صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 46

موضوع: انتخاب بین OVH و RedStation برای سرور دانلود

عضو انجمن hpnn.wm آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    851
    تشکر تشکر شده 
    1,327
    تشکر شده در
    897 پست

پیش فرض پاسخ : انتخاب بین OVH و RedStation برای سرور دانلود

اقا چرا داری تخریب می کنی سان انجمن و مدیراشون رو بنده 6 تا سرور مجازی دارم از این دیتاسنتر هیچوقت سرعتش از 20 برای بنده پایین نیومده
    شما داری سنگ ovh که یکی از مزخرفتریت دیتاسنتر های دنیاست که به ابیوز بی خودی حساسه , حتی کارت شبکه اش هم درست نیست
    داری به سینه می زنی عزیز
    پشتیبانیشون حتی انگلیسی رو به سختی داره حرف می زنه
    من نمی دونم شما واسه چی داری اینقدر داری از اون دیتاسنتر حمایت می کنی و رد استیشن رو خراب ؟
    دوست عزیز بنده از هر کدوم به مدت 1 سال سرور اختصاصی داشتم و همه چیز رو در مورد این دیتاسنتر ها می دونم
    حالا اگر می خواید بازار گرمی کنید به خودتون مربوطه ولی خواهشا اگر حرف می زنید با مدرک حرف بزنید و بقیه رو خراب بکنید
    هر چند بنده در حال حاضر از دیتاسنتر رد استیشن افر ارائه نمی دم اما جرات نمی کنم تخریبش هم بکنم
    به هر حال موفق باشید

2. # ADS

عضو انجمن s.w.a.t آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    404
    تشکر تشکر شده 
    5,890
    تشکر شده در
    1,306 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط websazha نمایش پست ها
    چی بگم باشه 120/120 هست اصلا تا بن نشودیم به جرم گفتن واقعیت های که دیده ایم.
    نباید از جایی که ارشد ها نماینده دارند بد گفت.
    باشه خوبه حرف نداره!اشتباه تایپی بود دیتاسنتر رداستیشن پورت 10 میده به جای 1 .
    تجربه هست تجربه:تجربه یعنی دیدم و یا داشتم که شده تجربه من پورت 10 رو داشتم اون طور بود پورت 1 همکار بود گفت فکر کنم مشکل داره نگاهش کردم و تیکتی به دیتاسنتر داد.

همه نمایندگان مدیر رداستیشن موفق باشند.
    مشکل اینه که فقط فکر میکنید خود شما دیدید و تجربه دارید و تا یکی خلاف نظرتون و از همه مهمتر سودتون صحبتی میکنه سریع میزنید به جاده خاکی! یکم واقع نگر باشید! اگر شما تجربه کردید یک سال پیش! به شخصه و بدون وابستگی به جایی حدود سه سال تجربه از این دیتاسنتر دارم. (باز هم تاکیید میکنم نظر شخصی میباشد ) چیزی که شما گفتید رو مشاهده نکردم! نه سه سال پیش نه دو سال پیش نه یک سال پیش!

فکر میکنم نظر شخصی بنده زیاد به نفع کسب و کار شما نبوده که به این صورت کودکانه جبه گیری کردید!

موفق باشید
    گمشده این نسل، اعتماد است نه اعتقاد. اما افسوس، که نه بر اعتماد اعتقادیست و نه بر اعتقادها اعتماد!
    تنها راه ارتباطی با من: s.w.a.t@webhostingtalk.ir

4. تعداد تشکر ها از s.w.a.t به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    68
    تشکر تشکر شده 
    141
    تشکر شده در
    91 پست

رداستیشن فکر کنم دیگه چیزی به اسم پورت 10 نداره
    من تابحال شاید 5 یا 6 سرور مجازی از رداستیشن داشتم اما اصلا قابل مقایسه با سروری که از امریکا داشتم نبوده و از نظر پورت همیشه نوسان داشتن و در حد تبلیغات و اسمش نبوده
    گر چه سو استفاده فروشنده های هم وطن بی اثر نیست

