا که فلگ داره سیستم های بانکیمون توی کانادا وآمریکا که وقتی ایران بخوره هر داستانی بعدا پیش بیاد اول به شماها شک میکنن -
    بله ما به همه سوالات جواب میدیم جای نگرانی نیست - دوستانی که میشناسن و کار میکنم حدود 5-6 سال باهاشون اخلاق ما رو میدونن. به شما و باقی دوستان هم که افتخار آشنایی نداشتیم کمک میکنم که به مواردی که نیاز هست بدونن دست پیدا کتن و نظر و اعتمادشون جلب بشه.

شما شماره تماستون رو بزارید برام در پیام خصوصی تا باهاتون تماس بگیرم - من الان ایران هستم تا مدتی بعد که شماره 09399557798 میتونید تماس بگیرید.
    مسلما من هم میدونم که ایرانی های عزیز چظور کار میکنن - واسه همین به عزیزان هموطنم سرویس نمیدم معمولا - مخصوصا وی پی اس و ... و زندگیمون رو اونطرف بردیم. جسارت نباشه اما همه میدونیم اخلاق و برخورد مشتری های ایرانی متاسفانه چطور هست - منو ببخشید جسارت نمیخوام بکنم اما شاید از هر 10 نفر حداقل 1 نفر از هموطنان باشن که برخوردشون جوری هست علاقه ای نمیمونه کار کنیم باهاشون. اما واقعا برخی عزیزان هستن که فوق العاده هست کار کردن باهاشون - افراد منطقی و فهم بسیار بالا - لذت میبریم کار کنیم و در خدمتشون باشیم - به طور خلاصه ادم پشیمون نمیشه از خدمت بهشون.
    نه ما اینطور عمل نمیکنیم که برق و دیتا بدیم و بگیم خدافظ ! ما تو قراردادمون با دیتاسنتر پاسخگویی 15 دقیقه ای داریم که اگر یکساعت طول بکشه و هیچ جوابی نگیریم تخفیف روی سرویسشون میدن - حداقل روی sla شون هست. که خوب ما هم میتونیم متعاقبا پشتیبانی بهتری براتون داشته باشیم - متاسفانه برخی دیتاسنتر ها مثل کلوکراسینگ که من سرور داشتم و دارم بسیار برخورد بدی دارن و بابت هر چیزی میخوان پول بگیرن و ... که البته فرصت شد اینا رو تلفنی براتون عرض میکنم.
    جا برای سفارش وجود داره اما عرض کردم دوست ندارم پابلیک کنم. عنایت برخی از دوستان میتونه مشکل در سرویس دهی / تاخیر ایجاد کنه.
    شما هر سوالی دارید یا تماس بگیرید یا شمارتون رو پیام بزارید تمای بگیریم خدمتتون . هیچ چیزی برای پنهان کاری نیست و نگرانی های شما رو درک میکنم . ما خودمون یک روزی همه این نگرانی ها رو داشتیم - و کاملا میفهمیم شما رو.
    شرکت رسمی در کانادا - خدمات هاستینگ - سرور مجازی - آی پی - کلوکیشن - فروش سخت افزار سرور

عضو انجمن k-h آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    183
    تشکر تشکر شده 
    914
    تشکر شده در
    735 پست

درود
    لطفا میشه در مورد هزینه های کولوکیشن هم توضیح دهید ؟
    در مورد شبکه هم توضیح میدهید ؟ آیا شبکه هم گارانتی هست در صورت بروز شدن مشکل جریمه پرداخت بشه ؟
    کاکوهاست -کیفیت هدف ماست 07132319174/با 11 سال سابقه در زمینه هاستینگ
    فروش سرور مجازی از کشورهای هلند،انگلستان،لهستان،سوئد ،امارات ،ایران

عضو انجمن 007 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    681
    تشکر شده در
    545 پست

