صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: مشکل در سرور نت افراز و کمک از دوستان برای انتخاب سرور

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    16 پست

پیش فرض مشکل در سرور نت افراز و کمک از دوستان برای انتخاب سرور

سلام بنده از طرفدارهای خوب نت افراز هستم حدود بالای 10 دامین اونجا دارم ولی این اواخر پنل الماس این شرکت واقعا افتضاح شده و با مشکل روبرو هستم و بصورت رندوم و اتفاقی گیر پاچ میکنه!!بازدید من هم در کل بین 1500 الی 5000 نفر است ولی خوب در حال پیشرفت هستیم میخوام بدونم مشابه این سرویس کجا میتونم هاست خوب تهیه کنم؟مد نظر خودم هاست دی ال است چون تعاریف خوبی شنیدم کدوم پنل را باید بگیرم؟

یه مطلب جالب اینکه در یکی از دامین هام که پنل طلایی هست و خیلی اروزنتر از الماس واقعا مشکلی نیست ولی بابت این الماس مشکل هست!!!این مشکل هم این اواخر بوجود اومده و کیفیت واقعا خراب شده متاسفانه!! در نظر داشته باشید که بابت برنامه مدیدیرتی سایت هم تغییری ایجاد نشده و فقط هر روز دو تا پست بهش اضافه میشه .پستها هم کلا 400 تاهم نمیشه!!
    ویرایش توسط pixco : June 12th, 2016 در ساعت 16:24

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل در سرور نت افراز و کمک از دوستان برای انتخاب سرور

سلام
    میشه دقیق مشکل رو بیان کنید؟ خواستم اگر واقعاً مشکلی از طرف سرور نت افراز در بعضی زمینه ها وجود داره ما هم بدونیم.
    آخه شما فقط گفتید گیرپاچ میکنه!!! یعنی Down میشه؟
    حتی قبلاً سایت معروف gizmiz.com هم روی نت افراز بوده الانش رو نمی دونم.

هاستینگ های دیگه اگه پشتیبانی سریع مثل نت افراز می خواین فقط parspack.com این سرعت پشتبیانی رو ارائه میده.
    اما اگر سرعت پشتیبانی براتون مهم نیست و الخصوص سی پنل خواستید می تونید از پلن های پربازدید هاستینگ های دیگه که در همین انجمن هم هستن استفاده کنید اما خب فکر کنم قیمتش بالاتر در بیاد.
    نکته دیگه اینکه اگه واقعاً پول ماهانه هاست های hostdl.com رو دارید خب برید از همون جا بگیرید که کیفیتش هم زبان زد هست اما خدایی قیمت هاش خیلی نجومیه ارزون ترین هاستش 40 هزار تومان ماهیانه قیمت داره.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    16 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iHSG نمایش پست ها
    سلام
    میشه دقیق مشکل رو بیان کنید؟ خواستم اگر واقعاً مشکلی از طرف سرور نت افراز در بعضی زمینه ها وجود داره ما هم بدونیم.
    آخه شما فقط گفتید گیرپاچ میکنه!!! یعنی Down میشه؟
    حتی قبلاً سایت معروف gizmiz.com هم روی نت افراز بوده الانش رو نمی دونم.

هاستینگ های دیگه اگه پشتیبانی سریع مثل نت افراز می خواین فقط parspack.com این سرعت پشتبیانی رو ارائه میده.
    اما اگر سرعت پشتیبانی براتون مهم نیست و الخصوص سی پنل خواستید می تونید از پلن های پربازدید هاستینگ های دیگه که در همین انجمن هم هستن استفاده کنید اما خب فکر کنم قیمتش بالاتر در بیاد.
    نکته دیگه اینکه اگه واقعاً پول ماهانه هاست های hostdl.com رو دارید خب برید از همون جا بگیرید که کیفیتش هم زبان زد هست اما خدایی قیمت هاش خیلی نجومیه ارزون ترین هاستش 40 هزار تومان ماهیانه قیمت داره.
    با سلام منظورم از گیر پاچ اینه که سرعت افتضاح میشه ساتی که در 7 ثانیه باز میشد میره توی 20 ثانیه به بالا !! همین نیم ساعت پیشم دوباره مشکل دار شد سایت زور میزد ولی بالا نمیومد!!یا اینکه با سرعت بالای 30 ثاینه.هیچ دستکاری تو سایت هم نداشتم !!

