صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 59

موضوع: اجاره فضا از کدام دیتاسنتر ایرانی رو پیشنهاد میدید؟

عضو جدید nasour آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    18
    تشکر شده در
    14 پست

پیش فرض پاسخ : اجاره فضا از کدام دیتاسنتر ایرانی رو پیشنهاد میدید؟

دوستان عزیز بجز دیتاسنتر، بحث مدیریت سرور و کانفیگ هم هست که هاست دی ال این کار رو خوب انجام میده

2. تعداد تشکر ها از nasour به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید sarnahost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    17
    تشکر شده در
    13 پست

به ترتیب بهتون پیشنهاد میشه.

آسیاتک - بشخصه مشکلی نداشتم و ندارم ، و سایت های بزرگی رو میزبانی میکنه اما ، اما داره (جدیداً یه سری از سایت ها دان شدن که حتی بک آپی هم برای بازگشت نداشتن)
    پارس آنلاین - به نظر من ارزونتره ، کیفیت خوبی هم داره. پشتیبانیشون هم خوبه
    افرانت - با اینکه ارزونتره ولی آی پی هاش مشکل داره البته برای من اینطوری بود و یه چند جای دیگه همین مشکل آی پی رو برای این دیتاسنتر مطالعه کردم
    طراحی قالب PSD با بهترین کیفیت

مشاهده نمونه کار و سفارش در تلگرام : ideaparsco

5. تعداد تشکر ها از sarnahost به دلیل پست مفید

عضو جدید Nsm1000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    42
    تشکر تشکر شده 
    27
    تشکر شده در
    18 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed25 نمایش پست ها
    با دروود و با اجازه دیگر دوستان
    باید به آگاهی شما برسونم که بیشترین بازدید سایت ها چون از داخل هست ،و اینها هم زمان بارگزاری صفحه برایشان مهمترین ملاک هست،خوب اسیاتک هم کلی پیشنهاد بهشون داره میده،حالا کیفیت فدای پیشنهاد های آسیاتک میشه،آسیاتک اینترانت خوبی داره،شبکه داخلی پایدار و توانمندی رو داره و بواسطه بهای پاییشنش پهنای باند اینترانت زیادی رو در سطح کشور داره،پس برای بازدیدکنندگان داخلی چندان مشکلی نیست ،بیرون از ایران هم که تعداد کمی هستند که بخان از یه سایت ایرانی اون هم موزیک و دانلود و ... بازدید داشته باشند
    والا بنده پینگ سروراشونو میگیرم هیچ گونه مشکلی برای کاربران خارج کشور ندارند!!!
    درسته این سایتها که گفتین بازدیدشون بیشتر از داخل کشور ولی اکثرا از موتورهای جستجو
    به این سایتها راه پیدا میکنن، اگه اینقدر که شما میگی وضع سرواشون برای کاربران خارج کشور داغونه
    پس گوگل باید پدرشونو در میاورد، من خودم این سایتها رو تماما با قند شکن تست کردم به راحتی و با
    سرعت بسیار مناسبی باز مییشن، در کل هر چی هست کیفیت هاستی دی ال عالیه، من از جاهای مختلف
    تا بحال هاست داشتم اما همشون تو پشتیبانی وکیفیت ضعف داشتن، میهن وب هاست، نگاه روشن پارس
    و نت افراز که کیفیتش اصلا خوب نیس البته نظر بندس اما پشتیبانی خیلی خیلی خوبی دارن.

