صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 81

موضوع: رتبه جدید «سرعت اینترنت» ایران در دنیا

عضو جدید LightOnline آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    100
    تشکر تشکر شده 
    184
    تشکر شده در
    119 پست

پیش فرض پاسخ : رتبه جدید «سرعت اینترنت» ایران در دنیا

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHDI KARAMI نمایش پست ها
    حق ما بیشتر از این هاست ...
    چیزی به این صورت وجود نداره عزیز, اگر چیزی حقت باشه در اختیارش خواهی داشت . اگر چیزی رو نداری پس حقت نیست . این داستان : این که دست اونه , حق منه مال بهانه گیر هاست . حق ما همینه که داریم .
    Simplicity is the Ultimate Sophistication

2. تعداد تشکر ها از LightOnline به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن MEHDI KARAMI آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    664
    تشکر تشکر شده 
    543
    تشکر شده در
    355 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط LightOnline نمایش پست ها
    چیزی به این صورت وجود نداره عزیز, اگر چیزی حقت باشه در اختیارش خواهی داشت . اگر چیزی رو نداری پس حقت نیست . این داستان : این که دست اونه , حق منه مال بهانه گیر هاست . حق ما همینه که داریم .
    شما داری خودت از دیگر کشورها دست کم میگیری چرا ؟
    چرا باید کشورهایی مثل کره اون اینترنت رو داشته باشن ما این اینترنت رو ؟
    شما داری همچین حرف میزنی که انگار سرعت اینترنت ایران کم کمش 20 مگابایت هست ولی چون من نمیتونم از این سرعت استفاده کنم پس حتما حقم نیست!
    نه عزیز همین شما ها هستید که مملکت رو خراب کردین چون هر چی گذاشتن پیشتون گفتید اها حق ما بیشتر از این نیست اگر بود بیشتر در اختیارمون میذاشتن
    باز هم میگم حق ما بیشتر از این هاست

5. تعداد تشکر ها از MEHDI KARAMI به دلیل پست مفید

عضو جدید LightOnline آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    100
    تشکر تشکر شده 
    184
    تشکر شده در
    119 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHDI KARAMI نمایش پست ها
    شما داری خودت از دیگر کشورها دست کم میگیری چرا ؟
    چرا باید کشورهایی مثل کره اون اینترنت رو داشته باشن ما این اینترنت رو ؟
    شما داری همچین حرف میزنی که انگار سرعت اینترنت ایران کم کمش 20 مگابایت هست ولی چون من نمیتونم از این سرعت استفاده کنم پس حتما حقم نیست!
    نه عزیز همین شما ها هستید که مملکت رو خراب کردین چون هر چی گذاشتن پیشتون گفتید اها حق ما بیشتر از این نیست اگر بود بیشتر در اختیارمون میذاشتن
    باز هم میگم حق ما بیشتر از این هاست
    حق ما همینه ! حرف من این هست که اگر لیاقت داشته باشیم برای خواسته هامون تلاش میکنیم و بدستشون میاریم . با نق زدن بی جایی نمیرسیم . شما کلا اشتباه برداشت کردین .
    Simplicity is the Ultimate Sophistication

عضو انجمن besthosti.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    116
    تشکر تشکر شده 
    1,806
    تشکر شده در
    1,340 پست

گفتند که اگر ***** ها را از برخی از سایت ها بردارند ترافیک و پهنای باند کشور بیتشر میشه و در همین زمینه یک کارگروه تحقیقاتی متشکل از وزارت اطلاعات ،پلیس ، وزارت فناوری و یک نفر هم به نمایندگی از کارگروه تعیین محتوای مجرمانه حضور دارند و در حال بررسی هستند امیدوارم که این بررسی ها به نفع مردم در نهایت تمام بشه .
    همچنین وزیر ارتباطات گفته که در حال اضافه گردن پهنای باند به شبکه کشور هستیم .....

عضو انجمن mr.tiny آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    29
    تشکر تشکر شده 
    276
    تشکر شده در
    201 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط besthosti.com نمایش پست ها
    گفتند که اگر ***** ها را از برخی از سایت ها بردارند ترافیک و پهنای باند کشور بیتشر میشه و در همین زمینه یک کارگروه تحقیقاتی متشکل از وزارت اطلاعات ،پلیس ، وزارت فناوری و یک نفر هم به نمایندگی از کارگروه تعیین محتوای مجرمانه حضور دارند و در حال بررسی هستند امیدوارم که این بررسی ها به نفع مردم در نهایت تمام بشه .
    همچنین وزیر ارتباطات گفته که در حال اضافه گردن پهنای باند به شبکه کشور هستیم .....
    منبع خبر ؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    168
    تشکر تشکر شده 
    680
    تشکر شده در
    501 پست

