صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22

موضوع: قطع شدن درگاه بانک ملت و شکایت از انها

عضو انجمن rouhallah آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    138
    تشکر تشکر شده 
    517
    تشکر شده در
    294 پست

پیش فرض پاسخ : قطع شدن درگاه بانک ملت و شکایت از انها

نقل قول نوشته اصلی توسط TARIMEHR نمایش پست ها
    عصبانیت دلیل بر بی احترامی نیست.
    بهتر آن بود افتتاح تیکت با رعایت احترام ایجاد می شد.

شما که 8 سال از خدمات آنها به عنوان درگاه اول استفاده نموده اید و نشانگر این است که سالها توانسته اند رضایت شما را جلب کنند٬ نباید در شرایط این چنین٬ شمشیر از رو ببندید و حتی اقدام به راه اندازی کمپین نمایید.

حداقل این مشکل خیلی ساده قابل رفع بود.

میفرمایید سایت جدید را به انها معرفی کرده اید.
    با ارجاع کارشناسان به پرداخت ملت٬ به تیکت مربوطه٬ به سادگی میتوانستید این تناقض پیش آمده را مرتفع سازید.

اشتباه در هر مجموعه ای رخ می دهد.
    تا بحال نشده در برابر کاربران خود دچار اشتباه شوید؟

آنها در ایجاد تیکت هایشان میبایست به شما توهین شکم سیری کنند؟ مرفه بی درد؟

از شما به عنوان قدیمی ترین کاربر وب هاستینگ تاک انتظار دیگری داشتم.
    مواردی را به عرض می رسانم
    1.اگر عصبانیت دلیل بر بی احترامی نیست ؟ چرا در گفته گوی تلفنی انها رعایت نکردند
    2.من 8 سال است که از این بانک در گاه دارم ولی دوسال است بانک دیگری هم به سایت خود اضافه کردم چون دیدم که قبلا هم از این موارد بانک انجام می داده است
    3.مشکل برای شما ساده است ؟ شما در ارائه خدمات به مشتری خود سلیقی رفتار می کنید با چاچوب خواستی دارد ؟ ایا هر روز قانونی جدید برای کاربران خود بدون اطلاع اعمال می کنید ؟
    4.من چندین بار مکرر سایت های خود را تلفنی و .. به پشتیبان انها اعلام کرده ام چرا باید هر سری ارجاع داده شود به کارشناس ؟ ایا شما وقتی با مشتری خود مشکلی را رفع می کنید ، مجددا برای ان مشکل باید مشتری به شما ارجاع کند ؟
    5.اشتباه در هر جایی رخ می دهد ، اما به نظر شما اعمال قانون جدید و بستن سرویس مشتری بدون اطلاع رسانی اشتباه نام دارد ؟ ایا شما زمانی که اشتباه می کنید از کاربر خود معذرت خواهی نمی کنید ؟ ایا شما متوجه هستید منبع درامد یک شخص قطع می کنند ؟
    6.من جایی نگفتم شکم سیری !!! بشین و بفرما و بتمرگ سه کلمه با سه معنا و مفهموم مجزا است ، زمانی که شما سیر می شوید نیاز به غذا ندارید ، در واقع انها نیاز به تراکنش مشتری ندارند و مشتری ها خورد برایشان مهم نیست ، من جایی نگفتم شما مرف بی درد هستند . گفتم ظاهرا شما جزء گروه مرفعین بی درد هستید ( پس خواهشا با الفاظ بازی نکنید )
    7.شما خود می دانید من از قدیمی های انجمن هستم و ... پس ببین چقدر اذیت می کنند که ما تاپیک می زنیم

من عکس قرار داد را به پیوست گذاشتم و شما می بینید خودشون متعهد کردند تا قبل از اعمال تغییرات 15 روز قبل اطلاع رسانی کنند

اعتراض من به عدم اطلاع رسانی است

behpardakht.jpg

2. تعداد تشکر ها ازrouhallah به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم TARIMEHR آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,361
    تشکر تشکر شده 
    2,912
    تشکر شده در
    1,723 پست

جناب طالبیان بنده هم با شما تجربه ی همکاری داشتم و هم با به پرداخت ملت

با توجه به شناختی که از شما داشتم٬ بهتر بود همانند زمانی که مشکل برای تمامی لایسنس های شما پیش آمده بود٬ این مورد را هم با خونسردی پیگیری میکردید.

