صفحه 3 از 25 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 243

موضوع: فروش سرور مجازی از آلمان - هلند - انگلیس - آمریکا از معتبرترین دیتاسنترها | قیمت بسیار مناسب و رقابتی | تحویل اتوماتیک | دارای پنل مدیریتی کا

عضو انجمن hpnn.wm آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    851
    تشکر تشکر شده 
    1,327
    تشکر شده در
    897 پست

پیش فرض فروش سرور مجازی از آلمان - هلند - انگلیس - آمریکا از معتبرترین دیتاسنترها | قیمت بسیار مناسب و رقابتی | تحویل اتوماتیک | دارای پنل مدیریتی کا

با سلام خدمت شما دوستان گرامی
    بعد از مدت ها عدم فعالیت در انجمن بر آن شدیم تا دوباره برای معرفی خدمات جدید از این انجمن یاری بگیریم و با آفرهای ویژه در خدمتتون هستیم
    نیراکلاود (رایان پردازش نیرا با شماره ثبت 43750) دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ساماندهی که از سال 1394 اخذ شده است و فعال از سال 1389

برخی از مزایا بارز سرویس هاستینگ ما:

** ارائه منابع کاملا اختصاصی
    ** همکاری با معتبرترین دیتاسنترها
    ** تحویل اتوماتیک و در سریعترین زمان
    ** ارائه پلان های متنوع برای هر نوع نیاز
    ** استفاده از VMWare و زیر ساخت های ابری و شبکه ای آن
    ** امکان ارائه پلان ها با هارد SSD NVMe و یا HDD 10K بنابر نیاز کاربر
    ** سخت افزارهای بسیار بالا و حداقل 128 گیگ رم از نوع DDR4 و سی پی یو 32 هسته ای
    ** دارای فایروال و انتی دیداس لایه 7 سخت افزاری از سمت خود دیتاسنتر و قابلیت دفع حملات تا 100 گیگابیت (فقط بر روی هلند ارائه می گردد)
    دوستان می توانند از صفحه اصلی اقدام به سفارش سرور مجازی و سرور اختصاصی و میزبانی وب نیز نمایند.

پلان های ما به شرح زیر می باشد و لازم به ذکر هست که این پلان ها ، پلان های پایه و پیشفرض می باشند. قابلیت سفارشی سازی در وب سایت به شکل کامل وجود دارد.

نام پلان اقتصادی پایه ویژه حرفه ای سفارشی
    میزان رم اختصاصی 2 گیگابایت 3 گیگابایت 4 گیگابایت 6 گیگابایت 8 گیگابایت
    تعداد هسته پردازشی 2 هسته 3 هسته 3 هسته 5 هسته 6 هسته
    میزان توان پردازش اختصاصی 2000 مگاهرتز 2500 مگاهرتز 3000 مگاهرتز 5000 مگاهرتز 6000 مگاهرتز
    میزان هارد به شکل HDD 60 گیگابایت 70 گیگابایت 80 گیگابایت 100 گیگابایت 120 گیگابایت
    قابلیت ارائه SSD
    پورت ارتباطی سرور 1Gbps 1Gbps 1Gbps 1Gbps 1Gbps
    ترافیک تخصیص یافته نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
    تعداد ای پی تخصیص یافته 1 1 1 1 1
    تحویل اتوماتیک بعد از ثبت سفارش
    امکان سفارشی سازی منابع در حین ثبت سفارش
    قیمت 35,000 تومان 45,000 تومان 52,000 تومان 85,000 تومان 105,000 تومان
    لینک خرید سرور آلمان فایل پیوست 40153 فایل پیوست 40153 فایل پیوست 40153 فایل پیوست 40153 فایل پیوست 40153
    لینک خرید سرور هلند فایل پیوست 40154 فایل پیوست 40154 فایل پیوست 40154 فایل پیوست 40154 فایل پیوست 40154
    لینک خرید سرور انگلیس فایل پیوست 40155 فایل پیوست 40155 فایل پیوست 40155 فایل پیوست 40155 فایل پیوست 40155
    لینک خرید سرور آمریکا فایل پیوست 40156 فایل پیوست 40156 فایل پیوست 40156 فایل پیوست 40156 فایل پیوست 40156

نکته : سرورهای مجازی هلند قابلیت استفاده برای تست های امنیتی و انجام آنها را دارند. لذا دوستانی که در زمینه امنیت نیز فعال هستند می توانند از سرورهای هلند ما برای اهداف خویش استفاده نمایند. کافی است از قسمت سفارشی سازی محصول این گزینه را انتخاب نمایند.

