صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 35

موضوع: از ehost.ir نمایندگی دارم میخوام به سرور مجازی انتقال بدم نمی دونم چطوری؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    118
    تشکر تشکر شده 
    144
    تشکر شده در
    114 پست

پیش فرض پاسخ : از ehost.ir نمایندگی دارم میخوام به سرور مجازی انتقال بدم نمی دونم چطوری؟

ما هم دقیقا این مشکل رو با این شرکت داریم
    پشتیبانیشون هم که تازگیا ....
    سرورشون هم ماه پیش هک شده بود که بکاپ 1 هفته قبلش رو برگردوندن و کلی ضرر به ما
    خلاصه اگر راهی پیدا شد و اوکی بود به ما هم اطلاع بدین ازین مخمصه نجات پیدا کنیم

2. تعداد تشکر ها از Amin12345 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن Maysam.M آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    252
    تشکر تشکر شده 
    215
    تشکر شده در
    128 پست

پیش فرض پاسخ : از ehost.ir نمایندگی دارم میخوام به سرور مجازی انتقال بدم نمی دونم چطوری؟

بهترین راه انتقال دستیه
    انتقال رو هم میتونید کم کم انجام بدید که سایتهایی که پشتیبانی میکنید داون تایم زیادی نداشته باشند.
    سرور مجازی جدید رو سفارش بدید و کانفیگ کنید. بعد سایتها رو براساس پربازدید کم کم انتقال بدید.
    تبدیل psd به html | طراحی psd | طراحی سی ام اس ، فروشگاه ساز و پروژه های اختصاصی
    Mobile: +98 930 001 1212 | Telegram : meysam_biz
    انجمن کد ایگنایتر فارسی | وب سایت من

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    51
    تشکر تشکر شده 
    27
    تشکر شده در
    24 پست

ممنون دوستان

آقای سنجری زحمت کشیدن یه بررسی کردن راه های مختلف را اما به هیچ وجه نمی شد بک آپ گرفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin12345 نمایش پست ها
    ما هم دقیقا این مشکل رو با این شرکت داریم
    پشتیبانیشون هم که تازگیا ....
    سرورشون هم ماه پیش هک شده بود که بکاپ 1 هفته قبلش رو برگردوندن و کلی ضرر به ما
    خلاصه اگر راهی پیدا شد و اوکی بود به ما هم اطلاع بدین ازین مخمصه نجات پیدا کنیم
    دقیقآ
    من کل یوزرهای روی سرور را میدونم چیه(هکر زحمت کشیده بود توی یکی از سایت ها گذاشته بود)

من سرور گرفتم و در حال انتقال دستی هستم و یک ریال پول زور نمیدم.

نه فقط توی ای مبحث یا فقط نت، بلکه همه جا برخی از ماها فکر می کنیم هدف فقط پول گرفتنه، اگه محصولی ارائه کنیم و دوزار نیرزه و تو بسته بندی شیک بذاریم و بدیم دست مشتری و پولشو بگیریم فکر می کنیم زرنگیه اما نمی دونیم که این به طریقی از جای دیگه از کاسه خودمون میره.
    تو این چند ماه اخیر به دلیل مشکلات بهشون گفته بودم که راضی نیستم و مطمئن بودم و هستم که نیاز نیست شخصآ برای ضربات متقابل اقدام کنم، یه هفته پیش سررسید یکی از ریسلری ها موقع پرداخت بدون کسر از اعتبار بنده تراکنش تایید شد، یعنی هیچ مبلغی پرداخت نشد، متوجه شدم و چند روز بعد اعلام کردم، گفتن به دلیل اینکه شریک تجاری ما "فن آوا" را در حال تنظیمات cdn بودیم و همزمان بوده با پرداخت شما این مشکل روی داده و به دلیل حسن نیت مهمان ما باشید.
    اما چرا این تداخل برای من صورت گرفته؟

