با سلام، دوستان برای سایت www.charkhdande.com نیاز به تولید محتوا داریم
میخوام برای یک سایت سرگرمی که در ادامه کامل توضیح دادم به صورت هفتگی محتوا تولید کنم (تنها متن و بدون عکس وبدون هیچ محدودیت زمانی)، اگر کارتون خوب باشه و واقعا وقت بذارید برای تولید محتوا میتونید از خودتون محتوا تولید کنید اما اگر صرفا یکسری جملات روتین و تبلیغاتی و کپی شده قراره استفاده بشه ترجیح میدم از ترجمه مقالات خارجی استفاده کنیم(لازمه این که متنتون خوب دربیاد یکم اطلاعات اولیه و علاقه به این زمینست)، نمونه محتواهایی که مورد قبول هستند هم در سایت قرار داده شده حتما ملاحظه کنید، من هفتگی 1000 تا 1500 کلمه یونیک و غیر تکراری برای انتشار در سایت میخوام به هیچ عنوان تصویر نمیخوام و فقظ دنبال یک متن روان و کاملا قابل فهم هستم(طوری که هرکسی با هر ضریب هوشی متوجه مطلب شود)
از نظر زمانی هم هیچ گونه محدودیتی نیست و مقاله هر هفته رو هر زمان که دوست داشتید تحویل بدید (جوری برنامه ریزی میکنم که محدودیت زمانی ایجاد نشه و شما تا یک ماه هم تاخیر کنید مشکلی پیش نیاد)
یسری توضیحات ابتدای کار بدم چون همیشه جنگ اول به از صلح آخره
1-من همیشه بیشتر از تعداد کلماتی که قرار استفاده بشه پرداخت میکنم و نیازی نیست بخاطر طولانی شدن کلمات خوانایی مطلب کاهش پیدا کنه
2-یسری قسمت های متن های مقالات خارجی اضافه هستند یا به کار بنده ارتباطی ندارند(بد نیست نگاهی کامل به سایت بیندازید و حدود محصولاتی که ما میفروشیم رو حس کنید خیلی بهتون کمک میکنه www.charkhdande.com) به عنوان مثال ممکنه مطلبی 1000 کلمه باشه و 200 کلمش از حیطه کاری ما خارج باشه(که در ادامه خلاصه وار اشاره کردم و خودتون هم گشت و گذاری توی سایتمون بزنید دستتون میاد) نیازی نیست خودتون رو اذیت کنید و اون مطلب رو هم ترجمه کنید بجاش میتونید از خودتون مطلب قبلی رو یکم بسط بدید و کیفیت ترجمش رو بهتر کنید
3-حیطه کاری ما هم به طور خلاصه این موارده
ماشین کنترلی و کوادکوپتر و هلیکوپتر
تنها ماشین کنترلی های الکتریکی معمولا اسباب بازی (اما نه اسباب بازی که برای بچه هاست و رده سنی خیلی کوچک دارند) و وارد حیطه ماشین های سوختی و نیترو و بنزینی هم قرار نیست بشیم(تا اطلاع ثانوی)
کوادکوپترهای تفریحی اسباب بازی مبتدی و نیمه حرفه ای (کوادکوپترهای حرفه ای و بالای 500 دلار هم فعلا در حیطه کاری ما نیست)
هلیکوپتر هم فعلا فعالیت خاصی روش نداریم ترجیحا مطالبی هم راجع بهش فعلا نخواهیم داشت
این شد تمام اون چیزی که ما هستیم و انتظار داریم
ممنون میشم شما هم اگر شرایط خاصی مد نظرتون هست اعلام کنید
ازین که وقت میذارید بینهایت سپاسگزارم
درصورت تمایل نمونه کار ارسال کنید و همینطور قیمت به ازای هر کلمه
با ایدی تلگرام alibyt21 هم میتونید در تماس باشید