صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 24 , از مجموع 24

موضوع: ناپدید شدن هاست دانلود!!!!

عضو انجمن GREAT آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    44
    تشکر تشکر شده 
    216
    تشکر شده در
    182 پست

پیش فرض پاسخ : ناپدید شدن هاست دانلود!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط iroo نمایش پست ها
    سلام
    من از یکی هاست دانلود دایرکت ادمین داشتم، که چند روزه هاست در دسترس نیست پس از تیکت بازی و تماس های تلفنی ، طرف میگه بطور نامعلومی هاست شما ناپدید شده!!!!
    این یعنی چی؟ واقعا یعنی چی؟

من سر در نمیارم، یعنی چی فقط باید هاست من بپره؟

بد شانسی منم بک آپ ندارم

الان نمیشه کاری کرد؟
    دقیقا چند روز؟

2. # ADS

عضو انجمن iroo آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,482
    تشکر تشکر شده 
    211
    تشکر شده در
    169 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GREAT نمایش پست ها
    دقیقا چند روز؟
    دقیقتا نمی دونم، من که دو - سه روزه متوجه شدم...
    انجمن سئو فروم (Https://seoforum.ir)؛ تالار پرسش و پاسخ سئو و دیجیتال مارکتینگ ایران

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط armin.rf نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    مشتری گرامی بهتر نبود ابتدا صبر میکردید تا همه چیز مشخص بشه بعد تاپیک میزدید ؟ البته بدم نشد بسیاری از دوستان رو کامل شناختیم

یک مشکل در whmcs رخ داده که موجب از دست رفتن اطلاعات شما شده قربان و در حال صحبت هستیم تا دیتاسنتر از طریق ارشیو فایل ها رو در اختیارمون بزاره
    داداش گلم کلا دو صفحه تاپیک هست و یک نفر هم بیشتر ازتون شاکی نبوده. با سابقه شما کسی هم نمیتونه تخریبتون کنه.کسی منکر حرفه ای بودن شما نیست.شما خیلی هم کارت درسته ..اما شما که حرفه ای هستید بهتر نبود هاست های حجیم مثل دانلود رو که بک اپی هم ندارند رو به whmcs متصل نکنید؟ دستی میساختید و میفروختید بهتر نبود؟ قصد جسارت ندارم اما برای برنامه ریزی ایندتون گفتم...انشالا مشکلتون حل بشه..
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

5. تعداد تشکر ها ازdelta به دلیل پست مفید

عضو انجمن farmanrava آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,122
    تشکر تشکر شده 
    1,292
    تشکر شده در
    781 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط armin.rf نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    مشتری گرامی بهتر نبود ابتدا صبر میکردید تا همه چیز مشخص بشه بعد تاپیک میزدید ؟ البته بدم نشد بسیاری از دوستان رو کامل شناختیم

یک مشکل در whmcs رخ داده که موجب از دست رفتن اطلاعات شما شده قربان و در حال صحبت هستیم تا دیتاسنتر از طریق ارشیو فایل ها رو در اختیارمون بزاره

عجب .. شما که به اصطلاح هاستینگ دارید نمیدونید بعد از 2 هفته پرداخت نکردن فاکتور خودکار هاست پاک میشه ؟ در خصوص هاست دوم هم کلیه توضیحات بهتون داده شد

ضمنن هاست فعلیتون چند وقته که بیش از منبع داره مصرف میکنه و قبلا هم اخطار داده بودیم [545852.1 / 500000] در صورتی که مدیریت نشه هاستتون بسته خواهد شد
    واقعا که ... خیلی جالبه ... هنوز هم مدارک رو موجود داریم ! دو هفته ؟ یا 24 ساعت ؟ شما بعد از 24 ساعت از سررسید سرویس کاملا حذف کردید سرویس رو ... ما مانند شما به اصطلاح هاستینگ نداریم حرفه ای کار میکنیم . 45 روز هر اکانت نگه داری میشه در هر حالت .
    در خصوص هاست دوم چه توضیحی به من دادین ؟ توضیحی دادین که تنها به درد خودتون میخوره و مورد پذیرش ما هم نبوده . شما گفتید خودمون پاک کردیم بنده عرض کردم ما مریض هستیم دیتای خودمون رو خودمون پاک کنیم ؟ لاگ بدید که ما خودمون حذف کردیم ! لاگی دادین ؟؟ شما اینقدر برای مشتری تون ارزش قائل نیستین که بعد از آخرین پیامتون نصف پیام های بنده رو مطالعه کردین و نصفش رو خیر ! هیچ پاسخ دیگری هم ندادید ! بعد میفرمایید توضیح دادم ؟ چه توضیحی ؟
    مجموع توضیحات شما اینه که خودمون حذف کردیم ؟ توضیح شما اینه ؟؟

در مورد پر شدن حجم اولا اخطاری برای بنده ارسال نشده ، دوما شما که بسیار بسیار حرفه ای تشریف دارید اینجا جای گفتن این موضوع هستش ؟ نباید تیکت بشه ؟ نباید ایمیل بشه ؟!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    داداش گلم کلا دو صفحه تاپیک هست و یک نفر هم بیشتر ازتون شاکی نبوده. با سابقه شما کسی هم نمیتونه تخریبتون کنه.کسی منکر حرفه ای بودن شما نیست.شما خیلی هم کارت درسته ..اما شما که حرفه ای هستید بهتر نبود هاست های حجیم مثل دانلود رو که بک اپی هم ندارند رو به whmcs متصل نکنید؟ دستی میساختید و میفروختید بهتر نبود؟ قصد جسارت ندارم اما برای برنامه ریزی ایندتون گفتم...انشالا مشکلتون حل بشه..
    جناب نورانی عزیز بنده هم مشکل همین دوستمون رو دارم ... بنده فکر میکردم این مشکل تنها برای من پیش اومده اما متوجه میشم ایشون اطلاعات یوزر دیگه ای رو هم حذف کرده
    بحث تخریب نیست اصلا ، بحث اگه تخریب بود بنده همون موقع تایپیک ایجاد میکردم .
    ویرایش توسط farmanrava : December 15th, 2017 در ساعت 15:07
    مجموعه هاستینگ (آی آر سرور) || از سال 1389 تاکنون
    دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت صنعت ، معدن و تجارت (نماد اعتماد از سال 1392)
    Tel : 013-42580909 || Telegram : @IrServerCo

7. تعداد تشکر ها ازfarmanrava به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)