ماها فکر می کنیم زندگی عدل نداره و خدایی نیست.
    نگران نیستم از این موضوع و مطمئنم میزبان پاینتخت به زودی به به خاطر این اقدامات از چرخه ارائه کننده های هاستینگ خارج میشه. امروز 29/1/94

اما به هر حال باید از راه درست اقدام کرد.
    دوستان توی بحث خدمات هاستینگ به کدوم مرجع میشه شکایت کرد؟ یه مرجعی که با عدل قضادت کنه
    اگر صحبت اونها درست باشه گردن من از مو هم باریک تره و چون هزینه مایل نیستم پرداخت کنم دستی انتقال میدم.
    اما اگر صحبت بنده درست باشه یعنی" بنده می خوام سایت هامو انتقال بدم نه بک آپ هامو و چرا باید هزینه بدم" یه مرجعی باید بیاد قضاوت کنه.

سپاس
    شاد باشید
    ویرایش توسط navid : April 18th, 2015 در ساعت 08:44

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    27
    تشکر تشکر شده 
    301
    تشکر شده در
    201 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط navid نمایش پست ها
    ممنون دوستان

آقای سنجری زحمت کشیدن یه بررسی کردن راه های مختلف را اما به هیچ وجه نمی شد بک آپ گرفت.

دقیقآ
    من کل یوزرهای روی سرور را میدونم چیه(هکر زحمت کشیده بود توی یکی از سایت ها گذاشته بود)

من سرور گرفتم و در حال انتقال دستی هستم و یک ریال پول زور نمیدم.

نه فقط توی ای مبحث یا فقط نت، بلکه همه جا برخی از ماها فکر می کنیم هدف فقط پول گرفتنه، اگه محصولی ارائه کنیم و دوزار نیرزه و تو بسته بندی شیک بذاریم و بدیم دست مشتری و پولشو بگیریم فکر می کنیم زرنگیه اما نمی دونیم که این به طریقی از جای دیگه از کاسه خودمون میره.
    تو این چند ماه اخیر به دلیل مشکلات بهشون گفته بودم که راضی نیستم و مطمئن بودم و هستم که نیاز نیست شخصآ برای ضربات متقابل اقدام کنم، یه هفته پیش سررسید یکی از ریسلری ها موقع پرداخت بدون کسر از اعتبار بنده تراکنش تایید شد، یعنی هیچ مبلغی پرداخت نشد، متوجه شدم و چند روز بعد اعلام کردم، گفتن به دلیل اینکه شریک تجاری ما "فن آوا" را در حال تنظیمات cdn بودیم و همزمان بوده با پرداخت شما این مشکل روی داده و به دلیل حسن نیت مهمان ما باشید.
    اما چرا این تداخل برای من صورت گرفته؟

ماها فکر می کنیم زندگی عدل نداره و خدایی نیست.
    نگران نیستم از این موضوع و مطمئنم میزبان پاینتخت به زودی به به خاطر این اقدامات از چرخه ارائه کننده های هاستینگ خارج میشه. امروز 29/1/94

اما به هر حال باید از راه درست اقدام کرد.
    دوستان توی بحث خدمات هاستینگ به کدوم مرجع میشه شکایت کرد؟ یه مرجعی که با عدل قضادت کنه
    اگر صحبت اونها درست باشه گردن من از مو هم باریک تره و چون هزینه مایل نیستم پرداخت کنم دستی انتقال میدم.
    اما اگر صحبت بنده درست باشه یعنی" بنده می خوام سایت هامو انتقال بدم نه بک آپ هامو و چرا باید هزینه بدم" یه مرجعی باید بیاد قضاوت کنه.

سپاس
    شاد باشید
    قبل از خرید قوانین باید میخوندی و حالا که سرویس خریدی باید به قوانین پایبند باشی قرار نیست به ساز شما برقصن. اشتباه شما اینه بدون مطالعه زیر بار هر مسئولیتی که در توانتون نیست میرین و بعدش که متوجه میشن حاشا میکنین

7. تعداد تشکر ها از aminrt4 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    51
    تشکر تشکر شده 
    27
    تشکر شده در
    24 پست

چه مسئولیتی؟ قرار نیست بنده کاری انجام بدم یا تعهد کاری نیست!

