صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 89

موضوع: ایا Serverdl تایید میشه؟

عضو انجمن ServerDL.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,043
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    تشکر شده در
    977 پست

پیش فرض پاسخ : ایا Serverdl تایید میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramsistani نمایش پست ها
    متاسفانه دیدیم یوزری به نام نمایش مشخصات: javanco - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران داخل تاپیک بنده نظراتی در مورد احسان جان دادند که اصلا به شخصیت احسان جان نیست با اینجور افراد سر و کل بزنند

همینطور که گفته شد دیگر نیازی با تایید احسان جان نیست مهم همون لحظه باز کردن تایپیک بود که دوستان زیادی تایید کردند و تا الانم جز خوبی هیچ مشکلی از ایشون ندیدم
    امیدوارم همیشه موفق باشند
    ممنون پدرام عزیز همیشه منتقد هست ما به منتقدین نیز احترام می گذاریم و امیدوارم منطقی و کامل انتقاد کنند و دوستان نیز که حرف های منتقد رو می شوند برای دفاع به ما نیز وقت دهند . امیدوارم ما هم اگر مشکلی داریم با انتقاد سازنده ! مشکلمون حل شود

نقل قول نوشته اصلی توسط Cpt.Liux نمایش پست ها
    الان جمع رفیق رفقا جمه دیگه؟ یکی یکی میان تعریف میکنن؟
    من سوالی داشتم. کسی جواب نداد. مشکل cpanel این دوستمون چی بود؟
    با تشکر قبلی

من از هزینه شخصی خودم پول سرور رو 505 به ایشون دادم
    دیتاسنتر که زیر بار نرفت ! و سرور بلا استفاده افتاده و ضرر رو تیم سرور دی ال کرد !
    و اگه کسی لازم دارد این سرور رو بیاد بهش مفت می دهم :دی استفاده کنه
    سهامی خاص - سرور پردازان پرنیان شرق - شماره ثبت 46362
    Contact us : +98.9128725054 - Office : +98.5138473327 +98.5138473328 ----- http:/ServerDL.com ----- Mail : Admin[@]ServerDL.com
    ------------- ( فروش اقساطی و بدون ستاپ هتزنر آلمان - کلیک ) ( نماینده نقره ای Redstation انگلستان در ایران - کلیک ) -------------
    آدرس دفتر : مشهد - بلوار احمدآباد - خیابان راهنمایی - نبش راهنمایی 3 - مجتمع تجاری زهره - ط3 واحد 15

2. تعداد تشکر ها از ServerDL.com به دلیل پست مفید

3. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    1,043
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    تشکر شده در
    977 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Cpt.Liux نمایش پست ها
    در اینکه شما لطف کردید و هزینه سرویسی که برای ایشون خریداری کردید رو نصفش رو پرداخت کردید شکی نیست. قاعدتا این کار وظیفه شما نبوده. ولی من سوالم این هست که آیا شما برای ایشون تضمین کرده بودید که اطلاعاتشون رو از سرور قبلی به سروری که شما خریداری کردید انتقال میدید ؟
    در ابتدا بله .
    قرار شد با هزینه انتقال و کانفیگ سرور انجام شود .
    و من کانفیگ رو انجام دادم رو سرور مقصد ... بعد امدم انتقال بدم که دیدم کلا سرور مبدا مشکل دارد و هرکاری می کنم نسخه پشتیبان نمی گیرد در همین گیر و دار بودم که دیگه ماجرا کنسل شدن پیش آمد .
    البته نا گفته نماند که !!! 2 روز تقریبا کانفیگ ایشون طول کشید ...

اگر دروغ می گم بیاد بگه من دروغ می گم !!
    من فقط از خدا می ترسم . همین ...

کسایی هم که منو می شناسند می دونند که بخاطر پول نمی یام ابروم رو ببرم زیر سوال !!! ولی بعضی مواقع بعضی افراد پیدا می شوند که آدم باید خیلی اصولی باهاشون برخورد کنه که سرشون گیج نرود .
    Contact us : +98.9128725054 - Office : +98.5138473327 +98.5138473328 ----- http:/ServerDL.com ----- Mail : Admin[@]ServerDL.com
    ------------- ( فروش اقساطی و بدون ستاپ هتزنر آلمان - کلیک ) ( نماینده نقره ای Redstation انگلستان در ایران - کلیک ) -------------
    آدرس دفتر : مشهد - بلوار احمدآباد - خیابان راهنمایی - نبش راهنمایی 3 - مجتمع تجاری زهره - ط3 واحد 15

عضو جدید CrisS آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    85
    تشکر تشکر شده 
    117
    تشکر شده در
    80 پست

آقا احسان اینجا هستی چرا به تیکت ما رسیدگی نمی کنی؟

تشکر تشکر کرده 
    1,043
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    تشکر شده در
    977 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط CrisS نمایش پست ها
    آقا احسان اینجا هستی چرا به تیکت ما رسیدگی نمی کنی؟
    سلام :دی
    کدوم تیکت :دی
    عجبا :دی :دی
    شماره تیکت برو پیام خصوصی کنید ...

