صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 50

موضوع: ███ ۷ روز تست رایگان!‌| تخفیف باورنکردنی بر روی سرور‌های هلند نیرا کلاود به مناسبت انتشار نسخه نهایی ویندوز سرور ۲۰۱۶ ███

عضو انجمن hpnn.wm آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    851
    تشکر تشکر شده 
    1,327
    تشکر شده در
    897 پست

پیش فرض ███ ۷ روز تست رایگان!‌| تخفیف باورنکردنی بر روی سرور‌های هلند نیرا کلاود به مناسبت انتشار نسخه نهایی ویندوز سرور ۲۰۱۶ ███

وب‌سایت نیرا کلاود

خرید سرور مجازی

گفتگوی بیشتر در تلگرام:
    NiraCloudSupport@

2. تعداد تشکر ها ازhpnn.wm به دلیل پست مفید

3. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    851
    تشکر تشکر شده 
    1,327
    تشکر شده در
    897 پست

پیش فرض پاسخ : ███ ۷ روز تست رایگان!‌| تخفیف باورنکردنی بر روی سرور‌های هلند نیرا کلاود به مناسبت انتشار نسخه نهایی ویندوز سرور ۲۰۱۶ ███

با سلام خدمت شما
    ببخشید که در اول شما رو نشناختم آقای عابدی !
    قربان ظاهرا شما جزو اون تیپ آدمایی هستید که وقتی مشکلی برای خوشون پیش می اد به جای اینکه دنبال راه حلش بیافتند بقیه رو عامل این مشکل می دونند
    دلیل حرف بالایی آینه که الان که داشتم مصرف منابع شما رو چک می کردم ، دیدم که ۱۰۰ درصد سی پی یو شما در حال استفاده هست (حالا دلیلش رو نمی دونم ممکنه اتک باشه ، یا کانفیگ اشتباه یا ...) بنابراین وقتی شما به زور می تونید به ssh دلیلش اینه نه سرویس دهی ما !
    مورد جالب دوم اینکه شما حتی به خودتون زحمت ندادید که در طی این مدت که مشکل پیش اومده یه تیکت بدید تا بررسی بکنیم . آخرین تیکت شما مرتبط به ۳۷ دقیقه پیش هست ، و قبل اون دقیقا ۷ روز پیش تیکت دادید !
    دفعه پیش هم تیکتتون مرتبط با کندی بود ، ولی دفعه پیش هم بنده خدمتتون عرض کرده بودم که کلا روی اون هارد مشکل وجود داشت و شما و همه یوزر ها رو هم منتقل کردیم به هارد جدید و در حال حاضر هیچ مشکلی من جمله کندی در هارد وجود ندارد (برای اثبات حرف خودم اسکرین شات مصرف هارد رو هم گذاشتم)
    مورد سوم اینکه دوست عزیز شما ظاهرا با کسایی که نمی توانند با ما رقابت سالم داشته باشند همکاری می فرمایید ! این رو هم از اینجا متوجه شدم که شما که ناراضی بودید ، چرا به ما اعلام نکردید که ناراضی هستید و ما مبلغ شما رو تمام و کمال بر گردونیم ؟!
    ظاهرا شما فکر کردید ما جزو همون فروشنده های تابستانی هستیم و لنگ ۲۰ هزار تومن پول ناقابل شما ! شما علاوه بر اینکه چیزی در طی این مدت در مورد مشکلات به ما نفرموده اید بلکه حتی درخواست کنسل هم نزدید
    میزان مصرف هارد و سی پی یو شما نیز ضمیمه شد

میزان مصرف هارد

photo_2016-11-04_16-00-16.jpg

میزان مصرف سی پی یو

photo_2016-11-04_16-00-00.jpg

نقل قول نوشته اصلی توسط mibfa نمایش پست ها
    امروز دیگه تیکت کردم . بله بنده اهل شکایت نیستم ولی دیگه این سرور شما اجازه نداد که جلوی خودم را بگیرم و تو تایپک خودتان عنوان نکنم

خیلی سرور از همکاران گرفتم و بیشتر هم شمکل دار بودند ولی نمیدونم چرا باز از این انجمن سرور میگیرم . انصافا همزمان با شما یک سرور با مشخصات رم 1 و پردازنده 2 گرفتم این قدر اذیت نشدم