در حال حاضر پنل مدیریت سرورهای مجازی شامل قابلیت های زیر می باشد:
    مدیریت حالت سرور (روشن - خاموش - ریستارت) - مشاهده مصرف منابع سرور مجازی - دسترسی به کنسول گرافیکی از طریق وب و یا تحت VNC - تغییر سیستم عامل

نمونه سرعت دانلود و اپلود از وب سایت Speed Test

2. تعداد تشکر ها ازhpnn.wm به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن cacodemon آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    112
    تشکر تشکر شده 
    282
    تشکر شده در
    210 پست

پیش فرض پاسخ : فروش سرور مجازی از آلمان - هلند - انگلیس - آمریکا از معتبرترین دیتاسنترها | قیمت بسیار مناسب و رقابتی | تحویل اتوماتیک | دارای پنل مدیر

نقل قول نوشته اصلی توسط hpnn.wm نمایش پست ها
    با سلام
    دوست من سرویس ها کاملا اتوماتیک تحویل می شوند البته بجز سرور های امریکایی .
    و تا جایی هم که دارم می بینم همه سرویس ها بدون استثنا دارن تحویل می شند و مشکلی درشون نیست.
    باز هم اگر امری بود بفرمایید
    بله سفارش من از امریکا بود
    یه مشکل دیگه هم هست که تیکت زدم
    سایت اتوماتیک سازی اکانت اینستاگرام www.lele.ir

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض پاسخ : فروش سرور مجازی از آلمان - هلند - انگلیس - آمریکا از معتبرترین دیتاسنترها | قیمت بسیار مناسب و رقابتی | تحویل اتوماتیک | دارای پنل مدیر

سلام
    یه مقایسه از سرعت هارد hdd و ssd سرورهاتون میزارید

تشکر تشکر کرده 
    112
    تشکر تشکر شده 
    282
    تشکر شده در
    210 پست

شما که منابع نداری فروشو متوقف کن
    من سفارش هارد ۶۰ گیگ دادم
    هارد ۴۰ تحویل شده بعد که تیکت زدم میگن نداشتیم ۴۰ ssd دادیم آقا به من چه نداری من ۶۰ گیگ لازم دارم بعد هم شما بی خود کردی بدون هماهنگی من تصمیم گرفتی
    الانم برگشت نمیزنن
    کمفروشی دیگه معنیش چیه شما تو سفارش گفتی ۶۰ گیگ باید ۶۰ گیگ تحویل بدی با برگشت بزنی بگی منابع ندارم

Screen Shot 2020-02-20 at 21.57.30.png

Screen Shot 2020-02-20 at 22.02.31.png

- - - Updated - - -

یکی به این یه جوری بگه که بفهمه
    فایل پیوست 40236

عزیز سره گردنه نیست که گرو کشی کنی و پول زیادی بگیری
    ویرایش توسط cacodemon : February 20th, 2020 در ساعت 22:36

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

سلام
    سرور با ویندوز 7 میخوام

تشکر تشکر کرده 
    851
    تشکر تشکر شده 
    1,327
    تشکر شده در
    897 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cacodemon نمایش پست ها
    شما که منابع نداری فروشو متوقف کن
    من سفارش هارد ۶۰ گیگ دادم
    هارد ۴۰ تحویل شده بعد که تیکت زدم میگن نداشتیم ۴۰ ssd دادیم آقا به من چه نداری من ۶۰ گیگ لازم دارم بعد هم شما بی خود کردی بدون هماهنگی من تصمیم گرفتی
    الانم برگشت نمیزنن
    کمفروشی دیگه معنیش چیه شما تو سفارش گفتی ۶۰ گیگ باید ۶۰ گیگ تحویل بدی با برگشت بزنی بگی منابع ندارم