سلام - مشکلی نیست برای اطلاعات - فقط چون دوستانی از فردا میخوان به وزارت صنایع کانادا ایمیل و زنگ بزنن بگن ایناها ایشون داره با ایران کار میکنه و این بحث ها ترجیح میدم پابلیک نکنم. ما حتی حساب بانکی شرکتی هم که باز کردیم مدیر داخلی بانک ی خانم ایرانی بودن که ایشون پیشنهاد دادن با پاس ایرانی مدرک رو نکنیم و همون پاس کانادا رو ارائه بدیم چرا که فلگ داره سیستم های بانکیمون توی کانادا وآمریکا که وقتی ایران بخوره هر داستانی بعدا پیش بیاد اول به شماها شک میکنن -
    بله ما به همه سوالات جواب میدیم جای نگرانی نیست - دوستانی که میشناسن و کار میکنم حدود 5-6 سال باهاشون اخلاق ما رو میدونن. به شما و باقی دوستان هم که افتخار آشنایی نداشتیم کمک میکنم که به مواردی که نیاز هست بدونن دست پیدا کتن و نظر و اعتمادشون جلب بشه.

شما شماره تماستون رو بزارید برام در پیام خصوصی تا باهاتون تماس بگیرم - من الان ایران هستم تا مدتی بعد که شماره 09399557798 میتونید تماس بگیرید.
    مسلما من هم میدونم که ایرانی های عزیز چظور کار میکنن - واسه همین به عزیزان هموطنم سرویس نمیدم معمولا - مخصوصا وی پی اس و ... و زندگیمون رو اونطرف بردیم. جسارت نباشه اما همه میدونیم اخلاق و برخورد مشتری های ایرانی متاسفانه چطور هست - منو ببخشید جسارت نمیخوام بکنم اما شاید از هر 10 نفر حداقل 1 نفر از هموطنان باشن که برخوردشون جوری هست علاقه ای نمیمونه کار کنیم باهاشون. اما واقعا برخی عزیزان هستن که فوق العاده هست کار کردن باهاشون - افراد منطقی و فهم بسیار بالا - لذت میبریم کار کنیم و در خدمتشون باشیم - به طور خلاصه ادم پشیمون نمیشه از خدمت بهشون.
    نه ما اینطور عمل نمیکنیم که برق و دیتا بدیم و بگیم خدافظ ! ما تو قراردادمون با دیتاسنتر پاسخگویی 15 دقیقه ای داریم که اگر یکساعت طول بکشه و هیچ جوابی نگیریم تخفیف روی سرویسشون میدن - حداقل روی sla شون هست. که خوب ما هم میتونیم متعاقبا پشتیبانی بهتری براتون داشته باشیم - متاسفانه برخی دیتاسنتر ها مثل کلوکراسینگ که من سرور داشتم و دارم بسیار برخورد بدی دارن و بابت هر چیزی میخوان پول بگیرن و ... که البته فرصت شد اینا رو تلفنی براتون عرض میکنم.
    جا برای سفارش وجود داره اما عرض کردم دوست ندارم پابلیک کنم. عنایت برخی از دوستان میتونه مشکل در سرویس دهی / تاخیر ایجاد کنه.
    شما هر سوالی دارید یا تماس بگیرید یا شمارتون رو پیام بزارید تمای بگیریم خدمتتون . هیچ چیزی برای پنهان کاری نیست و نگرانی های شما رو درک میکنم . ما خودمون یک روزی همه این نگرانی ها رو داشتیم - و کاملا میفهمیم شما رو.
    س پاسخ سوالاتم رو هیچ کدوم رو بهانه های واهی مثل تحریم نگرفتم لطفا متن رو بخونین و در صورتی میخواین فعالیت کنین یک چیزی به ادم نشون بدین که ملموس باشه
    کمترین حدش راجبه فیمت و پکبج های مربوط به کلوکیشن هست که من و دوست گرامی دیگری پرسیدیم و به جواب ساده ای در این حدم نرسیدیم،!
    درضمن اگر نمی توانید جواب دولت رو بدین برای سرویس دادن به سرویس گیرندگان ایرانی بهتر هست همون وقت خود را صرف خارجی ها کنین و ایرانی ها رو بیخیال شین چون ریسک خطرناکی است
    شرکتهای بسیاری در این زمینه فعالیت می کنن که دقیقا شرایط شما رو دارن ولی شما حتی سوالات ابتدایی رو هم جواب نمیدین !
    Hugeserver
    Tukanet
    Almahost
    Synaptica
    Xlhost
    و چند نفر دیگر
    برای پر محتوی شدن تاپیک بهتر است لااقل بسته ا و پکیج های و قیمت ها رو در تاپیک قرار بدین لااقل
    ارادت

