صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 37

موضوع: بازگشت پول - Money Back در چه صورت ؟؟

عضو دائم Warez-Host.IR آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,177
    تشکر تشکر شده 
    4,167
    تشکر شده در
    2,036 پست

پیش فرض بازگشت پول - Money Back در چه صورت ؟؟

با سلام خدمت همه دوستان
    2 روزه ميخوام اين تاپيك را ايجاد كنم و ازدوستان نظر خواهي كنم ولي وقت نميشد
    شما فكر كنيد يك مشتري داريد و درخواست بازگشت هزينه و لغو سرويس را ميكنه
    در صورتي كه 2-3 روز هم از سرويس شما استفاده كرده
    چگونه وجه دريافتي را به مشتري ميديد
    بزاريد واضحتر بگم
    من چند روز پيش ها مشتري داشتم و يك هاست 5 گيگ خريد كرد
    براي استفاده از راپيدلچ
    3 - 4 روزي استفاده كرد و بعد با شركت تماس گرفت كه ، ميخوام سرويسم را لغو كنم هزينه را به حسابم واريز كنيم
    دليل ناراضايتي را كه پرسيدم گفتم سرعت لچ پايين هست (( خوشبختانه مشتري مشهدي بود ))
    گفتم بياد شركت
    يك فايل 1000 مگ را براشون لچ كردم (( يعني اين : ))
    کد:
    http://70.33.207.66/1000mb.bin
    58 ثانيه زمان برد
    گفتم اين كجاش مشكل داره و ... كه ديدم داره بهانه مياره و هزينه پرداختي را بهش دادم

===============================

حالا صحبت من با همكاران اين هست
    طرف اومده تو اين 4 روز هر روز كلي فايل براي خودش لچ كرده و استفاده بهينه داشته
    بعد مياد ميگه من نميخوام و هزينه اي كه كردم را پس بديد

1 - آيا اين كار صحيح هست كه ما كل هزينه را بهشون كامل پس بديم ؟؟
    2 - با كساني كه هيچ دليل قانع كننده براي ما نميارن بايد چطور برخورد كرد ؟؟
    3 - تا چند روز بازكشت وجه قابل قبول هست ؟؟ شايد طرف آمد و يك هفته هم استفاده كرد و ديگه كاري كه داشته را انجام داده - به نظرتون درست هست كه هزينه را بهش پس بديم ؟؟
    4 - و ...

☼☺☼ به زودی دوباره با هم خواهیم بود بهتر از قبل به همراه ارائه تسهیلات بانکی خاص به هموطنان عزیز ☼☺☼

.:::. نسخه جدید ماژول مجازی ساز ESXI برای سیستم WHMCS تحت وب = Module W3esxi For ESXI .:::.

2. # ADS

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,037
    تشکر تشکر شده 
    2,649
    تشکر شده در
    1,633 پست

پیش فرض پاسخ : بازگشت پول - Money Back در چه صورت ؟؟

بستگی به قوانین از پیش تعیین شده داره
    خیلی از شرکت ها درصورت عدم مشکل هم برگشت میدن

4. تعداد تشکر ها از HugeServer به دلیل پست مفید

عضو انجمن aalireza439 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    396
    تشکر شده در
    251 پست

در صورتی که مشتری با اون سرویس شما مشکلی داشته باشه ، نتونه کارشو انجام بده ، بازگشت پول قابل قبوله ، در غیر اینصورت اگه دلیل قانع کننده نداشت ، بازگشت پول قابل قبول نیست .
    من اگه بودم هزینه رو بهش نمی دادم ، سرویس اش رو هم فطع می کردم.

