صفحه 44 از 49 نخستنخست ... 34404142434445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 488

موضوع: تحریم ایرانیان توسط ریسلو از 18 جولای ( 27 تیر 96 ) + جایگزین

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    71
    تشکر تشکر شده 
    260
    تشکر شده در
    156 پست

پیش فرض پاسخ : تحریم ایرانیان توسط ریسلو از 18 جولای ( 27 تیر 96 ) + جایگزین

نقل قول نوشته اصلی توسط isoroush نمایش پست ها
    تجربه تا اینجا

بنده دامنه ها رو کم کم دارم منتقل میکنم به domainnameapi.com .

پنل خوبی داره

قیمت خوبی داره

یک دامنه همین الان منتقل کردم ظرف 30 دقیقه منتقل شد.

وبمانی هم اضافه کرده با وبمانی شارژ کردم

معایب :

1- پنل برای کاربرنهایی نداره

2- امکان سابریسلر نداره که گفته انشالله به زودی روش کار می کنیم !
    1-آقا این domainapi که وبمانی نداره. من پنل باز کردم ولی بجز PayPal و Credit Card و Wire Transfer چیز دیگه‌ای نداره. شما چطوری با وبمانی شارژ میکنید؟
    2- ضمنا این قسمت ‌Billing Information را آیا باید حتماً پر کنیم؟ در این قسمت Billing Title چیه؟ Tax Office آیا منظور نام شعبه اداره مالیات ترکیه است؟ آیا باید حتماً شماره Tax Number و ID No را وارد کنیم؟ آیا بعداً واسمون توی ترکیه، مالیات در نظر میگیرن؟ یعنی فردا روزی آدم بخواهد بره ترکیه، بدهی مالیاتی به دولت ترکیه گیر نمی‌افتیم؟
    3- شماره ID No یعنی شماره ثبت شرکت. خوب ما که توی ترکیه شرکت ثبت شده نداریم.
    4- فیلد Reseller یعنی چه؟ یعنی اگر ما sub reseller باشیم، باید نام ریسلر رده بالایی خودمان را وارد کنیم؟ یا اینکه باید نام خودمان را وارد کنیم؟
    5- فیلد Authorized منظورش اسم شرکت هست؟
    ویرایش توسط mri_6889 : August 4th, 2017 در ساعت 20:45

2. # ADS

عضو انجمن isoroush آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    95
    تشکر تشکر شده 
    348
    تشکر شده در
    198 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mri_6889 نمایش پست ها
    آقا این domainapi که وبمانی نداره. من پنل باز کردم ولی بجز PayPal و Credit Card و Wire Transfer چیز دیگه‌ای نداره. شما چطوری با وبمانی شارژ میکنید؟
    تیکت بده استاد خدمتت میدن
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    112
    تشکر شده در
    85 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Z.eus نمایش پست ها
    این جوکر پنلش خیلی ضعیفه! (کمبود امکانات و.. )
    پشتیبانیشون هم زیاد جالب نیست. روش های پرداختی هم برای ایرانیان مناسب نیست مگر اینکه اکانت اصلی مشخصات خارجی داشته باشد.

هگزونت هم پشتیبانیش ضعیف هست! حتی میشه گفت ضعیف تر از جوکر، ما ایمیل براشون ارسال کردیم که بعضی ها رو آقای Patrick عزیز اصلا جواب ندادند! یا مثلا از 5 تا سوالی که میرسیم 2 تاش رو جواب میده!
    پنلشون از لحاظ امکانات خوبه، مخصوصا قسمت هایی که برای امنیت اکانت در نظر گرفتن بهتر از رجیسترار های دیگه هست ولی هیچ قسمتی برای ارسال تیکت ندارد و گویا فقط با ارسال ایمیل پشتیبانی میکنند. البته جوکر هم به همین شکله.

جوکر و هگزونت payment method های کمی دارند. پرداخت وب مانی ندارد. قابلیت external link که در ریسلو بسیار پرکاربرد بود را ندارند!

- - - Updated - - -

به هر حال مشخص نیست چطوره که ایران سرور با جوکر کار میکند و یک دفعه اینقدر دلواپس دامین های کاربران ایرانی و هاستینگ های رقیب شد! شاید با هم توافقاتی کردند که جوکر را از ورشکستگی در بیارن!
    مابقی صحبت هاتون رو کاری ندارم ولی اینکه گفتید هزگونت سیستم پشتیبانی تیکتی نداره درست نیست
    پشتیبانی تیکتی داره ولی اکانتش جدا از اکانت ریسلری هست ولی از داخل همون پنل میشه هم اکانتش رو ایجاد کرد و هم لاگین و استفاده کرد
    در مورد پشتیبانی هم ما که راضی هستیم فقط روزهای تعطیلشون پشتیبانی ضعیف هست مابقی روزها ما راضی هستیم
    آدرس تلگرام:
    https://t.me/babak1983
    آیدی تلگرام:
    @babak1983