Screen Shot 2020-02-20 at 21.57.30.png

Screen Shot 2020-02-20 at 22.02.31.png

- - - Updated - - -

یکی به این یه جوری بگه که بفهمه
    فایل پیوست 40236

عزیز سره گردنه نیست که گرو کشی کنی و پول زیادی بگیری
    دوست عزیز تا جایی که متوجه شدم شما قرار بود که شکایت بفرمایید . اگر منظورتون شکایت در اینجاست ، مشکلی نیست ما انتقاد پذیر هستیم ولی متاسفانه مانند بقیه دوستان فقط سه تا ریپلی از تیکت رو می گذارید ! (همون هایی که به ظاهرا و نسبتا به نفع شما هستند)
    شما گفتید "من می رم شکایت می کنم" ، ما ایا جلو شما رو گرفتیم؟ ، ایا فحاشی کردیم؟ ، اکانت شما رو بسنیم ؟ خیر! شما گفتید "من نمی خوام راه عادی و روند عادی رو پیش ببرم" (در مورد برگشت وجه). دوستان ما هم گفتند هر طور که مایلید ! حتی یکبار هم توهین و یا جسارت به شما نشد ! حتی یکبار هم به شما "تو" نگفتند و کاملا مودبانه و محترمانه با شما برخورد کردند و پاسخگو بودند ! بنابراین شما همکاری نکردید ، دوستان هم گفتند تا زمان شکایت قطعی و حکم دادگاه صبوری می کنند ! این حرف اخر خودتون بود ! اگر اجازه بدید می تونیم از کل حرف هامون اسکرین شات بگذاریم !
    همچنان هم دیر نیست اگر بخواهید یک درخواست در همان تیکت بگذارید روند عادی براتون انجام می شه!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط qa3emi نمایش پست ها
    سلام
    سرور با ویندوز 7 میخوام
    ممنون می شم از طریق تیکت پیگیری بفرمایید براتون قطعا پاسخ گویی انجام می شود
    ویرایش توسط hpnn.wm : February 24th, 2020 در ساعت 02:21

تشکر تشکر کرده 
    112
    تشکر تشکر شده 
    282
    تشکر شده در
    210 پست

دوست عزیز تا جایی که متوجه شدم شما قرار بود که شکایت بفرمایید . اگر منظورتون شکایت در اینجاست ، مشکلی نیست ما انتقاد پذیر هستیم ولی متاسفانه مانند بقیه دوستان فقط سه تا ریپلی از تیکت رو می گذارید ! (همون هایی که به ظاهرا و نسبتا به نفع شما هستند)
    شما گفتید "من می رم شکایت می کنم" ، ما ایا جلو شما رو گرفتیم؟ ، ایا فحاشی کردیم؟ ، اکانت شما رو بسنیم ؟ خیر! شما گفتید "من نمی خوام راه عادی و روند عادی رو پیش ببرم" (در مورد برگشت وجه). دوستان ما هم گفتند هر طور که مایلید ! حتی یکبار هم توهین و یا جسارت به شما نشد ! حتی یکبار هم به شما "تو" نگفتند و کاملا مودبانه و محترمانه با شما برخورد کردند و پاسخگو بودند ! بنابراین شما همکاری نکردید ، دوستان هم گفتند تا زمان شکایت قطعی و حکم دادگاه صبوری می کنند ! این حرف اخر خودتون بود ! اگر اجازه بدید می تونیم از کل حرف هامون اسکرین شات بگذاریم !
    همچنان هم دیر نیست اگر بخواهید یک درخواست در همان تیکت بگذارید روند عادی براتون انجام می شه!

- - - Updated - - -

ممنون می شم از طریق تیکت پیگیری بفرمایید براتون قطعا پاسخ گویی انجام می شود

من هیچ مشکلی با اینکه عکس کل تیکت و بزارید ندارم اگر هم خودتون نمیتونید هودم این کارو انجام بدم
    اینکه منابع نداری بفروشی پول بگیری بعد عم بگی خریدی که ۱ اسفند انجام شده برای برگشت پول ۱۰ تا ۲۰ اسفند باید صبر کنم و بگی طبق فوانین تون هست ولی قانون خودتون که موظف شدید در صورتی که مقایرت داشت سرویس با خرید انجام شده سریع اصلاح کنید و میگید که انجام نمیدم خودش بزرگترین بی احترامی هست حتما که نباید فحش بدید به طرف