والا ما اینجا از عصرتلکاام گرفتیم هرروز رفته رفته گرون تر میشه و کیفیت هم کمتر اینترنت 10مگ هست مثلا بیشتر از 350 سرعت نمیده
    atilnic.comبه زودی
    Email : atilnic1[at]gmail.com Tell : 045-3232-5473 0936-915-2949

عضو انجمن MEHDI KARAMI آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    664
    تشکر تشکر شده 
    543
    تشکر شده در
    355 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط LightOnline نمایش پست ها
    حق ما همینه ! حرف من این هست که اگر لیاقت داشته باشیم برای خواسته هامون تلاش میکنیم و بدستشون میاریم . با نق زدن بی جایی نمیرسیم . شما کلا اشتباه برداشت کردین .
    اینو که صد درصد قبول دارم که با نق زدن کاری درست نمیشه
    اما سرعت اینترنت دست منو شما نیست که بخواهیم کم یا زیادش کنیم !
    اینجا که ما هستیم برای این چیزا تلاش هم نمیشه کرد اگر خیلی حرف بزنیم بلایی به سرمون میارن که خدا میدونه !

عضو انجمن da6276 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,355
    تشکر تشکر شده 
    2,292
    تشکر شده در
    1,400 پست

با دوستی که میگه حقمون همینه کاملا موافقم ، کلا ملتی شدیم کع فقط منافع خودمون رو به همه چی ترجیح میدیم
    مثلا پول باید برای خرید و فروش کالا ازش استفاده بشه ولی خودش شده یک کالا و طرف اصلا تا حالا دلار ندیده بود رفته 10 هزار دلار خریده و قایم کرده! در سطح کلان که حساب میکنی میبینی چرخه اقتصادی روبا مشکل مواجه کرده ، برای طلا همینطور ، مرغ برنج گوشت ...
    تا یکی میفهمه مرغ میخواد گرون بشه میره 20 کیلو مرغ میخره و انبار میکنه ! هرچی گرونتر میشه بیشتر حرص میزنه و بیشترانبار میکنه ، نمیفهمه که کلا شاید فرقش 50 هزار تومان باشه و از همه مهمتر شاید فوقش برای 2 ماه کفاف زندگیشو بده ، اصلا فکر نمیکنه با اینکارش ممکنه به خیلی ها هیچی نرسه !خیلیا هم این وسط از این حرص مردم سواستفاده میکنن و تا میتونن جیب مردم رو خالی میکنن
    خب این فرهنگ ازکجا باید درست بشه ؟ یه دوست آلمانی دارم ایران درس میخونه ، یدفه باهاش صحبت میکردم میگفت ببخشید که این حرف رو میزنم ولی مشکل شما اینه که همتون میخواید از همدیگه ***ی کنید و برای همین پیشرفت نمیکنید ، وقتی به حرفش فکر میکنم میبینم با اینکه حرفش بهم برخورد ولی کم بیراه نمیگه ! مردم کدام کشور پیشرفته دنیا این کارها رو میکنن ؟! بخدا همون آمریکا آلمان و ... مردم اینقد اتحاد دارن که باهم دیگه اعتصاب میکنن و یه چیزی رو نمیخرن و کسی هم نمیتونه مجبورشون کنه و از آخر هم حرفشون به کرسی میشینه یا لاقل یکم اوضاع بهتر میشه
    ماشین تا گرون میشه همه حمله میکنن میرن میخرن میگن تا گرونتر نشده بریم بخریم ، خب خاکبرسر اگه نخری که نمیمیری ، تا حالا نخریدی مرده بودی ؟ به جان خودم کسی رو سرغ دارم که رانندگی بلد نیست ولی مایه داره قبل از گرونی ماشین رفت 6 تا 206 خرید گزاشت توو باغش ، وقتی گرون شد 3 برابر فروخت !
    ازاقوام خودم کسی رو سراغ دارم که از چین چند تا چند تا کانتینر کیف زنانه میاره و توی بازار پخش میکنه ، بدفعه از دهنش در رفت میگه بهترین کیف رو ما 5 هزار تومن میخریم و تک فروشی میدیم 40 تومن ! خب لامصب به حق خودت قانع باش ، 7 برابر سود هست یا ***ی از مردم؟ بماند که گمرگ رو هم با سیستمی دیگه دور میزنه و گمرک هم نمیده برای این اجناس ، شاید به این یک نفر اتفاق خاصی نیفته ولی در سطح کلان که حساب میکنی تمام برنامه ریزی ها با مشکل مواجه میشه ، هرچی برنامه ریزی میکنن باز میبینن نمیشه ، خب کی مقصره ؟؟ خیلیاش خود مردم مقصر هستند دیگه
    حالا اینا چه ربطی داره به سرعت اینترنت ؟ ربط داره عزیز من ، وقتی مسئولین میبینن که مردم هیچ پیشرفتی نمیخوان و به همینی که دارن راضی هستن و صداشون هم در نمیاد خب معلومه که بهتر از این نمیشه و در اینجا هم هرکی هرچی میتونه می***ه از مردم! خداییش ما برای کدوم یکی از این تکنولوژیها تلاش کردیم که لاقل ارتقا بدیم ؟ فقط شدیم یک مصرف کننده و از دستاوردهای اونا استفاده میکنیم ! خیلی زوربزنیم چیزی که اونا قبلا ساختن رو مشابهش رو میسازیم حالا با کمی تغییر ! هیچتلاشی نمیکنیم از خودمون چیزی بسازیم
    فرق ما با کشورهای پیشرفته این شده که اونا از این امکانات و خدمات و تکنولوژِ های پیشرفته برای ارتقا سطح رفاه استفاده میکنن و ما دقیقا برعکسش عمل میکنیم ! برای ***ی و کلاه بازی و ...
    ودقیقا اینجاست که معلوم میشه فرهنگ استفاده از هرچیزی رو بلدن و ما بلد نیستیم
    الان مشکل اینترنت کشور دقیقا بخاطر عدم اجازه ورود پهنای باند توسط بخش خصوصی هست ، اگه بزارن شرکت های pap خودشون پهنای باند وارد کنن هم مشکل سرعت حل میشه و هم ترافیک بیشتر میشه و این اینترنتای حجمی عملا از بین میره ، ولی چرا نمیشه ؟ الان یه عده میان میگن بخاطر انحصار ارتباطات زیرساخت هست ، بله درسته دلیلش همینه ولی ایا میدونید چرا نمیخوان این انحصار برداشته بشه ؟؟
    جواب این سوال کلید معما هست ، کاملا واضح هست ، بخاطر اینکه کل ترافیک کشور باید از درگاههای ورود و خروج زیرساخت رد بشه تا *****ینگ رووش اعمال بشه و این یعنی هزینه هایی به این اینترنت اضافه میشه که نباید بشه !
    وقتی هم که مجوز بدن که ترافیک وارد کنن دیگه کنترلی رووش نیست و کنترلش سخت میشه ! و به این ترتیب عملا چنین چیزی تا زمانی که بخواد *****ینگ اعمال بشه امکانش نیست ، حالا *****نگ هم اعمال شد چی شد ؟ ایا جلوی خیلی مسائل گرفته شد ؟ میبینید که هرروز پروتکلهای بیشتری برای دور زدن چیلترینگ کشف و اختراع میشه ، و این چرخه تا ابد ادامه داره
    سرور مجازی با بالاترین کیفیت از المان و امریکا
    دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت
    TEL : 09355971597 site : abarserver.net