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pixco نمایش پست ها
    با سلام منظورم از گیر پاچ اینه که سرعت افتضاح میشه ساتی که در 7 ثانیه باز میشد میره توی 20 ثانیه به بالا !! همین نیم ساعت پیشم دوباره مشکل دار شد سایت زور میزد ولی بالا نمیومد!!یا اینکه با سرعت بالای 30 ثاینه.هیچ دستکاری تو سایت هم نداشتم !!
    امکانش هست آدرس سایت رو بدید؟ اگر امکانش نیست تصویری از اون بخش های قرمز شده سایت http://gtmetrix.com بعد از اسکن سایت خودتون رو نشون بدید.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    16 پست

بله این نمونه چند روز قبل که به مشکل برخوردم
    عکس درجی تی
    http://8pic.ir/images/pr9sfdjy2vduqua8t79s.jpg

همین نیم ساعت پیشم حیف که عکس نگرفتم ولی توی 30 ثانیه بود الان رفته توی 7ثانیه معلوم نیست سرور چشه.امیدوارم مشکل حل بشه چون واقعا نت افراز رو دوست دارم دوست ندارم ترکش کنم.خدایی هم هر بار که نامه زدم همون لحظه بدشانسی ما درست شده یا اینکه سایدم درست کردن مشکل رو بعد با تستهایی از نقاط مختلف به بنده اعلام میکنن که مشکلی نیست!!!

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

بله این نمونه چند روز قبل که به مشکل برخوردم
    عکس درجی تی
    http://8pic.ir/images/pr9sfdjy2vduqua8t79s.jpg

همین نیم ساعت پیشم حیف که عکس نگرفتم ولی توی 30 ثانیه بود الان رفته توی 7ثانیه معلوم نیست سرور چشه.امیدوارم مشکل حل بشه چون واقعا نت افراز رو دوست دارم دوست ندارم ترکش کنم.خدایی هم هر بار که نامه زدم همون لحظه بدشانسی ما درست شده یا اینکه سایدم درست کردن مشکل رو بعد با تستهایی از نقاط مختلف به بنده اعلام میکنن که مشکلی نیست!!!
    بله حق با شماست این عکسی که گذاشتید نشون میده درحالی که رتبه سرعت سایت شما از نظر PageSpeed و YSlow هر دو A هستن و حجم سایت یک و نیم مگابایت بیشتر نیست زمان 47 ثانیه طول کشیده که GTmetrix.com گفته که "Your page generation is slow" وقتی این متن میاد یعنی دیگه هیچ ربطی به پیشنهاداتی که GTmetrix.com برای محتوای سایت شما داده نداره و یعنی سرور پاسخ GTmetrix.com رو خیلی کند میده.

البته الان سایت شما رو با GTmetrix.com چک کردم این متن دیگه نبود و لودش 5 ثانیه ای بود اما اینکه شما میگید هر چند وقت یه بار اینطوری میشه خودش یه بحثه و اینکه نمی تونید به نت افراز ثابت کنید یه بحث دیگه.

به نظر من به جای عکس از GTmetrix.com (چون عکس رو میشه براحتی با ویژگی Inspect Element مرورگر جعل کرد) لینک گزارش GTmetrix.com رو به نت افراز ارسال کنید ببینید اون موقع چی میگن؟

8. تعداد تشکر ها از iHSG به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    16 پست

لطفا نظراتون را بفرمایید .این نامه ای که الان دادن به بنده:البته باید عرض کنم اصلا اون زمان بازدید زیادی نداشتم (کلا 7نفر آنلاین بودند!!) و مطمین هستم مشکل از سمت خود سرور است . حتی برای بازدید زیاد سایت و رتبه در الکسا در سایت میترا ووردی به ساینتم میده اونم شدید در ساعت 12 شب اون زمان که شلوغ است مشکلی نداشتم ولی الان که بازدید کننده مکن کلا 7 نفر بود مشکل داشتم!!
    اینم جواب نت افراز :
    با سلام خدمت شما

تا جایی که بررسی شد اسکریپت شما به شدت مشکل باقی ماندن در حافظه را دارد، خصوصا این مشکل بیشتر در لینک زیر وجود دارد

bazrco.ir/*******/index.php?controller=AdminModules

یعنی درواقع این لینک بیشتر از لینکهای دیگر در حافظه باقی مانده است، یکی از دلایل باقی ماندن اسکریپت در حافظه می تواند اتصال به یک آدرس خارجی کند باشد که طی بررسی که انجام شد در اسکریپت شما و ظاهرا در همین لینک که خدمت شما ارسال گردید مطابق با لاگهای زیر :

