صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 80

موضوع: معرفی نرم افزار فارسی کنترل vm و ترافیک اتوماتیک فارسی به زبان ساده

عضو انجمن SixthElement آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    258
    تشکر تشکر شده 
    442
    تشکر شده در
    263 پست

پیش فرض معرفی نرم افزار فارسی کنترل vm و ترافیک اتوماتیک فارسی به زبان ساده

جهت دریافت اینجا کلیک کنید.

-----------------------------------------------------
    سلام

معرفی تصویری نرم افزار کنترل ترافیک و فعالیت سرور مجازی

به طور خلاصه در این صفحه به معرفی نرم افزار می پردازیم.

بخش اول ورود به نرم افزار و پشت سر گذاردن مراحل Authentication و شناسایی تعریف آدرس آی پی و مشخصات پنل پیامک و لایسنس نرم افزار
    افزودن اطلاعات سرورهای Vmware ESXi یا VCenter نمای اولیه گزارش وضعیت ماشین های مجازی ، حجم ترافیک مصرفی ، کنترل خاموش، روشن، ریست و ساسپند کردن ماشین مجازی
    نمایش دقیق اطلاعات مربوط به تبادل اطلاعات و ترافیک یک ماشین مجازی تخصیص دسترسی به یک ماشین مجازی به یک کاربر ( امکان ارائه گزارش کارکرد یک یا چند ماشین به یک یا چند کاربر جهت مشاهده گزارش فعالیت تبادل اطلاعات یا انجام عملیات روشن و خاموش کردن و ریست کردن ماشین مجازی)
    مشاهده گزارش و انجام عملیات خاموش یا روشن ماشین مجازی ، فعال یا غیر فعال کردن کنسول ماشین مجازی ، قراردادن ISO در درایو ماشین مجازی ساختن و نصب ماشین مجازی ، نصب سیستم عامل
    تکمیل مشخصات ماشین های مجازی ( لازم به ذکر است در صورت ایجاد ماشین مجازی توسط نرم افزار های VMWare Vsphere Client یا VCenter Server یا ابزار های جانبی بصورت خودکار نرم افزار کنترل ترافیک و عرض باند، ماشین مجازی تعریف شده را با اولین ارسال و دریافت اطلاعات شناسایی نموده و تحت کنترل خواهد گرفت) افزودن منابع به ماشین مجازی مانند ترافیک بیشتر در مدت زمان معین
    ارتباط با کنسول سرور مجازی درخواست کلمه عبور برای برقراری ارتباط با کنسول
    نمای کنسول ماشین مجازی
    تعریف عناوین و گروه های سطوح دسترسی تخصیص دسترسی به گروه های تعریف شده
    تعریف کاربران جهت گزارش تغییر کلمه عبور کاربر

----------------------------------------------------------
    بروز رسانی نرم افزار : 20 بهمن 1392

امکان دسترسی به کنسول توسط پنل به سیستم اضافه شد.

در صورتی که مدیر سیستم دسترسی به کنسول سرور مجازی را به کاربر داده باشد به صورت خودکار آیکون دسترسی به کنسول در اختیار کاربر قرار می گیرد.

نمونه کنسول ماشین مجازی.

در صورت نیاز به دمو می توانید با استفاده از آدرس vms.sitebike.ir و با کد کاربری و کلمه عبور demo سیستم را آزمایش کنید.

* لازم به ذکر است دسترسی به کنسول می تواند همراه یا بدون رمز عبور باشد.
    * هیچگونه دسترسی ویژه ای برای دسترسی به این کنسول از طریق نرم افزار Vsphere Client نیست

پایدار باشید.

---------------------------------------

بروز رسانی : 18 تیر ماه 1393

با سلام

نسخه قابل نصب بر روی سرور نرم افزار آماده بهره برداری شد. دوستانی که مایل به دریافت نسخه آزمایشی نرم افزار هستند می توانند جهت دریافت نسخه Stand Alone و قابل نصب بر روی سرور از طریق همین صفحه در تماس باشند.
    پیروز باشید.

بروز رسانی : 26 تیر ماه 1393

با سلام

با توجه به درخواست های متعدد تصمیم به قراردادن نسخه آزمایشی نرم افزار با قابلیت مدیریت 4 ماشین مجازی گرفته شد. لازم به ذکر است در صورت نیاز این ابزار قابلیت نصب لایسنس و فعال سازی را نیز دارد.

دوستانی که مایل به دریافت ایمیج کامل این نرم افزار به همراه سیستم عامل هستند می توانند با استفاده از لینک های زیر اقدام به دریافت نرم افزار کنند. این نرم افزار در 30 قسمت 700 مگابایتی شامل سیستم عامل و تمام ابزار های مورد نیاز ، قابل دریافت است.

جهت دریافت اینجا کلیک کنید.

