نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: درخواست همفکری برای ایجاد یک سایت تولید محتوا

عضو جدید Alvandmusic آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    6 پست

پیش فرض درخواست همفکری برای ایجاد یک سایت تولید محتوا

با سلام و احترام فراوان

دوستان شرکت ما (شرکت ثبت شده) در حال احداث یک سایت تولید محتوا میباشد.

تمامی موارد قانونی مانند ( نماد , مجوز نشر ارشاد ,ساماندهی , درگاه پرداخت سایت و...) به نام شرکت دریافت خواهد شد.

توجه داشته باشید که تولید محتوا یا بارگزاری محتوا ها توسط افرادی انجام میشود که در این کار چندین سال فعالیت داشتند

نمونه از کار هایی که قصد انجام اون رو داریم براتون بازگو میکنم که سوال بنده رو بهتر پاسخ بدید
    1-اجرای محتوا ( تولید اختصاصی و یا متن کپی )بر روی انواع سایت های فیلم ,موزیک,خبر گذاری ,تفریحی,علمی و... با رعایت کامل نکات سئو
    2-انجام کار های متفرقه مانند سینک فیلم , سانسور و .... در تمامی زمینه ها

سوالی که از شما بزرگواران دارم این است که , ایا این کار در این زمان سودی در پی دارد؟

2. # ADS

عضو انجمن سیدرضا بازیار آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3,740
    تشکر تشکر شده 
    1,021
    تشکر شده در
    701 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست همفکری برای ایجاد یک سایت تولید محتوا

مطمئنا موتور های جستجوگر همیشه به دنبال بهترین محتوا هستند
    اما مشکلی که وجود داره اینه: محتوای خوب زمانبر هستند و با توجه به اینکه تخصصی هستند، هیچ متخصص واقعی حاضر نیست برای یک مقاله ۱۰۰۰ کلمه ای اختصاصی قیمتی زیر ۲۰۰ - ۳۰۰ هزار تومان بگیره
    از طرفی هم سایت های ایرانی اینقدر درآمد ندارند که همچین هزینه ای کنند

واسه سایت های که مطالب عمومی نیاز دارن میتونه خوب باشه!

من حتی در این زمینه در حال طراحی یک سیستم هستم که کاربر ها مطلب بنویسند و وب سایت ها اون رو انتخاب کنند، با پرداخت هزینه، اون مطلب رو خریداری میکنند که ۹۰ درصد مبلغ به نویسنده میرسه... ربات هایی هم واسه این کار قرار دادم مانند تشخیص مطالب یا تصاویر کپی شده، کم کردن حجم تصاویر و کلی امکانات جدید. خیلی روی این کار کردم اما آخریش به این نتیجه رسیدم که اینجا ایرانه و اجرای همچین سیستمی توی کشوری که قانون نداره تقریبا ممکن نیست
    دوستدار کتاب بلیان

4. تعداد تشکر ها از سیدرضا بازیار به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط سیدرضا بازیار نمایش پست ها
    مطمئنا موتور های جستجوگر همیشه به دنبال بهترین محتوا هستند
    اما مشکلی که وجود داره اینه: محتوای خوب زمانبر هستند و با توجه به اینکه تخصصی هستند، هیچ متخصص واقعی حاضر نیست برای یک مقاله ۱۰۰۰ کلمه ای اختصاصی قیمتی زیر ۲۰۰ - ۳۰۰ هزار تومان بگیره
    از طرفی هم سایت های ایرانی اینقدر درآمد ندارند که همچین هزینه ای کنند

واسه سایت های که مطالب عمومی نیاز دارن میتونه خوب باشه!

من حتی در این زمینه در حال طراحی یک سیستم هستم که کاربر ها مطلب بنویسند و وب سایت ها اون رو انتخاب کنند، با پرداخت هزینه، اون مطلب رو خریداری میکنند که ۹۰ درصد مبلغ به نویسنده میرسه... ربات هایی هم واسه این کار قرار دادم مانند تشخیص مطالب یا تصاویر کپی شده، کم کردن حجم تصاویر و کلی امکانات جدید. خیلی روی این کار کردم اما آخریش به این نتیجه رسیدم که اینجا ایرانه و اجرای همچین سیستمی توی کشوری که قانون نداره تقریبا ممکن نیست
    از پاسختون متشکرم
    بله بنده هم این رو میدونم که تولید محتوا اختصاصی در ایران تقریبا 0 هست و بیشتر تمرکز این مجموعه بر روی پست های تکثیری و یا کپی میباشد
    مثل سایت ها موزیک و فیلم و....
    البته تیم ما میتونه بر روی اینستا و یا تلگرام و فیسبوک ........ نیز محتوا قرار بده.
    حال به نظر شما این کار سودی در پی دارد؟

