صفحه 7 از 9 نخستنخست ... 3456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 81

موضوع: Redstation

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

پیش فرض پاسخ : Redstation

من یک سوال تو ذهنم هست
    اصلا کاری به این موضوع ها ندارم
    من با رداستیشن اصلا مشکلی ندارم
    روی یکی از سرور ها 8 ماله هست که اصلا ابیوز نیومده ( شاید باور کنید)
    سرعت هارد واقعا عالیه ( کپی هارد به هارد تا 60 مگابایت)
    سرعت پورت هم برای دانلود تا 55 مگابایت هست
    در مجموع از کیفیت بالایی برخودار هست و بنده بارها بررسی کرد اگر یک سرور مثل همین سرور که از رداستیشن داریم بخوام از دیتاسنتر دیگه ای تهیه کنم
    نمی گم دو برابر اما خیلی نزدیک به دو برابر خواهد بود

سوالی که برای بنده پیش می آید اینکه:
    دیتاسنتر یعنی فرق گذشته و سرور ها همه در یک کیفیت یکسان نیستن؟
    الان بنده 3 سرور دارم از یک مدل و دقیقا مثل هم هستن
    به نظر بنده 8 ماه آپ تایم برای یک سرور واقعا مطلوبه!
    دلیل نارضایتی خیلی از دوستان و بنده اصلا متوجه نمیشم...

خیلی بدون تعارف عرض کنم یا مثل واقعا از سرورهاست یا شاید ما داخل مدیریت منابع و سرور مشکل داریم که اینجوری نتیجه گیری میکنیم
    آیا واقعا ارزیابی سروری که روی یک هاردش 19 تا سرور مجازی باگذاشته شده و 32 گیگ رم نادیده گرفته میشه و 45 گیگ رم فروش میره کار درستی خواهد بود؟
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

2. تعداد تشکر ها ازviasky به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن HyperServer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,016
    تشکر تشکر شده 
    3,252
    تشکر شده در
    2,153 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ≡ ALEX ≡ نمایش پست ها
    باز یک مشت آماتور بی سواد و بی ادب شروع کردن به تخریب...

1. سواد داشته باشید یا به مشاوره ها احترام بگذارید تا سخت افزار با کانفیگ مناسب تهیه کنید!! وقتی بلد نیستید چه چیزی بخرید، ضررش رو هم می بینید...

2. شمایی که قوانین و مقررات رو مشکل می دونی! راه حل اش رو یاد بگیر، ضمنا کار های خلاف هم انجام نده، دیگر مشکلی وجود نخواهد داشت...

3. شمایی که ادعا می کنید شرکت های همکار این دیتاسنتر، سنگ خودشون رو به سینه می زنند، مطمئن باشید هیچ یک از این شرکت ها مرض ندارند کلی سرمایه و هزینه شون رو روی این دیتاسنتر بگذارند! مطمئنا انتخاب هایی که برای شما دوست عزیز وجود دارد، برای ایشان نیز وجود دارد... البته اگر شما تخصصی داشتید، دلایل قاطع و روشن این امر را می دیدید...

من سعی می کنم جواب این جور پست ها رو ندم، ولی نمیشه! همینطوری هر روز انواع و اقسام کل کل های بی مورد و حرف های بی پایه و اساس از افراد غیر موجه وارد این انجمن میشه...
    شما که خودتون دیگه ... نفرمایید...

========================================

استارتر در صورتی که در انجمن جستجو کنید در گذشته خیلی بحث شده....اما به صورت خلاصه با توجه به همکاری حدود 1 ساله در گذشته و در نظر گرفتن معایب و محاسن (زمان سرویس گرفتن ما معایب بیشتر از محاسن بود و همین ما رو مجبور به قطع همکاری کرد) انتخاب های بهتری هم خواهید داشت در اروپا... به نظر بنده هزینه بیشتر برای حفظ رویه کاری و اعتبارتون صرفه خواهد داشت تا از جای دیگه سرویس بگیرید...

هر کسی مایل بود میتونه با تلفن همراه تماس بگیره و اطلاعات بگیره ...

در حال حاضر بنده اطلاعاتی از سایت رو میتونم ببینم که به نسبت بهتر شده...همانند عدم اصرار به استفاده از هاردهای SAS و مجبور شده به نصب H700 برای دسترسی به سرعت مناسب...

پورت رو 1 گیگابیت گارانتی کردن ... که اون زمان هم بود اما ما رو شبکه داخلی هم این گارانتی رو ندیدیم...

