صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: معرفی سایت paidverts ( سایت کلیکی با تبلیغات 10 دلاری )(کاملا متفاوت)

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    245
    تشکر تشکر شده 
    220
    تشکر شده در
    152 پست

پیش فرض معرفی سایت paidverts ( سایت کلیکی با تبلیغات 10 دلاری )(کاملا متفاوت)

دوستان سایت جدید paidverts یکی از بهترین سایت هایی هست که تا به حال تو مبحث پی تی سی بوجود امده
    تبلیغات سایت از 0.01 سنت شروع میشه تا 10 دلار که هر چی بیشتر کلیک کنید تبیلغات با ارزش بالاتری برای شما نشون داده میشه
    مینیموم پرداخت هم 1 دلار هستش
    این سایت هایپ نیست و البته یک سایت کلیکی معمولی هم نیست به هیچ وجه این سایت رو از دست ندید با بقیه سایت های کلیکی کاملا متفاوت هست از همه لحاظ حتی نحوه کار کردن
    پرداخت به پرفکت مانی و ای گو پی و پی پال و....
    دوستان تاپیک رو منحرف نکنید تجربه هاتون رو واسه خودتون نگه دارید مینیموم سایت 1 دلار هست که خیلی زود پرداختی داره و می تونید تست کنید

توضیحات فقط به زیر مجموعه ها گفته می شود

2. # ADS

عضو انجمن hostfire آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,277
    تشکر تشکر شده 
    3,056
    تشکر شده در
    1,915 پست

پیش فرض پاسخ : معرفی سایت paidverts ( سایت کلیکی با تبلیغات 10 دلاری )(کاملا متفاوت)

خیلی عالیه چرا؟
    چون با عضویت هر نفر ازین لینک چیزی به حساب شما میاد
    خیر و شرو هر عمل کز آدمی سر میزند *** آن عمل مزدش بزودی پشت در در میزند

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    245
    تشکر تشکر شده 
    220
    تشکر شده در
    152 پست

پیش فرض پاسخ : معرفی سایت paidverts ( سایت کلیکی با تبلیغات 10 دلاری )(کاملا متفاوت)

نقل قول نوشته اصلی توسط hostfire نمایش پست ها
    خیلی عالیه چرا؟
    چون با عضویت هر نفر ازین لینک چیزی به حساب شما میاد
    بله بیکار نیستم که وقتم رو هدر بدم شما کار مفتی انجام می دی؟(در ضمن با عضویت پول در نمیاد با فعالیتشون یه درصدی به من می رسه)
    اگه سود داشته باشه یه چیزی هم گیر من میاد اگه نداشته باشه هم که چیزی نصیب من نمی شه
    کاش به جمله ی تو امضات عمل می کردی (حقیر اونیه که از پاگرفتن همکار نوپاش حرص میخوره) خوبیش اینه ما اصلا کارمون به هم ربطی نداره خدا می دونه اگه ربط داشت چی می گفتید. lol
    اعلام کردم تاپیک رو منحرف نکنید باز ...
    مشکل شما و دوستان دیگه اینه که دوست ندارید کسی غیر از خودتون پول دربیاره و گرنه اطلاع رسانی و ... همش بهونس
    ویرایش توسط اشکان : May 6th, 2014 در ساعت 11:33

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    245
    تشکر تشکر شده 
    220
    تشکر شده در
    152 پست

upppp

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    331
    تشکر تشکر شده 
    793
    تشکر شده در
    517 پست

قوانین بخوانی میفهمی اسپم میکنی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    245
    تشکر تشکر شده 
    220
    تشکر شده در
    152 پست

upppppp

عضو انجمن sor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3,395
    تشکر تشکر شده 
    986
    تشکر شده در
    734 پست

قوانین رو رعایت کنید و پست رو بالا نیارید

اگه کسی از دوستان بخواد ثبت نام کنه ثبت نام کینه و احتیاج به بالا اوردن پست نیست

موفق باشید
    Telegram : @IR_SOheil #Tel : 09302547008 # www.Pidani.me#

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    245
    تشکر تشکر شده 
    220
    تشکر شده در
    152 پست