جهت دسترسی به پنل نرم افزار کافیست پس از deploy کردن، در یک ماشین مجازی دیگر آیپی 192.168.100.252 تعریف کرده و در مرورگر همان ماشین آدرس 192.168.100.253 را فراخوانی نمایید. سپس با کد کاربری و کلمه عبور admin به سیستم وارد شوید.

برای اختصاص آدرس آی پی به سیستم از منو سرویس دهنده ، گزینه آی پی آدرس کارت شبکه را انتخاب نمایید. (این آدرس برای ارتباط اینترنتی نرم افزار است)

سپس از منو سرویس دهنده افزودن سرور را انتخاب نمایید. در این بخش آدرس سرور ESXi یا VCenter به همراه اطلاعات شناسایی را وارد نمایید.

در نهایت در مدت حد اکثر 1 ساعت نرم افزار بصورت خودکار ماشینهای مجازی شما را شناسایی و تحت کنترل قرار خواهد داد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر به آدرس http://www.sitebike.ir/vmware_esxi_m...c_control.html مراجعه فرمایید و یا در ساعات اداری با شماره تلفن 44077450 تماس حاصل نمایید.

--------

بروز رسانی 21-06-1393 : تصاویر بخشهای افزودن سرور ، تنظیمات آدرسی دهی و تقویم شمسی ، لینک دانلود با قابلیت Directory Browsing برای سادگی دریافت فایلها

پیروز باشید.

بروز رسانی : 28 آذر ماه 1393

با سلام.

مجموعه امکانات کاربردی جدیدی به نرم افزار افزوده شده است که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

1- امکان مطلع کردن کاربر از اتمام ترافیک با پیام کوتاه
    2- نصب و راه اندازی سیستم عامل بصورت خودکار
    3- امکان Mount کردن ISO های عمومی به انتخاب مدیر سیستم در ماشین های مجازی
    4- ساده شدن پروسه فعال و غیر فعال شدن کنسول
    5- تولید وب سرویس های جدید برای برقراری ارتباط با سایر نرم افزارها و پنل ها

جهت مشاهده اطلاعات کامل تر به آدرس http://www.sitebike.ir/vmware_esxi_m...c_control.html مراجعه فرمایید. همچنین در صورت نیاز به آزمایش نرم افزار می توانید با استفاده از آدرس vms.sitebike.ir و با کد کاربری و کلمه عبور demo سیستم را آزمایش کنید.

پیروز باشید.
    ویرایش توسط SixthElement : February 13th, 2015 در ساعت 23:07 دلیل: معرفی امکانات جدید

2. تعداد تشکر ها ازSixthElement به دلیل پست مفید

3. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    258
    تشکر تشکر شده 
    442
    تشکر شده در
    263 پست

پیش فرض پاسخ : معرفی نرم افزار فارسی کنترل vm و ترافیک اتوماتیک فارسی به زبان ساده

مورد بعدی که باعث اختلاف بین دوستان بود اینه که کاربر مدیر سیستم قبل از تحویل سایت ایمیج ایزو نرم افزار ها رو از روی اینترنت دانلود کرده بودند و از اونجایی که سیستم ترافیک رو کنترل می کنه تمام ترافیک جابجایی در نظر گرفته میشه. البته مدیر سیستم میتونه با غیر فعال کردن نرم افزار با استفاده از چک باکس "غیر فعال" موقتاً یا دائماً کنترل ترافیک رو متوقف کنه.

دوست دیگه ای هم در مورد 60-70 مگابایت ترافیک روزانه سیستم گفته بودن که عدد طبیعی هستش. طی مانیتورینگ امنیتی سیستم معمولاً روی اینترنت پکت های ولگرد از جمله ICMP Echo یا همون پینگ ها و ... ، LMHost ها ، NetBios ، ARP و کلی چیز های دیگه جابجا میشه که با فعال کردن فایروال روی سرور و فقط باز کردن پورت های لازم میشه از ارسال و دریافت این اطلاعات جلوگیری کرد.

باز هم اگر سوالی هست من در خدمت هستم.

5. تعداد تشکر ها از SixthElement به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    258
    تشکر تشکر شده 
    442
    تشکر شده در
    263 پست

پیش فرض پاسخ : معرفی نرم افزار فارسی کنترل vm و ترافیک اتوماتیک فارسی به زبان ساده

نسخه جدید نرم افزار

امکان سرویس دهی به VMWare ESXi نسخه قدیمی تر 5.00.00 نیر فراهم شد.

پایدار و پیروز باشید.