اما در مورد حرف بالا کمی جای تامل داره ! شما حتی یک تیکت نزدید و بعد یک دفعه توی انجمن اظهار کردید "سرویس های ما افتضاح هست" و بعد خیلی ساده می ایید می گید که اهل شکایت نیستید
    راستش خود این مساله خنده دار هست ! کسی هم که اهل شکایت باشه باید اول مشکل رو بدونه و بعد بیاد شکایت بکنه
    شما که اهل شکایت نیستید , مشکل رو ندونسته و نپرسیده اومدید شکایت کردید (برای همین تناقض خنده دار هست)

5. تعداد تشکر ها ازhpnn.wm به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    249
    تشکر تشکر شده 
    314
    تشکر شده در
    248 پست

پیش فرض پاسخ : ███ ۷ روز تست رایگان!‌| تخفیف باورنکردنی بر روی سرور‌های هلند نیرا کلاود به مناسبت انتشار نسخه نهایی ویندوز سرور ۲۰۱۶ ███

نقل قول نوشته اصلی توسط hpnn.wm نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما
    ببخشید که در اول شما رو نشناختم آقای عابدی !
    قربان ظاهرا شما جزو اون تیپ آدمایی هستید که وقتی مشکلی برای خوشون پیش می اد به جای اینکه دنبال راه حلش بیافتند بقیه رو عامل این مشکل می دونند
    دلیل حرف بالایی آینه که الان که داشتم مصرف منابع شما رو چک می کردم ، دیدم که ۱۰۰ درصد سی پی یو شما در حال استفاده هست (حالا دلیلش رو نمی دونم ممکنه اتک باشه ، یا کانفیگ اشتباه یا ...) بنابراین وقتی شما به زور می تونید به ssh دلیلش اینه نه سرویس دهی ما !
    مورد جالب دوم اینکه شما حتی به خودتون زحمت ندادید که در طی این مدت که مشکل پیش اومده یه تیکت بدید تا بررسی بکنیم . آخرین تیکت شما مرتبط به ۳۷ دقیقه پیش هست ، و قبل اون دقیقا ۷ روز پیش تیکت دادید !
    دفعه پیش هم تیکتتون مرتبط با کندی بود ، ولی دفعه پیش هم بنده خدمتتون عرض کرده بودم که کلا روی اون هارد مشکل وجود داشت و شما و همه یوزر ها رو هم منتقل کردیم به هارد جدید و در حال حاضر هیچ مشکلی من جمله کندی در هارد وجود ندارد (برای اثبات حرف خودم اسکرین شات مصرف هارد رو هم گذاشتم)
    مورد سوم اینکه دوست عزیز شما ظاهرا با کسایی که نمی توانند با ما رقابت سالم داشته باشند همکاری می فرمایید ! این رو هم از اینجا متوجه شدم که شما که ناراضی بودید ، چرا به ما اعلام نکردید که ناراضی هستید و ما مبلغ شما رو تمام و کمال بر گردونیم ؟!
    ظاهرا شما فکر کردید ما جزو همون فروشنده های تابستانی هستیم و لنگ ۲۰ هزار تومن پول ناقابل شما ! شما علاوه بر اینکه چیزی در طی این مدت در مورد مشکلات به ما نفرموده اید بلکه حتی درخواست کنسل هم نزدید
    میزان مصرف هارد و سی پی یو شما نیز ضمیمه شد

میزان مصرف هارد

photo_2016-11-04_16-00-16.jpg

میزان مصرف سی پی یو

photo_2016-11-04_16-00-00.jpg

اما در مورد حرف بالا کمی جای تامل داره ! شما حتی یک تیکت نزدید و بعد یک دفعه توی انجمن اظهار کردید "سرویس های ما افتضاح هست" و بعد خیلی ساده می ایید می گید که اهل شکایت نیستید
    راستش خود این مساله خنده دار هست ! کسی هم که اهل شکایت باشه باید اول مشکل رو بدونه و بعد بیاد شکایت بکنه
    شما که اهل شکایت نیستید , مشکل رو ندونسته و نپرسیده اومدید شکایت کردید (برای همین تناقض خنده دار هست)
    با سلام

نیاز دیدم توضیح بدهم نه برای اینکه حرف خودم را اثبات کنم بلکه مقداری شما را روشن کنم