شما صفحه قوانین را بخونید
    http://www.ehost.ir/mizbanpaytakht/tos

حتی قسمت بک اپ هم مشکل تعهد داره و هیچ تضمینی به کاربر نمیده

ما چند نوع شرکت داریم،
    - یکی بک اپ می گیره و هزینه جدا از سرویس می گیره برای برگداندن آن مثل میزبان پایتخت
    - یکی بک آپ نمی گیره و می گه بر عهده خودتون
    - یکی بک آپ می گیره ولی میگه تعهدی هم من ندارم خودتون باید بک آپ بگیرید، بک اپ هایی هم که می گیرن در دسترسه

دو مورد دوم را که روش هیچ حسابی نیست و طرفی که بک آپ براش مهمه پس خودش دست به کار میشه و رو بک اپ سرور حساب نمی کنه

اما مورد اول را که هزینه برای بک آپ برگردوندن گرفته میشه اگه قراره بک آپ با اما و اگر و عدم ضمانت گرفته بشه و تضمینی تو سالم بودن نباشه که به نظرتون کاربر خودش بک آپ بگیره بهتر نیست؟

بحث هم الان سر این موضوع نیست
    بحث اینه من اصلا کاری به بک اپ ندارم
    2 دقیقه قابلیت بک اپ برای من باز بشه من به راحتی می تونم اکانت هامو انتقال بدم.
    بک آپ هام بمونه همون جا

در ضمن کجای قوانین نوشته شده برای انتقال سایت ها به دیگر شرکت ها اکانت های اصلی داده نمی شود و باید بک آپ ها را برگرانید(بک اپ های مثلا حداقل یه روز قبل) و باید هزینه برگراندن بک آپ پرداخت بشه؟

به علاوه اینکه این کجاش انصافه؟

- - - Updated - - -

دوستان الان دارم برای انتقال دستی کمپرس می کنم سرعت به شدت پایینه و خیلی زمان می بره.
    به نظر میاد استفاده از منابع محدود شده

این باعث میشه نتونم فایل ها را به خوبی فشرده کنم و نیز در وسط کار با اتمام زمان محدودیت اجرا فایل ناقص فشرده بشه و حتی متوجه نشم و روی سرور جدید خراب بیاد

دارم دنبال راه حل قانونی برای پیگری می گردم کسی می تونه راهنمایی کنه!
    سپاس

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=140083
    ویرایش توسط navid : April 18th, 2015 در ساعت 12:00

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    27
    تشکر تشکر شده 
    301
    تشکر شده در
    201 پست

