صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 31

موضوع: از کدوم سایت دامنه خارجی بگیرم بهتره ؟ (name.com , namecheap.com , godaddy.com)

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    8 پست

پیش فرض از کدوم سایت دامنه خارجی بگیرم بهتره ؟ (name.com , namecheap.com , godaddy.com)

یه سری به این سه تا سایت زدم اما دیدم الگو های هر کدوم شون متفاوته. مهم برام اینا که چقدر نسبت به آی پی های ایرانی گیرن. کلا می خوام از *** استفاده کنم ولی خواستم بدونم اگه یه بار اشتباهی سر زد و با آی پی ایرانی وارد شدم کدومشون زیاد نسبت به این قضیه گیر نیستن. و دیگه اینکه آیا از هر *** ی می تونم استفاده کنم یا باید حتما از همون آی پی که پرداخت باهاش انجام شده ورود هم انجام شه ؟

از لحاظ نحوه خدمات اونطوری که دقت کردم:
    سایت namecheap.com دامنه هاش ارزون تره اما کنترل پنل معمولی داره. شاید واسه یه دامنه بیشتر از این هم نیازی نباشه اما خوبیش اینه که Whois Privacy ش رایگانه. حالا نمی دونم واسه سال اول رایگانه یا کلا رایگانه ؟
    سایت name.com کنترل پنل حرفه ای داره و هزینه ای هم که بابت Whois Privacy می گیره 5 دلاره و دامنه هاش هم کمی از namecheap گرون تره.
    سایت godaddy.com هم که از هر دو نظر گرون تره هم دامنه و هم Whois Privacy... بابت Whois 10 دلار می گیره.

کسایی که تو این زمینه تجربه دارن لطفا راهنمایی کنن که کدومشون بهتره.

2. تعداد تشکر ها از S.T.A.R.S به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    60
    تشکر تشکر شده 
    112
    تشکر شده در
    98 پست

پیش فرض پاسخ : از کدوم سایت دامنه خارجی بگیرم بهتره ؟ (name.com , namecheap.com , godaddy.com)

از godaddy.com استفاده کنید سایت خوبی هست و کیفیت خوبی هم داره مورد تایید هست .

5. تعداد تشکر ها از irhost.net به دلیل پست مفید

عضو انجمن armin.rf آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,005
    تشکر تشکر شده 
    1,550
    تشکر شده در
    824 پست

پیش فرض پاسخ : از کدوم سایت دامنه خارجی بگیرم بهتره ؟ (name.com , namecheap.com , godaddy.com)

godaddy.com

پیشنهاد میشه
    اما عذر خواهی میکنم چرا از سرویس دهنده های داخلی استفاده نمکنید

7. تعداد تشکر ها از armin.rf به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    8 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط irhost.net نمایش پست ها
    از godaddy.com استفاده کنید سایت خوبی هست و کیفیت خوبی هم داره مورد تایید هست .
    متاسفانه متوجه منظورتون از کیفیت نشدم. لطفا کمی بیشتر توضیح بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط armin.rf نمایش پست ها
    godaddy.com

پیشنهاد میشه
    اما عذر خواهی میکنم چرا از سرویس دهنده های داخلی استفاده نمکنید

والا می خوام مدیریتش و مالکیتش از همه لحاظ دست خودم باشه و الا سایت های ایرانی فراوونی هستن که بدون هیچ مشکلی میشه راحت ازشون خریداری کرد و کنترل پنل اختصاصی هم بابت این کار دارن. godaddy نسبت به اون دو سایت دیگه گرون تر حساب می کنه. میشه دلیلش رو هم بگین که چرا godaddy نسبت به دو تای دیگه ارجحیت داره؟ برای استفاده از این سایت ها حتما باید از وی P ان استفاده کرد دیگه درسته ؟

اگه می تونین واسم خریدشو انجام بدین لطفا پی ام بدین.

عضو انجمن alimosavi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    197
    تشکر تشکر شده 
    656
    تشکر شده در
    391 پست

godaddy نرید سمتش که باید تایید هویت سختی رو بگذرونید .

من از هر سه تایی که گفتید استفاده می کنم برای سالها . name.com رو از لحاض ساپورت ودردسر کمتر، ترجیح می دم . namecheap هم خوبه . کلا از یکی از این دوتا استفاده کنید .
    به نام او ....

10. تعداد تشکر ها از alimosavi به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    8 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alimosavi نمایش پست ها
    godaddy نرید سمتش که باید تایید هویت سختی رو بگذرونید .

من از هر سه تایی که گفتید استفاده می کنم برای سالها . name.com رو از لحاض ساپورت ودردسر کمتر، ترجیح می دم . namecheap هم خوبه . کلا از یکی از این دوتا استفاده کنید .
    ممنون از پاسخت. نمی دونم چرا حس خوبی نسبت به godaddy نداشتم. هم گرون تره و هم سایتش کاربر ناپسند و هم اینکه به قول شما تایید هویت سختی هم داره. ولی نمی دونم چرا طرفدارای زیادی داره. میشه لطف کنید یکی رو معرفی کنید که بتونه واسم یه دامنه خارجی رو از name.com بخره ؟ اگه اینجا نمی تونید معرفی کنید خصوصی کنید ممنون میشم.