بیا بالااااا

عضو انجمن hostfire آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,277
    تشکر تشکر شده 
    3,056
    تشکر شده در
    1,915 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط اشکان نمایش پست ها
    بله بیکار نیستم که وقتم رو هدر بدم شما کار مفتی انجام می دی؟(در ضمن با عضویت پول در نمیاد با فعالیتشون یه درصدی به من می رسه)
    اگه سود داشته باشه یه چیزی هم گیر من میاد اگه نداشته باشه هم که چیزی نصیب من نمی شه
    کاش به جمله ی تو امضات عمل می کردی (حقیر اونیه که از پاگرفتن همکار نوپاش حرص میخوره) خوبیش اینه ما اصلا کارمون به هم ربطی نداره خدا می دونه اگه ربط داشت چی می گفتید. lol
    اعلام کردم تاپیک رو منحرف نکنید باز ...
    مشکل شما و دوستان دیگه اینه که دوست ندارید کسی غیر از خودتون پول دربیاره و گرنه اطلاع رسانی و ... همش بهونس

فقط بخاطر این مورد که بلد کردی جواب میدم
    اصلا در حدی نیستی شما بخوام حسادت کنم کسی که دنبال پول مفت اونم ماهی 5 دلاره ارزش فکر کردن هم نداره چه برسه به تایپ کردن و بحث کردن!
    شما بیکاری بله اگر چشمات رو باز میکردی من اصلا فعالیت تجاری ندارم تو این انجمن فقط قصدم آگاه سازی بقیست ازینکه با عضو شدن تو این سایت هیچی عایدشون نمیشه و فقط شما ازشون سواستفاده میکید.
    خیر و شرو هر عمل کز آدمی سر میزند *** آن عمل مزدش بزودی پشت در در میزند

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    245
    تشکر تشکر شده 
    220
    تشکر شده در
    152 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hostfire نمایش پست ها
    فقط بخاطر این مورد که بلد کردی جواب میدم
    اصلا در حدی نیستی شما بخوام حسادت کنم کسی که دنبال پول مفت اونم ماهی 5 دلاره ارزش فکر کردن هم نداره چه برسه به تایپ کردن و بحث کردن!
    شما بیکاری بله اگر چشمات رو باز میکردی من اصلا فعالیت تجاری ندارم تو این انجمن فقط قصدم آگاه سازی بقیست ازینکه با عضو شدن تو این سایت هیچی عایدشون نمیشه و فقط شما ازشون سواستفاده میکید.
    اولا او سک ل نیستم واسه ماهی 5 دلار تاپیک بزنم گفتم روزی 5 دلار دوما واسه من هیچ فرقی نداره شما فعالیت تجاری داری یا خیر. بله اینم باید گفت روزی 5 دلار کار کردن در مقابل فروش وی پی اس درپیت به مردم بیچاره چیزی نیست
    ادم اگه عقل داشته باشه می فهمه سایتی که سود نداره واسه هیج کس سود نداره یعنی فک کردی فقط به من پول می ده؟؟واقعا در این حدی؟؟
    (
    فقط شما ازشون
    سواستفاده میکید.) :
    تا حالا کلمه زیر مجموعه گیری رو شنیدی؟؟؟
    یعنی می خوام چی کار کنم باهاشون؟
    عزیز اگه کسی فعالت کرد پول دراورد به من هم پول میدن اونم خیلی کم فک کردی به ازائه هر نفر میان روزی 100 دلار بدن؟تا زیر مجموعه پول در نیاره چیزی گیر من هم نمی یاد اینو 100 بار گفتم من بیش از یک سال هستم این کار رو انجام می دم اگه چیزی توش نبود احمق نیستم ادامه بدم که امیدوارم درک کنی l-)
    ویرایش توسط اشکان : May 10th, 2014 در ساعت 07:51

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)