ارادت
    ویرایش توسط 007 : September 20th, 2015 در ساعت 20:24

9. تعداد تشکر ها از 007 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    125
    تشکر تشکر شده 
    862
    تشکر شده در
    523 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 007 نمایش پست ها
    س پاسخ سوالاتم رو هیچ کدوم رو بهانه های واهی مثل تحریم نگرفتم لطفا متن رو بخونین و در صورتی میخواین فعالیت کنین یک چیزی به ادم نشون بدین که ملموس باشه
    کمترین حدش راجبه فیمت و پکبج های مربوط به کلوکیشن هست که من و دوست گرامی دیگری پرسیدیم و به جواب ساده ای در این حدم نرسیدیم،!
    درضمن اگر نمی توانید جواب دولت رو بدین برای سرویس دادن به سرویس گیرندگان ایرانی بهتر هست همون وقت خود را صرف خارجی ها کنین و ایرانی ها رو بیخیال شین چون ریسک خطرناکی است
    شرکتهای بسیاری در این زمینه فعالیت می کنن که دقیقا شرایط شما رو دارن ولی شما حتی سوالات ابتدایی رو هم جواب نمیدین !
    Hugeserver
    tukanet
    almahost
    synaptica
    xlhost
    و چند نفر دیگر
    برای پر محتوی شدن تاپیک بهتر است لااقل بسته ا و پکیج های و قیمت ها رو در تاپیک قرار بدین لااقل
    ارادت

ارادت

سلام - ببخشید من متن شما رو در شرایط مناسبی نبودم درست پاسخ بدم - فراموش کردم راجع به پکیج پاسخ بدم و کلا من امروز پشت سیستم خودم نبودم و سخت بود تایپ کردن. تا اینکه الان برگشتم پشت سیستم و پاسخ میدم سوالات رو:

عرض کردم اینو قرار نیست اینجا پابلیک کنم - ببینید برخی شرکت ها که نام بردید اصلا حوضه فعالیتشون برای داخل ایران ( ایرانی ها ) بوده و هست. پیش داوری نمیخوام بکنم اما مشخص بود و هست. اما ما هدفمون این نبوده و بالا قبلا توضیح دادم هدف ما چی هست. بنابراین نیاز به پابلیک کردن اونم الان در فروم فارسی نیست. بسیاری از شرکت های آمریکایی مثلا میدونن که برخی دوستان از ایران هستن و بهشونم سرویس میدن تا جایی که جا داشته باشه تحریم ها رو دور میزنن اما آیا دلیلی داره بیان جار بزنن بگن ما مشکلی با ایرانی نداریم ؟ :دی پس این بحث تموم شد.

< هزینه های دیفالت مربوط به کلوکیشین و پکیج هایی که هست رو ذکر کنین؟

> 60 دلار برای یک یونیت و 100 دلار برای دو یونیت که شامل /29 رایگان و 10 ترابایت پهنای باند هست پورت یک گیگ - البته به آمپر هم بستگی داره که اینم بگم برق رک به 208 ولت و دو تامین کننده A + B وصل هستش - یعنی اگر سرور شما دو پاور داشته باشه - میتونیم دو تاشو به تامین کننده برق وصل کنیم تا آپتایم به 100% برسه - چرا که اگر پاور سرور شما بسوزه همچنان از پاور 2 شما میتونه برق تامین بشه و این به سبب اینه که رک به دو ورودی A+B متصل هست.
    آی پی بیشتر تا سقف /25 تقدیم میشه بسته به سرورتون و اینکه بتونید از آی پی ها استفاده کنید ( توجیه داشته باشه چون باید به arin داکیومنت شما رو ارائه بدیم )