عضو انجمن سیدرضا بازیار آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3,740
    تشکر تشکر شده 
    1,021
    تشکر شده در
    701 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Alvandmusic نمایش پست ها
    از پاسختون متشکرم
    بله بنده هم این رو میدونم که تولید محتوا اختصاصی در ایران تقریبا 0 هست و بیشتر تمرکز این مجموعه بر روی پست های تکثیری و یا کپی میباشد
    مثل سایت ها موزیک و فیلم و....
    البته تیم ما میتونه بر روی اینستا و یا تلگرام و فیسبوک ........ نیز محتوا قرار بده.
    حال به نظر شما این کار سودی در پی دارد؟
    این کار مشتری های خاص خودش رو داره. من خودم به شخصه اگه نویسنده ای برام مطلب اختصاصی بزاره در حد توانم بهش پول میدم (پولی که میدم در برابر سایت های خارجی خیلی کمه. اما به اندازه سایر سایت های ایرانی بهشون میدم)
    اگه بتونید تولید محتوای سایت و شبکه های اجتماعی رو به خوبی انجام بدین، حتی کار ترجمه مطلب از سایت های انگلیسی به فارسی، با توجه به اینکه سایت بزرگی در این زمینه ندیدم، میتونید بسیار معروف بشید و در طولانی مدت به درآمد بسیار خوبی برسید
    دوستدار کتاب بلیان

7. تعداد تشکر ها از سیدرضا بازیار به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط سیدرضا بازیار نمایش پست ها
    این کار مشتری های خاص خودش رو داره. من خودم به شخصه اگه نویسنده ای برام مطلب اختصاصی بزاره در حد توانم بهش پول میدم (پولی که میدم در برابر سایت های خارجی خیلی کمه. اما به اندازه سایر سایت های ایرانی بهشون میدم)
    اگه بتونید تولید محتوای سایت و شبکه های اجتماعی رو به خوبی انجام بدین، حتی کار ترجمه مطلب از سایت های انگلیسی به فارسی، با توجه به اینکه سایت بزرگی در این زمینه ندیدم، میتونید بسیار معروف بشید و در طولانی مدت به درآمد بسیار خوبی برسید
    بابت نظرتون بسیار ممنونم
    استفاده کردم از صحبت هاتون
    موفق باشید

منتظر نظر سایر عزیزان هستم

عضو جدید AlienX آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    40 پست

سلام، با توجه به اهمیت پیدا کردن محتوا در این روزها می‌شه این احتمال رو داد که کار شما بگیره، اما کیفیت کار خیلی مهم هستش که باید در نظر گرفتش، اینکه بتونید همه رو راضی نگه دارید اصل پیشرفت در هر کاری هستش، شاید اوایل کار کمی سخت پیش بره و مشتری نباشه ولی اگر بتونید نظر افراد رو به خودتون جلب کنید خود به خود مشتری‌های بزرگ هم به سمت شما خواهند اومد، منم یه زمان مشتری‌های کوچیک داشتم اما شکر خدا الان بعد از ۱ سال کار مداوم از طرف چند تا شرکت بزرگ در ایران پیشنهاد کار شد و دارم واسشون کار انجام میدم ( دقیقا مثل شما بخشی از خدمات سئو) طوری که دیگه سفارش‌های کوچیک رو خیلی سخت قبول می‌کنم، انشا‌الله که شما هم پیشرفت می‌کنید، همیشه کیفیت کار و راضی نگه داشتن مشتری رو در اولویت قرار بدید
    ارسال بازدید مستقیم از گوگل با کلمات کلیدی، افزایش CTR و افزایش رتبه و کاهش Position در گوگل
    در تلگرام با ما در تماس باشید. https://t.me/A_lien