در مورد سرور هم دیگه اون زمان قدرتمندترین سرور بود که ما گرفتیم اما هاردهای Hitachi با 16 مگ بافر !!!

لزوما اینکه تعدادی زیادی از افراد ازش سرویس میگیرن...دلیل بر خوب بودن نمیشه !

Hetzner هم خیلی ها کار میکنن... اما ما میدونیم چی هست دیگه ...

بیشترین دلیل استقبال این هست که با ایرانی ها مشکل نداره ... دلیل دوم هم اینجا بیان نشه بهتره...

اما واقعا در 1 سالی که با RedStation کار کردیم استرس و فشار روانی خیلی زیادی رو تحمل کردیم و بعد از قطع سرویس دوباره آرامش و روال برگشت...

امیدوارم اوضاع بهتر شده باشده و دوستان بتونن با قدرت و اطمینان و آرامش کسب و کار خودشون رو جلو ببرن...

شاید در آینده دوباره برگشتیم

5. تعداد تشکر ها ازHyperServer به دلیل پست مفید

عضو انجمن AlmaHost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,529
    تشکر شده در
    736 پست

سلام
    تو آسمانها دنبالت میگشتیم اینجا پیدات کردم
    امیدوارم حالت خوب باشه و موفق . با دو خط زیر که گفتی موافق نیستم.

Hetzner هم خیلی ها کار میکنن... اما ما میدونیم چی هست دیگه ...========= مقایسه غلط

بیشترین دلیل استقبال این هست که با ایرانی ها مشکل نداره ... دلیل دوم هم اینجا بیان نشه بهتره... ======= بگو یک وقت سو تفاهم نشه

حامد
    موفق وپیروز
    آلماهاست تنها Platinum Partner رسمی دیتاسنتر Redstation در ایران و در خارج از ایران میباشد.

7. تعداد تشکر ها ازAlmaHost به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    256
    تشکر تشکر شده 
    1,125
    تشکر شده در
    755 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SV24.CO نمایش پست ها
    تنها مشکل این دیتاسنتر به عقیده بنده مشکلات فصلی شبکه دیتاسنتر هست که هر چند ماه یک بار ایجاد میشود و بدبختانه اصلا زیر بار مشکل نمیروند ، اخیرا هم دیدم در سایت آفرهایی زدند و تا ترافیک 321 ترابایت در ماه را تضمین کردند! برای شخص بنده که سرور مجازی کار میکنم اگر در ماه برای هر سرور 20 ترابایت ترافیک هم تخصیص بدهند اما استیبل و با کیفیت باشد واقعا راضی خواهم بود . البته هر دیتاسنتری سیاست کاری خود را دارد و همانطور که عرض کردم باید مزایا و معایب را با هم دید و سپس تصمیم گیری کرد .
    میشه در این مورد بیشتر توضیح بدید؟سرورتون فطعی داشته ؟سرعت پورت افت کرده؟

رداستیشن از معدود دیتاسنتر هایی هستش که اپتایم رو 100درصد گارانتی کرده در طول 11 ماه گذشته که 2 سرور داشتیم حتی 1 ثانیه هم سرور ها داون نشده پروف pingdom هم موجود هست

سرعت پورت هم 55-75 مگابایت متغیر بوده و برای مایی که اپلود سنتر دارین تا الان کامبل جوابگو بوده

ادم کمی به حرف های چند کاربر قبلی که انتقاد کردند دقت کنه متوجه میشه که در این زمینه اماتور هستند .تقریا همه اعضای با تجربه این انجمن میدونند که ریدکنترار h200 با مجازی ساز vmware مشکل داره حالا شما میرید مستقیم میگیرید یا از جای غیر معتبر میگیرید مشکل هارد پیدا میکنید میگید سرورهای ردسایشت به درد نمیخورند!!!