عضو انجمن Hi Data آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    117
    تشکر تشکر شده 
    646
    تشکر شده در
    534 پست

بله برای مارو هم قطع کردن، بخاطر منقضی شدن تاریخ نماد - 2 روز هست درگاه ما غیر فعال شده، فقط بخاطر اینکه enamad بسته تائید موقعیت رو فرستاده هنوز به دستمون نرسیده.

نقل قول نوشته اصلی توسط arminak نمایش پست ها
    از این دولت گرامی که همش حرف از حمایت میزنن ما تو عمرمون جز دردسر از تک تک بخش های این دولت نداشتیم. از همون بچگی تا الان.
    حمایت که نمیکنن هیچ تازه توی همه کارهای ما سنگ میندازن و دخالت میکنن!
    حالا هم اومدن قوانین کد رهگیری به کد پستی گذاشتن که باید 7 روز صبر کنیم. حالا جالب اینجاست که نه ای نماد یه sms اصلا پول میندازه واستون یه ایمیل خشک و خالی بفرستید یا همین درگاه به پرداخت یه ایمیل به عنوان اطلاعیه بده سریعا همه درگاه هارو قطع میکنن یعنی ... / شما بجای این کار اسکن قبض آبو برق یا تلفن هم میگرفتید خیلی بهتر بود، اما میدونم برای راحتی خودتون و بنا به دلایلی این روش رو گذاشتید :D
    واقعا متاسفم
    عزیز یعنی شما هنوز متوجه نشدی دولت فعلی فقط 4 سال مارو با برجام سرگرم کرد؟!

و سال آخر هم *برخی ثروتمندان*، همون کسانی که سال آخر رئیس جمهور قبلی پول دادند و گوجه انبار کردند برای گرون شدن، الان دارن فروشگاه های زنجیره ای راه میندازن و زیر قیمت جنس میفروشن برای ...
    های دیتا | تجربه خوش میزبانی!

شرکت میزبان داده رهام (شماره ثبت 2539) | تلفن: 02435278112 | وبسایت: hidata.org

عضو انجمن GOD آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    317
    تشکر تشکر شده 
    1,300
    تشکر شده در
    543 پست

کاربران گرامی از موضوع تاپیک خارج نشید تا تاپیک پابرجا بمونه
    دنیا که به کار ناکسان راضی شد گوساله بمرد و کره خر قاضی شد

7. تعداد تشکر ها ازGOD به دلیل پست مفید

عضو انجمن Hi Data آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    117
    تشکر تشکر شده 
    646
    تشکر شده در
    534 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hegza نمایش پست ها
    مگه نباید پول باشه همین ارزون رو هم خرید؟
    پ.ن:چون نمیخوام سیاسیش کنم سعی میکنم. بی حاشیه بگم دوست من شما متوجه نشدید این میره اون میاد فقط برای سرگرمی ماست و در اصل 5 انگشت مثل هم نیستند اما از یک مغز و اصول دستور میگیرند؟!
    مدیریت فرمودند از بحث اصلی خارج نشیم،

اما فقط همین یه پست رو میگم و ادامه نمیدم/

از کدوم اصول دستور میگیرند؟ اصلا دستور رو گرفتند و اجرا کردند؟! 19 تا خط قرمز ... کدومش؟!

بنده نمیخوام بگم این بده اون خوبه. قبلی از فعلی بدتر. فعلی از قبلی بدتر...

و من الله توفیق
    ویرایش توسط Hi Data : July 26th, 2016 در ساعت 13:29
    های دیتا | تجربه خوش میزبانی!

