صفحه 5 از 22 نخستنخست 12345678915 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 213

موضوع: فروش ویژه سرور اختصاصی از فرانسه ovh

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,172
    تشکر تشکر شده 
    2,723
    تشکر شده در
    1,460 پست

پیش فرض فروش ویژه سرور اختصاصی از فرانسه ovh

با سلام خدمت همکاران و دوستان عزیز...

تعداد 20 سرور اختصاصی از OVH با مشخصات زیر موجود میباشد...

cpu : core i 5 4*2.66
    ram : 16gb
    hdd: 2TB
    bw : Unmetered 100 Mbps

ماهانه : 136 هزار تومان
    سرورها آماده میباشد.
    امکان نصب مجازی سازی میباشد.
    امکان آپگرید سرورهای نمی باشد.

2. تعداد تشکر ها ازfaranetwork به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن info_dlsong آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    412
    تشکر تشکر شده 
    1,118
    تشکر شده در
    685 پست

پیش فرض پاسخ : فروش ویژه سرور اختصاصی از فرانسه ovh

** : The traffic is unlimited. If you exceed 5TB/month for the Kimsufi 2G, 10TB/month for the Kimsufi 16G or 15TB/month for the 24G Kimsufi the connection will be limited to 10 Mbps. You can buy additional TB of traffic directly from your manager: £0.89 per TB

Kimsufi - your range of dedicated servers from £13.99 p/m !

این سرور ها هم همینطوری هستند؟ یعنی اگر از 10 ترابایت بیشتر مصرف کنی به 10 مگابیت لیمیت میشند؟
    Email: hamihost [at] gmail (dot) com

5. تعداد تشکر ها از info_dlsong به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,172
    تشکر تشکر شده 
    2,723
    تشکر شده در
    1,460 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط okey نمایش پست ها
    مستقیم از خود مجازی ساز ؟ یا به واسطه وی پی اس ؟
    از خود مجازی ساز...روی خود مجازی ساز مثل همه سرورهای دیگه میتونین میکروتیک رو راحت نصب کنید

---------- Post added at 02:10 PM ---------- Previous post was at 02:04 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط ourmizban.com نمایش پست ها
    دوستام میگن که شما سرور ها رو از جوان سرور میگیرید این درست ؟ هست چون من قیمت اون سروری که از شما گرفتم داخل جوان سرور 106 هزارتومان بوده البته ببخشید که میگم ولی باید معلوم بشه

خیر از هیچ کسی نمیگیرم......در مورد قیمت هم اگه ناراحتین پیام خصوصی بدین کمتر از 30 ثانیه وجهتون برگشت میشه

---------- Post added at 02:15 PM ---------- Previous post was at 02:10 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط info_dlsong نمایش پست ها
    ** : The traffic is unlimited. If you exceed 5TB/month for the Kimsufi 2G, 10TB/month for the Kimsufi 16G or 15TB/month for the 24G Kimsufi the connection will be limited to 10 Mbps. You can buy additional TB of traffic directly from your manager: £0.89 per TB

Kimsufi - your range of dedicated servers from £13.99 p/m !

این سرور ها هم همینطوری هستند؟ یعنی اگر از 10 ترابایت بیشتر مصرف کنی به 10 مگابیت لیمیت میشند؟
    با سلام خیر...سرورها کولو هست..در ضمن به زودی شبکه اختصاصی خودمون رو سعی میکنیم راه بندازیم که اونجا پورت 2 میدیم!!!!

---------- Post added at 02:20 PM ---------- Previous post was at 02:15 PM ----------

دوستان فقط 1 سرور موجود هست!!!

7. تعداد تشکر ها از faranetwork به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    45
    تشکر شده در
    43 پست

الان 48 ساعت گزشته هنوز تحویل نداده من موندم این چه سروری هست که انقدر طول میکشه حالا هم که اومدیم کنسل کنیم میگه 136 میده بجای 160 که دادیم میگه پول ای پی ها رو دیتاسنتر میگیره بعد میاد میگه باید وایسی تا سرور رو تحویل بدن که بهت پول رو بدم داخل اون تاپیکت نوشته 30 ثانیه پول رو برگشت میدم مسقره بازی در اورده سر ما نمیدونیم چیکار کنیم ای کاش پول نمیدادم که اینطوری بشه من بهش گفتم سرور رو سریع میخوام کارم لنگ هست 48 ساعت گزشت جوابی نداده هنوز

---------- Post added at 06:11 PM ---------- Previous post was at 06:03 PM ----------