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    71
    تشکر تشکر شده 
    260
    تشکر شده در
    156 پست

عجیب است!! یعنی واسه داشتن Payment Option وبمانی باید تیکت بدهیم؟

من تیکت دادم و ازشون خواستم که علاوه بر وبمانی مواردی مثل بیت کوین، OkPay و PerfectMoney و WallletOne و Payeer و AdvCash و... را هم اضافه کنند.
    به نظرم بد نباشه که شما و هر کس دیگه‌ای که پنل داره هم همین درخواست رو بده.
    کلّا دوستانی که جایی پنل دارند، لطفاً تیکت بزنند که متدهای پرداخت به غیر از PayPal و Credit Card هم اضافه بشه. چون واسه PayPal و کردیت کارت نیاز به آدرس فیک هست و مکافات دیگه. خوب اگر بخواهیم از اونها استفاده کنیم، میرویم با شرکت‌های معتبر مثل TuCows و Enome و... استفاده میکنیم.
    من حتّی یک بار واسه OpenSRS کانادایی هم پیام دادم که وبمانی رو اضافه کنند و اونها هم گفتند که موضوع رو با مدیران بالاترشون در میان میگذارند و سعی میکنند که این کار رو انجام دهند ولی...
    ویرایش توسط mri_6889 : August 4th, 2017 در ساعت 21:00

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    3,570
    تشکر تشکر شده 
    537
    تشکر شده در
    423 پست

از همکاران مطلع هستند
    رجیسترار GoDaddy با ایران کار میکنه ؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    159
    تشکر تشکر شده 
    580
    تشکر شده در
    192 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط gharibion نمایش پست ها
    از همکاران مطلع هستند
    رجیسترار GoDaddy با ایران کار میکنه ؟
    تنها دو شرکتی که من دیدم دامینهای ایرانی ها رو مسدود کرده یکی اینوم هست و یکی گوددی !

8. تعداد تشکر ها از PersianDOT به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    71
    تشکر تشکر شده 
    260
    تشکر شده در
    156 پست

من از یک چیزی که تعجّب میکنم، قیمت و قدمت رجیسترر فرانسوی gandi.net است. این رجیسترر قیمتهای نسبتاً بالایی داره ولی کیفیت خیلی خوبی داره و به نظر میرسه که به اندازه کافی معتبر باشه. ولی تعجب من این هست که این شرکت چجوری با این قیمت‌ها که همیشه هم بالا بوده، توانسته است در این بازار رقابتی از 1999 تا حالا دوام بیاره. البتّه برخی از پروموشن‌هایش بد نیست. مثلاً الان داره واسه ثبت 10 ساله برخی از tldهای جدید تخفیف نسبتاً خوبی میده.
    به نظر شما این gandi.net نیاز به بررسی و کنکاش بیشتری نداره؟ شاید با مذاکره، تخفیف خوبی بده یا... چون شرکتی که بخواهد با این قیمت‌ها دامین بفروشه، از 1999 تا الان دوام نمیاره و نمیتواند در بازار جهانی رقابت کند و به بزرگی gandi.net بشه.

به نظر من از نظر اعتبار میشه gandi.net را در حدّ یکی پایین تر از Resller Club و OpenSRS ارزیابی کرد.

به نظر میرسه که این شرکت یک سری option رایگان اضافه مثل SSL و Email و وبلاگ و 50 درصد تخفیف هاستینگ به همراه هر دامین میده. آیا اینها میتواند جذب کننده مشتری دامین با این قیمتهای این شرکت باشه؟ آیا شما حاضرید پول بیشتر بدهید و این optionهای رایگان را بگیرید؟
    ویرایش توسط mri_6889 : August 4th, 2017 در ساعت 23:11

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    112
    تشکر شده در
    85 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mri_6889 نمایش پست ها
    من از یک چیزی که تعجّب میکنم، قیمت و قدمت رجیسترر فرانسوی gandi.net است. این رجیسترر قیمتهای نسبتاً بالایی داره ولی کیفیت خیلی خوبی داره و به نظر میرسه که به اندازه کافی معتبر باشه. ولی تعجب من این هست که این شرکت چجوری با این قیمت‌ها که همیشه هم بالا بوده، توانسته است در این بازار رقابتی از 1999 تا حالا دوام بیاره. البتّه برخی از پروموشن‌هایش بد نیست. مثلاً الان داره واسه ثبت 10 ساله برخی از tldهای جدید تخفیف نسبتاً خوبی میده.
    به نظر شما این gandi.net نیاز به بررسی و کنکاش بیشتری نداره؟ شاید با مذاکره، تخفیف خوبی بده یا... چون شرکتی که بخواهد با این قیمت‌ها دامین بفروشه، از 1999 تا الان دوام نمیاره و نمیتواند در بازار جهانی رقابت کند و به بزرگی gandi.net بشه.

به نظر من از نظر اعتبار میشه gandi.net را در حدّ یکی پایین تر از Resller Club و OpenSRS ارزیابی کرد.