پیشنهاد میکنم مدیران عزیز رتبه بندیی ( حتما وجود داره ) از دیتاسنترهای معتبر دنیا در انجمن با آنالیز کامل منتشر کنند که این بجث های حاشیه ای و سلیقگی پیش نیاد

6. تعداد تشکر ها از GEO به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    404
    تشکر تشکر شده 
    5,890
    تشکر شده در
    1,306 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GEO نمایش پست ها
    من تابحال شاید 5 یا 6 سرور مجازی از رداستیشن داشتم اما اصلا قابل مقایسه با سروری که از امریکا داشتم نبوده و از نظر پورت همیشه نوسان داشتن و در حد تبلیغات و اسمش نبوده

پیشنهاد میکنم مدیران عزیز رتبه بندیی ( حتما وجود داره ) از دیتاسنترهای معتبر دنیا در انجمن با آنالیز کامل منتشر کنند که این بجث های حاشیه ای و سلیقگی پیش نیاد
    شما توان خرج کردن داشته باشید، پورت 10گیگابیت در ثانیه به صورت کامل هم دیتاسنتر مذکور ارائه میده. مهمترین دلیل عدم تعادل در سرویس دهید میباشد که باعث بروز چنین مشکلاتی میشود. و همچنین موردی که خیلی از همکاران و کاربران توجه نمیکنند توان پورت مبدا میباشد. به فرض مثال همین الان لینک دانلودی از مایکروسافت با 110مگابایت در ثانیه در حال دانلود میباشد. همین لینک یک ساعت آینده به سرعت 30مگابایت تغییر پیدا میکند.

همینشه چند فاکتور جهت تست سرعت بسنجید مخصوصا در مورد سرویسهای مجازی:
    1-عدم اورسل فروشنده
    2- همخوانی داشتن منابع سرویس شما با کاری شما انجام میدهید.
    3- در طول 24 ساعت لینک هایی که برای تست استفاده میکنید همان شکلی که گفته شد بنا به خیلی از دلایل متغیر میباشند.
    4- تقسیم منابع به صورت عادلانه برای مشتری. vmware این امکان را ندارد ولی مجازی ساز هایی مانند xen با کنترپنل هایی مثل slousvm کامل اینکار را برای شما انجام میدهند تا همیشه سرعتی مقبول داشته باشید.
    5- به فرض مثال روی سرور مجازی که بیش از 5 آپلود سنتر میزبانی میشود توقع داشتن سرعت 10مگابایت در ثانیه نداشته باشید. چون آپلودسنترها معمولا بیشترین مصرف پورت را به خود اختصاص میدهند.
    موفق باشید
    گمشده این نسل، اعتماد است نه اعتقاد. اما افسوس، که نه بر اعتماد اعتقادیست و نه بر اعتقادها اعتماد!

8. تعداد تشکر ها ازs.w.a.t به دلیل پست مفید

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    251
    تشکر تشکر شده 
    791
    تشکر شده در
    599 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط s.w.a.t نمایش پست ها
    شما توان خرج کردن داشته باشید، پورت 10گیگابیت در ثانیه به صورت کامل هم دیتاسنتر مذکور ارائه میده. مهمترین دلیل عدم تعادل در سرویس دهید میباشد که باعث بروز چنین مشکلاتی میشود. و همچنین موردی که خیلی از همکاران و کاربران توجه نمیکنند توان پورت مبدا میباشد. به فرض مثال همین الان لینک دانلودی از مایکروسافت با 110مگابایت در ثانیه در حال دانلود میباشد. همین لینک یک ساعت آینده به سرعت 30مگابایت تغییر پیدا میکند.