7. تعداد تشکر ها از ServerDL.com به دلیل پست مفید

عضو انجمن javadezati آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    800
    تشکر تشکر شده 
    1,663
    تشکر شده در
    1,335 پست

من به شخصه دوست دارم ته این جریان در بیاد
    البته کنجکاو شدم
    منم بعید میدونم کلاهبرداری باشه
    به هر حال منتظر پستهای بعدی هستم

تشکر تشکر کرده 
    1,043
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    تشکر شده در
    977 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط javadezati نمایش پست ها
    من به شخصه دوست دارم ته این جریان در بیاد
    البته کنجکاو شدم
    منم بعید میدونم کلاهبرداری باشه
    به هر حال منتظر پستهای بعدی هستم
    هیچی دیگه دوست عزیز من هزینه این آقا رو 50% که می شد 105 هزار تومان رو به حسابشون زدم !
    و سرور رو دیگه کنسل زدم یک 100 هزار تومان هم خودم ضرر کردم ! ولی کلاهبرداری نکردم خدا اون بالاسر شاهد هست .
    اگه حذف دروغی زدم این آقا که تو این تاپیک امدند راحب این موضوع ما رو انتقاد کردند بیان دفاع کنند !
    حالا هم صحیح و سالم هستیم و از دوستانی که من رو حمایت کردند اینجا کمال تشکر رو دارم .
    من اعتبارم 1 ساله نیامده ! و نمی زارم بخاطر یک پست بخواد خراب بشه ! و پای حرفم راجب کارم هستم .

موفق باشید
    افشار

عضو انجمن javadezati آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    800
    تشکر تشکر شده 
    1,663
    تشکر شده در
    1,335 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ServerDL.com نمایش پست ها
    هیچی دیگه دوست عزیز من هزینه این آقا رو 50% که می شد 105 هزار تومان رو به حسابشون زدم !
    و سرور رو دیگه کنسل زدم یک 100 هزار تومان هم خودم ضرر کردم ! ولی کلاهبرداری نکردم خدا اون بالاسر شاهد هست .
    اگه حذف دروغی زدم این آقا که تو این تاپیک امدند راحب این موضوع ما رو انتقاد کردند بیان دفاع کنند !
    حالا هم صحیح و سالم هستیم و از دوستانی که من رو حمایت کردند اینجا کمال تشکر رو دارم .
    من اعتبارم 1 ساله نیامده ! و نمی زارم بخاطر یک پست بخواد خراب بشه ! و پای حرفم راجب کارم هستم .

موفق باشید
    افشار
    این درست هست
    خسارت رو به قبول کردی و اعتبارت رو از دست ندادی
    امیدوارم موفق باشی در هر زمینه
    منم سر سرور انگلستان خیلی وجه مرجوع کردم
    خوب میدونم چی میگی
    یه سریهای کارهایی که ما انجام میدیم رو نمیبینن
    با تشکر
    امضاء برای جلوگیری از تبلیغات حذف شد

11. تعداد تشکر ها از javadezati به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    2 پست

سلام
    بنده چندین سال پیش از آفاق هاستینگ vps گرفتیم که بنا به اتفاقاتی ما انتقال دادن به warezhost اما از شانس بد ما اتفاقاتی واسه این شرکت افتاد در طی چند ماه گذشته از بنده که 5 تا vps داشتم به یک vps کاهش دادم و از اونجا که طبق پیشنهاد خود آفاق هاستینگ به سرور دی ال اومدم.....
    خداییش راضیم انقدر راضیم که در عرض چند ماه 5 تا vps دارم پشتیبانی فوق العاده قوی دارن
    تنها جهت اطلاع اون دوستانی بگم که حرف از جوابگویی تیکت زدن بنده 8 سال هست با سایت ها مختلف کار میکنم که طبق تجربه نشون داده کسی که واقعا آفاق هاستینگ و سرور دی ال (دوست خوبم آقای احسان افشار ) کارشون 20 هست
    مثل بعضی شرکت ها نیستن که حداقل از عهده کاراشون بر نیان بندازن گردن مشتری که تورنت استفاده کرده....
    70 هزار تومان پولی نیست بری شکرتی رو ببنید که به دلیل مدیریت ضعیف و سحل انگاری کاریشون روز به روز سرور های مختلفشون تو کشورای مختلف داره کم میشه و میندازن گردن مشتری و هر ماه به دلیل های نا معلوم جهت تمدید بین 4-8 هزارتومان افزایش قیمت داشتن ....
    گرچه جالب تریش اینجاس که سرور ها تو با دلیل استفاده از تورنت مسدود میکنن (گرچه طبق توضیحات سایت خودشون استفاده تورنت داخل اون کشور آزاد هست) گرچه اصلا کسی تورنت دانلود نکرد بعد هم 10 الی 15 هزارتومان هزینه null شدن آی پی ازت میگرن...... البته هومن آی پی رو میفروشن به کس دیگه ای...
    دوستان من آقای افشار بسیار متشخص و محترم هستن و به نظر من هیچ کدوم از اون حرفایی که اون دوستان زدن به ایشون نمیخوره
    من سرور دی ال تو کاملا تایید میکنم
    و پیشنهاد میکنم تو انتخاب دیگر سایت هایی (غیر از سرور دی ال ) تحقیق کنن
    چون من بخاطر ندونم کاری یکی از بزرگترین سایتها تو این زمینه 700 هزار تومان ضرر خوردم
    یا علی