7. تعداد تشکر ها از SixthElement به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    277
    تشکر تشکر شده 
    287
    تشکر شده در
    204 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SixthElement نمایش پست ها
    مورد بعدی که باعث اختلاف بین دوستان بود اینه که کاربر مدیر سیستم قبل از تحویل سایت ایمیج ایزو نرم افزار ها رو از روی اینترنت دانلود کرده بودند و از اونجایی که سیستم ترافیک رو کنترل می کنه تمام ترافیک جابجایی در نظر گرفته میشه. البته مدیر سیستم میتونه با غیر فعال کردن نرم افزار با استفاده از چک باکس "غیر فعال" موقتاً یا دائماً کنترل ترافیک رو متوقف کنه.

دوست دیگه ای هم در مورد 60-70 مگابایت ترافیک روزانه سیستم گفته بودن که عدد طبیعی هستش. طی مانیتورینگ امنیتی سیستم معمولاً روی اینترنت پکت های ولگرد از جمله ICMP Echo یا همون پینگ ها و ... ، LMHost ها ، NetBios ، ARP و کلی چیز های دیگه جابجا میشه که با فعال کردن فایروال روی سرور و فقط باز کردن پورت های لازم میشه از ارسال و دریافت این اطلاعات جلوگیری کرد.

باز هم اگر سوالی هست من در خدمت هستم.
    سیستمون مشکل داره و ترافیک رو به اشتباه حساب میکنه
    کارهایی که گفتم انجام ندادی مثل اینکه فقط امدی یک حرف قلمبه زدین همین

ترافیک پینگ رو به سرور من قبول دارم و مشکلی نداره و به این حجم درروزهرچقدر هم باشه نمی رسه
    وولی ترافیک سرور خاموش که پینگ نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!که داره تلپ تلپ چرکه می اندازه!!!
    هستن کسایی که مشکل داشته باشن میتونی ازهمونا بپرسی بعید میدونم اقای امیری که امد تایید کرد مشکل نداشته باشه

بعدشم شما ترافیک ارپ یا ال ام هاست و نت بایوس هم که نباید !!!!!!!!!!!! جزو ترافیک اینترنت محسوب شه
    فکر کردم ادم با دانشی هستی ولی می بینم نه مثل اینکه این سیستم هم از هوا براتون امده و هیچی نمیدونی که میگی ترافیک ارپ هست!!!!
    فوقشم اصلا ترافیک ارپ باشه مگه باید جزو ترافیک مصرفی اینترنت محاسبه شه!!!یا ترافیک ال ام هاست!!!!

بعدشم از این اقایی که امد و تاییدت کرد بپرس مطمن هستم داشتن کاربرایی که مشکل داشتنن با این سیستم شما بسیار چرت هست و دقیق عمل نمیکنه
    درضمن مشکل امنیتی هم داره که هیچی دیگه امنیت سیستم هم به چالش می کشه

بعدشم مصرف بیخودی ۷۰ یک سرور یک روز روشن که همه ی سرویسهاش خاموشن و چیزی ران نشده کاملا غیرطبیعی هست

هرموقع مشکل ترافیک رو حل کردی من به رایگان مشکل ایمنی رو براتون حل خواهم کرد
    ویرایش توسط DUST : October 24th, 2013 در ساعت 03:00

9. تعداد تشکر ها از DUST به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    258
    تشکر تشکر شده 
    442
    تشکر شده در
    263 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DUST نمایش پست ها
    سیستمون مشکل داره و ترافیک رو به اشتباه حساب میکنه
    کارهایی که گفتم انجام ندادی مثل اینکه فقط امدی یک حرف قلمبه زدین همین

ترافیک پینگ رو به سرور من قبول دارم و مشکلی نداره و به این حجم درروزهرچقدر هم باشه نمی رسه
    وولی ترافیک سرور خاموش که پینگ نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!که داره تلپ تلپ چرکه می اندازه!!!
    هستن کسایی که مشکل داشته باشن میتونی ازهمونا بپرسی بعید میدونم اقای امیری که امد تایید کرد مشکل نداشته باشه

بعدشم شما ترافیک ارپ یا ال ام هاست و نت بایوس هم که نباید !!!!!!!!!!!! جزو ترافیک اینترنت محسوب شه
    فکر کردم ادم با دانشی هستی ولی می بینم نه مثل اینکه این سیستم هم از هوا براتون امده و هیچی نمیدونی که میگی ترافیک ارپ هست!!!!
    فوقشم اصلا ترافیک ارپ باشه مگه باید جزو ترافیک مصرفی اینترنت محاسبه شه!!!یا ترافیک ال ام هاست!!!!

بعدشم از این اقایی که امد و تاییدت کرد بپرس مطمن هستم داشتن کاربرایی که مشکل داشتنن با این سیستم شما بسیار چرت هست و دقیق عمل نمیکنه

بعدشم مصرف بیخودی ۷۰ یک سرور یک روز روشن که همه ی سرویسهاش خاموشن و چیزی ران نشده کاملا غیرطبیعی هست

هرموقع مشکل ترافیک رو حل کردی من به رایگان مشکل ایمنی رو براتون حل خواهم کرد

سلام دوست عزیز.