شرکت میزبان داده رهام (شماره ثبت 2539) | تلفن: 02435278112 | وبسایت: hidata.org

عضو انجمن hegza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,391
    تشکر تشکر شده 
    1,140
    تشکر شده در
    739 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rouhallah نمایش پست ها
    مواردی را به عرض می رسانم
    1.اگر عصبانیت دلیل بر بی احترامی نیست ؟ چرا در گفته گوی تلفنی انها رعایت نکردند
    2.من 8 سال است که از این بانک در گاه دارم ولی دوسال است بانک دیگری هم به سایت خود اضافه کردم چون دیدم که قبلا هم از این موارد بانک انجام می داده است
    3.مشکل برای شما ساده است ؟ شما در ارائه خدمات به مشتری خود سلیقی رفتار می کنید با چاچوب خواستی دارد ؟ ایا هر روز قانونی جدید برای کاربران خود بدون اطلاع اعمال می کنید ؟
    4.من چندین بار مکرر سایت های خود را تلفنی و .. به پشتیبان انها اعلام کرده ام چرا باید هر سری ارجاع داده شود به کارشناس ؟ ایا شما وقتی با مشتری خود مشکلی را رفع می کنید ، مجددا برای ان مشکل باید مشتری به شما ارجاع کند ؟
    5.اشتباه در هر جایی رخ می دهد ، اما به نظر شما اعمال قانون جدید و بستن سرویس مشتری بدون اطلاع رسانی اشتباه نام دارد ؟ ایا شما زمانی که اشتباه می کنید از کاربر خود معذرت خواهی نمی کنید ؟ ایا شما متوجه هستید منبع درامد یک شخص قطع می کنند ؟
    6.من جایی نگفتم شکم سیری !!! بشین و بفرما و بتمرگ سه کلمه با سه معنا و مفهموم مجزا است ، زمانی که شما سیر می شوید نیاز به غذا ندارید ، در واقع انها نیاز به تراکنش مشتری ندارند و مشتری ها خورد برایشان مهم نیست ، من جایی نگفتم شما مرف بی درد هستند . گفتم ظاهرا شما جزء گروه مرفعین بی درد هستید ( پس خواهشا با الفاظ بازی نکنید )
    7.شما خود می دانید من از قدیمی های انجمن هستم و ... پس ببین چقدر اذیت می کنند که ما تاپیک می زنیم

من عکس قرار داد را به پیوست گذاشتم و شما می بینید خودشون متعهد کردند تا قبل از اعمال تغییرات 15 روز قبل اطلاع رسانی کنند

اعتراض من به عدم اطلاع رسانی است
    بله مشکلم همینه به ما هم حتی بعد از قطع کردن سرویس چیزی نگفتن یعنی حدود 10 ساعت سایت ما تراکنش نداشت شک کردیم. سیستم مانیتورینگ که نیست بگیم مدام چکش کنیم.
    پروردگارا مرا فهم ده:: تا متوقع نباشم. دنیا و مردمانش باید مطابق میل من رفتار کنند.

10. تعداد تشکر ها از hegza به دلیل پست مفید

عضو انجمن pardazit.net آواتار ها
    تهران , ونک , رویال ونک , ط ۵ , شرکت ویرا پرداز رایان پویا
    تشکر تشکر کرده 
    218
    تشکر تشکر شده 
    373
    تشکر شده در
    292 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hegza نمایش پست ها
    بله مشکلم همینه به ما هم حتی بعد از قطع کردن سرویس چیزی نگفتن یعنی حدود 10 ساعت سایت ما تراکنش نداشت شک کردیم. سیستم مانیتورینگ که نیست بگیم مدام چکش کنیم.