13. تعداد تشکر ها ازdownloadbazaar به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    2 پست

البته یه چیز دیگه هم بگم
    سایتی که راحت شماره موبایلش رو میذاره و کاملا جوابگو هست این سایت بی شیله پیلس نه اون سایتی که هیچ نام و نشونی نمیذاره و تیکت هاش زیر 48 ساعت جواب نمیده
    ادای بزرگی هم میکنه
    بخدا دلم خیلی پر..... از اون آدمایی که ادعای پاکی دارن و بزرگی......

15. تعداد تشکر ها ازdownloadbazaar به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,043
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    تشکر شده در
    977 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط downloadbazaar نمایش پست ها
    سلام
    بنده چندین سال پیش از آفاق هاستینگ vps گرفتیم که بنا به اتفاقاتی ما انتقال دادن به warezhost اما از شانس بد ما اتفاقاتی واسه این شرکت افتاد در طی چند ماه گذشته از بنده که 5 تا vps داشتم به یک vps کاهش دادم و از اونجا که طبق پیشنهاد خود آفاق هاستینگ به سرور دی ال اومدم.....
    خداییش راضیم انقدر راضیم که در عرض چند ماه 5 تا vps دارم پشتیبانی فوق العاده قوی دارن
    تنها جهت اطلاع اون دوستانی بگم که حرف از جوابگویی تیکت زدن بنده 8 سال هست با سایت ها مختلف کار میکنم که طبق تجربه نشون داده کسی که واقعا آفاق هاستینگ و سرور دی ال (دوست خوبم آقای احسان افشار ) کارشون 20 هست
    مثل بعضی شرکت ها نیستن که حداقل از عهده کاراشون بر نیان بندازن گردن مشتری که تورنت استفاده کرده....
    70 هزار تومان پولی نیست بری شکرتی رو ببنید که به دلیل مدیریت ضعیف و سحل انگاری کاریشون روز به روز سرور های مختلفشون تو کشورای مختلف داره کم میشه و میندازن گردن مشتری و هر ماه به دلیل های نا معلوم جهت تمدید بین 4-8 هزارتومان افزایش قیمت داشتن ....
    گرچه جالب تریش اینجاس که سرور ها تو با دلیل استفاده از تورنت مسدود میکنن (گرچه طبق توضیحات سایت خودشون استفاده تورنت داخل اون کشور آزاد هست) گرچه اصلا کسی تورنت دانلود نکرد بعد هم 10 الی 15 هزارتومان هزینه null شدن آی پی ازت میگرن...... البته هومن آی پی رو میفروشن به کس دیگه ای...
    دوستان من آقای افشار بسیار متشخص و محترم هستن و به نظر من هیچ کدوم از اون حرفایی که اون دوستان زدن به ایشون نمیخوره
    من سرور دی ال تو کاملا تایید میکنم
    و پیشنهاد میکنم تو انتخاب دیگر سایت هایی (غیر از سرور دی ال ) تحقیق کنن
    چون من بخاطر ندونم کاری یکی از بزرگترین سایتها تو این زمینه 700 هزار تومان ضرر خوردم
    یا علی
    نقل قول نوشته اصلی توسط downloadbazaar نمایش پست ها
    البته یه چیز دیگه هم بگم
    سایتی که راحت شماره موبایلش رو میذاره و کاملا جوابگو هست این سایت بی شیله پیلس نه اون سایتی که هیچ نام و نشونی نمیذاره و تیکت هاش زیر 48 ساعت جواب نمیده
    ادای بزرگی هم میکنه
    بخدا دلم خیلی پر..... از اون آدمایی که ادعای پاکی دارن و بزرگی......
    کاربر عزیز
    دوست خوبم ممنون از لطفی که به این حانب و سرور دی ال داشتید .
    امیدوارم سرور دی ال با تغییراتی که در اوایل این ماه در خط کاری خودش انجام داده بتونه روزانه شما رو با پشتیبانی بهتر کمک کند .

تشکر تشکر .
    مدیریت سرور دی ال
    احسان افشار

صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)