6. تعداد تشکر ها از aalireza439 به دلیل پست مفید

عضو انجمن amiri113 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,315
    تشکر تشکر شده 
    1,642
    تشکر شده در
    853 پست

بله دقيقا اين بستگی به شرايط و قوانين خودتون داره.
    خيلی ها بازگشت وجه ندارن. خيلی ها هم مينويسن بازگشت وجه تا 30 روز بدون قيد و شرط!
    تاييد مالی آنلاين دامنه های ملی (ir) در سايت sa1601.ir
    مشاهده تعرفه های روزانه اس ای 1601

8. تعداد تشکر ها از amiri113 به دلیل پست مفید

عضو انجمن pardishosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    857
    تشکر تشکر شده 
    2,336
    تشکر شده در
    1,451 پست

من تجربه خودم رو می گم ، به جز ادمین سایت های دانلود و موزیک و فیلم ، اکثر کاربرها واقعا بدون مشکل هستند ، اما با افراد دانلودی که کار کنید هر چه قدر بهشون خدمات بدی اخر دبه می کنند ، برای همین تا حد امکان سعی می کنیم به این طور سایت ها هاست ندیم. واقعا مایه اعصاب خوردی هستند.
    ویرایش توسط pardishosting : December 16th, 2010 در ساعت 19:30

10. تعداد تشکر ها ازpardishosting به دلیل پست مفید

عضو دائم Warez-Host.IR آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,177
    تشکر تشکر شده 
    4,167
    تشکر شده در
    2,036 پست

بستگی به قوانین از پیش تعیین شده داره
    خیلی از شرکت ها درصورت عدم مشکل هم برگشت میدن
    من خودم به شخصه به همه ميگم تا 3 روز اگر هر مشكلي داشتيد (( قانع كننده هزينه را برگشت ميدم ))
    من اگه بودم هزینه رو بهش نمی دادم ، سرویس اش رو هم فطع می کردم.
    شما ديگه خيلي داريد خشن برخورد ميكنيد
    بله دقيقا اين بستگی به شرايط و قوانين خودتون داره.
    خيلی ها بازگشت وجه ندارن. خيلی ها هم مينويسن بازگشت وجه تا 30 روز بدون قيد و شرط!
    اميري جان خوب يك چيزي اين وسط هست
    يعني يك عرف ثابت و درست نداره اين ؟؟
    مشتري هر زمان كه آمد گفت من ناراضي ام بايد هزينه را تمام و كمال بهش پس بديم ؟؟
    مثلاً اين مشتري گرامي ما كه شايد تاپيك را هم ببينه تو 4 روز كلي پهناي باند مصرف كرده بود و .... ما نبايد هزينه اي از ايشون و امثال اون بگيريم براي مصرف اين مدت ؟؟
    درسته هميشه ميگيم كه :
    هميشه حق با مشتري هست ولي تا چه حد ؟؟
    اين نمونه براي هاستينگ بود و نهايتاً وقتي كه براي تحويل اين پنل بهشون صرف كرديم زياد نيست

اما براي سرورهاي مجازي چي ؟؟
    كلي وقت بزاريم كه آماده كنيم و كانفيگ كنيم بعد طرف بياد و بعد از چند روز بگه كه نه و نمي خواد
    ناراضي هست و هزار و يك دليل ديگه مياره كه هزينه را پس بگيره
    به قول بهرام كه ميگه براي هركاري كه انجام ميديد و زحمتي كه ميكشيد هزينه را بگيريد حقتون هست
    اول اينكه باز گشت وجه در سرور مجازي كار درستي هست و آيا اين كار را همه انجام ميدن ؟؟
    دوم اينكه حالا اگر ما بيايم و هزينه را كامل پس بديم پس زحماتي كه كشيديم چي ؟؟

---------- Post added at 06:18 PM ---------- Previous post was at 06:14 PM ----------