اول بنده عبادی هستم نه عابدی . شما چگونه مدیر یا بخش فروش هستی که مشتریان خود را به اشتباه خطاب میکنید

دوم اینکه اگر شما لنگ مبلغ پکیج ها نیستید پس چگونه این مبلغ ها را تعریف میکنید تا امکان فروش داشته باشید

سوم اگر بنده مدام شکایت و تیکت نکردم ان یک علت داشت . زمانی که میبایست صرف این کار میکردم خیلی خیلی هم از نظر ریالی و هم از نظر زمانی ارزشمند از مبلغی بود که بشما پرداخت کردم لذا شکایت و تیکت و ... زیاد نکردم و حالا هم که اعلام کردم برای این بود کسانی که وقتشان براییشان اهمیت دارند این موضوع را مد نظر داشته باشند در غیراینصورت همان روز اول درخواست برگشت وجه میکردم

چهارم اگر قرار باشد با اعتراض یک یا چند نفر اعتبار شما خدشه دار شود باید بگویم بهتر است تعطیل کنید چون اعتبار چیزی نیست که براحتی خدشه دار شود پس نتیجه میگیرم اعتباری ندارید ولی اگر دارید نگران نباشد

پنجم . شما بنده را اگر میشناختی اعلام نمیکردید که با رقبا و ... همدست شدید و .. دوست عزیز بهتر است اول طرف مقابل خودت را بشناسی گرید کاری بنده چیزی نیست که بخواهم با چند شرکت هاستینگ و .. مقایسه کنی . لذا اعتبار خودتان را بدون بررسی طرف مقابل بیشتر خدشه دار نکن

ششم . چرا سرویسی باید ارائه دهی که همان روز اول میبایست تمام یوزر ها را منتقل کنی اگر مبلغ پکیجها مناسب نیست قیمت را افزایش بده ولی کیفیت را بالا ببر تا کسی اعتراض نکنه

هفتم مشتری مدیر عامل شما است لذا اگر تمایل داری موفق شوید مشکل مشتری را حتی اگر اشتباه کند برطرف کن چون شما نیاز به مشتری داری و مشتری هیچ نیازی به شما ندارد و براحتی میتواند شما را از دایره تجارت و ... خودش شما را حذف کند

ملاک را قرار میدیهم که پردازنده و ... درگیر شده . چرا در ناحیه کاربری برای راحتی مشتری ها سرویس مدیریت قرارندادید تا مشتری نیاز به تیکت و ... نباشد البته این را هم بگویم این چیزی که شما هم میگویید تا زمانی که خودم بررسی نکنم نمیپذیرم

کلام اخر این ها را گفتم نه برای خراب کردن و ... شما بلکه برای اینکه شما بهتر مشکلات سرویس های خودتان را بدانید و راهکاری برای ان بیندیشید

ارزوی موفقیت برای شما دارم

خدا نگهدار

- - - Updated - - -

دوست عزیز
    اول اینکه اصولا قبل از تاپیک زدن , تیکت می زنند تا مشکل رو بدونند
    بهتره مشکل رو از تاپیک دنبال بفرمایید - ظاهرا اونجا جای بهتری برای گرفتن پاسخ هست
    مورد دوم اینکه , چرا شما انتظار دارید , وقتی که مشکلی روی سرور اصلی نیست
    و شما هم به ما نفرمودید مشکلتون رو , ما باید بدونیم که سرور شما دچار مشکل شده ؟
    بنابراین بسته به خود شماست ! اگر دوست دارید می تونید رفع زحمت بفرمایید
    ولی اگر نه باید در مورد مشکلاتتون به ما بگید تا بتونیم حل بکنیم

۱۳۹۵/۰۸/۱۴ ۱۴:۵۸
    محسن عبادی کاربر
    سلام
    این چه سرویسی است . از روز اول کند و مشکل دار
    حتی نمیشه یه اپدیت بکنی
    اگر قرار است این مشکل ادامه پیدا کنه اطلاع بدید تا رفع زحمت کنیم

با توجه با درخواست پشتیبان پاسخ این دوست عزیز را در تایپک فروش دادم

لذا مدیران اگر تمایل دارند تمام پست های بنده را در خصوص این تایپک پاک کنند .

