صفحه 2 از 18 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 194

موضوع: پارسی نیک و دامنه‌های قفل شده ... ؟!

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو انجمن hamid.soltani92 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,059
    تشکر تشکر شده 
    4,464
    تشکر شده در
    1,721 پست

پیش فرض پاسخ : پارسی نیک و دامنه‌های قفل شده ... ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط sJaguar نمایش پست ها
    ایناچقدر میخان خسارت جبران کنن؟
    میتونن زحمت 5 ساله مارو جبران کنن؟
    و درامدی که از سایت داریم ؟!!
    فک نمیکنم مملکت ما همچین قانون سفت و سختی داشته باشه که بشه ادعای خسارت واقعی کرد .

الان یعنی هیچ راهی نداره بنظر شما که این دامنه ها باز بشن؟
    ما باید بریم دنبال دامنه جدید؟!
    اگر بتونید به دادگاه اثبات کنید که میزان درآمدتون از سایت چقدر بوده و اینکه این مجموعه باعث از بین رفتن درآمد شما شده، بدون شک می‌تونید هزینه قابل توجهی رو به عنوان خسارت دریافت کنید. با یک وکیل مشورت کنید و اگر سود ماهانه‌تون خوب بوده، حتما شکایت کنید.

2. تعداد تشکر ها ازhamid.soltani92 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    22
    تشکر شده در
    17 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid.soltani92 نمایش پست ها
    اگر بتونید به دادگاه اثبات کنید که میزان درآمدتون از سایت چقدر بوده و اینکه این مجموعه باعث از بین رفتن درآمد شما شده، بدون شک می‌تونید هزینه قابل توجهی رو به عنوان خسارت دریافت کنید. با یک وکیل مشورت کنید و اگر سود ماهانه‌تون خوب بوده، حتما شکایت کنید.
    اثبات این مدعی که کار سختی نیست چون پرداخت ها از طریق درگاه پرداخت انجام میشده ...

امیدوارم که مشکل حل بشه ... اگر نشه مجبور میشیم که اقدام کنیم شاید نتیجه ای داشت ...

عضو انجمن hamid.soltani92 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,059
    تشکر تشکر شده 
    4,464
    تشکر شده در
    1,721 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iwpanel نمایش پست ها
    حمید جان من خودم بعضی جاها مشاوره میدم در ضمینه دامین به پلیس فتا ایشون اگه بره اونجا میگن باید بره دادسرا اونجا شکایت کنه چون جرمی صورت نگرفته پرونده بسته میشه این میشه ارائه خدمات مشترکین اوشون هم میتونه راحت بگه تحریم بوده و کاملا هم درست بود
    بزرگوار دقیقا به خاطر همین دامنه در جریان یک مورد شکایت بودم که شرکت ثبت کننده ایرانی نسبت به تمدید اقدام نکرده بود و هیوج‌دامینز دامنه رو ثبت کرده و به قیمت ۱۲۰۰ دلار برای فروش قرار داده بود.
    دادگاه شرکت ثبت کننده رو ملزم به پرداخت خسارت کرد. خسارت تعیین شده توسط کانون کارشناسان رسمی دادگستری بیش از این ۱۲۰۰ دلار بود و ثبت کننده ترجیح داد دامنه رو بخره و مجددا در اختیار کاربر قرار بده!
    ارتکاب به جرم فقط چاقوکشی و ... نیست. کوتاهی در انجام مسئولیت و خیانت در امانت هم جرم محسوب میشه. در بعضی موارد حتی همین خیانت در امانت جنبه عمومی هم پیدا می‌کنه!
    بهانه تحریم و ... هم قابل قبول نیست. وکیل میتونه به سادگی قاضی رو قانع بکنه چون شرکت‌های زیادی در رابطه با همین مشکل اطلاعیه انتقال از ریسلرکلاب رو زدن و این شرکت هم وظیفه داشته که از دامنه مشتری محافظت کنه.
    ارادتمند.

5. تعداد تشکر ها ازhamid.soltani92 به دلیل پست مفید

عضو دائم iwpanel آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    165
    تشکر تشکر شده 
    1,151
    تشکر شده در
    887 پست

