نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: چند سوال درمورد بیت کوین

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    71
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    14 پست

Question چند سوال درمورد بیت کوین

سلام
    چند سوال درمورد کیف پول بیت کوین دارم
    دوستان واساتیدی که اطلاعی دارند لطفا راهنمایی بفرمایند
    1. ایا بیت کوین واحد ارزی معتبری هست؟
    2.ایا کار با حساب بیت کوین خلاف قوانین کشور نیست؟ ومشکلی نداره؟
    3. ایا تبدیل پول بیت کوین مشکلی نداره؟ جرمی چیزی نیست؟ مثلا توی سایتهای صرافی ها بیت کوین بدم دلار یا ریال بگیرم..
    4. هر دلار وهر یورو چند بیت کوینه؟ وهمچنین هر بیت کوین چند ریاله؟
    5. میتونم با استفاده از بیت کوین سرور وهاست ودامین بخرم؟
    دیدم که یه سایتهای خارجی هستند که نوشته btc accept ولی ایا واقعا میدهند یا باید هزینه اضافی یا مثلا تاییدیه خاصی بدم؟
    6. یه تبلیغاتهایی در اینرتنت هست که مثلا بعضی از سایتها بیت کوین میدهند در ازای کاری که انجام میدهیم. ایا انجام این کار مشکلی نداره؟
    7- وایا سایت معتبری در همین زمینه مورد 6 سراغ دارید؟
    سپاس

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

پیش فرض پاسخ : چند سوال درمورد بیت کوین

1- معتبر هست

2 - مشکلی ندارد

3 - مشکلی ندارد

4 - حدودا الان هر یک بیت کویین 260 دلار هست البته هر روز و هر ثانیه در حال تغیر هست

5 - از بعضی شرکت ها بله

6- خیر مشکلاتی نداره و به روش قطره ای معروف هست اما به عبارتی پیر میشین تا 1 بیت کویین به دست بیاریید ! اگه هم زمان توی همه سایت ها کار کنید حدودا 10 ماه زمان میبره به 1 بیت کویین برسید تازه اگه شانستون خوب باشه !

7 - سایت زیاد هست مانند http://freebitco.in/

4. تعداد تشکر ها از Mr.Pouria به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    282
    تشکر شده در
    174 پست

بیت کوین یک ارز دیجیتالی از نوع رمزنگاری شده است که از نظر اصول اقتصادی وجود آن اشتباه و نادرست بوده و گسترش استفاده از آن موجب ایجاد زیان های شدید اقتصادی و ناپایداری و عدم ثبات در نظام مالی خواهد شد. از نظر ارزشی و معاملات بازار نیز تا حد زیادی ناپایدار هست و قیمت آن به شدت دچار افت و خیز می شود. و در نهایت تو برخی کشور ها کلا آزاده، تو برخی کشور ها نگهداری آزاده اما خرید و فروش ممنوع، تو برخی کشور ها هم کلا ممنوعه.

https://en.wikipedia.org/wiki/Legali...oin_by_country

بهتون پیشنهاد می کنم از سرویس های آنلاین و ابری برای ذخیره سازی و مدیریت ارز دیجیتالی خود استفاده نمایید، چون از نظر ایمنی و امنیت برای شما بهتر است. یکی از سایت های معروف در این زمینه نیز CoinBase می باشد:

https://www.coinbase.com
    !GOODBYE FOREVER
    !I HAVE NO WEBSITE

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    71
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    14 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nexinel نمایش پست ها
    بیت کوین یک ارز دیجیتالی از نوع رمزنگاری شده است که از نظر اصول اقتصادی وجود آن اشتباه و نادرست بوده و گسترش استفاده از آن موجب ایجاد زیان های شدید اقتصادی و ناپایداری و عدم ثبات در نظام مالی خواهد شد. از نظر ارزشی و معاملات بازار نیز تا حد زیادی ناپایدار هست و قیمت آن به شدت دچار افت و خیز می شود. و در نهایت تو برخی کشور ها کلا آزاده، تو برخی کشور ها نگهداری آزاده اما خرید و فروش ممنوع، تو برخی کشور ها هم کلا ممنوعه.