فقط نباید توقع داشت تجارت الکترونیک در ایران شکوفا شود

تشکر تشکر کرده 
    851
    تشکر تشکر شده 
    1,327
    تشکر شده در
    897 پست

با سلام

نیاز دیدم توضیح بدهم نه برای اینکه حرف خودم را اثبات کنم بلکه مقداری شما را روشن کنم

اول بنده عبادی هستم نه عابدی . شما چگونه مدیر یا بخش فروش هستی که مشتریان خود را به اشتباه خطاب میکنید

دوم اینکه اگر شما لنگ مبلغ پکیج ها نیستید پس چگونه این مبلغ ها را تعریف میکنید تا امکان فروش داشته باشید

سوم اگر بنده مدام شکایت و تیکت نکردم ان یک علت داشت . زمانی که میبایست صرف این کار میکردم خیلی خیلی هم از نظر ریالی و هم از نظر زمانی ارزشمند از مبلغی بود که بشما پرداخت کردم لذا شکایت و تیکت و ... زیاد نکردم و حالا هم که اعلام کردم برای این بود کسانی که وقتشان براییشان اهمیت دارند این موضوع را مد نظر داشته باشند در غیراینصورت همان روز اول درخواست برگشت وجه میکردم

چهارم اگر قرار باشد با اعتراض یک یا چند نفر اعتبار شما خدشه دار شود باید بگویم بهتر است تعطیل کنید چون اعتبار چیزی نیست که براحتی خدشه دار شود پس نتیجه میگیرم اعتباری ندارید ولی اگر دارید نگران نباشد

پنجم . شما بنده را اگر میشناختی اعلام نمیکردید که با رقبا و ... همدست شدید و .. دوست عزیز بهتر است اول طرف مقابل خودت را بشناسی گرید کاری بنده چیزی نیست که بخواهم با چند شرکت هاستینگ و .. مقایسه کنی . لذا اعتبار خودتان را بدون بررسی طرف مقابل بیشتر خدشه دار نکن

ششم . چرا سرویسی باید ارائه دهی که همان روز اول میبایست تمام یوزر ها را منتقل کنی اگر مبلغ پکیجها مناسب نیست قیمت را افزایش بده ولی کیفیت را بالا ببر تا کسی اعتراض نکنه

هفتم مشتری مدیر عامل شما است لذا اگر تمایل داری موفق شوید مشکل مشتری را حتی اگر اشتباه کند برطرف کن چون شما نیاز به مشتری داری و مشتری هیچ نیازی به شما ندارد و براحتی میتواند شما را از دایره تجارت و ... خودش شما را حذف کند

ملاک را قرار میدیهم که پردازنده و ... درگیر شده . چرا در ناحیه کاربری برای راحتی مشتری ها سرویس مدیریت قرارندادید تا مشتری نیاز به تیکت و ... نباشد البته این را هم بگویم این چیزی که شما هم میگویید تا زمانی که خودم بررسی نکنم نمیپذیرم

کلام اخر این ها را گفتم نه برای خراب کردن و ... شما بلکه برای اینکه شما بهتر مشکلات سرویس های خودتان را بدانید و راهکاری برای ان بیندیشید

ارزوی موفقیت برای شما دارم

خدا نگهدار

- - - Updated - - -

با توجه با درخواست پشتیبان پاسخ این دوست عزیز را در تایپک فروش دادم

لذا مدیران اگر تمایل دارند تمام پست های بنده را در خصوص این تایپک پاک کنند .

فقط نباید توقع داشت تجارت الکترونیک در ایران شکوفا شود

با سلام قربان
    اگر شما مشکل، اشتباه تایپی است که از جانب بنده رخ داده، من از شما به خاطر این اشتباه تایپی عذرخواهی می کنم چون بنده از همون اول اسم شما رو درست می دونستم! هم از تیکتی که زدید هم از اون لینک تاپیکی که توی امضاتون هست ، ولی لطفا با قطعیت رای ندید. اشتباه تایپی اتفاق متداولی‌ هست و ممکنه برای خود شما یا هر کس دیگری اتفاق بیافته.