عملیات بک آپ گیری و ایجاد نسخه پشتیبان برای سرویس های فعال تنها از طریق پرتال کاربران می باشد و امکان دیگری وجود ندارد و با لغو یا عدم تمدید سرویس این عملیات متوقف می شود.
    9) نسخه پشتیبان
    میزبان پایتخت تمام توان خود را در جهت تهیه نسخه ی پشتیبان از وب سایت کاربران به صورت مداوم بکار میگیرد، ولی همانند هر سیستم رایانه ای دیگری، پشتیبان گیری میتواند ناموفق باشد. به همین منظور ما به شما توصیه میکنیم دائما یک نسخه ی پشتیبان از وب سایت خود تهیه نمایید. مسئولیت و پاسخگویی در قبال فایلهای آپلود شده بر روی سرورهای میزبان پایتخت توسط سرویس گیرنده (مشتری) به عهده ی شخص سرویس گیرنده بوده و هیچ مسئولیتی در این زمینه متوجه میزبان پایتخت نخواهد بود. میزبان پایتخت به هیچ وجه مسئولیت خرابی و آسیب دیدگی فایلهای کاربران، وب سایت کاربران و یا هر نوع خرابی و یا آسیب دیدگی دیگر که در اثر بی دقتی و یا اشتباه کاربر به وجود آمده باشد را نمیپذیرد. میزبان پایتخت موظف به تهیه بک آپ از کلیه ی فایلها و اطلاعات کاربر نظیر (و نه محدود به) وب سایت ها، دیتابیس ها، فایلهای وب، ایمیل ها و فایلها و اطلاعات دیگر کاربر نمیباشد. میزبان پایتخت ضمانت نمیکند که فایلها و وب سایت های کاربران به هیچ وجه حذف و یا خراب نمیشوند و همچنین ضمانت نمیکند که نسخه ی پشتیبان از سایتهای کاربران همیشه موجود باشد. کاربران موظف هستند که همیشه از فایلها و وبسایتهای خود نسخه ی پشتیبان تهیه کنند و بر روی رایانه ی شخصی خود نگهداری نمایند. همچنین میزبان پایتخت مؤکدا توصیه میکند یک نسخه ی پشتیبان اضافی (بر روی CD، رایانه دیگر و ...) برای جلوگیری از از دست دادن فایلها و و داده های خود تهیه و نگهداری نمایند. سرویس گیرنده وظیفه ی تهیه ی نسخه ی پشتیبان از وب سایت و اطلاعات خود را دارد. اما برروی سرویس های این شرکت این خدمات موجود می باشد و کاربر (مشتری) می تواند از طریق پرتال کاربران آخرین نسخه پشتیبان خود را بارگزاری نماید که هزینه هر بار بارگزاری برابر 5000 تومان می باشد. این نسخه پشتیبان توسط شرکت میزبان پایتخت تهیه شده است.پ
    این امکان تنها در سیستم میزبان پایتخت وجود دارد که نسخه پشتیبان شما به اکانت گوگل درایو شما منتقل گردد و هزینه هر بار انتقال با گوگل درایو برابر 9000 تومان می باشد. این عملیات تنها از طریق پرتال کاربران انجام می گیرد و کاربر می بایست در حساب کاربری خود مبلغ 9000 تومان اعتبار داشته باشد. هزینه ذکر شده بسته به نوع و شرایط اکانت متفاوت است و در پرتال کاربران هر اکانت ذکر شده است.
    عملیات بک آپ گیری و ایجاد نسخه پشتیبان برای سرویس های فعال تنها از طریق پرتال کاربران می باشد و امکان دیگری وجود ندارد و با لغو یا عدم تمدید سرویس این عملیات متوقف می شود.

http://www.ehost.ir/mizbanpaytakht/tos

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    51
    تشکر تشکر شده 
    27
    تشکر شده در
    24 پست

ghavanin.jpgاولا دوست عزیر شما هویت واقعی خودت را مشخص کن.
    نام و نام خانوادگی، محل کار، چند تا از سایت هایی که دارید.

ثانیآ منظورتون از این جمله ای که برجسته کردین چیه؟ چی می خواد بگه این جمله؟

ثالثآ خط دوم قوانین نوشته شده "به همین منظور ما به شما توصیه میکنیم دائما یک نسخه ی پشتیبان از وب سایت خود تهیه نمایید. "
    وقتی بک آپ بسته هست از همون ابتدای سیستم چطوری میشه از موارد زیر بک اپ گرفت؟
    - ایمیل ها
    - فایل ها
    - دیتا بیس ها
    - تنظیمات ساب دامین
    - تنظیمان ادآن ها
    - تنظیمات پارک دامین ها
    - کلیه تنظیمات دیگه
    و...
    ؟؟؟؟؟
    این قوانین مشکل داره

رابعآ هیچ جا گفته نشده نمی تونی اکانت ها را انتقال بدی، باید بک اپ بگیریم و بعد هزینه بدی تا بک اپ هات را بهت بدیم
    من اگه می تونستم طبق خط دوم قوانین بک اپ بگیرم که الان مشکلم حل شده بود

اومدن بک اپ را بستن، پولیش کردن، نمی ذارن هم ببری
    الان هم مصرف منابع محدود شده و نمی تونم دستی هم انتقال بدم
    الان داره کم فروشی میشه

دوستاان اگه من دارم اشتباه میگم بهم بگید اگه اونا اشتباه می کنند نظر بدید و راه حل ارائه کنید.