دقیقا

ما با مشتریان مشکل پیدا کردیم چرا که نتوانستند سرویس ها را تمدید کنند و whmcs بصورت خودکار سرویس ها را مسدود کرد

کاربران اعتراض کردند که چرا وقتی درگاهتان مشکل دارد سرویس را مسدود میکنید

ما تازه متوجه شدیم درگاه مشکل دارد و ادامه ماجرا

عرض کردم اشتباه ما اعتماد به ملت و به پرداخت بوده است

اگر قانون است چرا سایر بانک های ما قطع نیست ؟

بعد چند ماه تازه یادشون افتاده باید قطع کنند ؟

نباید اخطار بدهند ؟ حالا اخطار هیچ حداقل یک ایمیل بدهند که درگاه شما به این دلیل قطع شد تا ما سوپرایز نشیم !
    شرکت ویرا پرداز رایان پویا به شماره ثبت 1719
    سرور مدیریت شده مخصوص هاست و هاستینگ - هاست NVMe - هاست وردپرس - هاست سی پنل ایران
    021-2630656 | www.pardazit.com

12. تعداد تشکر ها ازpardazit.net به دلیل پست مفید

عضو انجمن hegza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,391
    تشکر تشکر شده 
    1,140
    تشکر شده در
    739 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pardazit.net نمایش پست ها
    دقیقا

ما با مشتریان مشکل پیدا کردیم چرا که نتوانستند سرویس ها را تمدید کنند و whmcs بصورت خودکار سرویس ها را مسدود کرد

کاربران اعتراض کردند که چرا وقتی درگاهتان مشکل دارد سرویس را مسدود میکنید

ما تازه متوجه شدیم درگاه مشکل دارد و ادامه ماجرا

عرض کردم اشتباه ما اعتماد به ملت و به پرداخت بوده است

اگر قانون است چرا سایر بانک های ما قطع نیست ؟

بعد چند ماه تازه یادشون افتاده باید قطع کنند ؟

نباید اخطار بدهند ؟ حالا اخطار هیچ حداقل یک ایمیل بدهند که درگاه شما به این دلیل قطع شد تا ما سوپرایز نشیم !
    کلا به پرداخت مزخرف شده. از حق نگذریم قدیم خوب بود اما یک سالی هست واقعا افتضاح شده. الان ببینید کلی سایت واسط بدون نماد دارند ازش استفاده میکنند. ولی خبری نیست و شک ندارم ماها رو که میبند چون میخوان اون چند تا واسط رو مخفی کنند.
    + بقول شما مشکل اگر باشه شاپرک باید به همه درگاه های ما گیر بده نه فقط ملت خالی رو. کلا الان به پرداخت اصلا مناسب نیست. اکثر isp ها هم ولش کردن.
    یکی دو ماه پیش که تراکنش ها رو نصفه نیمه تسویه میکرد یا بعضا چند روزی یکبار تسویه میکرد. الانم خوب این ارور + میزان تراکنش های ناموفق ملت شرکت ما به نسبت خیلی بیشتر از سامان بود. بهرحال سیستم ما رندوم درگاه رو انتخاب میکنه ولی همین ملت خیلی ها رو اونروز از شرکت ما دور کرد(ما هاستینگ نیستیم)
    پروردگارا مرا فهم ده:: تا متوقع نباشم. دنیا و مردمانش باید مطابق میل من رفتار کنند.

عضو انجمن parsntc1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    50
    تشکر تشکر شده 
    36
    تشکر شده در
    31 پست

امروز هم درگاه ما رو قطع کردم که مجبور شدیم سرویس هایی که روی ملت فعال بودن روی سامان و پارسیان بیاریم
    تماس هم گرفتیم که متاسفانه خیلی بد برخورد میکردند
    بدون هیچ گونه اطلاع قبلی قطع کرده اند
    سامان چند روز پیش ایمیل داده بودند که اقدام کنید برای نماد
    ولی به پرداخت دریق از یک ایمیل

بنده که کلا از این درگاه دیگر استفاده نمیکنم امیدوارم بقیه دوستان هم برای درگاه روی بیارند روی سامان واقعا هم پشتیبانی خوبی دارند و هم برخورد عالی

15. تعداد تشکر ها از parsntc1 به دلیل پست مفید

عضو جدید par30fun آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    30
    تشکر شده در
    18 پست

مام یه بار زنگ زدیم بهشون انگار داشت با قاتل باباش حرف میزد !!!
    خیلی بد حرف میزنن پشتیبانای تلفنیشون

17. تعداد تشکر ها از par30fun به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)