12. تعداد تشکر ها ازda6276 به دلیل پست مفید

عضو انجمن Domain474 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    102
    تشکر تشکر شده 
    157
    تشکر شده در
    110 پست

به این جمله بسنده میکنم
    " آنچه را که امروز به نام دولت به ما تحمیل می کنند, محصول وحشتناک اشتباهات گذشته ای است که غیر از رنج و بدبختی برای ما سودی نخواهد داشت. "

14. تعداد تشکر ها از Domain474 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    1,159
    تشکر شده در
    864 پست

یک استاد داشتم می گفت ...

برای یک شرکت دلتی داشتیم شبکه نصب می کردیم بهشون گفتم این تجهیزاتی که گرفتین کار الانتونو راه میندازه اگه بخوایین به این شرکت مسئولیت اضافه کنید سیستم اضافه کنید کار ها زیاد بشه باید تجهیزات رو کلا عوض کنید

می گفت از من اسرار از اون انکار که نه همین خوبه خلاصه به حرف اینا گوش کردیمو همونو براشون بستیم ..

بعد 1 سال زنگ زد که آقا دیگه شبکه جواب نمی ده درخواست ها زیاده شبکه پرتش می خوابه از این حرفا

خلاصه ایرانی باید 2 باز هزینه کنه

الانم اومدن به قول خودشون پرت هارو افزایش دادن می یان افضایش می دن ولی باز فکر آینده نیستن پورتی استفاده می کنن که کار امروزو فقط راه بندزه بد می یان دوباره سرعت افت می کنه اونو جمع می کنن یکی دیگه میندازن

استادمون می گفت تو یک کشوری دادن یک مهندسی شهرک جدید بکشه نقشش رو پیاده سازی کنه بهش گفتن چرا جاده هارو 3 لاین می کشی تا بیاد شهرک راه بیوفته این هزینه اضافی هست
    گفت الان روزی 10 تا ماشین رد می شه روزی می رسه کا روزانه 1000 تا ماشین بلکم بیشتر عبور کنه

صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)