به نظر میرسه که این شرکت یک سری option رایگان اضافه مثل SSL و Email و وبلاگ و 50 درصد تخفیف هاستینگ به همراه هر دامین میده. آیا اینها میتواند جذب کننده مشتری دامین با این قیمتهای این شرکت باشه؟ آیا شما حاضرید پول بیشتر بدهید و این optionهای رایگان را بگیرید؟
    ما نه ولی غربی ها احتمالا اینکارو بکنند
    و یه چیز مهمی که هست ایرانیها فکر میکنم در دنیا در زمینه فدا کردن کیفیت به قمیت در مقام اول باشند
    برای همین هاست یک گیگ ماهیانه زیر 20 هزارتومن آفرهای فراوانی میبینید چون شدیدا خواهان داره
    شاید کمترین قیمت ثبت دامنه در دنیا در بین ایرانیها باشه
    و همچنین کمترین میزان نرخ خدمات تخصصی حوزه آی تی
    برای همین دوست عزیز هیچوقت یک ایرانی رو با یک غربی مقایسه نکن!
    آدرس تلگرام:
    https://t.me/babak1983
    آیدی تلگرام:
    @babak1983

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    94
    تشکر تشکر شده 
    311
    تشکر شده در
    240 پست

پاسخ Joker به پرسش در خصوص اینکه اگر شرایط مشابه ریسلو (بررسی حساب های بانکی توسط OFAC) پیش آمد و نحوه برخورد با کاربران ایرانی این رجیسترار:

Dear Sir,

already there is no sanction against Iran and no other rules about iranian in germany! What in future happens and which decision Germany gets about Iran, nobody knows today.

Therefore we can not give you any guarantee for the future, but for today, I can say, we do not have any problem.

Best regards,

12. تعداد تشکر ها از parsa7 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    71
    تشکر تشکر شده 
    260
    تشکر شده در
    156 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط babakebrahimi نمایش پست ها
    ما نه ولی غربی ها احتمالا اینکارو بکنند
    و یه چیز مهمی که هست ایرانیها فکر میکنم در دنیا در زمینه فدا کردن کیفیت به قمیت در مقام اول باشند
    برای همین هاست یک گیگ ماهیانه زیر 20 هزارتومن آفرهای فراوانی میبینید چون شدیدا خواهان داره
    شاید کمترین قیمت ثبت دامنه در دنیا در بین ایرانیها باشه
    و همچنین کمترین میزان نرخ خدمات تخصصی حوزه آی تی
    برای همین دوست عزیز هیچوقت یک ایرانی رو با یک غربی مقایسه نکن!
    البته این موضوع gandi.net بحث قیمت گداریش در واقع نوعی bundling است. bundling به نوعی قیمت گذاری گفته میشود که چند سرویس یا کالا در یک بسته و با قیمت متفاوتی عرضه میشود. مثلاً وقتی شما بسته ترکیبی مکالمه و اینترنت و پیامک میخرید، یک باندل را خریده‌اید. ممکن است نرخ گذاری طوری باشد که حتّی ایرانی‌ها هم ترغیب شوند که یک بسته ترکیبی را خریداری کنند.
    حالا در اینجا هم gandi.net سرویس دامین را با سرویسهای دیگری مثل SSL و هاستینگ در یک باندل قرار داده است. در همین ایران هم خیلی از هاستینگها، روی هاست، دامین رایگان میدهند. حال باید دید با قیمت‌های گاندی دات نت و Packageی که در مقابلش ارائه میده، میشه در ایران هم مشتری جور کرد؟ چون به هر حال مشتری(چه ایرانی و چه اروپایی) هم درک میکند که اگر بخواهد یک دامین و یک SSL را جداگانه بخرد، ممکن است هزینه‌ای بیشتر از این بسته gandi.net پرداخت کند.

البته مثلاً باندلینگ گوشی و خط موبایل که در اروپا و آمریکا رایج است، در ایران نه به خوبی عرضه شده و نه به خوبی استقبال شده است. در باندلینگ، سیاست نرخ گذاری تعیین کننده جذب مشتری است که در مقابل خرید جداگانه چند محصول برایش مقرون به صرفه باشد.

- - - Updated - - -

آقا من به این domainnameapi تیکت دادم و یک شماره WMZ بهم داده. نرخ کمیسیونش هم 3 درصد است.
    حالا من که هیچ گزینه‌ای واسه پرداخت وبمانی و درگاه وبمانی مشاهده نمیکنم. احتمالاً واسه درگاه دارن کد نویسی میکنند.
    ولی موقتاً ایا باید پس از اینکه پول رو به WMZ اینها منتقل کردم، بهشون تیکت بزنم که این مقدار با وبمانی واستون فرستادم یا خودشون متوجه میشن و من رو شارژ میکنند؟
    ویرایش توسط mri_6889 : August 5th, 2017 در ساعت 14:22

صفحه 44 از 49 نخستنخست ... 34404142434445464748 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)