مورد دوم اینکه هزینه‌ای که ما برای سرویس‌هامون میگیریم چه یکهزار تومن باشه چه ۱ میلیون، بسته به شرایطی هست که خودمون در تیم‌مون داریم و با توجه به یک سری فاکتورهایی که هر تیم و شرکتی بر اساس اون فاکتورها قیمت گذاری می‌کنه، ما هم قیمت گذاری می‌کنیم و فکر نمی‌کنم ارتباطی به کس دیگری داشته باشه! شاید اصلا تصمیم بگیریم که هزینه‌ای برای سرور از مشتری دریافت نکنیم که اتفاقا تا حالا هم پیش اومده !! صحبت بنده اینجاست که شما سروری از ما خریداری کردید، حالا اصلا فرض بگیریم بر جرف شما که کیفیت کافی نداشته. بدون اینکه کوچک ترین گفتگویی با پیشتیبانی داشته باشید اومدید و نقد کردید که سرورهای ما ضعیف هستند و ارزش خرید ندارند! در حالی که من و همکارانم در بخش پشتیبانی ۲۴ ساعته آماده رفع مشکلات شما هستیم. همچنین در بازه‌ی ۷ روز تست بودید و صرفا با ارسال یک تیکت و دادن شماره کارت می تونستید سرویس‌تون رو کنسل و وجه پرداختیتون رو تمام و کمال پس بگیرید! حال اگر بعد از این تیکت فرضی که شما ارسال نکردید، ما رسیدگی نمی‌کردیم یا هزینه پرداختیتون رو برگشت نمی دادیم , می تونستید نتیجه گیری کنید که ما لنگ اون ۲۰ تومن شما هستیم یا نه ! در ضمن اگر صرف ارزان دادن قیمت برای نشانگر لنگ بودن برای اون مبلغ باشه، این فرضیه رو میشه به خود شما هم تعمیم داد که از بین سرویسهای با قیمت بیشتر، اون ۲۰ تومن رو خریداری کردید!!

در مورد نکته سوم شما، بنده واقعا نمیدونم چه پاسخی می‌تونم خدمتتون بدم! یک سرویس دهنده وظیفه داره بهترین سرویسی رو که می‌تونه به مشتریاش عرضه کنه و همچنین بعد از فروش هم پای سرویسی که فروخته وایسته و ساپورت ارائه کنه. حال اینکه چون شما از ۲۴ ساعت شبانه روز وقت یک لوگین کردن در وبسایت و ارسال تیکت که جمعا ۵ دقیقه با احتساب تایپ طول نمی‌کشه، یا یک ارسال پیغام در تلگرام که روزانه ساعت‌ها وقت‌مون درش می‌گذره یا حتی یک تماس تلفنی ساده و اعلام وجود مشکل و یا درخواست بازگشت وجه که کلا ۲ دقیقه هم طول نمی‌کشه رو نداشتید، فکر نکنم کسی بتونه بگه که تقصیری متوجه تیم ما بوده!

در مورد ۴ اینکه این رو فقط می‌تونم بگم اصلا قابلیت وارد کردن خدشه به تیم ما در یوزری که طی ۶ سال گذشته فقط حدود ۳۵۰ تا پست + ۲۸۰ تا تشکر داره و بدون اینکه دلیل قانع کننده‌ای داشته باشه، نیست دوست عزیز این مورد رو هم که حالا ما اعتبار داریم یا نه رو هم واگذار می‌کنم که سایر کاربران این انجمن خودشون تصمیم بگیرند با اینکه صرف این تاپیک و آفر، تمام ۱۴ نفری که از این آفر مانند شما استفاده کردند بدون هیچ مشکلی بوده و خیلی هم راضی بودند بجز یک‌نفر که اون دوستمون هم فرمودید نیازی به سرور مجازی نداشتند و صرفا می‌خواستند تست کنند و چون در طی مدت زمان ۷ روز تست درخواست کردند، تمام مبلغ پرداختیشون رو برگشت دادیم که اگر لازم هم باشه ازشون درخواست می‌کنیم که تایید کنند
    حالا بگذریم از این موضوع که در پست قبلی بنده جایی در مورد خدشه دار کردن چیزی نگفتم ! کاربر محترمی مثل شما که شکایت می کنه باید انتظار داشته باشه که جواب شکایتش رو بشنوه ! راستشو بخوایید ، اصلا حرف شما خدشه ای که وارد نمی کنه هیچ ، بلکه با حرف‌ها و استدلال‌های غیر منطقی که از جانب شما آورده شده، یکم هم اعتبار اضافه شده

در مورد نکته پنجم، فکر کنم با توجه به موارد بالایی نیازی به توضیح بیشتر نباشه.