تشکر تشکر کرده 
    851
    تشکر تشکر شده 
    1,327
    تشکر شده در
    897 پست

من هیچ مشکلی با اینکه عکس کل تیکت و بزارید ندارم اگر هم خودتون نمیتونید هودم این کارو انجام بدم
    اینکه منابع نداری بفروشی پول بگیری بعد عم بگی خریدی که ۱ اسفند انجام شده برای برگشت پول ۱۰ تا ۲۰ اسفند باید صبر کنم و بگی طبق فوانین تون هست ولی قانون خودتون که موظف شدید در صورتی که مقایرت داشت سرویس با خرید انجام شده سریع اصلاح کنید و میگید که انجام نمیدم خودش بزرگترین بی احترامی هست حتما که نباید فحش بدید به طرف
    ما هیچ موردی رو بدون در نظر گرفتن قوانیمون انجام نمی دیم
    1- در متن قوانین امده که باید منابع رو به شکل دقیق ارائه می کردیم که متاسفانه نشده.
    2- در متن قوانین امده که در صورت عدم تطابق منابع باید از مشتری برای این مورد اجازه گرفته شود و مشتری باید موافقت کند تا سرویس دهی ادامه پیدا کند که متاسفانه همکاران بدون اجازه این کار رو کردند و بعد کلی هم در این باره عذرخواهی کردند و شما هم به عنوان مشتری منابع ارائه شده مورد قبولتون نبود !
    3- در متن قوانین امده که در صورت عدم رضایت مشتری هزینه باید از سمت فروشنده برگشت بخوره ! که هیچ مشکلی در این باره ما به عنوان فروشنده نداریم
    4- ولی در هیچ کجای قوانین نیامده که باید سریعا هزینه برگشت بخوره و ...
    5- در مورد برگشت وجه ما قوانین مخصوص به خودش رو داریم که شامل همه موارد می شود که براتون در طی تیکت و ... توضیح داده شد به شکل کامل و مفصل.

این ها بند های هستند از قوانین ما که شما در حین خرید موافقت و التزام خودتون به این قوانین رو تایید کردید !
    حال شما به دلایل شخصی دیگر دوست ندارید به قوانین احترام بگذارید و فکر می کنید قوانین ما اشتباه هستند و یا حق شما را ضایع خواهند کرد ! و می خواهید برای اینکه این اتفاق نیوفتد اقدام به شکایت بکنید ! باز هم کسی جلودار شما نیست و همه موارد می مونه برای رای دادسرا و مشخص شده تکلیف ما و شما!
    این چیزی بود که خودتون خواستید و اونطور که بنده می بینم چندین بار هم ازتون پرسش شد و بعد از کلی طفره رفتن نهایتا پاسخ دادید "من شکایت میکنم شما برو هر کاری دوست داری بکن تمام"
    حال اینکه شکایتتون رو می خواهید اینجا انجام بدید باید بگم متاسفانه اینجا به هیچ عنوان مشکل شما رو حل نخواهد کرد ! در ضمن اگر به قوانین ما احترام نمی گذارید حداقل به فوانین انجمن و محیط فعالیت اینجا احترام بگذارید ! اینجا جای شکایت و ... نیست!
    ویرایش توسط hpnn.wm : February 24th, 2020 در ساعت 12:39

تشکر تشکر کرده 
    112
    تشکر تشکر شده 
    282
    تشکر شده در
    210 پست

ما هیچ موردی رو بدون در نظر گرفتن قوانیمون انجام نمی دیم
    1- در متن قوانین امده که باید منابع رو به شکل دقیق ارائه می کردیم که متاسفانه نشده.
    2- در متن قوانین امده که در صورت عدم تطابق منابع باید از مشتری برای این مورد اجازه گرفته شود و مشتری باید موافقت کند تا سرویس دهی ادامه پیدا کند که متاسفانه همکاران بدون اجازه این کار رو کردند و بعد کلی هم در این باره عذرخواهی کردند و شما هم به عنوان مشتری منابع ارائه شده مورد قبولتون نبود !
    3- در متن قوانین امده که در صورت عدم رضایت مشتری هزینه باید از سمت فروشنده برگشت بخوره ! که هیچ مشکلی در این باره ما به عنوان فروشنده نداریم
    4- ولی در هیچ کجای قوانین نیامده که باید سریعا هزینه برگشت بخوره و ...
    5- در مورد برگشت وجه ما قوانین مخصوص به خودش رو داریم که شامل همه موارد می شود که براتون در طی تیکت و ... توضیح داده شد به شکل کامل و مفصل.