تصویر قوانین پیوست شد.
    ویرایش توسط navid : April 18th, 2015 در ساعت 21:24 دلیل: غلط املایی

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    27
    تشکر تشکر شده 
    301
    تشکر شده در
    201 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط navid نمایش پست ها
    اولا دوست عزیر شما هویت واقعی خودت را مشخص کن.
    نام و نام خانوادگی، محل کار، چند تا از سایت هایی که دارید.

ثانیآ منظورتون از این جمله ای که برجسته کردین چیه؟ چی می خواد بگه این جمله؟

ثالثآ خط دوم قوانین نوشته شده "به همین منظور ما به شما توصیه میکنیم دائما یک نسخه ی پشتیبان از وب سایت خود تهیه نمایید. "
    وقتی بک آپ بسته هست از همون ابتدای سیستم چطوری میشه از موارد زیر بک اپ گرفت؟
    - ایمیل ها
    - فایل ها
    - دیتا بیس ها
    - تنظیمات ساب دامین
    - تنظیمان ادآن ها
    - تنظیمات پارک دامین ها
    - کلیه تنظیمات دیگه
    و...
    ؟؟؟؟؟
    این قوانین مشکل داره

رابعآ هیچ جا گفته نشده نمی تونی اکانت ها را انتقال بدی، باید بک اپ بگیرم و بعد هزنیه بدی تا بک اپ هات را بهت بدیم
    من اگه می تونستم طبق خط دوم قوانین بک اپ بگیرم که الان مشکلم حل شده بود

اومدن بک اپ را بستن، پولیش کردن، نمی ذارن هم ببری
    الان هم مصرف منابع محدود شده و نمی تونم دستی هم انتقال بدم
    الان داره کم فروشی میشه

دوستاان اگه من دارم اشتباه میگم بهم بگید اگه اونا اشتباه می کنند نظر بدید و راه حل ارائه کنید.

تصویر قوانین پیوست شد.
    متن قوانین برایتون گذاشتم واضح نشوتن بک آپ غیرفعال هست و برای گرفتن نسخه باید بهشون اطلاع بدین بعد هم هزینه پایین تر نوشتن. زبق بند دوم برای گرفتن بک آپ که مسئولش شما هستین باید طبق بند 9 هزینه کنین و یک نسخه بک اپ بگیری

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    145
    تشکر تشکر شده 
    469
    تشکر شده در
    353 پست

قوانین جالبی دارن در کل
    برای پشتیبانی هم با ارسال هر تیکت هزینه دریافت میشه
    کلا بخوای کاری کنی باید هزینه کنی

استارت عزیز امیداورم کارتون زود اوکی بشه

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    51
    تشکر تشکر شده 
    27
    تشکر شده در
    24 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.gh نمایش پست ها
    قوانین جالبی دارن در کل
    برای پشتیبانی هم با ارسال هر تیکت هزینه دریافت میشه
    کلا بخوای کاری کنی باید هزینه کنی

استارت عزیز امیداورم کارتون زود اوکی بشه
    برای بنده تعداد سوالات با اینکه زیاد بود اما مجبور به پرداخت هزینه نشدم و این کارشون خوب بود چون از تعداد زیاد تاپیک کم می کنه و هوشمندانه بود این طرح.

اما در مورد بک آپ برای من قابل توجیه نیست که چرا باید برای انتقال هزینه بدم. من که بک آپ نمی خوام.

به هر حال باید صبر کرد تا راه حلی پیدا بشه.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)