https://en.wikipedia.org/wiki/Legali...oin_by_country

بهتون پیشنهاد می کنم از سرویس های آنلاین و ابری برای ذخیره سازی و مدیریت ارز دیجیتالی خود استفاده نمایید، چون از نظر ایمنی و امنیت برای شما بهتر است. یکی از سایت های معروف در این زمینه نیز CoinBase می باشد:

https://www.coinbase.com
    در ایران چطوره؟
    مشکلی داره استفاده ازش و یا خرید و فروش اون؟
    من یک حساب در blockchain.info ایجاد کردم. این سایت رو هم تایید میکنید یا از سایتی که شما معرفی کردید استفاده کنم؟
    سپاس

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    282
    تشکر شده در
    174 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط jpmo02 نمایش پست ها
    در ایران چطوره؟
    مشکلی داره استفاده ازش و یا خرید و فروش اون؟
    من یک حساب در blockchain.info ایجاد کردم. این سایت رو هم تایید میکنید یا از سایتی که شما معرفی کردید استفاده کنم؟
    سپاس
    در ایران هنوز تعیین تکلیف نشده، بنابراین فعلا مشکلی نداره. با سایت blackchain نیز آشنایی ندارم، اما سایت معرفی شده توسط بنده یکی از معروفترین و با امکانات ترین کیف پول های بیت کوین موجود می باشد که امکان ذخیره سازی، انتقال (دریافت و ارسال)، خرید و فروش و همچنین درگاه پرداخت را ارایه می نماید و از طریق وب و اپلیکیشن های موبایل ارایه شده در دسترس شما می باشد. البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که این وبسایت تابع قوانین بوده و قوانین تعریف شده در هر منطقه و کشور را روی مشتریان خود اعمال می کند. بطور مثال اگر در کشوری سکونت داشته باشید که نگهداری بلامانع اما خرید و فروش ممنوع باشد، امکان خرید و فروش در بازار آنلاین را از شما سلب خواهد نمود و تنها خواهید توانست اقدام به دریافت و ارسال و نیز ذخیره سازی بنمایید. برای رفع ابهام احتمالی می بایست عرض کنم که خرید و فروش به معنای تبدیل ارز به یکدیگر می باشد، بطور مثال بیت کوین به دلار آمریکا که در بستر بازار های شکل گرفته توسط مشتریان این گونه شرکت ها انجام می شود.
    !GOODBYE FOREVER
    !I HAVE NO WEBSITE

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

با سلام - به نظر من شما می توانید در سایت ارزهای الکترونیک هادی بیت کوین رو به راحتی و با قیمت مناسب خرید یا فروش یا تبدیل انجام دهید - پشتیبانی 24 ساعته - خدمات با سرعت زیاد - کارمزد کم - خیلی قابل اعتماد تر است - حتما توصیه می کنم یکبار امتحان کنید - من که راضی هستم - جهت پیدا کردن سایت کلمه ی " سایت ارزهای الکترونیک هادی " را در گوگل سرچ کنید - با تشکر از دوستان

- - - Updated - - -

با سلام - به نظر من شما می توانید در سایت ارزهای الکترونیک هادی بیت کوین رو به راحتی و با قیمت مناسب خرید یا فروش یا تبدیل انجام دهید - پشتیبانی 24 ساعته - خدمات با سرعت زیاد - کارمزد کم - خیلی قابل اعتماد تر است - حتما توصیه می کنم یکبار امتحان کنید - من که راضی هستم - جهت پیدا کردن سایت کلمه ی " سایت ارزهای الکترونیک هادی " را در گوگل سرچ کنید - با تشکر از دوستان http://exchangehadi.ir

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)