این ها بند های هستند از قوانین ما که شما در حین خرید موافقت و التزام خودتون به این قوانین رو تایید کردید !
    حال شما به دلایل شخصی دیگر دوست ندارید به قوانین احترام بگذارید و فکر می کنید قوانین ما اشتباه هستند و یا حق شما را ضایع خواهند کرد ! و می خواهید برای اینکه این اتفاق نیوفتد اقدام به شکایت بکنید ! باز هم کسی جلودار شما نیست و همه موارد می مونه برای رای دادسرا و مشخص شده تکلیف ما و شما!
    این چیزی بود که خودتون خواستید و اونطور که بنده می بینم چندین بار هم ازتون پرسش شد و بعد از کلی طفره رفتن نهایتا پاسخ دادید "من شکایت میکنم شما برو هر کاری دوست داری بکن تمام"
    حال اینکه شکایتتون رو می خواهید اینجا انجام بدید باید بگم متاسفانه اینجا به هیچ عنوان مشکل شما رو حل نخواهد کرد ! در ضمن اگر به قوانین ما احترام نمی گذارید حداقل به فوانین انجمن و محیط فعالیت اینجا احترام بگذارید ! اینجا جای شکایت و ... نیست!
    شما به کدوم قانون خودتون احترام گذاشتید؟ که از من انتظار دارید!
    فقط یک قانون و میخوای اجرا کنی اونم دیر کردن در برگشت پول هست؟
    من شکایت هم بکنم که میکنم دلیل نیست که شما پولو نگه داری و برگشت نزنی
    من برای کم فروشی شکایت میکنم نه برای برگشت پولم اون که وظیفه شماس و انجام میدی
    نخیر من شکایتمو اینجا انجام نمیدم فقط برای اطلاع بقیه مشتریان هست
    قوانین انجمنی که به شما اجازه سواستفاده بده قابل احترام نیست

در ضمن شما سابقه برگشت ندادن پول حتی طی تاریخ تعیین شده خودتونو دارید
    https://virgool.io/@arashkk/%DA%A9%D...m-jmoywozkpyla
    ویرایش توسط cacodemon : February 24th, 2020 در ساعت 13:40

تشکر تشکر کرده 
    851
    تشکر تشکر شده 
    1,327
    تشکر شده در
    897 پست

شما به کدوم قانون خودتون احترام گذاشتید؟ که از من انتظار دارید!
    فقط یک قانون و میخوای اجرا کنی اونم دیر کردن در برگشت پول هست؟
    من شکایت هم بکنم که میکنم دلیل نیست که شما پولو نگه داری و برگشت نزنی
    من برای کم فروشی شکایت میکنم نه برای برگشت پولم اون که وظیفه شماس و انجام میدی
    نخیر من شکایتمو اینجا انجام نمیدم فقط برای اطلاع بقیه مشتریان هست
    قوانین انجمنی که به شما اجازه سواستفاده بده قابل احترام نیست

