صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: مشکل با یک مشتری ! ( سئو سایت )

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

پیش فرض مشکل با یک مشتری ! ( سئو سایت )

سلام خدمت دوستان و همکاران گرامی

مدتی هست یک سفارشی رو قبول کردم برای سئو کلمه که باعث دردسر شده واسم !

فرد مشتری ما به قول خودشون هیچی سر در نمیاره و کارای فنی رو دوستشون انجام میده ( آقای همه چیدون :|) ایشون هم بدون اطلاع من یا هماهنگی بر میدارن تغیراتی که دوست دارن را اعمال یکنن چه روی قالب چه روی خود وردپرس و پلاگین ها ...

ما کلمه مورد نظر که قرار بوده سایت فوق با اون کلمه اولین لینک گوگل باشه رو سئو میکنیم و میاریمش تا لینک 3-4 گوگل تو صفحه اول بعد یک یا دوروز میایم میبینیم سایت به صفحه دوم یا حتی سوم با همون کلمه رفته ! وقتی هم برسی میکنیم میبینیم ایشون برداشته یه جا رو به دلخواه خودشون تغیر داده ( همون آقای همه چیدون ) ... ( تاحالا 3 بار ما سایت رو به صفحه اول رسوندیم که مجدد رفته سایر صفحات ... )

ما توی این مدت که در حال کار روی سایتشون هستیم بار ها ازشون خواهش کردیم که دست به چیزی نزن و یا حداقل یه خبری بدن که ما هم در جریان باشیم اما همچنان با همون آش و همون کاسه روبه رو هستیم ...

همچنین چون ما یه هاستینگ هم هستیم سیستم تیکتینگ WHMcs داریم که ازشون بارها خواهش کردیم که سوال ها و پرسش های غیر ضروریشون رو تیکت بدن اما متعصفانه همیشه به صورت مستقیم با تلگرام و بیشتر تماس با شماره پشتیبانی ضروری سوالات غیر مهم و وقت گیر خودشون رو مطرح میکنن که باعث تخیر در روند پشتیبانی و پاسخ گویی به سایر مشترکین میشه ...

میخواستم از شما دوستان بپرسم بهترین برخوردی که با ایشون میتونیم داشته باشیم چی هست ؟! ( هزینه آتچنانی هم برای سئو و میزبانی سایتشون دریافت نکردیم کل واریزیشون 155 هزار تومان تا این لحظه بوده )

بابت طولانی شدن متن پوزش میخوام

2. تعداد تشکر ها ازMr.Pouria به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن Netfollower آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,063
    تشکر تشکر شده 
    1,673
    تشکر شده در
    812 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل با یک مشتری ! ( سئو سایت )

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Pouria نمایش پست ها

فرد مشتری ما به قول خودشون هیچی سر در نمیاره و کارای فنی رو دوستشون انجام میده ( آقای همه چیدون :|) ایشون هم بدون اطلاع من یا هماهنگی بر میدارن تغیراتی که دوست دارن را اعمال یکنن چه روی قالب چه روی خود وردپرس و پلاگین ها ...

ما کلمه مورد نظر که قرار بوده سایت فوق با اون کلمه اولین لینک گوگل باشه رو سئو میکنیم و میاریمش تا لینک 3-4 گوگل تو صفحه اول بعد یک یا دوروز میایم میبینیم سایت به صفحه دوم یا حتی سوم با همون کلمه رفته ! وقتی هم برسی میکنیم میبینیم ایشون برداشته یه جا رو به دلخواه خودشون تغیر داده ( همون آقای همه چیدون ) ... ( تاحالا 3 بار ما سایت رو به صفحه اول رسوندیم که مجدد رفته سایر صفحات ... )

ما توی این مدت که در حال کار روی سایتشون هستیم بار ها ازشون خواهش کردیم که دست به چیزی نزن و یا حداقل یه خبری بدن که ما هم در جریان باشیم اما همچنان با همون آش و همون کاسه روبه رو هستیم ...

همچنین چون ما یه هاستینگ هم هستیم سیستم تیکتینگ WHMcs داریم که ازشون بارها خواهش کردیم که سوال ها و پرسش های غیر ضروریشون رو تیکت بدن اما متعصفانه همیشه به صورت مستقیم با تلگرام و بیشتر تماس با شماره پشتیبانی ضروری سوالات غیر مهم و وقت گیر خودشون رو مطرح میکنن که باعث تخیر در روند پشتیبانی و پاسخ گویی به سایر مشترکین میشه ...