""""یک سری لاگ قرار دادن چو.ن زیاد بودن من حذف کردم و قرار ندادم"""

همانطور که مشاهده می کنید اسکریپت مدنظر در یک ثانیه 36 بار قصد اتصال به آدرس
    api.addons.prestashop.com
    را دارد که طبیعتا این مساله در زمانهایی که بازدید وب سایت کمی افزایش پیدا کند باعث کندی وب سایت و عدم پاسخ دهی به برخی درخواست ها می گردد

لطفا این مساله را بررسی کرده و اقدام به اتصال به آدرس مدنظر را غیرفعال کنید
    ویرایش توسط pixco : June 12th, 2016 در ساعت 17:20

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

لطفا نظراتون را بفرمایید .این نامه ای که الان دادن به بنده:البته باید عرض کنم اصلا اون زمان بازدید زیادی نداشتم (کلا 7نفر آنلاین بودند!!) و مطمین هستم مشکل از سمت خود سرور است . حتی برای بازدید زیاد سایت و رتبه در الکسا در سایت میترا ووردی به ساینتم میده اونم شدید در ساعت 12 شب اون زمان که شلوغ است مشکلی نداشتم ولی الان که بازدید کننده مکن کلا 7 نفر بود مشکل داشتم!!
    اینم جواب نت افراز :
    با سلام خدمت شما

تا جایی که بررسی شد اسکریپت شما به شدت مشکل باقی ماندن در حافظه را دارد، خصوصا این مشکل بیشتر در لینک زیر وجود دارد

bazrco.ir/*******/index.php?controller=AdminModules

یعنی درواقع این لینک بیشتر از لینکهای دیگر در حافظه باقی مانده است، یکی از دلایل باقی ماندن اسکریپت در حافظه می تواند اتصال به یک آدرس خارجی کند باشد که طی بررسی که انجام شد در اسکریپت شما و ظاهرا در همین لینک که خدمت شما ارسال گردید مطابق با لاگهای زیر :

""""یک سری لاگ قرار دادن چو.ن زیاد بودن من حذف کردم و قرار ندادم"""

همانطور که مشاهده می کنید اسکریپت مدنظر در یک ثانیه 36 بار قصد اتصال به آدرس
    api.addons.prestashop.com
    را دارد که طبیعتا این مساله در زمانهایی که بازدید وب سایت کمی افزایش پیدا کند باعث کندی وب سایت و عدم پاسخ دهی به برخی درخواست ها می گردد

لطفا این مساله را بررسی کرده و اقدام به اتصال به آدرس مدنظر را غیرفعال کنید
    من تا حالا با پرستا شاپ کار نکردم اما یکم درباره استفاده Ram این اسکریپت سرچ کردم اکثراً گفته بودن باگ مهمی در این باره در چند نسخه اخیر این فروشگاه ساز گزارش شده که استفاده Ram رو بیش از حد میکنه که طبق گفته سازنده اش با به روز رسانی به جدیدترین نسخه پرستا شاپ باید مشکل حل بشه.

نکته دیگه اینکه خود پرستا شاپ کار های این لینک https://www.prestashop.com/blog/en/1...ashop-store-3/ رو گفته برای افزایش سرعت و بهینه سازی فروشگاه ساز انجام بدید بهتره.

ظاهراً حق با نت افرازه و اسکریپت شما مدیریت حافظه خوبی نداره که البته شاید با به روز رسانی و اون نکات لینکی که دادم یکم بهتر میشه اما تا اون جا که نت افراز میگه که مشکل از کنترلر AdminModules هست پس احتمالاً ممکنه بعضی از ماژول هایی که نصب کردید هم این مشکل رو پیش آورده باشن.

اولاً ماژول های غیر ضروری که حتماً حذف کنید بعدش بین ماژول های ضروری هر کدوم رو مثلاً حداقل 24 ساعت غیرفعال کنید ببینید باز این اتفاق کاهش سرعت میفته یا نه اگر نیفتاد مسلماً مشکل از اون ماژول هستش که غیر استاندارد کدنویسی شده است.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    16 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iHSG نمایش پست ها
    من تا حالا با پرستا شاپ کار نکردم اما یکم درباره استفاده Ram این اسکریپت سرچ کردم اکثراً گفته بودن باگ مهمی در این باره در چند نسخه اخیر این فروشگاه ساز گزارش شده که استفاده Ram رو بیش از حد میکنه که طبق گفته سازنده اش با به روز رسانی به جدیدترین نسخه پرستا شاپ باید مشکل حل بشه.