2 ساعت پیش بهش پی ام دادم سرور اماده نشد جواب نداد من قصد خراب کردن این اقا را ندارم میخوام بدونم کی میخواد کار ما را راه بندازم

9. تعداد تشکر ها از ourmizban.com به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,172
    تشکر تشکر شده 
    2,723
    تشکر شده در
    1,460 پست

الان 48 ساعت گزشته هنوز تحویل نداده من موندم این چه سروری هست که انقدر طول میکشه حالا هم که اومدیم کنسل کنیم میگه 136 میده بجای 160 که دادیم میگه پول ای پی ها رو دیتاسنتر میگیره بعد میاد میگه باید وایسی تا سرور رو تحویل بدن که بهت پول رو بدم داخل اون تاپیکت نوشته 30 ثانیه پول رو برگشت میدم مسقره بازی در اورده سر ما نمیدونیم چیکار کنیم ای کاش پول نمیدادم که اینطوری بشه من بهش گفتم سرور رو سریع میخوام کارم لنگ هست 48 ساعت گزشت جوابی نداده هنوز

---------- Post added at 06:11 PM ---------- Previous post was at 06:03 PM ----------

2 ساعت پیش بهش پی ام دادم سرور اماده نشد جواب نداد من قصد خراب کردن این اقا را ندارم میخوام بدونم کی میخواد کار ما را راه بندازم

شما مثل اینکه مشکل دارین؟؟؟ تماس گرفتین بهتون گفتم که کی میدیم؟؟؟؟ تا دوشنبه 12 ظهر بهتون تحویل میدیم..امروز هم یکشنبه هست!!! ....شما که قصد تخریب ندارین مدرک معتبر بیارین که من با جوان سرور کار میکنم!!! منتظر مدرک شما هستم!!!!

11. تعداد تشکر ها از faranetwork به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    45
    تشکر شده در
    43 پست

چرا روز 2 شنبه ها من پنج شنبه پرداخت کردم گفتید 1 ساعت تا 24 ساعت کاری بابا شورش رو در اوردید من نمیخوام پولم رو برگردونید به کی بگم که حرف من رو بفهمه بالا پولم رو بدید نمیخوام

13. تعداد تشکر ها از ourmizban.com به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,172
    تشکر تشکر شده 
    2,723
    تشکر شده در
    1,460 پست

چرا روز 2 شنبه ها من پنج شنبه پرداخت کردم گفتید 1 ساعت تا 24 ساعت کاری بابا شورش رو در اوردید من نمیخوام پولم رو برگردونید به کی بگم که حرف من رو بفهمه بالا پولم رو بدید نمیخوام

شما گفتم اول مدرک بیارین که گفتین با جوان سرور کار میکنیم!!!
    این لینک حرف شما
    http://www.webhostingtalk.ir/f11/388...tml#post362835

دوما شما جمعه پول ریختین نه پنج شنبه...چرا دروغ میگی؟..جمعه هم کسی که برامون پرداخت انجام میداد نبود!! شنبه صبح پرداخت کرده! که دیتاسنتر تحویل نداد......امروز هم یکشنبه هست..یکشنبه هم دیتاسنتر تعطیل هست...میفته فردا..که شما دیروز هم تماس گرفتین 30 دقیقه هم داشتین تلفن صحبت میکردین بهتون گفتم که تا دوشنبه 12 ظهر تحویل میدم ولی شما باز دوباره اومدین میگین نه....

15. تعداد تشکر ها از faranetwork به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    45
    تشکر شده در
    43 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط faranetwork نمایش پست ها
    این لینک حرف شما

دوما شما جمعه پول ریختین نه پنج شنبه...چرا دروغ میگی؟..جمعه هم کسی که برامون پرداخت انجام میداد نبود!! شنبه صبح پرداخت کرده! که دیتاسنتر تحویل نداد......امروز هم یکشنبه هست..یکشنبه هم دیتاسنتر تعطیل هست...میفته فردا..که شما دیروز هم تماس گرفتین 30 دقیقه هم داشتین تلفن صحبت میکردین بهتون گفتم که تا دوشنبه 12 ظهر تحویل میدم ولی شما باز دوباره اومدین میگین نه....