در مورد علت استفاده اکثر فروشندگان از این دیتاسنتر هم خیلی واضح هست که مسئله هزینه مطرح نیست چون با نصف هزینه سرورهای رداسیشن میشه از هتزنر یا ovh سرور با مشخصات مشابه گرفت ولی با این وجود بالای 70درصد فروش وی پی اس ها از رداستیشن هست به دلیلش کیفیت بالا و حساسیت کم هستش
    ویرایش توسط persianmagic : October 13th, 2013 در ساعت 02:03

9. تعداد تشکر ها ازpersianmagic به دلیل پست مفید

عضو انجمن SV24.CO آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    232
    تشکر تشکر شده 
    640
    تشکر شده در
    368 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط persianmagic نمایش پست ها
    میشه در این مورد بیشتر توضیح بدید؟سرورتون فطعی داشته ؟سرعت پورت افت کرده؟

رداستیشن از معدود دیتاسنتر هایی هستش که اپتایم رو 100درصد گارانتی کرده در طول 11 ماه گذشته که 2 سرور داشتیم حتی 1 ثانیه هم سرور ها داون نشده پروف pingdom هم موجود هست

سرعت پورت هم 55-75 مگابایت متغیر بوده و برای مایی که اپلود سنتر دارین تا الان کامبل جوابگو بوده

ادم کمی به حرف های چند کاربر قبلی که انتقاد کردند دقت کنه متوجه میشه که در این زمینه اماتور هستند .تقریا همه اعضای با تجربه این انجمن میدونند که ریدکنترار h200 با مجازی ساز vmware مشکل داره حالا شما میرید مستقیم میگیرید یا از جای غیر معتبر میگیرید مشکل هارد پیدا میکنید میگید سرورهای ردسایشت به درد نمیخورند!!!

در مورد علت استفاده اکثر فروشندگان از این دیتاسنتر هم خیلی واضح هست که مسئله هزینه مطرح نیست چون با نصف هزینه سرورهای رداسیشن میشه از هتزنر یا ovh سرور با مشخصات مشابه گرفت ولی با این وجود بالای 70درصد فروش وی پی اس ها از رداستیشن هست به دلیلش کیفیت بالا و حساسیت کم هستش
    بله ، بنده 3 سرور از این دیتاسنتر با حدود 250 آی پی خریداری کردم . یکی از سرورها تقریبا به مشکل نخورد تا به امروز اما 2 سرور دیگر یک بار به مدت 2 هفته و یک بار دیگر به مدت 1 ماه با مشکل عجیبی مواجه شدند که برخی آی ها کلا تایم اوت می شدند و توسط trace route مشخص شد که در آخرین روتر در شبکه دیتاسنتر مشکل ایجاد می شد . اما دیتاسنتر به هیچ وجه زیر بار نمیرفت و فقط باید منتظر میماندیم تا مشکل برطرف شود .
    هیچ مصیبتی بدتر از جهل نیست .
    Server Pardazan - www.serverpardazan.com

11. تعداد تشکر ها از SV24.CO به دلیل پست مفید

عضو انجمن HyperServer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,016
    تشکر تشکر شده 
    3,252
    تشکر شده در
    2,153 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AlmaHost نمایش پست ها
    سلام
    تو آسمانها دنبالت میگشتیم اینجا پیدات کردم
    امیدوارم حالت خوب باشه و موفق . با دو خط زیر که گفتی موافق نیستم.

Hetzner هم خیلی ها کار میکنن... اما ما میدونیم چی هست دیگه ...========= مقایسه غلط

بیشترین دلیل استقبال این هست که با ایرانی ها مشکل نداره ... دلیل دوم هم اینجا بیان نشه بهتره... ======= بگو یک وقت سو تفاهم نشه

موفق وپیروز
    قربانت ... شما خوبی ؟ اوضاع احول رو به راهه ؟

آره 2 ماهی درگیری شرکت خیلی زیاد بود از طرفی هم به مرحمت لطف دوستان این انجمن آی دی های یاهو همگی دی-اکتیو شدند و کلا تمامی دوستان از دسترس خارج شدند... اگر PM دادی جواب ندادم به این دلیل هست...

در مورد hetzner هم من مقایسه انجام ندادم...فقط مثال زدم که به هیچ وجه هدف من مقایسه نبود.

تو انجمن هم که به لطف برخی مدیران و مشکلات شخصی که نمیدونیم از کجا نشات میگیره 2 هفته و 4 هفته banned مشیم ...اما به دل نمیگیریم ما ..مصطفی جان همکار گرامی شما و بنده و مدیر ارشد در جریان هستند... بهشون اطلاع دادیم و انشالله دیگه پیش نیاد...

