نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با گرفتن وکیل برای پیگیری وضعیت و ادعای خسارت موافق

رأی دهندگان
64. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

9 14.06%
  • اگر هزینه را بشرط برنده شدن بگیرد بله

44 68.75%
  • خیر

11 17.19%
صفحه 70 از 73 نخستنخست ... 20606667686970717273 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 724

موضوع: مشکل جدید برداشت در فری‌لنسر - ایرانی‌های فری‌لنسر بیاین همفکری بکنیم

عضو جدید vahid67 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    29
    تشکر تشکر شده 
    60
    تشکر شده در
    42 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل جدید برداشت در فری‌لنسر - ایرانی‌های فری‌لنسر بیاین همفکری بکنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط Exlord نمایش پست ها
    سلام.
    من تونستم پولمو بردارم. البته مبلغش کم بود.سال قبل به پشتیبانی تیکت زدم که چجوری از ایران حسابمو وریفای کنم حالا که تحریما برداشته شده . جواب دادن که تا 24 ساعت وقت داری پولتو برداری بعدش اکانت رو میبندیم . چند روزه پیش با مشخصات خودم اکانت رو وریفای کردم و قبول کردن و درخواست برداشت دادم . روزه بعدش دیدم اکانتمو بستن ولی پشتیبانی به ایمیلم جواب داد و گفتن که واریز موجودی حساب انجام شده .

من یه دوستی تو آمریکا پیدا کردم و باهاش صحبت کردم قبول کرد که حساب رو برام وریفای کنه. ولی میگه 30 درصد باید مالیت بده که من فعلا قبول کردم تا بعدا ببینیم چی میشه.
    یکیم تو گوگل سرچ میکردم انو دیدم
    http://larsa.ir/product/%D9%81%D8%B1...B1-freelancer/
    قبلا با مدیر سایت هم صحبت کرده بودم گفته بود 750 میگیره با حساب paypal. الان تو سایت زده 250 خودش و 650 با paypal. کسی میشناسه این سایت رو ؟ معتبره ؟ مدیرشو کسی میشناسه ؟
    این دوستتون که توی آمریکاس چجوری مالیات رو پرداخت میکنه من حسابم رو از کانادا وریفای کردم ؛ نمیدونم داستان مالیاتش چجوری میشه اگه بخواییم 30% هم مالیات بدیم که دیگه چیزیش نمیمونه 30%درصد مالیات + 10-12% خود فریلنسر !! چیزی نمیمونه ...
    من با این سایت آشنایی ندارم ولی خود پیپال که نوشته باز میکنن به همراه اکانت فریلنسر دردسر داره اگر با *** وصل بشید اکانت لیمیت میشه ...

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل جدید برداشت در فری‌لنسر - ایرانی‌های فری‌لنسر بیاین همفکری بکنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid67 نمایش پست ها
    این دوستتون که توی آمریکاس چجوری مالیات رو پرداخت میکنه من حسابم رو از کانادا وریفای کردم ؛ نمیدونم داستان مالیاتش چجوری میشه اگه بخواییم 30% هم مالیات بدیم که دیگه چیزیش نمیمونه 30%درصد مالیات + 10-12% خود فریلنسر !! چیزی نمیمونه ...
    من با این سایت آشنایی ندارم ولی خود پیپال که نوشته باز میکنن به همراه اکانت فریلنسر دردسر داره اگر با *** وصل بشید اکانت لیمیت میشه ...
    فعلا که وریفای نشده هنوز. دیروز انجام دادن فعلا جوابی نیومده. مالیاتی هم فعلا پرداخت ندشه. ایشون میگفتن که برداشت به حساب ایشون انجام بشه بعد اینا مالیتشو کم میکنن و بعد سهم منو میدن.

تشکر تشکر کرده 
    29
    تشکر تشکر شده 
    60
    تشکر شده در
    42 پست

فعلا که وریفای نشده هنوز. دیروز انجام دادن فعلا جوابی نیومده. مالیاتی هم فعلا پرداخت ندشه. ایشون میگفتن که برداشت به حساب ایشون انجام بشه بعد اینا مالیتشو کم میکنن و بعد سهم منو میدن.
    من زیاد واریز و برداشت داشتم ... البته من اول میریزیم به پیپال بعد از پیپال میبرم داخل حساب بانکی ... تا الان برداشتی بابت مالیات از اون حساب بانکی نشده ...