7. تعداد تشکر ها از Nsm1000 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    3,506
    تشکر تشکر شده 
    966
    تشکر شده در
    721 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Nsm1000 نمایش پست ها
    والا بنده پینگ سروراشونو میگیرم هیچ گونه مشکلی برای کاربران خارج کشور ندارند!!!
    درسته این سایتها که گفتین بازدیدشون بیشتر از داخل کشور ولی اکثرا از موتورهای جستجو
    به این سایتها راه پیدا میکنن، اگه اینقدر که شما میگی وضع سرواشون برای کاربران خارج کشور داغونه
    پس گوگل باید پدرشونو در میاورد، من خودم این سایتها رو تماما با قند شکن تست کردم به راحتی و با
    سرعت بسیار مناسبی باز مییشن، در کل هر چی هست کیفیت هاستی دی ال عالیه، من از جاهای مختلف
    تا بحال هاست داشتم اما همشون تو پشتیبانی وکیفیت ضعف داشتن، میهن وب هاست، نگاه روشن پارس
    و نت افراز که کیفیتش اصلا خوب نیس البته نظر بندس اما پشتیبانی خیلی خیلی خوبی دارن.
    در کنار تمام موارد بیان شده باید به آگاهی شما برسونم که شاید قطعی های موقت و زود گذر در شبکه داشته باشند ،و شاید همه اینها تأثیر چشمگیری بر روی بازدید متور های جست و جو و کند و کاو ربات های آنها نداشته باشد ،اما باید به تمام موارد ،بی سوادی به معنی حقیقی کلمه رو نسبت به پشتیبان های شرکتشون به کار برد ،و همچنین تأمین کننده های آسیاتک رو هم اگر ببینید ،متوجه خواهید شد که از تأمین کننده های قدر و دارای کیفیت مطلوب بهره نمی برد و گاه شما می بینید که مسیر های انتخابی آسیاتک ،از کشور هایی می گذرد که شبکه با کیفیت به مراتب پایینتری رو دارند...
    به شخصه پارس آنلاین رو در زمینه مرکز داده حرفه ای تر از آسیاتک می دونم ،آسیاتک هم به دلیل خالی نبودن سبد ارائه خدماتش و به دلیل تبلیغتش،آمده و مرکز داده ای رو راه اندازی کرده چه بسا که سرور های آسیاتک هم ،چندان از سیستم های رایانه های رو میزی من و شما بالاتر نباشد!
    همچنین تبیان هم که دیگر جایی برای تعریف کردن نمی ماند ،چون پیشینه اون ،و همچنین روابط سازمانی اون ،نماینگر توانمندی و سرمایه گذاری بالایی در زمینه مراکز داده هست،هرچند چشم به راه شرکت هوآوی هستیم تا مراکز داده ای رو طراحی و پیاده سازی کنند ببینیم آنها هم از آسیاتک تأمین پهنای باند می کنند و یا شرکت قدر تری رو گزینش خواهند کرد..
    Abancloud.ir|Colocation | IaaS |Cloud | provider in Shiraz | Mashhad | Tabriz | Qom | Hamedan
    since 2009

9. تعداد تشکر ها از saeed25 به دلیل پست مفید

عضو جدید Nsm1000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    42
    تشکر تشکر شده 
    27
    تشکر شده در
    18 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed25 نمایش پست ها
    در کنار تمام موارد بیان شده باید به آگاهی شما برسونم که شاید قطعی های موقت و زود گذر در شبکه داشته باشند ،و شاید همه اینها تأثیر چشمگیری بر روی بازدید متور های جست و جو و کند و کاو ربات های آنها نداشته باشد ،اما باید به تمام موارد ،بی سوادی به معنی حقیقی کلمه رو نسبت به پشتیبان های شرکتشون به کار برد ،و همچنین تأمین کننده های آسیاتک رو هم اگر ببینید ،متوجه خواهید شد که از تأمین کننده های قدر و دارای کیفیت مطلوب بهره نمی برد و گاه شما می بینید که مسیر های انتخابی آسیاتک ،از کشور هایی می گذرد که شبکه با کیفیت به مراتب پایینتری رو دارند...
    به شخصه پارس آنلاین رو در زمینه مرکز داده حرفه ای تر از آسیاتک می دونم ،آسیاتک هم به دلیل خالی نبودن سبد ارائه خدماتش و به دلیل تبلیغتش،آمده و مرکز داده ای رو راه اندازی کرده چه بسا که سرور های آسیاتک هم ،چندان از سیستم های رایانه های رو میزی من و شما بالاتر نباشد!
    همچنین تبیان هم که دیگر جایی برای تعریف کردن نمی ماند ،چون پیشینه اون ،و همچنین روابط سازمانی اون ،نماینگر توانمندی و سرمایه گذاری بالایی در زمینه مراکز داده هست،هرچند چشم به راه شرکت هوآوی هستیم تا مراکز داده ای رو طراحی و پیاده سازی کنند ببینیم آنها هم از آسیاتک تأمین پهنای باند می کنند و یا شرکت قدر تری رو گزینش خواهند کرد..
    خودتونم میگین شاید!!!!
    پس اگه آسیا تک بده، پس این هاست دی ال هستش که کارشو به بهترین شکل انجام میده.
    من کلی سایت زیر 100 الکسا دیدم که رو هاست دی ال هستن بدون مشکل...