10. تعداد تشکر ها ازAlienX به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AlienX نمایش پست ها
    سلام، با توجه به اهمیت پیدا کردن محتوا در این روزها می‌شه این احتمال رو داد که کار شما بگیره، اما کیفیت کار خیلی مهم هستش که باید در نظر گرفتش، اینکه بتونید همه رو راضی نگه دارید اصل پیشرفت در هر کاری هستش، شاید اوایل کار کمی سخت پیش بره و مشتری نباشه ولی اگر بتونید نظر افراد رو به خودتون جلب کنید خود به خود مشتری‌های بزرگ هم به سمت شما خواهند اومد، منم یه زمان مشتری‌های کوچیک داشتم اما شکر خدا الان بعد از ۱ سال کار مداوم از طرف چند تا شرکت بزرگ در ایران پیشنهاد کار شد و دارم واسشون کار انجام میدم ( دقیقا مثل شما بخشی از خدمات سئو) طوری که دیگه سفارش‌های کوچیک رو خیلی سخت قبول می‌کنم، انشا‌الله که شما هم پیشرفت می‌کنید، همیشه کیفیت کار و راضی نگه داشتن مشتری رو در اولویت قرار بدید
    با تشکر از نظر شما
    بله همین طور هم هست . سعی بر این خواهیم داشت که اگر سایتی راه اندازی کردیم حداکثر رضایت مشتریان رو جلب کنیم.
    از نظر درستتون استفاده کردم.
    موفق باشید

عضو انجمن ali-rezam آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    507
    تشکر تشکر شده 
    258
    تشکر شده در
    179 پست

اگر محتوای تخصصی در تمامی زمینه ها مثل پزشکی ، مهندسی ، حقوقی و ... در تمامی شاخه ها تولید کنید ، قطعاً موفق خواهید بود
    { Live in the moment }
    ...

عضو انجمن be099 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    176
    تشکر تشکر شده 
    651
    تشکر شده در
    385 پست

مشکل اینجاست که همه میخوان توی ضمینه ای که کارشون نیست تخصص ندارن محتوا تولید کنن و در اینگونه کار کردن ها در ۱۰۰ درصد موارد شکست میخوره
    شما یه ضمینه که توش تخصص داری لمسش کردی از بچگی باهاش سر و کار داشتی و داری بیار راجع بهش سایت بزن ، app بزن ، پیج بزن فقط یه چیزی بزن اصلا اصول سئو و .. رعایت نکن ببین توی کمتر از 6 ماه میای بالا
    ایجاد سایت و اپ و پیج کاری نداره شما 5 میل بگیر دستت همه جور چیزی میتونی بسازی !
    مشکل اصلی تخصصه شما بیا راجع به آجر سایت بزن اصلن ولی وقتی تو عمرت تو کار آجر نبودی هرگز موفق نمیشی
    این راهارو من خیلی رفتم

یه نمونه شکست :
    اومدم یه سایت زدم راجع به عسل محتوا تولید کردم ترجمه کردم قالب طراحی کردم و ... به امید اینکه این سایت من بره بالا و بعدا توش عسل بفروشم ولی شکست خوردم چون من اصلا تو عمرم کندو عسل از نزدیک ندیدم !
    بیستا مطلبم نوشتم ولی چه فایده وقتی توی کار نباشی نتونی عکس ، ویدیو و ... تولید کنی ! نتونی تجربه هاتو بگی !

یه نمونه نیمچه موفقیت :
    از بچگی به ماشین و ماشین بازی علاقه داشتم اومدم یه وبلاگ ساختم راجع به ماشین و مطلب میزدم توش با عکس که خودم از با گوشیم میگرفتم چهار پنجتا پست بیشتر نزدم ولی بازدیدش با همون 4 تا پست به روزی 500 تا هم رسید
    بعدش اومدم سایت آموزش پارک دوبل ساختم خودم و چنتا از دوستام رفتیم چند روز با ماشینای مختلف پارک دوبل گرفتیم از زوایای مختلف فیلم گرفتیم و سایت دست فرمون ساختیم http://dastfarmoon.ir از سال 93 تا الان اصلا دیگه روش کار نکردیم ولی هنوزم که هنوزه داریم آموزش پارک دوبل میفروشیم ! و اگه همونو ادامه میدادیم الان مطمئنم آموزشگاه رانندگی هم زده بودیم ولی رفیقم رفت سربازی و منم درگیر اندروید شدم ...

خلاصه کلام
    توی کاری که تخصص دارید مطلب بزنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)