میخواستم از شما دوستان بپرسم بهترین برخوردی که با ایشون میتونیم داشته باشیم چی هست ؟! ( هزینه آتچنانی هم برای سئو و میزبانی سایتشون دریافت نکردیم کل واریزیشون 155 هزار تومان تا این لحظه بوده )

عرض ادب

واقعا اعصابم بهم ریخت

مشتری مداری و احترام و.... برای مشتری واجب اما
    دیگر نباید باج بدهید که !!!!

الان حق شما دارد ضایع می شود
    اگر توجه نمیکنند با توجه به اینکه قراردادی هم درکار نیست
    یا تمام پسوردهارو توافق کنید که فقط دست شما باشید
    یا پروژه را کنسل کنید

به اعصاب خردی و قلب دردی و استرسی که از چنین ادمایی میگیرید
    ده برابر این مبلغم جبران نمیکند !!!!
    بعضی ها فکر میکنند چندهزارتومن میدهند باید حتما سواستفاده کنند
    واقعا جای تاسف داره

ناراحت نباشید همکار عزیز اما از دفعه بعد کمی محکم تر با مشتری پیش برید
    برای خود من هم بدتر از این موارد اتفاق افتاده و درک میکنم !
    ویرایش توسط Netfollower : December 17th, 2016 در ساعت 14:55

5. تعداد تشکر ها از Netfollower به دلیل پست مفید

عضو انجمن yasserhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    497
    تشکر تشکر شده 
    446
    تشکر شده در
    338 پست

یه همچین مشکلی رو ما داریم اگه راهی برای حل کردن پیدا کردید اطلاع بدید.
    رفتاری که من کردم تا الان گفتم شما اومدید تغییرات انجام دادید و این تغییرات باعث شده کلا شما از گوگل حذف بشید(لینک هاش رو توی وردپرس عوض کرده)+ بک لینک های مخرب استفاده کرده.
    شماهم تنها راه اینه که بگید شما تغییرات روی سایت زدید بدون هماهنگی این تغییرات باعث شده به رتبه سایتتون صدمه بزنه به این دلیل خرابکاری از خودتون بوده.

7. تعداد تشکر ها از yasserhost به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    475
    تشکر تشکر شده 
    595
    تشکر شده در
    428 پست

سلام پوریا جان شما چند بار براش بهینه کردی و به چیزی که میخاسته رسوندیش و به قول خودت آقای همه چی دون همه چیو خراب کرده پس بهترین جوابی که میتونید بهش بدید

اینه که چند بار برات تغییرات رو اعمال کردیم جواب هم گرفتیم و همه چیو زدید خراب کردید. کار ما به اتمام رسیده و دیگر از نظر ما پشتیبانی ندارید ! اگر مایل بودید مجدد با هزینه ای جداگانه رفع مشکل میشه تمام اسم هزینه مجدد رو بیار دیگه میره حتی بلاکتم میکنه

9. تعداد تشکر ها از pc.rootall به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Netfollower نمایش پست ها
    عرض ادب

واقعا اعصابم بهم ریخت

مشتری مداری و احترام و.... برای مشتری واجب اما
    دیگر نباید باج بدهید که !!!!

الان حق شما دارد ضایع می شود
    اگر توجه نمیکنند با توجه به اینکه قراردادی هم درکار نیست
    یا تمام پسوردهارو توافق کنید که فقط دست شما باشید
    یا پروژه را کنسل کنید

به اعصاب خردی و قلب دردی و استرسی که از چنین ادمایی میگیرید
    ده برابر این مبلغم جبران نمیکند !!!!
    بعضی ها فکر میکنند چندهزارتومن میدهند باید حتما سواستفاده کنند
    واقعا جای تاسف داره

ناراحت نباشید همکار عزیز اما از دفعه بعد کمی محکم تر با مشتری پیش برید
    برای خود من هم بدتر از این موارد اتفاق افتاده و درک میکنم !
    والا نمیدونم چی بگم از طرفی خودم چندین بار خواستم لغو بکنم کارشون رو اما باز میترسیم مثل خیلی از سرویس دهنده های دیگه که سرویس میدن بعد با این نوع مشتری ها قطع همکاری میکنن .. بعد این کار مشتری میاد شاکی تاپیک میزنه تو انجمن های مختلف و برند یک فرد رو خراب میکنه ...

