صفحه 6 از 10 نخستنخست ... 2345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 112

موضوع: خريد از BurstNET™

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو انجمن raspinah آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    172
    تشکر شده در
    137 پست

پیش فرض پاسخ : خريد از BurstNET™

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir نمایش پست ها
    احتمالا سیستم شما زامبی شده " اينم بگم مدام Cpu/Server Overload ميشه !!!!" و دارن ازش استفاده می کنند برای اهداف شوم! خودشون شما باید بر اساس توان مدیریتی خودتون دنبال رد پای هکر های احتمالی باشید
    اما در کل دیتاسنتر رو هم در جریان بزارید که بفهمند شما پیگیر هستید
    ممنون از شما
    ديتاسنتر را در جريان گذاشتم ، من 7 تا اكانت بيشتر ندارم ، و هيچ ردي ازشون نديدم ، اون اكانتي هم كه باعث Cpu/Server Overload شده را suspend كردم ، به نظر شما ديگه بايد چيكار كنم..

آخه براي چي اين ملت اهداف شوم دارن !!!!!!!!

---------- Post added at 12:14 PM ---------- Previous post was at 12:12 PM ----------

خدا لعنتشون كنه ، يكي از اكانت هام كلا حذف شده .....

خدارا شكر بك آپ ديشبو دارم

آقا يه راه حلي بگيد بندازمشون بيرون

تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    172
    تشکر شده در
    137 پست

اجازه بديد دوباره در مورد خريد از بورست صحبت كنيد
    يك شركتي در ايران مدعي شده كه نمايندگي اين ديتاسنتر را داره
    و براي اثبات حرف خودش اين تصوير را براي من ارسال كرده ، تصوير از محيط كاربري خودش در بخش service بورست

اين عكس يعني چي ؟

--------------------------------------------------------------
    خيلي جالبه علاوه بر اينكه هزينه هر سرويس وي پي اسي 20 تومان از بورست گرونتره ، تازه هزينه راه اندازي هم مي گيرن ، وقتي مي گم چرا هزينه اضافي مي گيريد ، شما كه كاري انجام نداده ايد ، فقط نصب سي پنل ، اينم با يك كليك در كنترل پنل vePortal بدون نياز به هيچي نصب مي شه ، اينطوري جواب مي دهند :
    ما روی سی پنلی که Burst نصب می کند با سی پنلی که ما نصب می کنیم متفاوت راه اندازی می کنیم .تنظیمات را با آیپی دوم سرور انجام می دهیم که سی پنل آنرا تحریم نکند و بسته نشود . الزامی هم وجود ندارد که حتما سرویس Burst داده شود . چون در سایت ما خودرا متعهد به ارایه از یک دیتاسنتر خاص نکردیم . ما فقط پلن های خود را عینا شبیه burst تعریف کردیم که دستمان باز باشد که یا VPS مشتری را روی سرورهای اختصاصی خود ایجاد کنیم و یا در صورت صلاحدید یکی از VPS هایBurst را تحویل بدهیم .
    ---------------------------------------------------------------------

اين شركت علاوه بر اينكه هزينه راه اندازي مي گيره وي پي اس هم به شكل قراردادي به مشتري ميده كه از
    20 تومان تا 200 تومان هزينه هاي قرارداديش هست !
    جالبه يك دستاسنتري كه هر لحظه امكان .... آقايون قرارداد مي بندند

بعد كه سوال مي كنم به اين شكل پاسخ مي دهند :
    با اینکه از نظر ایرانی بودن و تحریم توجه شده است ، با اینحال سرورهای ما بشکل دودویی کار می کنند . یعنی هر سرور اطلاعاتش روی یک سرور دیگر در یک دیتاسنتر دیگر کپی می گردد .
    اگر دیتاسنتر به هر دلیلی یکی از سرورهای ما را بست ، اطلاعات مشتریان از سرور دیگر قابل بازیابی و دسترسی است .

به همين دليل قرار دادهايي با قيمت هاي بالا مي بندند ، دوستان عزيز ، لطفا نظرات خودتون را بگيد.

دوستان شما كه بيشتر آگاه هستيد بگيد جريان چيه ، اون عكس بالا نشون ميده اين آقا نماينده هست ؟
    ویرایش توسط raspinah : July 21st, 2010 در ساعت 10:18

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    492
    تشکر شده در
    366 پست

عزیز پلان داشتن نشان دهنده نماینده بدان نیست.
    این شرکت میتونه به ی نام جعلی البته من فقط روش رو میگم از هر شرکتی که ایران رو قبول نداره service بگیر.
    The Compliment is only Special of the God, Who is the Creator of the World.

تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    172
    تشکر شده در
    137 پست

خيلي جالبه من همين الان هم از اين ديتاسنتر مي تونم نمايندگي Resale Application بگيريم ، ديگه نياز به شركت دومليتي نداره ....
    دوستان ايا اين دستاسنتر نمايندگي واقعي و كتبي به كسي داده ، نه فقط ايران ، مي خوام اگه ثابت كنم كه حرف اين آقا دروغ بوده پولمو پس بگيرم
    لطفا اگه هست من را راهنمايي كنيد

---------------

در مورد نصب سي پنل با روش اين آقايون هم كسي هست كه توضيح بده به چه شكل انجام ميشه

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    125
    تشکر تشکر شده 
    234
    تشکر شده در
    190 پست

شما به اين بهانه كه نماينده هست يا نيست نميتوني بك ماني كنيد!