11. تعداد تشکر ها از Nsm1000 به دلیل پست مفید

عضو انجمن alivw71 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    635
    تشکر تشکر شده 
    137
    تشکر شده در
    113 پست

دیتاسنتر جایگاه بسیار ارزان قیمت هست ، قیمت کلوکیشن هر یونیت سرور 90 هزار تومان. و نه یونیت سرور 450 هزار تومان.
    http://jaygah.ir/
    ویرایش توسط alivw71 : January 25th, 2016 در ساعت 17:26

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    880
    تشکر تشکر شده 
    267
    تشکر شده در
    224 پست

خودتونم میگین شاید!!!!
    پس اگه آسیا تک بده، پس این هاست دی ال هستش که کارشو به بهترین شکل انجام میده.
    من کلی سایت زیر 100 الکسا دیدم که رو هاست دی ال هستن بدون مشکل...
    سلام.
    به قول خود شما مردم حرف زیاد می زنند. شما کارتو بکن!
    برید از هاست دی ال که مد نظرتون هست سرویس بگیر ماهیانه هم که هست! اگه راضی بودی بمون نبودی هم عوض کن برو یه سرویس دهنده دیگه.

دوستان اعصاب خودتون هم خورد نکنید!
    هیچکس نمیتونه بگه کی خوبه کی بده. توی کیفیت هاست خیلی از عوامل دخیل هست، فقط بحث دیتاسنتر نیست. پس هیجکس نگه چون سرور من از آسیا تک بوده باهاش مشکل داشتم قطعا دیگری هم مشکل خواهد داشت و یا چون از پارس آنلاین گرفتم خوب بود قطعا برای دیگری هم خوب خواهد بود!

عوامل موثر در کیفیت هاست تا حدودی به ترتیب:
    دیتاسنتر
    سخت افزار سرور
    کانفیگ سرور
    مدیر سرور!
    مورد استفاده از هاست!
    خود مشتری که هاست خریده!
    سرویس اینترنت استفاده کننده مشتری! (مخابرات، شاتل، آسیاتک، پارس آنلاین و...)
    و...

اگه بخواهید ریز بشید و وارد جزئیات شویم صدتا دلیل میشه اورد که دیگه برای تاثیر کیفیت نهایی هاست عامل دیتاسنتر احتمال 1 درصد رو داره!

یا علی

14. تعداد تشکر ها از joomla2 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    8 پست

هاست پر بازدید 1 گیگ فضا ما بقی امکانات نامحدود ضد دیداس پشتیبانی 24 ساعته بک گیری منظم ماهی 13 تومن 7 روز تست در صورت نارضایتی هزینه عودت داده میشه سرویس ها هم مال تیم امنیتی فاتح گر هست حرف نداره 2 تا بخری یکی هم رایگان داده میشه

ادرس : http://www.fatehgarhost.ir
    ادرس تیم پشتیبان امنیتی: http://www.fatehgar.org/cc
    صفحه خرید: http://clients.fatehgarhost.ir/cart.php?gid=5
    فروش استثنايي هاست های پربازدید فاتح گر هاست یک گیگابایت فضا شروع قیمت از 13 هزار تومان تمامی امکانات نامحدود ضد دیداس
    ویدیو تست انتی دیداس بودن سرویس ها