در جواب مورد ۶، میشه گفت هارد دیسک همانطور که اگر اطلاع داشته باشید قطعه‌ای الکتریکی مغناطیسی است و عملا بسته به شرکت سازنده و وضعیت‌اش قبل از خرید یک عمر حدودی داره! مشکل سوختن هارد رایج ترین مشکلی هست که برای هر سرور و دسکتاپی میتونه اتفاق بیافته و هیچ سرویس دهنده‌ای نمیتونه تضمینی بر عدم رخ دادن این اتفاق چه در این انجمن چه حتی در شرکت‌های خارجی ارائه بده و همیشه این مورد در قوانین و مقررات سرویس های اون شرکت نوشته می‌شه. حال مشکلی که بار اول برای شما اتفاق افتاد، که البته صرفا کندی هارد بود نه سوختن‌اش، ما سخت‌ترین و پر زحمت‌ترین راه رو انتخاب کردیم و هارد رو برای شما و چند سرور دیگه تعویض کردیم بدون اینکه بهانه‌ای بیایم یا هزینه‌ای درخواست کنیم یا استدلال غیرمنطقی مثل استدلال‌های شما آورده باشیم چرا که پشتیبانی از سرویس فروخته شده رو وظیفه خودمون می‌دونیم.
    جالب اینکه خرده گرفتن شما روی تعویض هارد‌ها هست، که بهترین کاری هست که یک فروشنده سرور می تونه بکنه ! هیچ آلترناتیو دیگری وجود نداره!! اگر وجود داره، ممنون میشم بیان کنید تا من و دیگر همکاران استفاده کنیم!

در مورد مورد هفتم ، عبارت «حق با مشتری است» با عبارت «مشتری مدیر عامل شماست » زمین تا آسمون فرق داره! ما ترجیح می‌دهیم کاربران تازه‌کاری که برای کوچک‌ترین دستورات تیکت ارسال می‌کنند مدیر عامل ما باشند اما شمایی که ۲ دقیقه وقت ارسال یک تیکت یا یک تماس رو ندارید نه!!
    و در ضمن توصیه می‌کنم دو نکته را هم برای زمینه هایی که دارید فعالیت می کنید مد نظر داشته باشید:
    ۱- اگر مشتری به محصولات ما نیاز نداشت ، چرا باید از ما سرویس خریداری می‌کرد ؟! قطعا ما به مشتری نیاز داریم و مشتری هم به ما نیاز دارد ولا این رابطه دو طرفه هست .
    ۲-دوست عزیز با فرض خود شما، وقتی اظهارنظر و نقدی از طرف مدیرعامل بر چگونگی کار و یا عدم رضایتش از کاری که کارمندش انجام داده، صورت نگرفته، کارمند به خودی خود متوجه اشتباه صورت گرفته از جانب خودش نمی‌شه !! پس بنظرم موافق باشید که بیشتر کوتاهی از طرف مدیر‌عامل بوده باشه تا کارمند

مورد هشتم : از شما دوست عزیزی که بدون بررسی مطلبی رو نمی‌پذیرید خواهش می‌کنم در مورد ضعف‌های امنیتی ماژول‌های کنترل پنلی که برای مجازی ساز vmware ESXI ارائه شدند تحقیقی بکنید و ببینید خودتون که تا حالا چندین بار و چندین شرکت مختلف در خود همین انجمن به دلیل ضعف امنیتی همون ماژول‌ها، کل اطلاعات سرور‌های مجازی‌شون وایپ شده. ما با وجود مشتریانی به مانند شما ترجیح می‌دهیم در ازای این درخواست پاسخ نداشتن پنل رو بدیم تا اینکه جواب حذف شدن اطلاعات سرور!