بزرگوار دقیقا به خاطر همین دامنه در جریان یک مورد شکایت بودم که شرکت ثبت کننده ایرانی نسبت به تمدید اقدام نکرده بود و هیوج‌دامینز دامنه رو ثبت کرده و به قیمت ۱۲۰۰ دلار برای فروش قرار داده بود.
    دادگاه شرکت ثبت کننده رو ملزم به پرداخت خسارت کرد. خسارت تعیین شده توسط کانون کارشناسان رسمی دادگستری بیش از این ۱۲۰۰ دلار بود و ثبت کننده ترجیح داد دامنه رو بخره و مجددا در اختیار کاربر قرار بده!
    ارتکاب به جرم فقط چاقوکشی و ... نیست. کوتاهی در انجام مسئولیت و خیانت در امانت هم جرم محسوب میشه. در بعضی موارد حتی همین خیانت در امانت جنبه عمومی هم پیدا می‌کنه!
    بهانه تحریم و ... هم قابل قبول نیست. وکیل میتونه به سادگی قاضی رو قانع بکنه چون شرکت‌های زیادی در رابطه با همین مشکل اطلاعیه انتقال از ریسلرکلاب رو زدن و این شرکت هم وظیفه داشته که از دامنه مشتری محافظت کنه.
    ارادتمند.
    این میشه عدم تعهد تو انجام کار تا جایی که من هم خودم شاکی بودم هم میدونم فقط دادسرای همون منطقه شرکت اینو بررسی میکنه و توی دادسرای دیگه نمیشه پیگیریش کرد حالا ایشاالله که کارشون بشه ولی باز مشکل از resellerclub هست اصل مطلب باید درست بشه

عضو دائم mhiizadi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,944
    تشکر تشکر شده 
    3,682
    تشکر شده در
    2,418 پست

ارادتمند.
    تو دیگه چرا حمید ؟
    چرا فکر میکنی شکایت به نتیجه میرسه ؟!!!!!!!
    اگر من کارم اینه، از راه قانونی به هیچ نتیجه ای نخواهید رسید . 99.999999999999999% مطمئنم .

8. تعداد تشکر ها ازmhiizadi به دلیل پست مفید

عضو انجمن starting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    612
    تشکر تشکر شده 
    371
    تشکر شده در
    245 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iwpanel نمایش پست ها
    حمید جان من خودم بعضی جاها مشاوره میدم در ضمینه دامین به پلیس فتا ایشون اگه بره اونجا میگن باید بره دادسرا اونجا شکایت کنه چون جرمی صورت نگرفته پرونده بسته میشه این میشه ارائه خدمات مشترکین اوشون هم میتونه راحت بگه تحریم بوده و کاملا هم درست بود
    یعنی پلیس فتا از شما مشاوره میگیره؟ میدونید بیان این خودش جرم محسوب میشه؟

- - - Updated - - -

چون بخاطر تحریم این مشکل پیش اومده پس هیچگونه شکایتی وارد نیست. و کاملا منطقی هستش که مسئله تحریم یک مورد خودخواسته نیست پس جرم عملی که مسببش مباحث جهانی و سیاسی هست گریبانگیر شرکت داخلی رو نمیگیره
    ضمنا یک سوال شما نمیخواد به دادگاه به ما اثبات کنید که مالک دامنه ایکس شما بوده ائید بعد برید غرامت بگیرید
    همینطوری دوستان تخیلات خودشون رو بیان نکنن همینطوری هرتی پرتی نیست که جز اینکه شرکت مربوطه از طریق ایمیل اس ام اس یا درگاه خودش بهتون اطلاعات و نا خواسته توضیحاتی بده که بعدا بشه مدرک علیه خودش وگرنه اگر اینطوره من فردا برم دادگاه بگم صاحب سایت همون 5ساله 60 هزار آی پی من بودم و اینم فروشگاههم که ترافیک اون سایت رو اینجا نقد میکردم منطقیه؟؟؟!!!

تشکر تشکر کرده 
    165
    تشکر تشکر شده 
    1,151
    تشکر شده در
    887 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط starting نمایش پست ها
    یعنی پلیس فتا از شما مشاوره میگیره؟ میدونید بیان این خودش جرم محسوب میشه؟