< ای پی و از نامبر از کمپانی براب تست پینگ قرار بدین؟

> 209.251.26.1

< یک مثال میزنم یک یونیت جا میدن با برق و پهنای باند مثلا صد دلار بعدش برای یونیت های اصافه که متصل به شبکه نیستنم فقط سرور واسه بک اپ همون یونیت قرار میگیره بازم مثلا میگن صددلارکه جالب نیست ایا شما مثلا این مشکل رو می تونین برطرف کنین
    بله چرا نمیتونیم . ما بخیل نیستیم - هدفمون رو بالا ( پست اول خودم ) عرض کردم ! هدفم این نیست پولی به جیب بزنم یا برعکس صلواتی کار بشه . منطقی کار میکنیم. این مورد که شما فرمودید اگر طرف میخواسته منطقی باشه بسته به مصرف و نیاز شما میتونسته انعطاف پذیر تر باشه - اصلا باید خوشحال بشه که شما با داشتن سرور های بکاپ یا سولوشن های اینطوری مشکلات کمتری برای ارائه دهنده ایجاد خواهید کرد که به نفعشم هست !

ببخشید که سوالتون رو فراموش کردم ابتدا پاسخ بدم - اگر بازم سوالی هست در خدمتم.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط k-h نمایش پست ها
    درود
    لطفا میشه در مورد هزینه های کولوکیشن هم توضیح دهید ؟
    در مورد شبکه هم توضیح میدهید ؟ آیا شبکه هم گارانتی هست در صورت بروز شدن مشکل جریمه پرداخت بشه ؟
    60 دلار برای یک یونیت و 100 دلار برای دو یونیت که شامل /29 رایگان و 10 ترابایت پهنای باند هست پورت یک گیگ - البته به آمپر هم بستگی داره که اینم بگم برق رک به 208 ولت و دو تامین کننده A + B وصل هستش - یعنی اگر سرور شما دو پاور داشته باشه - میتونیم دو تاشو به تامین کننده برق وصل کنیم تا آپتایم به 100% برسه - چرا که اگر پاور سرور شما بسوزه همچنان از پاور 2 شما میتونه برق تامین بشه و این به سبب اینه که رک به دو ورودی A+B متصل هست.

شبکه آپتایمش تضمین 100 درصد هست که از سمت ما به عنوان تامین کننده قطعی نداشته باشیم و بله در صورت بیش از نیم ساعت قطعی وارد تخفیف میشه تا سقف 100% . که البته اگر یکساعت شبکه ما قطع بشه هزینه یکماه کلو شما رایگان خواهد بود.
    مسلما اگر قطعی 5 دقیقه ای بدون برنامه پیش بیاد ما تخفیف رو شروع میکنیم به در نظر گرفتن اما فقط به شرطی که تامین کننده ISP های ما قطع شده باشند مسلما . یعنی قطعی نباید به مشکل سخت افزاری سرور شما یا حتی کابل شبکه باشه . یعنی اگر مشاهده کردید قطع هستید و ایمان پیدا کردید قطعی از سمت سیستم عامل یا موضوعی در سرور شما نیست به ما اعلام میکنید ( چه تلفنی چه تیکت ) و اولین پاسخ از ما میگیرید که اوکی الان بررسی میکنیم از این لحظه تا لحظه ای که مشکل پیدا میشه و حل میشه ( اگر قطعی از طرف سرویس دهنده ما باشه ) وارد بحث تخفیف تا سقف 100% میشیم !
    به ما اینطوری گارانتی دادن ما هم به شما اینطوری میتونیم گارانتی کنیم.