1-عدم اورسل فروشنده
    3- در طول 24 ساعت لینک هایی که برای تست استفاده میکنید همان شکلی که گفته شد بنا به خیلی از دلایل متغیر میباشند.
    4- تقسیم منابع به صورت عادلانه برای مشتری. vmware این امکان را ندارد ولی مجازی ساز هایی مانند xen با کنترپنل هایی مثل slousvm کامل اینکار را برای شما انجام میدهند تا همیشه سرعتی مقبول داشته باشید.
    5- به فرض مثال روی سرور مجازی که بیش از 5 آپلود سنتر میزبانی میشود توقع داشتن سرعت 10مگابایت در ثانیه نداشته باشید. چون آپلودسنترها معمولا بیشترین مصرف پورت را به خود اختصاص میدهند.
    موفق باشید
    با سلام
    اساتید ابتدا عذر میخوام .
    بنده با 2 دیتاسنتر کار کردم هر 2 تا دیتاسنتر های خوبی هستند
    رداستیشن واقعا از لحاظ پورت فوق العاده هست .
    البته OVH هم خوب هست ، هم از لحاظ قدرت پورت و هم از نظر سرعت هارد .
    دوستان دقت کنند که همه موارد رو تست کردیم .
    تقریبا این 2 دیتاسنتر میشه گفت از کیفیت تقریبا یکسانی بر خوردار هستند با این تقاوت که ovh نیاز به مک و .. داره
    و همین طور مثل ابیوز برای بد کانفیگ کردن نتورک براتون میاد که برای من جاب بود :D
    و یک مورد دیگه اینکه سرور های رد استیشن را سعی کند با no raid و h700 تهیه کنید که مشکلی نداشته باشید .
    و همینطور این دیتاسنتر ( رداستیشن ) یه مقدار فوتو فن داره اگر ندونید سرور های مجازی تون خیلی خیلی کند میشن
    و اینکه دوستی که 60 تا سرور مجازی روی هارد برفرض ساتا + پورت 10 میگذاره باید بگم که ایشون هاردش کم میاره
    برای همین فکر میکنه سرور مشکل داره
    حتما به این موضوع دقت کنید
    اگر اشتباهی چیزی بود اساتید بگید اصلاح کنم .

عضو دائم majidisaloo1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GEO نمایش پست ها

اور سل ارائه دهنده را شما در نظر گرفته اید؟
    شرکت میزبان داده پاسارگاد با نام تجاری آنلاین سرور | شماره ثبت : 5315 | تلفن تماس : 54634 - 021 | onlineserver.ir
    آدرس : تهران -شهریار-خیابان مصطفی خمینی(کرشته) - پلاک 101 - مجتمع اداری نور-طبقه 3 -واحد 12

عضو انجمن babelirani آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    341
    تشکر تشکر شده 
    1,633
    تشکر شده در
    1,101 پست

1-عدم اورسل فروشنده
    4- تقسیم منابع به صورت عادلانه برای مشتری. Vmware این امکان را ندارد ولی مجازی ساز هایی مانند xen با کنترپنل هایی مثل slousvm کامل اینکار را برای شما انجام میدهند تا همیشه سرعتی مقبول داشته باشید.
    موفق باشید
    با سلام

در مورد پورت 10 گیگ بله ارائه میده ولی توانایی باید داشته باشی یعنی تقریبا" میشه گفت که پول خون پورت رو از ادم میگیره .

در مورد چیز های که گفتید بنده تا الان vps از این دیتاسنتر نداشتم ولی 6 تا سرور اختصاصی داشتیم که خوب به دلایلی منتقل کردیم به دیتاسنتر دیگری در انگلیس شما خودتون فقط یک بار برید و از uk2 یک سرور اختصاصی بگیرید و پورت این دیتاسنتر رو با پورت دیتاسنتر ردستیشن مقایسه کنید . بنده از 6 سروری که از دیتاسنتر رد ستیشن داشتم از تمامی لینک های معتبر نظیر مایکروسفت حتی سرعت بالای 60 مگ هم ندیدم در 24 ساعت ولی برای تست پورت دیتاسنتر uk2 بنده از همین مایکروسافت سرعت زیر 90 مگ رو به چشم ندیدم

بهتره شما هم کمی نه زیاد واقع نگر باشید . ردستیشن . سخت افزار قوی . پشتبانی بسیار قوی . شبکه بسیار قوی ولی باید کاملا" حق داد که پورت اون پورت عالی نیست و میشه از 20 بهش 12-13 داد

موفق باشید
    هنوزم تو شبـــــــــــــــــــهات اگـــــــــــــــــــــــ ــــه ماهــــــــــــــــــــــ ـــــو داری