من تجربه خودم رو می گم ، بع جز ادمین سایت های دانلود و موزیک و فیلم ، اکثر کاربرها واقعا بدون مشکل هستند ، اما با افراد دانلودی که کار کنید هر چه قدر بهشون خدمات بدی اخر دبه می کنند ، برای همین تا حد امکان سعی می کنیم به این طور سایت ها هاست ندیم. واقعا مایه اعصاب خوردی هستند.
    درسته
    اصولاً كساني كه هاست حجيم ميگيرن براي راپيد يا هاست با فضاي خيلي كم اون هم ماهيانه
    طرف اومده ميگه 100 مگ هاست ميخوام يك ماهه
    ميگم آقا 100 مگ ارزش ساليانه نداره بعد شما ماهيانه ميخواد ؟؟
    هرطور شد ما رو راضي كرد و گرفت
    بعد از 2 روز كه فكر كنم اسكريپت نوشته بود يا چيزي ميخواست تست كنه گفت همون چند هزار تومان را به حسابم واريز كنيد
    نمي دونم واقعاً بعضي ها با خودشون چي فكر ميكنن

☼☺☼ به زودی دوباره با هم خواهیم بود بهتر از قبل به همراه ارائه تسهیلات بانکی خاص به هموطنان عزیز ☼☺☼

.:::. نسخه جدید ماژول مجازی ساز ESXI برای سیستم WHMCS تحت وب = Module W3esxi For ESXI .:::.

عضو انجمن amiri113 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,315
    تشکر تشکر شده 
    1,642
    تشکر شده در
    853 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Warez-Host.IR نمایش پست ها
    اول اينكه باز گشت وجه در سرور مجازي كار درستي هست و آيا اين كار را همه انجام ميدن ؟؟
    دوم اينكه حالا اگر ما بيايم و هزينه را كامل پس بديم پس زحماتي كه كشيديم چي ؟؟
    بازم ميگم بستگی به شرط و شروطی داره که زمان فروش با مشتری گذاشتيد.
    شما به مشتری ميگيد تا 3 روز پول رو پس ميديد اگر شرطی داره بايد بگيد اگر شرطی نداره بايد بدون قيد و شرط پس بديد.

مثلا تو سرويس دهنده های اينترنتی ميکن اگر برای مثال تا 200 مگابايت دانلود داشته باشيد و تا 3 روز ناراضی بوديد پول رو پس ميديم.
    هر جا قانون خودش رو داره و درستش اينه که همه اينا همون اول به مشتری گفته بشه.
    تاييد مالی آنلاين دامنه های ملی (ir) در سايت sa1601.ir
    مشاهده تعرفه های روزانه اس ای 1601

13. تعداد تشکر ها از amiri113 به دلیل پست مفید

عضو انجمن Desperados آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    138
    تشکر تشکر شده 
    388
    تشکر شده در
    195 پست

بستگی به قوانین شما داره و اینکه طوری قوانین رو پیاده کنید که جلوی سوء استفاده رو بگیرید.

من خودم به این صورت عمل می کنم که تا 7 روز برگشت وجه هست ولی طبق شرط زیر :

اگر مشکل فنی مرتبط با هاست بود که توسط ما غیر قابل حل باشه و کاربر نتواند به این دلیل از سرویس برای هدف خود استفاده کنه هزینه در صورت درخوست در 7 روز اول برگشت داده میشه.
    اگر کاربر طی این7 روز درخواست برگشت وجه کند بدون مشکل فنی غیر قابل حل مرتبط با هاست هزینه 5000 تومان بابت راه اندازی سرویس و همچنین کسر مبلغ انتقال وجه + کارمزد پرداخت آنلاین وجه مابقی طی 7-10 روز کاری برگشت داده می شود

با این شرایط که گذاشتم افرادی که واقعاً نتوانند استفاده کنند می توانند هزینه را دریافت کنند از سوء استفاده افزادی که قدرت تصمیم گیری ندارند و فکر می کنند ما وقت اضافه داریم برای اشتباه یا عدم تصمیم گیری صحیح اون ها جلوگیری میشه و متوجه می شوند قبل از انجام کاری بیشتر فکر کنند و تصمیم روی هوا نگیرند وقت ما ارزش داره :دی