کدام کار؟ فکر نمی کنم نقصی در سیستم ما وجود داشته باشه یا من با شما در مورد کاری صحبت کرده باشم.

حد اقل خودتون رو معرفی کنید بدونم کدوم یک از مشتریان ما هستید که اینطور تاخت و تاز می کنید یا لااقل آی پی سرور مجازی خودتون رو اعلام بفرمایید که مطمئن باشیم آدرس رو عوضی نیومدید.

1.در صحبت های شما تناقض می بی بینم. اگر کاربر سرویس ما باشید و یک بار گزارش کارکرد ابزار رو دیده باشید می بینید که تمام زمان هایی که سرور خاموشه هیچگونه ترافیکی برای ماشین مجازی شما ثبت نمیشه. پس فکر می کنم یا اطلاعات غلط دارید میدید یا لاگ رو درست نخوندید. لطفاً تحقیق کنید ، در Vix API - net.usage.average در صورتی که حتی کارت شبکه Connected نباشه NULL بر می گردونه و اگر متصل نبودن کارت و برقراری ارتباط و روشن بودن ماشین مجازی چک نشه نرم افزار با خطا روبرو میشه. پس عقل و منطق حکم می کنه اول روشن بودن ماشین چک بشه بعد ...

2.در مورد دوستان دیگه ای هم که با نرم افزار ما مشکل دارن هم حتماً خودشون زبون دارند و اینقدر محبت دارند که اگر مشکلی هست اعلام کنند و ما هم با کمال میل و افتخار تمام تلاشمون رو می کنیم تا سرویس بهتری ارائه بدیم.

3. در پاسخ بعدشم شما ترافیک ارپ یا ال ام هاست و نت بایوس هم که نباید !!!!!!!!!!!! جزو ترافیک اینترنت محسوب شه تمام تبادل اطلاعات روی پورت شبکه شما به عنوان ترافیک حساب میشه. اگر نمیدونید نشون دهنده اینه که تاحالا یا سرور نداشتید یا کنترل سرویس دهنده های دیگه رو ندیدید.

4. در پاسخ فکر کردم ادم با دانشی هستی ولی می بینم نه مثل اینکه این سیستم هم از هوا براتون امده و هیچی نمیدونی که میگی ترافیک ارپ هست! فقط پیشنهاد می کنم متن زیر رو مطالعه بفرمایید : Anatomy of an ARP Poisoning Attack | WatchGuard . اگر متن بنده رو درست خونده باشین من چند مورد به عنوان مثال اعلام کردم. من هنوز نمیدونم آیا شما واقعاً از سرویس ما استفاده می کنید یا خیر. اگر IP رو اعلام بفرمایید تمام اطلاعات مربوط به ترافیکتون رو در صورتی که اجازه بدید برای دوستان دیگه همینجا منتشر می کنم . اگر اشکالی وجود داشته باشه یا خسارتی خورده باشید رو تقبل خواهیم کرد. اگر این سیستم از هوا افتاده بود هم فکر نمی کنم اینقدر آدرم خوش شانسی بوده باشیم که بعد از چند سال این سیستم فقط رو سر ما افتاده باشه و باید 50 نسخه از ابزار کاربردی وجود می داشت.

5. در پاسخ بعدشم از این اقایی که امد و تاییدت کرد بپرس مطمن هستم داشتن کاربرایی که مشکل داشتنن با این سیستم شما بسیار چرت هست و دقیق عمل نمیکنه
    خوشحال میشم از نظریات گران قیمت شما استفاده کنم و ازتون راهنمایی بگیرم برای رفع اشکال. حاضریم به صورت ساعتی به ازای هر نوع نفوذ یا ایجاد اشکال در سیستم حقوق و دستمزد بسیار خوبی تقدیم کنیم خدمتتون ( البته اگر بتونید ثابت کنید سیستم مشکل داره). طبیعتاً هر سیستم و نرم افزاری که به وجود میاد دارای باگ و اشکالاتی هست. اما نه در زمینه محاسبه اعداد! بله. ابزار برای ریست کردن یا خاموش کردن ماشین مجازی تحت وب مشکلاتی داشت که با لطف و همکاری و محبت دوستان این اشکالات برطرف شد. یک پرسش لازمه ، دسترسی های کاربری که به سرویس دهنده متصل میشه رو میدونید؟ ممنون میشم اگر از مشتریان ما هستید فهرست دسترسی کاربری که توسط ما روی سیستم شما راه اندازی شده رو برای دوستاد دیگه لیست کنید.