خوب درست نیست گفته بشه ...می دونی که آدم رکی هستم... اما از همین جا به همگی اعلام می کنم که دوستان سو تفاهم نکنید :دی
    ویرایش توسط HyperServer : October 14th, 2013 در ساعت 00:04

13. تعداد تشکر ها از HyperServer به دلیل پست مفید

عضو دائم company_hosting آواتار ها
    myredstation.ir/ myhetzner.ir / myovh.ir/ myleaseweb.ir
    تشکر تشکر کرده 
    41
    تشکر تشکر شده 
    222
    تشکر شده در
    184 پست

ما تازی داریم از سرور های Redstation استفاده می کنیم.مشکلی نداریم.پینگشم خوبه.سرغت دانلود هم خوبه.ایمیل تست نکردیم روش نمیخوام اطلاعات غلط بدم.امیدوارم همینجوری که هست پیش بره.
    عالیه.
    شرکت(داده گستر سینا شیراز ) به شماره ثبت: 38085 "پشتیبانی سایت"
    برای مشاوره تخصصی با ما در تماس باشید:حسینی 09372186266 / 22912645-021

15. تعداد تشکر ها از company_hosting به دلیل پست مفید

عضو انجمن alborzgostar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    228
    تشکر تشکر شده 
    1,274
    تشکر شده در
    1,006 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.exe نمایش پست ها
    نتورک ضعیف !
    پشتیبانی افتضاح هر تیکت برای هر کاری بدید حتی ساده ترین کار ها این جواب می شنوید 50₤ + vat !
    هارد های داغون !
    تایید میشه
    Google AdWords Business $25 -100$ Google Network AdSense
    @AdWordsfa

17. تعداد تشکر ها ازalborzgostar به دلیل پست مفید

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alborzgostar نمایش پست ها
    تایید میشه
    با هارد داغون هم موفق هستید یعنی؟
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

19. تعداد تشکر ها از viasky به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    277
    تشکر تشکر شده 
    287
    تشکر شده در
    204 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ≡ ALEX ≡ نمایش پست ها
    باز یک مشت آماتور بی سواد و بی ادب شروع کردن به تخریب...

1. سواد داشته باشید یا به مشاوره ها احترام بگذارید تا سخت افزار با کانفیگ مناسب تهیه کنید!! وقتی بلد نیستید چه چیزی بخرید، ضررش رو هم می بینید...

2. شمایی که قوانین و مقررات رو مشکل می دونی! راه حل اش رو یاد بگیر، ضمنا کار های خلاف هم انجام نده، دیگر مشکلی وجود نخواهد داشت...

3. شمایی که ادعا می کنید شرکت های همکار این دیتاسنتر، سنگ خودشون رو به سینه می زنند، مطمئن باشید هیچ یک از این شرکت ها مرض ندارند کلی سرمایه و هزینه شون رو روی این دیتاسنتر بگذارند! مطمئنا انتخاب هایی که برای شما دوست عزیز وجود دارد، برای ایشان نیز وجود دارد... البته اگر شما تخصصی داشتید، دلایل قاطع و روشن این امر را می دیدید...

من سعی می کنم جواب این جور پست ها رو ندم، ولی نمیشه! همینطوری هر روز انواع و اقسام کل کل های بی مورد و حرف های بی پایه و اساس از افراد غیر موجه وارد این انجمن میشه...
    این یعنی چی! که نوشتی یک مشت اماتور بی سواد و بی ادب شروع کردن به تخریب الان
    یعنی این رو نوشتی خیلی با ادبی شما!
    نظر هرکسی برای خودش قابل احترام هست!!!
    منم از رداستیشن خاطره خوبی ندارم هم دان تایم+هم پشتیبانی اشغال بودن ۲ سال پیش تقریبا
    دیروزم عضو سایت شدم دلیل نمیشه بخوام چرت بگم و یا تازه کارم باشم
    کاش شما خود بزرگ بینیت تموم شه فقط همین
    و یادبگیری از بالا به مسایل نگاه نکنی همین
    یک کاربر تازه کار که وارد این سایت میشه فکر میکنه
    اینجا میدان جنگ گلادیاتورهاست تا یک جمعی برای یادگیری و همکاری و......
    این صحبت های شما یعنی هرکسی که بگه فلان (رداستیشن فلانه) هم بی ادبه هم بی سواده
    و مثال نقضش هم وجود نداره واقعا خوبه رداستیشن مال باباتون نیست!ااگر مال باباتون بود چکار
    می کردین!!!!!!!!!!!!!!
    من که این پستتت رو توهین به کاربرا جدید و قدیم میدونم و گزارشش کردم باشد خود مدیران تصمیم بگیرن درموردش
    ویرایش توسط DUST : October 13th, 2013 در ساعت 03:09

21. تعداد تشکر ها از DUST به دلیل پست مفید

صفحه 7 از 9 نخستنخست ... 3456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)