سوالی بود بپرسید لطفا.
    ویرایش توسط dreamdata : September 21st, 2015 در ساعت 00:54

عضو دائم company_hosting آواتار ها
    myredstation.ir/ myhetzner.ir / myovh.ir/ myleaseweb.ir
    تشکر تشکر کرده 
    41
    تشکر تشکر شده 
    220
    تشکر شده در
    182 پست

سلام

قصد ندارم سوال کنم یا ... اما طوری صحبت میکنید که کار شما بسیار خاص هست و کسی نمیتونه ... و نباید اطلاعات شرکت شما را بدونه ....
    (مبهم (مشکوک )صحبت میکنید)

از انجا که اطلاعات هویز یک اطلاعات پابیک هست
    و خود شما ایپی داده اید

NetRange: 209.251.24.0 - 209.251.27.255
    CIDR: 209.251.24.0/22
    NetName: DREAMDATA-NETWORK
    NetHandle: NET-209-251-24-0-1
    Parent: NET209 (NET-209-0-0-0-0)
    NetType: Direct Allocation
    OriginAS: AS35017, AS12212
    Organization: Dream Data Enterprise Corporation (DDEC)
    RegDate: 2015-04-27
    Updated: 2015-09-12
    Ref: http://whois.arin.net/rest/net/NET-209-251-24-0-1

OrgName: Dream Data Enterprise Corporation
    OrgId: DDEC
    Address: 23 village squire lane
    City: thornhill
    StateProv: ON
    PostalCode: L3T 1Z8
    Country: CA
    RegDate: 2015-01-06
    Updated: 2015-04-28
    Ref: http://whois.arin.net/rest/org/DDEC

OrgAbuseHandle: DIREC69-ARIN
    OrgAbuseName: Director
    OrgAbusePhone: +1-647-556-6044
    OrgAbuseEmail:
    OrgAbuseRef: http://whois.arin.net/rest/poc/DIREC69-ARIN

OrgTechHandle: DIREC69-ARIN
    OrgTechName: Director
    OrgTechPhone: +1-647-556-6044
    OrgTechEmail:
    OrgTechRef: http://whois.arin.net/rest/poc/DIREC69-ARIN

خب همه چیز شما مشخصه چرااین طوری صحبت میکنیدو مردم متهم به نباید ها و ... میکنید ؟
    شرکت(داده گستر سینا شیراز ) به شماره ثبت: 38085 "پشتیبانی سایت"
    برای مشاوره تخصصی با ما در تماس باشید:حسینی 09372186266 / 22912645-021

تشکر تشکر کرده 
    125
    تشکر تشکر شده 
    862
    تشکر شده در
    523 پست

بله من آی پی دادم اما کسی بلد باشه خودش میره لینک شرکت رو پیدا میکنه - موضوع اینه که من نباید ( دلیلی نمیبینم ) بیام همه چیز رو در فروم فارسی بیان کنم - چرا درکش نمیکنید و فکر میکنید موضوع پیچیده ای هستش ؟ بله میدونم و مسلم هست از آی پی همه چیز پیداست - اما من قرار نیست لینک بزارم - کسی که میتونه ( دانش حداقلی داره ) خوب اینقدر هم فهم داره که من نخوام تلفنی براش بگم چه کاری درسته یا غلطه یا از ما سرویس بگیره یا نگیره - نکته ای که توجه نشد اصلا به صحبت های من این بود که عرض کردم قصد داریم اگر 4 تا از دوستان نیاز به سرویس خوبی دارن و با مشکلات پرداخت و تحریم و اینا ما بتونیم قدم کوچیکی برداریم - همین ( مثلا همین swift way اصلا به ایرانی سرویس نمیده و تایید تلفنی میخواد و پرداخت اولتون حتما واریز بانکی باید باشه ) -
    ویرایش توسط dreamdata : September 21st, 2015 در ساعت 01:51