مگرنه چندین بار میخواستم لغو کنم ..

نقل قول نوشته اصلی توسط yasserhost نمایش پست ها
    یه همچین مشکلی رو ما داریم اگه راهی برای حل کردن پیدا کردید اطلاع بدید.
    رفتاری که من کردم تا الان گفتم شما اومدید تغییرات انجام دادید و این تغییرات باعث شده کلا شما از گوگل حذف بشید(لینک هاش رو توی وردپرس عوض کرده)+ بک لینک های مخرب استفاده کرده.
    شماهم تنها راه اینه که بگید شما تغییرات روی سایت زدید بدون هماهنگی این تغییرات باعث شده به رتبه سایتتون صدمه بزنه به این دلیل خرابکاری از خودتون بوده.
    بله متعصفانه این افراد یک معضل شدن در این زمینه ... و حسابی رو اعصاب آدم هستن ...

ایشون هم یک سری لینک ها داره که کلا خروچی های اون سایت ها اسپم هست اما خوب بدون هماهنگی برای خودشون لینک ارسال میکنن و بک میگیرن ...

11. تعداد تشکر ها از Mr.Pouria به دلیل پست مفید

عضو انجمن persiancoder آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    314
    تشکر تشکر شده 
    546
    تشکر شده در
    361 پست

بارها موارد مشابه شما برام پیش اومده. و بالاخره راه درست رو فهمدیم !
    کسر حق الزحمه موارد انجام شده و بازگشت مانده هزینه ( هرجا جلوی ضرر بگیری سود هست ) و سپس فقط و فقط بلاک کردن چنین افرادی و نپذیرفتن هر سفارش دیگه ای از ایشون.
    شاید اول فکر کنی خب به اندازه 155 ت پرداختیه ایشون وقت گذاشتی حالا باید نصف مبلغ رو برگردونی... اما یکم که دقیق تر نگاه کنی ضرری که ایشون میزنه چندبرابره... توی همین وقتی که داری برای ایشون میذاری هی زحمات رو به باد بدند میتونی یکی دو تا پروژه دیگه بگیری رو راحت انجام بدی.
    طراحی قالب وردپرس | طراحی وب‌سایت | طراحی گرافیک | تبدیل PSD به WP
    تماس با من: i.alivakili@gmail.com ، 0912 932 8839 ، تلگرام: redgraphic@

13. تعداد تشکر ها از persiancoder به دلیل پست مفید

عضو انجمن ITarashe آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    174
    تشکر شده در
    124 پست

سلام

مشکلات مشابهی که برایتان اتفاق می افتد به دلیل نداشتن قرارداد یا محکم نبودن قرارداد است .
    با عقد قرارداد کتبی و رسمی برای کارهای اینچنینی (طراحی سایت و سئو) کاملا جلوی مشکلات مشابه را خواهید گرفت
    ضمنا در تمام قرارداد های سئو ذکر می‌شود که طی ۳ الی ۴ ماه نتیجه کار قابل مشاهده خواهد بود و کاملا هم تضمینی نیست.
    یعنی عملا برای سئو نباید تضمین ‍۱۰۰٪‌ به مشتری داد. علی الخصوص اگر سایت مشتری content base بالا نیاید و بخواهد همانطوری که هست در نتایج جابجا شود
    بهترین راه شما در حال حاضر این است که در صورتی که قرارداد ندارید برای ادامه همکاری قرارداد بنویسید(از همین الان) یا در صورتی که قرارداد دارید طبق قرارداد به بندهایی که برای تغییر‌های ناگهانی و اشتباهات کارفرما مربوط می شود عمل کنید.

15. تعداد تشکر ها از ITarashe به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pc.rootall نمایش پست ها
    سلام پوریا جان شما چند بار براش بهینه کردی و به چیزی که میخاسته رسوندیش و به قول خودت آقای همه چی دون همه چیو خراب کرده پس بهترین جوابی که میتونید بهش بدید

اینه که چند بار برات تغییرات رو اعمال کردیم جواب هم گرفتیم و همه چیو زدید خراب کردید. کار ما به اتمام رسیده و دیگر از نظر ما پشتیبانی ندارید ! اگر مایل بودید مجدد با هزینه ای جداگانه رفع مشکل میشه تمام اسم هزینه مجدد رو بیار دیگه میره حتی بلاکتم میکنه
    والا هنوزم هزینه که قرار بوده بدن رو کامل ندادن :دی قراره تا چند روز آینده تسویه کنن ...

