نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: عدم رعایت حریم خصوصی کاربران توسط ایران سرور | پیشنهاد برای تمامی کاربران

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    2 پست

42 عدم رعایت حریم خصوصی کاربران توسط ایران سرور | پیشنهاد برای تمامی کاربران

سلام
    شرکت ایران سرور با ارسال ایمیل به تمامی کاربران دارای دامنه که حتی در شرکتهای دیگر دامنه داشتند یا نمایندگی از خود ایران سرور داشتند مبنی بر تحریم ریسلو و پیشنهاد انتقال دامنه به شرکت ایران سرور به صورت کامل اقدام به نقض حریم خصوصی کاربران خود نموده است ، بنده جزو کسانی هستم که از این شرکت نمایندگی ثبت دامنه داشتم و بسیاری از کاربران خود را به همین دلیل از دست دادم و دامنه های خودشونرو به این شرکت انتقال دادند .

طی صحبتهایی که با دیگر شرکتها داشتم متوجه شدم که این ایمیل برای کاربران سایر شرکتها و نمایندگان این شرکت نیز ارسال شده است ، این به معنای کامل و دقیق نقض حقوق کاربران و نمایندگانی هست که به این شرکت اعتماد کرده بودند .

با توجه به این اقدام ایران سرور هیچ اعتباری نیست که این شرکت در خصوص سایر سرویس ها نیز چنین اقدامی نکند از کجا معلوم که فردا روزی برای کاربران وب سایت whmcs بنده هم ایمیل نفرستد که بیاید هاست از ما بخرید ؟ از کجا معلوم که فردا روزی به کاربران وب سایت های میزبانی شده خود ایمیل تبلیغات سرویس های مختلف خود را نفرستد ؟ حریم خصوصی کاربران اینجا کجاست ؟ چطور باید از زحمات چندین ساله خود محافظت کنیم به کجا باید اعتماد کنیم ؟ جواب ضرر های مارو کی میده ؟
    مشتری دامنه من علاوه بر دامنه خودش دو روز دیگه سرویس های دیگش رو هم منتقل میکنه به ایران سرور از کجا معلوم چنین کاری نکنه ایران سرور چطوری میخواد این ضرر رو برای ما جبران کنه ؟ از کجا معلوم که ایران سرور تو شبکه های خودش شنود نمیکنه .

اگر میخواید بگید همین الان ثبت نام کرده این حرفو میزنه باید بگم من به شخصه شروع کردم به انتقال تمامی سرویسهام از ایران سرور و برای اینکه من شناسایی نشم ثبت نام جدید کردم و این متن رو فرستادم از شما هم درخواست میکنم سرویسهاتونرو انتقال بدید تا بلایی که الان سرو من و امثال من اومده سر شمام نیاد جلوی ضرر رو از هرجا بگیری منفعت میترسم از روزی که ببینم ایمیل اومده برای کاربرای سایتم شما نمیترسید ؟

ما که نمیتونیم بریم از طریق قانونی پیگیری کنیم که ایران سرور به سزای کارش برسه حداقل میتونیم با انتقال سرویسهامونم که شده بهش بفهمونیم حریم خصوصی کاربر بیخود نیست که هر کار دلش خواست بکنه هر کسی که یذره برا کارش ارزش قائل باشه به این دعوت لبیک میگه باشد تا شرکتها بفهمند کاربرانشون آدم هستند نه دلار .

2. تعداد تشکر ها ازbdmuzic به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید 365web.online آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    74
    تشکر شده در
    60 پست

پیش فرض پاسخ : عدم رعایت حریم خصوصی کاربران توسط ایران سرور | پیشنهاد برای تمامی کاربران

دوست عزیز حتی از طریق قانونی هم میشه پیگیری کرد. فقط نیاز به آدمهای پیگیر داره
    365web
    هاست لینوکس و ویندوز - سرور مجازی - سرور اختصاصی
    لایسنس - ایمیل مارکتینگ - هاست ایمیل - نمایندگی
    ایمیل: 365web.ir{ات}info . تلگرام . تماس: 09357783029

5. تعداد تشکر ها از 365web.online به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    191
    تشکر تشکر شده 
    84
    تشکر شده در
    69 پست

پیش فرض پاسخ : عدم رعایت حریم خصوصی کاربران توسط ایران سرور | پیشنهاد برای تمامی کاربران

سلام
    من از این شرکت خاطره خوبی ندارم، البته به دامنه مربوط نیست و هیچوقت هم دامنه ازشون نخریدم اما هاست رو خریدم و پشیمون شدم!
    مبلغی که ایران سرور از من میگرفت برای هاست تقریا چند برابر هاست نت افراز بود! مشکلی نداشتیم تا وقتی که یک حمله دی داس بهمون شد و سایت رو کلا بستن! همون موقع به نت افراز انتقال دادم و الان چند ماهه با هزینه پایین تر سایتم اونجاست و هیچ مشکلی نه در زمینه دی داس و نه در زمینه منابع سرور نداشتیم. طی این مدت بازدیدمون هم تقریبا دو برابر شده اما منابع کم نیاوردیم تا حالا.