15. تعداد تشکر ها از Desperados به دلیل پست مفید

عضو انجمن srashedian آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    105
    تشکر تشکر شده 
    335
    تشکر شده در
    197 پست

سلام

من به عنوان مشتری ای که نزدیک به 30 وی پی اس داشته (از شرکت های ایرانی و خارجی) این شکل پس دادن وجه رو معقول میبینم:
    1- زمان بازگشت وجه بین 3 تا 5 روز
    2- به شرطی که مشتری دلیل قابل قبولی داشت بازگشت وجه رو انجام بدید (البته همه ی دلیل هارو برای خودتون غیرقابل قبول ندونید که مشتری هیچ راهی نداشته باشه، منطقی باشید و خودتون رو جای مشتری بذارید)
    3- در صورتی که در این مدت استفاده از سرویس معمول و معقول بوده، کل هزینه برگشت داده بشه (خوب دلیلش اینه که شخص نتونسته استفاده ی مورد نظرش رو داشته باشه) اما اگر استفاده از حد معمول و استاندارد اون مدت زمان بیشتر هست، مطابق نرخ افزایش و کاهش کانفیگ سرویس ها موارد مصرفی رو از هزینه اش کم کنید و بقیه رو برگردونید...

البته من روش های دیگه ای رو هم دیدم، به عنوان مثال بعضی از شرکت ها هر زمانی که مشتری بخواد، در صورتی که استفاده اش از سرویس در حد معمول بوده باشه، هزینه ی اون روزهای استفاده شده رو به صورت روزشمار حساب میکنن و بقیه ی پول رو برگشت میدن... یا یه شرکت دیگه بود که 24 ساعت مهلت پرداخت وجه میداد (اگر اشتباه نکنم BestVPS) که من خودم ازشون سرویس گرفتم و 24 ساعت بعد پرداخت کردم، اینطوری مشتری 24 ساعت فرصت داره که خودش عملا سرویس رو آزمایش کنه و اگر به دردش نمیخوره هزینه اش رو پرداخت نکنه...

17. تعداد تشکر ها از srashedian به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pardishosting نمایش پست ها
    من تجربه خودم رو می گم ، بع جز ادمین سایت های دانلود و موزیک و فیلم ، اکثر کاربرها واقعا بدون مشکل هستند ، اما با افراد دانلودی که کار کنید هر چه قدر بهشون خدمات بدی اخر دبه می کنند ، برای همین تا حد امکان سعی می کنیم به این طور سایت ها هاست ندیم. واقعا مایه اعصاب خوردی هستند.
    سلام.

این مورد رو تایید می کنم و خوشحالم که تنها شخصی نیستم که این فکر رو می کنم و این روش رو پیشه کردم!

شما اگر توی WHT.com هم بررسی کنید، مشتری های دنلود سرویس همیشه حتی از بزرگترین شرکت ها شاکی هستند و معمولاً این افراد رو کسی مشتری حساب نمی کنه تا برن و گیر شرکت های روسی و چینی بیفتند تا هفته ای 1 بار به تیکت هاشون جواب داده بشه و اگر هم 1 هفته قبل هزینه تمدید سرویس رو ندادند، سرویس رو براشون می بندند ! lol !

فکر کنم آسونترین راه برای باز کننده تاپیک این باشه که --> هزینه پهنای باند مصرفی رو حساب کنید براشون با روش overage calculation که معمولاً 2 الی 3 برابر هزینه معمولی پهنای باند اضافه هست (به صورت هر گیگ) و بقیه پول رو بهشون بدید و هیچ حرف دیگه ای هم باهاشون نزنید!

اگر مجدد سرویس خواستند هم جواب --> متاسفانه ما قابلیت تامین نیاز های شما را نخواهیم داشت، امیدوارم سرویس دهنده مورد نظر خود را بیابید. موفق باشید!

با تشکر.

19. تعداد تشکر ها از Aria به دلیل پست مفید

B.Z

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)