نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: فروش سایتی با امکانات باور نکردنی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    229
    تشکر شده در
    150 پست

پیش فرض فروش سایتی با امکانات باور نکردنی

سلام سایت با توضیحات زیر بفروش میره

بیش از یک میلیون و صد لینک ایندکس شده در گوگل بدون هیچ گونه تقلب و اسپمری (سایت سئو واقعی هستش)

سایت در بیش از 160 سایت به صورت مسیقیم لینک شده و بیش از 600 سایت بک لینک داره سایت ....

تعداد مطالب صفحه اصلی : 600 تا
    مطالب فروم : موضوع ها: 62,825, نوشته ها: 396,906, کاربران: 24,001, کاربران فعال: 1,177

پیچ رنک سایت : 2 بود تا چند روز پیش کم شده شده 1
    تعداد آی پی روزانه : 1000 تا 1500 کم شده قبلا 18 هزار تا هم بوده
    بازدید صفحات: 2000 تا 2500
    ورودی گوگل : همه از گوگل هستش
    اطلاعات کانتر سایتتون ( وبگذر - پرشین استات یا هرجا دیگه ) : امار بالا از وبگذر بود

تعداد اعضای سایت ( در صورت عضو گیری ) :24,001 روزی 40 تا میانگین عضو میشند
    سیستم CMS سایت : Vbulletin & wordpress
    میزان سئو بودن سایت : 100% کار خودمه و بهینه هست باور نمیکنی ؟ تو گوگل سرچ کن site:iecloob.com حتی سایت های گنده هم به اندازه من لینک ایندکس شده ندارند
    بیش از یک میلیون و صد لینککککککککککککک مقایسه کن باسایت هایی که رنک 500 و زیر اونو تو ایران دارند
    قدمت سایت : 3 سال بیشتره فکر کنم قبلا رنک 370 ایران رو داشت 1 ساله متاهل شدم و دیگه نت نمیام ......واسه همین داره خراب میشه ... البته 1 هفته هست امدم واسه فروش رنک و دیدم 3500 شده بود تو این هفته کمی بهش رسیدم الان 2000 هستش

مشخصات هاست ( سرویس دهنده - زان باقی مونده - هزینه - .. ) : گیگا اینترنشنال المان ... ادرس دوستم تو المان رو دادم بهشون واسه همین ارزون حساب میکنند بهم به عنوان یه شهروند ... 100 گیگ هارد 2 گیگ رم ماهی 10 یورو
    دامنه - ها : دانلود نرم افزار با لينك مستقيم |‌ كلوب آموزش ايرانيان
    کلوب آموزش ایرانیان - صفحه اصلی
    Welcome to آپلود سنتر رایگان تصویر, a free image upload solution. Simply browse, select, and upload!
    بیش از 600 هزار عکس تو اپلود سنتر اپ شده که همش مارک سایت خورده (کاربر محور خود کاربر ها با فتوشاپ مارک میزنند و تو فروم میزارند عکس ها در نتیجه گالری سایت 100 درصد پایداره) بخش صوتی هم داریم (اسلامی و مجاز هست با مجوز از ارشاد بهتر خودت ببینی که از تعجب انگشت به دهن بمونی ... محرم هم نزدیکه کلی مداحی تو فروم هست که همه رو سرور اپلود شده و تو خود فروم هم میشه هم دانلودشون کرد هم زنده گوششون کرد ..... واقعا حیرت اوره اگر ببینیش)
    *****ی سایت : 2 بار به اشتباه ***** شده پارسال اما الان موردی نداره و هیچ چیز منکراتی توش نیست
    VPS :
    بله داره
    درآمد فعلی : از طریق بنر میشه ازش کسب در امد کرد اما نمیگیرم شخصا سرعت کم میکنه این بنر ها
    قبلا تا ماهی 300 هم در اورده
    قیمت پایه : فقط 600000 تومان

دلیل فروش : متاهل شدم ، کار میکنم ، درس میخونم ، درس هم میدم ... فرصت نت دیگه ندارم ... در ضمن پول لازم هستم .....

کاربر های فوق العاده ای سایت داره که هر جایی گیر نمیاد نمونه هاشون 100 درصد قابل اعتماد هستند حتی خیلی هاشون ابزار های زیادی دارند که تاحالا هیچ سوء استفاده ای هم نشده ارشون

نمونه مقالاتی که کاربر ها در سایت میزارند مرتب و اتچ شده :
    دانلود پاورپینت حافطه ram - کلوب آموزش ایرانیان

نمونه فایل های صوتی اپلود شده در سرور توسط کاربران با توضیح کامل و بازدید زیاد :
    محمود كريمي - کلوب آموزش ایرانیان
    مجموعه 15 مداحی از محمود کریمی ویژه محرم در سال 1387 - کلوب آموزش ایرانیان

نمونه عکس های اپلود شده در سرور که خود کاربر ها با فتوشاپ اسم سایت رو روش میزنند:
    گالری عکس « محسن افشانی » - کلوب آموزش ایرانیان

در ضمن حتی مقالاتی که در سایت کپی شدند و عکسی توشون بوده همون یه دونه عکس هم در سرور خود سایت اپلود شده در نتیجه مقالات تا ابد پایداری دارند

نمونه پروژه های اختصاصی که در سایت قرار د اده شده و فقط هم درر سایت ما هستند یا خودم نوشتم یا کاربر ها :
    پروژه رايگان به زبان اسمبلي 8086 - کلوب آموزش ایرانیان

نمونه همیاری های کاربر ها :
    درخواست طراحی آواتار iecloob - کلوب آموزش ایرانیان
    آواتار های محرم - کلوب آموزش ایرانیان
    حتی تاپیک هایی داریم که آواتار های اختصاصی زیاد ویژه سایت با ابعاد استاندارد سایت طراحی شدند که هر کاربر با هر سلیقه از بین 500 اواتر یکی را با موضوع مورد علاقه خود انتخاب کند

همه چیز اصولی و عالی بوده و هست تنها چیزی که به سایت با این عظمت ضریه زد عدم حضور من به عنوان مالک و مدیر در سایت بوده
    امید وارم کسی سایت رو خریداری کنه که قدرشو حسابی و خوب بدونه با این همه امکانات که تو هیچ فرومی پیدا نمیشه

2. تعداد تشکر ها از FARAZIRANIAN به دلیل پست مفید

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)