بسمه تعالي

پارس فوتبال دات کام اولين خبرگزاري تخصصی فوتبال است كه از حد اقل 200 هزار بازدید صفحات (پیج ویوو ) در روز ازبيش از 90 کشور از سرتاسر جهان برخوردار می باشد .اين پايگاه اطلاع رساني با بهره گيري از قلم بيش از 500 خبرنگار نيمه فعال ، 50 خبرنگار فعال و کارشناسانی چون عادل فردوسی پور,جواد خيابانی , مزدک ميرزايی,اردشيرلارودی,هوشنگ نصيرزاده , یاسر اشراقی و ... , همواره به عنوان منبعي قابل اعتماد براي تهيه خبر از سوي روزنامه هاي ورزشي و ديگر ارگانهاي خبري همانند صدا و سيما و خبرگزاريهاي داخلي و خارجي شناخته مي شود. اين پايگاه هم اكنون از سوي معاونت مطبوعاتي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي،فدراسيون فوتبال ، واحد داده پردازي و انفورماتيك ايران DPI ، سازمان تربيت بدني ،كميته ملي المپيك و سازمان جهاني خبرنگاران ورزشي AIPS در واحد Media داراي وجاهت قانوني مي باشد.
لازم به ذكر است كه اين خبرگزاري تا به امروز در جشنواره هاي برترين وب سايت هاي اينترنتي و جشنواره رسانه هاي ديجيتال كه از سوي سازمان ملي جوانان در دولتهاي هشتم و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي در دولت نهم برگزار شده است به عنوان برترين وب سايت و خبرگزاري ورزشي و يكي از 20 واحد ارتباط جمعي اينترنتي ايران برگزيده شده است.
همچنين به گواه مستنداتي كه از سايت معتبر Alexa (ارگان انتخاب برترين وب سايتهاي جهان) در حال حاضر اين رسانه با آمار بازديد قابل توجهي كه دارد در بين 10 هزار وب سايت برتر در سرتاسر جهان و در بین پنجاه وب سايت پربيننده و برتر پارسی زبان قرار دارد.

بر پایه آنچه شرح آن رفت اين واحد ارتباط جمعي آمادگي آن را دارد كه از امكانات گسترده خود براي معرفي یک گروه هاستینگ و شرکت خدمات ارائه سرور به صورت پایاپای استفاده نماید.
لذا چنانچه شما تمایل به همکاری با خبرگزاری پارس فوتبال به عنوان اسپانسر جهت ارائه یک سرور با مشخصات ذیل را دارید جهت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره 09122048562 آقای اشراقی و یا ایمیل parsfootball@gmail.com تماس حاصل نمایید:

سرور یا وی پی اس تفاوت آنچنانی ندارد اما چنانچه سرور باشد بهتر است لزومی هم بر اختصاصی بودن آن نیست.
می تواند چند سایت دیگر هم بر روی سرور باشد اما نه سروری که به عنوان " شیرد " (مشترک) استفاده می شود.
اما مشخصات مورد نظر سرور از سوی ما:

Spec :
2-4 gig ram
cpu : dual ya quad core
bandwidth : faghat parsfootball.com niaz be 500 gig per month badwidth dare

server linux + cpanel

پیشاپیش از بذل توجه شما سپاسگزاریم
گروه مديريتی خبرگزاري پارس فوتبال