در ضمن شما سابقه برگشت ندادن پول حتی طی تاریخ تعیین شده خودتونو دارید
    https://virgool.io/@arashkk/%DA%A9%D...m-jmoywozkpyla
    از شما عذرخواهی می کنم که همه عالم و ادم باید به قوانین شما احترام بگذارند و نه شما به دیگران !
    قوانین ما هیچ ! شما همین الان دارید در همین انجمن فعالیت می کنید و باید قوانینش رو رعایت بکنید ، اگر قوانین این انجمن قابل احترام نیست ، کسی شما رو مجبور نکرده که اینجا فعالیت داشته باشید ! اگر قوانین اینجا قابل احترام نیست، فعالیت شما اینجا بی معنی هست ! (بماند که شما هم هیچ هزینه ای نکردید و هیچ سود و ضرری از اینجا ندارید)
    شما حتی تفاوت فروش و عدم فروش رو ظاهرا نمی دونید ! شما ما رو متهم به کم فروشی می فرمایید در حالی که اصلا فروشی انجام نشده که کم فروشی بشه و سفارش شما کنسل شده (به درخواست خودتون) پس کم فروشی اصلا مفهومی ندارد !
    وجه شما هم قرار بود برگشت بخوره ولی به خاطر شکایت شما ، پیش ما محفوظ هست و هر موقع شکایت شما انجام شد و رای صادر شد هر مبلغی که لازم باشه به حساب دادگاه واریز می شه و شما می تونید از دادگاه درخواست بکنید ، از اینجا به بعد روند حقوقی هست و متاسفانه به دلیل اینکه فکر می کنید عالم و ادم باید به قوانین خودساخته شما عمل کنند ، هیچ اشنایی به اینگونه قوانین ندارید !
    متاسفانه اقای لشکری در لینکی که دادید حتی یک اسکرین شات هم نگذاشته که چه چیزی بین ما و ایشون رد و بدل شده است ! ایشون بدتر از شما بودند ! اقدام به فحاشی رسمی کردند و بعد از چندین بار اخطار توجهی نکردند ! چیزی که اونجا نوشته شده صرفا اوهام ایشون و یکطرفه به قاضی رفتن ایشون هست ! حتی یک اسکرین شات از نوشته های خودشون برای استناد به حرف هایی که زندند توی اون پست نگذاشتند !
    ولی متاسفانه شما ظاهرا به جای قوانین به حرف های بی منطق و اساس علاقه وافری دارید !
    ویرایش توسط hpnn.wm : February 24th, 2020 در ساعت 14:04

تشکر تشکر کرده 
    112
    تشکر تشکر شده 
    282
    تشکر شده در
    210 پست

از شما عذرخواهی می کنم که همه عالم و ادم باید به قوانین شما احترام بگذارند و نه شما به دیگران !
    قوانین ما هیچ ! شما همین الان دارید در همین انجمن فعالیت می کنید و باید قوانینش رو رعایت بکنید ، اگر قوانین این انجمن قابل احترام نیست ، کسی شما رو مجبور نکرده که اینجا فعالیت داشته باشید ! اگر قوانین اینجا قابل احترام نیست، فعالیت شما اینجا بی معنی هست ! (بماند که شما هم هیچ هزینه ای نکردید و هیچ سود و ضرری از اینجا ندارید)
    شما حتی تفاوت فروش و عدم فروش رو ظاهرا نمی دونید ! شما ما رو متهم به کم فروشی می فرمایید در حالی که اصلا فروشی انجام نشده که کم فروشی بشه و سفارش شما کنسل شده (به درخواست خودتون) پس کم فروشی اصلا مفهومی ندارد !
    وجه شما هم قرار بود برگشت بخوره ولی به خاطر شکایت شما ، پیش ما محفوظ هست و هر موقع شکایت شما انجام شد و رای صادر شد هر مبلغی که لازم باشه به حساب دادگاه واریز می شه و شما می تونید از دادگاه درخواست بکنید ، از اینجا به بعد روند حقوقی هست و متاسفانه به دلیل اینکه فکر می کنید عالم و ادم باید به قوانین خودساخته شما عمل کنند ، هیچ اشنایی به اینگونه قوانین ندارید !
    متاسفانه اقای لشکری در لینکی که دادید حتی یک اسکرین شات هم نگذاشته که چه چیزی بین ما و ایشون رد و بدل شده است ! ایشون بدتر از شما بودند ! اقدام به فحاشی رسمی کردند و بعد از چندین بار اخطار توجهی نکردند ! چیزی که اونجا نوشته شده صرفا اوهام ایشون و یکطرفه به قاضی رفتن ایشون هست ! حتی یک اسکرین شات از نوشته های خودشون برای استناد به حرف هایی که زندند توی اون پست نگذاشتند !
    ولی متاسفانه شما ظاهرا به جای قوانین به حرف های بی منطق و اساس علاقه وافری دارید !

با اینکه میدونم اشتباه دارم میکنم ولی باشه به قانون شما خود نوشته شما که خودتون ۴ تاشو میگید انجام ندادید ولی این آخریشو انجام میدید احترام میزارم
    شما پولو برگشت بزن طبق روال خودت و من تا زمانی که میگی شکایت نمیکنم ولی اگر بعد اون تاریخ شد چی؟
    توی تیکت هم اعلام میکنم

صفحه 3 از 25 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)