پی.اس... تو قسمت درخواست دامنه دوستانی به درخواستم جواب دادن و گفتن که واسه خرید از سایت name.com نیاز به تایید شماره همراه هستش. کسی می تونه اینو تایید کنه ؟ تا اونجاییکه من می دونم شماره فیک هم میشه داد و مشکلی نداره.
    ویرایش توسط S.T.A.R.S : December 4th, 2016 در ساعت 01:28

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    8 پست

یه سوال دیگه هم داشتم.

بین name.com و namecheap.com دو تفاوت فاحش وجود داره یکی اینکه قیمت namecheap کمتره و هم اینکه whois privacy ش رایگانه. می خواستم بدونم whois privacy ش فقط واسه سال اول رایگانه یا کلا رایگانه ؟

پی اس ... با یه سرچ ساده به جوابم رسیدم. همونطور که حدس میزدم Whois Privacy ش یه ساله ست یعنی از سال بعد باید هزینه Whois ش بدی:

Our system adds a free 1-year WhoisGuard subscription with every registration or transfer only for those domain names that support it.

Unfortunately, due to the Registry restrictions, WhoisGuard cannot be used with certain domain extensions. View the WhoisGuard page for details.

If you register or transfer a domain with one of the supported TLDs, a free 1-year WhoisGuard subscription will be added to your account.
    نکته جالبش اینه که اینا واسه سال اول فقط هزینه شو کم حساب می کنن اما واسه سال های بعد کاملا جبران می کنن. درسته هزینه whois privacy ش 2.88 دلاره اما دامنه هاش هم واسه سال های بعد دو دلار گرون تر از name.com میشه که باز میشه چیزی در حد همون name.com... پس namecheap فقط برای ثبت اول خوبه.

فقط می مونه بحث دردسر و از اونجاییکه alimosavi گفتن که name.com رو از لحاض ساپورت ودردسر کمتر، ترجیح می دن پس انتخاب نهایی من همون name.com میشه... فقط تنها بحثی که می مونه بحث تایید شماره همراهه name.com به گفته بعضی از دوستان هستش که نمی دونم صحت داره یا نه.
    ویرایش توسط S.T.A.R.S : December 4th, 2016 در ساعت 05:52

تشکر تشکر کرده 
    197
    تشکر تشکر شده 
    656
    تشکر شده در
    391 پست

از دوستانی که ریزلر name.com هستند . ساب اکانت دریافت کنید بهیچ وجه مشکلی پیش نمیاد براتون .
    ولی از google voice هم می تونید شماره موبایل آمریکایی دریافت کنید ...

کپن تخفیف برای رایان بودن یک سال privacy رایگان در هنگام خرید دامنه PRIVACYPLEASE

- - - Updated - - -

moniker.com هم خوب هست البته ...
    به نام او ....

14. تعداد تشکر ها ازalimosavi به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    8 پست

1. تا اونجاییکه داشتم تو name.com می چرخیدم به نظر میاد که sub account ها با نام کاربری خاصی که خود ریسلر تعیین می کنه ارائه میشه. من می خوام اکانت منحصر به فرد خودمو داشته باشم. بیشتر تمایل دارم که کسی اکانتمو شارژ کنه و خودم خرید رو انجام بدم اما اینکه گفتین شماره آمریکایی تهیه کنم یعنی آدرس آمریکایی بدم ؟ بعدش مشکلی پیش نمیاد ؟ مثلا اگه یک در هزار بخوان پیگیری کنن ؟ گرچه گفتین دردسر این سایت کمتره اما می خواستم آدرس های آسیایی مثل امارات و یا فیلیپین رو بهش بدم و از "وی P ان" همون کشورها استفاده کنم چون فکر می کنم که ممکنه کمتر به چنین آدرس هایی رجوع شه. اشتباه میکنم ؟

2. شما خودتون ریسلر نیستین که بهتون پی ام بدم و یا ریسلری تو این زمینه سراغ دارین که معرفی کنین ؟

البته سایت هایی هم هستن که Privacy رایگان مادام العمر میدن اما دیدم یکی شون دامنه ها رو سه دلار گرون تر میده که دیگه دیدم همه شون به نحوی دارن بازی در میارن بی خیال شدم:
    http://www.privacydusk.com/other-pri...tion-for-ever/

تشکر تشکر کرده 
    197
    تشکر تشکر شده 
    656
    تشکر شده در
    391 پست

والا جدیدا رو خبر ندارم ولی چندجا دیدم که namecheap و name.com ممکنه اوایل کارتون تایید بخان اذتون. اگر امکان تایید اطلاعات براتون نیست ریسک نکنید و از نمایندگیشون بگیرید.
    شماره تلفن voip را می شه برای اکثر کشورها تهیه کرد.
    همه چی در تمام شرکت های دنیا به اعتبار مشتری بر می گرده. مثلا name.com و namecheap در ۱۰ سال اخیر هیچوقت ازم درخواست مدرک نکردند ولی godaddy هر چند وقت یکبار درخواست مدرک می کنه.
    بله هم از namecheap و هم name حساب نمایندگی دارم.

- - - Updated - - -

در name امکان ایجاد زیر اکانت با اطلاعات مجزا هست مثل ریزلرکلاب ولی namecheap دامنه با اطلاعات کاربر ولی در پنل نماینده ثبت می شه.
    فکر می کنم سیستم نمایندگی name بهتره البته ماجول whcms پولی داره برای همین کمتر ازش استفاده می شه.

17. تعداد تشکر ها از alimosavi به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)