با سلام و عرض ادب احترام
بنده از سایت vpsgroups.com یک پنل نماینده سرور دارم همچنین یک سرور به صورت جداگانه با 2 گیگ رم 1 عدد ای پی و 10 گیگ هارد داریم که از 15/10/2015 ثبت شده و براش فاکتور صادر میشه الان بعد از گذشت این همه مدت متوجه شدیم که شرکت به اشتباه 2 بار هزینه از ما دریافت میکرده یک بار در یک فاکتور که به صورت جداگانه صادر میشده برای سرور مربوطه یک بار هم به همراه منابع پنل نماینده هزینه 2 گیگ رم 10 گیگ هارد و 1 عدد ای پی که نزدیک به 19800 میشده از ما دریافت میکردن چند روزه پیام دادیم جواب ندادن بعد از اینکه به تاریخ سر رسید فاکتور پنل نماینده ما رسیده پنل رو مسدود کردن میگن شما دیر گزارش دادید به ما مربوط نمیشه و هیچ هزینه ای نمی تونیم به شما بازگشت بدیدم ؟؟
الان سئوال بنده این هست نزدیک به 3 سال بنده مبلغی نزدیک به 19800 تومان واریز کردم به اشتباه که اشتباه بنده هم نبوده بنده اعتماد کردم به فاکتور هایی که صادر میشه الان میگن ما هیچ هزینه ای برگشن نمی دیم و پنل نماینده بنده رو هم باز نمیکنن و میگن باید فاکتور رو پرداخت کنید
به نظر شما بنده اشتباه میگم یا قانون این هست ؟ در صورتی که در قوانین سایت هم چیزی در این مورد نوشته نشده