به نام خدا
عرض سلامو خسته نباشید دوستان عزیز پس از آبدیت پی اچ پی به ورژن 5.6 و بستن یه سریع توابع در php.ini از اون قسمت disable_functions که سه روز قبل این موارد رو انجام دادم امروز متوجه شدم که نمیتونم با استفاده از دستور copy مثل سابق فایلی رو ترنسفر کنم روی هاستم البته منظورم از ترنسفر یه حجم بسیار کم مثل وردپرسه که نهایتا 8 مگ میشه هست بنا بر این ممنون میشم راهنمایی کنید چه طوری این مشکل رو حل کنم ضمنا لازم به توضیح هست روی دایرکت در حالت رسیلر اکانت جدید ایجاد کردم و روی اون پی اچ پی 5.3 رو انتخاب کردم برای اون اکانت و باز هم دستور کار نمی کنه اما برای امتحان یه فایل پی اچ پی که داخلش عبارت متنی رو اکو کرده بودم کار می کرد در ضمن تمام توابعی که تو قسمت disable_functions.php قرار گرفته بود رو غیر فعال کردم ولی بازم کار نمی کرد یعنی کلا این قسمت رو کامنت کردم httpd رو ریست کردم بازم دستور قابل اجرا و استفاده نبود ممنون میشم راهنمایی کنید چه طوری مشکل رو رفع کنم با تشکر
ارادتمند : مسلم فلاح نیت

- - - Updated - - -

با تشکر از مهندس آذر نیا مشکل حل شد مربوط به این بود که ورژن 5.6 رو ست کردم بودم برای پی اچ پی تغییر دادم به 5.4 مشکل رفع شد باتشکر
ارادتمند : مسلم فلاح نیت