نکته دیگه اینکه خود پرستا شاپ کار های این لینک https://www.prestashop.com/blog/en/1...ashop-store-3/ رو گفته برای افزایش سرعت و بهینه سازی فروشگاه ساز انجام بدید بهتره.

ظاهراً حق با نت افرازه و اسکریپت شما مدیریت حافظه خوبی نداره که البته شاید با به روز رسانی و اون نکات لینکی که دادم یکم بهتر میشه اما تا اون جا که نت افراز میگه که مشکل از کنترلر AdminModules هست پس احتمالاً ممکنه بعضی از ماژول هایی که نصب کردید هم این مشکل رو پیش آورده باشن.

اولاً ماژول های غیر ضروری که حتماً حذف کنید بعدش بین ماژول های ضروری هر کدوم رو مثلاً حداقل 24 ساعت غیرفعال کنید ببینید باز این اتفاق کاهش سرعت میفته یا نه اگر نیفتاد مسلماً مشکل از اون ماژول هستش که غیر استاندارد کدنویسی شده است.
    ممنون از وقتی که قرار میدهید.تمام ماژ<لها زا معتبریترین فروشگاههای پرستاشاپ خریداری شده و مشکل ندارند و اینکه ماژ<لها در زمان نصب ابتدایی از همان اول بودن و اگر مشکلی باشه خوب قاعدتا از ابتدا نشون میداد .بعد اینکه این مشکل در حدود دو هفته است که تقریبا شروع شده و هیچ تغییر تو سایت ایجاد نشده همانطور که قبل نیز عرض کردم در رزمان مشکل که نیم ساعت بود کل بازدید کننده انلاین من اون زمان 7 نفر بوده فقط!!! در صورتی که در زمانهای بسیار پربازدید سایت بارها چک کردم مشکلی نبوده .قطعا با توجه به تفاسیر و دلایل منطقی که عرض کردم مشکل از جانب برنامه پرستا نیست

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

ممنون از وقتی که قرار میدهید.تمام ماژ<لها زا معتبریترین فروشگاههای پرستاشاپ خریداری شده و مشکل ندارند و اینکه ماژ<لها در زمان نصب ابتدایی از همان اول بودن و اگر مشکلی باشه خوب قاعدتا از ابتدا نشون میداد .بعد اینکه این مشکل در حدود دو هفته است که تقریبا شروع شده و هیچ تغییر تو سایت ایجاد نشده همانطور که قبل نیز عرض کردم در رزمان مشکل که نیم ساعت بود کل بازدید کننده انلاین من اون زمان 7 نفر بوده فقط!!! در صورتی که در زمانهای بسیار پربازدید سایت بارها چک کردم مشکلی نبوده .قطعا با توجه به تفاسیر و دلایل منطقی که عرض کردم مشکل از جانب برنامه پرستا نیست
    با توجه به اینکه میگید همین سایت با همین مشخصات از اول هیچ مشکلی نداشته و الان 2 هفته است این مشکل آمده دو تا نظریه پیش میاد: 1.اینکه خودتون تغییر غلطی دادید حالا صرفاً هم نمی خواد غلط باشه ممکنه شما یه کاری که به نظر خودتون خیلی هم خوب و کاربردی هست انجام دادید اما اون کار علاوه بر کاربردی هم که داشت باعث این مشکل هم شده که البته بنده علم غیب ندارم و شما خودتون باید به تغییرات این 2 هفته سایتتون فکر کنید. 2.اینکه احتمال اینکه به کسی دسترسی داده باشید یا اسکریپتی چیزی در کنار پرستاشاب نصب کرده باشید هم هست ممکنه مثلاً یه اسکریپت مخرب هر چند وقت یه بار درحال کار با همون فایلی که نت افراز گفته باشه و یا حتی ممکنه CronJob هاست (البته اگه وجود داشته باشه) باعث این مشکل شده باشه.

در کل همش نظریه هستش به نظر من اگر می خواین منتقل هم کنید از یه جایی پیدا کنید که یه ماه رایگان یا با 50 درصد تخفیف بهتون بده و بعد شما 1 ماه آزمایشی سایت رو به اون جا منتقل کنید اگر مشکل حل شد که هیچی تمدید کنید اگر حل نشد باید به فکر ریشه یابی مشکل باشید.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)