سخن نهایی‌ام هم این هست که دوست عزیز، بدون کوچکترین درخواست پشتبانی هیچ وقت به نتیجه گیری نمی‌رسند. شاید مشکل کوچکی داخل سرور بوده، شاید اتک انجام می‌شده، شاید حتی هنگام نصب من و همکارانم کوتاهی انجام داده باشیم ولی ما زمانی می‌تونیم این مشکل رو تشخیص و رفع کنیم که شما به ما اطلاع بدید. حال ما اعتراضی نداریم، اینجا یک انجمن عمومی هست و شما آزادید در هر جایی که مایلید پست ارسال کنید و بنده نمی‌توانم مانع این بشم اما این حق را هم به خودم می‌دهم که در قبال اظهار نظرات و انتقادات شما پاسخ بدم.
    از مدیران محترم این انجمن هم تقاضا دارم پست های ایشان را حذف نکنند ، تا بقیه راحت تر متوجه بشند که اگر کاربری هم از دست ما ناراضی بوده، بیش‌تر تقصیر خودشون بوده تا ما!
    حتی در صورتی که پست های شما حذف بشه ، بنده تاپیک جدیدی برای این مورد باز می کنم !

ایام بکام
    حامد مددیان
    رئیس تیم نیرا کلاود
    ویرایش توسط hpnn.wm : November 5th, 2016 در ساعت 22:14

8. تعداد تشکر ها از hpnn.wm به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    249
    تشکر تشکر شده 
    314
    تشکر شده در
    248 پست

شما مدیر نیستی . اگر مدیر بودی اول پست خودتان یا همکارتان را مطالعه میکردید و سپس دفاع

شما خیلی راحت اعلام کردید که من با رقبای شما همدست هستم و یک رقابت ناسالم شروع کردم . خیلی عذر خواهی میکنم ولی ایا شما جز سرور و ... چیزی دیگزی هم عرضه میکنید ؟ ایا محصولات شما اصلا ارزش رقابت برای ما دارد ؟ ایا من هاست فروش هستم که بخواهم شما را رقیب خودم بدانم ؟ مورد پنج را باید پاسخ میداید ولی چه فایده که پاسخی ندارید جز عذر خواهی

دوست عزیز اقای مددیان . شما حتی پست من را کامل درک نکردی . اگر کامل درک کرده بودی متوجه میشدی من چه چیزی بشما گفتم .

بگذریم . بحر حال من بشما چند نکته گفتم که اگر درک کنید شاید بیشتر موفق شوید . قضاوت با همکارن شما .

ولی بزرگتر فکر کنید و دیدتان را بیشتر کنید تجارت فعلی منتظر رشد شما نخواهد ماند .

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    698
    تشکر تشکر شده 
    649
    تشکر شده در
    385 پست

آپتایم چطوریاست ؟ تست هم میدیدن ؟ لایسنس دایرکت ادمین میفروشید ؟ کانفیگ رایگان انجام میدین ؟ هارد اس اس دی ؟
    با 40 تومان چه آفری میتونید به من بدید ؟

You Can Get That, Or You Can Get This
    You Can Go To Work, Or You Can Be The Boss
    You Can Go Hard, Or You Can Go Home

تشکر تشکر کرده 
    851
    تشکر تشکر شده 
    1,327
    تشکر شده در
    897 پست

شما مدیر نیستی . اگر مدیر بودی اول پست خودتان یا همکارتان را مطالعه میکردید و سپس دفاع

شما خیلی راحت اعلام کردید که من با رقبای شما همدست هستم و یک رقابت ناسالم شروع کردم . خیلی عذر خواهی میکنم ولی ایا شما جز سرور و ... چیزی دیگزی هم عرضه میکنید ؟ ایا محصولات شما اصلا ارزش رقابت برای ما دارد ؟ ایا من هاست فروش هستم که بخواهم شما را رقیب خودم بدانم ؟ مورد پنج را باید پاسخ میداید ولی چه فایده که پاسخی ندارید جز عذر خواهی

دوست عزیز اقای مددیان . شما حتی پست من را کامل درک نکردی . اگر کامل درک کرده بودی متوجه میشدی من چه چیزی بشما گفتم .

بگذریم . بحر حال من بشما چند نکته گفتم که اگر درک کنید شاید بیشتر موفق شوید . قضاوت با همکارن شما .