اینو هم بگیم کلا پولی که از جیب خودمونم برای هزینه بک کردیم رو باید بیخیال بشیم :دی

ما با ایشون 450 برای سئو و میزبانی طی کردیم ( سئو 3 کلمه مختلف برای صفحه اول گوگل اما هر بار با خراب کاری اقای همه چی دون لینکا عقب رفت )

بماند که طی مراحل انجام کار سایتشون آلوده به کد های مخرب شد و به بلک لیست سایت های جهانی غیر ایمن رفت که با کلی تلاش خارجش کردیم هزینه ای هم نگرفتیم و کلی کار دیگه ...

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط persiancoder نمایش پست ها
    بارها موارد مشابه شما برام پیش اومده. و بالاخره راه درست رو فهمدیم !
    کسر حق الزحمه موارد انجام شده و بازگشت مانده هزینه ( هرجا جلوی ضرر بگیری سود هست ) و سپس فقط و فقط بلاک کردن چنین افرادی و نپذیرفتن هر سفارش دیگه ای از ایشون.
    شاید اول فکر کنی خب به اندازه 155 ت پرداختیه ایشون وقت گذاشتی حالا باید نصف مبلغ رو برگردونی... اما یکم که دقیق تر نگاه کنی ضرری که ایشون میزنه چندبرابره... توی همین وقتی که داری برای ایشون میذاری هی زحمات رو به باد بدند میتونی یکی دو تا پروژه دیگه بگیری رو راحت انجام بدی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ITarashe نمایش پست ها
    سلام

مشکلات مشابهی که برایتان اتفاق می افتد به دلیل نداشتن قرارداد یا محکم نبودن قرارداد است .
    با عقد قرارداد کتبی و رسمی برای کارهای اینچنینی (طراحی سایت و سئو) کاملا جلوی مشکلات مشابه را خواهید گرفت
    ضمنا در تمام قرارداد های سئو ذکر می‌شود که طی ۳ الی ۴ ماه نتیجه کار قابل مشاهده خواهد بود و کاملا هم تضمینی نیست.
    یعنی عملا برای سئو نباید تضمین ‍۱۰۰٪‌ به مشتری داد. علی الخصوص اگر سایت مشتری content base بالا نیاید و بخواهد همانطوری که هست در نتایج جابجا شود
    بهترین راه شما در حال حاضر این است که در صورتی که قرارداد ندارید برای ادامه همکاری قرارداد بنویسید(از همین الان) یا در صورتی که قرارداد دارید طبق قرارداد به بندهایی که برای تغییر‌های ناگهانی و اشتباهات کارفرما مربوط می شود عمل کنید.
    از هر دو عزیز تشکر میکنم بابت راهنمایی و پیشنهادشون

پس اول با ایشون یک قرار داد مینویسیم اگر قبول نکردن قطع همکاری فک کنم بهترین کار باشه ...

عضو انجمن hamedmj آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    472
    تشکر تشکر شده 
    1,770
    تشکر شده در
    1,172 پست

صد در صد ابتدا کامل وجه رو میگرفتم و بعد اعلام پایان همکاری.
    اصلا با این قشر مشتری راه اومدن اشتباه هست.
    Hamed Rashnoo - Young web designer
    -----------------------------------------------------
    Free Web Design - Click Here

18. تعداد تشکر ها از hamedmj به دلیل پست مفید

عضو انجمن peym@n آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    675
    تشکر تشکر شده 
    892
    تشکر شده در
    625 پست

درود
    هزینتون گه دریافت کردید, آخرین تذکر را بهشون بدید و یکبار دیگر کارتون رو استارت و تحویل دهید و بعد آن هیچ گونه مسئولیتی برای عهده شما نیست.
    هزینه دریافتتون نیز از شیر مادر حلال میباشد.
    موفق باشید
    پارس وب هاست با 6 سال سابقه درخشان در زمینه هاست,دامین,سرور مجازی,سرور اختصاصی
    تلفن:02195119965
    پارس وب هاست

20. تعداد تشکر ها از peym@n به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)