شرايط تو سايت خودشون بود و خريد كرديد!
    h+rSabegh

تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    172
    تشکر شده در
    137 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط H+R نمایش پست ها
    شما به اين بهانه كه نماينده هست يا نيست نميتوني بك ماني كنيد!

شرايط تو سايت خودشون بود و خريد كرديد!
    نه دوست عزيز ، موضوع چيز ديگري است ، كه اگه اين صحبت نمايندگي الكي باشه من پولمو مي گيرم ،
    فقط مي خوام بدونم آيا اين ديتاسنتر ليست نمايندگي هاي اصلي خودش را جايي مطرح كرده يا نه !!
    يا اصلا اينجور چيزي نيست

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    90
    تشکر تشکر شده 
    897
    تشکر شده در
    560 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط raspinah نمایش پست ها
    نه دوست عزيز ، موضوع چيز ديگري است ، كه اگه اين صحبت نمايندگي الكي باشه من پولمو مي گيرم ،
    فقط مي خوام بدونم آيا اين ديتاسنتر ليست نمايندگي هاي اصلي خودش را جايي مطرح كرده يا نه !!
    يا اصلا اينجور چيزي نيست
    نمایندگی دیتا سنتر امریکایی در ایران ؟ این یک مقدار ساده لوحانه هست که فکر کنید که دیتا سنتری که به صراحت میگه به ایران سرویس نمیده بیاد و نمایندگی ارائه کنه . اگه بک اپ سالم دارید سرور رو ری اینستال کنید و دوباره پنل نصب کنید و بک اپ ها رو ریستور کنید و کارهای امنیتی و سکیورتی رو انجام بدید .

تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    172
    تشکر شده در
    137 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط LoveLife نمایش پست ها
    نمایندگی دیتا سنتر امریکایی در ایران ؟ این یک مقدار ساده لوحانه هست که فکر کنید که دیتا سنتری که به صراحت میگه به ایران سرویس نمیده بیاد و نمایندگی ارائه کنه . اگه بک اپ سالم دارید سرور رو ری اینستال کنید و دوباره پنل نصب کنید و بک اپ ها رو ریستور کنید و کارهای امنیتی و سکیورتی رو انجام بدید .
    ممنونم LoveLife عزيز . ببين دوست من اين شركت كه تو ايران هست و ميگه من نمايندگي اين ديتاسنتر را داره ، وقتي ازش خواستم به من مدرك بده ، اون تصوير بالا را به من نشون داد و گفت شركت ما دومليتي هست و باقي كارا به اسم اونا انجام ميشه ، اين حرفش يه خورده فكر مي كنم چرت و پرت بود ، چون الان اگه منم بخوام مي تونم نمايندگي Resale Application را رايگان ار اين ديتاسنتر بگيرم... در كل بهترين كار اينه كه ازشون آدرس دفتر خارجشونو بگيريم و تماس بگيرم ، تا ببينم حقيقت داره يا نه ، اگر شماره دفتر را ندادند معلومه دروغ گفتن و داران كلي مردم را سركيسه مي كنند و الكي قرارداد مي نويسند

راستي LoveLife در مورد مشكل بالا بدون reload مشكلم را حل كردم و الان سرورم تميز تميزه .
    و در مورد نصب سي پنل به روشي كه اين آقايون گفتن ، چجوري ميشه سي پنل نصب كرد ، يعني روي اي پي ديگه ؟
    آيا اين امكان هست ، يا دارن چرت پرت مي گن
    به من در مورد نصب سي پنل اينجوري گفتن:

سی پنلی که Burst نصب می کند با سی پنلی که ما نصب می کنیم متفاوت راه اندازی می کنیم .تنظیمات را با آیپی دوم سرور انجام می دهیم که سی پنل آنرا تحریم نکند و بسته نشود . الزامی هم وجود ندارد که حتما سرویس Burst داده شود . چون در سایت ما خودرا متعهد به ارایه از یک دیتاسنتر خاص نکردیم .

ايني كه داره ميگه چجوريه ميشه انجام داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببينيد چه دروغ بزرگي داره ميگه ، كل فروش هاست و نمايندگيش را داره از بورست تامين مي كنه ، يعني اگه يكي فر ، همه بايد فر بشه ، اونوقت ميگه : سرورهاي اختصاصيش هم تو بورسته ،‌ >>>>>>>>>>>>>>>
    ما فقط پلن های خود را عینا شبیه burst تعریف کردیم که دستمان باز باشد که یا VPS مشتری را روی سرورهای اختصاصی خود ایجاد کنیم و یا در صورت صلاحدید یکی از VPS هایBurst را تحویل بدهیم .