6. در پاسخ بعدشم مصرف بیخودی ۷۰ یک سرور یک روز روشن که همه ی سرویسهاش خاموشن و چیزی ران نشده کاملا غیرطبیعی هست بالاخره سیستم شما خاموشه یا روشن ؟!؟!!

7. دوست من شما آدرس کنترل پنل رو میدونید؟ شاید جای دیگه ای رو دارین تست می کنید. یا لااقل اسکرین شات از اطلاعاتی که میگید بگذارید اینجا.

8. بعد از اعلام IPتون از پشت فایروال میتونم دقیق خدمتتون بگم چی داره کجا میره، شاید بد افزاری چیزی روی سیستم عامل شما هست که داره اطلاعات رو به جای عجیبی میفرسته. اینطوری میشه تریس کرد.

لطفاً اگر صحبتی هست با سند اعلام بفرمایید و همینطوری کسی رو محکوم نکنید. پیشنهاد می کنم مقداری بیشتر در مورد مراکز داده، پروتکل TCP/IP و نگهداری سرویس مطالعه بفرمایید و همینطور بی سند و مدرک کسی رو متهم نکنید. البته اگر از دوستان دیگری هستید که با کمال تاسف نون شما رو آجر کردیم ازتون عذرخواهی می کنم. ولی این بازار رقابت هستش.

در ضمن رعایت ادب و احترام فقط بزرگی شما رو می رسونه. پس از اونجایی که مطمئن هستم انسان بزرگ و محترم و با شخصیتی هستید درخواست می کنم توهین نفرمایید و منطقی و با دلیل و سند و مدرک مشکل رو حل کنیم.

11. تعداد تشکر ها از SixthElement به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    277
    تشکر تشکر شده 
    287
    تشکر شده در
    204 پست

۱-اینکه میگی هیچکی مشکلی نداره حرف غیرواقعی هست یا سرویس دهنده ها دوس دارن ترافیک مصرف بشه خوب براشون بهتره تلپ تلپ
    خوب اینجوری پول میره به جیبشون و مشکلی که بهشون گزارش میشه رو جدی نمی گیرن من دارم همین جا به شما گزارش بد کار کردن سیستمون رو میدم دیگه
    شما مشکل رو مشکل نمیدونی دیگه من کاریش نمیتونم بکنم
    ۲-من مشتری سیستم شما نیستم ولی دلیل نمیشه کارکرد سیستم شما رو ندیده باشم
    ۳-ترافیک ارپ مال شبکه داخلی هست و نباید محسوب شه ولی چون کم هست اگر محسوب شه نباید مشکلی داشته باشه ولی مشکل روشن نبودن سیستم و ترافیک انداختنشه!
    ۴-عنوان شد که مشتری شما نیستم و با بررسی سیستم متوجه این نقص ها شدم
    ۵-درمورد همکاری اگر نیاز به همکار و رفع عیب داشتین بهتره به شرکت سکیورهاست مراجعه کنید تا سورس کد هاتون رو مورد بررسی قرار بدن و استاتیک انالیز کنن
    ۶-سرور روشن ۷۰ مگ در روز ترافیک مصرف میکنه؟! وقتی سرویسی و دایمونی روش ران نیست! حالا چه خاموش چه روشن؟
    ۷-درون سیستم(جوابش همینه)
    ۸-لازم نیست بگی چی داره کجا میره کافیه یک تست بزنی همین ولی فقط میای حرف میزنی
    میگم سرور خاموموشه ترافیک می اندازه بعدش میگی مالور نصب هست روی سیستم عجیبه والا!!!شما اگر تریس کن بودی الان تریس کرده بودی
    و به جواب رسیده بودی همون جور که من تریس کردم و به سیستم رسیدم از روز اول .هم به مشکلاتش بعدازیک هفته کندوکاو
    ۹-من به این بازار کوفتی کاری ندارم هیچی هم از ترافیک واین کلمات فنی که میگی حالیم نیست به شما توهینم نکردم
    گفتم این سیستم براتون ازهوا امده همین اگرم براتون از هوانیومده شما فقط یک برنامه نویس خیلی خوب هستی و با دید امنیتی به مسایل نگاه نمیکنی
    و حقم داری نگاه نکنی چون برنامه نوویس با کسی که کار استاتیک انالیز کدها رو انجام میده باید متفاوت باشه و چون ایران هستین فکر میکنید اگر کدی نوشتین کاملا امن هست و موردی نداره (هرچند فکر میکنم به تازگی ایرون امده باشین و باید این مسایل رو بدونین)
    ویرایش توسط DUST : October 24th, 2013 در ساعت 13:45