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid67 نمایش پست ها
    من زیاد واریز و برداشت داشتم ... البته من اول میریزیم به پیپال بعد از پیپال میبرم داخل حساب بانکی ... تا الان برداشتی بابت مالیات از اون حساب بانکی نشده ...
    حساب به اسم خودتون وریفای شده ؟ کشور کجا ثبت شده ؟ منم همینجوری از حساب قبلیم برداشتم با سایت payment24 ولی این دوستی که حساب رو برام وریفای کردن میگن که چون کشور آمریکا ثبت شده این سایت freelancer ریپورت میکنه درآمد رو و اگه مالیت ندم بدن به دردسر میافتم.

تشکر تشکر کرده 
    29
    تشکر تشکر شده 
    60
    تشکر شده در
    42 پست

حساب به اسم خودتون وریفای شده ؟ کشور کجا ثبت شده ؟ منم همینجوری از حساب قبلیم برداشتم با سایت payment24 ولی این دوستی که حساب رو برام وریفای کردن میگن که چون کشور آمریکا ثبت شده این سایت freelancer ریپورت میکنه درآمد رو و اگه مالیت ندم بدن به دردسر میافتم.
    درست میگه ایشون، آمریکا کمی قوانین مالیاتی سختتری داره این رو من وقتی میخواستم اکانت اپل دولوپر برای اپلیکیشن های پولی فعال کنم فهمیدم از هر کشور دیگه ای که باشی باید یه قرارداد مالیات آمریکایی ببندی... ظاهرا اپل قبل از پرداخت خودش مالیات رو برمی داره!!
    اکانت و حساب ها به اسم یکی از اقوام در کانادا هستش ... تا الان که مشکلی از بابت مالیات نداشتم من امیدوارم بعدا هم مشکلی پیش نیاد چون اصلا نمی صرفه دیگه بخوام از فریلنسر کار بگیرم ...

عضو جدید mst_ab آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    60
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    56 پست

کسی از دوستان با سایت truelancer.com کار کرده؟

تشکر تشکر کرده 
    60
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    56 پست

من یه اکانت وریفای نشده تو فری لنسر دارم، اگر پروژه بگیرم و پولی تو حساب فری لنسرم بیاد، آیا می تونم یه پروژه مجازی (فرمالیته) درست کنم و پول رو به یه نفر دیگه (کسی از ایران که اکانت فری لنسرش رو وریفای کرده باشه) منتقل کنم؟ با این کار می تونم به طور غیر مستقیم تو فری لنسر کار کنم، بدون اینکه اکانتم رو وریفای کرده باشم...

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mst_ab نمایش پست ها
    من یه اکانت وریفای نشده تو فری لنسر دارم، اگر پروژه بگیرم و پولی تو حساب فری لنسرم بیاد، آیا می تونم یه پروژه مجازی (فرمالیته) درست کنم و پول رو به یه نفر دیگه (کسی از ایران که اکانت فری لنسرش رو وریفای کرده باشه) منتقل کنم؟ با این کار می تونم به طور غیر مستقیم تو فری لنسر کار کنم، بدون اینکه اکانتم رو وریفای کرده باشم...
    من تست نکردم تا حالا اینجوریشو. نمیدونم بشه یا نه؟ اگه شد من اکانت وریفای شده دارم، میتونم برداشت کنم.

عضو انجمن Raymvnd آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    779
    تشکر تشکر شده 
    576
    تشکر شده در
    399 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mst_ab نمایش پست ها
    کسی از دوستان با سایت truelancer.com کار کرده؟
    درود...به احتمال زیاد سایت هندی هستش من عضو شدم مشکلی نداشت و شماره ایران وریفا کردم...
    برنامه نویسی ارکید
    https://orchiddev.ir
    طلاهاست

تشکر تشکر کرده 
    60
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    56 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Raymvnd نمایش پست ها
    درود...به احتمال زیاد سایت هندی هستش من عضو شدم مشکلی نداشت و شماره ایران وریفا کردم...
    بله، هندی هست، اکثراً کشورهای جنوب شرق آسیا و شمال آفریقا عضو سایت هستن. من هم وریفای کردم، ولی نمیدونم در نهایت پرداخت رو انجام میده یا نه...
    به نسبت سایت فری لنسر، پروژه خیلی کم داره، قیمت هاش هم پایین تر هست

- - - Updated - - -

من تست نکردم تا حالا اینجوریشو. نمیدونم بشه یا نه؟ اگه شد من اکانت وریفای شده دارم، میتونم برداشت کنم.
    میخواین من میتونم تست کنم، مثلاً 10-20 دلار بریزم به حسابم. بعد یه پروژه اختصاصی برای اکانت شما باز کنم، یه پروژه ساعتی کوچیک. ببینیم میشه یا نه

صفحه 70 از 73 نخستنخست ... 20606667686970717273 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)