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

بله من آی پی دادم اما کسی بلد باشه خودش میره لینک شرکت رو پیدا میکنه - موضوع اینه که من نباید ( دلیلی نمیبینم ) بیام همه چیز رو در فروم فارسی بیان کنم - چرا درکش نمیکنید و فکر میکنید موضوع پیچیده ای هستش ؟ بله میدونم و مسلم هست از آی پی همه چیز پیداست - اما من قرار نیست لینک بزارم - کسی که میتونه ( دانش حداقلی داره ) خوب اینقدر هم فهم داره که من نخوام تلفنی براش بگم چه کاری درسته یا غلطه یا از ما سرویس بگیره یا نگیره - نکته ای که توجه نشد اصلا به صحبت های من این بود که عرض کردم قصد داریم اگر 4 تا از دوستان نیاز به سرویس خوبی دارن و با مشکلات پرداخت و تحریم و اینا ما بتونیم قدم کوچیکی برداریم - همین ( مثلا همین swift way اصلا به ایرانی سرویس نمیده و تایید تلفنی میخواد و پرداخت اولتون حتما واریز بانکی باید باشه ) -
    دوست عزیز من شما رو یک جورایی یادم هست و میدونم خیلی ها با شما همکاری دارند و به شخصه به شما اطمینان دارم..گذشت زمانی که هاست دل یک تیکه صفحه htm سفید بود با یک ایمیل!!! فکر کنم یادتون باشه؟ منتهی الان تفکرها فرق کرده و مردم دنبال مدارک ثبت شرکت و تلفنها و آدرس معتبر و هزار تا مدرک هستند تا به کسی اعتماد کنند برای خرید.. جدیدا تا نماد نداشته باشه کسی خرید نمیکنند..چه برسه شما حتی یک وب سایت هم ندارید!! قبول کنید اعتماد کردن سخته...اگر میخواهید کار کنید باید مدارک جور کنید وگرنه همینی که هست و خریدار هم باشه بسیار کم خواهد بود...
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

تشکر تشکر کرده 
    125
    تشکر تشکر شده 
    862
    تشکر شده در
    523 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    دوست عزیز من شما رو یک جورایی یادم هست و میدونم خیلی ها با شما همکاری دارند و به شخصه به شما اطمینان دارم..گذشت زمانی که هاست دل یک تیکه صفحه htm سفید بود با یک ایمیل!!! فکر کنم یادتون باشه؟ منتهی الان تفکرها فرق کرده و مردم دنبال مدارک ثبت شرکت و تلفنها و آدرس معتبر و هزار تا مدرک هستند تا به کسی اعتماد کنند برای خرید.. جدیدا تا نماد نداشته باشه کسی خرید نمیکنند..چه برسه شما حتی یک وب سایت هم ندارید!! قبول کنید اعتماد کردن سخته...اگر میخواهید کار کنید باید مدارک جور کنید وگرنه همینی که هست و خریدار هم باشه بسیار کم خواهد بود...
    سلام - ارادت دارم
    واقعا تعجب میکنم عزیز - من کجا گفتم ما سایتی چیزی نداریم - پست اول رو به روز کردم با این :

https://www.dreamdataent.com
    قراره ی سایت ساده روی این باشه و چندین سایت دیگه زیر مجموعه این کار کنند. ( که همین الان سایت فعال هم وجود داره ) واسه همین الان تو سایت خود شرکت چیزی نیست ( مجبور نمیشیم الان شروع کنیم به مالیات دادن - از یکی دو ماه دیگه انشالله ... )
    سایت شرکت که نوار سبز در مرورگر نشون میده که توسط Comodo مدارک شرکت بررسی و پس از تایید و پروسه چند روزه و ... اوکی شده

تلفن که در هویز پیداست - آدرس هم که همینطور - میخواید از پنل بانک CIBC و پی پل بیزینس به نام شرکت هم عکس بگیرم بزارم ؟ ( شوخی :دی )

ببینید من اول میخوام اگر کسی واقعا نیاز به سرویس مناسب داره - زنگ بزنه پیگیر بشه بعدا با اعتماد کامل خرید کنه . مسلمه با 4 تا خط من بنویسم چیز زیادی حل نمیشه - از اینکه شما هم ی چیزی بگید و به جا بحث راجع به شرکت ، راجع به تاپیک که مربوط به فروشه صحبت میشد و اگر شما دوستان ( خطاب به همه ) واقعا خریدار هستید میتونستم تصویری که در بندانگشتی اتچ کردم رو بهتون نشون بدم در ایمیل یا جای دیگه . سایت http://www.eservicecorp.ca/ رو اگر اکانت رایگان بسیازید میتونید تصویری که من اتچ کردم رو از گزارش شرکت بگیرید.
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    ویرایش توسط dreamdata : September 21st, 2015 در ساعت 03:53

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)