مـــــــــــــــن اون ماهــــــــــــــــــــــ ــو دادم بـــــــــــــــــــــــه تــــــــــــــــــــــــ ـو

یـــــــــــــــــــــــا دگاری

12. تعداد تشکر ها از babelirani به دلیل پست مفید

GEO

تشکر تشکر کرده 
    404
    تشکر تشکر شده 
    5,890
    تشکر شده در
    1,306 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط babelirani نمایش پست ها
    با سلام

در مورد پورت 10 گیگ بله ارائه میده ولی توانایی باید داشته باشی یعنی تقریبا" میشه گفت که پول خون پورت رو از ادم میگیره .

در مورد چیز های که گفتید بنده تا الان vps از این دیتاسنتر نداشتم ولی 6 تا سرور اختصاصی داشتیم که خوب به دلایلی منتقل کردیم به دیتاسنتر دیگری در انگلیس شما خودتون فقط یک بار برید و از uk2 یک سرور اختصاصی بگیرید و پورت این دیتاسنتر رو با پورت دیتاسنتر ردستیشن مقایسه کنید . بنده از 6 سروری که از دیتاسنتر رد ستیشن داشتم از تمامی لینک های معتبر نظیر مایکروسفت حتی سرعت بالای 60 مگ هم ندیدم در 24 ساعت ولی برای تست پورت دیتاسنتر uk2 بنده از همین مایکروسافت سرعت زیر 90 مگ رو به چشم ندیدم

بهتره شما هم کمی نه زیاد واقع نگر باشید . ردستیشن . سخت افزار قوی . پشتبانی بسیار قوی . شبکه بسیار قوی ولی باید کاملا" حق داد که پورت اون پورت عالی نیست و میشه از 20 بهش 12-13 داد

موفق باشید
    مشکل همینجاست که به اون بخش از حرف من توجه نکردید!

از نظر سخت افزار و مشخصاتی که هر دو دیتاسنتر آفر میدهند با هم مقایسه کنید! UKG800 و D7-360 . اولی برای UK2 و دومی هم برای Redstatoin. از نظر سخت افزار باهم مقایسه کنید! از نظر قیمت هم مقایسه کنید سرور اول که از UK2 میباشد 170 پوند و سرور دوم از Redstation به قیمت 100پوند! از نظر سخت افزاری هم که آفر میدهند با هم مقایسه کنید! خود به جواب سوال خودتون میرسید. اگر شما توانایی پرداخت 170 پوند در دیتاسنتر UK2 را دارید برای مشخصات مذکور پس میتوانید سرور مذکور را از دیتاسنتر Redstation سفارش دهید و برای هر 100مگابیت پهنای باند نامحدود 99پوند در ماه پرداخت کنید.

پس اگر میخواهید واقع بینانه مقایسه کنید بهتر میباشد که مقایسه دقیق کنید.

شما پورت عالی میخواهید با سخت افزار عالی ولی قیمت، پایینترین قیمت ممکن یا همان قیمت حالی که دیتاسنتر ارائه میدهد! نمیشود که!

موفق باشید

عضو انجمن babelirani آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    341
    تشکر تشکر شده 
    1,633
    تشکر شده در
    1,101 پست

مشکل همینجاست که به اون بخش از حرف من توجه نکردید!

از نظر سخت افزار و مشخصاتی که هر دو دیتاسنتر آفر میدهند با هم مقایسه کنید! UKG800 و D7-360 . اولی برای UK2 و دومی هم برای Redstatoin. از نظر سخت افزار باهم مقایسه کنید! از نظر قیمت هم مقایسه کنید سرور اول که از UK2 میباشد 170 پوند و سرور دوم از Redstation به قیمت 100پوند! از نظر سخت افزاری هم که آفر میدهند با هم مقایسه کنید! خود به جواب سوال خودتون میرسید. اگر شما توانایی پرداخت 170 پوند در دیتاسنتر UK2 را دارید برای مشخصات مذکور پس میتوانید سرور مذکور را از دیتاسنتر Redstation سفارش دهید و برای هر 100مگابیت پهنای باند نامحدود 99پوند در ماه پرداخت کنید.