- - - Updated - - -

چون بخاطر تحریم این مشکل پیش اومده پس هیچگونه شکایتی وارد نیست. و کاملا منطقی هستش که مسئله تحریم یک مورد خودخواسته نیست پس جرم عملی که مسببش مباحث جهانی و سیاسی هست گریبانگیر شرکت داخلی رو نمیگیره
    ضمنا یک سوال شما نمیخواد به دادگاه به ما اثبات کنید که مالک دامنه ایکس شما بوده ائید بعد برید غرامت بگیرید
    همینطوری دوستان تخیلات خودشون رو بیان نکنن همینطوری هرتی پرتی نیست که جز اینکه شرکت مربوطه از طریق ایمیل اس ام اس یا درگاه خودش بهتون اطلاعات و نا خواسته توضیحاتی بده که بعدا بشه مدرک علیه خودش وگرنه اگر اینطوره من فردا برم دادگاه بگم صاحب سایت همون 5ساله 60 هزار آی پی من بودم و اینم فروشگاههم که ترافیک اون سایت رو اینجا نقد میکردم منطقیه؟؟؟!!!
    سو تفاهوم نشه نگفتم کارشناس فنی اونا هستیم عزیز حدود ۱۵۰۰۰ رکورد دامین تو پنل دامین ما هست چندین مورد خ بزرگ بوده که حل آن با ما بوده ما صادر کنند حکم اونا نیستیم فقط در مورد بعضی از مسائل پیش اومده طبق استعلامات مشکل برطرف کردیم در صورتی که نیاز دارید بیشتر هم بدونید میتونید تماس بگیرید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط starting نمایش پست ها
    همونطور که از اسمش مشخصه هویز یعنی چه کسی و در معنی دامنه: یعنی صاحب این دامنه چه کسی هست
    مثلا
    http://whois.webrankstats.com/whois/webhostingtalk.ir
    اطلاعات این دامنه رو میزنه
    حالا بعضی جاها هویز پریویس فعال میکنن اطلاعات رو نمیزنه مثل دامنه پرشین تولز و یا ...
    بهر حال وقتی هویز بگیرید باید ببینید دامنه بنام کیه
    که باز اگر بنام شما هم بود باز خطر داشت چون ایران رو تحریم کرده رسلر کلاپ حالا این سایت برای راحتی خودش اومده دامنه ها رو در رسلرکلاپ نگه داشته با اینکه میبایست بعد از اعلام رسمی این شرکت به رسلو منتقل میکرد و نکرده و باز بعد از اون اصرار داشته به ادامه همکاری که باز دلیلش هر چی بوده از خودشون هست وگرنه مشتری چه میدونه کی تحریم کرده کی نکرده و اون شرکت خدمات دهنده وظیفه داشته پیگیر باشه
    بهرحال سال 2013 نیم دات کام اینکار رو کرد و روش حل مشکل رو اینجور بیان کرد
    ایجاد اکانتی بنام فردی در خارج از ایران و درخواست انتقال دامنه به اون پنل و ضمنا اون پنل نباید با ای پی ایران ساخته شده باشه یا بعدها در اون لاگین کنید و مثلا با آی پی کانادا برید ادرس یک مکان در کانادا هم پیدا کنید عضو بشید تلفن نمیزنن که بفهمند این بهترین و سریع ترین راه حله و ما باقیش برای اون شرکت مشکله بهتره خودتون دست به کار بشید
    البته اگه whois گرفته بودند میفهمیدن با اینکه دامین به نام خودشون یا ایمیل خودشون بوده ولی آدس تلفن خارجی بوده ومیتونستد راحت تر پیگیر بشند

- - - Updated - - -

تمام مشکلات این فقط به خاطر اینه که یا حساب اصلی مشکل مالی داشته فهمیدن بلاک کردن یا اینکهreselelrclub سایت های فارسی رو دید روی روی سیستمش بسته سایت ها رو ایشاالله که بتونند مشکلات احتمالی حل کنند چون در غیر اینصورت به هیچ عنوان دامین ها باز نمیشه
    ویرایش توسط iwpanel : July 6th, 2015 در ساعت 04:26

تشکر تشکر کرده 
    165
    تشکر تشکر شده 
    1,151
    تشکر شده در
    887 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Zimaserver نمایش پست ها
    در کل پارسی نیک باید جوابگوی شما باشن
    می تونید ادعای خسارت کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sJaguar نمایش پست ها
    ایناچقدر میخان خسارت جبران کنن؟
    میتونن زحمت 5 ساله مارو جبران کنن؟
    و درامدی که از سایت داریم ؟!!
    فک نمیکنم مملکت ما همچین قانون سفت و سختی داشته باشه که بشه ادعای خسارت واقعی کرد .

الان یعنی هیچ راهی نداره بنظر شما که این دامنه ها باز بشن؟
    ما باید بریم دنبال دامنه جدید؟!
    نقل قول نوشته اصلی توسط martin98 نمایش پست ها
    سلام.

دوستان لطفا بگن اگر رجیسترار کنار نیاد و معلق نگه داره اون وقت پارسی نیک باید چیکار کنه و چقدر طول می کشه دامنه های ما درست بشه؟

لطفا راهنمایی کنید..
    سایت 5 ساله ما ما 55 هزار ip داشت که خراب شده و طول بکشه هم حتما گوگل پنالتی می شه...

ادعای خسارت کنید به جایی نمیرسه الکی پیگیر نباشید از روز اول باید میگفتید دامین به نام خودتون با پنل اصلی بدن که اگه بهونه ایی اومد همون موقع انتقال میدادید

عضو انجمن dertgtr آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,343
    تشکر تشکر شده 
    3,638
    تشکر شده در
    2,848 پست

دومین خود پارسی نیک هم قفل شده : parsinic.com
    سرور مجازی ایران - آلمان - آمریکا my.xdlhost.com
    قیمت و کیفیت را مقایسه کنید !! تلگرام : Xdlhost

تشکر تشکر کرده 
    165
    تشکر تشکر شده 
    1,151
    تشکر شده در
    887 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dertgtr نمایش پست ها
    دومین خود پارسی نیک هم قفل شده : parsinic.com
    فقط به خاطر اینه که فهمیدن ایرانی کلا اکانتشون بستن ما قبلا با resellerclub این بد بختی داشتیم جوری شد که کلا مشتری بیخیال دامین شد هر روز تیکت میدادیم بهشون

صفحه 2 از 18 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)