صفحه 5 از 15 نخستنخست 123456789 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 149

موضوع: دوستانی که سایت وردپرس پر بازدید داشتند و مرتب ساسپند می شدند راهنمایی کنند

عضو جدید goldisweb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    94
    تشکر تشکر شده 
    118
    تشکر شده در
    93 پست

پیش فرض پاسخ : دوستانی که سایت وردپرس پر بازدید داشتند و مرتب ساسپند می شدند راهنمایی کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط internet نمایش پست ها
    ایشون هم مثل اینکه دیگه جوابی نمی دهند
    سایر دوستان اگه می تونند با شرایط یکی دو هفته اول رایگان در خدمتشون هستم
    با تشکر
    دوست عزیز به حرف بنده گوش نکردید گفتم تماس بگیرید نه یاهو و غیره... به دلیل انجام سریع کارها فقط از طریق پیامک یا تلفنی شبانه روز جوابگو هستیم. بنده اینجا کم سر میزنم به چندین دلیل که دوستان همکار دیگه هم سر نمیزنن.

اما در کل اگر واقعا به چیزی نیاز دارید از طریق پیامک یا تلفنی حتی شب ها ما بیدار هستیم تماس بگیرید.

دلیل انجام کار ها از پیامک یا تلفنی : برای سرعت بخشیدن به رفع مشکلات و خواسته های مشتریان می باشد. چون به نظر بنده یاهو و غیره هر چند اگر پشتیبانی قوی باشه باز هم زمان میبره و مشکلی رو حل نمیکنه بلکه سایت مورد نظر طی این قطع بودن فقط ضرر میکنه و بازدید از دست خواهد داد.

در ضمن دوست عزیز ما نه تنها شمارو در میزبانی یاری میکنیم بلکه در طراحی و بهینه سازی اسکریپت کنار شما خواهیم بود و به شما مشاوره خواهیم داد.

در پایان در صورت تمایل با تلفن پشتیبانی از طریق پیامک یا تلفنی در تماس باشید : 09371568551

موفق باشید
    ویرایش توسط goldisweb : January 31st, 2013 در ساعت 04:40
    █ گلدیس وب = طراحی حرفه ای سایت + پشتیبانی لحظه ای ( 7سال تجربه )
    میزبانی وب Cpanel - LiteSpeed در ایران = 09117448820 - 09215256936

2. تعداد تشکر ها از goldisweb به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن pasargad آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    119
    تشکر شده در
    77 پست

پیش فرض پاسخ : دوستانی که سایت وردپرس پر بازدید داشتند و مرتب ساسپند می شدند راهنمایی کنند

ایشون در چت یاهو با بنده صحبت کردن و متوجه شدم که کدام مشتری ما هستند.
    سایتی که ایشون الان به دردسر افتادن مشکلات متفاوتی داره.
    پلاگین های متفاوت و گاهاً غیر استاندارد که ایشون استفاده میکنه منجمله بالا آوردن چند سایت دیگه روی همین میزبانی به صورت addon-domain, سنگین شدن دیتابیس, اپتیمایز کردن از طریق پی اچ پی مای ادمین و ... به صورت مداوم و ... از مواردی است که با توجه به سنگینی دیتابیس و حجم اطلاعات ایشون باعث میشه بسیار به سرور فشار بیارند.
    روی سرور قبلی که ایشون بودن با وجود لایت اسپید به صورت مکرر ایمیل استفاده بیش از حد ایشون از رم و سی پی یو رو میگرفتیم. و روزانه بالغ بر 1100 ایمیل میومد که واقعاً آزار دهنده بود. باعث کندی سرور و ... هم میشدند.
    این ها رو گفتم نه برای زیر سوال بردن ایشون, بلکه برای دوستانی که میخواهند واقعاً میزبانی کنند پیغام بدن و کار ایشون حل بشه نه کسانی که فکر میکنند خب میاد نهایت شد شد نشد هم نشد یا اینکه میگن خب کنترل میکنیم و ...
    کسانی که واقعاً میتونند سایت های پر بازدید رو پشتیبانی کنند موارد فوق رو در نظر داشته باشند. ایشون با این شرایط هاست نیاز داره.

5. تعداد تشکر ها از pasargad به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    77
    تشکر شده در
    69 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pasargad نمایش پست ها
    ایشون در چت یاهو با بنده صحبت کردن و متوجه شدم که کدام مشتری ما هستند.
    سایتی که ایشون الان به دردسر افتادن مشکلات متفاوتی داره.
    پلاگین های متفاوت و گاهاً غیر استاندارد که ایشون استفاده میکنه منجمله بالا آوردن چند سایت دیگه روی همین میزبانی به صورت addon-domain, سنگین شدن دیتابیس, اپتیمایز کردن از طریق پی اچ پی مای ادمین و ... به صورت مداوم و ... از مواردی است که با توجه به سنگینی دیتابیس و حجم اطلاعات ایشون باعث میشه بسیار به سرور فشار بیارند.
    روی سرور قبلی که ایشون بودن با وجود لایت اسپید به صورت مکرر ایمیل استفاده بیش از حد ایشون از رم و سی پی یو رو میگرفتیم. و روزانه بالغ بر 1100 ایمیل میومد که واقعاً آزار دهنده بود. باعث کندی سرور و ... هم میشدند.
    این ها رو گفتم نه برای زیر سوال بردن ایشون, بلکه برای دوستانی که میخواهند واقعاً میزبانی کنند پیغام بدن و کار ایشون حل بشه نه کسانی که فکر میکنند خب میاد نهایت شد شد نشد هم نشد یا اینکه میگن خب کنترل میکنیم و ...
    کسانی که واقعاً میتونند سایت های پر بازدید رو پشتیبانی کنند موارد فوق رو در نظر داشته باشند. ایشون با این شرایط هاست نیاز داره.
    ممنون از اقای نظری که خیلی لطف دارند
    ولی تنها چیزی که هست این ادد دامین هست که اصلا با این مشکلاتی که این سایت داره همین یک دامنه رو بتونند پشتیبانی کنند ما کلاهمون رو می اندازم هوا
    در مورد اپتیماز دیتابیس هر از گاهی انجام می دادم و نه مکرر اون هم موقعی که می خواستم بک آپ بگیرم ولی کلا این مشکل من به قول شما 24 ساعته بود
    با تشکر