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

سلام بچه ها! در مورد بحث بهینه سازی سایت لطفا راهنمایی کنین
    http://naslebartar.co/

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    146
    تشکر تشکر شده 
    829
    تشکر شده در
    387 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط abc نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید دوستان عزیز
    من چند سرور خارجی و دو سرور ایرانی دارم که الان میخوام یک سرور خریداری کنم و روی یکی از دیتاسنترهای داخلی فضا اجاره کنم و قرار بدم
    قبلا تجربه ای در مورد اجاره فضا ندارم
    الان سرورهام روی پارس آنلاین هست که مشکلم گران بودن فضا و بخصوص ترافیکشه وگرنه از کیفیتش راضیم
    افرانت سه سال پیش بودم آی پی هاش مشکل داشتند الان نمیدونم
    سایر دیتاسنترهارو خبر ندارم
    کدوم یکی کیفیتش بخصوص قیمت ترافیک و اجاره فضا و آی پی هاش بصرفه و خوب هست تا سرورهامو اونجا قرار بدم

و اینکه سروری که خریداری میکنم کیس باشه یا رکمونت؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

درود بر شما

مصرف ترافیک و نوع ترافیک اپلود ، دانلود با تفکیک ذکر کنید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط smhnw نمایش پست ها
    اقا سرور ایران تهیه نکنی بهتره پرت خارجش حداکثر 100 مگه !

یعنی 10-12 مگابایت از سرورت دانلود شه در خارج پرت خارجت خراب شده کامل ! اینو من که با چشای خودم دیدم حالا شمارو دیگه نمیدونم !

طرف با چنتا وی پی اس شروع کرده فایل دانلود کردن کل سرور وسه خارج قطع شد ...

توی اسیاتک اینطور بود ...
    بنده داخل پردیس پارس انلاین 2 عدد پورت گیگ دارم که از خارج هم بالای 500 مگابیت سرعت دارند ( به راهتی200 مگابایت را میده )

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط nasour نمایش پست ها
    در شرایط فعلی سرویس های آسیاتک که توسط هاست دل فروخته می شود بهترین گزینه است.
    پکیج های متنوعی هم دارد.
    پیشنهاد می کنم قبل از خرید با پشتیبانی هاست دی ال مشورت کنید
    تعداد ای پی کم میدن ، پشتیبانی هم در حد جلبک ،

در کل فقط سرور های که داخل زیرساخت کولو شدن خوب هستن که تنها شرایطی که اونجا بفرستن شمارو ترافیک بالای 100 ترا هست . در غیر اینصورت میفرستن شهرزاد و ... که اشغال هست

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط asrhosting نمایش پست ها
    سرور های دانلود معروف و سایت های معروف در زیر ساخت به اسم آسیاتک هستند .
    دلیلش قیمت پایین و اسپانسری و کولو شده در زیرساخت هست همین

- - - Updated - - -

داداش، پس چرا من سایتهای پربازدیدی که رو سرورهای ایران هاست دی ال میزبانی میشن مشکلی ندارن؟
    میشه توضیح بدین؟
    اسیا تک اصلا دیتاسنتر نداره کلا 4 تا سرور روم داره که اسمش رو گزاشته دیتاسنتر اسیا تک ، 2 تا داخل ساختمان های خودش ، یکی شهرزار ، یکی زیرساخت ،

تمامی سایت ها بزرگی که میزبانی میکنه در دیتاسنتر زیرساخت میزبانی شده . به مشتری عادی سرویس اونجا نمیده ، حداقل 100 ترا ترافیک باید داشته باشی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط asrhosting نمایش پست ها
    دوست عزیز هاست دی ال روی زیر ساخت و به اسم آسیاتک هست .
    مشکل آسیاتک کیفیت اون نیست بی سوادی کارشناسان اونجا هستند .

بله بی سوادی رو درست میفرمایید کاملا

صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)