13. تعداد تشکر ها از DUST به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    258
    تشکر تشکر شده 
    442
    تشکر شده در
    263 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DUST نمایش پست ها
    ۱-اینکه میگی هیچکی مشکلی نداره حرف غیرواقعی هست یا سرویس دهنده ها دوس دارن ترافیک مصرف بشه خوب براشون بهتره تلپ تلپ
    خوب اینجوری پول میره به جیبشون و مشکلی که بهشون گزارش میشه رو جدی نمی گیرن من دارم همین جا به شما گزارش بد کار کردن سیستمون رو میدم دیگه
    شما مشکل رو مشکل نمیدونی دیگه من کاریش نمیتونم بکنم
    ۲-من مشتری سیستم شما نیستم ولی دلیل نمیشه کارکرد سیستم شما رو ندیده باشم
    ۳-ترافیک ارپ مال شبکه داخلی هست و نباید محسوب شه ولی چون کم هست اگر محسوب شه نباید مشکلی داشته باشه ولی مشکل روشن نبودن سیستم و ترافیک انداختنشه!
    ۴-عنوان شد که مشتری شما نیستم و با بررسی سیستم متوجه این نقص ها شدم
    ۵-درمورد همکاری اگر نیاز به همکار و رفع عیب داشتین بهتره به شرکت سکیورهاست مراجعه کنید تا سورس کد هاتون رو مورد بررسی قرار بدن و استاتیک انالیز کنن
    ۶-سرور روشن ۷۰ مگ در روز ترافیک مصرف میکنه؟! وقتی سرویسی و دایمونی روش ران نیست! حالا چه خاموش چه روشن؟
    ۷-درون سیستم(جوابش همینه)
    ۸-لازم نیست بگی چی داره کجا میره کافیه یک تست بزنی همین ولی فقط میای حرف میزنی
    میگم سرور خاموموشه ترافیک می اندازه بعدش میگی مالور نصب هست روی سیستم عجیبه والا!!!شما اگر تریس کن بودی الان تریس کرده بودی
    و به جواب رسیده بودی همون جور که من تریس کردم و به سیستم رسیدم از روز اول .هم به مشکلاتش بعدازیک هفته کندوکاو
    ۹-من به این بازار کوفتی کاری ندارم هیچی هم از ترافیک واین کلمات فنی که میگی حالیم نیست به شما توهینم نکردم
    گفتم این سیستم براتون ازهوا امده همین اگرم براتون از هوانیومده شما فقط یک برنامه نویس خیلی خوب هستی و با دید امنیتی به مسایل نگاه نمیکنی
    و حقم داری نگاه نکنی چون برنامه نوویس با کسی که کار استاتیک انالیز کدها رو انجام میده باید متفاوت باشه و چون ایران هستین فکر میکنید اگر کدی نوشتین کاملا امن هست و موردی نداره (هرچند فکر میکنم به تازگی ایرون امده باشین و باید این مسایل رو بدونین)

سلام دوست عزیز.

ممنونم که اینقدر نسبت به ما و مجموعه لطف دارید.

1. با شما خیلی موافق نیستم. چون یک سرویس دهنده خوب خیلی بیشتر به یک مشتری بلند مدت فکر می کنه تا چند هزار تومان پول ترافیک. پس اگر مشتری ناراضی باشه مثلاً به دلیل عدم صحت کنترل دقیق ترافیک، درسته مقدار کمی پول اونم یک ماه دریافت میشه از مشتری اما از دست دادن مشتری ثابت خیلی ضررش بیشتره تا گرفتن پول ترافیک.

2. با توجه به مسائل مطرح شده ار سمت شما مشخصه درست و دقیق سیستم رو ندیدید. پس در مورد چیزی که درست مطالعه نکردیدش نظر مخرب ندید. اگر مایل هستید میتونم اکانت تست به شما بدم تا ببینید خیلی از اشکالاتی که بی دلیل از سیستم می گیرید ، اشتباه هستش.

3. باز هم پیشنهاد می کنم پست قبلی من رو بخونید . اگر حوصله ندارید مجدداً براتون کپی پیست می کنم :
    اگر کاربر سرویس ما باشید و یک بار گزارش کارکرد ابزار رو دیده باشید می بینید که تمام زمان هایی که سرور خاموشه هیچگونه ترافیکی برای ماشین مجازی شما ثبت نمیشه. پس فکر می کنم یا اطلاعات غلط دارید میدید یا لاگ رو درست نخوندید. لطفاً تحقیق کنید ، در Vix API - net.usage.average در صورتی که حتی کارت شبکه Connected نباشه NULL بر می گردونه و اگر متصل نبودن کارت و برقراری ارتباط و روشن بودن ماشین مجازی چک نشه نرم افزار با خطا روبرو میشه. پس عقل و منطق حکم می کنه اول روشن بودن ماشین چک بشه بعد ...