ولی بزرگتر فکر کنید و دیدتان را بیشتر کنید تجارت فعلی منتظر رشد شما نخواهد ماند .
    عزیز جان خدمتتون عرض کردم شما بهتره اول از خودتون شروع بکنید !
    شما اول تاپیک می زنید بعد می آیید توی تیکت می فرمایید ، سرور درست خواهد شد با خیر ! اون چیزی که من گفتم نتیجه اعمال شماست ! ما خیلی از دوستانی داشتیم که اومدم توی تلگرام بهمون گفتند ، قیمت ها رو بالا ببرید و با همون پاسخ «به شما مربوط نیست» مواجه شدن !
    الان هم شما ، اول تاپیک می زنید بعد تیکت ، در خواست برگشت وجه نمی دید ! یک هفته اصلا سر نزدید ! خیلی ساده می شه شک کرد شما دارید چیکار می کنید

بنده پست شما رو کامل درک کردم و به هر کدوم جواب دادم !
    شما ظاهرا پست بنده رو کامل خوندید و کامل هم درک کردید ولی متاسفانه جواب واسه گفتن ندارید ! همه ایران رو بجز خودتون بد و لنگ دو هزار پول می دونید

در مورد سخنان حکیمانه ای که در آخر فرمودید ، دست شما درد نکنه ! بنده تلاشم همین هست ولی بهتر نیست قبل از حرف زدن ، خودتون اول عملی بکنید بعد به دیگران توصیه بفرمایید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط viasky نمایش پست ها
    بنده با اجازه تاپیک و گزارش می کنم جهت بازبینی
    موفق باشید
    با تشکر از شما دوست گرامی
    از مدیران خواهش و تمنا دارم که پست های هیچ کدوم از ما رو حذف نکنند ، تا بقیه بر اساس گفته ها قضاوت بکنند
    ویرایش توسط hpnn.wm : November 6th, 2016 در ساعت 07:54

تشکر تشکر کرده 
    851
    تشکر تشکر شده 
    1,327
    تشکر شده در
    897 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sir.DarKNesS نمایش پست ها
    آپتایم چطوریاست ؟ تست هم میدیدن ؟ لایسنس دایرکت ادمین میفروشید ؟ کانفیگ رایگان انجام میدین ؟ هارد اس اس دی ؟
    با 40 تومان چه آفری میتونید به من بدید ؟
    دوست عزیز سلام خدمت شما
    آپتایم در حد ۹۹.۹۹٪ واقعی هست. به عبارتی بنده خاطرم نیست آخرین قطعی که داشتیم کی بوده
    بله بعد از خرید تا ۷ روز اگر به هر دلیل رضایت نداشتید یا اصلا منصرف شده بودید، درخواست کنسلی می‌کنید و وجه پرداختیتون تمام و کمال خدمتتون برگشت داده می‌شه
    لایسنس دایرکت ادمین رو ما خودمان از دوستان تهیه می‌کنیم که هزینه‌اش ماهیانه ۱۴۵۰۰ تومان می‌شود
    کانفیگ هم در هز زمینه‌ای که درخواست کنید، تا جایی که از دستمان بربیاد به رایگان براتون انجام خواهیم داد
    هارد اس اس دی هم بر روی بعضی سرور‌هامون داریم اما متاسفانه در حال حاظر همگی پر هستند. در عوض هارد سرور‌های هلند و آمریکا چون مجزا هستند و RAID سحت افزاری شده‌اند سرعت بسیار بالایی دارند که در مدت زمان تست می‌تونید ببینید

۴ هسته پردازنده، ۴ گیگ رم و ۱۲۰ گیگ هارد رو می‌تونیم خدمتتون آفر بدیم روی هلند. با ترافیک نامحدود و پورت ۱ گیگابیت

در خدمتتون هستیم
    با احترام،

تجربه‌ای متفاوت از سرور و خدمات ابری
    NiraCloud.com
    ایمیل : Info@NiraCloud.com
    همراه : 09031118595
    تلگرام: NiraCloudSupport@

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    127
    تشکر شده در
    94 پست

سلام
    میشه ازسرور تون برای کرک هم استفاده کرد ؟
    کرک اکانت فیسبوک
    استفاده ی دیگه ای ندارم

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

سلام
    قیمت ها برای ماه های بعد هم به همین میزان خواهد بود؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    12 پست

با سلام، دوستانی که از ایشون سرور خریدند، چقدر طول کشید تا تحویل دادند ؟! از 9 صبح تا الان تحویل نشده متاسفانه ...

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)