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    77
    تشکر شده در
    69 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط goldisweb نمایش پست ها
    دوست عزیز به حرف بنده گوش نکردید گفتم تماس بگیرید نه یاهو و غیره... به دلیل انجام سریع کارها فقط از طریق پیامک یا تلفنی شبانه روز جوابگو هستیم. بنده اینجا کم سر میزنم به چندین دلیل که دوستان همکار دیگه هم سر نمیزنن.

اما در کل اگر واقعا به چیزی نیاز دارید از طریق پیامک یا تلفنی حتی شب ها ما بیدار هستیم تماس بگیرید.

دلیل انجام کار ها از پیامک یا تلفنی : برای سرعت بخشیدن به رفع مشکلات و خواسته های مشتریان می باشد. چون به نظر بنده یاهو و غیره هر چند اگر پشتیبانی قوی باشه باز هم زمان میبره و مشکلی رو حل نمیکنه بلکه سایت مورد نظر طی این قطع بودن فقط ضرر میکنه و بازدید از دست خواهد داد.

در ضمن دوست عزیز ما نه تنها شمارو در میزبانی یاری میکنیم بلکه در طراحی و بهینه سازی اسکریپت کنار شما خواهیم بود و به شما مشاوره خواهیم داد.

در پایان در صورت تمایل با تلفن پشتیبانی از طریق پیامک یا تلفنی در تماس باشید : 09371568551

موفق باشید
    با ایشون هم صحبت کردم البته هزینه رو که نگفتند ولی من نظرم حدود 5 - 6 تومن ماهیانه بود که ایشون نپذیرفتند و هنوز منتظر پیشنهادات هستم
    با تشکر

تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    119
    تشکر شده در
    77 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط internet نمایش پست ها
    با ایشون هم صحبت کردم البته هزینه رو که نگفتند ولی من نظرم حدود 5 - 6 تومن ماهیانه بود که ایشون نپذیرفتند و هنوز منتظر پیشنهادات هستم
    با تشکر
    آقای کریمی در چت هم عرض کردم , اگر با این وضع سایتتون دنبال میزبان با این قیمت هستید از همین حالا بگم سایتتون رو حذف کنید.
    کسانی که قبول میکنند با این قیمت مطمئن باشید بلافاصله حذف خواهند کرد. شما بارها این حرف من رو نشنیده گرفتید و تجربه کردید و پولتون رو پس ندادند یا اذیت کردند و دادند.

9. تعداد تشکر ها از pasargad به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

سرور مجازی یا اختصاصی و دیگر هیچ

11. تعداد تشکر ها از tizparvaz به دلیل پست مفید

عضو دائم shivahost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

واقعا برای سایت پربازدید که هر جا میره ساسپند میشه فقط می خواهید 5-6 تومان هزینه ماهانه بدید؟ بقول جناب تیزپرواز بهتره بی خیال سایتتون بشید. ما برای همچین سایت های 70 تومان ماهیانه هزینه می گیریم.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    77
    تشکر شده در
    69 پست

ورودی گوگل سایت نهایتاً 2000 - 3000 یوزر هست بقیه اش اسپم و اسپایدر و این حرف هاست و سر جمع 20000
    آلکسای 5000 ایران دیگه چقدر میخوای براش هزینه کنم؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    875
    تشکر تشکر شده 
    1,603
    تشکر شده در
    893 پست

با هاست دی ال صحبت کنید .
    اگر برای میزبانی قبول کردن که بهتر
    اگر قبول نکردن ازشون بخواید که مشکلات فنی سایتتون رو حل کنند در قبال هزینه !

کارکردشون واقعا تحسین برانگیزه

تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    119
    تشکر شده در
    77 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ToooPDL نمایش پست ها
    با هاست دی ال صحبت کنید .
    اگر برای میزبانی قبول کردن که بهتر
    اگر قبول نکردن ازشون بخواید که مشکلات فنی سایتتون رو حل کنند در قبال هزینه !
    کارکردشون واقعا تحسین برانگیزه
    ظاهراً شما اطلاع ندارید, هاست دی ال اعلام قطع همکاری و بستن کرده. مجدداً.
    یک بار دیگه هم چندسال پیش بود و یه بار هم به تازگی.
    ظاهراً هر چند سال یه بازار گرمی میکنند.
    HostDL :: Major Web Hosting Services
    به کاربران سرویس دهنده های مناسب رو پیشنهاد بدید. وقتی شخصی یا شرکتی تخصصی داره اما تعهدی نداره بهتره پیشنهاد نشه.

16. تعداد تشکر ها ازpasargad به دلیل پست مفید

صفحه 5 از 15 نخستنخست 123456789 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)