در مورد آرپ هم برای بار سوم تاکید می کنم به عنوان مثال کنار خیلی چیزای دیگه اومده بود که شما گیر دادید بهش. جواب قبلی رو تکرار می کنم : تما
    م تبادل اطلاعات روی پورت شبکه شما به عنوان ترافیک حساب میشه. اگر نمیدونید نشون دهنده اینه که تاحالا یا سرور نداشتید یا کنترل سرویس دهنده های دیگه رو ندیدید.
    عموماً سایز پکت های آرپ چیزی در حدود 28 بایت هست و با توجه به دفعاتی که در شبکه جابجا میشه در طول روز عدد زیادی نمیشه و طبیعتاً فشاری به کسی نمیاره.

4. سیستم ما یک سیستم بسته بدون ثبت نام هستش و طبیعتاً باید مشتری یکی از مشتریان ما باشید که سیستم رو دبده باشید. چون عملاً چیزی بدون ثبت نام و لاگین در اختیار کسی قرار نمی گیره.

5. ممنونم بابت راهنماییتون. مطمئن هستم اگر سیستم ما مشکلی داشت اولین کسی که اقدام به انفجار سیستم ما می کرد شخص شما بود. برای دوستاد دیگه میگم ، دسترسی فقط خواندنی یا Read Only به صورت خیلی محدود چه روی VmWare و چه نرم افزار چیزی رو نمیتونه منفجر کنه. حد اکثر اطلاعات آمار بازدید پاک میشه ( که اونم بعیده!) که روی 2 ماشین مختلف در دو مرکز داده نگهداری میشه. حتی ماشینی که داره کنترل پنل رو به کاربر نشون میده و Backend کار رو داره انجام میده یکی نیست.

6. بازم برگشتیم به مورد سوم. اگر شما تاحالا سرور داشتین حتماً میدونید که 70 مگ عملاً هیچ ترافیکی نیست که با یک پینگ ساده میشه تولیدش کرد. یه ضرب و جمع ساده : 128*3600*24 =
    11059200 بایت که برابره با چیزد در حدود 11 مگابایت. پس فقط کافیه 7 نفر فقط یه آی پی شما رو پینگ بزارن ، اونم تازه پینگ معمولی نه سایز پکت بالاتر. اگر ویندوز های قدیمی تر هم باشه مثل xp که بجای 128 بایت پینگ های 256 بایتی ارسال می کنند. پس می بینید بستن icmp echo میتونه نصف این ترافیک رو کم کنه.

7. متن سوال و شخص خودم و پاسخ شما رو اینجا کپی ، پیست می کنم برای خواننده :

سوال بنده : 7. دوست من شما آدرس کنترل پنل رو میدونید؟ شاید جای دیگه ای رو دارین تست می کنید. یا لااقل اسکرین شات از اطلاعاتی که میگید بگذارید اینجا. : پاسخ شما ۷-درون سیستم(جوابش همینه)

فکر نمی کنم این جواب کسیه که بخواد فنی اثبات کنه که سیستم مشکل داره یا چیزی رو مشخص کنه.

8. به احترام حرف شما و طی پیام خصوصی که قبلاً ارسال کردم براتون متن رو اینجا تکرار می کنم. :
    واقعاً ما دلمون نمیخواد کسی ناراضی باشه. اطلاعاتی هم نمیدید که بتونیم باز پیگیری کنیم. چندین و چند بار هم ترافیک رو حتی تا حجم 4 گیگ هم تست کردیم همه چیز عین ساعت کار می کنه. کل سورس کد رو هم امروز بازبینی کردیم که نکنه اطلاعات غلطی محاسبه می کنه. اما واقعاً اشکالی ندیدیم. ممنونم میشم اگر مشری یکی از مشتریان ما هستین IP سرویس گیرندتون رو به ما بدید که اگر مشکلی هست برطرف کنیم و اگر هزینه ترافیک از شما گرفتند ما متقبل بشیم و از سمت شما پرداخت کنیم که مدیون نمونیم.

من هنوز شما رو قابل نمیدونم که در مورد سیستم نظر بدید چون طبق گفته خودتون مشتری یک سیستم بسته نبودید. برای اینکه رفع سوء تفاهم بشه پیشنهاد می کنم از دوستان حرفه ای داخل همین انجمن دعوت کنیم تا یک تست عمومی از نرم افزار ما گرفته بشه. اگر اشکالی وجود داشته باشه مثل مرد هستیم که هم مشکل رو برطرف کنیم و هم خسارت احتمالی رو جبران کنیم.

9.
    حق با شماست دوست عزیز. این نرم افزار کار یک تیم بوده و نه شخص ممکنه افرادی از تیم اشکالاتی باقی گذاشت باشند که مطئناً با پیشنهاد خوب شما جهت بازبینی مجدد اقدام خواهیم کرد. البته نباید اشکالی که شما کشف کردید (نمیدونم چطوری بدون کار کردن درست با سیستم و دادن اطلاعات غلط) وجود خارجی نداشته باشه ، چون طبق چیزی که از روانشناسی امنیت میدونم افرادی مثل شما که دوست دارند خودی نشون بدن اگر چیزی کشف کنند قطعاً اول نابود می کنند و بعد با افتخار اعلام می کنند. در ضمن دوره "بگم بگم" ها هم گذشته. گر مرد رهی میان خون باید رفت دوست عزیز.