شما خودت داری میگی جمعه پس میشه 3 روز شما الان 3 روز تحویل ندادی سرویس تازه به من ربطی نداره که اون کسی که پرداخت کرده نبوده به من چه ایا به من ربطی داره شما که اینطور اومدی داخل این انجمن زدی میفروشیم باید اون کسی که پرداخت میکرد هم بود که ما الکی پرداخت نکنیم الان هم سر ما بامبول در بیاری من دارم میگم اگه بخواهی اینطوری کنی من هم میرم شکایت میکنم فردا

---------- Post added at 06:42 PM ---------- Previous post was at 06:40 PM ----------

این لینک حرف شما

این پول من نبوده مال 2 نفر بوده که اینطوری دارن به من فشار میارن میگن رفتی دادی به یک کلاه بردار من چی جواب بدم من بهت گفتم سرور رو سریع میخوام بعد اومدم گفتم میگن سرور هاش بدرد نمیخوره گیر میدن به همه چیز اومدی گفتی ماست فروش میگه ماستم ترش هست گفتی یا نه

17. تعداد تشکر ها از ourmizban.com به دلیل پست مفید

عضو جدید PerDon آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    549
    تشکر تشکر شده 
    140
    تشکر شده در
    102 پست

---------- post added at 06:11 pm ---------- previous post was at 06:03 pm ----------

آقا چرا صبر نداری دوست من

من ازشون گرفتم از همین سرور ovh کمتر از 24 ساعت اگر تاپیک هم بخونید می بینید من نوشتم که ازشون خریدم بنده

و آقای پارسیان معتبر هستن و من خودم ایشون تایید می کنم .

صبر کنید تا فردا

19. تعداد تشکر ها از PerDon به دلیل پست مفید

عضو انجمن s.w.a.t آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    404
    تشکر تشکر شده 
    5,890
    تشکر شده در
    1,306 پست

مروز هم یکشنبه هست..یکشنبه هم دیتاسنتر تعطیل هست...میفته فردا.
    باسلام
    فقط یک سوال؟! دیتاسنتری که یکشنبه تعطیل هست آیا قابل اطمینان هستش؟! اکثر غریب به اتفاق دیتاسنترهای دنیا SetUP تایم دارند. که معمولا بین 1 ساعت الی 48 هست میباشد.
    و بازهم اکثر غریب به اتفاق آنها از روش گرفتن سفارش First in, First Out استفاده میکنند. شما حتی روز یک شنبه هم سفارش بدید اگر سفارش های زیاد جلوی شما نباشه همون یک شنبه تحویل میدن.

پس بهتره برای اینکه به مشکل برنخورید Setup time رو به کاربرانتون از 1 الی 48 ساعت اعلام کنید که به مشکلی نخورید.

موفق باشید
    گمشده این نسل، اعتماد است نه اعتقاد. اما افسوس، که نه بر اعتماد اعتقادیست و نه بر اعتقادها اعتماد!
    تنها راه ارتباطی با من: s.w.a.t@webhostingtalk.ir

21. تعداد تشکر ها از s.w.a.t به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    45
    تشکر شده در
    43 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط PerDon نمایش پست ها
    آقا چرا صبر نداری دوست من

من ازشون گرفتم از همین سرور ovh کمتر از 24 ساعت اگر تاپیک هم بخونید می بینید من نوشتم که ازشون خریدم بنده

و آقای پارسیان معتبر هستن و من خودم ایشون تایید می کنم .

صبر کنید تا فردا
    من هم قبولش دارم نگفتم ندارم من سر اینکه قبلا کمک کرده بهم گرفتم چون میدونستم ادم خوبی هست ولی خدایش من کاره ای نیستم این 2 نفر به من گیر دادن بد طور من نمیدونم چی بگم فقط دارم ازشون حرف میخورم که سرت رو کلاه گزاشتن

---------- Post added at 06:46 PM ---------- Previous post was at 06:45 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط s.w.a.t نمایش پست ها
    باسلام
    فقط یک سوال؟! دیتاسنتری که یکشنبه تعطیل هست آیا قابل اطمینان هستش؟! اکثر غریب به اتفاق دیتاسنترهای دنیا SetUP تایم دارند. که معمولا بین 1 ساعت الی 48 هست میباشد.
    و بازهم اکثر غریب به اتفاق آنها از روش گرفتن سفارش First in, First Out استفاده میکنند. شما حتی روز یک شنبه هم سفارش بدید اگر سفارش های زیاد جلوی شما نباشه همون یک شنبه تحویل میدن.

پس بهتره برای اینکه به مشکل برنخورید Setup time رو به کاربرانتون از 1 الی 48 ساعت اعلام کنید که به مشکلی نخورید.

موفق باشید
    من الان نمیدونم چیکار کنم 3 روز گزشت

23. تعداد تشکر ها از ourmizban.com به دلیل پست مفید

صفحه 5 از 22 نخستنخست 12345678915 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)