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    90
    تشکر تشکر شده 
    897
    تشکر شده در
    560 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط raspinah نمایش پست ها
    ممنونم LoveLife عزيز . ببين دوست من اين شركت كه تو ايران هست و ميگه من نمايندگي اين ديتاسنتر را داره ، وقتي ازش خواستم به من مدرك بده ، اون تصوير بالا را به من نشون داد و گفت شركت ما دومليتي هست و باقي كارا به اسم اونا انجام ميشه ، اين حرفش يه خورده فكر مي كنم چرت و پرت بود ، چون الان اگه منم بخوام مي تونم نمايندگي Resale Application را رايگان ار اين ديتاسنتر بگيرم... در كل بهترين كار اينه كه ازشون آدرس دفتر خارجشونو بگيريم و تماس بگيرم ، تا ببينم حقيقت داره يا نه ، اگر شماره دفتر را ندادند معلومه دروغ گفتن و داران كلي مردم را سركيسه مي كنند و الكي قرارداد مي نويسند

راستي LoveLife در مورد مشكل بالا بدون reload مشكلم را حل كردم و الان سرورم تميز تميزه .
    و در مورد نصب سي پنل به روشي كه اين آقايون گفتن ، چجوري ميشه سي پنل نصب كرد ، يعني روي اي پي ديگه ؟
    آيا اين امكان هست ، يا دارن چرت پرت مي گن
    به من در مورد نصب سي پنل اينجوري گفتن:

سی پنلی که Burst نصب می کند با سی پنلی که ما نصب می کنیم متفاوت راه اندازی می کنیم .تنظیمات را با آیپی دوم سرور انجام می دهیم که سی پنل آنرا تحریم نکند و بسته نشود . الزامی هم وجود ندارد که حتما سرویس Burst داده شود . چون در سایت ما خودرا متعهد به ارایه از یک دیتاسنتر خاص نکردیم .

ايني كه داره ميگه چجوريه ميشه انجام داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببينيد چه دروغ بزرگي داره ميگه ، كل فروش هاست و نمايندگيش را داره از بورست تامين مي كنه ، يعني اگه يكي فر ، همه بايد فر بشه ، اونوقت ميگه : سرورهاي اختصاصيش هم تو بورسته ،‌ >>>>>>>>>>>>>>>
    ما فقط پلن های خود را عینا شبیه burst تعریف کردیم که دستمان باز باشد که یا VPS مشتری را روی سرورهای اختصاصی خود ایجاد کنیم و یا در صورت صلاحدید یکی از VPS هایBurst را تحویل بدهیم .
    منم ممنونم که داری کتاب درباره BURT مینویسی
    حالا کدوم شرکت بوده مسله مهم اینه شما رفتی همه قیمت ها و شرایط رو دیدی بعد پول دادی خرید کردید اگر هم اشتباه بوده از طرف شما بوده به زور که سرویسی رو به شما نفروختن حالا نمیانده بودن یا نبودن باید قبلش از برست دریارش میپرسیدید و بعد خرید میکردید
    BURST تقریبا در رده سرور های درجه 2 جهان قرار دارد و اکثر مشتری هاش هم قشر مستضعف جامعه هستند چه تو امریکا چه تو اروپا و اسیا و .. هدفش هم فروش بیشتر هست چون اپ لینک شییر شده روی سرور هاش داره و سرور هاش هم از حراجی های خریداری میکنه سرور بفروشه 2 دلار باز هم سود میبره .
    دیتا سنتر های حرفه ای و درجه 1 دنیا چیزی به اسم ارزونی توشون وجود نداره میتونید مقایسه کنید RACKSPACE THE PLANET LIQIUDWEB SOFTLAYER WIREEDREE AMAZOON IWEB EUKHOST و بسیاری دیتا سنتر های درجه 1 و حرفه ای دنیا .تاپیکتون رسید به صفحه 20 خبرم کنید

عضو انجمن Mostafa آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    365
    تشکر شده در
    147 پست

برادر من، فعلا که BurstNET به سرویس هایی که از ایران خریداری می شوند هیچ کاری نداره.
    همون طور که قبلا تو همین انجمن گفتم، یکبار پس از پرداخت کارت شناسایی از من خواسته و من هم کارت ملی رو براشون اسکن کردم و فرستادم ، قبول کردند و سرویس رو فعال کردند !!
    حالا هی شما دنبال حاشیه باشید و فلانی گفته من نماینده و ...
    Apply کردن برای دریافت نمایندگی فروش BurstNET رایگان هست و از طریق سایتشون انجام میشه.
    سرویس هایی که BurstNET داره ارائه می کنه در هیچ جای دنیا ارائه نمیشه. کدوم هاست رو دیدید با 5.95$ بیاد 4 تا IP بده ( 2 تا ipv4 و 2 تا ipv6 ) رو سرویسش ؟ اصلا هم هزینه IP هاش در میاد ؟ فعلا که واقعا تو دنیا تک هستند و دمشون گرم.

صفحه 6 از 10 نخستنخست ... 2345678910 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)