از شما دعوت می کنم تشریف بیارید دفتر ما. هر از گاهی دوره های آموزشی داریم که بد نیست. تجربه کار کردن با مراکز داده 4 کشور مختلف دنیا رو داریم و کار تجزیه و تحلیل نیاز ها و مدیریت تیم تولید محصول هم هست.

شخصاً خیلی مسائل رو میدونم اما متاسفانه هر چقدر در IT پیش میریم متاسفانه می بینیم که هیچی بلد نیستیم. ادعایی هم نیست. هدف از راه انداختن این سیستم هم پیش بردن کاری و رفع کاستی نرم افزاری بوده. شک نکنید که کیفیت خوبی که به مشتری داده بشه تضمین کننده بقای ما و ادامه زندگی محصول ماست. پس در ارائه سرویس بهتر از هیچ چیزی کم نخواهیم گذاشت.

پایدار و پیروز باشید.

15. تعداد تشکر ها از SixthElement به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    258
    تشکر تشکر شده 
    442
    تشکر شده در
    263 پست

امکان اتصال چند سرور به یک پنل مدیریتی بدون نیاز به VCenter Server فراهم شد.

از این پس امکان برقراری ارتباط بیشتر از یک سرور VMWare ESXi با نسخه های متفاوت به یک پنل مدیریت در دسترس مدیران و تیم فنی مدیریت سرورها اماده بهره برداری است.

پایدار باشید.
    تیم فنی سایت بایک

17. تعداد تشکر ها ازSixthElement به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    258
    تشکر تشکر شده 
    442
    تشکر شده در
    263 پست

نسخه جدید نرم افزار با مجموعه ای از امکانات جدید آماده ارائه سرویس شد.

همچنین جهت مشاهده دمو سیستم می توانید با استفاده از آدرس مدیریت پهنای - SiteBike! VM Monitor و نام کاربری demo و کلمه عبور demo به سیستم لاگین کنید.

موفق باشید.
    سایت بایک فارسی!

19. تعداد تشکر ها ازSixthElement به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    258
    تشکر تشکر شده 
    442
    تشکر شده در
    263 پست

با سلام

ماشین مجازی Mikrotik GW از مجموعه ماشین های موجود در اکانت Demo با آی پی آدرس 164.138.18.129 جهت تست پینگ در اختیار شما قرار گرفت.

جهت تست فعال و غیر فعال کردن (خاموش ، روشن ، ریست و ساسپند کردن) ماشین مجازی می توانید با استفاده از پینگ آدرس 164.138.18.129 وضعیت ماشین مجازی را آزمایش نمایید.

وضعیت فعلی شمارنده های اکانت Demo :

گزارش فعالیت

عملیات نام ماشین آدرس آی پی تعداد پردازنده هارد دیسک حافظه ترافیک مجاز ماهیانه ترافیک این ماه باقی مانده ترافیک ترافیک افزوده ترافیک افزوده(روز) شرح ترافیک

ترافیک

0G20G

Mikrotik GW 164.138.18.129 Private Private Private 20,000,000 58,040 39,941,960 20,000,000 299

ترافیک

0G200G

Management 164.138.18.XXX 2x2.4Ghz 20GB 8GB 200,000,000 22,808,080 177,191,920

ترافیک

0G25G

WebServer 164.138.18.XXX 16x2.4Ghz 250GB 16GB 31,792,640 0

پایدار باشید.

21. تعداد تشکر ها از SixthElement به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    258
    تشکر تشکر شده 
    442
    تشکر شده در
    263 پست

امکان دسترسی به کنسول توسلط پنل به سیستم اضافه شد.

P1.jpg

در صورتی که مدیر سیستم دسترسی به کنسول سرور مجازی را به کاربر داده باشد به صورت خودکار آیکون دسترسی به کنسول در اختیار کاربر قرار می گیرد.

p5.jpg

نمونه کنسول ماشین مجازی.

در صورت نیاز به دمو می توانید با استفاده از آدرس vms.sitebike.ir و با کد کاربری و کلمه عبور demo سیستم را آزمایش کنید.

* لازم به ذکر است دسترسی به کنسول می تواند همراه یا بدون رمز عبور باشد.
    * هیچگونه دسترسی ویژه ای برای دسترسی به این کنسول از طریق نرم افزار Vsphere Client نیست

پیروز باشید.

23. تعداد تشکر ها از SixthElement به دلیل پست مفید

صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)