7. تعداد تشکر ها از pouryamb به دلیل پست مفید

عضو دائم sazsaz آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    296
    تشکر تشکر شده 
    1,265
    تشکر شده در
    861 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bdmuzic نمایش پست ها
    سلام شرکت ایران سرور با ارسال ایمیل به تمامی کاربران دارای دامنه که حتی در شرکتهای دیگر دامنه داشتند یا نمایندگی از خود ایران سرور داشتند مبنی بر تحریم ریسلو و پیشنهاد انتقال دامنه به شرکت ایران سرور به صورت کامل اقدام به نقض حریم خصوصی کاربران خود نموده است ، بنده جزو کسانی هستم که از این شرکت نمایندگی ثبت دامنه داشتم و بسیاری از کاربران خود را به همین دلیل از دست دادم و دامنه های خودشونرو به این شرکت انتقال دادند . طی صحبتهایی که با دیگر شرکتها داشتم متوجه شدم که این ایمیل برای کاربران سایر شرکتها و نمایندگان این شرکت نیز ارسال شده است ، این به معنای کامل و دقیق نقض حقوق کاربران و نمایندگانی هست که به این شرکت اعتماد کرده بودند . با توجه به این اقدام ایران سرور هیچ اعتباری نیست که این شرکت در خصوص سایر سرویس ها نیز چنین اقدامی نکند از کجا معلوم که فردا روزی برای کاربران وب سایت whmcs بنده هم ایمیل نفرستد که بیاید هاست از ما بخرید ؟ از کجا معلوم که فردا روزی به کاربران وب سایت های میزبانی شده خود ایمیل تبلیغات سرویس های مختلف خود را نفرستد ؟ حریم خصوصی کاربران اینجا کجاست ؟ چطور باید از زحمات چندین ساله خود محافظت کنیم به کجا باید اعتماد کنیم ؟ جواب ضرر های مارو کی میده ؟ مشتری دامنه من علاوه بر دامنه خودش دو روز دیگه سرویس های دیگش رو هم منتقل میکنه به ایران سرور از کجا معلوم چنین کاری نکنه ایران سرور چطوری میخواد این ضرر رو برای ما جبران کنه ؟ از کجا معلوم که ایران سرور تو شبکه های خودش شنود نمیکنه . اگر میخواید بگید همین الان ثبت نام کرده این حرفو میزنه باید بگم من به شخصه شروع کردم به انتقال تمامی سرویسهام از ایران سرور و برای اینکه من شناسایی نشم ثبت نام جدید کردم و این متن رو فرستادم از شما هم درخواست میکنم سرویسهاتونرو انتقال بدید تا بلایی که الان سرو من و امثال من اومده سر شمام نیاد جلوی ضرر رو از هرجا بگیری منفعت میترسم از روزی که ببینم ایمیل اومده برای کاربرای سایتم شما نمیترسید ؟ ما که نمیتونیم بریم از طریق قانونی پیگیری کنیم که ایران سرور به سزای کارش برسه حداقل میتونیم با انتقال سرویسهامونم که شده بهش بفهمونیم حریم خصوصی کاربر بیخود نیست که هر کار دلش خواست بکنه هر کسی که یذره برا کارش ارزش قائل باشه به این دعوت لبیک میگه باشد تا شرکتها بفهمند کاربرانشون آدم هستند نه دلار .
    متاسفانه توهین بود به کاربران و چهره خوبی از خود نمایش ندادند . لازم به ذکر است که این ایمیل ها برای دامنه های آی آر من هم اومد درصورتی که بنده هیچ اکانتی در این سایت ندارم باید مدیران ایران سرور بدونند که برخی تبلیغات ممکن است از کاربرانشون کم کنه .

9. تعداد تشکر ها ازsazsaz به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    72
    تشکر تشکر شده 
    236
    تشکر شده در
    108 پست

هرچی ایمیل داشتند فرستادند و برای هر دامنه آی آر ما هم ایمیل فرستادن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)