پس اگر میخواهید واقع بینانه مقایسه کنید بهتر میباشد که مقایسه دقیق کنید.

شما پورت عالی میخواهید با سخت افزار عالی ولی قیمت، پایینترین قیمت ممکن یا همان قیمت حالی که دیتاسنتر ارائه میدهد! نمیشود که!

موفق باشید
    با سلام

بنده هیچگاه نگفته و نمیگم که پول کمتر میدم و کیفیت بهتر میخوام پول مناسب میدم کیفیت مناسب هم میخوام اگه نمیخواستم مطمئنن به دیتاسنتر UK2 کوچ نمیکردیم

ولی بنده هیچوقت نگفته و نمیگم که دیتاسنتر Redstation از نظر سخت افزاری مشکلی داره ولی مسئله اینجاست اولا" اون زمان که ما روی Redstation بودیم همچین افری نبود که با 99 پوند 100 مگ پهنای باند نامحدود بگیرید و در حال حاضر چیزی که ما میبینیم NEW* - 1Gbps Level3 (AS3356) - 200Mbps Guaranteed (+ £79.00 per month) هستش حالا شما شاید بهتر در جریان باشید

ولی در مورد 100 مگ پهنای باند تا جایی که بنده اطلاع دارم هر 100 مگ پهنای باند در صورتی که 12.5 مگ سرعت بده حال ما اگه یه سرور بگیریم که ماکزیموم 60 مگ سرعت دانلود به بنده میده باید 5*99 پوند در ماه خرج کنم تا پورت 120 مگ رو بدست بیارم یعنی غیر از هزینه ی خود سرور که کاری بهش نداریم بنده باید 495 پوند هزینه کنم تا همون پورت رو به بنده بده در حالی هستش که واقعا" خیلی خیلی هم کم پیش میاد پهنای باند بالا تر از 100 ترابایت بره واسه یک سرور چیزی که دیتاسنتر UK2 ارائه میده

مثلا" هزینه ای ماهانه برای سرور D7-360 خوب چیزی که بنده حساب کردم باید شما 634 پوند هزینه کنی برای پورتی که خوب گارانتی میشه واسه 700 مگ و اگه زیر 100 مگ اومد خوب نمیشه اعتراض کرد .

همین سرور فقط با 16 گیگ رم کمتر در دیتاسنتر UK2 میشه گرفت با پورت 110 مگ به بالا هزینه ی 209 پوند در ماه
    هنوزم تو شبـــــــــــــــــــهات اگـــــــــــــــــــــــ ــــه ماهــــــــــــــــــــــ ـــــو داری

مـــــــــــــــن اون ماهــــــــــــــــــــــ ــو دادم بـــــــــــــــــــــــه تــــــــــــــــــــــــ ـو

یـــــــــــــــــــــــا دگاری

عضو انجمن compiler آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    228
    تشکر تشکر شده 
    615
    تشکر شده در
    443 پست

سلام

فقط پیرور فرمایش دوستی که گفنت پورت گیگ ovh تقریبا اختصاصی هست باید عرض کنم من 3 ماه سرور پورت گیگ ovh رو داشتم . اصلا و ابدا اختصاصی نیست . در ضمن با ماهی 200 دلار پورت اختصاصی نا مجدود خنده داره! حد اقل 22 مگابایت بر ثانیه دانلود میداد و در لحظاتی و در بهترین لحظات سرعت دانلود به 70 مگابایت بر ثانیه از سایتی مثل مایکروسافت میرسید . (با IDM )

نظر شخصیم اینه که پورت هر 2 DC خوب هست ولی کیفیت شبکه در OVH پایدار تر و استیبل تر از Redstation هست

هر دو دیتاسنتر هم در صورت دریافت شکایت جدی سرور رو به دلیل عدم رعایت کپی رایت خاموش خواهد کرد...پس الکی دنبال ضریب اطمینان قطعی نباشید
    ویرایش توسط compiler : July 29th, 2013 در ساعت 02:59

16. تعداد تشکر ها از compiler به دلیل پست مفید

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)